XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Subota, 9 Mart 2019


Fudbal

09.03
14:30
Cement
Omladinac
2
0
09.03.2019 14:30
Cement
2 : 0
Omladinac
09.03
14:30
Crvena zvezda
Radnički (ZR)
1
0
09.03.2019 14:30
Crvena zvezda
1 : 0
Radnički (ZR)
09.03
14:30
Bačka 1901
OFK VrŔac
1
0
09.03.2019 14:30
Bačka 1901
1 : 0
OFK VrŔac
09.03
14:30
Bratstvo 1946
Mladost
1
1
09.03.2019 14:30
Bratstvo 1946
1 : 1
Mladost
09.03
14:30
Radnički (SM)
ČSK Pivara
3
0
09.03.2019 14:30
Radnički (SM)
3 : 0
ČSK Pivara
09.03
14:30
Radnički (NP)
Dinamo 1945
2
0
09.03.2019 14:30
Radnički (NP)
2 : 0
Dinamo 1945
09.03
14:00
Sloga (PŽ)
Å umadija (A)
2
1
09.03.2019 14:00
Sloga (PŽ)
2 : 1
Å umadija (A)
09.03
14:00
Budućnost KruÅ”ik 2014
Mladi radnik 1926
1
1
09.03.2019 14:00
Budućnost KruÅ”ik 2014
1 : 1
Mladi radnik 1926
09.03
14:00
Tutin
Mokra Gora
2
1
09.03.2019 14:00
Tutin
2 : 1
Mokra Gora
09.03
15:00
Jagodina Tabane
Dunav
0
0
09.03.2019 15:00
Jagodina Tabane
0 : 0
Dunav
09.03
15:00
Rtanj
Moravac Orion
0
1
09.03.2019 15:00
Rtanj
0 : 1
Moravac Orion
09.03
15:00
Trstenik PPT
Radnički (P)
0
1
09.03.2019 15:00
Trstenik PPT
0 : 1
Radnički (P)
09.03
15:00
OFK Sinđelić
Budućnost
2
1
09.03.2019 15:00
OFK Sinđelić
2 : 1
Budućnost
09.03
15:00
Jedinstvo (B)
Pukovac
2
0
09.03.2019 15:00
Jedinstvo (B)
2 : 0
Pukovac
09.03
15:00
Radnički (S)
GFK Dubočica
1
2
09.03.2019 15:00
Radnički (S)
1 : 2
GFK Dubočica
09.03
14:30
Radnički (NB)
OFK Beograd
2
1
09.03.2019 14:30
Radnički (NB)
2 : 1
OFK Beograd
09.03
10:00
BASK
Jedinstvo
1
0
09.03.2019 10:00
BASK
1 : 0
Jedinstvo
09.03
14:30
Lokomotiva
Radnički (O)
0
0
09.03.2019 14:30
Lokomotiva
0 : 0
Radnički (O)
09.03
11:00
GSP Polet Dorćol
BSK Borča
4
2
09.03.2019 11:00
GSP Polet Dorćol
4 : 2
BSK Borča
09.03
14:30
Krajina
Budućnost
3
2
09.03.2019 14:30
Krajina
3 : 2
Budućnost
09.03
14:30
Begej
Kikinda 1909
2
0
09.03.2019 14:30
Begej
2 : 0
Kikinda 1909
09.03
14:30
Jedinstvo (NB)
Mladost (O)
4
1
09.03.2019 14:30
Jedinstvo (NB)
4 : 1
Mladost (O)
09.03
14:30
Kozara
Radnički (K)
4
0
09.03.2019 14:30
Kozara
4 : 0
Radnički (K)
09.03
14:30
Sloga
Sloboda
2
3
09.03.2019 14:30
Sloga
2 : 3
Sloboda
09.03
14:30
BAK
Vojvodina 1928
0
2
09.03.2019 14:30
BAK
0 : 2
Vojvodina 1928
09.03
14:30
OFK Proleter
Jedinstvo (BK)
2
2
09.03.2019 14:30
OFK Proleter
2 : 2
Jedinstvo (BK)
09.03
14:30
Sloga (E)
Borac (Å )
4
0
09.03.2019 14:30
Sloga (E)
4 : 0
Borac (Å )
09.03
14:30
1. Maj Ruma
Hajduk (B)
5
0
09.03.2019 14:30
1. Maj Ruma
5 : 0
Hajduk (B)
09.03
14:30
Sloga (Č)
Bačka
4
3
09.03.2019 14:30
