XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
08/09.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.10.2016 14:30 Mihajlovac 1934 1 : 1 Smederevo 1924
08.10.2016 14:30 Radnički 1923 1 : 0 Polet (LJ)
08.10.2016 14:30 Šapine 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
09.10.2016 14:30 Železničar 3 : 0 Zlatibor (Č)
08.10.2016 14:30 Mokra Gora 0 : 1 Loznica
08.10.2016 15:30 FAP 2 : 1 Jedinstvo Putevi
08.10.2016 14:30 Sloga (P) 3 : 2 Karađorđe (T)
08.10.2016 14:30 Šumadija 1903 0 : 1 Jošanica
09.10.2016 16:40 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 9 6 3 0 21
2 Šapine 9 6 1 2 19
3 Budućnost Krušik 2014 9 5 2 2 17
4 Sloga (P) 9 4 4 1 16
5 Smederevo 1924 9 4 2 3 14
6 Loznica 9 4 2 3 14
7 Mokra Gora 9 3 3 3 12
8 FAP 9 4 0 5 12
9 Polet (LJ) 9 3 2 4 11
10 Karađorđe (T) 9 3 1 5 10
11 Jedinstvo Putevi 9 3 1 5 10
12 Mihajlovac 1934 9 1 7 1 10
13 Jošanica 9 1 6 2 9
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Železničar 9 2 3 4 9
15 Zlatibor (Č) 9 2 2 5 8
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 9 1 1 7 4
10.kolo
Sledeće kolo
15/16.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.10.2016 14:30 Smederevo 1924 2 : 1 Jošanica
15.10.2016 14:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Šumadija 1903
16.10.2016 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sloga (P)
15.10.2016 14:30 Loznica 0 : 0 FAP
15.10.2016 14:30 Zlatibor (Č) 2 : 1 Mokra Gora
15.10.2016 14:30 Budućnost Krušik 2014 4 : 1 Železničar
16.10.2016 14:30 Polet (LJ) 0 : 0 Šapine
16.10.2016 14:30 Mihajlovac 1934 3 : 2 Radnički 1923

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu