XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
776 utakmica za dan Nedelja, 9 Oktobar 2016


Fudbal

09.10
15:00
Dunav
Cement
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
Borac (S)
Sloga
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
14:30
Mihajlovac 1934
Smederevo 1924
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
14:30
┼Żelezni─Źar
Zlatibor (─î)
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
15:00
Tabane 1970
Moravac Orion
3
0
09.10.2016 15:00 3 : 0
09.10
15:00
Pukovac
Radni─Źki (S)
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Vlasina
Jedinstvo (P)
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
11:00
Car Konstantin
Ozren
3
2
09.10.2016 11:00 3 : 2
09.10
15:00
Radan
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
0
09.10.2016 15:00 1 : 0
09.10
14:30
Brodarac 1947
BASK
3
1
09.10.2016 14:30 3 : 1
09.10
14:30
Crvena Zvezda
┼Żarkovo
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
11:00
Prva Iskra
Sopot
1
1
09.10.2016 11:00 1 : 1
09.10
11:00
Dor─çol
Grafi─Źar
0
2
09.10.2016 11:00 0 : 2
09.10
14:30
Stepojevac Vaga
Radni─Źki (O)
2
3
09.10.2016 14:30 2 : 3
09.10
15:00
Tavankut
Ba─Źka (P)
0
1
09.10.2016 15:00 0 : 1
09.10
15:00
Tisa (A)
Mladost APA
5
1
09.10.2016 15:00 5 : 1
09.10
15:00
Subotica
Mladost (T)
0
1
09.10.2016 15:00 0 : 1
09.10
15:00
Tekstilac
Zadrugar
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Budu─çnost (G)
Potisje
3
0
09.10.2016 15:00 3 : 0
09.10
15:00
Vojvodina 1928
Jedinstvo (NB)
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
Dolina
Proleter (BK)
0
1
09.10.2016 15:00 0 : 1
09.10
15:00
Polet (N)
Vršac united
3
1
09.10.2016 15:00 3 : 1
09.10
15:00
Hajduk (─î)
Sloga
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
10:00
Index
Veternik
3
2
09.10.2016 10:00 3 : 2
09.10
15:00
Hajduk 1925 Podunavac
Kupinovo
3
4
09.10.2016 15:00 3 : 4
09.10
10:00
Sofeks
Hajduk (B)
3
0
09.10.2016 10:00 3 : 0
09.10
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Sušica
3
2
09.10.2016 14:30 3 : 2
09.10
14:30
Arsenal
Sloga
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
14:30
Miokovci
Tutin
1
0
09.10.2016 14:30 1 : 0
09.10
14:30
Petar Dobrnjac
Šumadija (T)
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
RSK
Homoljac
2
0
09.10.2016 14:30
RSK
2 : 0
09.10
11:00
Proleter
Napredak
3
0
09.10.2016 11:00 3 : 0
09.10
14:30
Borac (┼Ż)
Šumadija (A)
2
2
09.10.2016 14:30 2 : 2
09.10
14:30
Borac 1932
Radni─Źki 1926
2
2
09.10.2016 14:30 2 : 2
09.10
14:30
Mladi radnik 1940
Zvi┼żd
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
OFK Ose─Źina
Zadrugar
2
2
09.10.2016 14:30 2 : 2
09.10
14:30
Sloga (S)
Polimlje
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
14:30
Drina
Radni─Źki Stobex
0
0
09.10.2016 14:30 0 : 0
09.10
14:30
OFK Divci
Provo
0
4
09.10.2016 14:30 0 : 4
09.10
14:30
Sloga 1940 (BB)
Radjevac
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
15:00
Moravica
─Éerdap
5
1
09.10.2016 15:00 5 : 1
09.10
15:00
Hajduk Veljko
Majdanpek
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
OFK Lugomir
SFS Borac
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
┼Żupa
Poljoprivrednik
2
0
09.10.2016 15:00 2 : 0
09.10
15:00
Leva─Ź
Trajal
1
4
09.10.2016 15:00 1 : 4
09.10
15:00
Bošnjane
┼Żitora─Ĺa
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
Rembas
Sloga
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Mladost (M)
OFK Brzi Brod
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
Vranjska Banja
Budu─çnost (P)
0
2
09.10.2016 15:00 0 : 2
09.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Ropotovo
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
Budu─çnost (O)
Nebeski andjeli
5
0
09.10.2016 15:00 5 : 0
09.10
14:30
Budu─çnost
Jedinstvo
3
1
09.10.2016 14:30 3 : 1
09.10
14:30
Turbina
Zvezdara
0
1
09.10.2016 14:30 0 : 1
09.10
14:30
Vr─Źin
Borac (O)
0
1
09.10.2016 14:30 0 : 1
09.10
14:30
Srem
Borac (L)
1
4
09.10.2016 14:30 1 : 4
09.10
15:00
Radni─Źki 1905
Jadran (S)
9
2
09.10.2016 15:00 9 : 2
09.10
15:00
Napredak
Jadran (F)
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Bajša
Sutjeska
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Senta
Obili─ç
0
1
09.10.2016 15:00 0 : 1
09.10
15:00
Proleter (Nj)
─îantavir
0
1
09.10.2016 15:00 0 : 1
09.10
15:00
Krivaja
E─Ĺ┼íeg
3
0
09.10.2016 15:00 3 : 0
09.10
15:00
Lipar
OFK Šikara
2
0
09.10.2016 15:00 2 : 0
09.10
15:00
Mladost (BP)
Polet (S)
5
0
09.10.2016 15:00 5 : 0
09.10
15:00
Rusin
Terekveš
3
1
09.10.2016 15:00 3 : 1
09.10
15:00
Krila Krajine
Stari Grad
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Slavija
Hercegovac
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
BSK
Borac (BG)
8
0
09.10.2016 15:00
BSK
8 : 0
09.10
15:30
Jedinstvo (V)
Partizan (G)
2
0
09.10.2016 15:30 2 : 0
09.10
15:30
Polet
Mladost (O)
2
1
09.10.2016 15:30 2 : 1
09.10
15:30
Vulturul
BAK
0
2
09.10.2016 15:30 0 : 2
BAK
09.10
15:30
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
2
1
09.10.2016 15:30 2 : 1
09.10
15:30
Strela
Jedinstvo Stevi─ç
1
0
09.10.2016 15:30 1 : 0
09.10
15:30
Borac (St)
Vojvodina (S)
1
2
09.10.2016 15:30 1 : 2
09.10
15:30
Jugoslavija
Budu─çnost (A)