Sloga (Č)
4 : 3
Bačka
09.03
14:30
Crvenka
BajŔa
1
0
09.03.2019 14:30
Crvenka
1 : 0
BajŔa
09.03
14:30
BSK
Mladost (BP)
0
1
09.03.2019 14:30
BSK
0 : 1
Mladost (BP)
09.03
14:30
Mladost APA
Polet (K)
3
0
09.03.2019 14:30
Mladost APA
3 : 0
Polet (K)
09.03
15:00
Morava
Vlasina
0
2
09.03.2019 15:00
Morava
0 : 2
Vlasina
09.03
15:00
Sloga
Pusta Reka
0
1
09.03.2019 15:00
Sloga
0 : 1
Pusta Reka
09.03
15:00
Budućnost
Jablanica
1
0
09.03.2019 15:00
Budućnost
1 : 0
Jablanica
09.03
15:00
Sloga
OFK Lugomir
2
0
09.03.2019 15:00
Sloga
2 : 0
OFK Lugomir
09.03
15:00
Svrljig
Bukovik
2
2
09.03.2019 15:00
Svrljig
2 : 2
Bukovik
09.03
15:00
Brodoremont
Orljane
1
0
09.03.2019 15:00
Brodoremont
1 : 0
Orljane
09.03
14:30
Turbina
TEK Sloga
1
3
09.03.2019 14:30
Turbina
1 : 3
TEK Sloga
09.03
14:30
Mladenovac
Sopot
1
0
09.03.2019 14:30
Mladenovac
1 : 0
Sopot
09.03
14:30
Milutinac
BSK Baćevac
0
0
09.03.2019 14:30
Milutinac
0 : 0
BSK Baćevac
09.03
14:30
Polet
2. Oktobar
3
2
09.03.2019 14:30
Polet
3 : 2
2. Oktobar
09.03
14:30
Mladost (L)
Crvena Zvezda (RS)
1
1
09.03.2019 14:30
Mladost (L)
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
09.03
15:00
Tvrđava
Kula
1
0
09.03.2019 15:00
Tvrđava
1 : 0
Kula
09.03
15:00
Krila Krajine
Rusin
1
0
09.03.2019 15:00
Krila Krajine
1 : 0
Rusin
09.03
14:30
Rudar
Železničar
0
1
09.03.2019 14:30
Rudar
0 : 1
Železničar
09.03
15:00
Sloga
Napredak
2
4
09.03.2019 15:00
Sloga
2 : 4
Napredak
09.03
15:00
Panonija IM Topola
Radnički 1905
0
0
09.03.2019 15:00
Panonija IM Topola
0 : 0
Radnički 1905
09.03
15:00
NjegoÅ”
Proleter (RS)
2
0
09.03.2019 15:00
NjegoÅ”
2 : 0
Proleter (RS)
09.03
15:00
Ribnik
Blagotin
0
1
09.03.2019 15:00
Ribnik
0 : 1
Blagotin
09.03
15:00
Varvarin
Mladost (DK)
3
0
09.03.2019 15:00
Varvarin
3 : 0
Mladost (DK)
09.03
14:00
Jevremovac
Jedinstvo 1945 (VL)
0
0
09.03.2019 14:00
Jevremovac
0 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
09.03
14:00
Sindjelić
Mladost (PR)
1
3
09.03.2019 14:00
Sindjelić
1 : 3
Mladost (PR)
09.03
15:00
Padina
OFK Napredak 1929
0
1
09.03.2019 15:00
Padina
0 : 1
OFK Napredak 1929
09.03
15:00
Napredak 2012
Crvena zvezda
2
1
09.03.2019 15:00
Napredak 2012
2 : 1
Crvena zvezda
09.03
15:00
Sloga (D)
Budućnost
0
1
09.03.2019 15:00
Sloga (D)
0 : 1
Budućnost
09.03
15:00
Garevina
Kamenorezac 76
3
2
09.03.2019 15:00
Garevina
3 : 2
Kamenorezac 76
09.03
15:00
Osaonica
Jedinstvo (D)
1
0
09.03.2019 15:00
Osaonica
1 : 0
Jedinstvo (D)
09.03
15:00
Kupinovac
Morava
2
1
09.03.2019 15:00
Kupinovac
2 : 1
Morava
09.03
15:00
Å antarovac
Mladost (T)
