XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
700 utakmica za dan Nedelja, 26 Mart 2017


Fudbal

26.03
15:00
┼Żelezni─Źar
Vršac
1
2
26.03.2017 15:00 1 : 2
26.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (LJ)
0
0
26.03.2017 11:00 0 : 0
26.03
15:00
Moravac Orion
Temni─ç 1924
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
Radan
Vlasina
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
11:00
Car Konstantin
Sloga (D)
0
0
26.03.2017 11:00 0 : 0
26.03
15:00
BSK Batajnica
┼Żarkovo
1
1
26.03.2017 15:00 1 : 1
26.03
11:00
Grafi─Źar
BASK
3
0
26.03.2017 11:00 3 : 0
26.03
15:00
Stepojevac Vaga
Rakovica
3
1
26.03.2017 15:00 3 : 1
26.03
15:00
Radni─Źki (NB)
Crvena Zvezda
0
1
26.03.2017 15:00 0 : 1
26.03
11:00
Dor─çol
Prva Iskra
1
0
26.03.2017 11:00 1 : 0
26.03
15:00
Mladost (T)
Srbobran
1
3
26.03.2017 15:00 1 : 3
26.03
15:00
Zadrugar
Be─Źej 1918
0
5
26.03.2017 15:00 0 : 5
26.03
15:00
Budu─çnost (G)
Tavankut
5
2
26.03.2017 15:00 5 : 2
26.03
15:00
Tekstilac
Tisa (A)
2
2
26.03.2017 15:00 2 : 2
26.03
10:00
Subotica
Radni─Źki (S)
2
5
26.03.2017 10:00 2 : 5
26.03
15:00
┼ŻAK
Proleter (BK)
2
2
26.03.2017 15:00 2 : 2
26.03
15:00
Slavia
Jedinstvo (NB)
2
2
26.03.2017 15:00 2 : 2
26.03
15:00
Polet (N)
Dolina
1
2
26.03.2017 15:00 1 : 2
26.03
10:00
Kabel
Veternik
6
0
26.03.2017 10:00 6 : 0
26.03
15:00
Kupinovo
LSK La─çarak
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Hajduk (B)
┼ŻSK
5
0
26.03.2017 15:00 5 : 0
26.03
15:00
Borac
Hajduk (─î)
3
0
26.03.2017 15:00 3 : 0
26.03
10:00
Sofeks
Index
0
1
26.03.2017 10:00 0 : 1
26.03
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Tutin
2
0
26.03.2017 14:30 2 : 0
26.03
14:30
Bane
Takovo
0
0
26.03.2017 14:30 0 : 0
26.03
14:30
Borac (┼Ż)
Šumadija (T)
4
3
26.03.2017 14:30 4 : 3
26.03
14:30
Proleter
Borac 1932
4
0
26.03.2017 14:30 4 : 0
26.03
14:30
Morava
Mladi radnik 1940
2
0
26.03.2017 14:30 2 : 0
26.03
14:30
Petar Dobrnjac
Zvi┼żd
1
0
26.03.2017 14:30 1 : 0
26.03
14:30
Homoljac
Radni─Źki 1926
3
1
26.03.2017 14:30 3 : 1
26.03
14:30
Napredak
Šumadija (A)
0
0
26.03.2017 14:30 0 : 0
26.03
14:30
OFK Divci
Zadrugar
1
2
26.03.2017 14:30 1 : 2
26.03
14:30
Drina
Sevojno
3
0
26.03.2017 14:30 3 : 0
26.03
14:30
Sloga (S)
Radni─Źki Gorenje
1
0
26.03.2017 14:30 1 : 0
26.03
14:30
OFK Ose─Źina
Jedinstvo (Ub)
1
1
26.03.2017 14:30 1 : 1
26.03
14:30
Polimlje
Ribnica
2
1
26.03.2017 14:30 2 : 1
26.03
14:30
Radni─Źki Stobex
Radjevac
3
2
26.03.2017 14:30 3 : 2
26.03
15:00
Malošište
─Éerdap
3
0
26.03.2017 15:00 3 : 0
26.03
15:00
Majdanpek
BSK
3
0
26.03.2017 15:00 3 : 0
BSK
26.03
15:00
Zaplanjac
Šarbanovac
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
Timo─Źanin
Napredak
3
2
26.03.2017 15:00 3 : 2
26.03
15:00
Rtanj
Moravica
3
1
26.03.2017 15:00 3 : 1
26.03
15:00
Trajal
OFK Kosanica
4
1
26.03.2017 15:00 4 : 1
26.03
15:00
┼Żitora─Ĺa
Morava 1918
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Sloga
OFK Lugomir
3
1
26.03.2017 15:00 3 : 1
26.03
15:00
Juhor
OFK Topli─Źanin
0
1
26.03.2017 15:00 0 : 1
26.03
15:00
Jedinstvo
Kopaonik
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
15:00
Rembas
┼Żupa
1
1
26.03.2017 15:00 1 : 1
26.03
15:00
Bošnjane
Leva─Ź
2
2
26.03.2017 15:00 2 : 2
26.03
14:00
Ropotovo
OFK Brzi Brod
3
1
26.03.2017 14:00 3 : 1
26.03
11:00
Jedinstvo (P)
P─Źinja
2
0
26.03.2017 11:00 2 : 0
26.03
15:00
Jedinstvo (GM)
Pusta reka
1
3
26.03.2017 15:00 1 : 3
26.03
15:00
Jedinstvo
Torlak
2
2
26.03.2017 15:00 2 : 2
26.03
15:00
Zvezdara
PKB Padinska Skela
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
15:00
Srem─Źica
Hajduk
4
0
26.03.2017 15:00 4 : 0
26.03
15:00
Borac (O)
Budu─çnost
1
1
26.03.2017 15:00 1 : 1
26.03
10:00
Borac (L)
Avala
2
0
26.03.2017 10:00 2 : 0
26.03
15:00
Srem
Lokomotiva
1
6
26.03.2017 15:00 1 : 6
26.03
15:00
Vr─Źin
Balkan Mirijevo
4
1
26.03.2017 15:00 4 : 1
26.03
16:30
Radni─Źki 1905
Preporod
1
0
26.03.2017 16:30 1 : 0
26.03
16:30
Senta
Njegoš
1
2
26.03.2017 16:30 1 : 2
26.03
16:30
Bajša
Krivaja
0
1
26.03.2017 16:30 0 : 1
26.03
16:30
Napredak
E─Ĺ┼íeg
1
0
26.03.2017 16:30 1 : 0
26.03
16:30
Jadran (S)
Panonija IM Topola
3
0
26.03.2017 16:30 3 : 0
26.03
16:30
Jadran (F)
─îantavir
2
0
26.03.2017 16:30 2 : 0
26.03
15:00
Hajduk Junior
Terekveš
0
3
26.03.2017 15:00 0 : 3
26.03
15:00
Stari Grad
Polet (S)
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
15:00
Hercegovac
OFK Šikara
2
2
26.03.2017 15:00 2 : 2
26.03
15:00
Budu─çnost
Mladost (K)
6
1
26.03.2017 15:00 6 : 1
26.03
15:00
Borac (BG)
Lipar
3
0
26.03.2017 15:00 3 : 0
26.03
15:00
BSK
Mladost (BP)
1
1
26.03.2017 15:00
BSK
1 : 1
26.03
15:00
Slavija
Krila Krajine
1
2
26.03.2017 15:00 1 : 2
26.03
16:00
Partizan (G)
Crvena zvezda
2
0
26.03.2017 16:00 2 : 0
26.03
16:00
Vojvodina (S)
Mladost (O)
1
2
26.03.2017 16:00 1 : 2
26.03
16:00
Vojvodina (C)
Jedinstvo (V)
2
1
26.03.2017 16:00 2 : 1
26.03
16:00
Budu─çnost (A)
Polet
3
1
26.03.2017 16:00 3 : 1
26.03
16:00
Jugoslavija
Vulturul
2
1
