XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 418 utakmica za dan
Subota, 10 Septembar 2016


Fudbal

Sloga
Temerin
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
10.09.2016 16:00
Sloga
0 : 1
Omladinac
Cement
Beočin
3 : 1
Radnički (Š)
Šid
10.09.2016 16:00
Cement
3 : 1
Radnički (Š)
Vršac
Vršac
0 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
10.09.2016 16:00
Vršac
0 : 3
Bratstvo 1946
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
10.09.2016 16:00
Radnički (NP)
0 : 2
Radnički (SM)
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 1
TSC
Bačka Topola
10.09.2016 16:00
Crvena zvezda (NS)
0 : 1
TSC
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
10.09.2016 16:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 3
Smederevo 1924
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
10.09.2016 16:00
Radnički 1923
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Šapine
Šapine
4 : 3
Karađorđe (T)
Topola
10.09.2016 16:00
Šapine
4 : 3
Karađorđe (T)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
10.09.2016 16:00
Mokra Gora
0 : 1
Šumadija 1903
FAP
Priboj
0 : 2
Sloga (P)
Požega
10.09.2016 16:00
FAP
0 : 2
Sloga (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
10.09.2016 16:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Moravac Orion
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 3
Temnić 1924
Varvarin
10.09.2016 16:00
Radnički (S)
1 : 3
Temnić 1924
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
10.09.2016 16:00
Sloga (D)
1 : 0
OFK Sinđelić
Timok
Zaječar
2 : 1
Radan
Lebane
10.09.2016 16:00
Timok
2 : 1
Radan
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 3
Car Konstantin
Niš
10.09.2016 16:00
Trstenik PPT
1 : 3
Car Konstantin
Teleoptik
Zemun
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
10.09.2016 16:00
Teleoptik
2 : 0
BSK Batajnica
BASK
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Žarkovo
10.09.2016 10:00
BASK
2 : 2
Žarkovo
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Sopot
Sopot
10.09.2016 11:00
GSP Polet
0 : 1
Sopot
Rakovica
Rakovica
0 : 4
IMT
Novi Beograd
10.09.2016 16:00
Rakovica
0 : 4
IMT
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Mladost APA
Apatin
10.09.2016 16:00
Srbobran
3 : 0
Mladost APA
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
10.09.2016 16:00
Bečej 1918
3 : 0
Sloga (Č)
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Mladost (T)
Turija
10.09.2016 16:00
OFK Vrbas
2 : 1
Mladost (T)
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
10.09.2016 16:00
Radnički (S)
1 : 1
Budućnost (G)
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
10.09.2016 16:00
Proleter (BK)
2 : 0
Budućnost (SC)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
10.09.2016 16:00
Jedinstvo (NB)
0 : 3
Kozara
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
ŽAK
Kikinda
10.09.2016 16:00
Dinamo 1945
5 : 0
ŽAK
Sloga
Plandište
2 : 4
Vršac united
Vršac
10.09.2016 16:00
Sloga
2 : 4
Vršac united
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 2
Polet (N)
Nakovo
10.09.2016 16:00
Jedinstvo (BK)
0 : 2
Polet (N)
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
10.09.2016 16:00
Sloboda
1 : 3
Radnički (S)
Sloga
Erdevik
6 : 1
Veternik
Veternik
10.09.2016 16:00
Sloga
6 : 1
Veternik
ŽSK
Žabalj
0 : 1
Kupinovo
Kupinovo
10.09.2016 16:00
ŽSK
0 : 1
Kupinovo
Sremac Vojka
Vojka
5 : 0
Hajduk (B)
Beška
10.09.2016 16:00
Sremac Vojka
5 : 0
Hajduk (B)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 0
Sofeks
Futog
10.09.2016 16:00
Mladost (BJ)
2 : 0
Sofeks
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 2
Sušica
Kragujevac
10.09.2016 16:00
Sloboda (Č)
3 : 2
Sušica
Sloga
Kraljevo
4 : 2
Bane
Raška
10.09.2016 16:00
Sloga
4 : 2
Bane
Ovčar
Markovica
2 : 1
Dragačevo
Guča
10.09.2016 16:00
Ovčar
2 : 1
Dragačevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Miokovci
Miokovci
10.09.2016 16:00
Trepča
1 : 0
Miokovci
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Napredak
Markovac
10.09.2016 16:00
VGSK
2 : 0
Napredak
Morava
Velika Plana
1 : 5
Radnički 1926
Požarevac
10.09.2016 16:00
Morava
1 : 5
Radnički 1926
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Radjevac
Krupanj
10.09.2016 16:00
Sloga (S)
1 : 0
Radjevac
Spartak 1924
Ljig
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
10.09.2016 16:00
Spartak 1924
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
BSK
Bogovina
3 : 1
Malošište
Malošište
10.09.2016 16:00
BSK
3 : 1
Malošište
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
10.09.2016 16:00
Napredak
1 : 0
Zaplanjac
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Bukovik
Razanj
10.09.2016 16:00
Svrljig
1 : 1
Bukovik
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Rtanj
Boljevac
10.09.2016 16:00
Brodoremont
1 : 2
Rtanj
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
10.09.2016 16:00
OFK Kosanica
3 : 1
SFS Borac
Morava 1918
Ćuprija
3 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
10.09.2016 16:00
Morava 1918
3 : 1
Poljoprivrednik
OFK Topličanin
Prokuplje
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
10.09.2016 16:00
OFK Topličanin
4 : 1
Žitorađa
Kopaonik
Brus
2 : 2
Sloga
Ćićevac
10.09.2016 16:00
Kopaonik
2 : 2
Sloga
Sloga (L)
Leskovac
0 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
10.09.2016 16:00
Sloga (L)
0 : 0
Morava (VH)
Pčinja
Trgovište
2 : 0
Lužnica
Babušnica
10.09.2016 16:00
Pčinja
2 : 0
Lužnica
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
10.09.2016 16:00
Balkanski
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pusta reka
Bojnik
0 : 1
Budućnost (O)
Orašje
10.09.2016 16:00
Pusta reka
0 : 1
Budućnost (O)
Avala
Beli Potok
2 : 0
Sremčica
Sremčica
10.09.2016 16:00
Avala
2 : 0
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
10.09.2016 16:00
Lokomotiva
1 : 0
Borac (O)
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 0
Borac (L)
Lazarevac
10.09.2016 16:00
Balkan Mirijevo
2 : 0
Borac (L)
Milutinac
Zemun
3 : 1
Vrčin
Vrčin
10.09.2016 16:00
Milutinac
3 : 1
Vrčin
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
10.09.2016 16:30
Njegoš
1 : 1
Preporod
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Bajša
Bajša
10.09.2016 16:30
Panonija IM Topola
1 : 0
Bajša
Obilić
Novi Kneževac
1 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
10.09.2016 16:30
Obilić
1 : 3
Sutjeska
ŽAK
Sombor
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
10.09.2016 16:00
ŽAK
2 : 1
Krila Krajine
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
10.09.2016 16:30
BAK
1 : 1
Partizan (G)
Naftagas (E)
Elemir
0 : 1
Banat
Čenta
10.09.2016 16:30
Naftagas (E)
0 : 1
Banat
Bilećanin
Sečanj
8 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
10.09.2016 16:30
Bilećanin
8 : 0
Mladost (L)
Krajina
Krajišnik
0 : 6
Begej
Žitište
10.09.2016 16:30
Krajina
0 : 6
Begej
Sloven
Ruma
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
10.09.2016 16:30
Sloven
1 : 2
Hrtkovci
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
10.09.2016 16:30
Mitros
0 : 0
1. Maj Ruma
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
10.09.2016 16:30
Podrinje
1 : 1
Budućnost
Mladost
Novi Sad
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
10.09.2016 16:00
Mladost
2 : 1
OFK Sirig
OFK Futog
Futog
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
10.09.2016 16:00
OFK Futog
2 : 1
Omladinac
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 2
Stubal
Stubal
10.09.2016 16:30
Goč
2 : 2
Stubal
Ćava
Grošnica
0 : 0
Sloga D
Desimirovac
10.09.2016 17:00
Ćava
0 : 0
Sloga D
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
10.09.2016 17:00
Vinogradi DB
0 : 1
Jadran
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
10.09.2016 16:00
Parmenac
1 : 0
Ozrem PMH
Lunjevica
Lunjevica
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
10.09.2016 16:00
Lunjevica
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Cerovac 2013
Cerovac
10.09.2016 16:00
Bresje Superior
1 : 2
Cerovac 2013
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
10.09.2016 16:00
Trgovački
0 : 0
Napredak 1936
Rudar 2001
Kostolac
6 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
10.09.2016 16:00
Rudar 2001
6 : 1
Mladost (B)
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
10.09.2016 16:00
Mačva 2005
1 : 1
Mladost (P)
Majur
Majur
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
10.09.2016 16:00
Majur
2 : 1
Mladost (PP)
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
10.09.2016 16:30
Junior Novo Naselje
3 : 0
Iskra
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
10.09.2016 16:30
Pepeljevac
0 : 0
OFK Jabučje
Banjani
Banjani
1 : 1
Radnik
Ub
10.09.2016 16:30
Banjani
1 : 1
Radnik
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
10.09.2016 16:00
Prvi partizan
1 : 0
Ariljska rampa
Čajetina
Gostilje
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
10.09.2016 11:00
Čajetina
5 : 1
Jedinstvo (K)
Rudna Glava
Rudna Glava
5 : 4
Radnički
Klokočevac
10.09.2016 16:00
Rudna Glava
5 : 4
Radnički
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
10.09.2016 16:00
Crvena Zvezda
1 : 0
Moravac (ZT)
Mladost (Ba)
Batušinac
3 : 0
Orljane
Orljane
10.09.2016 16:00
Mladost (Ba)
3 : 0
Orljane
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 1
Naša krila
Belotinac
10.09.2016 16:00
Jedinstvo GVD
2 : 1
Naša krila
Midžor
Kalna
2 : 4
ŠSK
Štipina
10.09.2016 16:30
Midžor
2 : 4
ŠSK
Rudar (G)
Grljan
4 : 0
Osnić
Osnić
10.09.2016 16:30
Rudar (G)
4 : 0
Osnić
Rgotina
Rgotina
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
10.09.2016 16:30
Rgotina
5 : 1
Vratarnica
Omladinac
Podina
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
10.09.2016 16:00
Omladinac
2 : 1
Partizanski put
AZ Borac 2014
Azbresnica
0 : 0
Crvena zastava
Hum
10.09.2016 16:00
AZ Borac 2014
0 : 0
Crvena zastava
Rudar
Jelašnica
5 : 2
Budućnost
Prva Kutina
10.09.2016 16:00
Rudar
5 : 2
Budućnost
Spartak
Pirot
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
10.09.2016 16:30
Spartak
2 : 2
Tanasko Rajić
Levosoje
Levosoje
2 : 3
Pavlovac
Pavlovac
10.09.2016 16:00
Levosoje
2 : 3
Pavlovac
OFK Alakince
Alakince
6 : 1
Trešnjevka
Lopardince
10.09.2016 16:00
OFK Alakince
6 : 1
Trešnjevka
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
10.09.2016 15:30
Brodarac
2 : 0
PKB Kovilovo
Zabrežje
Zabrežje
0 : 3
Urovci
Urovci
10.09.2016 16:00
Zabrežje
0 : 3
Urovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 1
Barajevo
Barajevo
10.09.2016 16:00
TEK Sloga
4 : 1
Barajevo
Burovo
Burovo
5 : 1
Rušanj
Rušanj
10.09.2016 16:00
Burovo
5 : 1
Rušanj
Vinča
Vinča
4 : 0
Pudarci
Pudarci
10.09.2016 16:00
Vinča
4 : 0
Pudarci
Radnički (T)
Tekija
2 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
10.09.2016 16:00
Radnički (T)
2 : 2
Rudar
Zenit
Oparić
2 : 1
Mladi radnik
Novo Lanište
10.09.2016 16:00
Zenit
2 : 1
Mladi radnik
Sloga (K)
Korman
3 : 2
Gredetin
Gredetin
10.09.2016 16:00
Sloga (K)
3 : 2
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 0
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
10.09.2016 16:00
OFK Rutevac 1908
0 : 0
OFK Sloga (D)
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Planinac 2015
Podgorac
10.09.2016 16:00
Jastrebac
1 : 0
Planinac 2015
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 2
Real
Donja Jajina
10.09.2016 16:00
Bratstvo
5 : 2
Real
Sparta Železnik
Železnik
1 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
10.09.2016 16:00
Sparta Železnik
1 : 2
Studenski Grad
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 4
Šampion
Orom
10.09.2016 16:30
Jedinstvo (M)
2 : 4
Šampion
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
10.09.2016 16:30
Sloga
0 : 3
Horgoš 1911
Tvrdjava
Bač
0 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
10.09.2016 16:30
Tvrdjava
0 : 1
Naša Zvezda
Vojvodina
Tovariševo
1 : 3
Budućnost
Parage
10.09.2016 16:30
Vojvodina
1 : 3
Budućnost
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 1
Delija
Mokrin
10.09.2016 16:30
Napredak (BT)
1 : 1
Delija
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Susek
Susek
10.09.2016 16:00
Železničar
1 : 1
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 2
Centar
Novi Sad
10.09.2016 16:00
Fruškogorski partizan
3 : 2
Centar
Grdica
Grdica
4 : 2
Metalac
Kraljevo
10.09.2016 16:30
Grdica
4 : 2
Metalac
Erdoglija
Kragujevac
2 : 0
Korićani
Korićani
10.09.2016 17:00
Erdoglija
2 : 0
Korićani
Azbest
Stragari
6 : 1
Kremenac
Rogojevac
10.09.2016 17:00
Azbest
6 : 1
Kremenac
Hajduk
Jovanovac
0 : 3
21. oktobar
Kragujevac
10.09.2016 17:00
Hajduk
0 : 3
21. oktobar
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 0
Seljak
Cvetojevac
10.09.2016 17:00
OFK Žeželj
1 : 0
Seljak
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 1
Divostin
Kragujevac
10.09.2016 17:00
OFK Bagremar
3 : 1
Divostin
Maršić
Maršić
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
10.09.2016 17:00
Maršić
3 : 0
Košutnjak
Sparta
Grabovica
2 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
10.09.2016 16:00
Sparta
2 : 2
Jablanica
Ozremica
Beršići
3 : 3
Mladost 09
Vraćevšnica
10.09.2016 16:00
Ozremica
3 : 3
Mladost 09
Mladost (R)
Ranovac
0 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
10.09.2016 16:00
Mladost (R)
0 : 0
Omladinac (Š)
Kalenić
Kalenić
4 : 4
Mladost
Vračević
10.09.2016 16:00
Kalenić
4 : 4
Mladost
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 0
Rubribreza
Rubribreza
10.09.2016 16:00
Polet (DL)
0 : 0
Rubribreza
GP Zlatibor
Užice
6 : 1
Tara
Kremna
10.09.2016 15:00
GP Zlatibor
6 : 1
Tara
Višesava
Bajina Bašta
4 : 2
Raketa
Užice
10.09.2016 15:00
Višesava
4 : 2
Raketa
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Sebečevac
Sebečevac
10.09.2016 16:30
Kapidžija
3 : 0
Sebečevac
Dedina
Dedina
0 : 6
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
10.09.2016 16:30
Dedina
0 : 6
Knez Lazar
Borac
Bivolje
1 : 0
BSK
Bela Voda
10.09.2016 16:30
Borac
1 : 0
BSK
Varvarin
Varvarin
2 : 0
Polet 57
Milutovac
10.09.2016 16:30
Varvarin
2 : 0
Polet 57
Poštar
Beograd
2 : 2
Podunavac
Ritopek
10.09.2016 16:00
Poštar
2 : 2
Podunavac
Vis
Parcani
6 : 0
OFK Slatina
Slatina
10.09.2016 17:00
Vis
6 : 0
OFK Slatina
Mladost
Mali Suvodol
1 : 1
Pobeda
Držina
10.09.2016 16:30
Mladost
1 : 1
Pobeda
Sport
Bezdan
0 : 0
Panonija
Lalić
10.09.2016 16:30
Sport
0 : 0
Panonija
Dupljaj
Dupljaj
4 : 2
OFK Povlen
Brezovice
10.09.2016 16:00
Dupljaj
4 : 2
OFK Povlen
Rakac Stave
Stave
7 : 1
Sloga Gorić
Gorić
10.09.2016 16:00
Rakac Stave
7 : 1
Sloga Gorić
Beloševac
Beloševac
3 : 2
Lukavac
Lukavac
10.09.2016 16:00
Beloševac
3 : 2
Lukavac
Mali korak
Oglađenovac
1 : 1
Mladi radnik
Valjevo
10.09.2016 16:00
Mali korak
1 : 1
Mladi radnik
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 1
Paune
Paune
10.09.2016 16:00
Žabari
0 : 1
Paune
Gradac Pričević
Valjevo
1 : 8
Bujačić
Bujačić
10.09.2016 16:00
Gradac Pričević
1 : 8
Bujačić
Zadrugar
Lopatanj
0 : 5
Dupljaj 2016
Dupljaj
10.09.2016 16:00
Zadrugar
0 : 5
Dupljaj 2016
Kruševica
Kruševica
0 : 2
Meševo
Meševo
10.09.2016 16:30
Kruševica
0 : 2
Meševo
Pasjak 2013
Pasjak
4 : 2
Vratare
Vratare
10.09.2016 16:30
Pasjak 2013
4 : 2
Vratare
Moravac (P)
Pečenjevce
6 : 3
Badince
Badince
10.09.2016 16:30
Moravac (P)
6 : 3
Badince
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 2
Rudar 1973
Rudare
10.09.2016 16:30
ŠFU Derbi 2016
2 : 2
Rudar 1973
Soko
Krvije
5 : 2
Veliko Laole
Veliko Laole
10.09.2016 16:00
Soko
5 : 2
Veliko Laole
Burovac
Burovac
0 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
10.09.2016 16:00
Burovac
0 : 3
Zabrđe 1936
Dobrnje
Dobrnje
1 : 0
Radnik
Pankovo
10.09.2016 16:00
Dobrnje
1 : 0
Radnik
Omladinac B
Šetonje
0 : 5
Jedinstvo
Kamenovo
10.09.2016 16:00
Omladinac B
0 : 5
Jedinstvo
Napredak
Trnovče
4 : 0
Brana Paunović 1933
Rašanac
10.09.2016 16:00
Napredak
4 : 0
Brana Paunović 1933
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Polet
Mirosaljci
10.09.2016 16:30
Mladost (Č)
2 : 1
Polet
Borac (A)
Arapovac
0 : 3
Bistrica
Bistrica
10.09.2016 16:30
Borac (A)
0 : 3
Bistrica
Dunav
Ostrovo
2 : 3
Sloga (L)
Lučica
10.09.2016 16:00
Dunav
2 : 3
Sloga (L)
Planinac
Panjevac
3 : 1
Mladi borac
Trucevac
10.09.2016 16:00
Planinac
3 : 1
Mladi borac
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
0 : 4
Naša Krajina
Kupinik
10.09.2016 16:30
Crvena Zvezda
0 : 4
Naša Krajina
Solunac
Banatski Sokolac
4 : 3
Mladost
Velika Greda
10.09.2016 16:30
Solunac
4 : 3
Mladost
Graničar
Miletićevo
4 : 0
Janošik
Janošik
10.09.2016 16:30
Graničar
4 : 0
Janošik
Gaj
Veliki Gaj
0 : 1
Sloga
Margita
10.09.2016 16:30
Gaj
0 : 1
Sloga
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
10.09.2016 16:30
Velika Drenova
3 : 0
Kamenorezac 76
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
Mladost
Mala Drenova
10.09.2016 17:00
Stara Čaršija
2 : 0
Mladost
Rujišnik
Rujišnik
2 : 0
Vinogradar
Riljac
10.09.2016 17:00
Rujišnik
2 : 0
Vinogradar
Razvitak
Mirilovac
1 : 0
Radnik
Davidovac
10.09.2016 16:00
Razvitak
1 : 0
Radnik
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Luk
Voćnjak
10.09.2016 16:00
TE Gučevo
1 : 0
Luk
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
10.09.2016 16:00
Mladost (G)
0 : 3
Mladost (DB)
Bane 1931
Raška
4 : 1
Budućnost
Samaila
10.09.2016 16:30
Bane 1931
4 : 1
Budućnost
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 3
Kralj Petar I
Topola
10.09.2016 16:00
Budućnost MI
2 : 3
Kralj Petar I
Culjković
Culjković
4 : 7
Partizan
Drenovac
10.09.2016 16:30
Culjković
4 : 7
Partizan
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 4
OFK Šabac
Šabac
10.09.2016 16:30
OFK Letnjikovac 1983
2 : 4
OFK Šabac
Napredak
Ševarice
0 : 1
Metaloplastika
Šabac
10.09.2016 16:30
Napredak
0 : 1
Metaloplastika
Polet
Aleksandrovac
1 : 3
Jedinstvo
Oreovica
10.09.2016 16:00
Polet
1 : 3
Jedinstvo
Selanac
Selanac
4 : 1
Čobanče
Čitluk
10.09.2016 16:00
Selanac
4 : 1
Čobanče
Vrhpolje
Vrhpolje
5 : 2
Crnča
Crnča
10.09.2016 16:00
Vrhpolje
5 : 2
Crnča
Mrčkovac
Mrčkovac
3 : 0
Električar
Šuvajić
10.09.2016 16:00
Mrčkovac
3 : 0
Električar
Mladost
Crni kao
2 : 2
Badnjevac
Badnjevac
10.09.2016 16:30
Mladost
2 : 2
Badnjevac
Napredak
Malo Krčmare
7 : 0
Karađorđe
Viševac
10.09.2016 16:30
Napredak
7 : 0
Karađorđe
Šumadija
Sipić
3 : 2
Feniks
Rača
10.09.2016 16:30
Šumadija
3 : 2
Feniks
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
3 : 0
Lajkovac
Lajkovac
10.09.2016
Strmovo 1968
3 : 0
Lajkovac
Sloga
Bogovađa
1 : 4
Ratkovac
Ratkovac
10.09.2016
Sloga
1 : 4
Ratkovac
Oniks
Lozovik
0 : 0
Domaćin
Kovačevac
10.09.2016 16:00
Oniks
0 : 0
Domaćin
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 0
Lipar
Donji Račnik
10.09.2016 16:00
Dobra Voda
1 : 0
Lipar
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
10.09.2016 16:00
Dražmirovac
1 : 2
Sloboda
Tornado
Drazevac
6 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
10.09.2016 16:30
Tornado
6 : 1
Crvena Zastava
Proleter
Jasenak
0 : 0
Munja
Baric
10.09.2016 16:30
Proleter
0 : 0
Munja
Roma
Iverić
3 : 0
Skela
Skela
10.09.2016 16:30
Roma
3 : 0
Skela
Mladi Radnik
Junkovac
4 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
10.09.2016 16:30
Mladi Radnik
4 : 1
Dimitrije Tucović
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
10.09.2016 16:00
Grbalj
1 : 0
Jedinstvo
Lovćen
Cetinje
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
10.09.2016 16:00
Lovćen
0 : 1
OFK Petrovac
Mladost
Podgorica
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
10.09.2016 16:00
Mladost
0 : 0
Iskra
Bokelj
Kotor
2 : 2
Budućnost
Podgorica
10.09.2016 16:00
Bokelj
2 : 2
Budućnost
Zeta
Golubovci
0 : 1
Dečić
Tuzi
10.09.2016 16:00
Zeta
0 : 1
Dečić
Gorštak
Kolašin
4 : 1
Drezga
Piperi
10.09.2016 16:00
Gorštak
4 : 1
Drezga
Napredak
Kruševac
2 : 1
Čukarički
Beograd
10.09.2016 19:00
Napredak
2 : 1
Čukarički
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
10.09.2016 16:30
Spartak ŽK
1 : 1
Javor Matis
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
10.09.2016 19:00
Crvena zvezda
2 : 0
OFK Bačka
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
10.09.2016 19:00
Metalac
0 : 0
Novi Pazar
Mladost
Lučani
2 : 0
Radnik
Surdulica
10.09.2016 19:00
Mladost
2 : 0
Radnik
Voždovac
Beograd
1 : 4
Radnički (N)
Niš
10.09.2016 19:00
Voždovac
1 : 4
Radnički (N)
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Inđija
Inđija
10.09.2016 16:30
OFK Beograd
1 : 0
Inđija
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Sindjelić
Beograd
10.09.2016 16:30
Budućnost
1 : 0
Sindjelić
Jagodina
Jagodina
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
10.09.2016 16:30
Jagodina
1 : 1
ČSK Pivara
Mačva
Šabac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
10.09.2016 16:30
Mačva
1 : 0
Kolubara
Zemun
Zemun
1 : 1
Proleter
Novi Sad
10.09.2016 16:30
Zemun
1 : 1
Proleter
Liverpool
Liverpool
4 : 1
Leicester
Leicester
10.09.2016 18:30
Liverpool
4 : 1
Leicester
Arsenal
London
2 : 1
Southampton
Southampton
10.09.2016 16:00
Arsenal
2 : 1
Southampton
Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
WBA
West Bromwich
10.09.2016 16:00
Bournemouth
1 : 0
WBA
Burnley
Burnley
1 : 1
Hull
Hull
10.09.2016 16:00
Burnley
1 : 1
Hull
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Crystal Palace
London
10.09.2016 16:00
Middlesbrough
1 : 2
Crystal Palace
Stoke
Stoke-on-Trent
0 : 4
Tottenham
London
10.09.2016 16:00
Stoke
0 : 4
Tottenham
West Ham
London
2 : 4
Watford
Watford
10.09.2016 16:00
West Ham
2 : 4
Watford
Manchester Utd
Manchester
1 : 2
Manchester City
Manchester
10.09.2016 13:30
Manchester Utd
1 : 2
Manchester City
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 1
Hamburger SV
Hamburg
10.09.2016 15:30
Bayer Leverkusen
3 : 1
Hamburger SV
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 0
Köln
Köln
10.09.2016 15:30
Wolfsburg
0 : 0
Köln
Ingolstadt
Ingolstadt
0 : 2
Hertha BSC
Berlin
10.09.2016 15:30
Ingolstadt
0 : 2
Hertha BSC
Darmstadt 98
Darmstadt
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
10.09.2016 15:30
Darmstadt 98
1 : 0
Eintracht
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
10.09.2016 15:30
Freiburg
3 : 1
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
Leipzig
1 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
10.09.2016 18:30
RB Leipzig
1 : 0
Borussia Dortmund
Juventus
Torino
3 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
10.09.2016 18:00
Juventus
3 : 1
Sassuolo
Palermo
Palermo
0 : 3
Napoli
Napoli
10.09.2016 20:45
Palermo
0 : 3
Napoli
Lyon
Lyon
1 : 3
Bordeaux
Bordeaux
10.09.2016 17:00
Lyon
1 : 3
Bordeaux
Lorient
Lorient
0 : 2
Nancy
Nancy-Tomblaine
10.09.2016 20:00
Lorient
0 : 2
Nancy
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 4
Monaco
Monaco
10.09.2016 20:00
Lille
1 : 4
Monaco
Bastia
Furiani
2 : 1
Toulouse
Toulouse
10.09.2016 20:00
Bastia
2 : 1
Toulouse
Angers
Angers
3 : 1
Dijon
Dijon
10.09.2016 20:00
Angers
3 : 1
Dijon
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Montpellier
Montpellier
10.09.2016 20:00
Guingamp
1 : 1
Montpellier
Celta Vigo
Vigo
0 : 4
Atlético Madrid
Madrid
10.09.2016 13:00
Celta Vigo
0 : 4
Atlético Madrid
Real Madrid
Madrid
5 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
10.09.2016 16:00
Real Madrid
5 : 2
Osasuna
Málaga
Málaga
0 : 2
Villarreal
Villarreal
10.09.2016 18:15
Málaga
0 : 2
Villarreal
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
10.09.2016 18:15
Sevilla
2 : 1
Las Palmas
Barcelona
Barcelona
1 : 2
Alavés
Vitoria-Gasteiz
10.09.2016 20:30
Barcelona
1 : 2
Alavés
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 2
Krstarica
Prokuplje
10.09.2016
Knjaževac 2015
0 : 2
Krstarica
Majdanpek
Majdanpek
6 : 1
Levač
Rekovac
10.09.2016
Majdanpek
6 : 1
Levač
Unafortuna
Lužnice
0 : 2
Požega
Požega
10.09.2016 16:30
Unafortuna
0 : 2
Požega
Karađorđe
Topola
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
10.09.2016 16:30
Karađorđe
2 : 1
Kolubara
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 10
Slatke male
Burovac
10.09.2016 16:30
Bukovička Banja
0 : 10
Slatke male
Sloga 036
Kraljevo
0 : 1
Šabac
Šabac
10.09.2016 16:30
Sloga 036
0 : 1
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Napredak
Kruševac
10.09.2016 13:00
Crvena zvezda
4 : 1
Napredak
Radnički (P)
Pirot
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
10.09.2016 13:00
Radnički (P)
0 : 4
Vojvodina
Čukarički
Beograd
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
10.09.2016 13:00
Čukarički
2 : 0
Radnički (V)
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 6
Budućnost (K)
Konarevo
10.09.2016 17:00
Rudar
0 : 6
Budućnost (K)
Jošanica
Novi Pazar
5 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
10.09.2016 11:00
Jošanica
5 : 2
Sloga (K)
Jedinstvo
Ub
1 : 4
Loznica
Loznica
10.09.2016 14:00
Jedinstvo
1 : 4
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
3 : 2
Radnički Šabački
Šabac
10.09.2016 10:00
Radnički Stobex
3 : 2
Radnički Šabački
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 5
Smederevo 1924
Smederevo
10.09.2016 16:30
Sloga 33
0 : 5
Smederevo 1924
Homoljac
Žagubica
7 : 1
Radnički 1926
Požarevac
10.09.2016 16:30
Homoljac
7 : 1
Radnički 1926
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Karadjordje
Topola
10.09.2016 16:30
Mladi borac
1 : 4
Karadjordje
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Mihajlovac
Mihajlovac
10.09.2016 16:30
Šumadija
3 : 1
Mihajlovac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Šapine
Šapine
10.09.2016 16:30
VGSK
1 : 3
Šapine
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
Brodarac 2
Beograd
10.09.2016 10:00
Siti Sport Klub
0 : 2
Brodarac 2
Bežanija
Beograd
0 : 4
Internacional
Beograd
10.09.2016 13:00
Bežanija
0 : 4
Internacional
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
10.09.2016 10:00
Kolubara
3 : 2
Radnički (NB)
BSK Borča
Borča
3 : 0
IMT
Beograd
10.09.2016 09:30
BSK Borča
3 : 0
IMT
Žarkovo
Beograd
2 : 3
Balkan
Beograd
10.09.2016 17:00
Žarkovo
2 : 3
Balkan
BASK
Beograd
1 : 2
Sindjelic
Beograd
10.09.2016 17:30
BASK
1 : 2
Sindjelic
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Inđija
Inđija
10.09.2016 10:00
OFK Hajduk
1 : 1
Inđija
Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
10.09.2016 10:00
Bačka
1 : 1
ČSK Pivara
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
10.09.2016 10:00
Njerš Ištvan
0 : 2
Krila Krajine
Borac (Sa)
Sakule
9 : 0
Glogonj
Glogonj
10.09.2016 11:00
Borac (Sa)
9 : 0
Glogonj
Dolina
Padina
2 : 6
Jugoslavija
Jabuka
10.09.2016 17:00
Dolina
2 : 6
Jugoslavija
Omladinac 1927
Opovo
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
10.09.2016 13:00
Omladinac 1927
1 : 3
Borac (St)
Udarnik
Lozovik
0 : 5
Sloboda
Lipe
10.09.2016 16:30
Udarnik
0 : 5
Sloboda
011
Beograd
4 : 1
Zmaj 1953
Beograd
10.09.2016 09:00
011
4 : 1
Zmaj 1953
BSK 1925
Beograd
5 : 2
Budućnost
Dobanovci
10.09.2016 09:30
BSK 1925
5 : 2
Budućnost
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Vrčin
Vrčin
10.09.2016 10:00
Omladinac
2 : 2
Vrčin
Sremcica
Sremcica
0 : 2
Seceranac Ada
Beograd
10.09.2016 10:00
Sremcica
0 : 2
Seceranac Ada
Dunavac Grocka
Grocka
6 : 2
Milutinac
Zemun
10.09.2016 12:00
Dunavac Grocka
6 : 2
Milutinac
Minel
Beograd
0 : 11
Vinča
Vinča
10.09.2016 10:00
Minel
0 : 11
Vinča
BSK Borča MK
Borča
0 : 2
BASK MK
Beograd
10.09.2016 11:30
BSK Borča MK
0 : 2
BASK MK
Rad MK
Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
10.09.2016 15:00
Rad MK
3 : 0
011 MK
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
0 : 0
Brodarac 1947 MK
Beograd
10.09.2016 11:00
Stepojevac Vaga MK
0 : 0
Brodarac 1947 MK
Zemun B MK
Zemun
1 : 6
Šumadinac MK
Bečmen
10.09.2016 11:30
Zemun B MK
1 : 6
Šumadinac MK
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
10.09.2016 13:00
Kiker
1 : 1
Studentski Grad
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
10.09.2016 11:00
Crvena zvezda
1 : 2
Teleoptik
Čukarički
Beograd
10 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
10.09.2016 15:00
Čukarički
10 : 0
Novi Pazar
Tutin
Tutin
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
10.09.2016 14:00
Tutin
1 : 1
Apolon 4
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
10.09.2016
Jošanica
0 : 3
Sloga (K)
Jedinstvo
Ub
1 : 3
Loznica
Loznica
10.09.2016 12:00
Jedinstvo
1 : 3
Loznica
Savacium
Šabac
5 : 0
Mačva 2005
Bogatić
10.09.2016 12:00
Savacium
5 : 0
Mačva 2005
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Senjak
Valjevo
10.09.2016 12:00
Budućnost-Krušik 2014
0 : 1
Senjak
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Petlić 2006
Smederevo
10.09.2016 16:30
Petar Dobrnjac
1 : 0
Petlić 2006
Radnički 1926
Požarevac
1 : 2
Karadjordje
Topola
10.09.2016 16:30
Radnički 1926
1 : 2
Karadjordje
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
10.09.2016 16:30
Šumadija
1 : 1
Mihajlovac 1934
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Šapine
Šapine
10.09.2016 16:30
Smederevo 1924
1 : 3
Šapine
PKB
Padinska Skela
5 : 0
BASK
Beograd
10.09.2016 10:00
PKB
5 : 0
BASK
011
Beograd
3 : 2
BSK
Borča
10.09.2016 11:00
011
3 : 2
BSK
Internacional
Beograd
1 : 2
Radnicki (NB)
Novi Beograd
10.09.2016 15:00
Internacional
1 : 2
Radnicki (NB)
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
10.09.2016 11:30
BSK 1925
1 : 1
Lokomotiva
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
Sindjelic
Beograd
10.09.2016 13:00
Kolubara
3 : 3
Sindjelic
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
10.09.2016 12:00
Proleter 2006
0 : 0
Dinamo 1945
Petar Puača
Novi Sad
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
10.09.2016 12:00
Petar Puača
1 : 4
Vojvodina
Inđija
Inđija
2 : 1
Indeks
Novi sad
10.09.2016 12:00
Inđija
2 : 1
Indeks
Spartak
Subotica
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
10.09.2016 12:00
Spartak
0 : 0
Radnički (S)
Budućnost
Ratari
16 : 0
Omladinac
Rakinac
10.09.2016 16:30
Budućnost
16 : 0
Omladinac
Bresje Superior
Velia Plana
1 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
10.09.2016 10:00
Bresje Superior
1 : 5
Mladi borac
Šumadija
Azanja
4 : 0
Polet
Trnovče
10.09.2016 16:30
Šumadija
4 : 0
Polet
Mladost
Buđanovci
0 : 7
Napredak
Žarkovac
10.09.2016 16:30
Mladost
0 : 7
Napredak
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
10.09.2016 16:30
Jedinstvo
1 : 0
PSK Putinci
Subotica
Subotica
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
10.09.2016 13:00
Subotica
5 : 1
Vinogradar
Radnički
Baranda
3 : 3
Borac
Pločica
10.09.2016
Radnički
3 : 3
Borac
Slavia
Kovačica
3 : 3
Tempo
Sefkerin
10.09.2016 17:00
Slavia
3 : 3
Tempo
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
10.09.2016 15:00
Podrinje
5 : 2
Cer
Borac
Lešnica
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
10.09.2016 10:00
Borac
2 : 1
Jadar 1961
Jedinstvo
Mali Zvornik
4 : 2
Jadar
Stupnica
10.09.2016 15:00
Jedinstvo
4 : 2
Jadar
Mladost
Borina
1 : 7
Loznica
Loznica
10.09.2016 15:00
Mladost
1 : 7
Loznica
Bežanija
Beograd
4 : 2
Žarkovo
Beograd
10.09.2016 10:00
Bežanija
4 : 2
Žarkovo
GSP Polet
Beograd
0 : 6
Vinca
Vinca
10.09.2016 14:00
GSP Polet
0 : 6
Vinca
Palilulac
Beograd
4 : 3
OLE
Zemun
10.09.2016 11:00
Palilulac
4 : 3
OLE
Postar 1930
Beograd
0 : 3
Torlak
Beograd
10.09.2016 10:00
Postar 1930
0 : 3
Torlak
Rad MK
Beograd-Voždovac
2 : 0
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
10.09.2016 09:00
Rad MK
2 : 0
Voždovac MK
Teleoptik MK
Zemun
1 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
10.09.2016 09:00
Teleoptik MK
1 : 1
OFK Beograd MK
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
4 : 0
BSK Borča MK
Borča
10.09.2016 10:00
Čukarički MK
4 : 0
BSK Borča MK
Sinđelić MK
Beograd
1 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
10.09.2016 14:00
Sinđelić MK
1 : 0
Radnički NB MK
Crvena zvezda MK
Beograd
7 : 0
Brodarac MK
Beograd
10.09.2016 15:00
Crvena zvezda MK
7 : 0
Brodarac MK
Rad MK
Beograd
3 : 0
IMT MK
Novi Beograd
10.09.2016
Rad MK
3 : 0
IMT MK
Lokomotiva MK
Beograd
10.09.2016
FSFV MK
Beograd
10.09.2016
Lokomotiva MK
:
FSFV MK
Voždovac MK
Beograd
1 : 6
011 MK
Beograd
10.09.2016
Voždovac MK
1 : 6
011 MK
Leštane MK
Leštane
1 : 4
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
10.09.2016
Leštane MK
1 : 4
Crvena Zvezda MML MK
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
3 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
10.09.2016
Šumadija 1962 MK
3 : 1
Brodarac MK
OFK Beograd MK
Beograd
10.09.2016
Internacional MK
Beograd
10.09.2016
OFK Beograd MK
:
Internacional MK
13. Maj MK
Zemun
1 : 2
Srem MK
Jakovo
10.09.2016 09:00
13. Maj MK
1 : 2
Srem MK
Novi Beograd MK
Novi Beograd
2 : 2
OFK Beograd V MK
Beograd
10.09.2016 09:00
Novi Beograd MK
2 : 2
OFK Beograd V MK
011 V MK
Beograd
4 : 2
Zmaj 1953 MK
Zemun
10.09.2016 13:00
011 V MK
4 : 2
Zmaj 1953 MK
DIF MK
Beograd
1 : 0
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
10.09.2016 16:00
DIF MK
1 : 0
OFK Zabrežje MK
Kosmet
Leposavić
1 : 0
Tutin
Tutin
10.09.2016 10:00
Kosmet
1 : 0
Tutin
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Bane
Raška
10.09.2016 15:00
Sport Klub 99
1 : 0
Bane
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
10.09.2016 13:00
Pazar Juniors
0 : 2
Apolon 4
Kiker
Kraljevo
6 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
10.09.2016 11:00
Kiker
6 : 1
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
10.09.2016 11:00
Radnički 1923
1 : 2
Šumadija 1903
Jošanica
Novi Pazar
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
10.09.2016 15:00
Jošanica
1 : 2
Sloga (K)
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Loznica
Loznica
10.09.2016 10:00
Jedinstvo
4 : 0
Loznica
Savacijum
Šabac
4 : 1
Mačva 2005
Bogatić
10.09.2016 10:00
Savacijum
4 : 1
Mačva 2005
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
7 : 0
Ribnica
Mionica
10.09.2016 10:00
Budućnost-Krušik 2014
7 : 0
Ribnica
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
3 : 1
AF Djokić
Velika Plana
10.09.2016 16:30
Kolonija 11421
3 : 1
AF Djokić
Morava
Velika Plana
1 : 3
AF Duljaj
Topola
10.09.2016 16:30
Morava
1 : 3
AF Duljaj
Petlić 2006
Smederevo
3 : 1
Bačinac
Bačinac
10.09.2016 16:30
Petlić 2006
3 : 1
Bačinac
Presing
Požarevac
5 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
10.09.2016 16:30
Presing
5 : 1
Sloga 33
Cepelin 026
Smederevo
3 : 0
Plana
Velika Plana
10.09.2016 16:30
Cepelin 026
3 : 0
Plana
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
Zvižd
Kučevo
10.09.2016 16:30
Šumadija
2 : 1
Zvižd
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
10.09.2016 16:30
Smederevo 1924
2 : 0
GFK Jasenica 1911
Čukarički
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
10.09.2016 19:00
Čukarički
3 : 0
OFK Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
Rad
Beograd
10.09.2016 18:00
Brodarac
1 : 3
Rad
Petar Puača
Novi Sad
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
10.09.2016 10:00
Petar Puača
1 : 4
Vojvodina
Inđija
Inđija
3 : 2
Indeks
Novi sad
10.09.2016 10:00
Inđija
3 : 2
Indeks
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
10.09.2016 10:00
Srem
3 : 0
RFK N.S. 1921
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
10.09.2016 10:00
Proleter 2006
1 : 2
Dinamo 1945
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
10.09.2016 16:00
Bečkerek 023
3 : 0
Radnički (K)
Spartak
Subotica
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
10.09.2016 10:00
Spartak
6 : 0
Radnički (S)
Proleter
Vranovo
0 : 0
Sloga
Miloševac
10.09.2016 16:30
Proleter
0 : 0
Sloga
Udarnik
Lozovik
10 : 1
Sloboda
Lipe
10.09.2016 16:30
Udarnik
10 : 1
Sloboda
Arena Su
Subotica
2 : 1
Spartak
Subotica
10.09.2016 10:00
Arena Su
2 : 1
Spartak
Kolonija
Kovin
4 : 4
Železničar
Pančevo
10.09.2016 11:00
Kolonija
4 : 4
Železničar
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 2
Sloga
Banatsko Novo Selo
10.09.2016 11:00
Budućnost
1 : 2
Sloga
Spartak 1911
Debeljača
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10.09.2016 17:00
Spartak 1911
4 : 1
Jedinstvo Stević
Hajdučica
Hajdučica
1 : 6
Crvena zvezda
Pavliš
10.09.2016
Hajdučica
1 : 6
Crvena zvezda
Lola
Beograd
6 : 0
Borac
Ostruznica
10.09.2016 16:30
Lola
6 : 0
Borac
OLE
Zemun
3 : 0
Balkan
Beograd
10.09.2016 10:00
OLE
3 : 0
Balkan
Palilulac
Beograd
3 : 0
Postar 1930
Beograd
10.09.2016 10:00
Palilulac
3 : 0
Postar 1930
Banja
Beograd
0 : 6
Beograd 1929
Beograd
10.09.2016 10:00
Banja
0 : 6
Beograd 1929
Sindjelic
Beograd
2 : 1
Studentski Grad
Beograd
10.09.2016 11:00
Sindjelic
2 : 1
Studentski Grad
Dominus
Beograd
2 : 3
Internacional
Beograd
10.09.2016 11:00
Dominus
2 : 3
Internacional
Radnički
Obrenovac
1 : 3
BSK 1925
Beograd
10.09.2016 13:00
Radnički
1 : 3
BSK 1925
Sopot
Sopot
2 : 1
Žarkovo
Beograd
10.09.2016 14:00
Sopot
2 : 1
Žarkovo
Sremcica
Sremcica
3 : 0
Nord Star
Beograd
10.09.2016 13:00
Sremcica
3 : 0
Nord Star
Avala 1939
Beli Potok
1 : 6
Vinca
Beograd
10.09.2016 12:00
Avala 1939
1 : 6
Vinca
Rad MK
Beograd
5 : 1
BSK Borča MK
Borča
10.09.2016 13:00
Rad MK
5 : 1
BSK Borča MK
Teleoptik MK
Zemun
0 : 3
Partizan MK
Beograd
10.09.2016 11:00
Teleoptik MK
0 : 3
Partizan MK
Dunavac MK
Grocka
3 : 0
Vrčin MK
Vrčin
10.09.2016 10:00
Dunavac MK
3 : 0
Vrčin MK
Kosmaj MK
Ralja
1 : 1
Ole MK
Zemun
10.09.2016 16:00
Kosmaj MK
1 : 1
Ole MK
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
13 : 1
Beograd 1929 MK
Beograd
10.09.2016
Selo Mladenovac MK
13 : 1
Beograd 1929 MK
PKB MK
Padinska Skela
1 : 4
Voždovac B MK
Beograd
10.09.2016 13:00
PKB MK
1 : 4
Voždovac B MK
DIF MK
Beograd
3 : 0
Prva Iskra MK
Barič
10.09.2016 13:00
DIF MK
3 : 0
Prva Iskra MK
OFK Beograd B MK
Beograd
1 : 2
Napredak MK
Medoševac
10.09.2016 20:00
OFK Beograd B MK
1 : 2
Napredak MK
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 4
Dušanovac MK
Beograd
10.09.2016
ŽFK Crvena zvezda MK
1 : 4
Dušanovac MK
Sinđelić MK
Ugrinovci
1 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
10.09.2016
Sinđelić MK
1 : 0
Radnički NB
Mungosi MK
Zemun
2 : 1
Tempo MK
Beograd
10.09.2016
Mungosi MK
2 : 1
Tempo MK
Borac MK
Progar
3 : 12
Fer Plej 06 MK
Zemun
10.09.2016
Borac MK
3 : 12
Fer Plej 06 MK
Čukarički
Beograd
4 : 0
Brodarac 1947
Beograd
10.09.2016 13:00
Čukarički
4 : 0
Brodarac 1947
Zemun
Zemun
5 : 0
Kolubara
Lazarevac
10.09.2016 11:30
Zemun
5 : 0
Kolubara
Pčelinjo
Loznica
20 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
10.09.2016 14:00
Pčelinjo
20 : 0
Jedinstvo
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 8
Loznica I
Loznica
10.09.2016 10:00
Radnički Stobeks
0 : 8
Loznica I
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Spartak
Subotica
10.09.2016 11:00
TSC
2 : 0
Spartak
Bajša
Bajša
8 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
10.09.2016 09:30
Bajša
8 : 0
Vinogradar
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
10.09.2016
10:00
Jedinstvo 1945
Vladimirci
10.09.2016 10:00
POFK Letnjikovac
:
Jedinstvo 1945
Mačva 2005
Bogatić
3 : 4
POFK Čivija
Šabac
10.09.2016 10:00
Mačva 2005
3 : 4
POFK Čivija
Rađevac
Krupanj
10.09.2016
10:00
Donjošorac
Šabac
10.09.2016 10:00
Rađevac
:
Donjošorac
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
10.09.2016 10:00
Potisje
1 : 4
Horgoš 1911
Njerš Ištvan
Totovo selo
8 : 1
Kevi
Kevi
10.09.2016 10:00
Njerš Ištvan
8 : 1
Kevi
Dominus
Beograd
4 : 1
Srem
Jakovo
10.09.2016 09:00
Dominus
4 : 1
Srem
Olimpik
Beograd
6 : 0
Jedinstvo
Surcin
10.09.2016 09:00
Olimpik
6 : 0
Jedinstvo
Sinjdjelic
Ugrinovci
4 : 2
Lola
Beograd
10.09.2016 10:00
Sinjdjelic
4 : 2
Lola
Ada
Beograd
7 : 0
Bezanija
Beograd
10.09.2016 15:00
Ada
7 : 0
Bezanija
Postar
Zvezdara
2 : 3
Lepusnica
Lepusnica
10.09.2016 13:00
Postar
2 : 3
Lepusnica
Sindjelic
Beograd
1 : 1
Zvezdara
Beograd
10.09.2016 09:00
Sindjelic
1 : 1
Zvezdara
Atakante
Beograd
3 : 0
Banja
Beograd
10.09.2016 15:00
Atakante
3 : 0
Banja
Trijumf
Beograd
5 : 0
Komgrap
Beograd
10.09.2016 11:00
Trijumf
5 : 0
Komgrap
Rusanj
Rusanj
0 : 3
DIF
Beograd
10.09.2016 10:00
Rusanj
0 : 3
DIF
Borac
Ostruznica
0 : 2
BSK 1926
Baćevac
10.09.2016 09:00
Borac
0 : 2
BSK 1926
Mladi Proleter
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
10.09.2016 17:00
Mladi Proleter
1 : 1
Crvena Zvezda MML
Dorcol
Beograd
2 : 0
Petlic
Beograd
10.09.2016 14:00
Dorcol
2 : 0
Petlic
IMT
Beograd
7 : 0
Torlak
Beograd
10.09.2016 10:00
IMT
7 : 0
Torlak
Zmaj 1953
Beograd
1 : 12
Forza
Beograd
10.09.2016 10:00
Zmaj 1953
1 : 12
Forza
Jadar
Loznica
7 : 1
Radnički Stobeks 07
Klupci
10.09.2016
Jadar
7 : 1
Radnički Stobeks 07
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
0 : 1
Sloga
Korenita
10.09.2016
ŠF Lipnica - Bradić
0 : 1
Sloga
Borac
Kozjak
0 : 3
Pčelinjo
Loznica
10.09.2016
Borac
0 : 3
Pčelinjo
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 2
Loznica 07
Loznica