1
4
09.03.2019 15:00
Å antarovac
1 : 4
Mladost (T)
09.03
15:00
Beljanica
Rudar (SR)
0
0
09.03.2019 15:00
Beljanica
0 : 0
Rudar (SR)
09.03
15:00
Rudar (St)
Mladost (J)
1
2
09.03.2019 15:00
Rudar (St)
1 : 2
Mladost (J)
09.03
15:00
Pomoravlje
Budućnost
1
0
09.03.2019 15:00
Pomoravlje
1 : 0
Budućnost
09.03
14:30
Radnički
Gradac
1
1
09.03.2019 14:30
Radnički
1 : 1
Gradac
09.03
14:30
Jedinstvo (Å )
Plantaža
1
1
09.03.2019 14:30
Jedinstvo (Å )
1 : 1
Plantaža
09.03
14:30
Mladost (B)
Veliko Trnjane
3
3
09.03.2019 14:30
Mladost (B)
3 : 3
Veliko Trnjane
09.03
14:30
Todorovce
Moravac
1
0
09.03.2019 14:30
Todorovce
1 : 0
Moravac
09.03
15:00
Čelik
GOÅ K
3
1
09.03.2019 15:00
Čelik
3 : 1
GOÅ K
09.03
17:30
Sloboda
Željezničar
0
0
09.03.2019 17:30
Sloboda
0 : 0
Željezničar
09.03
15:00
Mladost
Zrinjski
0
0
09.03.2019 15:00
Mladost
0 : 0
Zrinjski
09.03
15:00
Radnik
Zvijezda 09
1
0
09.03.2019 15:00
Radnik
1 : 0
Zvijezda 09
09.03
15:00
Krupa
Tuzla City
0
2
09.03.2019 15:00
Krupa
0 : 2
Tuzla City
09.03
14:00
Drina
Željezničar Sport Team
1
0
09.03.2019 14:00
Drina
1 : 0
Željezničar Sport Team
09.03
14:00
Sloga
Sutjeska
1
0
09.03.2019 14:00
Sloga
1 : 0
Sutjeska
09.03
14:00
Sloboda
Kozara
1
1
09.03.2019 14:00
Sloboda
1 : 1
Kozara
09.03
14:00
Slavija
Borac
0
2
09.03.2019 14:00
Slavija
0 : 2
Borac
09.03
14:00
Alfa
Tekstilac
1
0
09.03.2019 14:00
Alfa
1 : 0
Tekstilac
09.03
14:00
Rudar Prijedor
Podrinje
3
0
09.03.2019 14:00
Rudar Prijedor
3 : 0
Podrinje
09.03
14:30
Zeta
Budućnost
0
3
09.03.2019 14:30
Zeta
0 : 3
Budućnost
09.03
14:30
Grbalj
OFK Titograd
1
0
09.03.2019 14:30
Grbalj
1 : 0
OFK Titograd
09.03
14:30
Sutjeska
Iskra
2
0
09.03.2019 14:30
Sutjeska
2 : 0
Iskra
09.03
14:30
Lovćen
OFK Petrovac
1
3
09.03.2019 14:30
Lovćen
1 : 3
OFK Petrovac
09.03
15:30
Karioke
Zabjelo
0
1
09.03.2019 15:30
Karioke
0 : 1
Zabjelo
09.03
16:00
Cardiff City
West Ham United
2
0
09.03.2019 16:00
Cardiff City
2 : 0
West Ham United
09.03
13:30
Crystal Palace
Brighton
1
2
09.03.2019 13:30
Crystal Palace
1 : 2
Brighton
09.03
16:00
Huddersfield Town
AFC Bournemouth
0
2
09.03.2019 16:00
Huddersfield Town
0 : 2
AFC Bournemouth
09.03
16:00
Leicester
Fulham
3
1
09.03.2019 16:00
Leicester
3 : 1
Fulham
09.03
18:30
Manchester City
Watford
3
1
09.03.2019 18:30
Manchester City
3 : 1
Watford
09.03
16:00
Newcastle United
Everton
3
2
09.03.2019 16:00
Newcastle United
3 : 2
Everton
09.03
16:00
Southampton
Tottenham Hotspur
2
1
09.03.2019 16:00
Southampton
2 : 1
Tottenham Hotspur
09.03
13:00
Deportivo AlavƩs
Eibar
1
1
09.03.2019 13:00
Deportivo AlavƩs
1 : 1
Eibar
09.03
16:15
AtlƩtico Madrid
LeganƩs
1
0
09.03.2019 16:15
AtlƩtico Madrid
1 : 0
LeganƩs
09.03
18:30
Barcelona
Rayo Vallecano
3
1
09.03.2019 18:30
Barcelona
3 : 1
Rayo Vallecano
09.03
20:45
Getafe
Huesca
2
1
09.03.2019 20:45
Getafe
2 : 1
Huesca
09.03
15:30
Bayern
Wolfsburg
6
0
09.03.2019 15:30
Bayern
6 : 0
Wolfsburg
09.03
15:30
Borussia Dortmund
Stuttgart
3
1
09.03.2019 15:30
Borussia Dortmund
3 : 1
Stuttgart
09.03
15:30
RB Leipzig
Augsburg
0
0
09.03.2019 15:30
RB Leipzig
0 : 0
Augsburg
09.03
15:30
Freiburg
Hertha BSC
2
1
09.03.2019 15:30
Freiburg
2 : 1
Hertha BSC
09.03
18:30
Mainz 05
Borussia Mƶnchengladbach
0
1
09.03.2019 18:30
Mainz 05
0 : 1
Borussia Mƶnchengladbach
09.03
18:00
Parma
Genoa
1
0
09.03.2019 18:00
Parma
1 : 0
Genoa
09.03
20:30
Chievo
Milan
1
2
09.03.2019 20:30
Chievo
1 : 2
Milan
09.03
20:00
Amiens SC
NƮmes
2
1
09.03.2019 20:00
Amiens SC
2 : 1
NƮmes
09.03
20:00
Dijon
Reims
1
1
09.03.2019 20:00
Dijon
1 : 1
Reims
09.03
20:00
Monaco
Bordeaux
1
1
09.03.2019 20:00
Monaco
1 : 1
Bordeaux
09.03
Nantes
PSG
3
2
09.03.2019
Nantes
3 : 2
PSG
09.03
17:00
Strasbourg
Olympique Lyonnais
2
2
09.03.2019 17:00
Strasbourg
2 : 2
Olympique Lyonnais
09.03
17:00
Napredak
Vojvodina
0
0
09.03.2019 17:00
Napredak
0 : 0
Vojvodina
09.03
15:00
Radnički (N)
Mladost
1
0
09.03.2019 15:00
Radnički (N)
1 : 0
Mladost
09.03
18:00
Crvena zvezda
Zemun
4
0
09.03.2019 18:00
Crvena zvezda
4 : 0
Zemun
09.03
Smederevo 1924
Metalac
1
1
09.03.2019
Smederevo 1924
1 : 1
Metalac
09.03
10:30
Čukarički
Jedinstvo
1
0
09.03.2019 10:30
Čukarički
1 : 0
Jedinstvo
09.03
10:00
Brodarac
Internacional
4
2
09.03.2019 10:00
Brodarac
4 : 2
Internacional
09.03
11:00
Crvena Zvezda
Spartak ŽK
1
0
09.03.2019 11:00
Crvena Zvezda
1 : 0
Spartak ŽK
09.03
12:00
Trajal
Partizan
1
1
09.03.2019 12:00
Trajal
1 : 1
Partizan
09.03
13:00
Brodarac
Zemun
0
3
09.03.2019 13:00
Brodarac
0 : 3
Zemun
09.03
13:00
Sloboda
Rad
1
2
09.03.2019 13:00
Sloboda
1 : 2
Rad
09.03
TSC
Banat
5
1
09.03.2019
TSC
5 : 1
Banat
09.03
Nova Kolonija
Vojvodina
0
8
09.03.2019
Nova Kolonija
0 : 8
Vojvodina
09.03
Bačka
Voja Gačić
09.03.2019
Bačka
:
Voja Gačić
09.03
Inđija
Stajićevo 2017
09.03.2019
Inđija
:
Stajićevo 2017

KoŔarka

09.03
19:00
Omladinac
Kris Kros
69
55
09.03.2019 19:00
Omladinac
69 : 55
Kris Kros
09.03
17:00
Sloven
Akademik
121
66
09.03.2019 17:00
Sloven
121 : 66
Akademik
09.03
17:00
Nova Pazova
Futog Tupanjac MD
96
75
09.03.2019 17:00
Nova Pazova
96 : 75
Futog Tupanjac MD
09.03
17:00
Bor RTB
Radnik
70
63
09.03.2019 17:00
Bor RTB
70 : 63
Radnik
09.03
14:30
OKK Junior
Jastrebac
78
59
09.03.2019 14:30
OKK Junior
78 : 59
Jastrebac
09.03
17:00
Prokuplje
Jugbasket
09.03.2019 17:00
Prokuplje
:
Jugbasket
09.03
15:20
Actavis Academy
Morava
65
86
09.03.2019 15:20
Actavis Academy
65 : 86
Morava
09.03
16:30
Čačak 94
Jagodina
88
105
09.03.2019 16:30
Čačak 94
88 : 105
Jagodina
09.03
18:00
Železničar
Radnički 1950
98
77
09.03.2019 18:00
Železničar
98 : 77
Radnički 1950
09.03
19:00
Klik
Napredak Junior
83
67
09.03.2019 19:00
Klik
83 : 67
Napredak Junior
09.03
20:00
Priboj
Zekas 75
98
95
09.03.2019 20:00
Priboj
98 : 95
Zekas 75
09.03
14:00
Eko Sport
Radnički
86
90
09.03.2019 14:00
Eko Sport
86 : 90
Radnički
09.03
12:00
Å abac
Loznica
76
89
09.03.2019 12:00
Å abac
76 : 89
Loznica
09.03
16:00
Užice
Sloga
93
78
09.03.2019 16:00
Užice
93 : 78
Sloga
09.03
18:00
Morava
Play off
91
85
09.03.2019 18:00
Morava
91 : 85
Play off
09.03
20:30
Železničar
Mladost
54
83
09.03.2019 20:30
Železničar
54 : 83
Mladost
09.03
20:15
Mladenovac
Vitez
63
56
09.03.2019 20:15
Mladenovac
63 : 56
Vitez
09.03
14:30
Barajevo Bambi
Cerak
58
100
09.03.2019 14:30
Barajevo Bambi
58 : 100
Cerak
09.03
14:30
Sava
BASK
65
81
09.03.2019 14:30
Sava
65 : 81
BASK
09.03
21:00
Cibona
Krka
99
71
09.03.2019 21:00
Cibona
99 : 71
Krka
09.03
17:00
Zadar
Crvena zvezda MTS
69
87
09.03.2019 17:00
Zadar
69 : 87
Crvena zvezda MTS
09.03
19:00
Partizan NIS
Igokea
67
57
09.03.2019 19:00
Partizan NIS
67 : 57
Igokea
09.03
18:00
Metalac
Beovuk 72
91
63
09.03.2019 18:00
Metalac
91 : 63
Beovuk 72
09.03
13:00
Mladost
TamiÅ”
80
73
09.03.2019 13:00
Mladost
80 : 73
TamiÅ”
09.03
18:00
VrŔac
Sloboda
87
86
09.03.2019 18:00
VrŔac
87 : 86
Sloboda
09.03
19:00
Mladost (SP)
Pirot
98
92
09.03.2019 19:00
Mladost (SP)
98 : 92
Pirot
09.03
18:00
KKK Radnički
Konstantin
92
98
09.03.2019 18:00
KKK Radnički
92 : 98
Konstantin
09.03
17:00
Zemun Fitofarmacija
Sloga
97
82
09.03.2019 17:00
Zemun Fitofarmacija
97 : 82
Sloga
09.03
18:00
Žarkovo
Napredak Bosphorus
45
77
09.03.2019 18:00
Žarkovo
45 : 77
Napredak Bosphorus
09.03
15:30
Zvečan
Sloga
53
87
09.03.2019 15:30
Zvečan
53 : 87
Sloga
09.03
12:30
Bagdala
Sistem 2000
60
79
09.03.2019 12:30
Bagdala
60 : 79
Sistem 2000
09.03
19:00
Gimnazijalac
Zicer
69
62
09.03.2019 19:00
Gimnazijalac
69 : 62
Zicer
09.03
13:00
Svrljig
Paraćin
59
69
09.03.2019 13:00
Svrljig
59 : 69
Paraćin
09.03
20:20
Duga
Radnički (Bg)
73
58
09.03.2019 20:20
Duga
73 : 58
Radnički (Bg)
09.03
15:00
VrŔac d.o.o.
Radnički 2016
68
74
09.03.2019 15:00
VrŔac d.o.o.
68 : 74
Radnički 2016

Odbojka

09.03
19:00
FAP Livnica
Ribnica 2
3
0
09.03.2019 19:00
FAP Livnica
3 : 0
Ribnica 2
09.03
17:00
Kulpin
Bečej
3
1
09.03.2019 17:00
Kulpin
3 : 1
Bečej
09.03
18:00
Hercegovina
Dunav Volley
0
3
09.03.2019 18:00
Hercegovina
0 : 3
Dunav Volley
09.03
19:00
Mladost (T)
Vrbas
3
0
09.03.2019 19:00
Mladost (T)
3 : 0
Vrbas
09.03
20:00
Partizan
Vojvodina NS Seme 2
1
3
09.03.2019 20:00
Partizan
1 : 3
Vojvodina NS Seme 2
09.03
19:00
Rudar
Sloga 2015
3
1
09.03.2019 19:00
Rudar
3 : 1
Sloga 2015
09.03
15:00
Roda
Blok Aut
3
1
09.03.2019 15:00
Roda
3 : 1
Blok Aut
09.03
19:00
Vest
Dunav Voley 2
3
1
09.03.2019 19:00
Vest
3 : 1
Dunav Voley 2
09.03
14:00
Warriors
Sloven
3
0
09.03.2019 14:00
Warriors
3 : 0
Sloven
09.03
Flaka
Junior
3
0
09.03.2019
Flaka
3 : 0
Junior
09.03
17:00
Hajduk Veljko 2
Knjaževac
0
3
09.03.2019 17:00
Hajduk Veljko 2
0 : 3
Knjaževac
09.03
18:00
Majdanpek FBC
Dubočica
0
3
09.03.2019 18:00
Majdanpek FBC
0 : 3
Dubočica
09.03
16:00
Desetka
Jagodina
3
1
09.03.2019 16:00
Desetka
3 : 1
Jagodina
09.03
18:00
Student
Bor
0
3
09.03.2019 18:00
Student
0 : 3
Bor
09.03
17:00
Panda
Pirot
3
0
09.03.2019 17:00
Panda
3 : 0
Pirot
09.03
14:00
Stampedo
KurŔumlija
0
3
09.03.2019 14:00
Stampedo
0 : 3
KurŔumlija
09.03
17:00
Zaječar
Knjaževac
3
0
09.03.2019 17:00
Zaječar
3 : 0
Knjaževac
09.03
18:00
Partizan
Elan Volej
3
1
09.03.2019 18:00
Partizan
3 : 1
Elan Volej
09.03
17:00
Volley Stars
Futog Vest
3
2
09.03.2019 17:00
Volley Stars
3 : 2
Futog Vest
09.03
17:00
Kosovska Mitrovica
Bambi volej
3
1
09.03.2019 17:00
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Bambi volej
09.03
17:00
Crnokosa Artos
Tutin
3
2
09.03.2019 17:00
Crnokosa Artos
3 : 2
Tutin
09.03
13:00
Novi Pazar
Sloboda S
3
2
09.03.2019 13:00
Novi Pazar
3 : 2
Sloboda S
09.03
17:00
Ribnica
Partizan 2
3
0
09.03.2019 17:00
Ribnica
3 : 0
Partizan 2
09.03
17:40
Lucky Star
Fortuna Plus
3
0
09.03.2019 17:40
Lucky Star
3 : 0
Fortuna Plus
09.03
14:45
Imlek
Lazarevac
2
3
09.03.2019 14:45
Imlek
2 : 3
Lazarevac
09.03
14:00
Red Fox-Smeč 5
Tehničar (Sd)
3
0
09.03.2019 14:00
Red Fox-Smeč 5
3 : 0
Tehničar (Sd)
09.03
15:45
Volleyland
AS
3
0
09.03.2019 15:45
Volleyland
3 : 0
AS
09.03
20:00
Avala
Akademija Singidunum
3
0
09.03.2019 20:00
Avala
3 : 0
Akademija Singidunum
09.03
19:00
Obilić
Blok Aut
3
0
09.03.2019 19:00
Obilić
3 : 0
Blok Aut
09.03
18:15
Dunav
Crnjanski
2
3
09.03.2019 18:15
Dunav
2 : 3
Crnjanski
09.03
20:00
Kolubara
Fenix Čukarički
3
0
09.03.2019 20:00
Kolubara
3 : 0
Fenix Čukarički
09.03
10:30
Proleter
Hercegovina
3
2
09.03.2019 10:30
Proleter
3 : 2
Hercegovina
09.03
14:30
Kikinda