26.03.2017 16:00 2 : 1
26.03
16:00
Borac (St)
Strela
1
0
26.03.2017 16:00 1 : 0
26.03
15:30
Banat
Naftagas (B)
3
2
26.03.2017 15:30 3 : 2
26.03
15:30
Omladinac
Jedinstvo
1
1
26.03.2017 15:30 1 : 1
26.03
15:30
Borac
Bile─çanin
3
2
26.03.2017 15:30 3 : 2
26.03
15:30
C. Zvezda (VS)
Krajina
1
0
26.03.2017 15:30 1 : 0
26.03
15:00
Hrtkovci
Sloboda
1
1
26.03.2017 15:00 1 : 1
26.03
15:00
Budu─çnost
Ljukovo
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
15:00
Borac
Mitros
0
1
26.03.2017 15:00 0 : 1
26.03
15:00
Donji Petrovci
Napredak
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Hajduk
FK Grani─Źar 1924
4
4
26.03.2017 15:00 4 : 4
26.03
15:30
Tatra
Vinogradar
5
0
26.03.2017 15:30 5 : 0
26.03
15:30
Petrovaradin
Jugovi─ç
2
0
26.03.2017 15:30 2 : 0
26.03
15:30
Borac
Šajkaš 1908
5
0
26.03.2017 15:30 5 : 0
26.03
15:30
TSK
Omladinac
3
1
26.03.2017 15:30
TSK
3 : 1
26.03
15:30
Jedinstvo
Ba─Źka
2
2
26.03.2017 15:30 2 : 2
26.03
15:00
Borac
Real
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
15:00
Stubal
Mataruge
2
4
26.03.2017 15:00 2 : 4
26.03
15:00
Radnik
Proleter
4
2
26.03.2017 15:00 4 : 2
26.03
15:00
Polet
Ribnica
2
3
26.03.2017 15:00 2 : 3
26.03
15:00
OFK Ras
Magnohrom
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
Novi Pazar 1928
Granit
1
1
26.03.2017 15:00 1 : 1
26.03
15:00
Sloboda
Partizan
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Sloga D
Budu─çnost
1
4
26.03.2017 15:00 1 : 4
26.03
15:00
Jedinstvo
Šumadinac
3
2
26.03.2017 15:00 3 : 2
26.03
15:00
Kolonija
─ćava
2
2
26.03.2017 15:00 2 : 2
26.03
15:00
Mladost
Vodoja┼ża
0
0
26.03.2017 15:00 0 : 0
26.03
15:00
Borac
Vinogradi DB
10
3
26.03.2017 15:00 10 : 3
26.03
15:00
Srbija
Kutlovo
1
4
26.03.2017 15:00 1 : 4
26.03
14:30
Polet (T)
Mladost (P)
3
0
26.03.2017 14:30 3 : 0
26.03
14:30
Prijevor
Spartak
1
0
26.03.2017 14:30 1 : 0
26.03
14:30
Ozrem PMH
Omladinac (Z)
0
2
26.03.2017 14:30 0 : 2
26.03
14:30
LFK Mladost
Brezak
7
1
26.03.2017 14:30 7 : 1
26.03
14:30
Backovac Junajted
Parmenac
0
3
26.03.2017 14:30 0 : 3
26.03
14:30
Zadrugar
Jedinstvo (K)
2
1
26.03.2017 14:30 2 : 1
26.03
14:30
Napredak
Lunjevica
1
2
26.03.2017 14:30 1 : 2
26.03
14:30
Sloga
Šumadija
1
1
26.03.2017 14:30 1 : 1
26.03
14:30
Sloboda
SASK
1
1
26.03.2017 14:30 1 : 1
26.03
14:30
Bresje Superior
Mladi borac
1
2
26.03.2017 14:30 1 : 2
26.03
14:30
Pobeda
Cerovac 2013
3
0
26.03.2017 14:30 3 : 0
26.03
14:30
7. Juli
Crvena zvezda
2
1
26.03.2017 14:30 2 : 1
26.03
14:30
Polet
