XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
03/04.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
FAP
Priboj
03.09.2016 16:30
Smederevo 1924
3 : 0
FAP
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
03.09.2016 16:30
Sloga (P)
0 : 1
Mokra Gora
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Železničar
Lajkovac
03.09.2016 16:30
Šumadija 1903
0 : 1
Železničar
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Šapine
Šapine
03.09.2016 16:30
Jošanica
0 : 0
Šapine
Karađorđe (T)
Topola
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
03.09.2016 16:30
Karađorđe (T)
0 : 1
Radnički 1923
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
04.09.2016 16:30
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Mihajlovac 1934
Loznica
Loznica
0 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
03.09.2016 16:30
Loznica
0 : 2
Polet (LJ)
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
03.09.2016 16:30
Zlatibor (Č)
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
05.09.2016 04:05 (Moskva)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost Krušik 2014 4 4 0 0 12
2 Radnički 1923 4 3 1 0 10
3 Mokra Gora 4 3 1 0 10
4 Smederevo 1924 4 2 1 1 7
5 Polet (LJ) 4 2 1 1 7
6 Šapine 4 2 1 1 7
7 Sloga (P) 4 1 2 1 5
8 Mihajlovac 1934 4 1 2 1 5
9 Železničar 4 1 2 1 5
10 Zlatibor (Č) 4 1 1 2 4
11 Jedinstvo Putevi 4 1 1 2 4
12 Karađorđe (T) 4 1 0 3 3
13 Jošanica 4 0 3 1 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga FAP 4 1 0 3 3
15 Loznica 4 1 0 3 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 4 0 0 4 0

5.kolo
Sledeće kolo
10/11.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
10.09.2016 16:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 3
Smederevo 1924
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
11.09.2016 11:00
Polet (LJ)
1 : 3
Zlatibor (Č)
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Loznica
Loznica
11.09.2016 16:00
Mihajlovac 1934
0 : 0
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
10.09.2016 16:00
Radnički 1923
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Šapine
Šapine
4 : 3
Karađorđe (T)
Topola
10.09.2016 16:00
Šapine
4 : 3
Karađorđe (T)
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
11.09.2016 16:00
Železničar
0 : 0
Jošanica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
10.09.2016 16:00
Mokra Gora
0 : 1
Šumadija 1903
FAP
Priboj
0 : 2
Sloga (P)
Požega
10.09.2016 16:00
FAP
0 : 2
Sloga (P)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje