XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 364 utakmica za dan
Subota, 18 Mart 2017


Fudbal

Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
18.03.2017 14:30
Crvena zvezda (NS)
1 : 1
Omladinac
Vršac
Vršac
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
18.03.2017 14:30
Vršac
4 : 1
Radnički (SM)
Cement
Beočin
1 : 2
Železničar
Pančevo
18.03.2017 14:30
Cement
1 : 2
Železničar
Sloga
Temerin
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
18.03.2017 14:30
Sloga
0 : 0
Bačka 1901
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
18.03.2017 14:30
Radnički (Š)
0 : 2
Bratstvo 1946
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
18.03.2017 14:30
Mokra Gora
2 : 1
Smederevo 1924
Šapine
Šapine
2 : 0
Sloga (P)
Požega
18.03.2017 14:30
Šapine
2 : 0
Sloga (P)
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
18.03.2017 14:30
Radnički 1923
2 : 1
Šumadija 1903
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
18.03.2017 14:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 0
Loznica
Loznica
18.03.2017 14:30
Zlatibor (Č)
1 : 0
Loznica
Timok
Zaječar
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
18.03.2017 15:00
Timok
0 : 1
Moravac Orion
Sloga (D)
Despotovac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
18.03.2017 15:00
Sloga (D)
1 : 1
Trstenik PPT
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Ozren
Sokobanja
18.03.2017 15:00
Radnički (S)
2 : 0
Ozren
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
18.03.2017 15:00
Jedinstvo (P)
0 : 0
Jedinstvo (B)
Brodarac 1947
Novi Beograd
0 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
18.03.2017 14:30
Brodarac 1947
0 : 2
Stepojevac Vaga
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
18.03.2017 11:00
GSP Polet
0 : 0
Radnički (O)
BASK
Beograd
2 : 0
IMT
Novi Beograd
18.03.2017 10:00
BASK
2 : 0
IMT
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Grafičar
Beograd
18.03.2017 14:30
Teleoptik
2 : 1
Grafičar
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Polet (K)
Karavukovo
18.03.2017 14:30
Radnički (S)
1 : 1
Polet (K)
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 0
Budućnost (G)
Gložan
18.03.2017 14:30
OFK Vrbas
0 : 0
Budućnost (G)
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Potisje
Kanjiža
18.03.2017 14:30
Bečej 1918
3 : 0
Potisje
Srbobran
Srbobran
2 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
18.03.2017 14:30
Srbobran
2 : 2
Zadrugar
Mladost APA
Apatin
0 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
18.03.2017 14:30
Mladost APA
0 : 0
Sloga (Č)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
18.03.2017 14:30
Jedinstvo (BK)
1 : 1
Budućnost (SC)
Sloga
Plandište
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
18.03.2017 14:30
Sloga
0 : 0
Sloboda
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Vršac united
Vršac
18.03.2017 14:30
Dinamo 1945
5 : 0
Vršac united
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
5 : 0
Radnički (K)
Kovin
18.03.2017 14:30
Jedinstvo (NB)
5 : 0
Radnički (K)
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 1
Slavia
Kovačica
18.03.2017 14:30
Proleter (BK)
1 : 1
Slavia
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
ŽAK
Kikinda
18.03.2017 14:30
Kozara
3 : 0
ŽAK
ŽSK
Žabalj
1 : 4
Borac
Novi Sad
18.03.2017 14:30
ŽSK
1 : 4
Borac
Sloga
Erdevik
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
18.03.2017 14:30
Sloga
3 : 1
Hajduk (B)
Veternik
Veternik
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
18.03.2017 14:30
Veternik
1 : 1
Kupinovo
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
18.03.2017 14:30
Slavija
2 : 0
Arsenal
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Radnički (K)
Kovači
18.03.2017 14:30
Trepča
1 : 1
Radnički (K)
Radnički 1926
Požarevac
2 : 1
Napredak
Markovac
18.03.2017 14:30
Radnički 1926
2 : 1
Napredak
Gruža
Gruža
2 : 1
Homoljac
Žagubica
18.03.2017 14:30
Gruža
2 : 1
Homoljac
Zadrugar
Lajkovac
1 : 3
Provo
Provo
18.03.2017 14:30
Zadrugar
1 : 3
Provo
Ribnica
Mionica
1 : 1
Radnički Stobex
Klupci
18.03.2017 14:30
Ribnica
1 : 1
Radnički Stobex
Radnički Gorenje
Valjevo
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
18.03.2017 14:30
Radnički Gorenje
0 : 0
OFK Osečina
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
18.03.2017 14:30
Sevojno
0 : 0
Sloga (S)
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Drina
Ljubovija
18.03.2017 14:30
Sloga 1940 (BB)
0 : 1
Drina
Svrljig
Svrljig
0 : 3
Rtanj
Boljevac
18.03.2017 15:00
Svrljig
0 : 3
Rtanj
BSK
Bogovina
0 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
18.03.2017 15:00
BSK
0 : 3
Zaplanjac
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
18.03.2017 15:00
Đerdap
2 : 0
Majdanpek
Kopaonik
Brus
4 : 0
Rembas
Resavica
18.03.2017 15:00
Kopaonik
4 : 0
Rembas
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
18.03.2017 15:00
OFK Topličanin
0 : 1
Jedinstvo
Morava 1918
Ćuprija
7 : 3
Sloga
Ćićevac
18.03.2017 15:00
Morava 1918
7 : 3
Sloga
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
18.03.2017 15:00
OFK Kosanica
0 : 0
Žitorađa
Pusta reka
Bojnik
0 : 3
Morava (VH)
Vladičin Han
18.03.2017 15:00
Pusta reka
0 : 3
Morava (VH)
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
18.03.2017 15:00
Balkanski
3 : 2
GFK Dubočica
Pčinja
Trgovište
0 : 3
Nebeski andjeli
Vranje
18.03.2017 15:00
Pčinja
0 : 3
Nebeski andjeli
Sloga (L)
Leskovac
2 : 1
Ropotovo
Ropotovo
18.03.2017 15:00
Sloga (L)
2 : 1
Ropotovo
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 1
Milutinac
Zemun
18.03.2017 14:30
Balkan Mirijevo
1 : 1
Milutinac
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Vrčin
Vrčin
18.03.2017 14:30
Lokomotiva
2 : 1
Vrčin
Avala
Beli Potok
3 : 0
Srem
Jakovo
18.03.2017 14:30
Avala
3 : 0
Srem
Radnički 1905
Bajmok
3 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
18.03.2017 15:30
Radnički 1905
3 : 0
Proleter (RS)
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
Čantavir
Čantavir
18.03.2017 15:30
Obilić
1 : 0
Čantavir
Mladost (K)
Kruščić
3 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
18.03.2017 14:30
Mladost (K)
3 : 2
Borac (BG)
Polet (S)
Sivac
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
18.03.2017 14:30
Polet (S)
3 : 0
Hercegovac
Krajina
Krajišnik
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
18.03.2017 15:00
Krajina
1 : 2
OFK Kikinda
Bilećanin
Sečanj
4 : 1
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
18.03.2017 15:00
Bilećanin
4 : 1
C. Zvezda (VS)
Naftagas (E)
Elemir
1 : 4
Begej
Žitište
18.03.2017 15:00
Naftagas (E)
1 : 4
Begej
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
18.03.2017 14:30
Podrinje
3 : 2
Donji Petrovci
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Rudar
Vrdnik
18.03.2017 14:30
Mitros
1 : 0
Rudar
Sloven
Ruma
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
18.03.2017 14:30
Sloven
1 : 1
1. Maj Ruma
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 2
Mladost
Novi Sad
18.03.2017 15:30
Omladinac
1 : 2
Mladost
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 2
TSK
Temerin
18.03.2017 15:30
Šajkaš 1908
2 : 2
TSK
Jugović
Kać
4 : 1
Borac
Šajkaš
18.03.2017 15:30
Jugović
4 : 1
Borac
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 1
Polet
Ratina
18.03.2017 15:00
Goč
3 : 1
Polet
Partizan
Cerovac
0 : 0
Kutlovo
Kutlovo
18.03.2017 15:00
Partizan
0 : 0
Kutlovo
Ćava
Grošnica
0 : 1
Jadran
Kragujevac
18.03.2017 15:00
Ćava
0 : 1
Jadran
Parmenac
Parmenac
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
18.03.2017 14:30
Parmenac
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 3
7. Juli
Vodanj
18.03.2017 14:30
Cerovac 2013
2 : 3
7. Juli
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
18.03.2017 14:30
Polet (SD)
3 : 0
Budućnost (V)
Đerdap
Golubac
2 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
18.03.2017 14:30
Đerdap
2 : 2
Trgovački
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
18.03.2017 14:30
Sloga 33
1 : 1
Rudar 2001
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Jedinstvo
Štitar
18.03.2017 15:00
Mačva 2005
3 : 1
Jedinstvo
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
18.03.2017 15:00
Cer
1 : 2
Mladost (P)
Sindjelić
Lipnica
2 : 4
Jevremovac
Jevremovac
18.03.2017 15:00
Sindjelić
2 : 4
Jevremovac
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 0
Kačer
Belanovica
18.03.2017 14:30
Junior Novo Naselje
0 : 0
Kačer
Banjani
Banjani
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
18.03.2017 14:30
Banjani
2 : 0
Tvrdojevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
ZSK
Valjevo
18.03.2017 14:30
Pepeljevac
1 : 0
ZSK
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 2
Radnik
Ub
18.03.2017 14:30
OFK Jabučje
2 : 2
Radnik
Crnokosa
Kosjerić
1 : 1
Železničar
Požega
18.03.2017 14:00
Crnokosa
1 : 1
Železničar
Prvi partizan
Užice
2 : 0
Budućnost
Arilje
18.03.2017 14:00
Prvi partizan
2 : 0
Budućnost
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
18.03.2017 15:00
Rudna Glava
1 : 0
Nemetali
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
18.03.2017 15:00
Brestovac
1 : 0
Poreč
Zlot
Zlot
1 : 0
Radnički
Klokočevac
18.03.2017 15:00
Zlot
1 : 0
Radnički
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 3
Rasovača
Rasovača
18.03.2017 15:00
Crvena Zvezda
0 : 3
Rasovača
Palilula
Aleksinac
2 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
18.03.2017 15:00
Palilula
2 : 0
Morava (Ž)
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 1
Napredak (D)
Drenovac
18.03.2017 15:00
OFK Tekstilac
0 : 1
Napredak (D)
Blagotin
Poljna
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
18.03.2017 15:00
Blagotin
2 : 1
Ribnik
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 1
13. April
Lomnica
18.03.2017 16:30
Ribnik
0 : 1
13. April
Aluminijum
Niš
2 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
18.03.2017 15:00
Aluminijum
2 : 1
AZ Borac 2014
OFK Niš
Niš
7 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
18.03.2017 15:00
OFK Niš
7 : 0
Proleter (M)
Palilulac
Niš
1 : 2
Rudar
Jelašnica
18.03.2017 15:00
Palilulac
1 : 2
Rudar
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 1
Čekmin
Čekmin
18.03.2017 14:30
Jedinstvo (Š)
1 : 1
Čekmin
Šumadija
Šopić
1 : 1
Zabrežje
Zabrežje
18.03.2017 14:30
Šumadija
1 : 1
Zabrežje
Mladost (C)
Cvetovac
5 : 2
BSK
Baćevac
18.03.2017 14:30
Mladost (C)
5 : 2
BSK
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Mladost
Begaljica
18.03.2017 14:30
Mladenovac
1 : 0
Mladost
Radnički (T)
Tekija
1 : 0
Javor
Sladaja
18.03.2017 15:00
Radnički (T)
1 : 0
Javor
Zenit
Oparić
1 : 5
Kolare
Kolare
18.03.2017 15:00
Zenit
1 : 5
Kolare
FK Stanišić
Stanišić
2 : 0
Kordun
Kljajićevo
18.03.2017 14:30
FK Stanišić
2 : 0
Kordun
BSK
Bela Voda
1 : 3
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
18.03.2017 15:00
BSK
1 : 3
Knez Lazar
Mladost (G)
Guberevac
1 : 4
OFK Slatina
Slatina
18.03.2017 15:00
Mladost (G)
1 : 4
OFK Slatina
Nomanica
Nomanica
1 : 3
Turekovac
Turekovac
18.03.2017 14:30
Nomanica
1 : 3
Turekovac
Todorovce
Todorovce
2 : 3
Moravac (G)
Guberevac
18.03.2017 14:30
Todorovce
2 : 3
Moravac (G)
ŠFU Derbi 2016
Vlase
5 : 3
Moravac (P)
Pečenjevce
18.03.2017 14:30
ŠFU Derbi 2016
5 : 3
Moravac (P)
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
4 : 1
Budućnost
Lebina
18.03.2017 15:00
OFK Borac
4 : 1
Budućnost
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Budućnost
Podgorica
18.03.2017 15:00
Grbalj
1 : 1
Budućnost
Dečić
Tuzi
1 : 2
Iskra
Danilovgrad
18.03.2017 15:00
Dečić
1 : 2
Iskra
Rudar
Pljevlja
3 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
18.03.2017 15:00
Rudar
3 : 2
OFK Petrovac
Sutjeska
Nikšić
3 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
18.03.2017 15:00
Sutjeska
3 : 2
Jedinstvo
Zeta
Golubovci
1 : 0
Lovćen
Cetinje
18.03.2017 15:00
Zeta
1 : 0
Lovćen
Bokelj
Kotor
1 : 0
Mladost
Podgorica
18.03.2017 15:00
Bokelj
1 : 0
Mladost
Brskovo
Mojkovac
11 : 0
Napredak
Berane
18.03.2017 15:00
Brskovo
11 : 0
Napredak
OFK Borac
Bijelo Polje
3 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
18.03.2017 14:00
OFK Borac
3 : 0
Fair Play
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
7 : 2
Zabjelo
Podgorica
18.03.2017 14:30
OFK Mladost 1970
7 : 2
Zabjelo
Rad
Beograd
0 : 1
Napredak
Kruševac
18.03.2017 17:00
Rad
0 : 1
Napredak
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Borac
Čačak
18.03.2017 14:00
Spartak ŽK
1 : 0
Borac
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
18.03.2017 17:00
Javor Matis
1 : 0
Metalac
Partizan
Beograd
4 : 0
Voždovac
Beograd
18.03.2017 17:00
Partizan
4 : 0
Voždovac
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
Radnički (N)
Niš
18.03.2017 14:00
OFK Bačka
1 : 2
Radnički (N)
Inđija
Inđija
1 : 1
Sindjelić
Beograd
18.03.2017 14:30
Inđija
1 : 1
Sindjelić
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
18.03.2017 14:30
ČSK Pivara
1 : 1
OFK Beograd
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 0
Jagodina
Jagodina
18.03.2017 14:30
OFK Odžaci
2 : 0
Jagodina
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Dinamo
Vranje
18.03.2017 14:30
Kolubara
1 : 1
Dinamo
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Mačva
Šabac
18.03.2017 14:30
Proleter
0 : 2
Mačva
WBA
West Bromwich
3 : 1
Arsenal
London
18.03.2017 13:30
WBA
3 : 1
Arsenal
Crystal Palace
London
1 : 0
Watford
Watford
18.03.2017 16:00
Crystal Palace
1 : 0
Watford
Everton
Liverpool
4 : 0
Hull
Hull
18.03.2017 16:00
Everton
4 : 0
Hull
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 2
Chelsea
London
18.03.2017 16:00
Stoke
1 : 2
Chelsea
Sunderland
Sunderland
0 : 0
Burnley
Burnley
18.03.2017 16:00
Sunderland
0 : 0
Burnley
West Ham
London
2 : 3
Leicester
Leicester
18.03.2017 16:00
West Ham
2 : 3
Leicester
Bournemouth
Bournemouth
2 : 0
Swansea
Swansea
18.03.2017 18:30
Bournemouth
2 : 0
Swansea
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
18.03.2017 15:30
Wolfsburg
1 : 0
Darmstadt 98
Köln
Köln
4 : 2
Hertha BSC
Berlin
18.03.2017 15:30
Köln
4 : 2
Hertha BSC
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
18.03.2017 15:30
Augsburg
1 : 1
Freiburg
Werder
Bremen
3 : 0
RB Leipzig
Leipzig
18.03.2017 15:30
Werder
3 : 0
RB Leipzig
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
18.03.2017 15:30
Hoffenheim
1 : 0
Bayer Leverkusen
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 0
Hamburger SV
Hamburg
18.03.2017 18:30
Eintracht
0 : 0
Hamburger SV
Torino
Torino
2 : 2
Internazionale
Milano
18.03.2017 18:00
Torino
2 : 2
Internazionale
Milan
Milano
1 : 0
Genoa
Genova
18.03.2017 20:45
Milan
1 : 0
Genoa
Nancy
Nancy-Tomblaine
2 : 3
Lorient
Lorient
18.03.2017 20:00
Nancy
2 : 3
Lorient
Bordeaux
Bordeaux
5 : 1
Montpellier
Montpellier
18.03.2017 20:00
Bordeaux
5 : 1
Montpellier
Toulouse
Toulouse
0 : 0
Rennes
Rennes
18.03.2017 20:00
Toulouse
0 : 0
Rennes
Angers
Angers
3 : 0
Guingamp
Guingamp
18.03.2017 20:00
Angers
3 : 0
Guingamp
Nantes
Nantes
1 : 1
Nice
Nice
18.03.2017 17:00
Nantes
1 : 1
Nice
Eibar
Eibar
1 : 1
Espanyol
Barcelona
18.03.2017 13:00
Eibar
1 : 1
Espanyol
Betis
Sevilla
2 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
18.03.2017 20:45
Betis
2 : 0
Osasuna
Athletic Club
Bilbao
1 : 2
Real Madrid
Madrid
18.03.2017 16:15
Athletic Club
1 : 2
Real Madrid
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
18.03.2017 18:30
Alavés
1 : 0
Real Sociedad
Napredak
Kruševac
2 : 0
Rad
Beograd
18.03.2017 12:00
Napredak
2 : 0
Rad
Jošanica
Novi Pazar
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
18.03.2017 13:30
Jošanica
3 : 1
Šumadija 1903
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
18.03.2017 11:00
Železničar
0 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
Ub
4 : 2
Radnički Šabački
Šabac
18.03.2017 12:00
Jedinstvo
4 : 2
Radnički Šabački
Šumadija
Aranđelovac
0 : 0
Šapine
Šapine
18.03.2017
Šumadija
0 : 0
Šapine
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 3
Mihajlovac
Mihajlovac
18.03.2017
Mladi borac
0 : 3
Mihajlovac
Homoljac
Žagubica
0 : 4
Karadjordje
Topola
18.03.2017
Homoljac
0 : 4
Karadjordje
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Radnički 1926
Požarevac
18.03.2017
Sloga 33
4 : 2
Radnički 1926
Morava
Velika Plana
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
18.03.2017
Morava
1 : 2
Smederevo 1924
Bežanija
Beograd
6 : 1
Balkan
Beograd
18.03.2017 09:00
Bežanija
6 : 1
Balkan
Zmaj 1953
Beograd
1 : 1
Srem
Jakovo
18.03.2017 10:00
Zmaj 1953
1 : 1
Srem
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
011
Beograd
18.03.2017 12:00
Budućnost
1 : 2
011
Studenski Grad MK
Novi Beograd
1 : 1
BSK Borča MK
Borča
18.03.2017 10:00
Studenski Grad MK
1 : 1
BSK Borča MK
Rad MK
Beograd
1 : 1
Internacional MK
Beograd
18.03.2017 09:00
Rad MK
1 : 1
Internacional MK
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Rad
Beograd
18.03.2017 10:00
Teleoptik
3 : 1
Rad
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
18.03.2017 11:00
Novi Pazar
1 : 1
OFK Beograd
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Partizan
Beograd
18.03.2017 13:00
Moravac Orion
1 : 0
Partizan
Bane
Raška
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
18.03.2017 13:00
Bane
0 : 2
Apolon 4
Donjošorac Sunrise
Šabac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
18.03.2017 12:00
Donjošorac Sunrise
1 : 0
Jedinstvo
Senjak
Valjevo
2 : 0
Mačva (Š)
Šabac
18.03.2017 11:00
Senjak
2 : 0
Mačva (Š)
Drina
Ljubovija
1 : 3
OFK Šabac
Šabac
18.03.2017 12:00
Drina
1 : 3
OFK Šabac
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
PKB
Padinska Skela
18.03.2017 10:00
Radnički (O)
4 : 1
PKB
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
18.03.2017 12:30
Lokomotiva
3 : 0
Mladenovac
Hajduk
Beograd
3 : 2
GSP Polet
Beograd
18.03.2017 09:00
Hajduk
3 : 2
GSP Polet
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
0 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
18.03.2017 09:00
Lokomotiva MK
0 : 3
OFK Beograd MK
Rad MK
Beograd-Voždovac
0 : 2
BSK Borča MK
Borča
18.03.2017 11:00
Rad MK
0 : 2
BSK Borča MK
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
3 : 0
Brodarac MK
Beograd
18.03.2017 13:30
Čukarički MK
3 : 0
Brodarac MK
Kosmet
Leposavić
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
18.03.2017 12:00
Kosmet
0 : 0
Radnički 1923
Kiker
Kraljevo
8 : 0
Jošanica
Novi Pazar
18.03.2017 11:00
Kiker
8 : 0
Jošanica
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
18.03.2017 15:30
Pazar Juniors
4 : 0
Šumadija 1903
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
18.03.2017 10:00
Sport Klub 99
5 : 1
Novi Pazar
Bane
Raška
2 : 4
Apolon 4
Kragujevac
18.03.2017 11:00
Bane
2 : 4
Apolon 4
OFK Osečina
Osečina
1 : 3
Loznica
Loznica
18.03.2017 11:00
OFK Osečina
1 : 3
Loznica
Donjošorac Sunrise
Šabac
2 : 4
Jedinstvo
Ub
18.03.2017 10:00
Donjošorac Sunrise
2 : 4
Jedinstvo
Drina
Ljubovija
0 : 4
OFK Šabac
Šabac
18.03.2017 10:00
Drina
0 : 4
OFK Šabac
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
0 : 5
Šumadija
Aranđelovac
18.03.2017
Kolonija 11421
0 : 5
Šumadija
Cepelin 026
Smederevo
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
18.03.2017
Cepelin 026
3 : 1
Smederevo 1924
Pinkum
Veliko Gradište
8 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
18.03.2017
Pinkum
8 : 0
GFK Jasenica 1911
Presing
Požarevac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
18.03.2017
Presing
2 : 0
Zvižd
Petlić 2006
Smederevo
0 : 4
Plana
Velika Plana
18.03.2017
Petlić 2006
0 : 4
Plana
AF Djokić
Velika Plana
0 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
18.03.2017
AF Djokić
0 : 3
Sloga 33
AF Duljaj
Topola
0 : 1
Bačinac
Bačinac
18.03.2017
AF Duljaj
0 : 1
Bačinac
Čukarički MK
Beograd
2 : 1
011 MK
Beograd
18.03.2017 11:00
Čukarički MK
2 : 1
011 MK
Rad MK
Beograd
4 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
18.03.2017 13:00
Rad MK
4 : 1
Brodarac MK
FK Trgovački
Petrovac
18.03.2017
FK Napredak
Markovac
18.03.2017
FK Trgovački
:
FK Napredak
FK Petlić
Smederevo
18.03.2017
FK Strai Grad
Petrovac
18.03.2017
FK Petlić
:
FK Strai Grad
FK AF Đokić
Velika Plana
18.03.2017
FK Sloga 33
Petrovac
18.03.2017
FK AF Đokić
:
FK Sloga 33
FK Presing
Požarevac
18.03.2017
FK Plana
Velika Plana
18.03.2017
FK Presing
:
FK Plana
FK Napredak
Markovac
18.03.2017
FK Plana
Velika Plana
18.03.2017
FK Napredak
:
FK Plana
FK Sloga 33
Petrovac
18.03.2017
FK Presing
Požarevac
18.03.2017
FK Sloga 33
:
FK Presing
FK Stari Grad
Golubac
18.03.2017
FK AF Đokić
Velika Plana
18.03.2017
FK Stari Grad
:
FK AF Đokić
FK Trgovački
Petrovac
18.03.2017
FK Petlić
Smederevo
18.03.2017
FK Trgovački
:
FK Petlić

Košarka

Sloven
Ruma
82 : 72
Kris Kros
Pančevo
18.03.2017 19:00
Sloven
82 : 72
Kris Kros
Sveti Đorđe
Žitište
75 : 57
Dunav 2014
Apatin
18.03.2017 20:00
Sveti Đorđe
75 : 57
Dunav 2014
Zlatar
Nova Varoš
74 : 64
Zekas 75
Rača
18.03.2017 17:00
Zlatar
74 : 64
Zekas 75
Student
Bajina Bašta
89 : 84
Železničar
Čačak
18.03.2017 19:00
Student
89 : 84
Železničar
KKK Radnički
Kragujevac
100 : 66
Šabac
Šabac
18.03.2017 19:00
KKK Radnički
100 : 66
Šabac
Radan
Lebane
67 : 79
Sokobanja
Sokobanja
18.03.2017 18:00
Radan
67 : 79
Sokobanja
Prokuplje
Prokuplje
85 : 68
Vlasotince
Vlasotince
18.03.2017 20:00
Prokuplje
85 : 68
Vlasotince
Vitez
Beograd
73 : 76
Radnički (O)
Obrenovac
18.03.2017 18:00
Vitez
73 : 76
Radnički (O)
Slodes
Beograd
63 : 68
BKK Radnički
Beograd
18.03.2017 12:00
Slodes
63 : 68
BKK Radnički
Torlak
Beograd
88 : 77
Ras
Beograd
18.03.2017 12:15
Torlak
88 : 77
Ras
Sloboda NS
Novi Sad
88 : 75
Velika Kikinda
Kikinda
18.03.2017 17:00
Sloboda NS
88 : 75
Velika Kikinda
SO Koš
Sombor
112 : 78
Odžaci
Odžaci
18.03.2017 19:30
SO Koš
112 : 78
Odžaci
Petrovgrad
Zrenjanin
63 : 93
Budućnost
Novi Sad
18.03.2017 20:30
Petrovgrad
63 : 93
Budućnost
Bagljaš
Zrenjanin
94 : 99
Star
Novi Sad
18.03.2017 14:00
Bagljaš
94 : 99
Star
Kadet
Novi Sad
53 : 60
Tisa
Bečej
18.03.2017 17:30
Kadet
53 : 60
Tisa
Šimanovci
Šimanovci
81 : 63
BNS
Banatsko Novo Selo
18.03.2017 20:30
Šimanovci
81 : 63
BNS
Lokomotiva 2016
Pećinci
64 : 89
Omladinac
Novi Banovci
18.03.2017 19:00
Lokomotiva 2016
64 : 89
Omladinac
Vladimirci
Vladimirci
104 : 107
Mladost 2014
Ub
18.03.2017 20:00
Vladimirci
104 : 107
Mladost 2014
Student 014
Valjevo
65 : 64
Rađevac
Krupanj
18.03.2017 20:00
Student 014
65 : 64
Rađevac