Osipaonica
4
0
26.03.2017 14:30 4 : 0
26.03
14:30
Udarnik
Budu─çnost
4
0
26.03.2017 14:30 4 : 0
26.03
14:30
Borac
Prvi srpski ustanak
2
2
26.03.2017 14:30 2 : 2
26.03
10:00
Vitlina-Bokanja
┼ŻSK
0
3
26.03.2017 10:00 0 : 3
26.03
14:30
Proleter 1976
OFK Aran─Ĺelovac
2
2
26.03.2017 14:30 2 : 2
26.03
14:30
Vin─Źa
BSK
1
1
26.03.2017 14:30 1 : 1
BSK
26.03
14:30
Banja 1957
Lokomotiva
2
0
26.03.2017 14:30 2 : 0
26.03
14:30
OFK Šatornja
Junkovac
1
2
26.03.2017 14:30 1 : 2
26.03
14:30
Makce
Rudar (Kr)
2
1
26.03.2017 14:30 2 : 1
26.03
14:30
Sloga (B)
Rudar (S)
3
0
26.03.2017 14:30 3 : 0
26.03
14:30
Borac (K)
Krilaš
4
1
26.03.2017 14:30 4 : 1
26.03
14:30
Radnik (S)
Sloga 33
2
0
26.03.2017 14:30 2 : 0
26.03
14:30
Budu─çnost (V)
Mlava (ML)
1
0
26.03.2017 14:30 1 : 0
26.03
14:30
Napredak 1936
Mladost (B)
3
1
26.03.2017 14:30 3 : 1
26.03
16:00
Borac (L)
Sindjeli─ç
6
0
26.03.2017 16:00 6 : 0
26.03
16:00
Jevremovac
Antimon
3
1
26.03.2017 16:00 3 : 1
26.03
16:00
Mladost (P)
Hajduk Stanko
2
0
26.03.2017 16:00 2 : 0
26.03
16:00
Podrinje
Ma─Źva 2005
1
2
26.03.2017 16:00 1 : 2
26.03
16:00
Jedinstvo
Majur
1
0
26.03.2017 16:00 1 : 0
26.03
16:00
Borac (V)
Mladi Borac
0
0
26.03.2017 16:00 0 : 0
26.03
14:30
Joševa
Pepeljevac
1
2
26.03.2017 14:30 1 : 2
26.03
14:30
ZSK
Banjani
4
0
26.03.2017 14:30
ZSK
4 : 0
26.03
14:30
Tvrdojevac
Brezovica
1
4
26.03.2017 14:30 1 : 4
26.03
14:30
Sovljak
Mladost
0
1
26.03.2017 14:30 0 : 1
26.03
14:30
Trli─ç
Tulari
0
0
26.03.2017 14:30 0 : 0
26.03
14:30
Tešnjar
Ka─Źer
2
0
26.03.2017 14:30 2 : 0
26.03
14:30
Je┼żevica
Crnokosa
0
4
26.03.2017 14:30 0 : 4
26.03
14:30
Peru─çac
Ariljska rampa
2
2
26.03.2017 14:30 2 : 2
26.03
14:30
Jasen
Polet
2
0
26.03.2017 14:30 2 : 0
26.03
14:30
Zlatar
Prvi partizan
2
1
26.03.2017 14:30 2 : 1
26.03
14:30
Budu─çnost
Višesava
8
2
26.03.2017 14:30 8 : 2
26.03
14:30
─îajetina
Savinac
2
1
26.03.2017 14:30 2 : 1
26.03
14:30
Lazarica
┼Żelezni─Źar
1
0
26.03.2017 14:30 1 : 0
26.03
15:30
Branik
Blizna
3
0
26.03.2017 15:30 3 : 0
26.03
11:00
Sloga
Zlot
1
0
26.03.2017 11:00 1 : 0
26.03
15:30
Radni─Źki
Brestovac
2
1
26.03.2017 15:30 2 : 1
26.03
15:30
Deli Jovan
Rudna Glava
5
1
26.03.2017 15:30 5 : 1
26.03
15:30
Nemetali
Krivelj
2
1
26.03.2017 15:30 2 : 1
26.03
11:00
Klju─Ź
BSK
2
0
26.03.2017 11:00 2 : 0
BSK
26.03
15:30
Polom
Slatina
0
0
26.03.2017 15:30 0 : 0
26.03
15:00
Moravac (ZT)
Zemljoradnik
0
4
26.03.2017 15:00 0 : 4
26.03
15:00
Rudar Alpos
Palilula
3
0
26.03.2017 15:00 3 : 0
26.03
15:00
Morava (┼Ż)
Crvena Zvezda
1
2
26.03.2017 15:00 1 : 2
26.03
15:00
Rasova─Źa
Radni─Źki 1924
3
0
26.03.2017 15:00 3 : 0
26.03
15:00
Orljane
Mladost 1976
10
0
26.03.2017 15:00 10 : 0
26.03
15:00
Radni─Źki 1947
Doljevac 1971
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Naša krila
Mladost (Ba)
0
0
26.03.2017 15:00 0 : 0
26.03
15:00
OFK Knjaz
Omladinac
5
1
26.03.2017 15:00 5 : 1
26.03
Grani─Źar
Radni─Źki (L)
1
1
26.03.2017 1 : 1
26.03
OFK Grlište
Sloga
4
2
26.03.2017 4 : 2
26.03
15:00
Bu─Źje Topla
Malinik
0
5
26.03.2017 15:00 0 : 5
26.03
ŠSK
Kablovi
2
2
26.03.2017 2 : 2
26.03
Osni─ç
Trebi─Ź
5
0
26.03.2017 5 : 0
26.03
Vratarnica
Mid┼żor
1
4
26.03.2017 1 : 4
26.03
15:30
Hajduk
Budu─çnost
0
0
26.03.2017 15:30 0 : 0
26.03
15:30
Resavac
Juhor
2
1
26.03.2017 15:30 2 : 1
26.03
15:30
OFK Batinac
Bratstvo
2
3
26.03.2017 15:30 2 : 3
26.03
15:30
OFK Bratstvo
Kušiljevo
1
1
26.03.2017 15:30 1 : 1
26.03
15:30
Napredak (Z)
Mladost (J)
3
1
26.03.2017 15:30 3 : 1
26.03
15:30
Partizan
OFK Tekstilac
4
1
26.03.2017 15:30 4 : 1
26.03
15:30
Napredak (D)
Dragocvet
3
2
26.03.2017 15:30 3 : 2
26.03
15:30
Šanac
Naupare
3
0
26.03.2017 15:30 3 : 0
26.03
15:30
Mladi radnik
Blagotin
0
6
26.03.2017 15:30 0 : 6
26.03
15:30
Ribnik
Kupci
2
3
26.03.2017 15:30 2 : 3
26.03
15:30
Parunovac
Jastrebac
2
1
26.03.2017 15:30 2 : 1
26.03
15:30
Ma─Źkovac
Vinogradar
3
1
26.03.2017 15:30 3 : 1
26.03
15:30
─îitluk
13. April
0
2
26.03.2017 15:30 0 : 2
26.03
15:00
Sloboda
Crvena zastava
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
15:00
Sloga 1948
Vulkan
0
1
26.03.2017 15:00 0 : 1
26.03
15:00
Vrtište
Palilulac
3
1
26.03.2017 15:00 3 : 1
26.03
15:00
Rudar
OFK Niš
0
3
26.03.2017 15:00 0 : 3
26.03
15:00
Proleter (M)
Aluminijum
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
15:00
Proleter (DV)
Budu─çnost
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
Pade┼ż
Tanasko Raji─ç
0
2
26.03.2017 15:00 0 : 2
26.03
15:00
Gnjilan
Napredak
0
3
26.03.2017 15:00 0 : 3
26.03
15:00
Mladost (PR)
Borac
5
1
26.03.2017 15:00 5 : 1
26.03
15:00
Dragoš
Zadrugar
2
2
26.03.2017 15:00 2 : 2
26.03
15:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (Š)
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
─îekmin
Bobište
7
1
26.03.2017 15:00 7 : 1
26.03
15:00
Sloga
Omladinac (DS)
7
0
26.03.2017 15:00 7 : 0
26.03
15:00
Zlo─çudovo
Kumarevo 65
1
2
26.03.2017 15:00 1 : 2
26.03
15:00
Umac
Brza
3
2
26.03.2017 15:00 3 : 2
26.03
15:00
Progres
Mladi Borac
4
1
26.03.2017 15:00 4 : 1
26.03
15:00
Radni─Źki (P)
Planta┼ża
2
4
26.03.2017 15:00 2 : 4
26.03
15:00
Jablanica
Vu─Źje
4
0
26.03.2017 15:00 4 : 0
26.03
15:00
┼Żelezni─Źar
Polet
3
2
26.03.2017 15:00 3 : 2
26.03
Mladost (S)
Pavlovac
2
3
26.03.2017 2 : 3
26.03
Ternoci
─îelik
4
0
26.03.2017 4 : 0
26.03
Ju┼żna pruga
Trešnjevka
2
0
26.03.2017 2 : 0
26.03
Vihor
Bilja─Źi
3
0
26.03.2017 3 : 0
26.03
15:00
Borac
Poštar Zvezdara
0
0
26.03.2017 15:00 0 : 0
26.03
15:00
Komgrap
Šumadinac
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
13:00
Lepušnica
Institut
0
1
26.03.2017 13:00 0 : 1
26.03
15:00
Banja
13. Maj Zemun
1
5
26.03.2017 15:00 1 : 5
26.03
15:00
Mladi proleter
PKB Kovilovo
0
0
26.03.2017 15:00 0 : 0
26.03
15:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Zmaj 1953
1
2
26.03.2017 15:00 1 : 2
26.03
15:00
Mladost (B)
Strelac
4
0
26.03.2017 15:00 4 : 0
26.03
10:00
Radni─Źki
Polet
3
1
26.03.2017 10:00 3 : 1
26.03
15:00
BSK
Rušanj
1
5
26.03.2017 15:00
BSK
1 : 5
26.03
10:00
Selo Mladenovac
Ropo─Źevo
3
1
26.03.2017 10:00 3 : 1
26.03
15:00
Mladost
Pudarci
0
1
26.03.2017 15:00 0 : 1
26.03
15:00
Velika Krsna
Leštane
0
1
26.03.2017 15:00 0 : 1
26.03
15:00
Bole─Ź
Kova─Źevac
8
0
26.03.2017 15:00 8 : 0
26.03
15:00
Hajduk
Dunavac
0
3
26.03.2017 15:00 0 : 3
26.03
15:30
Supska
Istok 63
4
2
26.03.2017 15:30 4 : 2
26.03
15:30
15. Avgust 1950
Napredak (S)
3
0
26.03.2017 15:30 3 : 0
26.03
15:30
Omladinski
Moravac
1
1
26.03.2017 15:30 1 : 1
26.03
15:30
Javor
Mladost (S)
2
1
26.03.2017 15:30 2 : 1
26.03
15:30
Omladinac
Zemljoradnik
2
1
26.03.2017 15:30 2 : 1
26.03
15:30
Sloga
Crni Vrh
1
0
26.03.2017 15:30 1 : 0
26.03
15:30
Kupinovac
Šumadinac
5
0
26.03.2017 15:30 5 : 0
26.03
15:30
Mladost (D)
Vinora─Źa
1
2
26.03.2017 15:30 1 : 2
26.03
15:30
Mladi radnik
Ursule
4
2
26.03.2017 15:30 4 : 2
26.03
15:30
Mladost (G)
Morava
2
0
26.03.2017 15:30 2 : 0
26.03
15:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Zenit
2
0
26.03.2017 15:30 2 : 0
26.03
15:30
Kolare
Mladost (K)
5
3
26.03.2017 15:30 5 : 3
26.03
11:00
OFK Sloga (D)
Sloga (K)
2
3
26.03.2017 11:00 2 : 3
26.03
15:30
Planinac 2015
Borac
2
3
26.03.2017 15:30 2 : 3
26.03
11:00
Mladi Radnik
OFK Rutevac 1908
3
4
26.03.2017 11:00 3 : 4
26.03
15:30
Jedinstvo
Polet (R)
1
3
26.03.2017 15:30 1 : 3
26.03
15:30
Palilulac
Napredak 1976
0
5
26.03.2017 15:30 0 : 5
26.03
15:30
Sloga
Jedinstvo 1952
3
2
26.03.2017 15:30 3 : 2
26.03
15:30
Sloboda 2013
Slemen
2
1
26.03.2017 15:30 2 : 1
26.03
15:00
Mladost (DL)
Lemind
0
0
26.03.2017 15:00 0 : 0
26.03
15:00
OFK Morava
BSK
4
0
26.03.2017 15:00 4 : 0
BSK
26.03
11:00
Milanovo
Marjan MB
2
2
26.03.2017 11:00 2 : 2
26.03
15:00
Mladost (B)
Sušica 2012
4
4
26.03.2017 15:00 4 : 4
26.03
15:00
Napredak
Jedinstvo (G)
0
3
26.03.2017 15:00 0 : 3
26.03
15:00
Navalin
Mladost (V)
0
3
26.03.2017 15:00 0 : 3
26.03
15:00
Real
Atletiko
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Gradac
Sloboda (DB)
1
1
26.03.2017 15:00 1 : 1
26.03
15:00
Šumadija
Bratstvo
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
BUSK
Busije
0
0
26.03.2017 15:00 0 : 0
26.03
14:00
Rekreativo 011
Petrov─Źi─ç
4
0
26.03.2017 14:00 4 : 0
26.03
15:00
011
Studenski Grad
1
1
26.03.2017 15:00
011
1 : 1
26.03
16:30
Bratstvo
─Éur─Ĺin
0
2
26.03.2017 16:30 0 : 2
26.03
16:30
Udarnik Višnjevac
┼Żednik
0
2
26.03.2017 16:30 0 : 2
26.03
16:30
Lokomotiva
Bikovo
1
0
26.03.2017 16:30 1 : 0
26.03
16:30
Hajduk
Pali─ç
4
6
26.03.2017 16:30 4 : 6
26.03
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
0
5
26.03.2017 16:30 0 : 5
26.03
AFK
Šampion
2
0
26.03.2017
AFK
2 : 0
26.03
Tromedja
─îoka
2
4
26.03.2017 2 : 4
26.03
16:30
Tornjoš
Jedinstvo (M)
4
0
26.03.2017 16:30 4 : 0
26.03
16:30
Tisa
Grani─Źar
1
0
26.03.2017 16:30 1 : 0
26.03
16:30
Horgoš 1911
Slavija
0
0
26.03.2017 16:30 0 : 0
26.03
16:30
Jedinstvo (SK)
Hajduk
2
4
26.03.2017 16:30 2 : 4
26.03
15:00
Omladinac (B)
Dunav
3
1
26.03.2017 15:00 3 : 1
26.03
15:00
Omladinac (D)
Grani─Źar (R)
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Hajduk (S)
Radni─Źki 1918
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
Aleksa Šantić
Crvenka
0
4
26.03.2017 15:00 0 : 4
26.03
15:00
Kordun
Kula
1
1
26.03.2017 15:00 1 : 1
26.03
16:00
Vojvodina (CC)
Borac (VS)
1
1
26.03.2017 16:00 1 : 1
26.03
16:00
Karaš (K)
Banat
4
2
26.03.2017 16:00 4 : 2
26.03
16:00
Hajdu─Źica
Ratar
1
1
26.03.2017 16:00 1 : 1
26.03
16:00
Ševac
Radni─Źki 1927
4
0
26.03.2017 16:00 4 : 0
26.03
16:00
Partizan (K)
Dobrica
3
2
26.03.2017 16:00 3 : 2
26.03
16:00
Borac (VG)
Dunav
0
2
26.03.2017 16:00 0 : 2
26.03
16:00
Potporanj
Vladimirovac
5
2
26.03.2017 16:00 5 : 2
26.03
16:00
Mladost
Spartak 1911
2
8
26.03.2017 16:00 2 : 8
26.03
16:00
Omladinac 1927
Pobeda
9
0
26.03.2017 16:00 9 : 0
26.03
16:00
Polet
Unirea
4
1
26.03.2017 16:00 4 : 1
26.03
16:00
Radni─Źki (B)
Glogonj
1
0
26.03.2017 16:00 1 : 0
26.03
16:00
Budu─çnost (BB)
Dolovo
4
6
26.03.2017 16:00 4 : 6
26.03
16:00
BSK Bavanište
Proleter
1
4
26.03.2017 16:00 1 : 4
26.03
16:00
Stari Tamiš
Jedinstvo
1
1
26.03.2017 16:00 1 : 1
26.03
16:00
Omladinac (D)
Borac
3
0
26.03.2017 16:00 3 : 0
26.03
15:30
Zlatica
OFK Staji─çevo
1
2
26.03.2017 15:30 1 : 2
26.03
15:30
OFK Klek
OFK Gradnulica
1
1
26.03.2017 15:30 1 : 1
26.03
15:30
ASK
Zadrugar
2
0
26.03.2017 15:30
ASK
2 : 0
26.03
15:30
MSK
Radni─Źki 1911
2
0
26.03.2017 15:30
MSK
2 : 0
26.03
15:30
Jedinstvo
┼ŻFK Banat
2
2
26.03.2017 15:30 2 : 2
26.03
15:30
Rusanda
Potisje
1
1
26.03.2017 15:30 1 : 1
26.03
15:30
Borac (I)
Vojvodina (B)
1
1
26.03.2017 15:30 1 : 1
26.03
15:30
Napredak (─î)
Vojvodina (NM)
4
1
26.03.2017 15:30 4 : 1
26.03
15:30
2. Oktobar
Terekves
1
1
26.03.2017 15:30 1 : 1
26.03
15:30
1.Oktobar
Roham
2
0
26.03.2017 15:30 2 : 0
26.03
15:30
Proleter
Napredak (BT)
3
3
26.03.2017 15:30 3 : 3
26.03
15:00
Mladost
Jedinstvo (M)
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
OFK Zeka Buljubaša
Fruškogorac
5
1
26.03.2017 15:00 5 : 1
26.03
15:00
Borac
OFK Bresta─Ź
4
0
26.03.2017 15:00 4 : 0
26.03
15:00
Obili─ç 1993
Grani─Źar (K)
0
0
26.03.2017 15:00 0 : 0
26.03
15:00
Sloga
Grani─Źar (O)
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
Napredak
┼Żelezni─Źar
2
7
26.03.2017 15:00 2 : 7
26.03
15:00
Hajduk
Jedinstvo (P)
6
1
26.03.2017 15:00 6 : 1
26.03
15:30
Fruškogorac
Obili─ç
1
1
26.03.2017 15:30 1 : 1
26.03
15:30
Borac
─îenej
0
0
26.03.2017 15:30 0 : 0
26.03
15:30
Moskva
Jedinstvo
0
3
26.03.2017 15:30 0 : 3
26.03
15:00
Lazac
Mlada krila
0
0
26.03.2017 15:00 0 : 0
26.03
15:00
Popovi─çi
Mladost (V)
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Tavnik
Napredak (G)
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
10:00
Metalac
Zvezda
1
3
26.03.2017 10:00 1 : 3
26.03
15:00
Partizan
Kraljevo Hajduk
1
3
26.03.2017 15:00 1 : 3
26.03
15:00
Budu─çnost (K)
Grdica
2
0
26.03.2017 15:00 2 : 0
26.03
15:00
Jedinstvo (D)
Borac (A)
0
2
26.03.2017 15:00 0 : 2
26.03
15:00
OFK ┼Że┼żelj
Zastava
2
1
26.03.2017 15:00 2 : 1
26.03
15:00
Hajduk
Košutnjak
1
1
26.03.2017 15:00 1 : 1
26.03
15:00
Azbest
Divostin
3
3
26.03.2017 15:00 3 : 3
26.03
15:00
Kori─çani
Seljak
1
0
26.03.2017 15:00 1 : 0
26.03
15:00
Kremenac
21. oktobar
1
5
26.03.2017 15:00 1 : 5
26.03
Lugovi
Morava (M)
1
1
26.03.2017 1 : 1
26.03
Kej
Prijatelji
0
1
26.03.2017
Kej
0 : 1
26.03
Rakova
─îa─Źak 94
0
0
26.03.2017 0 : 0
26.03
Vujan
Gavrilo Princip
2
2
26.03.2017 2 : 2
26.03
Morava (K)
Malba
3
1
26.03.2017 3 : 1
26.03
Rudar
Budu─çnost