1
1
09.10.2016 15:30 1 : 1
09.10
15:00
Jedinstvo
OFK Kikinda
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Lehel
Mladost (BD)
1
0
09.10.2016 15:00 1 : 0
09.10
15:00
C. Zvezda (VS)
Banat
3
0
09.10.2016 15:00 3 : 0
09.10
15:00
Borac
Omladinac
4
1
09.10.2016 15:00 4 : 1
09.10
15:30
Ljukovo
Hrtkovci
5
4
09.10.2016 15:30 5 : 4
09.10
15:30
Napredak
Sloboda
3
1
09.10.2016 15:30 3 : 1
09.10
15:30
FK Grani─Źar 1924
Partizan
2
1
09.10.2016 15:30 2 : 1
09.10
15:30
Hajduk
1. Maj Ruma
0
0
09.10.2016 15:30 0 : 0
09.10
15:30
Donji Petrovci
Budu─çnost
1
0
09.10.2016 15:30 1 : 0
09.10
15:00
TSK
Vinogradar
3
1
09.10.2016 15:00
TSK
3 : 1
09.10
15:00
Borac
Mladost
1
0
09.10.2016 15:00 1 : 0
09.10
15:00
Petrovaradin
Jedinstvo
3
1
09.10.2016 15:00 3 : 1
09.10
15:00
Tatra
Mileti─ç
3
0
09.10.2016 15:00 3 : 0
09.10
15:00
Proleter
Ba─Źka
2
0
09.10.2016 15:00 2 : 0
09.10
16:00
Radnik
Omladinac
2
0
09.10.2016 16:00 2 : 0
09.10
16:00
Stubal
Novi Pazar 1928
1
0
09.10.2016 16:00 1 : 0
09.10
16:00
Borac
Granit
2
1
09.10.2016 16:00 2 : 1
09.10
16:00
Mataruge
Ibar
0
0
09.10.2016 16:00 0 : 0
09.10
16:00
Proleter
Magnohrom
4
2
09.10.2016 16:00 4 : 2
09.10
14:30
Omladinac (Z)
Polet (T)
2
3
09.10.2016 14:30 2 : 3
09.10
14:30
Brezak
Donja Vrbava
3
1
09.10.2016 14:30 3 : 1
09.10
14:30
Jedinstvo (K)
Prijevor
2
2
09.10.2016 14:30 2 : 2
09.10
13:00
Napredak
Ozrem PMH
2
0
09.10.2016 13:00 2 : 0
09.10
14:30
Zadrugar
LFK Mladost
1
4
09.10.2016 14:30 1 : 4
09.10
14:30
Jedinstvo (GG)
Backovac Junajted
3
2
09.10.2016 14:30 3 : 2
09.10
15:00
Ibar
Rudar
11
0
09.10.2016 15:00 11 : 0
09.10
14:30
Podunavac
7. Juli
1
0
09.10.2016 14:30 1 : 0
09.10
14:30
Pobeda
Polet
1
0
09.10.2016 14:30 1 : 0
09.10
14:30
Sloboda
Budu─çnost
3
1
09.10.2016 14:30 3 : 1
09.10
14:30
Sloga
Osipaonica
0
0
09.10.2016 14:30 0 : 0
09.10
14:30
Omladinac
Crvena zvezda
0
1
09.10.2016 14:30 0 : 1
09.10
14:30
Šumadija
Cerovac 2013
1
0
09.10.2016 14:30 1 : 0
09.10
14:30
SASK
Mladi borac
0
3
09.10.2016 14:30 0 : 3
09.10
14:30
Vin─Źa
Omladinac
2
2
09.10.2016 14:30 2 : 2
09.10
14:30
Proleter 1976
Banja 1957
3
2
09.10.2016 14:30 3 : 2
09.10
10:00
Vitlina-Bokanja
OFK Šatornja
0
2
09.10.2016 10:00 0 : 2
09.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Junkovac
0
1
09.10.2016 14:30 0 : 1
09.10
14:30
┼ŻSK
Lokomotiva
1
0
09.10.2016 14:30 1 : 0
09.10
14:30
OFK Aran─Ĺelovac
BSK
6
1
09.10.2016 14:30 6 : 1
BSK
09.10
14:30
Radnik (S)
Trgova─Źki
0
3
09.10.2016 14:30 0 : 3
09.10
14:30
Borac (K)
Budu─çnost (V)
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
14:30
Sloga (B)
Napredak 1936
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
14:30
Makce
Mladost (B)
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
Rudar (S)
Mlava (ML)
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
14:30
Krilaš
Polet (SD)
0
3
09.10.2016 14:30 0 : 3
09.10
15:00
Hajduk Stanko
Borac (L)
1
0
09.10.2016 15:00 1 : 0
09.10
15:00
Mladi Borac
Jevremovac
2
0
09.10.2016 15:00 2 : 0
09.10
15:00
Borac (V)
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
2
09.10.2016 15:00 2 : 2
09.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (P)
2
2
09.10.2016 15:00 2 : 2
09.10
15:00
Podrinje
Mladost (PP)
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
14:30
Tvrdojevac
Junior Novo Naselje
0
2
09.10.2016 14:30 0 : 2
09.10
14:30
ZSK
Sovljak
0
5
09.10.2016 14:30
ZSK
0 : 5
09.10
14:30
Joševa
Trli─ç
0
1
09.10.2016 14:30 0 : 1
09.10
14:30
Iskra
Tulari
5
2
09.10.2016 14:30 5 : 2
09.10
14:30
Savinac
Polet
2
2
09.10.2016 14:30 2 : 2
09.10
14:30
┼Żelezni─Źar
Ariljska rampa
0
0
09.10.2016 14:30 0 : 0
09.10
14:30
Lazarica
Je┼żevica
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
Jedinstvo (K)
Jasen
2
2
09.10.2016 14:30 2 : 2
09.10
15:30
Blizna
─îubra
1
2
09.10.2016 15:30 1 : 2
09.10
15:30
Krivelj
Zlot
0
1
09.10.2016 15:30 0 : 1
09.10
15:30
BSK
Branik
0
2
09.10.2016 15:30
BSK
0 : 2
09.10
15:30
Slatina
Sloga
1
0
09.10.2016 15:30 1 : 0
09.10
11:00
Klju─Ź
Pore─Ź
2
1
09.10.2016 11:00 2 : 1
09.10
15:30
Nemetali
Deli Jovan
2
1
09.10.2016 15:30 2 : 1
09.10
15:00
Zemljoradnik
Radni─Źki 1924
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
Mladost 1976
Crvena Zvezda
5
2
09.10.2016 15:00 5 : 2
09.10
15:00
Doljevac 1971
Palilula
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
Mladost (Ba)
Moravac (ZT)
8
1
09.10.2016 15:00 8 : 1
09.10
15:00
Naisus 1977
Rudar Alpos
0
3
09.10.2016 15:00 0 : 3
09.10
15:00
Jedinstvo GVD
Morava (┼Ż)
2
2
09.10.2016 15:00 2 : 2
09.10
15:00
Naša krila
Rasova─Źa
5
3
09.10.2016 15:00 5 : 3
09.10
15:00
Radni─Źki 1947
Orljane
3
5
09.10.2016 15:00 3 : 5
09.10
15:30
Omladinac
Malinik
2
1
09.10.2016 15:30 2 : 1
09.10
15:30
Kablovi
Sloga
5
1
09.10.2016 15:30 5 : 1
09.10
15:30
Trebi─Ź
Radni─Źki (L)
0
3
09.10.2016 15:30 0 : 3
09.10
15:30
Vratarnica
Bu─Źje Topla
5
1
09.10.2016 15:30 5 : 1
09.10
15:30
Osni─ç
ŠSK
1
1
09.10.2016 15:30 1 : 1
09.10
14:30
Bratstvo
Hajduk
1
4
09.10.2016 14:30 1 : 4
09.10
14:30
Kušiljevo
Juhor
5
0
09.10.2016 14:30 5 : 0
09.10
14:30
Dragocvet
Morava
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
Napredak (D)
Resavac
6
0
09.10.2016 14:30 6 : 0
09.10
14:30
Partizan
OFK Batinac
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
Napredak (Z)
OFK Bratstvo
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
15:30
Parunovac
Ma─Źkovac
1
0
09.10.2016 15:30 1 : 0
09.10
15:30
Ribnik
─îitluk
4
1
09.10.2016 15:30 4 : 1
09.10
15:30
Šanac
Sloga
4
1
09.10.2016 15:30 4 : 1
09.10
15:30
Kupci
Vinogradar
5
1
09.10.2016 15:30 5 : 1
09.10
15:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Jastreb
2
2
09.10.2016 15:00 2 : 2
09.10
15:00
Jug Bogdan
Veterani Jastrebac
4
0
09.10.2016 15:00 4 : 0
09.10
15:00
Omladinac
Mladost 1982
0
3
09.10.2016 15:00 0 : 3
09.10
15:00
Dun─Ĺerski
Partizanski put
6
1
09.10.2016 15:00 6 : 1
09.10
15:00
Rudar
Crvena zastava
1
0
09.10.2016 15:00 1 : 0
09.10
15:00
Vrtište
Proleter (M)
4
1
09.10.2016 15:00 4 : 1
09.10
15:00
Mladost
AZ Borac 2014
1
0
09.10.2016 15:00 1 : 0
09.10
15:00
Sloga 1948
Proleter (DV)
0
1
09.10.2016 15:00 0 : 1
09.10
15:00
Sloboda
Budu─çnost
3
1
09.10.2016 15:00 3 : 1
09.10
15:30
Gnjilan
Dragoš
2
1
09.10.2016 15:30 2 : 1
09.10
15:30
Pade┼ż
Vladimir Durkovi─ç
3
2
09.10.2016 15:30 3 : 2
09.10
15:30
Napredak
Borac
2
8
09.10.2016 15:30 2 : 8
09.10
15:30
Kumarevo 65
Jedinstvo (GS)
3
1
09.10.2016 15:30 3 : 1
09.10
15:30
Brza
Omladinac (DS)
3
0
09.10.2016 15:30 3 : 0
09.10
15:30
Mladi Borac
Bobište
2
2
09.10.2016 15:30 2 : 2
09.10
15:30
Planta┼ża
Jedinstvo (Š)
4
1
09.10.2016 15:30 4 : 1
09.10
15:30
Vu─Źje
─îekmin
1
2
09.10.2016 15:30 1 : 2
09.10
15:30
Polet
Sloga
1
3
09.10.2016 15:30 1 : 3
09.10
15:30
┼Żelezni─Źar
Zlo─çudovo
3
1
09.10.2016 15:30 3 : 1
09.10
15:30
Jablanica
Umac
4
0
09.10.2016 15:30 4 : 0
09.10
15:30
Radni─Źki (P)
Progres
2
1
09.10.2016 15:30 2 : 1
09.10
15:00
Vihor
Pavlovac
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
Ju┼żna pruga
Mladost (B)
0
3
09.10.2016 15:00 0 : 3
09.10
13:00
OFK Alakince
Levosoje
3
0
09.10.2016 13:00 3 : 0
09.10
15:00
Lugina
BSK Bujanovac
4
1
09.10.2016 15:00 4 : 1
09.10
15:00
Mladost (S)
Bilja─Źi
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
─îelik
Trešnjevka
1
0
09.10.2016 15:00 1 : 0
09.10
15:30
Morava
Rudar 1969
0
0
09.10.2016 15:30 0 : 0
09.10
15:30
Izmornik
Mineralac
3
0
09.10.2016 15:30 3 : 0
09.10
15:30
Sloga
Glama
1
4
09.10.2016 15:30 1 : 4
09.10
14:30
Borac
Brodarac
3
2
09.10.2016 14:30 3 : 2
09.10
14:30
Banja
Mladi proleter
2
0
09.10.2016 14:30 2 : 0
09.10
14:30
Lepušnica
Sin─Ĺeli─ç 2012
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
Komgrap
Zmaj 1953
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
Poštar Zvezdara
PKB Kovilovo
0
0