Čačak 94
Čačak
67 : 87
Mladost
Čačak
18.03.2017 16:00
Čačak 94
67 : 87
Mladost
Basket
Vrnjačka Banja
94 : 78
Sloga (D)
Despotovac
18.03.2017 19:00
Basket
94 : 78
Sloga (D)
Novi Beograd 7
Beograd
78 : 69
BASK
Beograd
18.03.2017 14:20
Novi Beograd 7
78 : 69
BASK
Vitez BGD 011
Beograd
76 : 62
Vizura Shark
Beograd
18.03.2017 16:15
Vitez BGD 011
76 : 62
Vizura Shark
Bor RTB
Bor
85 : 63
Zicer
Bor
18.03.2017 19:00
Bor RTB
85 : 63
Zicer
Mladost Vesna
Bela Palanka
101 : 75
Hisar
Leskovac
18.03.2017 17:00
Mladost Vesna
101 : 75
Hisar
Pusta Reka
Bojnik
71 : 79
Jugbasket
Vranje
18.03.2017 18:00
Pusta Reka
71 : 79
Jugbasket
Đerdap
Kladovo
63 : 57
Omladinac 016
Leskovac
18.03.2017
Đerdap
63 : 57
Omladinac 016
Cedevita
Zagreb
83 : 76
Partizan
Beograd
18.03.2017 19:00
Cedevita
83 : 76
Partizan
1:0
Sloga
Kraljevo
61 : 82
Vršac
Vršac
18.03.2017 19:30
Sloga
61 : 82
Vršac
Napredak Rubin
Kruševac
75 : 62
Tamiš
Pančevo
18.03.2017 19:00
Napredak Rubin
75 : 62
Tamiš
Spartak
Subotica
72 : 80
Dynamic BG
Beograd
18.03.2017 19:00
Spartak
72 : 80
Dynamic BG
Borac
Čačak
94 : 56
Konstantin
Niš
18.03.2017 19:00
Borac
94 : 56
Konstantin
Kolubara LA 2003
Lazarevac
74 : 81
Napredak Bosphorus
Aleksinac
18.03.2017 17:00
Kolubara LA 2003
74 : 81
Napredak Bosphorus
Vojvodina
Novi Sad
99 : 71
Sloboda
Užice
18.03.2017 20:00
Vojvodina
99 : 71
Sloboda
Futog Tupanjac MD
Futog
77 : 95
Pirot
Pirot
18.03.2017 19:00
Futog Tupanjac MD
77 : 95
Pirot
Mladost
Smederevska Palanka
75 : 90
Proleter Naftagas
Zrenjanin
18.03.2017 19:00
Mladost
75 : 90
Proleter Naftagas
Jagodina
Jagodina
81 : 77
Radnički 1950
Kragujevac
18.03.2017 19:00
Jagodina
81 : 77
Radnički 1950
Rtanj
Boljevac
54 : 51
Plana
Velika Plana
18.03.2017 18:00
Rtanj
54 : 51
Plana
Beroe
Stara Zagora
66 : 64
Budućnost Bemax
Podgorica
18.03.2017 19:30
Beroe
66 : 64
Budućnost Bemax
1:0
Montana 2003
Montana
74 : 85
Athlete Celje
Celje
18.03.2017 17:00
Montana 2003
74 : 85
Athlete Celje
0:1
Karaburma
Beograd
77 : 81
Beočin
Beočin
18.03.2017 14:30
Karaburma
77 : 81
Beočin
Play Off
Užice
55 : 44
Užice
Užice
18.03.2017 15:00
Play Off
55 : 44
Užice
Loznica
Loznica
61 : 43
Železničar
Lajkovac
18.03.2017 15:00
Loznica
61 : 43
Železničar
Mileševac
Prijepolje
46 : 73
Ljubovija
Ljubovija
18.03.2017 15:00
Mileševac
46 : 73
Ljubovija
Duga
Šabac
97 : 60
Prijepolje
Prijepolje
18.03.2017 15:00
Duga
97 : 60
Prijepolje
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Lim
Priboj
18.03.2017 15:00
Zvečan
20 : 0
Lim
Topličanin 2012
Prokuplje
57 : 77
Radnički
Kragujevac
18.03.2017 15:30
Topličanin 2012
57 : 77
Radnički
Bagdala
Kruševac
36 : 73
Radnički 2016
Kragujevac
18.03.2017 13:00
Bagdala
36 : 73
Radnički 2016
Student 2
Niš
49 : 99
Gimnazijalac
Pirot
18.03.2017 18:00
Student 2
49 : 99
Gimnazijalac
Palanka 2012
Smederevska Palanka
72 : 75
Actavis academy
Leskovac
18.03.2017 14:30
Palanka 2012
72 : 75
Actavis academy
Bor
Bor
20 : 0
Paraćin
Paraćin
18.03.2017 17:00
Bor
20 : 0
Paraćin

Odbojka

Ribnica 2
Kraljevo
3 : 2
Arilje
Arilje
18.03.2017 15:30
Ribnica 2
3 : 2
Arilje
Mladost
Turija
1 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
18.03.2017 19:00
Mladost
1 : 3
Hercegovina
Kulpin
Kulpin
2 : 3
Sombor
Sombor
18.03.2017 17:00
Kulpin
2 : 3
Sombor
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Kikinda
Kikinda
18.03.2017 16:30
Proleter
3 : 0
Kikinda
Mladost
Vranje
0 : 3
Pirot
Pirot
18.03.2017 15:00
Mladost
0 : 3
Pirot
Desetka
Niš
3 : 1
Niš 2
Niš
18.03.2017 17:00
Desetka
3 : 1
Niš 2
Morava
Vladičin Han
3 : 1
MOK Topličanin 97/2
Prokuplje
18.03.2017
Morava
3 : 1
MOK Topličanin 97/2
Vest
Šid
3 : 2
Mladost
Bački Petrovac
18.03.2017
Vest
3 : 2
Mladost
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 1
Merkur
Bačka Palanka
18.03.2017
Vojvodina 3
3 : 1
Merkur
Inđija
Inđija
2 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
18.03.2017
Inđija
2 : 3
Stražilovo
Sloven
Ruma
3 : 1
Vrbas
Vrbas
18.03.2017
Sloven
3 : 1
Vrbas
Novi Sad 2
Novi Sad
2 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
18.03.2017
Novi Sad 2
2 : 3
Klek Srbijašume 2
Partizan
Bač
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
18.03.2017
Partizan
3 : 0
Maglić 1953
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 2
Borac
Starčevo
18.03.2017 20:00
Smederevo Carina
3 : 2
Borac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Železničar
Beograd
18.03.2017 19:00
Mladi radnik
3 : 2
Železničar
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
