21.04
16:00
Provo
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
21.04.2019 16:00 | Provo | 1 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
21.04
16:00
Drina
Proleter Mihajlovac
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Drina | 1 : 1 | Proleter Mihajlovac | |||||
21.04
16:00
Polet (LJ)
Tutin
1
4
|
21.04.2019 16:00 | Polet (LJ) | 1 : 4 | Tutin |
21.04
16:30
Radan
SFS Borac
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Radan | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
21.04
11:00
Car Konstantin
Rtanj
2
0
|
21.04.2019 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Rtanj | |||||
21.04
16:30
Zaplanjac
Jagodina Tabane
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Zaplanjac | 1 : 3 | Jagodina Tabane | |||||
21.04
16:30
Pukovac
Dunav
1
2
|
21.04.2019 16:30 | Pukovac | 1 : 2 | Dunav | |||||
21.04
16:30
Budućnost
Radnički (P)
0
2
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Radnički (P) |
21.04
16:00
Zvezdara
Stepojevac Vaga
0
0
|
21.04.2019 16:00 | Zvezdara | 0 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
21.04
16:00
Crvena Zvezda
BASK
1
0
|
21.04.2019 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | BASK | |||||
21.04
16:00
Kolubara
Jedinstvo
5
0
|
21.04.2019 16:00 | Kolubara | 5 : 0 | Jedinstvo |
21.04
16:00
Mladost (O)
Sloboda
1
0
|
21.04.2019 16:00 | Mladost (O) | 1 : 0 | Sloboda |
21.04
16:00
Podunavac
Hajduk (D)
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Podunavac | 2 : 1 | Hajduk (D) | |||||
21.04
16:00
Borac (Š)
Hajduk (B)
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Borac (Š) | 1 : 1 | Hajduk (B) | |||||
21.04
16:00
Jugović
Radnički (Š)
1
0
|
21.04.2019 16:00 | Jugović | 1 : 0 | Radnički (Š) | |||||
21.04
16:00
Hajduk (Č)
Sremac Vojka
0
5
|
21.04.2019 16:00 | Hajduk (Č) | 0 : 5 | Sremac Vojka | |||||
21.04
16:00
Tatra
1. Maj Ruma
0
1
|
21.04.2019 16:00 | Tatra | 0 : 1 | 1. Maj Ruma |
21.04
16:00
Mladost (T)
Radnički 1912
2
4
|
21.04.2019 16:00 | Mladost (T) | 2 : 4 | Radnički 1912 | |||||
21.04
16:00
Bačka
Mladost (BP)
2
2
|
21.04.2019 16:00 | Bačka | 2 : 2 | Mladost (BP) | |||||
21.04
16:00
Tavankut
Polet (K)
1
0
|
21.04.2019 16:00 | Tavankut | 1 : 0 | Polet (K) | |||||
21.04
16:00
Tekstilac
Mladost APA
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Tekstilac | 3 : 0 | Mladost APA |
21.04
16:00
Karađorđe
Gruža
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Gruža | |||||
21.04
16:00
Šumadija (T)
Bane 1931
3
3
|
21.04.2019 16:00 | Šumadija (T) | 3 : 3 | Bane 1931 | |||||
21.04
16:00
Vodojaža
Polet
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Vodojaža | 2 : 0 | Polet |
21.04
16:00
OFK Aranđelovac 1979
Mladi borac
3
0
|
21.04.2019 16:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
21.04
16:00
Morava
Petar Dobrnjac
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Morava | 2 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
21.04
16:00
Rudar
Zvižd
1
2
|
21.04.2019 16:00 | Rudar | 1 : 2 | Zvižd | |||||
21.04
16:00
RSK
Udarnik
1
1
|
21.04.2019 16:00 | RSK | 1 : 1 | Udarnik | |||||
21.04
16:00
Borac 1932
Partizan 1945
6
2
|
21.04.2019 16:00 | Borac 1932 | 6 : 2 | Partizan 1945 |
21.04
16:00
Radjevac
Železničar
0
1
|
21.04.2019 16:00 | Radjevac | 0 : 1 | Železničar | |||||
21.04
16:00
OFK Divci
Radnički Stobeks
2
3
|
21.04.2019 16:00 | OFK Divci | 2 : 3 | Radnički Stobeks |
21.04
16:00
Prijevor
Sloboda
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Prijevor | 1 : 1 | Sloboda | |||||
21.04
16:00
LFK Mladost
Jedinstvo Putevi
2
0
|
21.04.2019 16:00 | LFK Mladost | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
21.04
16:00
Polet (T)
Zlatar
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Polet (T) | 2 : 0 | Zlatar | |||||
21.04
16:00
Orlovac
Budućnost
1
5
|
21.04.2019 16:00 | Orlovac | 1 : 5 | Budućnost |
21.04
16:30
Vranjska Banja
Jedinstvo (GS)
3
6
|
21.04.2019 16:30 | Vranjska Banja | 3 : 6 | Jedinstvo (GS) | |||||
21.04
16:30
OFK Niš
Mladost (M)
2
1
|
21.04.2019 16:30 | OFK Niš | 2 : 1 | Mladost (M) | |||||
21.04
11:00
Tanasko Rajić
Morava
2
2
|
21.04.2019 11:00 | Tanasko Rajić | 2 : 2 | Morava | |||||
21.04
16:30
Mladost (B)
Jedinstvo (P)
3
3
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (B) | 3 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
21.04
16:30
Jablanica
Vlasina
0
5
|
21.04.2019 16:30 | Jablanica | 0 : 5 | Vlasina | |||||
21.04
16:30
OFK Brzi Brod
Pusta Reka
2
0
|
21.04.2019 16:30 | OFK Brzi Brod | 2 : 0 | Pusta Reka |
21.04
16:30
Žitorađa
Sloga
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Žitorađa | 3 : 0 | Sloga | |||||
21.04
16:30
Juhor
Napredak (D)
3
3
|
21.04.2019 16:30 | Juhor | 3 : 3 | Napredak (D) | |||||
21.04
16:30
Jastrebac (B)
Levač
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Jastrebac (B) | 2 : 2 | Levač | |||||
21.04
16:30
Bošnjane
OFK Lugomir
0
3
|
21.04.2019 16:30 | Bošnjane | 0 : 3 | OFK Lugomir | |||||
21.04
16:30
Jastrebac (VŠ)
Rembas
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Jastrebac (VŠ) | 0 : 1 | Rembas | |||||
21.04
16:30
Morava 1918
Župa
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Morava 1918 | 1 : 0 | Župa | |||||
21.04
16:30
Dragocvet
OFK Kosanica
2
3
|
21.04.2019 16:30 | Dragocvet | 2 : 3 | OFK Kosanica |
21.04
16:30
Timočanin
Majdanpek
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Timočanin | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
21.04
16:30
Rudar Alpos
Svrljig
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Rudar Alpos | 2 : 1 | Svrljig | |||||
21.04
16:30
Hajduk Veljko
Malošište
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Malošište | |||||
21.04
16:30
Orljane
Đerdap
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Orljane | 2 : 1 | Đerdap | |||||
21.04
16:30
Kablovi
Timok 1919
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Kablovi | 1 : 3 | Timok 1919 | |||||
21.04
16:30
OFK Slatina
Bukovik
2
2
|
21.04.2019 16:30 | OFK Slatina | 2 : 2 | Bukovik |
21.04
16:00
Budućnost
Napredak
0
0
|
21.04.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Napredak | |||||
21.04
16:00
Sremčica
Borac
4
0
|
21.04.2019 16:00 | Sremčica | 4 : 0 | Borac | |||||
21.04
16:00
BSK Baćevac
BSK Batajnica
4
2
|
21.04.2019 16:00 | BSK Baćevac | 4 : 2 | BSK Batajnica | |||||
21.04
16:00
Komgrap
TEK Sloga
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Komgrap | 1 : 1 | TEK Sloga | |||||
21.04
17:00
Studenski Grad
Leštane
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Studenski Grad | 1 : 0 | Leštane |
21.04
16:00
Vojvodina
Proleter 2006
5
1
|
21.04.2019 16:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Proleter 2006 | |||||
21.04
16:00
Banat
2. Oktobar
7
0
|
21.04.2019 16:00 | Banat | 7 : 0 | 2. Oktobar | |||||
21.04
16:00
Rusanda
Crvena zvezda (VS)
1
3
|
21.04.2019 16:00 | Rusanda | 1 : 3 | Crvena zvezda (VS) | |||||
21.04
16:00
Lehel
Crvena Zvezda (RS)
3
1
|
21.04.2019 16:00 | Lehel | 3 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
21.04
16:00
Omladinac FAM
Mladost (L)
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Omladinac FAM | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
21.04
16:00
Naftagas
Borac
3
1
|
21.04.2019 16:00 | Naftagas | 3 : 1 | Borac |
21.04
16:30
Budućnost (P)
Hercegovac
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost (P) | 1 : 3 | Hercegovac | |||||
21.04
16:30
Lipar
Tvrđava
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Lipar | 1 : 1 | Tvrđava | |||||
21.04
16:30
Radnički 1918
Slavija
0
2
|
21.04.2019 16:30 | Radnički 1918 | 0 : 2 | Slavija | |||||
21.04
16:30
Rusin
Stari Grad
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Rusin | 1 : 1 | Stari Grad | |||||
21.04
16:30
Kulpin
ŽAK
4
1
|
21.04.2019 16:30 | Kulpin | 4 : 1 | ŽAK | |||||
21.04
16:30
Polet (S)
Kula
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Polet (S) | 3 : 0 | Kula |
21.04
16:00
Sloboda (DT)
Graničar 1924
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Sloboda (DT) | 3 : 0 | Graničar 1924 | |||||
21.04
16:00
Ljukovo
Partizan
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Ljukovo | 2 : 1 | Partizan | |||||
21.04
16:00
Napredak
Železničar
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Železničar | |||||
21.04
16:00
Borac (K)
Rudar
3
4
|
21.04.2019 16:00 | Borac (K) | 3 : 4 | Rudar | |||||
21.04
16:00
Budućnost
Kupinovo
5
2
|
21.04.2019 16:00 | Budućnost | 5 : 2 | Kupinovo | |||||
21.04
16:00
Jadran
Polet (NK)
7
0
|
21.04.2019 16:00 | Jadran | 7 : 0 | Polet (NK) |
21.04
16:00
Plaskovac
Vinča
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Plaskovac | 3 : 2 | Vinča | |||||
21.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Borac
4
0
|
21.04.2019 16:00 | Prvi srpski ustanak | 4 : 0 | Borac | |||||
21.04
16:00
ŽSK
Banja
2
1
|
21.04.2019 16:00 | ŽSK | 2 : 1 | Banja | |||||
21.04
16:00
Mladi rudar 1954
Omladinac
0
1
|
21.04.2019 16:00 | Mladi rudar 1954 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
21.04
16:00
Mladost MG
BSK
5
4
|
21.04.2019 16:00 | Mladost MG | 5 : 4 | BSK | |||||
21.04
16:00
Šumadinac (N)
Junkovac
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Šumadinac (N) | 3 : 0 | Junkovac |
21.04
16:30
Jedinstvo
Index
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Index | |||||
21.04
16:30
Bačka
RFK Novi Sad 1921
4
4
|
21.04.2019 16:30 | Bačka | 4 : 4 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
21.04
16:30
Miletić
Mladost
0
6
|
21.04.2019 16:30 | Miletić | 0 : 6 | Mladost | |||||
21.04
16:30
ŽSK
Fruškogorac
3
2
|
21.04.2019 16:30 | ŽSK | 3 : 2 | Fruškogorac | |||||
21.04
16:30
Šajkaš 1908
Petrovaradin
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Šajkaš 1908 | 1 : 0 | Petrovaradin |
21.04
17:00
Iskra
Jadran
1
1
|
21.04.2019 17:00 | Iskra | 1 : 1 | Jadran | |||||
21.04
17:00
Sutjeska
Proleter (RS)
0
1
|
21.04.2019 17:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Proleter (RS) | |||||
21.04
17:00
Senta
Obilić
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Senta | 1 : 0 | Obilić | |||||
21.04
17:00
Proleter (Nj)
Preporod
6
2
|
21.04.2019 17:00 | Proleter (Nj) | 6 : 2 | Preporod | |||||
21.04
17:00
Vojvodina
Đurđin
1
1
|
21.04.2019 17:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Đurđin |
21.04
16:30
Javor
Napredak
5
1
|
21.04.2019 16:30 | Javor | 5 : 1 | Napredak | |||||
21.04
10:00
Omladinac
Kušiljevo
4
5
|
21.04.2019 10:00 | Omladinac | 4 : 5 | Kušiljevo | |||||
21.04
16:30
OFK Batinac
Hajduk
2
2
|
21.04.2019 16:30 | OFK Batinac | 2 : 2 | Hajduk | |||||
21.04
16:30
Mladost (S)
Kolare
0
2
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (S) | 0 : 2 | Kolare | |||||
21.04
16:30
Bratstvo
Mladost (K)
2
3
|
21.04.2019 16:30 | Bratstvo | 2 : 3 | Mladost (K) | |||||
21.04
16:30
OFK Bratstvo
Mladost (D)
4
1
|
21.04.2019 16:30 | OFK Bratstvo | 4 : 1 | Mladost (D) | |||||
21.04
16:30
Partizan
Juhor
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Partizan | 2 : 2 | Juhor |
21.04
16:00
Institut
Srem
0
2
|
21.04.2019 16:00 | Institut | 0 : 2 | Srem | |||||
21.04
16:00
Zmaj
Rakovica
1
0
|
21.04.2019 16:00 | Zmaj | 1 : 0 | Rakovica | |||||
21.04
16:00
Balkan Mirijevo
Šumadinac
5
0
|
21.04.2019 16:00 | Balkan Mirijevo | 5 : 0 | Šumadinac | |||||
21.04
16:00
Borac (P)
Sinđelić
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Borac (P) | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
21.04
16:00
Poštar Zvezdara
Atakante
4
1
|
21.04.2019 16:00 | Poštar Zvezdara | 4 : 1 | Atakante |
21.04
16:00
Borac
Strelac
1
2
|
21.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 2 | Strelac | |||||
21.04
16:00
Zabrežje
Budućnost
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Zabrežje | 3 : 2 | Budućnost | |||||
21.04
16:00
Duboko
Zvezda
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Duboko | 1 : 1 | Zvezda | |||||
21.04
16:00
Rušanj
Radnički
2
6
|
21.04.2019 16:00 | Rušanj | 2 : 6 | Radnički | |||||
21.04
16:00
Šumadija
Mladost (B)
5
0
|
21.04.2019 16:00 | Šumadija | 5 : 0 | Mladost (B) | |||||
21.04
16:00
Omladinac
Lisović
4
0
|
21.04.2019 16:00 | Omladinac | 4 : 0 | Lisović |
21.04
16:00
Kovačevac
Kosmaj
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Kovačevac | 3 : 0 | Kosmaj | |||||
21.04
16:00
Kosmajac
Velika Krsna
1
7
|
21.04.2019 16:00 | Kosmajac | 1 : 7 | Velika Krsna | |||||
21.04
16:00
Boleč
Rabrovac
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Boleč | 3 : 0 | Rabrovac | |||||
21.04
16:00
Pudarci
Vinča
0
1
|
21.04.2019 16:00 | Pudarci | 0 : 1 | Vinča | |||||
21.04
16:00
Dunavac
Ropočevo
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Dunavac | 2 : 1 | Ropočevo | |||||
21.04
16:00
Šumadija
Vrčin
2
2
|
21.04.2019 16:00 | Šumadija | 2 : 2 | Vrčin |
21.04
11:00
Rakova
Backovac Junajted
1
2
|
21.04.2019 11:00 | Rakova | 1 : 2 | Backovac Junajted | |||||
21.04
15:30
Zadrugar
Spartak
0
4
|
21.04.2019 15:30 | Zadrugar | 0 : 4 | Spartak | |||||
21.04
15:30
Jedinstvo (P)
Mladost
1
1
|
21.04.2019 15:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Mladost | |||||
21.04
15:30
Ozrem
Rudar
1
3
|
21.04.2019 15:30 | Ozrem | 1 : 3 | Rudar | |||||
21.04
15:30
Napredak
Lunjevica
1
2
|
21.04.2019 15:30 | Napredak | 1 : 2 | Lunjevica | |||||
21.04
15:30
Omladinac
Slatina
1
1
|
21.04.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Slatina | |||||
21.04
15:30
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (K)
1
2
|
21.04.2019 15:30 | Jedinstvo (GG) | 1 : 2 | Jedinstvo (K) |
21.04
16:30
Radnik
Granit
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Radnik | 2 : 1 | Granit | |||||
21.04
16:30
Ribnica
Popovići Vrnjci
4
2
|
21.04.2019 16:30 | Ribnica | 4 : 2 | Popovići Vrnjci | |||||
21.04
16:30
Stubal
Omladinac
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Stubal | 2 : 2 | Omladinac | |||||
21.04
11:00
Proleter
Napredak
3
1
|
21.04.2019 11:00 | Proleter | 3 : 1 | Napredak | |||||
21.04
16:30
Ibar
Lasta
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Ibar | 3 : 0 | Lasta | |||||
21.04
16:30
OFK Ras
Gruža
1
1
|
21.04.2019 16:30 | OFK Ras | 1 : 1 | Gruža | |||||
21.04
16:30
Budućnost
Kraljevo Hajduk
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
21.04
13:00
Mataruge
Rudar
3
2
|
21.04.2019 13:00 | Mataruge | 3 : 2 | Rudar |
21.04
16:30
Sloga (M)
Donji Kopaonik
5
0
|
21.04.2019 16:30 | Sloga (M) | 5 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
21.04
16:30
Šanac
Vinogradar
1
2
|
21.04.2019 16:30 | Šanac | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
21.04
16:30
13. April
FUD
5
1
|
21.04.2019 16:30 | 13. April | 5 : 1 | FUD | |||||
21.04
16:30
Poljoprivrednik
Meševo
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Poljoprivrednik | 1 : 3 | Meševo | |||||
21.04
16:30
Mladost (DK)
Jedinstvo 1936
3
1
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (DK) | 3 : 1 | Jedinstvo 1936 |
21.04
16:30
Mladi Borac
Dušan Silni
4
3
|
21.04.2019 16:30 | Mladi Borac | 4 : 3 | Dušan Silni | |||||
21.04
16:30
Duško
Mladost (PR)
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Duško | 0 : 1 | Mladost (PR) | |||||
21.04
16:30
Mladost (DD)
Sloga (LŠ)
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
21.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
Cer
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 0 | Cer | |||||
21.04
16:30
Jedinstvo (ŠT)
Hajduk Stanko
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo (ŠT) | 1 : 1 | Hajduk Stanko |
21.04
16:30
Vulturul
Jedinstvo (V)
0
0
|
21.04.2019 16:30 | Vulturul | 0 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
21.04
16:30
Strela
Vojvodina (S)
5
0
|
21.04.2019 16:30 | Strela | 5 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
21.04
16:30
Radnički (B)
Crvena zvezda
5
1
|
21.04.2019 16:30 | Radnički (B) | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.04
16:30
Partizan (U)
Sloga (BNS)
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Partizan (U) | 1 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
21.04
16:30
Jugoslavija
Spartak 1911
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Jugoslavija | 1 : 3 | Spartak 1911 | |||||
21.04
16:30
Borac (St)
Partizan (G)
0
0
|
21.04.2019 16:30 | Borac (St) | 0 : 0 | Partizan (G) |
21.04
16:00
Omladinac (Š)
Mlava (ML)
7
1
|
21.04.2019 16:00 | Omladinac (Š) | 7 : 1 | Mlava (ML) | |||||
21.04
16:00
Pomoravlje
Obilić
6
0
|
21.04.2019 16:00 | Pomoravlje | 6 : 0 | Obilić | |||||
21.04
16:00
Rudar (K)
Jedinstvo (Lj)
4
2
|
21.04.2019 16:00 | Rudar (K) | 4 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
21.04
16:00
Budućnost
Đerdap
3
1
|
21.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Đerdap |
21.04
16:30
Mladost (B)
Moravac
1
4
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (B) | 1 : 4 | Moravac | |||||
21.04
16:30
Crvena zvezda
Radnički 1947
4
4
|
21.04.2019 16:30 | Crvena zvezda | 4 : 4 | Radnički 1947 | |||||
21.04
16:30
Palilula
Doljevac
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Palilula | 2 : 1 | Doljevac | |||||
21.04
16:30
Naisus 1977
Morava (Ž)
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Naisus 1977 | 1 : 3 | Morava (Ž) | |||||
21.04
16:30
Moravac
OFK Napredak 1929
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Moravac | 1 : 3 | OFK Napredak 1929 | |||||
21.04
16:30
Rasovača
Radnički 1924
6
0
|
21.04.2019 16:30 | Rasovača | 6 : 0 | Radnički 1924 |
21.04
Sloga (L)
Podunavac
3
2
|
21.04.2019 | Sloga (L) | 3 : 2 | Podunavac | |||||
21.04
Železničar Kusadak
Mladi radnik
2
3
|
21.04.2019 | Železničar Kusadak | 2 : 3 | Mladi radnik | |||||
21.04
Pobeda
Polet
1
0
|
21.04.2019 | Pobeda | 1 : 0 | Polet | |||||
21.04
Sloga (M)
Bresje Superior
1
1
|
21.04.2019 | Sloga (M) | 1 : 1 | Bresje Superior | |||||
21.04
SASK
Crvena zvezda
0
3
|
21.04.2019 | SASK | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
21.04
Cerovac
Sloboda
0
1
|
21.04.2019 | Cerovac | 0 : 1 | Sloboda |
21.04
16:30
Blizna
Branik
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Blizna | 0 : 1 | Branik | |||||
21.04
16:30
Nemetali
Zlot
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Nemetali | 2 : 2 | Zlot |
21.04
16:30
Jastreb
Pobeda
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Jastreb | 3 : 0 | Pobeda | |||||
21.04
16:30
NS Tatko
Spartak
7
2
|
21.04.2019 16:30 | NS Tatko | 7 : 2 | Spartak | |||||
21.04
16:30
Partizanski put
Jug Bogdan
3
1
|
21.04.2019 16:30 | Partizanski put | 3 : 1 | Jug Bogdan | |||||
21.04
11:00
Svetlost Badnjevac
Borac
3
0
|
21.04.2019 11:00 | Svetlost Badnjevac | 3 : 0 | Borac | |||||
21.04
16:30
Real
Omladinac
3
4
|
21.04.2019 16:30 | Real | 3 : 4 | Omladinac | |||||
21.04
16:30
Kosovac
Kaćuša
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Kosovac | 3 : 0 | Kaćuša | |||||
21.04
16:30
Mladost 1982
Trbunje
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Mladost 1982 | 3 : 0 | Trbunje | |||||
21.04
16:30
Akademija 10
Dobrič
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Akademija 10 | 3 : 0 | Dobrič | |||||
21.04
16:30
Dundjerski
Polet
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Dundjerski | 2 : 2 | Polet |
21.04
17:00
ZSK
Mladost
1
2
|
21.04.2019 17:00 | ZSK | 1 : 2 | Mladost | |||||
21.04
17:00
Trlić
Rubribreza
3
0
|
21.04.2019 17:00 | Trlić | 3 : 0 | Rubribreza | |||||
21.04
17:00
Iskra
Kolubara 2
2
2
|
21.04.2019 17:00 | Iskra | 2 : 2 | Kolubara 2 | |||||
21.04
17:00
Sovljak
Tešnjar
5
2
|
21.04.2019 17:00 | Sovljak | 5 : 2 | Tešnjar |
21.04
16:30
Kutlovo
Sloga (D)
3
1
|
21.04.2019 16:30 | Kutlovo | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
21.04
16:30
Šumadija 1934
Pobeda 1926
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Šumadija 1934 | 1 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
21.04
16:30
OFK Bagremar
Korićani
1
0
|
21.04.2019 16:30 | OFK Bagremar | 1 : 0 | Korićani | |||||
21.04
16:30
Mladost (P)
Jadran
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (P) | 2 : 0 | Jadran | |||||
21.04
16:30
Erdoglija 1931
Borac (D)
2
7
|
21.04.2019 16:30 | Erdoglija 1931 | 2 : 7 | Borac (D) | |||||
21.04
16:30
Srbija
Sloboda
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Srbija | 2 : 0 | Sloboda | |||||
21.04
16:30
Budućnost
Slavija
3
1
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Slavija |
21.04
16:00
Čajetina
Sečica
5
0
|
21.04.2019 16:00 | Čajetina | 5 : 0 | Sečica | |||||
21.04
16:00
Ježevica
Crnokosa
0
2
|
21.04.2019 16:00 | Ježevica | 0 : 2 | Crnokosa | |||||
21.04
16:00
Lauš
Višesava
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Lauš | 3 : 2 | Višesava | |||||
21.04
16:00
Savinac
Jasen
0
3
|
21.04.2019 16:00 | Savinac | 0 : 3 | Jasen | |||||
21.04
16:00
Lazarica
Polet
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Lazarica | 1 : 1 | Polet | |||||
21.04
11:00
Ariljska rampa
Omladinac
0
0
|
21.04.2019 11:00 | Ariljska rampa | 0 : 0 | Omladinac |
21.04
16:30
Jedinstvo (G)
OFK Morava
4
0
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo (G) | 4 : 0 | OFK Morava | |||||
21.04
16:30
Polet
Kumarevo 65
0
0
|
21.04.2019 16:30 | Polet | 0 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
21.04
16:30
Vučje
Umac
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Vučje | 1 : 0 | Umac | |||||
21.04
16:30
Šumadija
Bobište
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Šumadija | 1 : 1 | Bobište | |||||
21.04
16:30
Železničar
Čekmin
1
5
|
21.04.2019 16:30 | Železničar | 1 : 5 | Čekmin | |||||
21.04
16:30
Sloga
Progres
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Progres | |||||
21.04
16:30
Mladi borac
OFK Brza
4
2
|
21.04.2019 16:30 | Mladi borac | 4 : 2 | OFK Brza | |||||
21.04
16:30
Zloćudovo
Mladost 1959
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Zloćudovo | 2 : 0 | Mladost 1959 |
21.04
16:30
OFK Knjaz
OFK Rtanj
4
3
|
21.04.2019 16:30 | OFK Knjaz | 4 : 3 | OFK Rtanj | |||||
21.04
16:30
OFK 019
Ozren
6
0
|
21.04.2019 16:30 | OFK 019 | 6 : 0 | Ozren | |||||
21.04
16:30
Osnić
Midžor (K)
2
4
|
21.04.2019 16:30 | Osnić | 2 : 4 | Midžor (K) | |||||
21.04
16:30
Kosovo
Malinik
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Kosovo | 1 : 3 | Malinik | |||||
21.04
16:30
Trebič
Omladinac
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Trebič | 2 : 0 | Omladinac |
21.04
16:00
Dragoš
Spartak
2
2
|
21.04.2019 16:00 | Dragoš | 2 : 2 | Spartak | |||||
21.04
16:00
Sloga
Vladimir Durković
1
3
|
21.04.2019 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Vladimir Durković | |||||
21.04
16:00
Padež
Mladost
1
3
|
21.04.2019 16:00 | Padež | 1 : 3 | Mladost |
21.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Mladost (DK)
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo (GM) | 2 : 1 | Mladost (DK) | |||||
21.04
16:30
Sloboda
Crvena zastava
3
2
|
21.04.2019 16:30 | Sloboda | 3 : 2 | Crvena zastava | |||||
21.04
16:30
Stevan Nešticki
Vrtište
2
3
|
21.04.2019 16:30 | Stevan Nešticki | 2 : 3 | Vrtište | |||||
21.04
16:30
Vulkan 1963
Čegar 2013
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Vulkan 1963 | 3 : 0 | Čegar 2013 | |||||
21.04
16:30
Proleter
Morava
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Proleter | 0 : 1 | Morava | |||||
21.04
16:30
Budućnost
Rudar
0
4
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost | 0 : 4 | Rudar |
21.04
16:00
Ternoci
Levosoje
6
2
|
21.04.2019 16:00 | Ternoci | 6 : 2 | Levosoje | |||||
21.04
16:00
Čelik
Mladost
3
1
|
21.04.2019 16:00 | Čelik | 3 : 1 | Mladost | |||||
21.04
16:00
Vihor
BSK Bujanovac
4
0
|
21.04.2019 16:00 | Vihor | 4 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
21.04
16:00
OFK Alakince
Pavlovac
1
0
|
21.04.2019 16:00 | OFK Alakince | 1 : 0 | Pavlovac | |||||
21.04
15:00
Trešnjevka
FSU Južna pruga
1
4
|
21.04.2019 15:00 | Trešnjevka | 1 : 4 | FSU Južna pruga |
21.04
16:00
Ropotovo
Rudar
6
1
|
21.04.2019 16:00 | Ropotovo | 6 : 1 | Rudar | |||||
21.04
14:00
Moravac
Glama
1
1
|
21.04.2019 14:00 | Moravac | 1 : 1 | Glama | |||||
21.04
16:00
Mineralac
Kusce
0
2
|
21.04.2019 16:00 | Mineralac | 0 : 2 | Kusce |
21.04
17:00
Vrelo
Joševa
0
3
|
21.04.2019 17:00 | Vrelo | 0 : 3 | Joševa | |||||
21.04
17:00
Gunjevac
Polet (DL)
4
4
|
21.04.2019 17:00 | Gunjevac | 4 : 4 | Polet (DL) | |||||
21.04
17:00
Pambukovica
Šarbane
2
2
|
21.04.2019 17:00 | Pambukovica | 2 : 2 | Šarbane | |||||
21.04
17:00
Dimitrije Tucović
Polet (T)
5
1
|
21.04.2019 17:00 | Dimitrije Tucović | 5 : 1 | Polet (T) | |||||
21.04
17:00
Mladost
OFK Paljuvi
0
6
|
21.04.2019 17:00 | Mladost | 0 : 6 | OFK Paljuvi |
21.04
17:00
Jedinstvo
Posavina
2
4
|
21.04.2019 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Posavina | |||||
21.04
17:00
Pobednik
Sloga
1
1
|
21.04.2019 17:00 | Pobednik | 1 : 1 | Sloga | |||||
21.04
17:00
Polet
Borac
1
1
|
21.04.2019 17:00 | Polet | 1 : 1 | Borac | |||||
21.04
17:00
Rvati
Belo Polje
4
2
|
21.04.2019 17:00 | Rvati | 4 : 2 | Belo Polje |
21.04
16:30
Obilić
Hajduk
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Obilić | 1 : 0 | Hajduk | |||||
21.04
16:30
Bačka
Moskva
6
0
|
21.04.2019 16:30 | Bačka | 6 : 0 | Moskva | |||||
21.04
16:30
Susek
Borac
5
0
|
21.04.2019 16:30 | Susek | 5 : 0 | Borac |
21.04
16:30
Janošik
Ratar
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Janošik | 1 : 3 | Ratar | |||||
21.04
16:30
Budućnost (A)
Vinogradar
4
0
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost (A) | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
21.04
16:30
Hajdučica
Borac (VG)
1
2
|
21.04.2019 16:30 | Hajdučica | 1 : 2 | Borac (VG) | |||||
21.04
16:30
Karaš (K)
Borac (VS)
3
1
|
21.04.2019 16:30 | Karaš (K) | 3 : 1 | Borac (VS) | |||||
21.04
16:30
Sloga (M)
Dobrica
1
2
|
21.04.2019 16:30 | Sloga (M) | 1 : 2 | Dobrica | |||||
21.04
16:30
Ševac
Partizan (K)
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Ševac | 2 : 2 | Partizan (K) | |||||
21.04
16:30
Karaš (J)
Vojvodina (CC)
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Karaš (J) | 1 : 0 | Vojvodina (CC) |
21.04
16:30
Sloga (D)
14. Oktobar
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | 14. Oktobar | |||||
21.04
16:30
Velika Drenova
Mladost
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Velika Drenova | 2 : 2 | Mladost | |||||
21.04
16:30
Trudbenik
Omladinac
0
2
|
21.04.2019 16:30 | Trudbenik | 0 : 2 | Omladinac | |||||
21.04
16:30
Borac
Polet 57
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Borac | 1 : 0 | Polet 57 | |||||
21.04
16:30
Rubin
Beli Orlovi
5
3
|
21.04.2019 16:30 | Rubin | 5 : 3 | Beli Orlovi |
21.04
16:30
Vinorača
Ursule
6
2
|
21.04.2019 16:30 | Vinorača | 6 : 2 | Ursule | |||||
21.04
16:30
Mladost (G)
Jedinstvo (D)
3
1
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (G) | 3 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
21.04
16:30
Partizan
Šumadinac
4
1
|
21.04.2019 16:30 | Partizan | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
21.04
16:30
Sloga
Morava
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Morava | |||||
21.04
16:30
Blagotin
Šantarovac
2
4
|
21.04.2019 16:30 | Blagotin | 2 : 4 | Šantarovac |
21.04
16:30
Mladost (GM)
Borac 1805
3
2
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (GM) | 3 : 2 | Borac 1805 | |||||
21.04
16:30
Rudar (SR)
Omladinski
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Rudar (SR) | 2 : 0 | Omladinski | |||||
21.04
16:30
15. Avgust 1950
Orlovi
1
3
|
21.04.2019 16:30 | 15. Avgust 1950 | 1 : 3 | Orlovi | |||||
21.04
16:30
Moravac 2015
Rudar (St)
7
2
|
21.04.2019 16:30 | Moravac 2015 | 7 : 2 | Rudar (St) |
21.04
11:00
Jadar 2013
Žabari
0
1
|
21.04.2019 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 1 | Žabari | |||||
21.04
17:00
Milenko Pavlović
Mladost (VK)
5
2
|
21.04.2019 17:00 | Milenko Pavlović | 5 : 2 | Mladost (VK) | |||||
21.04
17:00
Komanice
Polet
2
1
|
21.04.2019 17:00 | Komanice | 2 : 1 | Polet | |||||
21.04
17:00
Rakac Stave
Stari drugari
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Rakac Stave | 1 : 0 | Stari drugari | |||||
21.04
17:00
Rajac
Popadić
3
2
|
21.04.2019 17:00 | Rajac | 3 : 2 | Popadić | |||||
21.04
17:00
Lukavac
Borac
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Lukavac | 1 : 0 | Borac |
21.04
16:00
Novi Beograd
13. Maj
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Novi Beograd | 2 : 1 | 13. Maj | |||||
21.04
11:00
Mladi Proleter
BUSK
0
2
|
21.04.2019 11:00 | Mladi Proleter | 0 : 2 | BUSK | |||||
21.04
16:00
Busije
Šećeranac Ada
5
0
|
21.04.2019 16:00 | Busije | 5 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
21.04
17:00
Sparta Železnik
Posavac Tišma
8
1
|
21.04.2019 17:00 | Sparta Železnik | 8 : 1 | Posavac Tišma | |||||
21.04
10:00
Penjarol
011
2
5
|
21.04.2019 10:00 | Penjarol | 2 : 5 | 011 | |||||
21.04
16:00
Umka
Dedinje
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Umka | 3 : 0 | Dedinje |
21.04
16:00
PKB Padinska Skela
Siti Sport Klub
3
0
|
21.04.2019 16:00 | PKB Padinska Skela | 3 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
21.04
16:00
Minel
Heroj Polet
0
4
|
21.04.2019 16:00 | Minel | 0 : 4 | Heroj Polet | |||||
21.04
16:00
Zuce
Lepušnica
2
2
|
21.04.2019 16:00 | Zuce | 2 : 2 | Lepušnica | |||||
21.04
13:00
Pionir
Pinosava
1
1
|
21.04.2019 13:00 | Pionir | 1 : 1 | Pinosava | |||||
21.04
16:00
Sveti Stefan
Poštar
0
2
|
21.04.2019 16:00 | Sveti Stefan | 0 : 2 | Poštar |
21.04
10:00
Fruška Gora
Mladost
5
1
|
21.04.2019 10:00 | Fruška Gora | 5 : 1 | Mladost | |||||
21.04
16:00
OFK Bikić
Šumar
2
1
|
21.04.2019 16:00 | OFK Bikić | 2 : 1 | Šumar | |||||
21.04
16:00
Krušedol
Obilić 1993
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Krušedol | 3 : 0 | Obilić 1993 | |||||
21.04
16:00
Hajduk
Mitros
1
2
|
21.04.2019 16:00 | Hajduk | 1 : 2 | Mitros | |||||
21.04
16:00
Napredak
Fruškogorac
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
21.04
16:00
BSK
OFK Zeka Buljubaša
1
1
|
21.04.2019 16:00 | BSK | 1 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
21.04
16:00
Sloga (Č)
Graničar
1
2
|
21.04.2019 16:00 | Sloga (Č) | 1 : 2 | Graničar | |||||
21.04
16:00
Donji Srem 2015
Sloga (V)
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Sloga (V) |
21.04
14:00
Rudar 2012
Vis
0
2
|
21.04.2019 14:00 | Rudar 2012 | 0 : 2 | Vis | |||||
21.04
13:30
Mladost (G)
Sibnica
4
1
|
21.04.2019 13:30 | Mladost (G) | 4 : 1 | Sibnica | |||||
21.04
12:00
Popović
OFK Slatina
5
0
|
21.04.2019 12:00 | Popović | 5 : 0 | OFK Slatina | |||||
21.04
12:30
Nemenikuće
OFK Rogača
1
3
|
21.04.2019 12:30 | Nemenikuće | 1 : 3 | OFK Rogača | |||||
21.04
16:30
Stojnik
Vojvoda
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Stojnik | 1 : 0 | Vojvoda | |||||
21.04
16:30
Mladost (MI)
Djurinci
1
2
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (MI) | 1 : 2 | Djurinci |
21.04
16:30
Partizan
Jedinstvo (G)
1
5
|
21.04.2019 16:30 | Partizan | 1 : 5 | Jedinstvo (G) | |||||
21.04
16:30
Lazac
Borac (A)
5
0
|
21.04.2019 16:30 | Lazac | 5 : 0 | Borac (A) | |||||
21.04
16:30
Tavnik
Mlada krila
5
0
|
21.04.2019 16:30 | Tavnik | 5 : 0 | Mlada krila | |||||
21.04
11:00
Metalac
Bogutovačka Banja
1
5
|
21.04.2019 11:00 | Metalac | 1 : 5 | Bogutovačka Banja | |||||
21.04
16:30
Mineral 2015
Jovo Kursula
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Mineral 2015 | 2 : 1 | Jovo Kursula | |||||
21.04
16:30
Progorelica
Borac (V)
3
2
|
21.04.2019 16:30 | Progorelica | 3 : 2 | Borac (V) |
21.04
16:00
Udarnik Trska 1947
Mladi radnik
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Udarnik Trska 1947 | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
21.04
16:00
Badnjevac
BSK
1
0
|
21.04.2019 16:00 | Badnjevac | 1 : 0 | BSK | |||||
21.04
16:00
Partizan
Karađorđe 2013 (Viš)
1
0
|
21.04.2019 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Karađorđe 2013 (Viš) | |||||
21.04
16:00
Mladost (R)
Karađorđe (V)
3
3
|
21.04.2019 16:00 | Mladost (R) | 3 : 3 | Karađorđe (V) |
21.04
16:00
Barajevo
Beljina
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Barajevo | 2 : 0 | Beljina | |||||
21.04
16:00
Veliki Borak
Velika Mostanica
0
5
|
21.04.2019 16:00 | Veliki Borak | 0 : 5 | Velika Mostanica |
21.04
16:00
Terekves
1.Oktobar
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Terekves | 2 : 1 | 1.Oktobar | |||||
21.04
16:00
Proleter
Napredak (BT)
6
3
|
21.04.2019 16:00 | Proleter | 6 : 3 | Napredak (BT) | |||||
21.04
16:00
Bega
Roham
1
3
|
21.04.2019 16:00 | Bega | 1 : 3 | Roham | |||||
21.04
16:00
Omladinac
Napredak (Č)
3
4
|
21.04.2019 16:00 | Omladinac | 3 : 4 | Napredak (Č) | |||||
21.04
16:00
Jedinstvo
Vojvodina
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Vojvodina |
21.04
16:30
7. Juli
Velika Reka
3
1
|
21.04.2019 16:30 | 7. Juli | 3 : 1 | Velika Reka | |||||
21.04
16:30
Milan Orlić
Prva Iskra
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Milan Orlić | 0 : 1 | Prva Iskra | |||||
21.04
16:30
Jadar (ST)
Mladost
2
3
|
21.04.2019 16:30 | Jadar (ST) | 2 : 3 | Mladost | |||||
21.04
16:30
Antimon
Borac
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Antimon | 0 : 1 | Borac | |||||
21.04
16:30
Sloga
Jadar 1961 (GD)
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Jadar 1961 (GD) | |||||
21.04
16:30
Vidojevica
Azbukovica
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Vidojevica | 2 : 1 | Azbukovica | |||||
21.04
16:30
Rudar
Jedinstvo
4
0
|
21.04.2019 16:30 | Rudar | 4 : 0 | Jedinstvo |
21.04
16:00
Kopljari
Šumadinac (S)
2
4
|
21.04.2019 16:00 | Kopljari | 2 : 4 | Šumadinac (S) | |||||
21.04
16:00
Vrbica
Borac
4
0
|
21.04.2019 16:00 | Vrbica | 4 : 0 | Borac | |||||
21.04
11:00
Brezovac
Šamot
6
0
|
21.04.2019 11:00 | Brezovac | 6 : 0 | Šamot | |||||
21.04
16:00
Trešnjevica
Ranilović
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Trešnjevica | 3 : 0 | Ranilović | |||||
21.04
16:00
Jasenica
B 2000
5
0
|
21.04.2019 16:00 | Jasenica | 5 : 0 | B 2000 | |||||
21.04
16:00
Sloga
Kralj Petar I
3
1
|
21.04.2019 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Kralj Petar I | |||||
21.04
11:00
Mladost (J)
Radoje Domanović
0
0
|
21.04.2019 11:00 | Mladost (J) | 0 : 0 | Radoje Domanović |
21.04
16:30
Milanovo
Veliko Trnjane
8
1
|
21.04.2019 16:30 | Milanovo | 8 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
21.04
16:30
Plantaža
Sloboda
1
5
|
21.04.2019 16:30 | Plantaža | 1 : 5 | Sloboda | |||||
21.04
16:30
Gradac
Real
0
2
|
21.04.2019 16:30 | Gradac | 0 : 2 | Real | |||||
21.04
11:00
Lemind 1953
Todorovce
4
3
|
21.04.2019 11:00 | Lemind 1953 | 4 : 3 | Todorovce | |||||
21.04
16:30
Marjan MB
Bratstvo
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Marjan MB | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
21.04
16:30
Mladost (B)
BSK
0
6
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (B) | 0 : 6 | BSK |
21.04
16:30
Napredak
Budućnost (PD)
3
2
|
21.04.2019 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Budućnost (PD) | |||||
21.04
16:30
Drina
Majur
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Drina | 2 : 2 | Majur | |||||
21.04
16:30
Budućnost 1929 (ZM)
Sloboda
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost 1929 (ZM) | 3 : 0 | Sloboda | |||||
21.04
16:30
Gorki
Zadrugar
2
0
|
21.04.2019 16:30 | Gorki | 2 : 0 | Zadrugar |
21.04
16:30
Dobrava
Mladost
3
1
|
21.04.2019 16:30 | Dobrava | 3 : 1 | Mladost | |||||
21.04
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Rankovac
4
4
|
21.04.2019 16:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 4 : 4 | Rankovac | |||||
21.04
16:30
Vlašić
Trešnjevka
3
4
|
21.04.2019 16:30 | Vlašić | 3 : 4 | Trešnjevka | |||||
21.04
16:30
Pričinović
Šipurske livade
3
2
|
21.04.2019 16:30 | Pričinović | 3 : 2 | Šipurske livade | |||||
21.04
16:30
Sloga (KR)
Provo 2015
4
1
|
21.04.2019 16:30 | Sloga (KR) | 4 : 1 | Provo 2015 | |||||
21.04
16:30
Sloga (MA)
Sava
2
2
|
21.04.2019 16:30 | Sloga (MA) | 2 : 2 | Sava |
21.04
17:00
Šampion
Graničar
1
1
|
21.04.2019 17:00 | Šampion | 1 : 1 | Graničar | |||||
21.04
17:00
Hajduk
Horgoš 1911
0
6
|
21.04.2019 17:00 | Hajduk | 0 : 6 | Horgoš 1911 | |||||
21.04
17:00
Jedinstvo (SK)
Čoka
2
3
|
21.04.2019 17:00 | Jedinstvo (SK) | 2 : 3 | Čoka | |||||
21.04
17:00
Potisje
Tromedja
7
0
|
21.04.2019 17:00 | Potisje | 7 : 0 | Tromedja | |||||
21.04
17:00
Tisa
Jedinstvo (M)
3
0
|
21.04.2019 17:00 | Tisa | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
21.04
17:00
Slavija
Bačka
0
4
|
21.04.2019 17:00 | Slavija | 0 : 4 | Bačka |
21.04
17:00
Maglić
Bački Hajduk
3
0
|
21.04.2019 17:00 | Maglić | 3 : 0 | Bački Hajduk | |||||
21.04
17:00
Sloga
Slavija
5
0
|
21.04.2019 17:00 | Sloga | 5 : 0 | Slavija | |||||
21.04
17:00
Budućnost
Mladost
5
1
|
21.04.2019 17:00 | Budućnost | 5 : 1 | Mladost | |||||
21.04
17:00
Krivanj
Neštin
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Krivanj | 1 : 0 | Neštin |
21.04
16:00
Polet (V)
Polet (B)
7
3
|
21.04.2019 16:00 | Polet (V) | 7 : 3 | Polet (B) | |||||
21.04
16:00
Sloga (M)
Stig 1955
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Sloga (M) | 2 : 1 | Stig 1955 | |||||
21.04
16:00
Žika Marković Uča
Vihor
0
2
|
21.04.2019 16:00 | Žika Marković Uča | 0 : 2 | Vihor | |||||
21.04
16:00
Desine
Mladost (B)
3
3
|
21.04.2019 16:00 | Desine | 3 : 3 | Mladost (B) | |||||
21.04
16:00
Sloga (L)
Sirakovo
0
2
|
21.04.2019 16:00 | Sloga (L) | 0 : 2 | Sirakovo | |||||
21.04
16:00
Dizel
Žitkovica 2017
1
1
|
21.04.2019 16:00 | Dizel | 1 : 1 | Žitkovica 2017 | |||||
21.04
16:00
Napredak 1934
Napredak (P)
0
3
|
21.04.2019 16:00 | Napredak 1934 | 0 : 3 | Napredak (P) |
21.04
16:00
Integral
Omladinac (B)
0
0
|
21.04.2019 16:00 | Integral | 0 : 0 | Omladinac (B) | |||||
21.04
16:00
Jedinstvo (K)
Napredak (S)
0
0
|
21.04.2019 16:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | Napredak (S) | |||||
21.04
16:00
Bata Bulić
Sloga 1952
4
3
|
21.04.2019 16:00 | Bata Bulić | 4 : 3 | Sloga 1952 | |||||
21.04
16:00
Zadrugar (T)
Manastirica
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Zadrugar (T) | 3 : 2 | Manastirica | |||||
21.04
16:00
BSK
Jasenovac
3
0
|
21.04.2019 16:00 | BSK | 3 : 0 | Jasenovac | |||||
21.04
16:00
Radnički (K)
Napredak 1936
4
1
|
21.04.2019 16:00 | Radnički (K) | 4 : 1 | Napredak 1936 |
21.04
16:00
Budućnost
Tomislavci
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Tomislavci | |||||
21.04
16:00
Mladost Radost
Mladost (R)
6
1
|
21.04.2019 16:00 | Mladost Radost | 6 : 1 | Mladost (R) | |||||
21.04
16:00
Obilić
Jedinstvo
4
0
|
21.04.2019 16:00 | Obilić | 4 : 0 | Jedinstvo |
21.04
17:00
Sloga
Mladi Borac
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
21.04
17:00
Polet
Šumadija (MC)
1
2
|
21.04.2019 17:00 | Polet | 1 : 2 | Šumadija (MC) |
21.04
16:30
Rtkovo
Napredak
0
0
|
21.04.2019 16:30 | Rtkovo | 0 : 0 | Napredak | |||||
21.04
16:30
Mala Vrbica
Egeta
0
3
|
21.04.2019 16:30 | Mala Vrbica | 0 : 3 | Egeta | |||||
21.04
16:30
Koča Andjelković
Lokomotiva
4
2
|
21.04.2019 16:30 | Koča Andjelković | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
21.04
16:30
Pontes
Milutinovac
4
0
|
21.04.2019 16:30 | Pontes | 4 : 0 | Milutinovac |
21.04
16:00
Omladinac
Ivanča
0
1
|
21.04.2019 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Ivanča | |||||
21.04
16:00
Borac
Sloga
0
5
|
21.04.2019 16:00 | Borac | 0 : 5 | Sloga | |||||
21.04
16:00
Napredak
Markovac
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Markovac | |||||
21.04
16:00
Vlaška
OFK Student
5
1
|
21.04.2019 16:00 | Vlaška | 5 : 1 | OFK Student |
21.04
Omladinac
Stari Tamiš
1
1
|
21.04.2019 | Omladinac | 1 : 1 | Stari Tamiš | |||||
21.04
Budućnost
Borac
11
0
|
21.04.2019 | Budućnost | 11 : 0 | Borac | |||||
21.04
Proleter
Kolonija
2
1
|
21.04.2019 | Proleter | 2 : 1 | Kolonija | |||||
21.04
BSK Bavanište
Jedinstvo
2
5
|
21.04.2019 | BSK Bavanište | 2 : 5 | Jedinstvo | |||||
21.04
Dolovo
Mladost
6
2
|
21.04.2019 | Dolovo | 6 : 2 | Mladost |
21.04
16:30
Slavia
Polet
0
0
|
21.04.2019 16:30 | Slavia | 0 : 0 | Polet | |||||
21.04
16:30
Mundial
Omladinac 1927
3
0
|
21.04.2019 16:30 | Mundial | 3 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
21.04
16:30
Vojlovica 2018
Glogonj
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Vojlovica 2018 | 1 : 1 | Glogonj | |||||
21.04
16:30
Unirea
Tempo
4
1
|
21.04.2019 16:30 | Unirea | 4 : 1 | Tempo |
21.04
Budućnost
Mladost (A)
0
4
|
21.04.2019 | Budućnost | 0 : 4 | Mladost (A) | |||||
21.04
Kej
Vujan
5
0
|
21.04.2019 | Kej | 5 : 0 | Vujan | |||||
21.04
BIP
Mršinci
4
4
|
21.04.2019 | BIP | 4 : 4 | Mršinci | |||||
21.04
11:00
Prijatelji
Malba
4
0
|
21.04.2019 11:00 | Prijatelji | 4 : 0 | Malba |
21.04
15:30
Petrijevac
Landol
1
1
|
21.04.2019 15:30 | Petrijevac | 1 : 1 | Landol | |||||
21.04
15:30
7. Juli
Badljevica
1
2
|
21.04.2019 15:30 | 7. Juli | 1 : 2 | Badljevica | |||||
21.04
15:30
Lunjevac
Petlić SD 026
2
6
|
21.04.2019 15:30 | Lunjevac | 2 : 6 | Petlić SD 026 |
21.04
15:30
Vrbovac
Zeppelin 026
1
0
|
21.04.2019 15:30 | Vrbovac | 1 : 0 | Zeppelin 026 | |||||
21.04
15:30
Budućnost
Stari Hrast 2018
3
3
|
21.04.2019 15:30 | Budućnost | 3 : 3 | Stari Hrast 2018 | |||||
21.04
15:30
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
7
4
|
21.04.2019 15:30 | Skobalj | 7 : 4 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
21.04
15:30
Jezava
OFK Slavija
3
0
|
21.04.2019 15:30 | Jezava | 3 : 0 | OFK Slavija |
21.04
16:00
Veliki Suvodol
Rongo Siti
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Veliki Suvodol | 2 : 0 | Rongo Siti | |||||
21.04
16:00
Temac
Lokomotiva
1
3
|
21.04.2019 16:00 | Temac | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
21.04
16:00
Jerma
Pobeda
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Jerma | 3 : 2 | Pobeda |
21.04
16:30
Mladost
Zadrugar
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
21.04
16:30
Omladinac (B)
Hajduk
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Omladinac (B) | 1 : 1 | Hajduk | |||||
21.04
16:30
Omladinac (D)
Kordun
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Kordun | |||||
21.04
16:30
Terekveš
Aleksa Šantić
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Terekveš | 2 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
21.04
16:30
Jedinstvo
Dunav
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Dunav |
21.04
17:00
OFK Sloga
Pobeda 1976
6
3
|
21.04.2019 17:00 | OFK Sloga | 6 : 3 | Pobeda 1976 | |||||
21.04
11:00
Ratar
Gredetin
5
1
|
21.04.2019 11:00 | Ratar | 5 : 1 | Gredetin | |||||
21.04
11:00
Jastrebac
Polet (R)
0
1
|
21.04.2019 11:00 | Jastrebac | 0 : 1 | Polet (R) | |||||
21.04
17:00
Polet (V)
Borac
3
3
|
21.04.2019 17:00 | Polet (V) | 3 : 3 | Borac | |||||
21.04
11:00
Škriljac
OFK Rutevac 1908
0
4
|
21.04.2019 11:00 | Škriljac | 0 : 4 | OFK Rutevac 1908 |
21.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Hajduk
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Udarnik Višnjevac | 1 : 3 | Hajduk | |||||
21.04
16:30
Čantavir
Lokomotiva
1
2
|
21.04.2019 16:30 | Čantavir | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
21.04
16:30
Elektrovojvodina
OFK Mala Bosna 2015
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Elektrovojvodina | 1 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
21.04
16:30
Palić
Bikovo
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Palić | 1 : 3 | Bikovo | |||||
21.04
16:30
Solid
Žednik
3
2
|
21.04.2019 16:30 | Solid | 3 : 2 | Žednik |
21.04
Takovski Ustanak
Šilopaj
1
0
|
21.04.2019 | Takovski Ustanak | 1 : 0 | Šilopaj | |||||
21.04
16:00
Donja Vrbava
Ozremica
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Donja Vrbava | 2 : 0 | Ozremica | |||||
21.04
16:00
Velereč 94
Jablanica
3
1
|
21.04.2019 16:00 | Velereč 94 | 3 : 1 | Jablanica | |||||
21.04
Šumadija
FC Stella Rossa
2
0
|
21.04.2019 | Šumadija | 2 : 0 | FC Stella Rossa | |||||
21.04
Brezak
Omladinac
2
1
|
21.04.2019 | Brezak | 2 : 1 | Omladinac |
21.04
16:00
Mladost 1948
Jasenica
5
1
|
21.04.2019 16:00 | Mladost 1948 | 5 : 1 | Jasenica | |||||
21.04
16:00
Mladost (NS)
Jedinstvo
4
1
|
21.04.2019 16:00 | Mladost (NS) | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.04
16:00
AF Đokić
Obilić
3
5
|
21.04.2019 16:00 | AF Đokić | 3 : 5 | Obilić |
21.04
16:00
Glavaš
Palanka
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Glavaš | 2 : 1 | Palanka | |||||
21.04
16:00
Beli Orlovi
Jasenica 2017
0
3
|
21.04.2019 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 3 | Jasenica 2017 |
21.04
16:30
Gorušica
Voćar
5
2
|
21.04.2019 16:30 | Gorušica | 5 : 2 | Voćar | |||||
21.04
16:30
Jelica
Sloga
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Jelica | 2 : 1 | Sloga | |||||
21.04
16:30
Radnički
Dedinje Junajted
0
2
|
21.04.2019 16:30 | Radnički | 0 : 2 | Dedinje Junajted | |||||
21.04
16:30
Brezova
Vrelo
3
2
|
21.04.2019 16:30 | Brezova | 3 : 2 | Vrelo |
21.04
Konjuh
Sebečevac
0
0
|
21.04.2019 | Konjuh | 0 : 0 | Sebečevac | |||||
21.04
Mudrakovac
Globoder
4
3
|
21.04.2019 | Mudrakovac | 4 : 3 | Globoder | |||||
21.04
Žabare
Rasina
5
0
|
21.04.2019 | Žabare | 5 : 0 | Rasina | |||||
21.04
Parunovac
Zdravinje
3
3
|
21.04.2019 | Parunovac | 3 : 3 | Zdravinje | |||||
21.04
Borac
Bukovica
5
1
|
21.04.2019 | Borac | 5 : 1 | Bukovica | |||||
21.04
Mladost VPD
Čarapan
2
1
|
21.04.2019 | Mladost VPD | 2 : 1 | Čarapan | |||||
21.04
Naupare
Kapidžija
3
2
|
21.04.2019 | Naupare | 3 : 2 | Kapidžija |
21.04
05:30
Borac
Koprijan
6
0
|
21.04.2019 05:30 | Borac | 6 : 0 | Koprijan | |||||
21.04
10:00
Jugovići
Baličevac
1
2
|
21.04.2019 10:00 | Jugovići | 1 : 2 | Baličevac |
21.04
16:30
Jedinstvo
Hajduk
0
6
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 0 : 6 | Hajduk | |||||
21.04
16:30
Sloga
Slemen
1
1
|
21.04.2019 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Slemen |
21.04
16:30
Maršić
Sloga Lužnice 2016
9
2
|
21.04.2019 16:30 | Maršić | 9 : 2 | Sloga Lužnice 2016 | |||||
21.04
16:30
Zastava
OFK Žeželj
6
1
|
21.04.2019 16:30 | Zastava | 6 : 1 | OFK Žeželj | |||||
21.04
16:30
Divostin
Vinogradi DB
1
2
|
21.04.2019 16:30 | Divostin | 1 : 2 | Vinogradi DB | |||||
21.04
16:30
Košutnjak
Ćava
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Košutnjak | 2 : 1 | Ćava | |||||
21.04
16:30
Kolonija
Bratstvo 1975
5
0
|
21.04.2019 16:30 | Kolonija | 5 : 0 | Bratstvo 1975 |
21.04
16:30
Blagaja
Plavi Tok
1
2
|
21.04.2019 16:30 | Blagaja | 1 : 2 | Plavi Tok | |||||
21.04
13:30
Borac
Bakionica
5
1
|
21.04.2019 13:30 | Borac | 5 : 1 | Bakionica | |||||
21.04
16:30
Napredak
Dobrinjac
6
0
|
21.04.2019 16:30 | Napredak | 6 : 0 | Dobrinjac | |||||
21.04
13:30
Duškovci
Glumač
0
2
|
21.04.2019 13:30 | Duškovci | 0 : 2 | Glumač | |||||
21.04
16:30
Trešnjica
Gorobilje
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Trešnjica | 1 : 3 | Gorobilje |
21.04
16:30
Jasenovik 2018
Rujnik
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Jasenovik 2018 | 1 : 0 | Rujnik | |||||
21.04
16:30
Delijski Vis
Radnički 1936
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Delijski Vis | 2 : 1 | Radnički 1936 | |||||
21.04
16:30
Sloga 1948
Čegar 1946
4
2
|
21.04.2019 16:30 | Sloga 1948 | 4 : 2 | Čegar 1946 | |||||
21.04
16:30
Durlan Siti
Aluminjum
1
4
|
21.04.2019 16:30 | Durlan Siti | 1 : 4 | Aluminjum | |||||
21.04
16:30
Spartak
Supovac
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Spartak | 0 : 1 | Supovac |
21.04
11:00
Miloševo
OFK Tamnič
3
1
|
21.04.2019 11:00 | Miloševo | 3 : 1 | OFK Tamnič | |||||
21.04
16:30
Polet
Rečka
10
3
|
21.04.2019 16:30 | Polet | 10 : 3 | Rečka | |||||
21.04
11:00
Vrelo
Urovica
1
2
|
21.04.2019 11:00 | Vrelo | 1 : 2 | Urovica | |||||
21.04
16:30
OFK Sikole
Slatina
2
1
|
21.04.2019 16:30 | OFK Sikole | 2 : 1 | Slatina |
21.04
16:30
Grkinja
Toplica
3
3
|
21.04.2019 16:30 | Grkinja | 3 : 3 | Toplica | |||||
21.04
16:30
Mekiš
Pobeda
0
0
|
21.04.2019 16:30 | Mekiš | 0 : 0 | Pobeda |
21.04
16:00
Kaluđerica 1969
Podunavac
6
0
|
21.04.2019 16:00 | Kaluđerica 1969 | 6 : 0 | Podunavac |
21.04
17:00
Mrovska
Polet
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Mrovska | 1 : 0 | Polet | |||||
21.04
11:00
Dragojevac
Skupljen 2013
7
2
|
21.04.2019 11:00 | Dragojevac | 7 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
21.04
11:00
Verko
Hajduk
4
1
|
21.04.2019 11:00 | Verko | 4 : 1 | Hajduk | |||||
21.04
11:00
Petrovac 74
Torpedo
4
1
|
21.04.2019 11:00 | Petrovac 74 | 4 : 1 | Torpedo |
21.04
16:00
Proleter
Partizan
9
0
|
21.04.2019 16:00 | Proleter | 9 : 0 | Partizan | |||||
21.04
16:00
Zlatica
Borac
8
2
|
21.04.2019 16:00 | Zlatica | 8 : 2 | Borac | |||||
21.04
16:00
Tisa 1933
Sloga
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Tisa 1933 | 3 : 0 | Sloga |
21.04
13:00
ISK Izvor
Radnik
2
0
|
21.04.2019 13:00 | ISK Izvor | 2 : 0 | Radnik | |||||
21.04
17:00
Donja Mutnica
Jedinstvo
2
0
|
21.04.2019 17:00 | Donja Mutnica | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.04
17:00
Sloga
Napredak
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Napredak | |||||
21.04
17:00
BSK Buljane
Popovac
5
2
|
21.04.2019 17:00 | BSK Buljane | 5 : 2 | Popovac | |||||
21.04
17:00
Šumadija
Budućnost
2
1
|
21.04.2019 17:00 | Šumadija | 2 : 1 | Budućnost | |||||
21.04
17:00
OFK Juhor 2016
Razvitak
4
0
|
21.04.2019 17:00 | OFK Juhor 2016 | 4 : 0 | Razvitak |
21.04
11:00
Miločajac
Magnohrom
6
3
|
21.04.2019 11:00 | Miločajac | 6 : 3 | Magnohrom | |||||
21.04
17:00
Braća Vuković
Mladost 1925
2
1
|
21.04.2019 17:00 | Braća Vuković | 2 : 1 | Mladost 1925 | |||||
21.04
17:00
Stara Čaršija
Sloga Obrva
0
0
|
21.04.2019 17:00 | Stara Čaršija | 0 : 0 | Sloga Obrva |
21.04
15:00
Jedinstvo 2017
Mladost 1981
5
1
|
21.04.2019 15:00 | Jedinstvo 2017 | 5 : 1 | Mladost 1981 | |||||
21.04
17:00
Koštam Polje
Studen Vitez
4
0
|
21.04.2019 17:00 | Koštam Polje | 4 : 0 | Studen Vitez |
21.04
11:00
FSU Borac 2018
Rudar 1973
4
2
|
21.04.2019 11:00 | FSU Borac 2018 | 4 : 2 | Rudar 1973 | |||||
21.04
11:00
Atletiko
Navalin
2
3
|
21.04.2019 11:00 | Atletiko | 2 : 3 | Navalin |
21.04
11:00
OFK Jelen
Korman
3
1
|
21.04.2019 11:00 | OFK Jelen | 3 : 1 | Korman | |||||
21.04
11:00
OFK Varna
Borac BTG
3
1
|
21.04.2019 11:00 | OFK Varna | 3 : 1 | Borac BTG | |||||
21.04
11:00
Cerić
Zablaće
2
0
|
21.04.2019 11:00 | Cerić | 2 : 0 | Zablaće | |||||
21.04
11:00
Jedinstvo
Volujac
1
3
|
21.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Volujac | |||||
21.04
11:00
Mladost Slatina
Žabar
5
0
|
21.04.2019 11:00 | Mladost Slatina | 5 : 0 | Žabar | |||||
21.04
11:00
Rudar
Mladost Svileuva
2
1
|
21.04.2019 11:00 | Rudar | 2 : 1 | Mladost Svileuva | |||||
21.04
11:00
Galeb
Bojić
3
0
|
21.04.2019 11:00 | Galeb | 3 : 0 | Bojić |
21.04
11:00
Stojan Lazarac
Bair
1
1
|
21.04.2019 11:00 | Stojan Lazarac | 1 : 1 | Bair | |||||
21.04
11:00
Radnik
Mladost (O)
3
1
|
21.04.2019 11:00 | Radnik | 3 : 1 | Mladost (O) |
21.04
17:00
Dimitrije Tucović
Mladi radnik
5
1
|
21.04.2019 17:00 | Dimitrije Tucović | 5 : 1 | Mladi radnik |
21.04
17:00
Domaćin
Napredak
2
1
|
21.04.2019 17:00 | Domaćin | 2 : 1 | Napredak | |||||
21.04
17:00
GFK Tabane
Crni Vrh
3
4
|
21.04.2019 17:00 | GFK Tabane | 3 : 4 | Crni Vrh | |||||
21.04
17:00
Sloboda
Belica
6
3
|
21.04.2019 17:00 | Sloboda | 6 : 3 | Belica | |||||
21.04
17:00
Dobra Voda
Mladost
4
1
|
21.04.2019 17:00 | Dobra Voda | 4 : 1 | Mladost |
21.04
16:00
Morava 1932
Dunav
2
1
|
21.04.2019 16:00 | Morava 1932 | 2 : 1 | Dunav | |||||
21.04
16:00
Batovac
Proleter 1932
5
2
|
21.04.2019 16:00 | Batovac | 5 : 2 | Proleter 1932 | |||||
21.04
16:00
Sopot
Ljubičevo
0
1
|
21.04.2019 16:00 | Sopot | 0 : 1 | Ljubičevo | |||||
21.04
16:00
Moravac 1933
Sloga (Ć)
1
5
|
21.04.2019 16:00 | Moravac 1933 | 1 : 5 | Sloga (Ć) |
21.04
16:00
Metalac
Beli Orao
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Metalac | 3 : 2 | Beli Orao | |||||
21.04
16:00
Pobeda (SK)
Sloga 1936
4
2
|
21.04.2019 16:00 | Pobeda (SK) | 4 : 2 | Sloga 1936 | |||||
21.04
16:00
Sloga (D)
Mlava (B)
1
3
|
21.04.2019 16:00 | Sloga (D) | 1 : 3 | Mlava (B) | |||||
21.04
16:00
Zemljoradnik
Napredak (B)
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Napredak (B) |
21.04
11:00
POFK Letnjikovac
Lipolist
0
2
|
21.04.2019 11:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 2 | Lipolist | |||||
21.04
11:00
Napredak
Partizan
1
1
|
21.04.2019 11:00 | Napredak | 1 : 1 | Partizan | |||||
21.04
11:00
Omladinac
Borac
4
2
|
21.04.2019 11:00 | Omladinac | 4 : 2 | Borac | |||||
21.04
11:00
Culjković
OFK Letnjikovac 1983
4
2
|
21.04.2019 11:00 | Culjković | 4 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
21.04
11:00
Dumača
Metaloplastika
1
2
|
21.04.2019 11:00 | Dumača | 1 : 2 | Metaloplastika |
21.04
11:00
Vukona