ŽitiŔte
3
0
09.03.2019 14:30
Kikinda
3 : 0
ŽitiŔte
09.03
20:30
Banat
VrŔac
3
0
09.03.2019 20:30
Banat
3 : 0
VrŔac
09.03
17:30
Maks
Å trand Volej
1
3
09.03.2019 17:30
Maks
1 : 3
Å trand Volej
09.03
20:00
Star
Srem 2
0
3
09.03.2019 20:00
Star
0 : 3
Srem 2
09.03
17:00
Grbić
NS Volej tim
3
1
09.03.2019 17:00
Grbić
3 : 1
NS Volej tim
09.03
18:00
Paraćin
Radnički 1977
3
1
09.03.2019 18:00
Paraćin
3 : 1
Radnički 1977
09.03
19:00
Dunav 17
Plana
3
0
09.03.2019 19:00
Dunav 17
3 : 0
Plana
09.03
19:00
VGSK
Rudar
3
1
09.03.2019 19:00
VGSK
3 : 1
Rudar
09.03
15:00
ŽOK Topličanin
Pusta Reka
3
2
09.03.2019 15:00
ŽOK Topličanin
3 : 2
Pusta Reka
09.03
13:30
Lazarevac
AS Batajnica
1
3
09.03.2019 13:30
Lazarevac
1 : 3
AS Batajnica
09.03
09:00
Spas
Crvena zvezda
1
3
09.03.2019 09:00
Spas
1 : 3
Crvena zvezda
09.03
10:45
Roda
Partizan
3
0
09.03.2019 10:45
Roda
3 : 0
Partizan
09.03
12:45
Blok Aut
Crnjanski
3
0
09.03.2019 12:45
Blok Aut
3 : 0
Crnjanski
09.03
14:45
AS
Obrenovac
3
1
09.03.2019 14:45
AS
3 : 1
Obrenovac
09.03
11:30
Mladenovac
Lucky Star
3
2
09.03.2019 11:30
Mladenovac
3 : 2
Lucky Star

Rukomet

09.03
20:00
Dolovo
Mladost TSK
27
29
09.03.2019 20:00
Dolovo
27 : 29
Mladost TSK
09.03
19:00
Inđija
Radnički 1958
34
13
09.03.2019 19:00
Inđija
34 : 13
Radnički 1958
09.03
18:00
PKB
BASK Soko
36
27
09.03.2019 18:00
PKB
36 : 27
BASK Soko
09.03
21:00
Sindjelić
Rekreativo
22
24
09.03.2019 21:00
Sindjelić
22 : 24
Rekreativo
09.03
20:30
Potisje Pleteks
Vojvoda Stepa
27
23
09.03.2019 20:30
Potisje Pleteks
27 : 23
Vojvoda Stepa
09.03
20:00
Vojvodina
Izviđač
26
18
09.03.2019 20:00
Vojvodina
26 : 18
Izviđač
09.03
16:15
Meshkov Brest
PPD Zagreb
31
26
09.03.2019 16:15
Meshkov Brest
31 : 26
PPD Zagreb
09.03
19:00
Spartak Vojput
Metaloplastika
30
24
09.03.2019 19:00
Spartak Vojput
30 : 24
Metaloplastika
09.03
18:00
Kikinda
Mokra Gora
29
20
09.03.2019 18:00
Kikinda
29 : 20
Mokra Gora
09.03
19:00
Å amot 65
Partizan
25
25
09.03.2019 19:00
Å amot 65
25 : 25
Partizan
09.03
19:00
Sloga
Rudar
20
30
09.03.2019 19:00
Sloga
20 : 30
Rudar
09.03
20:30
Radnički 1964
Hajduk Veljko
33
25
09.03.2019 20:30
Radnički 1964
33 : 25
Hajduk Veljko
09.03
19:00
Vranje 1957
Zlatar
31
26
09.03.2019 19:00
Vranje 1957
31 : 26
Zlatar
09.03
18:00
Priboj
Lokomotiva
27
27
09.03.2019 18:00
Priboj
27 : 27
Lokomotiva
09.03
18:00
Dubočica 54
Žitorađa
41
26
09.03.2019 18:00
Dubočica 54
41 : 26
Žitorađa
09.03
18:00
Crvenka
Mačva
25
25
09.03.2019 18:00
Crvenka
25 : 25
Mačva
09.03
18:00
Vrbas Petrol
Jedinstvo
27
24
09.03.2019 18:00
Vrbas Petrol
27 : 24
Jedinstvo
09.03
19:00
Mokrin
Halas Jožef
23
24
09.03.2019 19:00
Mokrin
23 : 24
Halas Jožef
09.03
19:00
Radnički
Laki
35
28
09.03.2019 19:00
Radnički
35 : 28
Laki
09.03
20:00
ORK Loznica
Rudar
34
20
09.03.2019 20:00
ORK Loznica
34 : 20
Rudar
09.03
18:00
Loznica grad
Voždovac 1955 2
31
24
09.03.2019 18:00
Loznica grad
31 : 24
Voždovac 1955 2
09.03
20:00
Bor RTB
Voždovac 1955
24
22
09.03.2019 20:00
Bor RTB
24 : 22
Voždovac 1955
09.03
18:00
Medicinar
Zaječar 1949
30
25
09.03.2019 18:00
Medicinar
30 : 25
Zaječar 1949
09.03
16:00
Junior
Mladost
19
25
09.03.2019 16:00
Junior
19 : 25
Mladost
09.03
20:00
ORK Beograd
Sloga
23
20
09.03.2019 20:00
ORK Beograd
23 : 20
Sloga
09.03
18:00
Pančevo
Napredak 12
20
22
09.03.2019 18:00
Pančevo
20 : 22
Napredak 12
09.03
18:00
Požarevac
Železničar
19
37
09.03.2019 18:00
Požarevac
19 : 37
Železničar

Vaterpolo

09.03
20:00
Primorac
Jug CO
9
15
09.03.2019 20:00
Primorac
9 : 15
Jug CO
09.03
17:30
OVK POÅ K
HAVK Mladost
7
15
09.03.2019 17:30
OVK POÅ K
7 : 15
HAVK Mladost
09.03
20:00
Primorje EB
Solaris
4
7
09.03.2019 20:00
Primorje EB
4 : 7
Solaris
09.03
20:00
Nais
Budva
6
12
09.03.2019 20:00
Nais
6 : 12
Budva
09.03
20:00
Vojvodina
KVK Radnički
7
7
09.03.2019 20:00
Vojvodina
7 : 7
KVK Radnički
09.03
18:00
VA Cattaro
Valjevo Gorenje
9
15
09.03.2019 18:00
VA Cattaro
9 : 15
Valjevo Gorenje
09.03
20:00
Zadar 1952
VD Koper Primorska
12
7
09.03.2019 20:00
Zadar 1952
12 : 7
VD Koper Primorska
09.03
20:00
Galeb MR
MedveŔčak
7
9
09.03.2019 20:00
Galeb MR
7 : 9
MedveŔčak
09.03
Beograd
TaÅ”
13
9
09.03.2019
Beograd
13 : 9
TaÅ”
09.03
Bečej
Banjica
12
8
09.03.2019
Bečej
12 : 8
Banjica
09.03
Zemun
TENT
14
7
09.03.2019
Zemun
14 : 7
TENT
09.03
Stari Grad
Dunav
12
3
09.03.2019
Stari Grad
12 : 3
Dunav
09.03
Dorćol
Novi Beograd 11. april
8
14
09.03.2019
Dorćol
8 : 14
Novi Beograd 11. april
09.03
Spartak Prozivka
Rasina
14
12
09.03.2019
Spartak Prozivka
14 : 12
Rasina

Futsal

09.03
19:00
Metalac Kolorado
Zlatar 33
8
0
09.03.2019 19:00
Metalac Kolorado
8 : 0
Zlatar 33
09.03
16:30
Župski rubin
Oplenac
12
2
09.03.2019 16:30
Župski rubin
12 : 2
Oplenac
09.03
20:30
Put-inženjering
Radnički 2010
2
2
09.03.2019 20:30
Put-inženjering
2 : 2
Radnički 2010
09.03
19:30
Futsal Trebinje
Konjarnik
2
6
09.03.2019 19:30
Futsal Trebinje
2 : 6
Konjarnik
09.03
21:00
Pirgos
BabuŔnica 2011
12
0
09.03.2019 21:00
Pirgos
12 : 0
BabuŔnica 2011

Hokej

09.03
20:00
Zagreb
MedveŔčak
6
4
09.03.2019 20:00
Zagreb
6 : 4
MedveŔčak
1:0
09.03
19:15
Triglav
Mladost
4
2
09.03.2019 19:15
Triglav
4 : 2
Mladost
1:0
09.03
17:15
Slavija Junior
ECE Celje
3
5
09.03.2019 17:15
Slavija Junior
3 : 5
ECE Celje
0:1
31' Žuti karton (Omladinac)
Aleksandar MiÅ”ić