XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
09/10.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Provo
Provo
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
10.03.2019 14:00
Provo
2 : 0
Sloga 33
Sloga (PŽ)
Požega
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
09.03.2019 14:00
Sloga (PŽ)
2 : 1
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
09.03.2019 14:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Mladi radnik 1926
Drina
Ljubovija
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
10.03.2019 14:00
Drina
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
10.03.2019 11:00
Polet (LJ)
1 : 3
Smederevo 1924
Tutin
Tutin
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
09.03.2019 14:00
Tutin
2 : 1
Mokra Gora
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
FAP
Priboj
10.03.2019 14:00
Proleter Mihajlovac
1 : 0
FAP
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Loznica
Loznica
11.03.2019 14:00
Jošanica
4 : 1
Loznica
10.03.2019 17:02 (fsmo & goran)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 1924 (-1) 16 10 3 3 32
2 Sloga (PŽ) 16 9 5 2 32
3 Tutin 16 9 3 4 30
4 Jošanica 16 8 5 3 29
5 Mladi radnik 1926 16 6 6 4 24
6 Šumadija (A) 16 5 7 4 22
7 Mokra Gora 16 6 4 6 22
8 Jedinstvo (Ub) 16 6 4 6 22
9 Sloga 33 16 6 2 8 20
10 FAP 16 5 4 7 19
11 Budućnost Krušik 2014 16 4 7 5 19
12 Provo 16 5 3 8 18
13 Loznica 16 4 6 6 18
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Drina 16 2 8 6 14
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Proleter Mihajlovac 16 3 5 8 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (LJ) 16 2 4 10 10

17.kolo
Sledeće kolo
16/17.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Provo
Provo
17.03.2019 14:30
Jošanica
1 : 1
Provo
Loznica
Loznica
3 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
16.03.2019 14:30
Loznica
3 : 2
Proleter Mihajlovac
FAP
Priboj
0 : 3
Tutin
Tutin
16.03.2019 14:30
FAP
0 : 3
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
16.03.2019 14:30
Mokra Gora
4 : 1
Polet (LJ)
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Drina
Ljubovija
16.03.2019 14:30
Smederevo 1924
1 : 0
Drina
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
16.03.2019 14:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
16.03.2019 14:30
Mladi radnik 1926
1 : 1
Sloga (PŽ)
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
16.03.2019 14:30
Šumadija (A)
2 : 0
Sloga 33
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika
GaGiSa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
SimkeG i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Ivan73 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Dejan Delić i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Harli00 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Grujiceva0705 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
markopetrov i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Bolton 1x i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu