13.04
16:00
Cement
Radnički (ZR)
0
0
|
13.04.2019 16:00 | Cement | 0 : 0 | Radnički (ZR) | |||||
13.04
16:00
Omladinac
Mladost
1
2
|
13.04.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Mladost | |||||
13.04
16:00
Crvena zvezda
Radnički (NP)
4
1
|
13.04.2019 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Radnički (NP) | |||||
13.04
16:00
Bačka 1901
Radnički (SM)
1
0
|
13.04.2019 16:00 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Radnički (SM) | |||||
13.04
16:00
Hajduk 1912
Bratstvo 1946
0
0
|
13.04.2019 16:00 | Hajduk 1912 | 0 : 0 | Bratstvo 1946 |
13.04
15:30
Tutin
Provo
1
2
|
13.04.2019 15:30 | Tutin | 1 : 2 | Provo | |||||
13.04
15:30
Loznica
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
13.04.2019 15:30 | Loznica | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
13.04
15:30
FAP
Sloga (PŽ)
0
5
|
13.04.2019 15:30 | FAP | 0 : 5 | Sloga (PŽ) | |||||
13.04
15:30
Mokra Gora
Sloga 33
2
0
|
13.04.2019 15:30 | Mokra Gora | 2 : 0 | Sloga 33 | |||||
13.04
15:30
Smederevo 1924
Šumadija (A)
2
1
|
13.04.2019 15:30 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Šumadija (A) | |||||
13.04
15:30
Jedinstvo (Ub)
Mladi radnik 1926
1
0
|
13.04.2019 15:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 |
13.04
16:00
Moravac Orion
Budućnost
3
0
|
13.04.2019 16:00 | Moravac Orion | 3 : 0 | Budućnost | |||||
13.04
16:00
Rtanj
Zaplanjac
0
0
|
13.04.2019 16:00 | Rtanj | 0 : 0 | Zaplanjac | |||||
13.04
16:00
Trstenik PPT
Car Konstantin
0
3
|
13.04.2019 16:00 | Trstenik PPT | 0 : 3 | Car Konstantin | |||||
13.04
16:00
OFK Sinđelić
Radnički (S)
2
0
|
13.04.2019 16:00 | OFK Sinđelić | 2 : 0 | Radnički (S) |
13.04
16:00
IMT
Radnički (O)
0
1
|
13.04.2019 16:00 | IMT | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
13.04
16:00
OFK Beograd
Kolubara
1
0
|
13.04.2019 16:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Kolubara | |||||
13.04
10:00
BASK
Brodarac
2
1
|
13.04.2019 10:00 | BASK | 2 : 1 | Brodarac |
13.04
16:00
BAK
Krajina
1
3
|
13.04.2019 16:00 | BAK | 1 : 3 | Krajina | |||||
13.04
16:00
OFK Proleter
Sloga
2
2
|
13.04.2019 16:00 | OFK Proleter | 2 : 2 | Sloga | |||||
13.04
16:00
Radnički (S)
Jedinstvo (NB)
5
4
|
13.04.2019 16:00 | Radnički (S) | 5 : 4 | Jedinstvo (NB) | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Begej
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Jedinstvo (BK) | 2 : 1 | Begej | |||||
13.04
16:00
Sloboda
Kikinda 1909
0
1
|
13.04.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
13.04
16:00
Radnički (K)
Mladost (O)
1
0
|
13.04.2019 16:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Mladost (O) |
13.04
16:00
Radnički (Š)
Hajduk (Č)
9
0
|
13.04.2019 16:00 | Radnički (Š) | 9 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
13.04
16:00
Sloga (T)
Borac (Š)
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Sloga (T) | 2 : 1 | Borac (Š) |
13.04
16:00
BSK
Mladost (T)
1
2
|
13.04.2019 16:00 | BSK | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
13.04
16:00
Mladost APA
Radnički (S)
3
0
|
13.04.2019 16:00 | Mladost APA | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
13.04
16:00
Polet (K)
Sloga (Č)
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Polet (K) | 2 : 1 | Sloga (Č) | |||||
13.04
16:00
OFK Vrbas
Bačka
8
2
|
13.04.2019 16:00 | OFK Vrbas | 8 : 2 | Bačka |
13.04
15:30
Gruža
Polet
1
2
|
13.04.2019 15:30 | Gruža | 1 : 2 | Polet | |||||
13.04
15:30
Trepča
Sušica
2
0
|
13.04.2019 15:30 | Trepča | 2 : 0 | Sušica | |||||
13.04
15:30
Goč
Sloga
0
1
|
13.04.2019 15:30 | Goč | 0 : 1 | Sloga |
13.04
15:30
Mladi borac
Morava
0
2
|
13.04.2019 15:30 | Mladi borac | 0 : 2 | Morava | |||||
13.04
15:30
VGSK
OFK Aranđelovac 1979
2
1
|
13.04.2019 15:30 | VGSK | 2 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 |
13.04
15:30
Sloga (BB)
LFK Mladost
1
1
|
13.04.2019 15:30 | Sloga (BB) | 1 : 1 | LFK Mladost |
13.04
16:00
Pusta Reka
Balkanski
2
0
|
13.04.2019 16:00 | Pusta Reka | 2 : 0 | Balkanski | |||||
13.04
16:00
Morava
Mladost (B)
1
0
|
13.04.2019 16:00 | Morava | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
13.04
16:00
Sloga
Tanasko Rajić
0
0
|
13.04.2019 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Tanasko Rajić |
13.04
16:00
Sloga
OFK Kosanica
1
2
|
13.04.2019 16:00 | Sloga | 1 : 2 | OFK Kosanica |
13.04
16:00
Timok 1919
OFK Slatina
3
1
|