09.10.2016 14:30 0 : 0
09.10
14:30
Šumadinac
Dunav
3
1
09.10.2016 14:30 3 : 1
09.10
14:30
Institut
13. Maj Zemun
0
0
09.10.2016 14:30 0 : 0
09.10
14:30
Mladost (B)
TEK Sloga
0
0
09.10.2016 14:30 0 : 0
09.10
14:30
BSK
Zabre┼żje
5
0
09.10.2016 14:30
BSK
5 : 0
09.10
10:00
Radni─Źki
Urovci
2
1
09.10.2016 10:00 2 : 1
09.10
14:30
Strelac
Barajevo
4
2
09.10.2016 14:30 4 : 2
09.10
14:30
Polet
Šumadija
1
3
09.10.2016 14:30 1 : 3
09.10
10:00
Selo Mladenovac
Bole─Ź
0
2
09.10.2016 10:00 0 : 2
09.10
14:30
Velika Krsna
Hajduk
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
Mladost
Kosmaj
1
5
09.10.2016 14:30 1 : 5
09.10
14:30
Ropo─Źevo
Dunavac
0
3
09.10.2016 14:30 0 : 3
09.10
14:30
Pudarci
Leštane
3
5
09.10.2016 14:30 3 : 5
09.10
14:30
Vinora─Źa
Sloga
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
14:30
Morava
Šumadinac
5
2
09.10.2016 14:30 5 : 2
09.10
14:30
Mladost (K)
Kupinovac
3
2
09.10.2016 14:30 3 : 2
09.10
14:30
Kolare
Osaonica
1
0
09.10.2016 14:30 1 : 0
09.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Mladost (D)
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
14:30
Mladost (G)
Mladi radnik
0
2
09.10.2016 14:30 0 : 2
09.10
15:00
Borac
Pobeda 1976
4
2
09.10.2016 15:00 4 : 2
09.10
11:00
Polet (R)
Napredak 2012
2
0
09.10.2016 11:00 2 : 0
09.10
15:00
OFK Dra┼żevac
Planinac 2015
0
1
09.10.2016 15:00 0 : 1
09.10
15:30
Hajduk
Rtanj
5
2
09.10.2016 15:30 5 : 2
09.10
15:30
Palilulac
Bukovik
0
3
09.10.2016 15:30 0 : 3
09.10
15:30
Sloga
Sloboda 2013
0
1
09.10.2016 15:30 0 : 1
09.10
15:00
Sušica 2012
Mladost (DL)
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
Jedinstvo (G)
Marjan MB
2
3
09.10.2016 15:00 2 : 3
09.10
15:00
Mladost (V)
BSK
3
1
09.10.2016 15:00 3 : 1
BSK
09.10
15:00
Atletiko
Lemind
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
Sloboda (DB)
OFK Morava
1
2
09.10.2016 15:00 1 : 2
09.10
15:00
Šumadija
Mladost (B)
2
0
09.10.2016 15:00 2 : 0
09.10
15:00
Real
Navalin
4
1
09.10.2016 15:00 4 : 1
09.10
14:30
BUSK
Atakante
2
0
09.10.2016 14:30 2 : 0
09.10
14:30
Rekreativo 011
Sparta ┼Żeleznik
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
14:30
Busije
011
2
0
09.10.2016 14:30 2 : 0
011
09.10
11:00
Petrov─Źi─ç
Studenski Grad
0
6
09.10.2016 11:00 0 : 6
09.10
14:30
Posavac Tišma
Šećeranac Ada
1
3
09.10.2016 14:30 1 : 3
09.10
15:00
Pali─ç
Bratstvo
1
3
09.10.2016 15:00 1 : 3
09.10
15:00
Elektrovojvodina
Bikovo
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
Solid
─Éur─Ĺin
1
0
09.10.2016 15:00 1 : 0
09.10
15:00
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik Višnjevac
1
5
09.10.2016 15:00 1 : 5
09.10
15:00
Hajduk
Lokomotiva
0
3
09.10.2016 15:00 0 : 3
09.10
15:30
Iskra
Budu─çnost
7
1
09.10.2016 15:30 7 : 1
09.10
15:30
Pobeda
Mladost Radost
1
5
09.10.2016 15:30 1 : 5
09.10
15:30
Tomislavci
Sloboda
9
2
09.10.2016 15:30 9 : 2
09.10
15:30
Mladost
Obili─ç
1
2
09.10.2016 15:30 1 : 2
09.10
15:00
Grani─Źar
AFK
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
AFK
09.10
15:00
Slavija
Jedinstvo (M)
2
0
09.10.2016 15:00 2 : 0
09.10
15:00
Hajduk
─îoka
3
1
09.10.2016 15:00 3 : 1
09.10
15:00
Jedinstvo (SK)
Tornjoš
0
3
09.10.2016 15:00 0 : 3
09.10
15:00
Horgoš 1911
Tisa
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
Aleksa Šantić
Dunav
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
Omladinac (D)
Kordun
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Omladinac (B)
Kula
2
2
09.10.2016 15:00 2 : 2
09.10
15:00
Grani─Źar (R)
Stanišić
0
2
09.10.2016 15:00 0 : 2
09.10
15:00
Radni─Źki 1918
Crvenka
2
3
09.10.2016 15:00 2 : 3
09.10
15:00
Borac
Soko
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
Budu─çnost
Naša Zvezda
2
0
09.10.2016 15:00 2 : 0
09.10
15:00
Neštin
Tvrdjava
3
0
09.10.2016 15:00 3 : 0
09.10
15:00
Magli─ç
Kulpin
4
2
09.10.2016 15:00 4 : 2
09.10
15:30
Partizan (K)
Borac (VS)
1
1
09.10.2016 15:30 1 : 1
09.10
15:30
Ševac
Borac (VG)
2
0
09.10.2016 15:30 2 : 0
09.10
15:30
Hajdu─Źica
Potporanj
2
0
09.10.2016 15:30 2 : 0
09.10
15:30
Karaš (K)
Vladimirovac
2
0
09.10.2016 15:30 2 : 0
09.10
15:30
Vojvodina (CC)
Dunav
3
1
09.10.2016 15:30 3 : 1
09.10
15:30
Banat
Dobrica
0
1
09.10.2016 15:30 0 : 1
09.10
15:30
Ratar
Radni─Źki 1927
5
1
09.10.2016 15:30 5 : 1
09.10
15:30
Mladost
Polet
3
0
09.10.2016 15:30 3 : 0
09.10
15:30
Tempo
Radni─Źki (B)
0
1
09.10.2016 15:30 0 : 1
09.10
15:30
Spartak 1911
Glogonj
1
0
09.10.2016 15:30 1 : 0
09.10
15:30
Pobeda
Unirea
0
6
09.10.2016 15:30 0 : 6
09.10
15:30
Budu─çnost (BB)
Stari Tamiš
2
4
09.10.2016 15:30 2 : 4
09.10
15:30
Kolonija
Omladinac (D)
3
3
09.10.2016 15:30 3 : 3
09.10
15:30
Dolovo
Borac
8
1
09.10.2016 15:30 8 : 1
09.10
15:30
Proleter
Jedinstvo
8
1
09.10.2016 15:30 8 : 1
09.10
15:00
ASK
Jedinstvo
3
3
09.10.2016 15:00
ASK
3 : 3
09.10
15:00
OFK Klek
Rusanda
1
2
09.10.2016 15:00 1 : 2
09.10
15:00
Zlatica
Potisje
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
Omladinac
┼ŻFK Banat
9
0
09.10.2016 15:00 9 : 0
09.10
15:00
OFK Staji─çevo
Radni─Źki 1911
1
1
09.10.2016 15:00 1 : 1
09.10
15:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
2
0
09.10.2016 15:00 2 : 0
09.10
15:00
Bega
Borac (I)
4
1
09.10.2016 15:00 4 : 1