18.03.2017 19:00
FAP Livnica
0 : 3
VGSK
Bavanište
Bavanište
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
18.03.2017 19:00
Bavanište
3 : 0
Srem Iton
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Antena
Kruševac
18.03.2017 16:00
Napredak 037
3 : 0
Antena
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
18.03.2017 17:00
Putevi Trendteks
3 : 0
Mokra Gora
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Leposavić
Leposavić
18.03.2017 18:00
Zlatibor
3 : 0
Leposavić
Ekonomac
Kraljevo
3 : 2
Trstenik
Trstenik
18.03.2017 16:00
Ekonomac
3 : 2
Trstenik
Stampedo
Niš
2 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
18.03.2017 15:00
Stampedo
2 : 3
Majdanpek FBC
Bor
Bor
3 : 0
Desetka
Niš
18.03.2017 18:00
Bor
3 : 0
Desetka
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 2
Mladost (NP)
Nova Pazova
18.03.2017 15:00
Partizan
3 : 2
Mladost (NP)
Elan Volej
Srbobran
3 : 2
Odbojka 013
Pančevo
18.03.2017 16:00
Elan Volej
3 : 2
Odbojka 013
Beočin Metal
Beočin
3 : 2
Štrand Volej
Novi Sad
18.03.2017
Beočin Metal
3 : 2
Štrand Volej
Libero
Bačko Gradište
0 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
18.03.2017
Libero
0 : 3
Dunav Volej
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Slavija
Novi Sad
18.03.2017
NS Tim
3 : 0
Slavija
Lavice 07
Novi Sad
3 : 0
Star
Novi Sad
18.03.2017
Lavice 07
3 : 0
Star
NS Volej tim
Novi Sad
1 : 3
Grbić
Temerin
18.03.2017
NS Volej tim
1 : 3
Grbić
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
18.03.2017
Kikinda
3 : 0
Proleter
Banat
Vršac
1 : 3
Mladost 2
Nova Pazova
18.03.2017
Banat
1 : 3
Mladost 2
Žitište
Žitište
3 : 1
Inđija
Inđija
18.03.2017
Žitište
3 : 1
Inđija
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Krajišnik
Krajišnik
18.03.2017
Hercegovina
3 : 1
Krajišnik
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
18.03.2017
Soko
0 : 3
Merkur
Hajduk
Kula
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
18.03.2017
Hajduk
3 : 1
Sutjeska
CVS
Sombor
3 : 1
Trijumf 2013
Šid
18.03.2017
CVS
3 : 1
Trijumf 2013
Gox-IN
Bački Gračac
0 : 3
Maks
Šid
18.03.2017
Gox-IN
0 : 3
Maks
Blok aut
Temerin
3 : 0
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
18.03.2017
Blok aut
3 : 0
Prvi Tempo
ŽOK 030
Bor
0 : 3
Ozren
Sokobanja
18.03.2017 13:00
ŽOK 030
0 : 3
Ozren
Viner
Bor
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
18.03.2017 10:30
Viner
0 : 3
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Timok
Zaječar
18.03.2017 19:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Timok
Sloga
Čalma
3 : 1
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
18.03.2017
Sloga
3 : 1
Mitrovica 2
Sirmium
Sremska Mitrovica
2 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica
18.03.2017
Sirmium
2 : 3
Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
1 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
18.03.2017
Radinci Volej
1 : 3
Prvi Tempo
Zaslon
Šabac
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
18.03.2017 17:00
Zaslon
3 : 0
Mladi Radnik
Ribnica
Mionica
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
18.03.2017 18:00
Ribnica
3 : 0
Smeč 5
1/4 finala
MD Zrenjanin
Zrenjanin
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
18.03.2017 20:00
MD Zrenjanin
0 : 3
Crvena zvezda
0:2
Železničar
Lajkovac
2 : 3
TENT
Obrenovac
18.03.2017 19:00
Železničar
2 : 3
TENT
0:2
Vranje
Vranje
3 : 0
Leskovac 98
Leskovac
18.03.2017 18:00
Vranje
3 : 0
Leskovac 98
Smederevo
Smederevo
2 : 3
Omladinac
Novi Banovci
18.03.2017 17:00
Smederevo
2 : 3
Omladinac
Millennium
Niš
3 : 1
Tutin
Tutin
18.03.2017 18:30
Millennium
3 : 1
Tutin
Ivanjica
Ivanjica
0 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
18.03.2017 18:00
Ivanjica
0 : 3
Spartak (LJ)
Student
Niš
0 : 3
Borac (Č)
Čačak
18.03.2017 16:00
Student
0 : 3
Borac (Č)
Ub
Ub
3 : 0
Vrbas
Vrbas
18.03.2017 16:00
Ub
3 : 0
Vrbas

Rukomet

Gorenje Velenje
Velenje
27 : 25
Tatran Prešov
Prešov
18.03.2017 20:00
Gorenje Velenje
27 : 25
Tatran Prešov
Metalurg
Skopje
28 : 26
Celje Piv. Laško
Laško
18.03.2017 17:45
Metalurg
28 : 26
Celje Piv. Laško
Nexe
Našice
27 : 19
Dinamo Pančevo
Pančevo
18.03.2017 16:00
Nexe
27 : 19
Dinamo Pančevo
Jabuka
Jabuka
34 : 27
Sivac
Sivac
18.03.2017 20:00
Jabuka
34 : 27
Sivac
Crvena Zvezda
Mokrin
31 : 28
Vrbas
Vrbas
18.03.2017 19:00
Crvena Zvezda
31 : 28
Vrbas
Srem Sm
Sremska Mitrovica
30 : 30
Crvenka
Crvenka
18.03.2017 17:30
Srem Sm
30 : 30
Crvenka
Sloga
Petrovac na Mlavi
24 : 24
Mačva
Bogatić
18.03.2017 20:00
Sloga
24 : 24
Mačva
PKB
Padinska Skela
34 : 26
Partizan 2
Beograd
18.03.2017 18:00
PKB
34 : 26
Partizan 2
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
30 : 22
Jedinstvo 1974
Krnjevo
18.03.2017 19:00
Sportski Centar Voždovac 2012
30 : 22
Jedinstvo 1974
Hajduk Veljko
Negotin
29 : 23
ORK Bor
Bor
18.03.2017 19:00
Hajduk Veljko
29 : 23
ORK Bor
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 18
Jastrebac
Blace
18.03.2017 20:00
Bela Palanka
30 : 18
Jastrebac
BSK Heba
Bujanovac
34 : 31
Žitorađa
Žitorađa
18.03.2017 18:30
BSK Heba
34 : 31
Žitorađa
Jagodina
Jagodina
29 : 25
Radnički
Ćuprija
18.03.2017 16:30
Jagodina
29 : 25
Radnički
Župa 54
Aleksandrovac
23 : 23
Radnički 2
Kragujevac
18.03.2017 18:00
Župa 54
23 : 23
Radnički 2
Prva Petoletka
Trstenik
33 : 27
Karađorđe
Topola
18.03.2017 19:00
Prva Petoletka
33 : 27
Karađorđe
Rudar
Kostolac
33 : 23
Jugović
Kać
18.03.2017 19:00
Rudar
33 : 23
Jugović
Sloga
Požega
26 : 25
Dinamo
Pančevo
18.03.2017 19:00
Sloga
26 : 25
Dinamo
Dubočica 54
Leskovac
26 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
18.03.2017 18:30
Dubočica 54
26 : 25
Novi Pazar
Topličanin
Prokuplje
24 : 27
Vranje 1957
Vranje
18.03.2017 18:00
Topličanin
24 : 27
Vranje 1957
Mokra Gora
Zubin Potok
26 : 18
Sindjelić
Beograd
18.03.2017 19:00
Mokra Gora
26 : 18
Sindjelić
Kolubara
Lazarevac
26 : 25
Obilić
Beograd
18.03.2017 19:30
Kolubara
26 : 25
Obilić
Zlatar
Nova Varoš
23 : 23
Proleter
Zrenjanin
18.03.2017 20:00
Zlatar
23 : 23
Proleter
Priboj
Priboj
34 : 22
Inđija
Inđija
18.03.2017 18:00
Priboj
34 : 22
Inđija
Grand Zvezda
Beograd
20 : 29
Beograd
Beograd
18.03.2017 17:00
Grand Zvezda
20 : 29
Beograd
Rudar
Kostolac
31 : 30
Metalac 2015
Valjevo
18.03.2017 15:30
Rudar
31 : 30
Metalac 2015
Mačva
Šabac
27 : 28
Loznica grad
Loznica
18.03.2017 20:00
Mačva
27 : 28
Loznica grad
Kučevo
Kučevo
27 : 23
Petrovac
Petrovac na Mlavi
18.03.2017 19:00
Kučevo
27 : 23
Petrovac
Radnički
Svilajnac
22 : 20
Knjaževac
Knjaževac
18.03.2017 19:00
Radnički
22 : 20
Knjaževac
Pirot
Pirot
24 : 17
Topličanin
Prokuplje
18.03.2017 18:00
Pirot
24 : 17
Topličanin
Dubočica
Leskovac
23 : 27
Mladost
Zaječar
18.03.2017 20:30
Dubočica
23 : 27
Mladost
Laki
Crvenka
24 : 23
Sloven
Ruma
18.03.2017 18:00
Laki
24 : 23
Sloven
Spartak
Debeljača
29 : 26
Jadran Lider
Feketić
18.03.2017 19:00
Spartak
29 : 26
Jadran Lider

Vaterpolo

Jadran Split
Split
17 : 8
Budva
Budva
18.03.2017
Jadran Split
17 : 8
Budva
Vojvodina
Novi Sad
9 : 15
Jug CO
Dubrovnik
18.03.2017
Vojvodina
9 : 15
Jug CO
Mornar BS
Split
5 : 8
Jadran Carine
Herceg Novi
18.03.2017
Mornar BS
5 : 8
Jadran Carine
Partizan Raiffeisen
Beograd
14 : 11
HAVK Mladost
Zagreb
18.03.2017
Partizan Raiffeisen
14 : 11
HAVK Mladost
Zemun
Zemun
12 : 17
Nais
Niš
18.03.2017
Zemun
12 : 17
Nais
Valjevo
Valjevo
13 : 12
Banjica
Beograd
18.03.2017
Valjevo
13 : 12
Banjica

Futsal

Apa Futsal
Apatin
1 : 3
Bečej 2003
Bečej
18.03.2017 18:00
Apa Futsal
1 : 3
Bečej 2003
International
Novi Sad
6 : 4
Kraljevićevo
Kačarevo
18.03.2017 16:00
International
6 : 4
Kraljevićevo
Srbobran
Srbobran
3 : 3
TFK
Temerin
18.03.2017 18:30
Srbobran
3 : 3
TFK
BSK
Bujanovac
8 : 7
Bor
Bor
18.03.2017
BSK
8 : 7
Bor
Put-inženjering
Niš
4 : 2
Ekonomist
Niš
18.03.2017
Put-inženjering
4 : 2
Ekonomist
Mašinac
Kragujevac
5 : 1
Kragujevac 2011
Kragujevac
18.03.2017 18:30
Mašinac
5 : 1
Kragujevac 2011
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Olimp
Vrnjačka Banja
18.03.2017 20:00
Ivanjica
3 : 0
Olimp
Ekonomist
Beograd
3 : 6
Sopot
Sopot
18.03.2017 18:15
Ekonomist
3 : 6
Sopot
Srpska BGD
Beograd
4 : 2
Samo pravo
Beograd
18.03.2017 17:30
Srpska BGD
4 : 2
Samo pravo
Kikinda
Kikinda
3 : 5
Indians 2013
Inđija
18.03.2017 19:00
Kikinda
3 : 5
Indians 2013
Tisa
Novi Bečej
5 : 0
Sombor
Sombor
18.03.2017 20:00
Tisa
5 : 0
Sombor
Radnički 2010
Niš
17 : 2
Babušnica 2011
Babušnica
18.03.2017 15:30
Radnički 2010
17 : 2
Babušnica 2011
Aleksinac 2015
Aleksinac
2 : 6
Akademac
Niš
18.03.2017 17:30
Aleksinac 2015
2 : 6
Akademac
Gurgusovac
Knjaževac
4 : 8
Ozren
Sokobanja
18.03.2017 19:45
Gurgusovac
4 : 8
Ozren
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
3 : 6
FON
Beograd
18.03.2017 20:00
Deus Rol. Mošić
3 : 6
FON

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
52 : 12
RK Vukovi
Crna Gora
18.03.2017 13:00
Rad Mozzart
52 : 12
RK Vukovi
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje