16.03
14:30
Radnički (NP)
Cement
2
1
|
16.03.2019 14:30 | Radnički (NP) | 2 : 1 | Cement | |||||
16.03
14:30
Dinamo 1945
Radnički (SM)
2
2
|
16.03.2019 14:30 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | Radnički (SM) | |||||
16.03
14:30
ČSK Pivara
Bratstvo 1946
2
1
|
16.03.2019 14:30 | ČSK Pivara | 2 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
16.03
14:30
Mladost
Hajduk 1912
1
1
|
16.03.2019 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
16.03
14:30
OFK Vršac
Crvena zvezda
0
1
|
16.03.2019 14:30 | OFK Vršac | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.03
14:30
Radnički (ZR)
Dunav
4
3
|
16.03.2019 14:30 | Radnički (ZR) | 4 : 3 | Dunav |
16.03
14:30
Loznica
Proleter Mihajlovac
3
2
|
16.03.2019 14:30 | Loznica | 3 : 2 | Proleter Mihajlovac | |||||
16.03
14:30
FAP
Tutin
0
3
|
16.03.2019 14:30 | FAP | 0 : 3 | Tutin | |||||
16.03
14:30
Mokra Gora
Polet (LJ)
4
1
|
16.03.2019 14:30 | Mokra Gora | 4 : 1 | Polet (LJ) | |||||
16.03
14:30
Smederevo 1924
Drina
1
0
|
16.03.2019 14:30 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Drina | |||||
16.03
14:30
Jedinstvo (Ub)
Budućnost Krušik 2014
2
0
|
16.03.2019 14:30 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
16.03
14:30
Mladi radnik 1926
Sloga (PŽ)
1
1
|
16.03.2019 14:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | Sloga (PŽ) | |||||
16.03
14:30
Šumadija (A)
Sloga 33
2
0
|
16.03.2019 14:30 | Šumadija (A) | 2 : 0 | Sloga 33 |
16.03
15:00
GFK Dubočica
Jedinstvo (B)
1
3
|
16.03.2019 15:00 | GFK Dubočica | 1 : 3 | Jedinstvo (B) | |||||
16.03
15:00
Jedinstvo (P)
OFK Sinđelić
3
0
|
16.03.2019 15:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
16.03
15:00
Moravac Orion
Jagodina Tabane
1
1
|
16.03.2019 15:00 | Moravac Orion | 1 : 1 | Jagodina Tabane |
16.03
14:30
Brodarac
Zvezdara
2
1
|
16.03.2019 14:30 | Brodarac | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
16.03
14:30
BSK Borča
Lokomotiva
3
0
|
16.03.2019 14:30 | BSK Borča | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.03
14:30
Radnički (O)
Prva Iskra
1
1
|
16.03.2019 14:30 | Radnički (O) | 1 : 1 | Prva Iskra | |||||
16.03
11:00
Grafičar
Stepojevac Vaga
3
0
|
16.03.2019 11:00 | Grafičar | 3 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
16.03
14:30
IMT
BASK
4
0
|
16.03.2019 14:30 | IMT | 4 : 0 | BASK |
16.03
14:30
Radnički (S)
OFK Proleter
3
0
|
16.03.2019 14:30 | Radnički (S) | 3 : 0 | OFK Proleter | |||||
16.03
14:30
Jedinstvo (BK)
BAK
2
3
|
16.03.2019 14:30 | Jedinstvo (BK) | 2 : 3 | BAK | |||||
16.03
14:30
Sloboda
Kozara
0
0
|
16.03.2019 14:30 | Sloboda | 0 : 0 | Kozara | |||||
16.03
14:30
Radnički (K)
Jedinstvo (NB)
3
1
|
16.03.2019 14:30 | Radnički (K) | 3 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
16.03
14:30
Kikinda 1909
Budućnost
2
1
|
16.03.2019 14:30 | Kikinda 1909 | 2 : 1 | Budućnost |
16.03
14:30
Radnički (Š)
1. Maj Ruma
0
1
|
16.03.2019 14:30 | Radnički (Š) | 0 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
16.03
14:30
Podrinje
Borac (Š)
2
2
|
16.03.2019 14:30 | Podrinje | 2 : 2 | Borac (Š) |
16.03
14:30
Polet (K)
BSK
0
2
|
16.03.2019 14:30 | Polet (K) | 0 : 2 | BSK | |||||
16.03
14:30
OFK Vrbas
Tekstilac
5
0
|
16.03.2019 14:30 | OFK Vrbas | 5 : 0 | Tekstilac |
16.03
14:30
Gruža
Trepča
2
2
|
16.03.2019 14:30 | Gruža | 2 : 2 | Trepča | |||||
16.03
14:30
Goč
Real
1
2
|
16.03.2019 14:30 | Goč | 1 : 2 | Real | |||||
16.03
14:30
Apolon 2018
Šumadija 1903
1
0
|
16.03.2019 14:30 | Apolon 2018 | 1 : 0 | Šumadija 1903 |
16.03
14:30
Mladi borac
Borac 1932
1
0
|
16.03.2019 14:30 | Mladi borac | 1 : 0 | Borac 1932 | |||||
16.03
14:30
VGSK
RSK
0
0
|
16.03.2019 14:30 | VGSK | 0 : 0 | RSK |
16.03
14:30
Mačva 2005
Zadrugar
3
0
|
16.03.2019 14:30 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Zadrugar |
16.03
14:30
Sloga (BB)
Budućnost
1
1
|
16.03.2019 14:30 | Sloga (BB) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
16.03
14:30
Sevojno
LFK Mladost
2
0
|
16.03.2019 14:30 | Sevojno | 2 : 0 | LFK Mladost |
16.03
15:00
Balkanski
Mladost (M)
2
1
|
16.03.2019 15:00 | Balkanski | 2 : 1 | Mladost (M) | |||||
16.03
15:00
Pčinja
Sloga
3
0
|
16.03.2019 15:00 | Pčinja | 3 : 0 | Sloga | |||||
16.03
15:00
Pusta Reka
Morava
1
1
|
16.03.2019 15:00 | Pusta Reka | 1 : 1 | Morava |
16.03
15:00
Morava 1918
Žitorađa
2
3
|
16.03.2019 15:00 | Morava 1918 | 2 : 3 | Žitorađa | |||||
16.03
15:00
OFK Kosanica
Jedinstvo (M)
1
0
|
16.03.2019 15:00 | OFK Kosanica | 1 : 0 | Jedinstvo (M) |
16.03
15:00
BSK
Brodoremont
1
1
|
16.03.2019 15:00 | BSK | 1 : 1 | Brodoremont | |||||
16.03
15:00
Timok 1919
Malošište
3
0
|
16.03.2019 15:00 | Timok 1919 | 3 : 0 | Malošište |
16.03
14:30
Milutinac
Torlak
2
1
|
16.03.2019 14:30 | Milutinac | 2 : 1 | Torlak | |||||
16.03
14:30
Sopot
Napredak
2
0
|
16.03.2019 14:30 | Sopot | 2 : 0 | Napredak |
16.03
15:00
Mladost (L)
Vojvodina
4
0
|
16.03.2019 15:00 | Mladost (L) | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
16.03
15:00
Proleter 2006
Omladinac FAM
1
2
|
16.03.2019 15:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Omladinac FAM | |||||
16.03
15:00
Delija
Rusanda
3
1
|
16.03.2019 15:00 | Delija | 3 : 1 | Rusanda |
16.03
15:30
Krila Krajine
Hercegovac
2
1
|
16.03.2019 15:30 | Krila Krajine | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
16.03
15:30
Vojvodina (T)
Lipar
2
3
|
16.03.2019 15:30 | Vojvodina (T) | 2 : 3 | Lipar | |||||
16.03
15:30
ŽAK
Borac 46
1
0
|
16.03.2019 15:30 | ŽAK | 1 : 0 | Borac 46 |
16.03
14:30
Rudar
Borac (M)
0
0
|
16.03.2019 14:30 | Rudar | 0 : 0 | Borac (M) | |||||
16.03
14:30
Partizan
Polet (NK)
3
0
|
16.03.2019 14:30 | Partizan | 3 : 0 | Polet (NK) | |||||
16.03
14:30
Sloven
Ljukovo
1
1
|
16.03.2019 14:30 | Sloven | 1 : 1 | Ljukovo |
16.03
14:30
Sloga Bat 1924
Prvi srpski ustanak
2
1
|
16.03.2019 14:30 | Sloga Bat 1924 | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak |
16.03
15:30
Obilić
Njegoš
0
2
|
16.03.2019 15:30 | Obilić | 0 : 2 | Njegoš | |||||
16.03
15:30
Proleter (RS)
Panonija IM Topola
7
0
|
16.03.2019 15:30 | Proleter (RS) | 7 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
16.03
15:30
Radnički 1905
Vojvodina
2
1
|
16.03.2019 15:30 | Radnički 1905 | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
16.03
15:30
Napredak
Proleter (Nj)
0
0
|
16.03.2019 15:30 | Napredak | 0 : 0 | Proleter (Nj) |
16.03
11:00
Rakovica
PKB Kovilovo
1
4
|
16.03.2019 11:00 | Rakovica | 1 : 4 | PKB Kovilovo | |||||
16.03
14:30
Borac (O)
Borac (P)
2
0
|
16.03.2019 14:30 | Borac (O) | 2 : 0 | Borac (P) |
16.03
14:30
Zvezda
Lisović
2
0
|
16.03.2019 14:30 | Zvezda | 2 : 0 | Lisović |
16.03
15:00
Rudar
Omladinac
1
1
|
16.03.2019 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Omladinac |
16.03
15:00
Čitluk
Varvarin
0
1
|
16.03.2019 15:00 | Čitluk | 0 : 1 | Varvarin | |||||
16.03
15:00
Blagotin
Donji Kopaonik
7
3
|
16.03.2019 15:00 | Blagotin | 7 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
16.03
15:00
Jedinstvo 1936
FUD
3
0
|
16.03.2019 15:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | FUD |
16.03
14:30
Dušan Silni
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
16.03.2019 14:30 | Dušan Silni | 1 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
16.03
14:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Mladost (DD)
0
2
|
16.03.2019 14:30 | Jedinstvo 1945 (VL) | 0 : 2 | Mladost (DD) |
16.03
15:00
Dunav
Strela
4
4
|
16.03.2019 15:00 | Dunav | 4 : 4 | Strela | |||||
16.03
15:00
Jedinstvo Stević
Dolina
1
3
|
16.03.2019 15:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 3 | Dolina |
16.03
14:30
Rudar 2001
Pomoravlje
1
2
|
16.03.2019 14:30 | Rudar 2001 | 1 : 2 | Pomoravlje | |||||
16.03
14:30
Polet (SD)
Trgovački
1
1
|
16.03.2019 14:30 | Polet (SD) | 1 : 1 | Trgovački | |||||
16.03
14:30
Makce
Borac (K)
0
10
|
16.03.2019 14:30 | Makce | 0 : 10 | Borac (K) | |||||
16.03
14:30
Đerdap
Obilić
2
0
|
16.03.2019 14:30 | Đerdap | 2 : 0 | Obilić |
16.03
15:00
OFK Napredak 1929
Radnički 1947
3
0
|
16.03.2019 15:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 0 | Radnički 1947 | |||||
16.03
15:00
Morava (Ž)
Doljevac
2
1
|
16.03.2019 15:00 | Morava (Ž) | 2 : 1 | Doljevac |
16.03
Mladi radnik
Sloboda
1
2
|
16.03.2019 | Mladi radnik | 1 : 2 | Sloboda | |||||
16.03
Plana
Sloga (M)
3
0
|
16.03.2019 | Plana | 3 : 0 | Sloga (M) |
16.03
15:00
Brestovac
Blizna
3
1
|
16.03.2019 15:00 | Brestovac | 3 : 1 | Blizna | |||||
16.03
15:00
Poreč
BSK
3
0
|
16.03.2019 15:00 | Poreč | 3 : 0 | BSK | |||||
16.03
15:00
Krivelj
Bor 1919
0
3
|
16.03.2019 15:00 | Krivelj | 0 : 3 | Bor 1919 | |||||
16.03
15:00
Šarbanovac
Radnički (K)
1
3
|
16.03.2019 15:00 | Šarbanovac | 1 : 3 | Radnički (K) | |||||
16.03
15:00
Zlot
Branik
1
0
|
16.03.2019 15:00 | Zlot | 1 : 0 | Branik | |||||
16.03
15:00
Rudna Glava
Sloga
0
1
|
16.03.2019 15:00 | Rudna Glava | 0 : 1 | Sloga |
16.03
14:00
OFK Brđanac
Mladost
0
1
|
16.03.2019 14:00 | OFK Brđanac | 0 : 1 | Mladost | |||||
16.03
14:00
Pepeljevac
Banjani
3
0
|
16.03.2019 14:00 | Pepeljevac | 3 : 0 | Banjani |
16.03
15:00
Borac (D)
Jadran
0
1
|
16.03.2019 15:00 | Borac (D) | 0 : 1 | Jadran |
16.03
14:30
Crnokosa
Lazarica
2
1
|
16.03.2019 14:30 | Crnokosa | 2 : 1 | Lazarica |
16.03
15:00
Ozren
Trebič
2
1
|
16.03.2019 15:00 | Ozren | 2 : 1 | Trebič |
16.03
14:00
Kalenić
Pambukovica
0
4
|
16.03.2019 14:00 | Kalenić | 0 : 4 | Pambukovica |
16.03
15:00
Mladost
Polet 57
5
1
|
16.03.2019 15:00 | Mladost | 5 : 1 | Polet 57 | |||||
16.03
15:00
Stari Trstenik
Beli Orlovi
1
0
|
16.03.2019 15:00 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Beli Orlovi |
16.03
15:00
Morava
Vinogradar
7
1
|
16.03.2019 15:00 | Morava | 7 : 1 | Vinogradar | |||||
16.03
15:00
Ursule
Blagotin
3
1
|
16.03.2019 15:00 | Ursule | 3 : 1 | Blagotin | |||||
16.03
15:00
Partizan
Sloga
1
2
|
16.03.2019 15:00 | Partizan | 1 : 2 | Sloga |
16.03
15:00
Borac 1805
Beljanica
2
0
|
16.03.2019 15:00 | Borac 1805 | 2 : 0 | Beljanica | |||||
16.03
15:00
15. Avgust 1950
Istok 63
0
1
|
16.03.2019 15:00 | 15. Avgust 1950 | 0 : 1 | Istok 63 |
16.03
15:00
Mladost
Jedinstvo (G)
4
1
|
16.03.2019 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Jedinstvo (G) |
16.03
14:30
Veliko Trnjane
Marjan MB
4
1
|
16.03.2019 14:30 | Veliko Trnjane | 4 : 1 | Marjan MB |
16.03
14:30
OFK Šabac
Premijer
4
1
|
16.03.2019 14:30 | OFK Šabac | 4 : 1 | Premijer |
16.03
15:30
AFK
Potisje
1
2
|
16.03.2019 15:30 | AFK | 1 : 2 | Potisje |
16.03
15:00
Bačka 1945
Budućnost
0
1
|
16.03.2019 15:00 | Bačka 1945 | 0 : 1 | Budućnost |
16.03
14:30
Badljevica
Petlić SD 026
2
1
|
16.03.2019 14:30 | Badljevica | 2 : 1 | Petlić SD 026 |
16.03
14:30
Zeppelin 026
OFK Slavija
2
0
|
16.03.2019 14:30 | Zeppelin 026 | 2 : 0 | OFK Slavija |
16.03
Kapidžija
Gornji Stepoš
3
1
|
16.03.2019 | Kapidžija | 3 : 1 | Gornji Stepoš |
16.03
14:00
Zvizdar
Kolubara
1
0
|
16.03.2019 14:00 | Zvizdar | 1 : 0 | Kolubara |
16.03
15:00
Sloboda
Čelik
0
1
|
16.03.2019 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Čelik | |||||
16.03
15:00
Mladost
Radnik
0
3
|
16.03.2019 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Radnik |
16.03
15:00
Željezničar Sport Team
Rudar Prijedor
3
1
|
16.03.2019 15:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
16.03
15:00
Podrinje
Alfa
1
0
|
16.03.2019 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | Alfa | |||||
16.03
15:00
Tekstilac
Slavija
1
0
|
16.03.2019 15:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Slavija | |||||
16.03
15:00
Borac
Sloboda
4
0
|
16.03.2019 15:00 | Borac | 4 : 0 | Sloboda | |||||
16.03
15:00
Kozara
Sloga
1
1
|
16.03.2019 15:00 | Kozara | 1 : 1 | Sloga | |||||
16.03
15:00
Sutjeska
Drina
1
1
|
16.03.2019 15:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Drina |
16.03
16:00
AFC Bournemouth
Newcastle United
2
2
|
16.03.2019 16:00 | AFC Bournemouth | 2 : 2 | Newcastle United | |||||
16.03
16:00
Burnley
Leicester
1
2
|
16.03.2019 16:00 | Burnley | 1 : 2 | Leicester | |||||
16.03
16:00
West Ham United
Huddersfield Town
4
3
|
16.03.2019 16:00 | West Ham United | 4 : 3 | Huddersfield Town |
16.03
18:30
Athletic Club
Atlético Madrid
2
0
|
16.03.2019 18:30 | Athletic Club | 2 : 0 | Atlético Madrid | |||||
16.03
13:00
Huesca
Deportivo Alavés
1
3
|
16.03.2019 13:00 | Huesca | 1 : 3 | Deportivo Alavés | |||||
16.03
16:15
Real Madrid
Celta de Vigo
2
0
|
16.03.2019 16:15 | Real Madrid | 2 : 0 | Celta de Vigo | |||||
16.03
20:45
Leganés
Girona
0
2
|
16.03.2019 20:45 | Leganés | 0 : 2 | Girona |
16.03
15:30
Schalke 04
RB Leipzig
0
1
|
16.03.2019 15:30 | Schalke 04 | 0 : 1 | RB Leipzig | |||||
16.03
15:30
Stuttgart
Hoffenheim
1
1
|
16.03.2019 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Hoffenheim | |||||
16.03
18:30
Hertha BSC
Borussia Dortmund
2
3
|
16.03.2019 18:30 | Hertha BSC | 2 : 3 | Borussia Dortmund | |||||
16.03
15:30
Augsburg
Hannover 96
3
1
|
16.03.2019 15:30 | Augsburg | 3 : 1 | Hannover 96 | |||||
16.03
15:30
Wolfsburg
Fortuna
5
2
|
16.03.2019 15:30 | Wolfsburg | 5 : 2 | Fortuna |
16.03
20:30
Torino
Bologna
2
3
|
16.03.2019 20:30 | Torino | 2 : 3 | Bologna | |||||
16.03
18:00
SPAL
Roma
2
1
|
16.03.2019 18:00 | SPAL | 2 : 1 | Roma | |||||
16.03
15:00
Sassuolo
Sampdoria
3
5
|
16.03.2019 15:00 | Sassuolo | 3 : 5 | Sampdoria |
16.03
20:00
Angers
Amiens SC
0
0
|
16.03.2019 20:00 | Angers | 0 : 0 | Amiens SC | |||||
16.03
20:00
Caen
Saint-Étienne
0
5
|
16.03.2019 20:00 | Caen | 0 : 5 | Saint-Étienne | |||||
16.03
20:00
Guingamp
Dijon
1
0
|
16.03.2019 20:00 | Guingamp | 1 : 0 | Dijon | |||||
16.03
20:00
Nîmes
Strasbourg
2
2
|
16.03.2019 20:00 | Nîmes | 2 : 2 | Strasbourg |
16.03
18:00
Mačva
Proleter
2
1
|
16.03.2019 18:00 | Mačva | 2 : 1 | Proleter | |||||
16.03
15:00
Zemun
Radnički (N)
0
1
|
16.03.2019 15:00 | Zemun | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
16.03
15:00
Partizan
Spartak ŽK
1
3
|
16.03.2019 15:00 | Partizan | 1 : 3 | Spartak ŽK | |||||
16.03
16:00
Radnik
Napredak
1
0
|
16.03.2019 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Napredak |
16.03
15:00
Bečej 1918
Borac
0
0
|
16.03.2019 15:00 | Bečej 1918 | 0 : 0 | Borac | |||||
16.03
15:00
TSC
Radnički 1923
2
0
|
16.03.2019 15:00 | TSC | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
16.03
15:00
OFK Žarkovo
Novi Pazar
2
0
|
16.03.2019 15:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
16.03
15:00
Javor Matis
Budućnost
1
0
|
16.03.2019 15:00 | Javor Matis | 1 : 0 | Budućnost |
16.03
14:00
Sloga
Radnički 1923
1
1
|
16.03.2019 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
16.03
14:00
Mašinac Trejs PZP
Požarevac
1
1
|
16.03.2019 14:00 | Mašinac Trejs PZP | 1 : 1 | Požarevac |
16.03
13:00
Lavice Dubočica
TSC
0
3
|
16.03.2019 13:00 | Lavice Dubočica | 0 : 3 | TSC | |||||
16.03
13:00
Kolubara
Polet
3
0
|
16.03.2019 13:00 | Kolubara | 3 : 0 | Polet |
16.03
15:00
Omladinac
Proleter (NS)
0
1
|
16.03.2019 15:00 | Omladinac | 0 : 1 | Proleter (NS) |
16.03
11:00
Spartak
OFK Bačka (BP)
3
0
|
16.03.2019 11:00 | Spartak | 3 : 0 | OFK Bačka (BP) | |||||
16.03
12:00
Petar Puača
Radnički (S)
1
0
|
16.03.2019 12:00 | Petar Puača | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
16.03
12:00
Inđija
Bečkerek 023
1
1
|
16.03.2019 12:00 | Inđija | 1 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
16.03
11:00
Vojvodina
Borac (NS)
1
1
|
16.03.2019 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Borac (NS) |
16.03
14:30
Zlatar
Sloga (BB)
0
1
|
16.03.2019 14:30 | Zlatar | 0 : 1 | Sloga (BB) | |||||
16.03
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
4
2
|
16.03.2019 | Zlatibor | 4 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
16.03
14:30
Polimlje
FAP
0
0
|
16.03.2019 14:30 | Polimlje | 0 : 0 | FAP |
16.03
14:30
Sloboda
Takovo
3
2
|
16.03.2019 14:30 | Sloboda | 3 : 2 | Takovo | |||||
16.03
14:30
Polet
Čačak 94
5
0
|
16.03.2019 14:30 | Polet | 5 : 0 | Čačak 94 | |||||
16.03
14:30
BIP
Apolon
2
0
|
16.03.2019 14:30 | BIP | 2 : 0 | Apolon |
16.03
14:30
Voždovac
Radnički (Z)
4
0
|
16.03.2019 14:30 | Voždovac | 4 : 0 | Radnički (Z) | |||||
16.03
10:00
Rad
Brodarac
0
0
|
16.03.2019 10:00 | Rad | 0 : 0 | Brodarac | |||||
16.03
13:00
Kiker
Real Niš
0
0
|
16.03.2019 13:00 | Kiker | 0 : 0 | Real Niš | |||||
16.03
11:00
Apolon 4
Teleoptik
1
0
|
16.03.2019 11:00 | Apolon 4 | 1 : 0 | Teleoptik |
16.03
11:30
Čukarički MK
Sinđelić MK
4
0
|
16.03.2019 11:30 | Čukarički MK | 4 : 0 | Sinđelić MK | |||||
16.03
13:00
Radnički (NB) MK
Lokomotiva MK
3
0
|
16.03.2019 13:00 | Radnički (NB) MK | 3 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
16.03
13:00
Crvena zvezda MK
Studentski Grad MK
5
1
|
16.03.2019 13:00 | Crvena zvezda MK | 5 : 1 | Studentski Grad MK |
16.03
10:00
Inđija
GFK Sloven
2
1
|
16.03.2019 10:00 | Inđija | 2 : 1 | GFK Sloven | |||||
16.03
13:00
Index
Petrika
0
4
|
16.03.2019 13:00 | Index | 0 : 4 | Petrika |
16.03
14:30
FAP
Sloboda (Č)
8
0
|
16.03.2019 14:30 | FAP | 8 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
16.03
14:30
Borac
Gaučosi
4
0
|
16.03.2019 14:30 | Borac | 4 : 0 | Gaučosi | |||||
16.03
14:30
Kinder
Sloga (BB)
0
2
|
16.03.2019 14:30 | Kinder | 0 : 2 | Sloga (BB) | |||||
16.03
14:30
Sloboda (U)
Metalac
1
1
|
16.03.2019 14:30 | Sloboda (U) | 1 : 1 | Metalac | |||||
16.03
14:30
Čačak 94
Jedinstvo Putevi
0
1
|
16.03.2019 14:30 | Čačak 94 | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
16.03
14:30
LFK Mladost
Javor
0
8
|
16.03.2019 14:30 | LFK Mladost | 0 : 8 | Javor | |||||
16.03
14:30
Mladost (L)
Sloga (P)
1
1
|
16.03.2019 14:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Sloga (P) |
16.03
14:30
Jedinstvo
Šabac
0
3
|
16.03.2019 14:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Šabac | |||||
16.03
14:30
Loznica
Železničar
2
2
|
16.03.2019 14:30 | Loznica | 2 : 2 | Železničar | |||||
16.03
14:30
Budućnost-Krušik 2014
Mačva 2005
1
4
|
16.03.2019 14:30 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 4 | Mačva 2005 | |||||
16.03
14:30
Senjak
Mačva
0
2
|
16.03.2019 14:30 | Senjak | 0 : 2 | Mačva | |||||
16.03
14:30
Radnički
Pčelinjo
1
2
|
16.03.2019 14:30 | Radnički | 1 : 2 | Pčelinjo | |||||
16.03
14:30
Drina
Vojvode
4
1
|
16.03.2019 14:30 | Drina | 4 : 1 | Vojvode | |||||
16.03
14:30
Savacijum
OFK Osečina
4
2
|
16.03.2019 14:30 | Savacijum | 4 : 2 | OFK Osečina |
16.03
Inđija
TSC
|
16.03.2019 | Inđija | : | TSC | |||||
16.03
Stajićevo 2017
Mladost
12
0
|
16.03.2019 | Stajićevo 2017 | 12 : 0 | Mladost | |||||
16.03
Voja Gačić
Nova Kolonija
|
16.03.2019 | Voja Gačić | : | Nova Kolonija | |||||
16.03
Polet
Banat
1
4
|
16.03.2019 | Polet | 1 : 4 | Banat |
16.03
10:00
Radnički
OLE
0
7
|
16.03.2019 10:00 | Radnički | 0 : 7 | OLE | |||||
16.03
09:00
Cukaricki
Rad
3
2
|
16.03.2019 09:00 | Cukaricki | 3 : 2 | Rad | |||||
16.03
11:00
BSK 1925
Lokomotiva
1
0
|
16.03.2019 11:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.03
12:00
Teleoptik
Zemun
1
1
|
16.03.2019 12:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Zemun | |||||
16.03
09:00
Vozdovac
Radnicki
1
2
|
16.03.2019 09:00 | Vozdovac | 1 : 2 | Radnicki | |||||
16.03
13:00
Crvena Zvezda
OFK Beograd
3
2
|
16.03.2019 13:00 | Crvena Zvezda | 3 : 2 | OFK Beograd |
16.03
20:40
Star
Omladinac
104
101
|
16.03.2019 20:40 | Star | 104 : 101 | Omladinac | |||||
16.03
20:00
Sveti Đorđe
Nova Pazova
78
62
|
16.03.2019 20:00 | Sveti Đorđe | 78 : 62 | Nova Pazova | |||||
16.03
16:30
Železničar
Sloven
70
66
|
16.03.2019 16:30 | Železničar | 70 : 66 | Sloven | |||||
16.03
18:00
Akademik
Mladost Veternik
36
91
|
16.03.2019 18:00 | Akademik | 36 : 91 | Mladost Veternik |
16.03
19:00
Sokobanja
Actavis Academy
65
69
|
16.03.2019 19:00 | Sokobanja | 65 : 69 | Actavis Academy | |||||
16.03
17:00
Dimitrovgrad
Prokuplje
20
0
|
16.03.2019 17:00 | Dimitrovgrad | 20 : 0 | Prokuplje | |||||
16.03
17:00
Jugbasket
OKK Junior
0
20
|
16.03.2019 17:00 | Jugbasket | 0 : 20 | OKK Junior | |||||
16.03
20:30
Fair Play
Bor RTB
92
62
|
16.03.2019 20:30 | Fair Play | 92 : 62 | Bor RTB |
16.03
16:30
Radnički 1950
Čačak 94
75
69
|
16.03.2019 16:30 | Radnički 1950 | 75 : 69 | Čačak 94 | |||||
16.03
18:00
Napredak Junior
Priboj
112
66
|
16.03.2019 18:00 | Napredak Junior | 112 : 66 | Priboj | |||||
16.03
18:00
Zekas 75
Železničar
67
81
|
16.03.2019 18:00 | Zekas 75 | 67 : 81 | Železničar |
16.03
15:00
Požarevac
Radnički
84
79
|
16.03.2019 15:00 | Požarevac | 84 : 79 | Radnički | |||||
16.03
19:00
Prva Petoletka
Student BB
75
77
|
16.03.2019 19:00 | Prva Petoletka | 75 : 77 | Student BB |
16.03
20:00
Radnički
Torlak
81
100
|
16.03.2019 20:00 | Radnički | 81 : 100 | Torlak | |||||
16.03
13:00
Slodes
Žitko Basket
139
51
|
16.03.2019 13:00 | Slodes | 139 : 51 | Žitko Basket | |||||
16.03
17:00
Borča
Barajevo
73
74
|
16.03.2019 17:00 | Borča | 73 : 74 | Barajevo | |||||
16.03
19:00
BKK Radnički
Astra
96
61
|
16.03.2019 19:00 | BKK Radnički | 96 : 61 | Astra |
16.03
20:30
M015
Šabac
85
75
|
16.03.2019 20:30 | M015 | 85 : 75 | Šabac |
16.03
18:20
Zvezdara
Borča 2
65
54
|
16.03.2019 18:20 | Zvezdara | 65 : 54 | Borča 2 |
16.03
17:00
FMP
Partizan NIS
73
72
|
16.03.2019 17:00 | FMP | 73 : 72 | Partizan NIS | |||||
16.03
19:00
Crvena zvezda MTS
Mega Bemax
100
76
|
16.03.2019 19:00 | Crvena zvezda MTS | 100 : 76 | Mega Bemax |
16.03
20:00
Zlatibor
Vršac
87
71
|
16.03.2019 20:00 | Zlatibor | 87 : 71 | Vršac | |||||
16.03
20:00
Sloboda
Mladost
92
86
|
16.03.2019 20:00 | Sloboda | 92 : 86 | Mladost | |||||
16.03
18:30
Tamiš
Borac
66
83
|
16.03.2019 18:30 | Tamiš | 66 : 83 | Borac | |||||
16.03
20:00
Dunav
Metalac
95
67
|
16.03.2019 20:00 | Dunav | 95 : 67 | Metalac |
16.03
19:30
Pirot
Žarkovo
89
56
|
16.03.2019 19:30 | Pirot | 89 : 56 | Žarkovo | |||||
16.03
19:00
Napredak Bosphorus
Zemun Fitofarmacija
70
58
|
16.03.2019 19:00 | Napredak Bosphorus | 70 : 58 | Zemun Fitofarmacija | |||||
16.03
19:30
Sloga
Zdravlje Leskovac
85
87
|
16.03.2019 19:30 | Sloga | 85 : 87 | Zdravlje Leskovac | |||||
16.03
19:30
Kolubara LA 2003
Vrbas
95
55
|
16.03.2019 19:30 | Kolubara LA 2003 | 95 : 55 | Vrbas | |||||
16.03
19:00
Konstantin
Mladost (SP)
88
92
|
16.03.2019 19:00 | Konstantin | 88 : 92 | Mladost (SP) |
16.03
13:00
Play Off
Zvečan
71
38
|
16.03.2019 13:00 | Play Off | 71 : 38 | Zvečan | |||||
16.03
14:30
ČA basket
Mileševka
63
70
|
16.03.2019 14:30 | ČA basket | 63 : 70 | Mileševka |
16.03
FAP Livnica
Gračanica
3
0
|
16.03.2019 | FAP Livnica | 3 : 0 | Gračanica | |||||
16.03
Ribnica 2
Antena
3
1
|
16.03.2019 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Antena | |||||
16.03
Gračac
Partizan
3
0
|
16.03.2019 | Gračac | 3 : 0 | Partizan | |||||
16.03
20:45
Putevi
Lotus
3
0
|
16.03.2019 20:45 | Putevi | 3 : 0 | Lotus |
16.03
20:00
Partizan
Sombor
3
2
|
16.03.2019 20:00 | Partizan | 3 : 2 | Sombor | |||||
16.03
19:00
Vojvodina NS Seme 2
Mladost (T)
3
0
|
16.03.2019 19:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
16.03
20:00
Vrbas
Hercegovina
0
3
|
16.03.2019 20:00 | Vrbas | 0 : 3 | Hercegovina | |||||
16.03
15:00
Dunav Volley
Kulpin
3
2
|
16.03.2019 15:00 | Dunav Volley | 3 : 2 | Kulpin | |||||
16.03
20:00
Bečej
Proleter
0
3
|
16.03.2019 20:00 | Bečej | 0 : 3 | Proleter |
16.03
20:00
Blok Aut
Karađorđe
0
3
|
16.03.2019 20:00 | Blok Aut | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
16.03
17:40
Lucky Star
Šumadija
1
3
|
16.03.2019 17:40 | Lucky Star | 1 : 3 | Šumadija | |||||
16.03
19:30
Crnjanski
Rudar
1
3
|
16.03.2019 19:30 | Crnjanski | 1 : 3 | Rudar |
16.03
Junior
Morava
0
3
|
16.03.2019 | Junior | 0 : 3 | Morava | |||||
16.03
Surdulica
Mladost
0
3
|
16.03.2019 | Surdulica | 0 : 3 | Mladost |
16.03
14:00
Hajduk Veljko 2
Pin
0
3
|
16.03.2019 14:00 | Hajduk Veljko 2 | 0 : 3 | Pin | |||||
16.03
13:00
Knjaževac
Ozren
3
0
|
16.03.2019 13:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Ozren |
16.03
17:00
Vojvodina 3
Stražilovo
3
0
|
16.03.2019 17:00 | Vojvodina 3 | 3 : 0 | Stražilovo | |||||
16.03
18:00
Mladost 1973
Mladost
1
3
|
16.03.2019 18:00 | Mladost 1973 | 1 : 3 | Mladost |
16.03
16:00
Kikinda
Sloven
3
2
|
16.03.2019 16:00 | Kikinda | 3 : 2 | Sloven |
16.03
17:00
Srem Iton 2
Inđija
3
0
|
16.03.2019 17:00 | Srem Iton 2 | 3 : 0 | Inđija |
16.03
19:00
Mladi radnik
Jedinstvo (SP)
2
3
|
16.03.2019 19:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Jedinstvo (SP) |
16.03
18:00
VA 014 Bauwesen
Spartak (Lj)
1
3
|
16.03.2019 18:00 | VA 014 Bauwesen | 1 : 3 | Spartak (Lj) |
16.03
19:00
Mladenovac
Napredak 037
3
0
|
16.03.2019 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
16.03
19:00
VGSK
Loznica
3
0
|
16.03.2019 19:00 | VGSK | 3 : 0 | Loznica | |||||
16.03
16:00
Kosovska Mitrovica
Železničar (Bg)
0
3
|
16.03.2019 16:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Železničar (Bg) | |||||
16.03
16:00
Futog
Niš
0
3
|
16.03.2019 16:00 | Futog | 0 : 3 | Niš | |||||
16.03
20:00
Smederevo Carina
Borac (St)
3
0
|
16.03.2019 20:00 | Smederevo Carina | 3 : 0 | Borac (St) |
16.03
19:00
Bavanište
Klek Srbijašume
3
1
|
16.03.2019 19:00 | Bavanište | 3 : 1 | Klek Srbijašume |
16.03
16:30
Zaječar
Majdanpek FBC
3
0
|
16.03.2019 16:30 | Zaječar | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
16.03
19:00
Knjaževac
Stampedo
3
1
|
16.03.2019 19:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Stampedo |
16.03
17:00
Panonija
Mladost (NP)
3
1
|
16.03.2019 17:00 | Panonija | 3 : 1 | Mladost (NP) | |||||
16.03
19:00
Futog Vest
Partizan
3
1
|
16.03.2019 19:00 | Futog Vest | 3 : 1 | Partizan |
16.03
18:00
Bambi volej
Sloga 031
3
2
|
16.03.2019 18:00 | Bambi volej | 3 : 2 | Sloga 031 | |||||
16.03
18:00
Tara
Stopanja
3
0
|
16.03.2019 18:00 | Tara | 3 : 0 | Stopanja |
16.03
14:00
Red Fox-Smeč 5
Mladi Radnik
3
0
|
16.03.2019 14:00 | Red Fox-Smeč 5 | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
16.03
17:30
Tehničar (Sd)
Imlek
0
3
|
16.03.2019 17:30 | Tehničar (Sd) | 0 : 3 | Imlek | |||||
16.03
16:30
Lazarevac
Lucky Star
3
1
|
16.03.2019 16:30 | Lazarevac | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
16.03
19:00
Partizan 2
AS Batajnica
1
3
|
16.03.2019 19:00 | Partizan 2 | 1 : 3 | AS Batajnica |
16.03
18:15
Dunav
AS
0
3
|
16.03.2019 18:15 | Dunav | 0 : 3 | AS | |||||
16.03
13:00
Crnjanski
Obilić
0
3
|
16.03.2019 13:00 | Crnjanski | 0 : 3 | Obilić | |||||
16.03
18:00
Akademija Singidunum
Volleyland
0
3
|
16.03.2019 18:00 | Akademija Singidunum | 0 : 3 | Volleyland |
16.03
13:30
Fenix Čukarički
Železničar
3
1
|
16.03.2019 13:30 | Fenix Čukarički | 3 : 1 | Železničar |
16.03
20:00
Spas
Vizurine Ajkulice
1
3
|
16.03.2019 20:00 | Spas | 1 : 3 | Vizurine Ajkulice |
16.03
18:30
Vršac
KI 0230
2
3
|
16.03.2019 18:30 | Vršac | 2 : 3 | KI 0230 | |||||
16.03
17:00
Krajišnik
Kikinda
0
3
|
16.03.2019 17:00 | Krajišnik | 0 : 3 | Kikinda | |||||
16.03
16:30
Žitište
Proleter
0
3
|
16.03.2019 16:30 | Žitište | 0 : 3 | Proleter |
16.03
14:00
Vrbas
Libero
3
0
|
16.03.2019 14:00 | Vrbas | 3 : 0 | Libero | |||||
16.03
19:00
CVS
Spartak 2
3
1
|
16.03.2019 19:00 | CVS | 3 : 1 | Spartak 2 | |||||
16.03
18:00
Sutjeska
Apatin
0
3
|
16.03.2019 18:00 | Sutjeska | 0 : 3 | Apatin |
16.03
15:45
Štrand Volej
Star
1
3
|
16.03.2019 15:45 | Štrand Volej | 1 : 3 | Star | |||||
16.03
19:30
Dunav
NS Tim
2
3
|
16.03.2019 19:30 | Dunav | 2 : 3 | NS Tim |
16.03
12:30
Mladost
Grbić
1
3
|
16.03.2019 12:30 | Mladost | 1 : 3 | Grbić | |||||
16.03
19:00
NS Volej tim
Novi Sad 2
3
1
|
16.03.2019 19:00 | NS Volej tim | 3 : 1 | Novi Sad 2 | |||||
16.03
20:45
Bagljaš 023
Bečej
3
0
|
16.03.2019 20:45 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Bečej |
16.03
12:00
Radnički
Jasenica (SP)
3
0
|
16.03.2019 12:00 | Radnički | 3 : 0 | Jasenica (SP) | |||||
16.03
19:00
Radnički 1977
Sloga 2016
3
2
|
16.03.2019 19:00 | Radnički 1977 | 3 : 2 | Sloga 2016 |
16.03
12:00
Hajduk Veljko
Timok
3
0
|
16.03.2019 12:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Timok | |||||
16.03
16:00
Knjaževac 2
Ozren
1
3
|
16.03.2019 16:00 | Knjaževac 2 | 1 : 3 | Ozren |
16.03
16:00
Železničar
Spartak (Su)
3
0
|
16.03.2019 16:00 | Železničar | 3 : 0 | Spartak (Su) | |||||
16.03
18:00
Vizura
TENT
3
2
|
16.03.2019 18:00 | Vizura | 3 : 2 | TENT |
16.03
18:00
Takovo Zvezda Helios
Vranje
3
0
|
16.03.2019 18:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Vranje | |||||
16.03
17:00
Beograd
FOK
3
0
|
16.03.2019 17:00 | Beograd | 3 : 0 | FOK | |||||
16.03
17:00
Srbijanka 014
Srem
3
2
|
16.03.2019 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 2 | Srem | |||||
16.03
17:00
Smederevo
Omladinac
0
3
|
16.03.2019 17:00 | Smederevo | 0 : 3 | Omladinac |
16.03
18:00
Ivanjica
Borac (Ča)
3
1
|
16.03.2019 18:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Borac (Ča) | |||||
16.03
16:30
Kralj
Inđija
3
0
|
16.03.2019 16:30 | Kralj | 3 : 0 | Inđija | |||||
16.03
20:00
Zlatibor
Leskovac-98
3
0
|
16.03.2019 20:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Leskovac-98 | |||||
16.03
15:00
Sterija
Radnički (Bg)
0
3
|
16.03.2019 15:00 | Sterija | 0 : 3 | Radnički (Bg) |
16.03
11:30
Mladenovac
Spas
1
3
|
16.03.2019 11:30 | Mladenovac | 1 : 3 | Spas | |||||
16.03
10:45
Lucky Star
AS
3
0
|
16.03.2019 10:45 | Lucky Star | 3 : 0 | AS | |||||
16.03
14:45
Crnjanski
Roda
1
3
|
16.03.2019 14:45 | Crnjanski | 1 : 3 | Roda | |||||
16.03
12:45
Partizan
Crvena zvezda
3
0
|
16.03.2019 12:45 | Partizan | 3 : 0 | Crvena zvezda |
16.03
13:00
TENT
Železnik 2012
3
0
|
16.03.2019 13:00 | TENT | 3 : 0 | Železnik 2012 | |||||
16.03
09:00
Blok Aut
Sterija
0
3
|
16.03.2019 09:00 | Blok Aut | 0 : 3 | Sterija | |||||
16.03
09:00
AS
Crvena zvezda
3
0
|
16.03.2019 09:00 | AS | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
16.03
14:45
Roda
Vizurine Ajkulice
1
3
|
16.03.2019 14:45 | Roda | 1 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
16.03
10:45
Imlek
Beograd
0
3
|
16.03.2019 10:45 | Imlek | 0 : 3 | Beograd | |||||
16.03
12:45
Partizan
AS Batajnica
3
0
|
16.03.2019 12:45 | Partizan | 3 : 0 | AS Batajnica | |||||
16.03
14:45
Lucky Star
Lazarevac
0
3
|
16.03.2019 14:45 | Lucky Star | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
16.03
14:00
Kolubara
Mladenovac
3
0
|
16.03.2019 14:00 | Kolubara | 3 : 0 | Mladenovac |
16.03
12:45
Crnjanski
Feniks Čukarički
3
0
|
16.03.2019 12:45 | Crnjanski | 3 : 0 | Feniks Čukarički | |||||
16.03
09:00
Akademija Singidunum
Radnički
1
3
|
16.03.2019 09:00 | Akademija Singidunum | 1 : 3 | Radnički | |||||
16.03
10:45
Pionir
Dunav
3
1
|
16.03.2019 10:45 | Pionir | 3 : 1 | Dunav |
16.03
18:00
Hercegovina
Apatin
32
17
|
16.03.2019 18:00 | Hercegovina | 32 : 17 | Apatin | |||||
16.03
18:00
Sivac 69
Nova Pazova 1957
38
23
|
16.03.2019 18:00 | Sivac 69 | 38 : 23 | Nova Pazova 1957 | |||||
16.03
18:00
Radnički 1958
Dolovo
27
21
|
16.03.2019 18:00 | Radnički 1958 | 27 : 21 | Dolovo |
16.03
20:00
Metalac Gorenje
Partizan 2
22
18
|
16.03.2019 20:00 | Metalac Gorenje | 22 : 18 | Partizan 2 | |||||
16.03
18:00
Radnički
Sindjelić
30
27
|
16.03.2019 18:00 | Radnički | 30 : 27 | Sindjelić | |||||
16.03
20:15
Sloga
PKB
24
29
|
16.03.2019 20:15 | Sloga | 24 : 29 | PKB |
16.03
18:00
Župa
Sloga
37
37
|
16.03.2019 18:00 | Župa | 37 : 37 | Sloga |
16.03
17:00
Paraćin
Vlasotince
27
44
|
16.03.2019 17:00 | Paraćin | 27 : 44 | Vlasotince | |||||
16.03
19:00
Zaječar 1949
Heba
41
17
|
16.03.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 41 : 17 | Heba |
16.03
20:00
Somborelektro
Potisje Pleteks
20
31
|
16.03.2019 20:00 | Somborelektro | 20 : 31 | Potisje Pleteks | |||||
16.03
19:00
PIK Prigrevica
Crepaja
28
25
|
16.03.2019 19:00 | PIK Prigrevica | 28 : 25 | Crepaja |
16.03
18:00
Radan
Progres
29
11
|
16.03.2019 18:00 | Radan | 29 : 11 | Progres |
16.03
19:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
34
32
|
16.03.2019 19:00 | Novi Pazar | 34 : 32 | Crvena zvezda | |||||
16.03
19:00
Obilić
Sloga
37
22
|
16.03.2019 19:00 | Obilić | 37 : 22 | Sloga | |||||
16.03
19:00
Rudar
Šamot 65
29
24
|
16.03.2019 19:00 | Rudar | 29 : 24 | Šamot 65 | |||||
16.03
17:00
Partizan
Kikinda
32
26
|
16.03.2019 17:00 | Partizan | 32 : 26 | Kikinda | |||||
16.03
19:00
Mokra Gora
Spartak Vojput
24
24
|
16.03.2019 19:00 | Mokra Gora | 24 : 24 | Spartak Vojput | |||||
16.03
18:30
Metaloplastika
Dinamo
32
30
|
16.03.2019 18:30 | Metaloplastika | 32 : 30 | Dinamo |
16.03
17:00
Dubočica 54
Radnički 1964
30
28
|
16.03.2019 17:00 | Dubočica 54 | 30 : 28 | Radnički 1964 | |||||
16.03
19:00
Zlatar
Topličanin
28
28
|
16.03.2019 19:00 | Zlatar | 28 : 28 | Topličanin |
16.03
20:00
Jedinstvo
Kolubara
31
27
|
16.03.2019 20:00 | Jedinstvo | 31 : 27 | Kolubara | |||||
16.03
21:00
SC Voždovac 2012
Morava
42
35
|
16.03.2019 21:00 | SC Voždovac 2012 | 42 : 35 | Morava | |||||
16.03
19:00
Jugović
Crvenka
23
20
|
16.03.2019 19:00 | Jugović | 23 : 20 | Crvenka |
16.03
19:00
Kikinda
Jadran
40
23
|
16.03.2019 19:00 | Kikinda | 40 : 23 | Jadran | |||||
16.03
19:00
Spartak
Radnički
26
17
|
16.03.2019 19:00 | Spartak | 26 : 17 | Radnički | |||||
16.03
18:00
Ravangrad
Dolovo (Ž)
34
26
|
16.03.2019 18:00 | Ravangrad | 34 : 26 | Dolovo (Ž) |
16.03
18:30
Voždovac 1955 2
ORK Loznica
22
28
|
16.03.2019 18:30 | Voždovac 1955 2 | 22 : 28 | ORK Loznica | |||||
16.03
16:00
Radnički
Metalac 2015
28
31
|
16.03.2019 16:00 | Radnički | 28 : 31 | Metalac 2015 |
16.03
19:30
Dubočica
Đerdap
0
10
|
16.03.2019 19:30 | Dubočica | 0 : 10 | Đerdap | |||||
16.03
19:00
Jagodina 2
Naisa 2
24
19
|
16.03.2019 19:00 | Jagodina 2 | 24 : 19 | Naisa 2 | |||||
16.03
19:00
Radnički
Rtanj
20
23
|
16.03.2019 19:00 | Radnički | 20 : 23 | Rtanj |
16.03
19:00
Mladost
Medicinar
29
20
|
16.03.2019 19:00 | Mladost | 29 : 20 | Medicinar | |||||
16.03
18:00
Bekament BB
Naisa
35
24
|
16.03.2019 18:00 | Bekament BB | 35 : 24 | Naisa | |||||
16.03
19:00
Vojvodina
Bor RTB
22
24
|
16.03.2019 19:00 | Vojvodina | 22 : 24 | Bor RTB |
16.03
19:00
Železničar
Pančevo
29
21
|
16.03.2019 19:00 | Železničar | 29 : 21 | Pančevo | |||||
16.03
20:00
Napredak 12
ORK Beograd
25
29
|
16.03.2019 20:00 | Napredak 12 | 25 : 29 | ORK Beograd | |||||
16.03
18:00
Sloga
Sloven
34
22
|
16.03.2019 18:00 | Sloga | 34 : 22 | Sloven | |||||
16.03
18:00
Vrbas
Pirot
23
16
|
16.03.2019 18:00 | Vrbas | 23 : 16 | Pirot |
16.03
Banjica
Stari Grad
11
11
|
16.03.2019 | Banjica | 11 : 11 | Stari Grad | |||||
16.03
TENT
Beograd
6
14
|
16.03.2019 | TENT | 6 : 14 | Beograd | |||||
16.03
Dunav
Zemun
3
9
|
16.03.2019 | Dunav | 3 : 9 | Zemun | |||||
16.03
Taš
Bečej
10
7
|
16.03.2019 | Taš | 10 : 7 | Bečej |
16.03
Spartak Prozivka
Singidunum
14
8
|
16.03.2019 | Spartak Prozivka | 14 : 8 | Singidunum | |||||
16.03
Rasina
Novi Beograd 11. april
9
13
|
16.03.2019 | Rasina | 9 : 13 | Novi Beograd 11. april |
16.03
Valis
ŽAK
14
9
|
16.03.2019 | Valis | 14 : 9 | ŽAK | |||||
16.03
Palilula
Banja Luka
29
9
|
16.03.2019 | Palilula | 29 : 9 | Banja Luka |
16.03
Palilula
Crvena zvezda
8
12
|
16.03.2019 | Palilula | 8 : 12 | Crvena zvezda | |||||
16.03
Senta
Vojvodina
8
24
|
16.03.2019 | Senta | 8 : 24 | Vojvodina | |||||
16.03
Taš 2000
Vračar
27
4
|
16.03.2019 | Taš 2000 | 27 : 4 | Vračar |
16.03
19:00
Vranje
Smederevo
5
1
|
16.03.2019 19:00 | Vranje | 5 : 1 | Smederevo |
16.03
15:00
Pirot
Zemun Samo pravo
4
5
|
16.03.2019 15:00 | Pirot | 4 : 5 | Zemun Samo pravo | |||||
16.03
19:00
Ekonomac 2
Sopot
7
4
|
16.03.2019 19:00 | Ekonomac 2 | 7 : 4 | Sopot |
16.03
19:00
Kosjerić
Župski rubin
7
3
|
16.03.2019 19:00 | Kosjerić | 7 : 3 | Župski rubin |
16.03
19:30
Radnički 2010
Bele crkve
3
0
|
16.03.2019 19:30 | Radnički 2010 | 3 : 0 | Bele crkve |
16.03
16:00
Gročanski
Bjankoneri Futsal
4
3
|
16.03.2019 16:00 | Gročanski | 4 : 3 | Bjankoneri Futsal |
16.03
20:45
Dinamo
Novi Sad
5
4
|
16.03.2019 20:45 | Dinamo | 5 : 4 | Novi Sad |
16.03
20:30
Dolap
As
7
4
|
16.03.2019 20:30 | Dolap | 7 : 4 | As |
16.03
Partizan
Dinamo 1954
25
0
|
16.03.2019 | Partizan | 25 : 0 | Dinamo 1954 |
16.03
18:45
Slavija Junior
ECE Celje
7
3
|
16.03.2019 18:45 | Slavija Junior | 7 : 3 | ECE Celje | 2:1 | ||||
16.03
19:15
Triglav
Mladost
13
2
|
16.03.2019 19:15 | Triglav | 13 : 2 | Mladost | 2:1 |