XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 407 utakmica za dan
Subota, 25 Mart 2017


Fudbal

Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Radnički (Š)
Šid
25.03.2017 15:00
Omladinac
3 : 1
Radnički (Š)
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Sloga
Temerin
25.03.2017 15:00
Bratstvo 1946
2 : 0
Sloga
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Cement
Beočin
25.03.2017 15:00
Bačka 1901
1 : 0
Cement
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
25.03.2017 15:00
Radnički (SM)
1 : 0
Dunav
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Borac (S)
Sakule
25.03.2017 15:00
TSC
2 : 1
Borac (S)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
25.03.2017 15:00
Radnički (Zr)
0 : 1
Radnički (NP)
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
25.03.2017 14:30
Smederevo 1924
0 : 0
Zlatibor (Č)
Loznica
Loznica
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
25.03.2017 14:30
Loznica
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe (T)
Topola
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
25.03.2017 14:30
Karađorđe (T)
1 : 1
Mihajlovac 1934
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
25.03.2017 14:30
Jošanica
1 : 1
Radnički 1923
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Šapine
Šapine
25.03.2017 14:30
Šumadija 1903
3 : 1
Šapine
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Železničar
Lajkovac
25.03.2017 14:30
Sloga (P)
3 : 1
Železničar
FAP
Priboj
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
25.03.2017 14:30
FAP
1 : 1
Mokra Gora
Dunav
Prahovo
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
25.03.2017 15:00
Dunav
2 : 0
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
25.03.2017 15:00
Jedinstvo (B)
5 : 1
Radnički (S)
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Tabane 1970
Jagodina
25.03.2017 15:00
Ozren
3 : 0
Tabane 1970
OFK Sinđelić
Niš
0 : 1
Pukovac
Pukovac
25.03.2017 15:00
OFK Sinđelić
0 : 1
Pukovac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Timok
Zaječar
25.03.2017 15:00
Trstenik PPT
0 : 0
Timok
IMT
Novi Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
25.03.2017 15:00
IMT
2 : 0
GSP Polet
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
25.03.2017 15:00
Radnički (O)
0 : 1
Brodarac 1947
Polet (K)
Karavukovo
3 : 1
Mladost APA
Apatin
25.03.2017 15:00
Polet (K)
3 : 1
Mladost APA
Sloga (Č)
Čonoplja
6 : 1
Bačka (P)
Pačir
25.03.2017 15:00
Sloga (Č)
6 : 1
Bačka (P)
Potisje
Kanjiža
3 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
25.03.2017 15:00
Potisje
3 : 0
OFK Vrbas
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
25.03.2017 15:00
Budućnost (SC)
0 : 0
Kozara
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
25.03.2017 15:00
Radnički (K)
2 : 1
Dinamo 1945
Vršac united
Vršac
2 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
25.03.2017 15:00
Vršac united
2 : 2
Vojvodina 1928
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 0
Sloga
Plandište
25.03.2017 15:00
Radnički (S)
3 : 0
Sloga
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
25.03.2017 15:00
Sloboda
0 : 2
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 1
Sloga
Erdevik
25.03.2017 15:00
Jedinstvo (SP)
5 : 1
Sloga
Slavija
Novi Sad
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
25.03.2017 15:00
Slavija
0 : 1
Sremac Vojka
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
25.03.2017 15:00
Mladost (BJ)
2 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Sušica
Kragujevac
25.03.2017 14:30
Trepča
1 : 0
Sušica
Ovčar
Markovica
1 : 1
Slavija
Kragujevac
25.03.2017 14:30
Ovčar
1 : 1
Slavija
Arsenal
Kragujevac
4 : 0
Miokovci
Miokovci
25.03.2017 14:30
Arsenal
4 : 0
Miokovci
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Dragačevo
Guča
25.03.2017 14:30
Sloga
1 : 2
Dragačevo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
25.03.2017 14:30
Sloboda (Č)
2 : 0
Orlovac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Gruža
Gruža
25.03.2017 14:30
VGSK
0 : 2
Gruža
Spartak 1924
Ljig
3 : 2
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
25.03.2017 14:30
Spartak 1924
3 : 2
Sloga 1940 (BB)
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 1
Provo
Provo
25.03.2017 14:30
Jedinstvo 1945
0 : 1
Provo
OFK Bor
Bor
3 : 2
Svrljig
Svrljig
25.03.2017 15:00
OFK Bor
3 : 2
Svrljig
Brodoremont
Kladovo
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
25.03.2017 15:00
Brodoremont
2 : 2
Hajduk Veljko
SFS Borac
Paraćin
0 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
25.03.2017 15:00
SFS Borac
0 : 2
Poljoprivrednik
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
25.03.2017 15:00
Morava (VH)
1 : 0
Budućnost (P)
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
25.03.2017 15:00
Lužnica
3 : 0
Sloga (L)
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
25.03.2017 15:00
Nebeski andjeli
1 : 0
Mladost (M)
Budućnost (O)
Orašje
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
25.03.2017 15:00
Budućnost (O)
2 : 0
Balkanski
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
25.03.2017 15:00
GFK Dubočica
2 : 1
Vranjska Banja
Milutinac
Zemun
0 : 0
Turbina
Vreoci
25.03.2017 15:00
Milutinac
0 : 0
Turbina
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
25.03.2017 15:30
Proleter (RS)
2 : 1
Proleter (Nj)
Obilić
Novi Kneževac
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
25.03.2017 15:30
Obilić
0 : 0
Vinogradar
ŽAK
Sombor
0 : 2
Rusin
Ruski Krstur
25.03.2017 15:00
ŽAK
0 : 2
Rusin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
BAK
Bela Crkva
25.03.2017 15:00
Jedinstvo Stević
2 : 1
BAK
Partizan (U)
Uljma
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
25.03.2017 15:00
Partizan (U)
1 : 3
Sloga (BNS)
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
25.03.2017 15:30
OFK Kikinda
3 : 0
C. Zvezda (RS)
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
25.03.2017 15:30
Proleter 2006
1 : 0
Mladost (BD)
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Naftagas (E)
Elemir
25.03.2017 15:30
Mladost (L)
3 : 0
Naftagas (E)
Begej
Žitište
3 : 0
Lehel
Mužlja
25.03.2017 15:30
Begej
3 : 0
Lehel
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Sloven
Ruma
25.03.2017 15:00
Partizan
2 : 0
Sloven
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 1
Jadran
Golubinci
25.03.2017 15:00
1. Maj Ruma
1 : 1
Jadran
Rudar
Vrdnik
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
25.03.2017 15:00
Rudar
0 : 2
Podrinje
OFK Futog
Futog
1 : 0
Proleter
Banoštor
25.03.2017 15:30
OFK Futog
1 : 0
Proleter
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Titel
Titel
25.03.2017 15:30
Mladost
3 : 0
Titel
OFK Sirig
Sirig
3 : 3
Miletić
Mošorin
25.03.2017 15:30
OFK Sirig
3 : 3
Miletić
Rudar
Baljevac
0 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
25.03.2017 15:00
Rudar
0 : 3
Goč
Omladinac
Novo Selo
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
25.03.2017 15:00
Omladinac
3 : 2
Ibar
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Šumadija 1934
Drača
25.03.2017 15:00
Jadran
1 : 1
Šumadija 1934
Slatina
Slatina
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
25.03.2017 14:30
Slatina
3 : 0
Donja Vrbava
Podunavac
Udovice
12 : 0
Omladinac
Rakinac
25.03.2017 14:30
Podunavac
12 : 0
Omladinac
Rudar 2001
Kostolac
0 : 1
Đerdap
Golubac
25.03.2017 14:30
Rudar 2001
0 : 1
Đerdap
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
25.03.2017 14:30
Trgovački
3 : 1
Polet (SD)
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
25.03.2017 15:00
Radnički Šabački
2 : 1
Cer
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
25.03.2017 14:30
OFK Jabučje
3 : 0
Junior Novo Naselje
Radnik
Ub
1 : 2
Iskra
Donja Bukovica
25.03.2017 14:30
Radnik
1 : 2
Iskra
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Čubra
Čubra
25.03.2017 15:30
Poreč
1 : 1
Čubra
Jedinstvo GVD
Grejač
5 : 1
Naisus 1977
Rožina
25.03.2017 15:00
Jedinstvo GVD
5 : 1
Naisus 1977
Rgotina
Rgotina
1 : 1
Rudar (G)
Grljan
25.03.2017 15:00
Rgotina
1 : 1
Rudar (G)
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 1
Morava
Krušce
25.03.2017 15:00
AZ Borac 2014
2 : 1
Morava
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 1
Zvezda
Blato
25.03.2017 15:00
Vladimir Durković
3 : 1
Zvezda
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Crnotince
Crnotince
25.03.2017 14:30
OFK Alakince
3 : 0
Crnotince
Levosoje
Levosoje
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
25.03.2017
Levosoje
1 : 0
BSK Bujanovac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Dunav
Veliko Selo
25.03.2017 14:30
Brodarac
3 : 2
Dunav
Burovo
Burovo
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
25.03.2017 15:00
Burovo
1 : 2
Mladost (C)
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 0
Šumadija
Šopić
25.03.2017 15:00
TEK Sloga
0 : 0
Šumadija
Zabrežje
Zabrežje
4 : 1
Barajevo
Barajevo
25.03.2017 15:00
Zabrežje
4 : 1
Barajevo
Napredak
Medoševac
5 : 3
Urovci
Urovci
25.03.2017 15:00
Napredak
5 : 3
Urovci
Vinča
Vinča
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
25.03.2017 15:00
Vinča
1 : 0
Mladenovac
Rudar
Senjski Rudnik
0 : 1
Šumadija
Trešnjevica
25.03.2017 15:30
Rudar
0 : 1
Šumadija
Rudar Stenjevac
Stenjevac
6 : 0
Radnički (T)
Tekija
25.03.2017 15:30
Rudar Stenjevac
6 : 0
Radnički (T)
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
1 : 0
Moravac 2015
Krušar
25.03.2017 15:30
Borac 1805
1 : 0
Moravac 2015
Napredak 2012
Krušje
3 : 4
Polet (V)
Vitoševac
25.03.2017 15:30
Napredak 2012
3 : 4
Polet (V)
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 5
Jastrebac
Tešica
25.03.2017 15:30
Ratar
3 : 5
Jastrebac
Mladost
Resnik
3 : 2
Hajduk
Rujevica
25.03.2017 15:30
Mladost
3 : 2
Hajduk
Bukovik
Vrbovac
4 : 1
Rtanj
Vrmdža