13.04.2019 16:00 | Timok 1919 | 3 : 1 | OFK Slatina | |||||
13.04
16:00
Đerdap
Kablovi
5
0
|
13.04.2019 16:00 | Đerdap | 5 : 0 | Kablovi | |||||
13.04
16:00
Svrljig
Brodoremont
1
0
|
13.04.2019 16:00 | Svrljig | 1 : 0 | Brodoremont |
13.04
16:00
Milutinac
Napredak
1
1
|
13.04.2019 16:00 | Milutinac | 1 : 1 | Napredak | |||||
13.04
14:00
Studenski Grad
BSK Batajnica
3
1
|
13.04.2019 14:00 | Studenski Grad | 3 : 1 | BSK Batajnica | |||||
13.04
16:00
Sopot
TEK Sloga
3
2
|
13.04.2019 16:00 | Sopot | 3 : 2 | TEK Sloga |
13.04
16:00
Mladost (L)
Naftagas
1
4
|
13.04.2019 16:00 | Mladost (L) | 1 : 4 | Naftagas | |||||
13.04
16:00
Proleter 2006
Banat
3
4
|
13.04.2019 16:00 | Proleter 2006 | 3 : 4 | Banat |
13.04
16:30
Krila Krajine
Tvrđava
1
0
|
13.04.2019 16:30 | Krila Krajine | 1 : 0 | Tvrđava | |||||
13.04
16:30
Vojvodina (T)
Borac 46
1
1
|
13.04.2019 16:30 | Vojvodina (T) | 1 : 1 | Borac 46 |
13.04
16:00
Rudar
Budućnost
4
7
|
13.04.2019 16:00 | Rudar | 4 : 7 | Budućnost | |||||
13.04
16:00
Partizan
Napredak
4
2
|
13.04.2019 16:00 | Partizan | 4 : 2 | Napredak |
13.04
16:30
Mladost
ŽSK
3
0
|
13.04.2019 16:30 | Mladost | 3 : 0 | ŽSK | |||||
13.04
16:30
Slavija
Fruškogorski partizan
0
0
|
13.04.2019 16:30 | Slavija | 0 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
13.04
16:30
RFK Novi Sad 1921
Omladinac
3
1
|
13.04.2019 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 1 | Omladinac |
13.04
16:30
Obilić
Proleter (Nj)
2
0
|
13.04.2019 16:30 | Obilić | 2 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
13.04
16:30
Proleter (RS)
Senta
3
0
|
13.04.2019 16:30 | Proleter (RS) | 3 : 0 | Senta | |||||
13.04
16:30
Radnički 1905
Sutjeska
3
0
|
13.04.2019 16:30 | Radnički 1905 | 3 : 0 | Sutjeska |
13.04
16:00
Hajduk
Resavac
3
0
|
13.04.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Resavac |
13.04
11:00
Rakovica
Balkan Mirijevo
4
0
|
13.04.2019 11:00 | Rakovica | 4 : 0 | Balkan Mirijevo |
13.04
16:00
Vinča
Dunavac
4
1
|
13.04.2019 16:00 | Vinča | 4 : 1 | Dunavac |
13.04
15:30
Ovčar
Omladinac
2
0
|
13.04.2019 15:30 | Ovčar | 2 : 0 | Omladinac |
13.04
16:00
Rudar
Radnik
1
1
|
13.04.2019 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Radnik | |||||
13.04
16:00
Omladinac
Proleter
1
0
|
13.04.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Proleter |
13.04
16:30
Jedinstvo 1936
Blagotin
3
2
|
13.04.2019 16:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 2 | Blagotin | |||||
13.04
16:30
Ribnik
Sloga (M)
0
0
|
13.04.2019 16:30 | Ribnik | 0 : 0 | Sloga (M) |
13.04
16:30
Dušan Silni
Duško
1
2
|
13.04.2019 16:30 | Dušan Silni | 1 : 2 | Duško |
13.04
16:30
Dunav
Vojvodina (S)
4
2
|
13.04.2019 16:30 | Dunav | 4 : 2 | Vojvodina (S) | |||||
13.04
16:30
Jedinstvo Stević
Sloga (BNS)
0
0
|
13.04.2019 16:30 | Jedinstvo Stević | 0 : 0 | Sloga (BNS) |
13.04
15:30
Đerdap
Makce
11
3
|
13.04.2019 15:30 | Đerdap | 11 : 3 | Makce | |||||
13.04
15:30
Jedinstvo (Lj)
Polet (SD)
1
0
|
13.04.2019 15:30 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 0 | Polet (SD) |
13.04
16:00
Morava (Ž)
Moravac
4
0
|
13.04.2019 16:00 | Morava (Ž) | 4 : 0 | Moravac | |||||
13.04
16:00
Moravac
Napredak 2012
5
1
|
13.04.2019 16:00 | Moravac | 5 : 1 | Napredak 2012 |
13.04
Mladi radnik
Pobeda
1
2
|
13.04.2019 | Mladi radnik | 1 : 2 | Pobeda | |||||
13.04
Plana
Proleter 1947
2
0
|
13.04.2019 | Plana | 2 : 0 | Proleter 1947 |
13.04
16:00
Polom
Brestovac
3
0
|
13.04.2019 16:00 | Polom | 3 : 0 | Brestovac | |||||
13.04
16:00
Zlot
Šarbanovac
3
0
|
13.04.2019 16:00 | Zlot | 3 : 0 | Šarbanovac | |||||
13.04
16:00
Rudna Glava
Nemetali
4
0
|
13.04.2019 16:00 | Rudna Glava | 4 : 0 | Nemetali |
13.04
16:00
Rubribreza
Iskra
1
1
|
13.04.2019 16:00 | Rubribreza | 1 : 1 | Iskra | |||||
13.04
16:00
Banjani
OFK Jabučje
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Banjani | 2 : 1 | OFK Jabučje |
13.04
16:00
Borac (D)
Srbija
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Borac (D) | 2 : 1 | Srbija |
13.04
16:00
Midžor (K)
Rudar Vrška Čuka
2
2
|
13.04.2019 16:00 | Midžor (K) | 2 : 2 | Rudar Vrška Čuka | |||||
13.04
16:00
Ozren
Graničar
2
0
|
13.04.2019 16:00 | Ozren | 2 : 0 | Graničar |
13.04
15:30
Senjak
Mladost
3
0
|
13.04.2019 15:30 | Senjak | 3 : 0 | Mladost | |||||
13.04
15:30
Vladimir Durković
Zadrugar
1
0
|
13.04.2019 15:30 | Vladimir Durković | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
13.04
15:30
Lužnica
Dragoš
6
0
|
13.04.2019 15:30 | Lužnica | 6 : 0 | Dragoš |
13.04
16:00
Mladost
Vihor
1
3
|
13.04.2019 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Vihor |
13.04
15:00
Gračanica
Polet
0
1
|
13.04.2019 15:00 | Gračanica | 0 : 1 | Polet | |||||
13.04
Radnički
Gracko
1
5
|
13.04.2019 | Radnički | 1 : 5 | Gracko |
13.04
14:00
Kusce
Oskar
3
0
|
13.04.2019 14:00 | Kusce | 3 : 0 | Oskar |
13.04
16:30
Krtinska
Polet
1
0
|
13.04.2019 16:30 | Krtinska | 1 : 0 | Polet |
13.04
16:30
Železničar
Jedinstvo
0
4
|
13.04.2019 16:30 | Železničar | 0 : 4 | Jedinstvo |
13.04
16:30
Vojvodina (CC)
Janošik
2
2
|
13.04.2019 16:30 | Vojvodina (CC) | 2 : 2 | Janošik |
13.04
16:00
Stari Trstenik
Velika Drenova
5
2
|
13.04.2019 16:00 | Stari Trstenik | 5 : 2 | Velika Drenova | |||||
13.04
16:00
Ušće
Kamenorezac 76
3
1
|
13.04.2019 16:00 | Ušće | 3 : 1 | Kamenorezac 76 |
13.04
16:00
Morava
Morava
2
2
|
13.04.2019 16:00 | Morava | 2 : 2 | Morava | |||||
13.04
16:00
Šumadinac
Sloga
3
2
|
13.04.2019 16:00 | Šumadinac | 3 : 2 | Sloga | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (D)
Partizan
4
3
|
13.04.2019 16:00 | Jedinstvo (D) | 4 : 3 | Partizan |
13.04
16:00
Pomoravlje
Moravac 2015
1
1
|
13.04.2019 16:00 | Pomoravlje | 1 : 1 | Moravac 2015 | |||||
13.04
16:00
Borac 1805
Rudar (SR)
1
1
|
13.04.2019 16:00 | Borac 1805 | 1 : 1 | Rudar (SR) |
13.04
16:00
Avala
PKB Padinska Skela
1
2
|
13.04.2019 16:00 | Avala | 1 : 2 | PKB Padinska Skela |
13.04
16:00
Bogutovačka Banja
Mineral 2015
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Bogutovačka Banja | 2 : 1 | Mineral 2015 | |||||
13.04
16:00
Mlada krila
Metalac
6
1
|
13.04.2019 16:00 | Mlada krila | 6 : 1 | Metalac |
13.04
16:30
Azbukovica
Rudar
1
0
|
13.04.2019 16:30 | Azbukovica | 1 : 0 | Rudar |
13.04
15:30
Kralj Petar I
Mladost (J)
2
2
|
13.04.2019 15:30 | Kralj Petar I | 2 : 2 | Mladost (J) |
13.04
16:00
Veliko Trnjane
Plantaža
2
3
|
13.04.2019 16:00 | Veliko Trnjane | 2 : 3 | Plantaža |
13.04
16:30
AFK
Šampion
3
0
|
13.04.2019 16:30 | AFK | 3 : 0 | Šampion |
13.04
15:30
Žitkovica 2017
Napredak 1934
2
1
|
13.04.2019 15:30 | Žitkovica 2017 | 2 : 1 | Napredak 1934 |
13.04
15:30
Jasenovac
Radnički (K)
8
1
|
13.04.2019 15:30 | Jasenovac | 8 : 1 | Radnički (K) |
13.04
16:30
Borac (A)
Bistrica
1
2
|
13.04.2019 16:30 | Borac (A) | 1 : 2 | Bistrica | |||||
13.04
16:30
Vreoci
Sloga
3
1
|
13.04.2019 16:30 | Vreoci | 3 : 1 | Sloga |
13.04
14:00
Petlić SD 026
Drugovac
3
0
|
13.04.2019 14:00 | Petlić SD 026 | 3 : 0 | Drugovac |
13.04
15:30
Zeppelin 026
Budućnost
2
3
|
13.04.2019 15:30 | Zeppelin 026 | 2 : 3 | Budućnost |
13.04
15:30
Lokomotiva
Jerma
2
2
|
13.04.2019 15:30 | Lokomotiva | 2 : 2 | Jerma | |||||
13.04
15:30
Napredak
Veliki Suvodol
10
0
|
13.04.2019 15:30 | Napredak | 10 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
13.04
15:30
Nišavac
Zvezda
1
6
|
13.04.2019 15:30 | Nišavac | 1 : 6 | Zvezda |
13.04
16:30
Pobeda 1976
OFK Rutevac 1908
2
6
|
13.04.2019 16:30 | Pobeda 1976 | 2 : 6 | OFK Rutevac 1908 | |||||
13.04
16:30
OFK Sloga
Ratar
2
1
|
13.04.2019 16:30 | OFK Sloga | 2 : 1 | Ratar |
13.04
15:30
Radnik
Bačinac
3
1
|
13.04.2019 15:30 | Radnik | 3 : 1 | Bačinac |
13.04
Kapidžija
Konjuh
1
2
|
13.04.2019 | Kapidžija | 1 : 2 | Konjuh | |||||
13.04
Globoder
Modrica
1
1
|
13.04.2019 | Globoder | 1 : 1 | Modrica |
13.04
16:00
Hajduk
Sloga
3
0
|
13.04.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Sloga |
13.04
16:00
Aluminjum
Spartak
6
1
|
13.04.2019 16:00 | Aluminjum | 6 : 1 | Spartak |
13.04
16:00
Taskovići
Marina Kutina
2
2
|
13.04.2019 16:00 | Taskovići | 2 : 2 | Marina Kutina |
13.04
16:30
Belpos
Petrovac 74
0
2
|
13.04.2019 16:30 | Belpos | 0 : 2 | Petrovac 74 | |||||
13.04
16:30
Mladost 2013
Sparta
1
2
|
13.04.2019 16:30 | Mladost 2013 | 1 : 2 | Sparta |
13.04
16:30
Radnik
Donja Mutnica
0
3
|
13.04.2019 16:30 | Radnik | 0 : 3 | Donja Mutnica |
13.04
16:30
Sloga Obrva
Miločajac
0
1
|
13.04.2019 16:30 | Sloga Obrva | 0 : 1 | Miločajac |
13.04
16:30
Budućnost
Koštam Polje
2
3
|
13.04.2019 16:30 | Budućnost | 2 : 3 | Koštam Polje |
13.04
16:00
Gornje Sinkovce
FSU Borac 2018
6
0
|
13.04.2019 16:00 | Gornje Sinkovce | 6 : 0 | FSU Borac 2018 |
13.04
15:30
Dunav
Sloga (Ć)
3
1
|
13.04.2019 15:30 | Dunav | 3 : 1 | Sloga (Ć) |
13.04
16:30
Metaloplastika
POFK Letnjikovac
6
0
|
13.04.2019 16:30 | Metaloplastika | 6 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
13.04
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Petlovača
0
2
|
13.04.2019 16:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 0 : 2 | Petlovača | |||||
13.04
16:30
Sloga
Culjković
3
2
|
13.04.2019 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Culjković |
13.04
15:30
Zvizdar
Dokmir
5
2
|
13.04.2019 15:30 | Zvizdar | 5 : 2 | Dokmir |
13.04
16:30
Lider
Panonija
2
0
|
13.04.2019 16:30 | Lider | 2 : 0 | Panonija | |||||
13.04
16:30
Borac (BG)
Jedinstvo Lemeš
1
0
|
13.04.2019 16:30 | Borac (BG) | 1 : 0 | Jedinstvo Lemeš |
13.04
16:00
Šljivar
Lovac
7
1
|
13.04.2019 16:00 | Šljivar | 7 : 1 | Lovac |
13.04
15:30
Burovac
Borac
1
4
|
13.04.2019 15:30 | Burovac | 1 : 4 | Borac | |||||
13.04
15:30
Soko
Dobrnje
1
1
|
13.04.2019 15:30 | Soko | 1 : 1 | Dobrnje | |||||
13.04
15:30
Radnik
Dragoš
4
1
|
13.04.2019 15:30 | Radnik | 4 : 1 | Dragoš |
13.04
15:30
Zabrđe 1936
Rudar 1947
3
0
|
13.04.2019 15:30 | Zabrđe 1936 | 3 : 0 | Rudar 1947 |
13.04
16:00
Mladost
Polet
2
2
|
13.04.2019 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Polet | |||||
13.04
16:00
Kotlenik (L)
Čestin
2
0
|
13.04.2019 16:00 | Kotlenik (L) | 2 : 0 | Čestin | |||||
13.04
16:00
Borac
Grivac
0
1
|
13.04.2019 16:00 | Borac | 0 : 1 | Grivac |
13.04
16:30
Solunac
Mladost
1
2
|
13.04.2019 16:30 | Solunac | 1 : 2 | Mladost | |||||
13.04
16:30
Naša Krajina
Graničar
4
3
|
13.04.2019 16:30 | Naša Krajina | 4 : 3 | Graničar |
13.04
15:30
Feniks
Napredak (MK)
2
0
|
13.04.2019 15:30 | Feniks | 2 : 0 | Napredak (MK) |
13.04
16:30
Bresje
OFK Dragoševac
0
5
|
13.04.2019 16:30 | Bresje | 0 : 5 | OFK Dragoševac | |||||
13.04
16:30
Jagodina
PSS-192
1
3
|
13.04.2019 16:30 | Jagodina | 1 : 3 | PSS-192 |
13.04
16:30
Krupa
Čelik
5
2
|
13.04.2019 16:30 | Krupa | 5 : 2 | Čelik | |||||
13.04
16:30
Tuzla City
Radnik
1
1
|
13.04.2019 16:30 | Tuzla City | 1 : 1 | Radnik | |||||
13.04
16:30
Zvijezda 09
Mladost
2
1
|
13.04.2019 16:30 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Mladost | |||||
13.04
16:30
Zrinjski
Željezničar
1
0
|
13.04.2019 16:30 | Zrinjski | 1 : 0 | Željezničar |
13.04
16:00
Željezničar Sport Team
Slavija
4
0
|
13.04.2019 16:00 | Željezničar Sport Team | 4 : 0 | Slavija | |||||
13.04
16:00
Alfa
Sloboda
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Alfa | 2 : 1 | Sloboda | |||||
13.04
16:00
Rudar Prijedor
Sloga
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Sloga | |||||
13.04
16:00
Podrinje
Drina
4
2
|
13.04.2019 16:00 | Podrinje | 4 : 2 | Drina | |||||
13.04
16:00
Tekstilac
Sutjeska
0
0
|
13.04.2019 16:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
13.04
16:00
Borac
Kozara
1
0
|
13.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 0 | Kozara |
13.04
16:00
Grbalj
OFK Petrovac
2
0
|
13.04.2019 16:00 | Grbalj | 2 : 0 | OFK Petrovac | |||||
13.04
16:00
Mornar
Budućnost
0
1
|
13.04.2019 16:00 | Mornar | 0 : 1 | Budućnost | |||||
13.04
16:00
Sutjeska
Lovćen
4
0
|
13.04.2019 16:00 | Sutjeska | 4 : 0 | Lovćen | |||||
13.04
16:00
OFK Titograd
Iskra
1
2
|
13.04.2019 16:00 | OFK Titograd | 1 : 2 | Iskra | |||||
13.04
16:00
Zeta
Rudar
2
1
|
13.04.2019 16:00 | Zeta | 2 : 1 | Rudar |
13.04
16:00
Brighton
AFC Bournemouth
0
5
|
13.04.2019 16:00 | Brighton | 0 : 5 | AFC Bournemouth | |||||
13.04
16:00
Burnley
Cardiff City
2
0
|
13.04.2019 16:00 | Burnley | 2 : 0 | Cardiff City | |||||
13.04
16:00
Fulham
Everton
2
0
|
13.04.2019 16:00 | Fulham | 2 : 0 | Everton | |||||
13.04
18:30
Manchester United
West Ham United
2
1
|
13.04.2019 18:30 | Manchester United | 2 : 1 | West Ham United | |||||
13.04
16:00
Southampton
Wolverhampton
3
1
|
13.04.2019 16:00 | Southampton | 3 : 1 | Wolverhampton | |||||
13.04
13:30
Tottenham Hotspur
Huddersfield Town
4
0
|
13.04.2019 13:30 | Tottenham Hotspur | 4 : 0 | Huddersfield Town |
13.04
18:30
Atlético Madrid
Celta de Vigo
2
0
|
13.04.2019 18:30 | Atlético Madrid | 2 : 0 | Celta de Vigo | |||||
13.04
13:00
Espanyol
Deportivo Alavés
2
1
|
13.04.2019 13:00 | Espanyol | 2 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
13.04
16:15
Huesca
Barcelona
0
0
|
13.04.2019 16:15 | Huesca | 0 : 0 | Barcelona | |||||
13.04
20:45
Sevilla
Real Betis
3
2
|
13.04.2019 20:45 | Sevilla | 3 : 2 | Real Betis |
13.04
18:30
Borussia Dortmund
Mainz 05
2
1
|
13.04.2019 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 1 | Mainz 05 | |||||
13.04
15:30
RB Leipzig
Wolfsburg
2
0
|
13.04.2019 15:30 | RB Leipzig | 2 : 0 | Wolfsburg | |||||
13.04
15:30
Stuttgart
Bayer Leverkusen
0
1
|
13.04.2019 15:30 | Stuttgart | 0 : 1 | Bayer Leverkusen | |||||
13.04
15:30
Werder
Freiburg
2
1
|
13.04.2019 15:30 | Werder | 2 : 1 | Freiburg | |||||
13.04
15:30
Hannover 96
Borussia Mönchengladbach
0
1
|
13.04.2019 15:30 | Hannover 96 | 0 : 1 | Borussia Mönchengladbach |
13.04
15:00
SPAL
Juventus
2
1
|
13.04.2019 15:00 | SPAL | 2 : 1 | Juventus | |||||
13.04
20:30
Milan
Lazio
1
0
|
13.04.2019 20:30 | Milan | 1 : 0 | Lazio | |||||
13.04
18:00
Roma
Udinese
1
0
|
13.04.2019 18:00 | Roma | 1 : 0 | Udinese |
13.04
20:00
Caen
Angers
0
1
|
13.04.2019 20:00 | Caen | 0 : 1 | Angers | |||||
13.04
17:00
Olympique Marseille
Nîmes
2
1
|
13.04.2019 17:00 | Olympique Marseille | 2 : 1 | Nîmes | |||||
13.04
20:00
Monaco
Reims
0
0
|
13.04.2019 20:00 | Monaco | 0 : 0 | Reims | |||||
13.04
20:00
Strasbourg
Guingamp
3
3
|
13.04.2019 20:00 | Strasbourg | 3 : 3 | Guingamp |
13.04
18:00
Crvena zvezda
Radnički (N)
3
0
|
13.04.2019 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Radnički (N) | |||||
13.04
19:00
Partizan
Čukarički
3
0
|
13.04.2019 19:00 | Partizan | 3 : 0 | Čukarički | |||||
13.04
18:00
Mladost
Napredak
2
1
|
13.04.2019 18:00 | Mladost | 2 : 1 | Napredak | |||||
13.04
19:00
Vojvodina
Proleter
0
1
|
13.04.2019 19:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Proleter |
13.04
18:00
Radnik
OFK Bačka
1
1
|
13.04.2019 18:00 | Radnik | 1 : 1 | OFK Bačka | |||||
13.04
19:00
Voždovac
Zemun
2
2
|
13.04.2019 19:00 | Voždovac | 2 : 2 | Zemun | |||||
13.04
19:00
Mačva
Dinamo
2
0
|
13.04.2019 19:00 | Mačva | 2 : 0 | Dinamo |
13.04
ŽFU Zvezda B 2018
Banat
9
0
|
13.04.2019 | ŽFU Zvezda B 2018 | 9 : 0 | Banat | |||||
13.04
Stajicevo
Moskva
3
2
|
13.04.2019 | Stajicevo | 3 : 2 | Moskva |
13.04
16:00
Karađorđe
TSC
0
1
|
13.04.2019 16:00 | Karađorđe | 0 : 1 | TSC |
13.04
10:00
Petar Puača
Bačka 1901
3
4
|
13.04.2019 10:00 | Petar Puača | 3 : 4 | Bačka 1901 | |||||
13.04
13:00
OFK Vršac
TSC
2
1
|
13.04.2019 13:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | TSC |
13.04
Drina
Brezovica
8
0
|
13.04.2019 | Drina | 8 : 0 | Brezovica | |||||
13.04
Radnički
Ribnica
2
1
|
13.04.2019 | Radnički | 2 : 1 | Ribnica | |||||
13.04
Provo
Radnički Šabački
1
0
|
13.04.2019 | Provo | 1 : 0 | Radnički Šabački |
13.04
16:00
Jugoslavija
Tempo
4
2
|
13.04.2019 16:00 | Jugoslavija | 4 : 2 | Tempo |
13.04
13:00
Posavina
Crvena Zastava
3
3
|
13.04.2019 13:00 | Posavina | 3 : 3 | Crvena Zastava | |||||
13.04
10:00
Strelac
Rvati
2
4
|
13.04.2019 10:00 | Strelac | 2 : 4 | Rvati | |||||
13.04
13:00
Budućnost
Jedinstvo
0
5
|
13.04.2019 13:00 | Budućnost | 0 : 5 | Jedinstvo |
13.04
11:00
Crvena Zvezda
Brodarac
1
3
|
13.04.2019 11:00 | Crvena Zvezda | 1 : 3 | Brodarac | |||||
13.04
12:00
Trajal
Čukarički
0
5
|
13.04.2019 12:00 | Trajal | 0 : 5 | Čukarički | |||||
13.04
13:00
Partizan
Radnički (N)
1
1
|
13.04.2019 13:00 | Partizan | 1 : 1 | Radnički (N) | |||||
13.04
14:00
Spartak ŽK
Dinamo (P)
0
3
|
13.04.2019 14:00 | Spartak ŽK | 0 : 3 | Dinamo (P) | |||||
13.04
10:00
Rad
OFK Beograd
2
0
|
13.04.2019 10:00 | Rad | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
13.04
13:30
Internacional
Vojvodina
4
0
|
13.04.2019 13:30 | Internacional | 4 : 0 | Vojvodina |
13.04
12:00
Inđija
Borac (NS)
0
1
|
13.04.2019 12:00 | Inđija | 0 : 1 | Borac (NS) | |||||
13.04
15:00
OFK Vršac
TSC
0
0
|
13.04.2019 15:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | TSC |
13.04
16:00
Šabac
Radnički
6
1
|
13.04.2019 16:00 | Šabac | 6 : 1 | Radnički | |||||
13.04
16:00
Sunrise
Železničar
2
3
|
13.04.2019 16:00 | Sunrise | 2 : 3 | Železničar | |||||
13.04
16:00
Provo
Rađevac
7
1
|
13.04.2019 16:00 | Provo | 7 : 1 | Rađevac |
13.04
Zlatar
Jedinstvo Putevi
1
0
|
13.04.2019 | Zlatar | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
13.04
Sloga (BB)
Polimlje
5
2
|
13.04.2019 | Sloga (BB) | 5 : 2 | Polimlje | |||||
13.04
Sloga (S)
Zlatibor
1
1
|
13.04.2019 | Sloga (S) | 1 : 1 | Zlatibor |
13.04
Sloboda
Apolon
1
5
|
13.04.2019 | Sloboda | 1 : 5 | Apolon | |||||
13.04
Takovo
Budućnost
7
3
|
13.04.2019 | Takovo | 7 : 3 | Budućnost | |||||
13.04
Polet
BIP
0
1
|
13.04.2019 | Polet | 0 : 1 | BIP |
13.04
10:00
VGSK
OFK Aranđelovac 1979
1
1
|
13.04.2019 10:00 | VGSK | 1 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
13.04
Homoljac
RSK
1
5
|
13.04.2019 | Homoljac | 1 : 5 | RSK | |||||
13.04
11:00
Zvižd
Karađorđe
1
0
|
13.04.2019 11:00 | Zvižd | 1 : 0 | Karađorđe |
13.04
16:00
OFK Ras
Jedinstvo
3
1
|
13.04.2019 16:00 | OFK Ras | 3 : 1 | Jedinstvo |
13.04
10:00
Petar Puača
Vojvodina
4
1
|
13.04.2019 10:00 | Petar Puača | 4 : 1 | Vojvodina |
13.04
11:00
OFK Banat
Srem
0
1
|
13.04.2019 11:00 | OFK Banat | 0 : 1 | Srem | |||||
13.04
12:00
Sloga (BNS)
Radnički (SM)
2
4
|
13.04.2019 12:00 | Sloga (BNS) | 2 : 4 | Radnički (SM) |
13.04
15:30
Šumadija
Pobeda
0
8
|
13.04.2019 15:30 | Šumadija | 0 : 8 | Pobeda |
13.04
16:00
Sloga
Podrinje
6
3
|
13.04.2019 16:00 | Sloga | 6 : 3 | Podrinje | |||||
13.04
11:00
Gučevo 1929
Radnički Stobex
10
2
|
13.04.2019 11:00 | Gučevo 1929 | 10 : 2 | Radnički Stobex |
13.04
13:00
Crvena Zvezda
Brodarac
3
0
|
13.04.2019 13:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Brodarac | |||||
13.04
11:00
Radnički (Z)
Čukarički
1
3
|
13.04.2019 11:00 | Radnički (Z) | 1 : 3 | Čukarički | |||||
13.04
12:00
Spartak ŽK
Teleoptik
4
1
|
13.04.2019 12:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Teleoptik | |||||
13.04
12:00
Rad
OFK Beograd
2
0
|
13.04.2019 12:00 | Rad | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
13.04
13:00
Kiker
Apolon 4
0
1
|
13.04.2019 13:00 | Kiker | 0 : 1 | Apolon 4 |
13.04
09:00
BSK Borča MK
Voždovac MK
0
2
|
13.04.2019 09:00 | BSK Borča MK | 0 : 2 | Voždovac MK | |||||
13.04
11:30
Čukarički MK
OFK Beograd MK
2
1
|
13.04.2019 11:30 | Čukarički MK | 2 : 1 | OFK Beograd MK |
13.04
Apolon
Apolon 4
2
0
|
13.04.2019 | Apolon | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
13.04
Mokra Gora
Bane
1
3
|
13.04.2019 | Mokra Gora | 1 : 3 | Bane | |||||
13.04
Bubamara
Kosmet
3
1
|
13.04.2019 | Bubamara | 3 : 1 | Kosmet | |||||
13.04
Šumadija 1903
Sport Klub 99
6
0
|
13.04.2019 | Šumadija 1903 | 6 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
13.04
Pazar Juniors
Jošanica
6
0
|
13.04.2019 | Pazar Juniors | 6 : 0 | Jošanica | |||||
13.04
Radnički 1923
OFK AS 2003
1
0
|
13.04.2019 | Radnički 1923 | 1 : 0 | OFK AS 2003 | |||||
13.04
Novi Pazar
Kiker
1
1
|
13.04.2019 | Novi Pazar | 1 : 1 | Kiker |
13.04
10:00
Duboko
Jedinstvo
9
2
|
13.04.2019 10:00 | Duboko | 9 : 2 | Jedinstvo | |||||
13.04
10:00
Radnički
Zvezda
5
0
|
13.04.2019 10:00 | Radnički | 5 : 0 | Zvezda |
13.04
15:30
BASK
Lokomotiva
0
3
|
13.04.2019 15:30 | BASK | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
13.04
17:00
Kolubara
Ada
3
0
|
13.04.2019 17:00 | Kolubara | 3 : 0 | Ada |
13.04
16:30
Savac
Ad Drinum
1
0
|
13.04.2019 16:30 | Savac | 1 : 0 | Ad Drinum | |||||
13.04
16:30
Jedinstvo
Šampion
2
2
|
13.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Šampion | |||||
13.04
16:30
Radnicki 1923
Požega
12
0
|
13.04.2019 16:30 | Radnicki 1923 | 12 : 0 | Požega |
13.04
Radnički 2012
Jagodina
3
0
|
13.04.2019 | Radnički 2012 | 3 : 0 | Jagodina | |||||
13.04
Levač
Morava
1
2
|
13.04.2019 | Levač | 1 : 2 | Morava | |||||
13.04
Majdanpek
Rosulja 2014
0
0
|
13.04.2019 | Majdanpek | 0 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
13.04
Krstarica
Preševo
4
1
|
13.04.2019 | Krstarica | 4 : 1 | Preševo | |||||
13.04
Lavice Dubočica
Mašinac
0
2
|
13.04.2019 | Lavice Dubočica | 0 : 2 | Mašinac | |||||
13.04
Napredak junior 2018
Kolibri
4
0
|
13.04.2019 | Napredak junior 2018 | 4 : 0 | Kolibri |
13.04
Spartak
TSC
11
0
|
13.04.2019 | Spartak | 11 : 0 | TSC | |||||
13.04
Mladost
Bačka
0
7
|
13.04.2019 | Mladost | 0 : 7 | Bačka | |||||
13.04
Inđija
Nova Kolonija
|
13.04.2019 | Inđija | : | Nova Kolonija | |||||
13.04
Voja Gačić
Vojvodina
|
13.04.2019 | Voja Gačić | : | Vojvodina |
13.04
10:00
Čantavir
Bajša
1
7
|
13.04.2019 10:00 | Čantavir | 1 : 7 | Bajša | |||||
13.04
10:00
Subotica
Spartak '06
0
7
|
13.04.2019 10:00 | Subotica | 0 : 7 | Spartak '06 |
13.04
15:00
Zemun B
Olimpik
0
1
|
13.04.2019 15:00 | Zemun B | 0 : 1 | Olimpik | |||||
13.04
10:00
Milutinac
Bežanija
3
1
|
13.04.2019 10:00 | Milutinac | 3 : 1 | Bežanija | |||||
13.04
10:00
Šumadinac
Jedinstvo
4
1
|
13.04.2019 10:00 | Šumadinac | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.04
10:00
Srem
Budućnost
2
4
|
13.04.2019 10:00 | Srem | 2 : 4 | Budućnost |
13.04
18:00
Jedinstvo 2017
Rudar
9
1
|
13.04.2019 18:00 | Jedinstvo 2017 | 9 : 1 | Rudar |
13.04
17:00
Nova Pazova
Sloven
88
82
|
13.04.2019 17:00 | Nova Pazova | 88 : 82 | Sloven | |||||
13.04
18:30
Futog Tupanjac MD
Kris Kros
92
52
|
13.04.2019 18:30 | Futog Tupanjac MD | 92 : 52 | Kris Kros | |||||
13.04
18:30
Železničar
Hajduk
98
80
|
13.04.2019 18:30 | Železničar | 98 : 80 | Hajduk | |||||
13.04
17:30
Akademik
Jedinstvo
49
81
|
13.04.2019 17:30 | Akademik | 49 : 81 | Jedinstvo |
13.04
17:00
Actavis Academy
Prokuplje
20
0
|
13.04.2019 17:00 | Actavis Academy | 20 : 0 | Prokuplje | |||||
13.04
18:00
Sokobanja
Niš
52
98
|
13.04.2019 18:00 | Sokobanja | 52 : 98 | Niš | |||||
13.04
19:00
Morava
Bor RTB
78
82
|
13.04.2019 19:00 | Morava | 78 : 82 | Bor RTB | |||||
13.04
15:00
Dimitrovgrad
Fair Play
53
84
|
13.04.2019 15:00 | Dimitrovgrad | 53 : 84 | Fair Play | |||||
13.04
17:00
Jugbasket
Jastrebac
0
20
|
13.04.2019 17:00 | Jugbasket | 0 : 20 | Jastrebac |
13.04
13:00
Slodes
Eko Sport
102
85
|
13.04.2019 13:00 | Slodes | 102 : 85 | Eko Sport | |||||
13.04
19:00
BKK Radnički
Beko
84
66
|
13.04.2019 19:00 | BKK Radnički | 84 : 66 | Beko |
13.04
10:20
AS Basket
Veba Basket
88
71
|
13.04.2019 10:20 | AS Basket | 88 : 71 | Veba Basket | |||||
13.04
18:45
Umka Džez
Vitez
46
72
|
13.04.2019 18:45 | Umka Džez | 46 : 72 | Vitez | |||||
13.04
19:15
Mladenovac
Ras
76
82
|
13.04.2019 19:15 | Mladenovac | 76 : 82 | Ras |
13.04
17:00
Žarkovo 2
Cerak
76
71
|
13.04.2019 17:00 | Žarkovo 2 | 76 : 71 | Cerak |
13.04
19:30
Pirot
Zdravlje Leskovac
85
79
|
13.04.2019 19:30 | Pirot | 85 : 79 | Zdravlje Leskovac | |||||
13.04
16:45
Zemun Fitofarmacija
Plana
100
66
|
13.04.2019 16:45 | Zemun Fitofarmacija | 100 : 66 | Plana | |||||
13.04
19:00
Žarkovo
Vrbas
78
59
|
13.04.2019 19:00 | Žarkovo | 78 : 59 | Vrbas | |||||
13.04
19:30
Sloga
Mladost (SP)
100
84
|
13.04.2019 19:30 | Sloga | 100 : 84 | Mladost (SP) | |||||
13.04
18:00
Kolubara LA 2003
Proleter Naftagas
94
74
|
13.04.2019 18:00 | Kolubara LA 2003 | 94 : 74 | Proleter Naftagas |
13.04
18:00
Mladost
Stražilovo
3
0
|
13.04.2019 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Stražilovo | |||||
13.04
19:00
Mladost 1973
Vojvodina 3
0
3
|
13.04.2019 19:00 | Mladost 1973 | 0 : 3 | Vojvodina 3 |
13.04
15:00
Kikinda
Vest
3
1
|
13.04.2019 15:00 | Kikinda | 3 : 1 | Vest |
13.04
16:30
Inđija
Botafogo
0
3
|
13.04.2019 16:30 | Inđija | 0 : 3 | Botafogo | |||||
13.04
13:00
Dunav Voley 2
Warriors
0
3
|
13.04.2019 13:00 | Dunav Voley 2 | 0 : 3 | Warriors |
13.04
18:00
Vojvodina
Mladi radnik
3
2
|
13.04.2019 18:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Mladi radnik | 3:0 | ||||
13.04
18:00
Crvena zvezda
Spartak (Su)
1
3
|
13.04.2019 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Spartak (Su) | 2:1 |
13.04
18:30
AS
Blok Aut
1
3
|
13.04.2019 18:30 | AS | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
13.04
Akademija Singidunum
Crnjanski
1
3
|
13.04.2019 | Akademija Singidunum | 1 : 3 | Crnjanski | |||||
13.04
20:00
Avala
Obilić
3
0
|
13.04.2019 20:00 | Avala | 3 : 0 | Obilić |
13.04
12:00
Mladenovac
Vizurine Ajkulice
3
1
|
13.04.2019 12:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice |
13.04
20:00
Nova Pazova 1957
Jabuka
22
22
|
13.04.2019 20:00 | Nova Pazova 1957 | 22 : 22 | Jabuka | |||||
13.04
19:00
Apatin
Inđija
24
32
|
13.04.2019 19:00 | Apatin | 24 : 32 | Inđija | |||||
13.04
20:00
Hercegovina
Banatski Karlovac
30
26
|
13.04.2019 20:00 | Hercegovina | 30 : 26 | Banatski Karlovac |
13.04
19:00
Bane
Mladost
23
23
|
13.04.2019 19:00 | Bane | 23 : 23 | Mladost | |||||
13.04
19:00
Omladinac
Trepča
30
33
|
13.04.2019 19:00 | Omladinac | 30 : 33 | Trepča | |||||
13.04
15:00
Goč Merkur
Župa
25
25
|
13.04.2019 15:00 | Goč Merkur | 25 : 25 | Župa |
13.04
19:00
Radnički
Jagodina
22
27
|
13.04.2019 19:00 | Radnički | 22 : 27 | Jagodina | |||||
13.04
19:00
Aleksinac
Pirot
33
21
|
13.04.2019 19:00 | Aleksinac | 33 : 21 | Pirot | |||||
13.04
19:00
ORK Bor
Zaječar 1949
25
31
|
13.04.2019 19:00 | ORK Bor | 25 : 31 | Zaječar 1949 |
13.04
20:00
Somborelektro
PIK Prigrevica
28
22
|
13.04.2019 20:00 | Somborelektro | 28 : 22 | PIK Prigrevica |
13.04
17:00
Udarnik 2
Palanka
29
37
|
13.04.2019 17:00 | Udarnik 2 | 29 : 37 | Palanka | |||||
13.04
16:00
Umčari
Jedinstvo 1974
31
26
|
13.04.2019 16:00 | Umčari | 31 : 26 | Jedinstvo 1974 |
13.04
19:00
Hajduk Veljko 2
Rembas
33
32
|
13.04.2019 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 33 : 32 | Rembas | |||||
13.04
18:00
Majdanpek
Borsko jezero
31
22
|
13.04.2019 18:00 | Majdanpek | 31 : 22 | Borsko jezero | |||||
13.04
19:00
Đerdap
Arif Knjaz 1957
33
28
|
13.04.2019 19:00 | Đerdap | 33 : 28 | Arif Knjaz 1957 |
13.04
18:00
Beli andjeo
Krusevac
23
21
|
13.04.2019 18:00 | Beli andjeo | 23 : 21 | Krusevac |
13.04
14:30
Mladost Vranje
Dubočica 54 2
31
13
|
13.04.2019 14:30 | Mladost Vranje | 31 : 13 | Dubočica 54 2 |
13.04
19:30
Rusin
Kljajićevo
31
26
|
13.04.2019 19:30 | Rusin | 31 : 26 | Kljajićevo |
13.04
17:00
Unirea
Omladinac
13
22
|
13.04.2019 17:00 | Unirea | 13 : 22 | Omladinac | |||||
13.04
17:30
Radnički (JT)
Zrenjanin
24
26
|
13.04.2019 17:30 | Radnički (JT) | 24 : 26 | Zrenjanin |
13.04
19:30
Srbobran
Srem SM
35
36
|
13.04.2019 19:30 | Srbobran | 35 : 36 | Srem SM |
13.04
19:30
SC Voždovac 2012
Jugović
27
26
|
13.04.2019 19:30 | SC Voždovac 2012 | 27 : 26 | Jugović |
13.04
19:30
Mokrin
Jadran
30
25
|
13.04.2019 19:30 | Mokrin | 30 : 25 | Jadran | |||||
13.04
18:00
Kikinda
Dolovo (Ž)
38
24
|
13.04.2019 18:00 | Kikinda | 38 : 24 | Dolovo (Ž) | |||||
13.04
16:00
Proleter (Ž)
Spartak
17
28
|
13.04.2019 16:00 | Proleter (Ž) | 17 : 28 | Spartak | |||||
13.04
19:00
Laki
Temerin
19
28
|
13.04.2019 19:00 | Laki | 19 : 28 | Temerin |
13.04
20:00
Atenica
Prijepolje
25
29
|
13.04.2019 20:00 | Atenica | 25 : 29 | Prijepolje | |||||
13.04
17:00
Radnički 1964 2
Metalac AD
19
36
|
13.04.2019 17:00 | Radnički 1964 2 | 19 : 36 | Metalac AD |
13.04
16:30
Radnički
Rudar
33
22
|
13.04.2019 16:30 | Radnički | 33 : 22 | Rudar | |||||
13.04
19:00
Metalac 2015
Voždovac 1955 2
23
18
|
13.04.2019 19:00 | Metalac 2015 | 23 : 18 | Voždovac 1955 2 |
13.04
19:00
Vranje
Hajduk Veljko
21
16
|
13.04.2019 19:00 | Vranje | 21 : 16 | Hajduk Veljko | |||||
13.04
11:00
Dubočica
Radnički
19
34
|
13.04.2019 11:00 | Dubočica | 19 : 34 | Radnički |
13.04
20:30
Petrovaradin
Deronje
34
21
|
13.04.2019 20:30 | Petrovaradin | 34 : 21 | Deronje | |||||
13.04
14:00
Srem
Sonta
44
16
|
13.04.2019 14:00 | Srem | 44 : 16 | Sonta |
13.04
19:00
Jagodina
Zaječar 1949
42
27
|
13.04.2019 19:00 | Jagodina | 42 : 27 | Zaječar 1949 |
13.04
16:00
Junior
Bor RTB
23
25
|
13.04.2019 16:00 | Junior | 23 : 25 | Bor RTB | |||||
13.04
19:30
Vojvodina
Voždovac 1955
30
27
|
13.04.2019 19:30 | Vojvodina | 30 : 27 | Voždovac 1955 |
13.04
20:00
Sloven
Radnički 1964
22
35
|
13.04.2019 20:00 | Sloven | 22 : 35 | Radnički 1964 | |||||
13.04
21:00
ORK Beograd
Topličanin
32
29
|
13.04.2019 21:00 | ORK Beograd | 32 : 29 | Topličanin | |||||
13.04
17:30
Pančevo
Požarevac
28
24
|
13.04.2019 17:30 | Pančevo | 28 : 24 | Požarevac |
13.04
Vojvodina
Partizan
11
13
|
13.04.2019 | Vojvodina | 11 : 13 | Partizan | |||||
13.04
Šabac
KVK Radnički
10
3
|
13.04.2019 | Šabac | 10 : 3 | KVK Radnički |
13.04
Beograd
Stari Grad
15
4
|
13.04.2019 | Beograd | 15 : 4 | Stari Grad | |||||
13.04
Valjevo Gorenje
Zemun Bosal
6
7
|
13.04.2019 | Valjevo Gorenje | 6 : 7 | Zemun Bosal |
13.04
Senta
Crvena zvezda
3
18
|
13.04.2019 | Senta | 3 : 18 | Crvena zvezda | |||||
13.04
Vojvodina
Taš 2000
13
5
|
13.04.2019 | Vojvodina | 13 : 5 | Taš 2000 | |||||
13.04
Vračar
Palilula
5
14
|
13.04.2019 | Vračar | 5 : 14 | Palilula |
13.04
18:30
ŽAVK Mladost
Palilula
10
7
|
13.04.2019 18:30 | ŽAVK Mladost | 10 : 7 | Palilula |
13.04
19:30
Zufo
Sopot
10
3
|
13.04.2019 19:30 | Zufo | 10 : 3 | Sopot |
13.04
17:30
Put-inženjering
Leskovac
2
3
|
13.04.2019 17:30 | Put-inženjering | 2 : 3 | Leskovac | |||||
13.04
17:30
BSK
Miners
6
3
|
13.04.2019 17:30 | BSK | 6 : 3 | Miners | |||||
13.04
19:30
Akademac
Radnički 2010
2
6
|
13.04.2019 19:30 | Akademac | 2 : 6 | Radnički 2010 |
13.04
Bjankoneri Futsal
Intelektualac
4
3
|
13.04.2019 | Bjankoneri Futsal | 4 : 3 | Intelektualac |
13.04
20:00
Leteći Holandjanin
Forum
5
2
|
13.04.2019 20:00 | Leteći Holandjanin | 5 : 2 | Forum | |||||
13.04
20:30
Novi Sad
Dinamo
4
11
|
13.04.2019 20:30 | Novi Sad | 4 : 11 | Dinamo |
13.04
20:30
Mićko trend
Kikinda
6
5
|
13.04.2019 20:30 | Mićko trend | 6 : 5 | Kikinda |
13.04
13:00
Dinamo 1954
Vojvodina
20
48
|
13.04.2019 13:00 | Dinamo 1954 | 20 : 48 | Vojvodina |