XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
13/14.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Bukovik
Razanj
14.04.2019 16:00
Majdanpek
2 : 0
Bukovik
Timok 1919
Zaječar
3 : 1
OFK Slatina
Bor
13.04.2019 16:00
Timok 1919
3 : 1
OFK Slatina
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Kablovi
Zaječar
13.04.2019 16:00
Đerdap
5 : 0
Kablovi
Moravica
Subotinac
0 : 0
Orljane
Orljane
14.04.2019 16:00
Moravica
0 : 0
Orljane
Malošište
Malošište
7 : 1
BSK
Bogovina
14.04.2019 16:00
Malošište
7 : 1
BSK
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
14.04.2019 16:00
Naša krila 1936
1 : 2
Hajduk Veljko
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
13.04.2019 16:00
Svrljig
1 : 0
Brodoremont
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
14.04.2019 16:00
Timočanin
2 : 1
Rudar Alpos
14.04.2019 18:45 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Timočanin 22 16 3 3 51
2 Hajduk Veljko 22 15 4 3 49
3 Timok 1919 22 15 4 3 49
4 Beleška: Moravica 22 13 3 6 42
5 Đerdap 22 10 3 9 33
6 Beleška: Orljane 22 9 4 9 31
7 Kablovi 22 8 6 8 30
8 Naša krila 1936 22 9 2 11 29
9 Brodoremont 22 9 2 11 29
10 Beleška: Majdanpek 22 9 1 12 28
11 Bukovik 22 7 6 9 27
12 Beleška: OFK Slatina 22 7 5 10 26
13 Beleška: Svrljig (-1) 22 7 6 9 26
14 Beleška: Malošište 22 7 4 11 25
15 BSK (-1) 22 7 1 14 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Nišavska okružna liga Rudar Alpos 22 0 2 20 2

23.kolo
Sledeće kolo
20/21.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
21.04.2019 16:30
Timočanin
3 : 0
Majdanpek
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Svrljig
Svrljig
21.04.2019 16:30
Rudar Alpos
2 : 1
Svrljig
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
20.04.2019 16:30
Brodoremont
2 : 0
Naša krila 1936
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Malošište
Malošište
21.04.2019 16:30
Hajduk Veljko
3 : 0
Malošište
BSK
Bogovina
0 : 0
Moravica
Subotinac
20.04.2019 16:30
BSK
0 : 0
Moravica
Orljane
Orljane
2 : 1
Đerdap
Kladovo
21.04.2019 16:30
Orljane
2 : 1
Đerdap
Kablovi
Zaječar
1 : 3
Timok 1919
Zaječar
21.04.2019 16:30
Kablovi
1 : 3
Timok 1919
OFK Slatina
Bor
2 : 2
Bukovik
Razanj
21.04.2019 16:30
OFK Slatina
2 : 2
Bukovik
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 20 korisnika
Takmičenje prati 84 korisnika
Aleksincanin i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dragan Popaz i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mpcz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
orljanac1 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
maxdoljevacc i još 4 korisnika su tipovali utakmicu