25.03.2017 15:30
Bukovik
4 : 1
Rtanj
Atakante
Beograd
4 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
25.03.2017 15:00
Atakante
4 : 3
Posavac Tišma
Sparta Železnik
Železnik
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
25.03.2017 15:00
Sparta Železnik
0 : 3
Šećeranac Ada
Delija
Mokrin
0 : 3
Bega
Novi Itebej
25.03.2017 15:30
Delija
0 : 3
Bega
Centar
Novi Sad
0 : 3
Bačka
Begeč
25.03.2017 15:30
Centar
0 : 3
Bačka
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
Železničar
Novi Sad
25.03.2017 15:30
RFK Novi Sad 1921
0 : 0
Železničar
Erdoglija
Kragujevac
1 : 0
Maršić
Maršić
25.03.2017 15:00
Erdoglija
1 : 0
Maršić
Bjelica
Milatovići
7 : 1
Bratstvo
Dljin
25.03.2017 16:00
Bjelica
7 : 1
Bratstvo
Omladinac (V)
Vučkovica
3 : 2
Mladost MG
Saranovo
25.03.2017 14:30
Omladinac (V)
3 : 2
Mladost MG
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Dragoš
Oreškovica
25.03.2017 14:30
Mladost (R)
3 : 1
Dragoš
Polet (V)
Voluja
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
25.03.2017 14:30
Polet (V)
5 : 0
Sloga (Ć)
Torpedo
Tabanović
1 : 0
Proleter
Šabac
25.03.2017 15:00
Torpedo
1 : 0
Proleter
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
25.03.2017 15:00
Milicionar
2 : 1
Budućnost (PD)
Drina
Badovinci
1 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
25.03.2017 15:00
Drina
1 : 0
Budućnost (Z)
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 2
Cerić
Miokus
25.03.2017 15:00
Dušan Silni
4 : 2
Cerić
Jadar (S)
Stupnica
0 : 0
Stolice
Krupanj
25.03.2017 15:00
Jadar (S)
0 : 0
Stolice
Azbukovica
Crnča
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
25.03.2017 15:00
Azbukovica
2 : 2
Vidojevica
Mladost
Vračević
2 : 2
Rubribreza
Rubribreza
25.03.2017 14:30
Mladost
2 : 2
Rubribreza
Vrelo Sport
Vrelo
5 : 0
Kalenić
Kalenić
25.03.2017 14:30
Vrelo Sport
5 : 0
Kalenić
Rudar
Radljevo
2 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
25.03.2017 14:30
Rudar
2 : 2
OFK Paljuvi
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
12 : 2
Mladost VPD
Kruševac
25.03.2017 15:30
Knez Lazar
12 : 2
Mladost VPD
Jugovići
Bogdanje
2 : 1
Omladinac
Pojate
25.03.2017 15:30
Jugovići
2 : 1
Omladinac
Jerma
Sukovo
3 : 2
Sloboda
Rasnica
25.03.2017 15:00
Jerma
3 : 2
Sloboda
Mladost
Mali Suvodol
3 : 1
Nišavac
Staničenje
25.03.2017 15:00
Mladost
3 : 1
Nišavac
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 6
Pobeda
Držina
25.03.2017 15:00
Veliki Suvodol
1 : 6
Pobeda
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 1
Nomanica
Nomanica
25.03.2017 15:00
ŠFU Derbi 2016
4 : 1
Nomanica
Moravac (P)
Pečenjevce
3 : 0
Rudar 1973
Rudare
25.03.2017 15:00
Moravac (P)
3 : 0
Rudar 1973
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 0
Todorovce
Todorovce
25.03.2017 15:00
Gornje Krajince
0 : 0
Todorovce
Veternica
Leskovac
3 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
25.03.2017 15:00
Veternica
3 : 1
Gornje Sinkovce
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
25.03.2017 15:30
Šumadija (MC)
0 : 3
Mladost (Č)
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
4 : 0
Heroj
Busilovac
25.03.2017 15:30
OFK Borac
4 : 0
Heroj
Radnik
Davidovac
2 : 1
Razvitak
Mirilovac
25.03.2017 15:30
Radnik
2 : 1
Razvitak
Lipar
Donji Račnik
1 : 4
Domaćin
Kovačevac
25.03.2017 15:30
Lipar
1 : 4
Domaćin
Berane
Berane
5 : 3
Radnički
Berane
25.03.2017 16:30
Berane
5 : 3
Radnički
Otrant Olympic
Ulcinj
0 : 0
Kom
Podgorica
25.03.2017 16:30
Otrant Olympic
0 : 0
Kom
Čelik
Nikšić
1 : 1
Mornar
Bar
25.03.2017 16:30
Čelik
1 : 1
Mornar
Bratstvo
Cijevna
2 : 2
Jezero
Plav
25.03.2017 16:30
Bratstvo
2 : 2
Jezero
Ibar
Rožaje
2 : 1
Igalo
Herceg Novi
25.03.2017 16:30
Ibar
2 : 1
Igalo
Pljevlja 97
Pljevlja
6 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
25.03.2017 15:00
Pljevlja 97
6 : 1
OFK Borac
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 6
Brskovo
Mojkovac
25.03.2017 12:00
Fair Play
0 : 6
Brskovo
Gorštak
Kolašin
0 : 2
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
25.03.2017 16:00
Gorštak
0 : 2
OFK Mladost 1970
Ribnica
Podgorica
1 : 4
Crvena stijena
Podgorica
25.03.2017 16:00
Ribnica
1 : 4
Crvena stijena
Sloboda
Užice
3 : 1
Proleter
Novi Sad
25.03.2017 14:30
Sloboda
3 : 1
Proleter
Mačva
Šabac
1 : 1
Radnički
Pirot
25.03.2017 14:30
Mačva
1 : 1
Radnički
Jagodina
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Borča
25.03.2017 14:30
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
25.03.2017 14:30
OFK Beograd
1 : 0
Sindjelić
Spartak
Subotica
2 : 0
Mašinac Trejs PZP
Niš
25.03.2017 14:00
Spartak
2 : 0
Mašinac Trejs PZP
Napredak
Kruševac
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
25.03.2017 15:00
Napredak
1 : 4
Vojvodina
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Trijumf
Kragujevac
25.03.2017 14:00
Šumadija 1903
0 : 1
Trijumf
Krstarica
Prokuplje
2 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
25.03.2017
Krstarica
2 : 1
Knjaževac 2015
Majdanpek
Majdanpek
4 : 2
Levač
Rekovac
25.03.2017
Majdanpek
4 : 2
Levač
Čukarički
Beograd
3 : 3
Radnički (N)
Niš
25.03.2017 14:30
Čukarički
3 : 3
Radnički (N)
Partizan
Beograd
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
25.03.2017 11:00
Partizan
3 : 1
Radnički (V)
Rad
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
25.03.2017 12:30
Rad
0 : 0
Voždovac
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
25.03.2017
Smederevo 1924
3 : 0
Sloga 33
Radnički 1926
Požarevac
5 : 1
Homoljac
Žagubica
25.03.2017
Radnički 1926
5 : 1
Homoljac
Karadjordje
Topola
5 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
25.03.2017
Karadjordje
5 : 0
Mladi borac
Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
25.03.2017
Mihajlovac
2 : 1
Šumadija
Šapine
Šapine
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
25.03.2017
Šapine
2 : 1
VGSK
Brodarac 2
Beograd
4 : 2
Studentski Grad
Beograd
25.03.2017 19:00
Brodarac 2
4 : 2
Studentski Grad
Internacional
Beograd
5 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
25.03.2017 09:00
Internacional
5 : 1
Siti Sport Klub
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
25.03.2017 09:00
Radnički (NB)
3 : 1
Radnički (O)
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 3
TSC
Bačka Topola
25.03.2017 10:00
Njerš Ištvan
0 : 3
TSC
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Vrčin
Vrčin
25.03.2017 09:00
BSK 1925
4 : 0
Vrčin
PKB
Padinska skela
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
25.03.2017 12:00
PKB
3 : 1
Budućnost
011
Beograd
10 : 2
Srem
Jakovo
25.03.2017 15:00
011
10 : 2
Srem
Sremcica
Sremcica
0 : 9
DIF
Beograd
25.03.2017 10:00
Sremcica
0 : 9
DIF
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
Postar 1930
Beograd
25.03.2017 12:30
Novi Beograd
2 : 1
Postar 1930
Dunavac Grocka
Grocka
6 : 1
Vinča
Vinča
25.03.2017 13:00
Dunavac Grocka
6 : 1
Vinča
Brodarac MK
Beograd
1 : 5
BASK MK
Beograd
25.03.2017 12:00
Brodarac MK
1 : 5
BASK MK
Čukarički
Beograd
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
25.03.2017 11:30
Čukarički
6 : 0
Moravac Orion
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Teleoptik
Zemun
25.03.2017 13:00
Kiker
1 : 1
Teleoptik
Rad
Beograd
1 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
25.03.2017 10:00
Rad
1 : 1
Studentski Grad
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Tutin
Tutin
25.03.2017 14:00
Apolon 4
3 : 1
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
25.03.2017 14:30
Mokra Gora
3 : 3
Rudar
Nacional AG
Novi Pazar
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
25.03.2017 10:30
Nacional AG
1 : 2
Radnički 1923
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Drina
Ljubovija
25.03.2017 12:00
Budućnost-Krušik 2014
2 : 1
Drina
Savacium
Šabac
3 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
25.03.2017 12:00
Savacium
3 : 1
Donjošorac Sunrise
Jedinstvo
Ub
25.03.2017
12:00
Mačva 2005
Bogatić
25.03.2017 12:00
Jedinstvo
:
Mačva 2005
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Loznica
Loznica
25.03.2017 12:00
Železničar
0 : 3
Loznica
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Sindjelic
Beograd
25.03.2017 11:16
BSK 1925
1 : 0
Sindjelic
011
Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
25.03.2017 19:30
011
4 : 0
Radnički (O)
Borac
Novi Sad
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
25.03.2017 15:00
Borac
4 : 1
Radnički (SM)
Inđija
Inđija
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
25.03.2017 12:00
Inđija
1 : 1
Petar Puača
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
ŽAK junior
Sombor
25.03.2017 12:00
Radnički (S)
2 : 1
ŽAK junior
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
25.03.2017 12:00
TSC
1 : 1
Bačka (BP)
Spartak
Subotica
3 : 1
Vrbas
Vrbas
25.03.2017 10:00
Spartak
3 : 1
Vrbas
Mladost
Buđanovci
0 : 9
Sloven
Ruma
25.03.2017 15:00
Mladost
0 : 9
Sloven
Hrtkovci
Hrtkovci
8 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
25.03.2017
Hrtkovci
8 : 0
Donji Petrovci
Subotica
Subotica
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
25.03.2017 11:00
Subotica
1 : 3
Bačka 1901
Avala 1939
Beograd
2 : 9
Hajduk
Beograd
25.03.2017 10:00
Avala 1939
2 : 9
Hajduk
GSP Polet
Beograd
1 : 3
IMT
Beograd
25.03.2017 09:00
GSP Polet
1 : 3
IMT
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 3
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
25.03.2017 12:30
Radnički NB MK
0 : 3
Čukarički MK
Brodarac MK
Beograd
4 : 0
BASK MK
Beograd-Čukarica
25.03.2017 17:00
Brodarac MK
4 : 0
BASK MK
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
3 : 0
Internacional MK
Beograd
25.03.2017
Šumadija 1962 MK
3 : 0
Internacional MK
Leštane MK
Leštane
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
25.03.2017
Leštane MK
3 : 0
Brodarac MK
Voždovac MK
Beograd
4 : 1
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
25.03.2017 09:00
Voždovac MK
4 : 1
Crvena Zvezda MML MK
IMT MK
Novi Beograd
1 : 1
011 MK
Beograd
25.03.2017 13:00
IMT MK
1 : 1
011 MK
Novi Beograd MK
Novi Beograd
2 : 1
Srem MK
Jakovo
25.03.2017 10:00
Novi Beograd MK
2 : 1
Srem MK
Zemun MK-V
Zemun
5 : 0
13. Maj MK
Zemun
25.03.2017 15:00
Zemun MK-V
5 : 0
13. Maj MK
Bane
Raška
2 : 1
Kosmet
Leposavić
25.03.2017 11:00
Bane
2 : 1
Kosmet
Apolon 4
Kragujevac
8 : 0
Tutin
Tutin
25.03.2017 12:00
Apolon 4
8 : 0
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
25.03.2017 12:30
Jošanica
0 : 0
Radnički 1923
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
6 : 1
Drina
Ljubovija
25.03.2017 10:00
Budućnost-Krušik 2014
6 : 1
Drina
Savacijum
Šabac
3 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
25.03.2017 10:00
Savacijum
3 : 1
Donjošorac Sunrise
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
25.03.2017 10:00
Jedinstvo
1 : 1
Mačva 2005
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Loznica
Loznica
25.03.2017 10:00
Železničar
0 : 1
Loznica
AF Duljaj
Topola
2 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
25.03.2017
AF Duljaj
2 : 0
Kolonija 11421
Bačinac
Bačinac
5 : 1
AF Djokić
Velika Plana
25.03.2017
Bačinac
5 : 1
AF Djokić
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 3
Morava
Velika Plana
25.03.2017
Sloga 33
5 : 3
Morava
Plana
Velika Plana
3 : 2
Presing
Požarevac
25.03.2017
Plana
3 : 2
Presing
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
25.03.2017
Zvižd
1 : 2
Pinkum
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Cepelin 026
Smederevo
25.03.2017
GFK Jasenica 1911
0 : 1
Cepelin 026
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Šumadija
Aranđelovac
25.03.2017
Smederevo 1924
4 : 0
Šumadija
011
Beograd
3 : 0
FSFV
Beograd
25.03.2017 18:00
011
3 : 0
FSFV
Vozdovac
Beograd
1 : 6
Rad
Beograd
25.03.2017 18:30
Vozdovac
1 : 6
Rad
Čukarički
Beograd
5 : 1
BSK
Borča
25.03.2017 11:00
Čukarički
5 : 1
BSK
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
25.03.2017 10:00
Srem
1 : 2
Radnički (SM)
Inđija
Inđija
3 : 4
Petar Puača
Novi Sad
25.03.2017 10:00
Inđija
3 : 4
Petar Puača
Železničar
Pančevo
6 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
25.03.2017 10:00
Železničar
6 : 0
Bečkerek 023
Radnički (S)
Sombor
8 : 0
Bačka 1901
Subotica
25.03.2017 10:00
Radnički (S)
8 : 0
Bačka 1901
Spartak
Subotica
3 : 0
Vrbas
Vrbas
25.03.2017 10:00
Spartak
3 : 0
Vrbas
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 0
Arena Su
Subotica
25.03.2017 12:00
Njerš Ištvan
2 : 0
Arena Su
IMT
Beograd
1 : 3
Lola
Beograd
25.03.2017 15:00
IMT
1 : 3
Lola
Hajduk
Beograd
1 : 6
Beograd 1929
Beograd
25.03.2017 11:30
Hajduk
1 : 6
Beograd 1929
Dominus
Beograd
6 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
25.03.2017 10:00
Dominus
6 : 1
Radnički NB
Bežanija
Beograd
1 : 2
Studentski Grad
Beograd
25.03.2017 14:30
Bežanija
1 : 2
Studentski Grad
Trijumf
Sremčica
2 : 4
Vinca
Beograd
25.03.2017 12:00
Trijumf
2 : 4
Vinca
Sopot
Sopot
7 : 0
Nord Star
Beograd
25.03.2017 10:00
Sopot
7 : 0
Nord Star
Seceranac Ada
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
25.03.2017 14:30
Seceranac Ada
2 : 1
Žarkovo
Zemun MK
Zemun
0 : 3
Studenski grad MK
Novi Beograd
25.03.2017 12:30
Zemun MK
0 : 3
Studenski grad MK
Altina MK
Zemun
1 : 0
Čukarički MK
Beograd
25.03.2017 17:00
Altina MK
1 : 0
Čukarički MK
Partizan MK
Beograd
6 : 0
Teleoptik MK
Zemun
25.03.2017 10:00
Partizan MK
6 : 0
Teleoptik MK
Kosmaj MK
Ralja
5 : 1
Beograd 1929 MK
Beograd
25.03.2017 15:00
Kosmaj MK
5 : 1
Beograd 1929 MK
Dunavac MK
Grocka
4 : 2
Ole MK
Zemun
25.03.2017 11:00
Dunavac MK
4 : 2
Ole MK
Boleč MK
Boleč
15 : 0
Dunav MK
Veliko Selo
25.03.2017 15:00
Boleč MK
15 : 0
Dunav MK
PKB MK
Padinska Skela
0 : 8
Kolubara MK
Lazarevac
25.03.2017 15:00
PKB MK
0 : 8
Kolubara MK
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
25.03.2017
Majdanpek
3 : 1
Knjaževac 2015
Čukarički
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
25.03.2017 14:00
Čukarički
3 : 1
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 0
Kolubara
Lazarevac
25.03.2017 11:00
Radnički (NB)
6 : 0
Kolubara
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Teleoptik
Zemun
25.03.2017 10:00
Radnički (O)
0 : 2
Teleoptik
Subotica
Subotica
0 : 5
TSC
Bačka Topola
25.03.2017 09:30
Subotica
0 : 5
TSC
Kolašin
Zubin Potok
6 : 0
Rudar
Baljevac
25.03.2017 12:30
Kolašin
6 : 0
Rudar
FK Napredak
Markovac
25.03.2017
FK Presing
Požarevac
25.03.2017
FK Napredak
:
FK Presing
FK Plana
Velika Plana
25.03.2017
FK AF Đokić
Velika Plana
25.03.2017
FK Plana
:
FK AF Đokić
FK Sloga 33
Petrovac
25.03.2017
FK Petlić
Smederevo
25.03.2017
FK Sloga 33
:
FK Petlić
FK Strai Grad
Petrovac
25.03.2017
FK Trgovački
Petrovac
25.03.2017
FK Strai Grad
:
FK Trgovački
Olimpik
Beograd
9 : 1
Srem
Jakovo
25.03.2017 09:00
Olimpik
9 : 1
Srem
Sinjdjelic
Ugrinovci
1 : 2
Ada
Beograd
25.03.2017 10:00
Sinjdjelic
1 : 2
Ada
Lola
Beograd
1 : 3
Studentski Grad
Novi Beograd
25.03.2017 12:00
Lola
1 : 3
Studentski Grad
Buducnost
Dobanovci
0 : 1
Jedinstvo
Surcin
25.03.2017 12:00
Buducnost
0 : 1
Jedinstvo
Dominus
Beograd
4 : 3
Bezanija
Beograd
25.03.2017 12:30
Dominus
4 : 3
Bezanija
Hajduk
Beograd
3 : 1
Atakante
Beograd
25.03.2017 09:00
Hajduk
3 : 1
Atakante
Sindjelic
Beograd
8 : 0
Banja
Beograd
25.03.2017 09:00
Sindjelic
8 : 0
Banja
Postar
Zvezdara
3 : 2
Zvezdara
Beograd
25.03.2017 09:30
Postar
3 : 2
Zvezdara
IMT B
Novi Beograd
11 : 1
Lepusnica
Lepusnica
25.03.2017 10:00
IMT B
11 : 1
Lepusnica
Mladi Proleter
Beograd
0 : 6
Radnički PDM
Mladenovac
25.03.2017 11:00
Mladi Proleter
0 : 6
Radnički PDM
Lokomotiva B
Beograd
3 : 0
Vinca
Vinca
25.03.2017 14:00
Lokomotiva B
3 : 0
Vinca
Dorcol
Beograd
3 : 0
Sopot
Sopot
25.03.2017 13:00
Dorcol
3 : 0
Sopot
Lokomotiva V
Beograd
0 : 4
BSK 1925 B
Batajnica
25.03.2017 15:30
Lokomotiva V
0 : 4
BSK 1925 B
FK Trgovački
Petrovac
25.03.2017
FK Napredak
Markovac
25.03.2017
FK Trgovački
:
FK Napredak
FK Petlić
Smederevo
25.03.2017
FK Stari Grad
Golubac
25.03.2017
FK Petlić
:
FK Stari Grad
FK AF Đokić
Velika Plana
25.03.2017
FK Sloga 33
Petrovac
25.03.2017
FK AF Đokić
:
FK Sloga 33
FK Presing
Požarevac
25.03.2017
FK Plana
Velika Plana
25.03.2017
FK Presing
:
FK Plana

Košarka

Akademik
Srbobran
99 : 87
Sveti Đorđe
Žitište
25.03.2017 19:00
Akademik
99 : 87
Sveti Đorđe
Mileševac
Prijepolje
90 : 93
KKK Radnički
Kragujevac
25.03.2017 19:00
Mileševac
90 : 93
KKK Radnički
Šabac
Šabac
80 : 83
Student
Bajina Bašta
25.03.2017 15:00
Šabac
80 : 83
Student
Zekas 75
Rača
102 : 100
Polet
Ratina
25.03.2017 18:00
Zekas 75
102 : 100
Polet
Klik
Arilje
95 : 72
Priboj
Priboj
25.03.2017 18:00
Klik
95 : 72
Priboj
Kuršumlija
Kuršumlija
85 : 74
Niš
Niš
25.03.2017 16:30
Kuršumlija
85 : 74
Niš
Zdravlje Leskovac
Leskovac
85 : 61
OKK Junior
Niš
25.03.2017 18:00
Zdravlje Leskovac
85 : 61
OKK Junior
Borac
Zemun
86 : 82
Radnički (O)
Obrenovac
25.03.2017 17:00
Borac
86 : 82
Radnički (O)
Žarkovo
Beograd
77 : 63
Zemun
Zemun
25.03.2017 18:00
Žarkovo
77 : 63
Zemun
Slodes
Beograd
70 : 74
Borča
Beograd
25.03.2017 14:30
Slodes
70 : 74
Borča
Beko
Beograd
81 : 56
Ras
Beograd
25.03.2017 19:30
Beko
81 : 56
Ras
Star
Novi Sad
88 : 86
Petrovgrad
Zrenjanin
25.03.2017 16:30
Star
88 : 86
Petrovgrad
Budućnost
Novi Sad
83 : 78
Sivac
Sivac
25.03.2017 12:00
Budućnost
83 : 78
Sivac
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
75 : 70
SO Koš
Sombor
25.03.2017 18:00
Karađorđevo
75 : 70
SO Koš
Odžaci
Odžaci
62 : 80
Sloboda NS
Novi Sad
25.03.2017 19:00
Odžaci
62 : 80
Sloboda NS
Jadran
Golubinci
110 : 43
Pink
Šimanovci
25.03.2017 20:00
Jadran
110 : 43
Pink
Vojka
Vojka
84 : 64
Lokomotiva 2016
Pećinci
25.03.2017 18:30
Vojka
84 : 64
Lokomotiva 2016
Omladinac
Novi Banovci
84 : 65
Opovo 99
Opovo
25.03.2017 18:00
Omladinac
84 : 65
Opovo 99
Partizan
Šid
92 : 82
Šimanovci
Šimanovci
25.03.2017 17:00
Partizan
92 : 82
Šimanovci
Rađevac
Krupanj
68 : 54
Vladimirci
Vladimirci
25.03.2017 17:00
Rađevac
68 : 54
Vladimirci
Ivanjica
Ivanjica
86 : 76
Čačak 94
Čačak
25.03.2017 18:30
Ivanjica
86 : 76
Čačak 94
Požarevac
Požarevac
83 : 66
Paraćin
Paraćin
25.03.2017 16:00
Požarevac
83 : 66
Paraćin
Goč
Vrnjačka Banja
65 : 75
Basket
Vrnjačka Banja
25.03.2017 16:00
Goč
65 : 75
Basket
Napredak Junior
Kruševac
52 : 66
Trepča
Kosovska Mitrovica
25.03.2017 13:00
Napredak Junior
52 : 66
Trepča
Torlak 2
Beograd
41 : 45
Lazarevac
Lazarevac
25.03.2017 12:15
Torlak 2
41 : 45
Lazarevac
BASK
Beograd
94 : 73
Umka 2009
Beograd
25.03.2017 21:30
BASK
94 : 73
Umka 2009
Zicer
Bor
86 : 60
Đerdap
Kladovo
25.03.2017 16:00
Zicer
86 : 60
Đerdap
Omladinac 016
Leskovac
79 : 76
Pusta Reka
Bojnik
25.03.2017 14:00
Omladinac 016
79 : 76
Pusta Reka
Jugbasket
Vranje
120 : 55
BSK Junior
Bujanovac
25.03.2017 16:30
Jugbasket
120 : 55
BSK Junior
Hisar
Leskovac
48 : 103
Bor RTB
Bor
25.03.2017
Hisar
48 : 103
Bor RTB
Partizan
Beograd
74 : 73
Cedevita
Zagreb
25.03.2017 20:00
Partizan
74 : 73
Cedevita
1:1
Konstantin
Niš
88 : 80
Spartak
Subotica
25.03.2017 19:30
Konstantin
88 : 80
Spartak
Dynamic BG
Beograd
90 : 68
OKK Beograd
Beograd
25.03.2017 16:00
Dynamic BG
90 : 68
OKK Beograd
Dunav
Stari Banovci
94 : 93
Napredak Rubin
Kruševac
25.03.2017 20:00
Dunav
94 : 93
Napredak Rubin
Vršac
Vršac
105 : 69
Smederevo 1953
Smederevo
25.03.2017 18:00
Vršac
105 : 69
Smederevo 1953
Metalac
Valjevo
74 : 79
Beovuk 72
Beograd
25.03.2017 20:00
Metalac
74 : 79
Beovuk 72
Zlatibor
Čajetina
88 : 69
Kolubara LA 2003
Lazarevac
25.03.2017 18:00
Zlatibor
88 : 69
Kolubara LA 2003
Srem
Sremska Mitrovica
83 : 77
Rtanj
Boljevac
25.03.2017 20:00
Srem
83 : 77
Rtanj
Radnički 1950
Kragujevac
96 : 77
Mladost
Smederevska Palanka
25.03.2017 20:00
Radnički 1950
96 : 77
Mladost
Pirot
Pirot
75 : 89
Vojvodina
Novi Sad
25.03.2017 19:30
Pirot
75 : 89
Vojvodina
Ljubovija
Ljubovija
72 : 46
Gimnazijalac
Pirot
25.03.2017
Ljubovija
72 : 46
Gimnazijalac
Bor
Bor
72 : 45
Duga
Šabac
25.03.2017
Bor
72 : 45
Duga
Srbobran
Srbobran
35 : 88
Karaburma
Beograd
25.03.2017 16:30
Srbobran
35 : 88
Karaburma
Beočin
Beočin
68 : 55
Radnički
Beograd
25.03.2017 18:00
Beočin
68 : 55
Radnički
Polufinale
Vršac
Vršac
47 : 70
Radivoj Korać
Beograd
25.03.2017 20:30
Vršac
47 : 70
Radivoj Korać
0:2

Odbojka

Lucky Star
Beograd
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
25.03.2017 16:40
Lucky Star
3 : 1
Šumadija
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Knez Lazar
Kruševac
25.03.2017 13:00
Ribnica 2
3 : 1
Knez Lazar
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
25.03.2017 19:00
Hercegovina
0 : 3
Proleter
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
25.03.2017 14:00
Kikinda
0 : 3
Vojvodina 2
Botafogo
Novi Sad
3 : 0
Kulpin
Kulpin
25.03.2017 20:30
Botafogo
3 : 0
Kulpin
Šid
Šid
3 : 0
Mladost
Turija
25.03.2017 19:30
Šid
3 : 0
Mladost
Pirot
Pirot
3 : 0
Ozren
Sokobanja
25.03.2017 12:00
Pirot
3 : 0
Ozren
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Vranje
Vranje
25.03.2017 19:00
Hajduk Veljko
3 : 1
Vranje
Radan
Lebane
3 : 2
Morava
Vladičin Han
25.03.2017
Radan
3 : 2
Morava
Junior
Bujanovac
0 : 3
Mladost
Bosilegrad
25.03.2017 17:00
Junior
0 : 3
Mladost
Mladost
Bački Petrovac
3 : 2
Stražilovo
Sremski Karlovci
25.03.2017
Mladost
3 : 2
Stražilovo
Inđija
Inđija
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
25.03.2017
Inđija
1 : 3
Merkur
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 1
Vest
Šid
25.03.2017
Vojvodina 3
3 : 1
Vest
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
25.03.2017
Vrbas
3 : 0
Maglić 1953
Partizan
Bač
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
25.03.2017
Partizan
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
Sloven
Ruma
25.03.2017
Novi Sad 2
3 : 0
Sloven
VA 014 Gorenje
Valjevo
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
25.03.2017 17:00
VA 014 Gorenje
3 : 0
FAP Livnica
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
25.03.2017 19:00
VGSK
0 : 3
Mladi radnik
Železničar
Beograd
0 : 3
Futog
Futog
25.03.2017 19:00
Železničar
0 : 3
Futog
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Smederevo Carina
Smederevo
25.03.2017 16:00
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Smederevo Carina
Borac
Starčevo
1 : 3
Spartak (S)
Subotica
25.03.2017 16:30
Borac
1 : 3
Spartak (S)
Napredak 037
Kruševac
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
25.03.2017 18:00
Napredak 037
3 : 1
Metalac Takovo
Antena
Kruševac
1 : 3
Dubočica
Leskovac
25.03.2017 16:00
Antena
1 : 3
Dubočica
Timok
Zaječar
3 : 2
Zaslon
Šabac
25.03.2017 17:00
Timok
3 : 2
Zaslon
Bečej
Bečej
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
25.03.2017 19:00
Bečej
0 : 3
Mladenovac
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Bor
Bor
25.03.2017 15:00
Kuršumlija
3 : 0
Bor
Radan
Lebane
1 : 3
Leskovac-98
Leskovac
25.03.2017 17:00
Radan
1 : 3
Leskovac-98
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Stampedo
Niš
25.03.2017 18:00
Paraćin
3 : 0
Stampedo
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Pirot
Pirot
25.03.2017 18:00
Majdanpek FBC
3 : 0
Pirot
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
25.03.2017 13:45
Odbojka 013
3 : 1
Panonija
Volejstars
Sombor
3 : 0
Mladost (I)
Inđija
25.03.2017 18:00
Volejstars
3 : 0
Mladost (I)
Futog vest
Futog
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
25.03.2017 16:00
Futog vest
1 : 3
Novi Sad
Vršac
Vršac
0 : 3
Partizan
Sremski Karlovci
25.03.2017 17:30
Vršac
0 : 3
Partizan
Štrand Volej
Novi Sad
0 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
25.03.2017
Štrand Volej
0 : 3
NS Volej tim
Grbić
Temerin
3 : 2
Lavice 07
Novi Sad
25.03.2017
Grbić
3 : 2
Lavice 07
Star
Novi Sad
1 : 3
NS Tim
Novi Sad
25.03.2017
Star
1 : 3
NS Tim
Slavija
Novi Sad
2 : 3
Libero
Bačko Gradište
25.03.2017
Slavija
2 : 3
Libero
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
Beočin Metal
Beočin
25.03.2017
Dunav Volej
3 : 0
Beočin Metal
Krajišnik
Krajišnik
0 : 3
Žitište
Žitište
25.03.2017
Krajišnik
0 : 3
Žitište
Inđija
Inđija
2 : 3
Banat
Vršac
25.03.2017
Inđija
2 : 3
Banat
Mladost 2
Nova Pazova
0 : 3
Kikinda
Kikinda
25.03.2017
Mladost 2
0 : 3
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Bečej
Bečej
25.03.2017
Proleter
0 : 3
Bečej
Blok aut
Temerin
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
25.03.2017
Blok aut
3 : 0
Soko
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Gox-IN
Bački Gračac
25.03.2017
Prvi Tempo
3 : 0
Gox-IN
Maks
Šid
3 : 1
CVS
Sombor
25.03.2017
Maks
3 : 1
CVS
Trijumf 2013
Šid
1 : 3
Hajduk
Kula
25.03.2017
Trijumf 2013
1 : 3
Hajduk
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
25.03.2017
Sutjeska
0 : 3
Merkur
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
ŽOK 030
Bor
25.03.2017 18:00
Knjaževac
3 : 0
ŽOK 030
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mitrovica
Sremska Mitrovica
25.03.2017
Prvi Tempo
3 : 0
Mitrovica
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
25.03.2017
Mitrovica 2
0 : 3
Prvi Tempo
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 1
Mitrovica
Sremska Mitrovica
25.03.2017
Radinci Volej
3 : 1
Mitrovica
Sirmium
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma
25.03.2017
Sirmium
0 : 3
Sloga
Mladi Radnik
Požarevac
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
25.03.2017 19:00
Mladi Radnik
2 : 3
Lazarevac
Kralj
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
25.03.2017 16:40
Kralj
3 : 0
Šumadija
Smeč 5
Kragujevac
3 : 1
Mali Zvornik
Mali Zvornik
25.03.2017 13:30
Smeč 5
3 : 1
Mali Zvornik
Roda
Beograd
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
25.03.2017 19:30
Roda
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Smederevo
Smederevo
25.03.2017 20:00
Eaton Srem Tempo
3 : 0
Smederevo

Rukomet

Srem Sm
Sremska Mitrovica
22 : 30
Kikinda
Kikinda
25.03.2017 17:30
Srem Sm
22 : 30
Kikinda
Crvenka
Crvenka
26 : 24
Crvena Zvezda
Mokrin
25.03.2017 18:00
Crvenka
26 : 24
Crvena Zvezda
Vrbas
Vrbas
36 : 26
ŽSK
Žabalj
25.03.2017 18:00
Vrbas
36 : 26
ŽSK
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 28
Hercegovina
Sečanj
25.03.2017 19:00
Banatski Karlovac
28 : 28
Hercegovina
Hisar
Leskovac
28 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
25.03.2017 20:00
Hisar
28 : 27
Hajduk Veljko
ORK Bor
Bor
32 : 28
Jagodina
Jagodina
25.03.2017 20:00
ORK Bor
32 : 28
Jagodina
Radnički
Ćuprija
23 : 27
Planinka
Kuršumlija
25.03.2017 19:00
Radnički
23 : 27
Planinka
Žitorađa
Žitorađa
22 : 28
Bela Palanka
Bela Palanka
25.03.2017 19:00
Žitorađa
22 : 28
Bela Palanka
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
23 : 23
Napredak
Kruševac
25.03.2017 20:00
Goč Merkur
23 : 23
Napredak
Mladost
Bački Jarak
39 : 26
Dalmatinac
Riđica
25.03.2017 19:00
Mladost
39 : 26
Dalmatinac
Dorćol
Beograd
30 : 27
Palanka
Smederevska Palanka
25.03.2017
Dorćol
30 : 27
Palanka
BASK Soko
Beograd
41 : 31
Prva Iskra Barič
Barič
25.03.2017
BASK Soko
41 : 31
Prva Iskra Barič
Gučevo
Banja Koviljača
22 : 23
Ub
Ub
25.03.2017 15:00
Gučevo
22 : 23
Ub
Mladost 1949
Zaječar
35 : 32
Knjaževac
Knjaževac
25.03.2017 19:30
Mladost 1949
35 : 32
Knjaževac
Rembas
Resavica
24 : 34
Rtanj
Boljevac
25.03.2017 13:00
Rembas
24 : 34
Rtanj
Radnički 1964 2
Kragujevac
33 : 30
Užice
Užice
25.03.2017 14:30
Radnički 1964 2
33 : 30
Užice
Vojvodina
Novi Sad
31 : 34
Požarevac
Požarevac
25.03.2017 18:50
Vojvodina
31 : 34
Požarevac
Dinamo
Pančevo
32 : 23
Rudar
Kostolac
25.03.2017 19:00
Dinamo
32 : 23
Rudar
Jugović
Kać
26 : 20
Morava
Velika Plana
25.03.2017 19:00
Jugović
26 : 20
Morava
Partizan
Beograd
26 : 37
Spartak Vojput
Subotica
25.03.2017 20:00
Partizan
26 : 37
Spartak Vojput
Šamot 65
Arenđelovac
32 : 27
Metaloplastika
Šabac
25.03.2017 17:30
Šamot 65
32 : 27
Metaloplastika
Priboj
Priboj
26 : 32
Dubočica 54
Leskovac
25.03.2017 18:00
Priboj
26 : 32
Dubočica 54
Inđija
Inđija
22 : 22
Zlatar
Nova Varoš
25.03.2017 19:00
Inđija
22 : 22
Zlatar
Obilić
Beograd
24 : 17
Mokra Gora
Zubin Potok
25.03.2017 18:00
Obilić
24 : 17
Mokra Gora
Sindjelić
Beograd
10 : 0
Topličanin
Prokuplje
25.03.2017 20:30
Sindjelić
10 : 0
Topličanin
Vranje 1957
Vranje
20 : 22
Novi Pazar
Novi Pazar
25.03.2017 19:00
Vranje 1957
20 : 22
Novi Pazar
Đerdap
Kladovo
14 : 23
Žitorađa
Žitorađa
25.03.2017 17:00
Đerdap
14 : 23
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
20 : 28
Pirot
Pirot
25.03.2017 19:00
Rtanj
20 : 28
Pirot
Topličanin
Prokuplje
29 : 20
Dubočica
Leskovac
25.03.2017 18:00
Topličanin
29 : 20
Dubočica
Halas Jožef
Ada
36 : 21
Temerin
Temerin
25.03.2017 19:00
Halas Jožef
36 : 21
Temerin
Partizan
Iđoš
27 : 31
Laki
Crvenka
25.03.2017 20:00
Partizan
27 : 31
Laki
Medicinar
Šabac
37 : 24
Naisa
Niš
25.03.2017 18:00
Medicinar
37 : 24
Naisa
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
28 : 23
Jagodina
Jagodina
25.03.2017 19:30
Bekament Bukovička Banja
28 : 23
Jagodina
Radnički
Kragujevac
33 : 28
Železničar
Inđija
25.03.2017 17:00
Radnički
33 : 28
Železničar
Bor RTB
Bor
29 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
25.03.2017 18:00
Bor RTB
29 : 25
Sloga
Požarevac
Požarevac
31 : 32
Minaqua Vojvodina
Novi Sad
25.03.2017 13:30
Požarevac
31 : 32
Minaqua Vojvodina
Mladost (NP)
Nova Pazova
26 : 20
Mladi radnik
Radinac
25.03.2017 19:00
Mladost (NP)
26 : 20
Mladi radnik
Voždovac 1955
Beograd
25 : 21
Vrbas
Vrbas
25.03.2017 18:30
Voždovac 1955
25 : 21
Vrbas

Vaterpolo

Budva
Budva
9 : 7
Partizan Raiffeisen
Beograd
25.03.2017 18:00
Budva
9 : 7
Partizan Raiffeisen