09.10
15:00
Roham
Terekves
1
3
09.10.2016 15:00 1 : 3
09.10
15:00
Proleter
Vojvodina (B)
2
11
09.10.2016 15:00 2 : 11
09.10
15:00
1.Oktobar
Napredak (─î)
2
5
09.10.2016 15:00 2 : 5
09.10
15:30
OFK Bresta─Ź
Mladost
4
0
09.10.2016 15:30 4 : 0
09.10
15:30
Grani─Źar (K)
PSK Putinci
0
2
09.10.2016 15:30 0 : 2
09.10
15:30
Grani─Źar (O)
Fruškogorac
3
2
09.10.2016 15:30 3 : 2
09.10
15:30
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo (M)
12
0
09.10.2016 15:30 12 : 0
09.10
15:30
Jedinstvo (P)
OFK Zeka Buljubaša
3
4
09.10.2016 15:30 3 : 4
09.10
15:30
Napredak
Borac
1
2
09.10.2016 15:30 1 : 2
09.10
15:30
Sloga
Obili─ç 1993
2
0
09.10.2016 15:30 2 : 0
09.10
15:00
Obili─ç
┼Żelezni─Źar
4
2
09.10.2016 15:00 4 : 2
09.10
15:00
─îenej
Ba─Źka
4
1
09.10.2016 15:00 4 : 1
09.10
15:00
Jedinstvo
Susek
4
1
09.10.2016 15:00 4 : 1
09.10
15:00
Moskva
Centar
0
0
09.10.2016 15:00 0 : 0
09.10
15:00
Borac
RFK Novi Sad 1921
2
2
09.10.2016 15:00 2 : 2
09.10
16:30
Lazac
Borac (A)
2
0
09.10.2016 16:30 2 : 0
09.10
16:30
Mladost (V)
Gru┼ża
5
3
09.10.2016 16:30 5 : 3
09.10
16:30
Napredak (G)
Grdica
3
2
09.10.2016 16:30 3 : 2
09.10
14:30
Lugovi
Planinac
0
3
09.10.2016 14:30 0 : 3
09.10
14:30
Vujan
Morava (K)
2
6
09.10.2016 14:30 2 : 6
09.10
11:00
Rakova
Rudar
0
6
09.10.2016 11:00 0 : 6
09.10
14:30
Kej
Budu─çnost
1
2
09.10.2016 14:30
Kej
1 : 2
09.10
14:30
Morava (M)
Malba
4
0
09.10.2016 14:30 4 : 0
09.10
14:30
─îa─Źak 94
Gavrilo Princip
0
0
09.10.2016 14:30 0 : 0
09.10
15:00
Vo─çar
Bjelica
3
2
09.10.2016 15:00 3 : 2
09.10
15:00
Jelica
Gorušica
1
4
09.10.2016 15:00 1 : 4
09.10
15:00
Sloga
Brezova
1
3
09.10.2016 15:00 1 : 3
09.10
11:00
Prilike
Vrelo
3
1
09.10.2016 11:00 3 : 1
09.10
15:00
Gradina
Jedinstvo
2
3
09.10.2016 15:00 2 : 3
09.10
14:30
Šilopaj
Takovski Ustanak
1
0
09.10.2016 14:30 1 : 0
09.10
14:30
Šumadija
Jablanica
2
1
09.10.2016 14:30 2 : 1
09.10
14:30
Mladost 09
Omladinac
3
1
09.10.2016 14:30 3 : 1
09.10
14:30
Vrbovac
Jezava
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
14:30
Budu─çnost
OFK Slavija
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
14:30
Vu─Źak
Skobalj
1
1
09.10.2016 14:30 1 : 1
09.10
14:30
Hajduk Veljko 1934
┼Żelezni─Źar
0
1
09.10.2016 14:30 0 : 1
09.10
14:30
Lunjevac
Badljevica
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
14:30
Kolarac
Petrijevac
3
0
09.10.2016 14:30 3 : 0
09.10
14:30
Landol
Omladinac
1
0
09.10.2016 14:30 1 : 0
09.10
15:00
Udarnik
┼Żelezni─Źar Kusadak
3
2
09.10.2016 15:00 3 : 2
09.10
15:00
Beli Orlovi
Selevac
2
1
09.10.2016 15:00 2 : 1
09.10
15:00
Mladost 1948
Obili─ç