OFK Takovo
2
0
|
21.04.2019 11:00 | Vukona | 2 : 0 | OFK Takovo | |||||
21.04
11:00
Jedinstvo
Zvizdar
1
3
|
21.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Zvizdar | |||||
21.04
11:00
Dokmir
Omladinac
0
0
|
21.04.2019 11:00 | Dokmir | 0 : 0 | Omladinac | |||||
21.04
11:00
Budućnost 1995
Brgule
3
1
|
21.04.2019 11:00 | Budućnost 1995 | 3 : 1 | Brgule | |||||
21.04
11:00
Murgaš
Kolubara
2
3
|
21.04.2019 11:00 | Murgaš | 2 : 3 | Kolubara |
21.04
16:30
Telečka
Borac (BG)
0
2
|
21.04.2019 16:30 | Telečka | 0 : 2 | Borac (BG) | |||||
21.04
16:30
Jedinstvo Lemeš
Lider
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo Lemeš | 2 : 1 | Lider |
21.04
11:00
Borac
Kastrum
1
1
|
21.04.2019 11:00 | Borac | 1 : 1 | Kastrum |
21.04
15:30
Krilaš
Soko
11
0
|
21.04.2019 15:30 | Krilaš | 11 : 0 | Soko | |||||
21.04
11:00
Dobrnje
Borac
2
1
|
21.04.2019 11:00 | Dobrnje | 2 : 1 | Borac |
21.04
11:00
Rudar 1947
Mladost
1
5
|
21.04.2019 11:00 | Rudar 1947 | 1 : 5 | Mladost |
21.04
10:00
Jedinstvo
Beli Orlovi
2
1
|
21.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
21.04
10:00
Čestin
Mladost
3
2
|
21.04.2019 10:00 | Čestin | 3 : 2 | Mladost |
21.04
11:00
Trstenica
Ljubinić
6
3
|
21.04.2019 11:00 | Trstenica | 6 : 3 | Ljubinić | |||||
21.04
17:00
Proleter
Partizan
2
2
|
21.04.2019 17:00 | Proleter | 2 : 2 | Partizan |
21.04
11:00
OFK Povlen
Bujačić
1
3
|
21.04.2019 11:00 | OFK Povlen | 1 : 3 | Bujačić | |||||
21.04
15:30
Zadrugar
Sloga Gorić
1
2
|
21.04.2019 15:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Sloga Gorić | |||||
21.04
15:30
Kotešica
OFK Senjak
2
5
|
21.04.2019 15:30 | Kotešica | 2 : 5 | OFK Senjak | |||||
21.04
15:30
Dračić 2018
Mali korak
1
1
|
21.04.2019 15:30 | Dračić 2018 | 1 : 1 | Mali korak |
21.04
Vladimirovac
Naša Krajina
1
3
|
21.04.2019 | Vladimirovac | 1 : 3 | Naša Krajina |
21.04
16:30
Resavac
Resava
9
1
|
21.04.2019 16:30 | Resavac | 9 : 1 | Resava | |||||
21.04
13:00
Mladi Borac
Rudar
1
7
|
21.04.2019 13:00 | Mladi Borac | 1 : 7 | Rudar | |||||
21.04
16:30
Sinđelić
Mladi Radnik
2
1
|
21.04.2019 16:30 | Sinđelić | 2 : 1 | Mladi Radnik |
21.04
16:00
Borac
Sloga (K)
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Borac | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
21.04
16:00
Radnički
Sloga (M)
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Radnički | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
21.04
16:00
Car Uroš
Planinac
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Car Uroš | 3 : 0 | Planinac | |||||
21.04
16:00
Dunav
Fruškogorac
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Dunav | 3 : 0 | Fruškogorac |
21.04
16:00
27. Oktobar
Jedinstvo (P)
2
2
|
21.04.2019 16:00 | 27. Oktobar | 2 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
21.04
16:00
Borac
Sremac
0
3
|
21.04.2019 16:00 | Borac | 0 : 3 | Sremac | |||||
21.04
16:00
Jedinstvo
Graničar
2
4
|
21.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Graničar | |||||
21.04
16:00
Polet
Fruškogorac
1
2
|
21.04.2019 16:00 | Polet | 1 : 2 | Fruškogorac | |||||
21.04
16:00
Vojvodina
Hrtkovci
2
3
|
21.04.2019 16:00 | Vojvodina | 2 : 3 | Hrtkovci |
21.04
11:00
Jarmenovci
Krćevac 04
0
1
|
21.04.2019 11:00 | Jarmenovci | 0 : 1 | Krćevac 04 | |||||
21.04
11:00
Mladost (R)
Kalipolje
3
3
|
21.04.2019 11:00 | Mladost (R) | 3 : 3 | Kalipolje | |||||
21.04
11:00
Budućnost (B)
Maskar
4
1
|
21.04.2019 11:00 | Budućnost (B) | 4 : 1 | Maskar |
21.04
12:00
Stevka Božurevka
Omladinac
1
7
|
21.04.2019 12:00 | Stevka Božurevka | 1 : 7 | Omladinac | |||||
21.04
12:00
Mladost
Stara Čaršija
3
0
|
21.04.2019 12:00 | Mladost | 3 : 0 | Stara Čaršija |
21.04
16:00
Dunavac
Baštovan 2015
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Dunavac | 3 : 2 | Baštovan 2015 | |||||
21.04
16:00
Pek
Mladi Borac
4
4
|
21.04.2019 16:00 | Pek | 4 : 4 | Mladi Borac | |||||
21.04
16:00
Stiški Kurjak
Srednjevo
6
1
|
21.04.2019 16:00 | Stiški Kurjak | 6 : 1 | Srednjevo | |||||
21.04
16:00
Mirko Tomić
Sloga
2
5
|
21.04.2019 16:00 | Mirko Tomić | 2 : 5 | Sloga |
21.04
16:00
Proleter
Mladost
6
6
|
21.04.2019 16:00 | Proleter | 6 : 6 | Mladost | |||||
21.04
16:00
Jedinstvo
Udarnik
3
1
|
21.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Udarnik | |||||
21.04
16:00
BSK
Polet
1
2
|
21.04.2019 16:00 | BSK | 1 : 2 | Polet |
21.04
11:00
Napredak 1927
Stig (MC)
4
3
|
21.04.2019 11:00 | Napredak 1927 | 4 : 3 | Stig (MC) | |||||
21.04
11:00
Stig (C)
BSK 1924
5
1
|
21.04.2019 11:00 | Stig (C) | 5 : 1 | BSK 1924 | |||||
21.04
11:00
Jedinstvo (S)
Sloga 1945
2
0
|
21.04.2019 11:00 | Jedinstvo (S) | 2 : 0 | Sloga 1945 |
21.04
16:00
Mladi borac 2018
Napredak (MK)
0
3
|
21.04.2019 16:00 | Mladi borac 2018 | 0 : 3 | Napredak (MK) |
21.04
16:30
Kremenac
Dobrača
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Kremenac | 1 : 3 | Dobrača | |||||
21.04
16:30
Azbest
Hajduk
4
1
|
21.04.2019 16:30 | Azbest | 4 : 1 | Hajduk |
21.04
15:30
OFK Venčani
Misača
5
2
|
21.04.2019 15:30 | OFK Venčani | 5 : 2 | Misača |
21.04
16:00
Barič
Mladost 1970
3
0
|
21.04.2019 16:00 | Barič | 3 : 0 | Mladost 1970 | |||||
21.04
16:00
Mrčkovac
Električar
4
1
|
21.04.2019 16:00 | Mrčkovac | 4 : 1 | Električar |
21.04
12:30
Čobanče
Jezero
0
5
|
21.04.2019 12:30 | Čobanče | 0 : 5 | Jezero | |||||
21.04
16:30
Selanac
Crnča
1
4
|
21.04.2019 16:30 | Selanac | 1 : 4 | Crnča |
21.04
16:30
Mladi radnik
OFK Orašje
5
0
|
21.04.2019 16:30 | Mladi radnik | 5 : 0 | OFK Orašje | |||||
21.04
16:30
Velika Morava
Parcane
3
2
|
21.04.2019 16:30 | Velika Morava | 3 : 2 | Parcane | |||||
21.04
16:30
OFK Marenovo
Rubin
3
0
|
21.04.2019 16:30 | OFK Marenovo | 3 : 0 | Rubin |
21.04
15:30
OFK Kopaonik 1931
Mladost
7
0
|
21.04.2019 15:30 | OFK Kopaonik 1931 | 7 : 0 | Mladost |
21.04
17:00
PSS-192
Bresje
4
0
|
21.04.2019 17:00 | PSS-192 | 4 : 0 | Bresje | |||||
21.04
17:00
GFK Strelište
Jagodina
5
2
|
21.04.2019 17:00 | GFK Strelište | 5 : 2 | Jagodina | |||||
21.04
17:00
OFK Dragoševac
Lipar
4
1
|
21.04.2019 17:00 | OFK Dragoševac | 4 : 1 | Lipar |
21.04
16:30
Budućnost
OFK Titograd
4
0
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost | 4 : 0 | OFK Titograd | |||||
21.04
16:30
OFK Petrovac
Sutjeska
0
1
|
21.04.2019 16:30 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Sutjeska |
21.04
16:30
Bokelj
Igalo
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Bokelj | 1 : 0 | Igalo | |||||
21.04
16:30
Dečić
Arsenal
1
0
|
21.04.2019 16:30 | Dečić | 1 : 0 | Arsenal | |||||
21.04
16:30
Jedinstvo
Kom
0
1
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Kom | |||||
21.04
16:30
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Jezero
3
1
|
21.04.2019 16:30 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 3 : 1 | Jezero | |||||
21.04
16:30
Otrant
Berane
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Otrant | 1 : 3 | Berane |
21.04
Čelik
Karioke
0
3
|
21.04.2019 | Čelik | 0 : 3 | Karioke | |||||
21.04
17:00
Ribnica
Adria
0
3
|
21.04.2019 17:00 | Ribnica | 0 : 3 | Adria | |||||
21.04
12:00
Drezga
Polet Stars
1
1
|
21.04.2019 12:00 | Drezga | 1 : 1 | Polet Stars |
21.04
13:00
Polimlje
OFK Borac
0
1
|
21.04.2019 13:00 | Polimlje | 0 : 1 | OFK Borac | |||||
21.04
16:00
Ibar
Brskovo
2
0
|
21.04.2019 16:00 | Ibar | 2 : 0 | Brskovo |
21.04
16:00
Cetinje
Hajduk
5
0
|
21.04.2019 16:00 | Cetinje | 5 : 0 | Hajduk | |||||
21.04
16:30
Sloga (SB)
Sloga (R)
1
3
|
21.04.2019 16:30 | Sloga (SB) | 1 : 3 | Sloga (R) |
21.04
17:00
Arsenal
Crystal Palace
2
3
|
21.04.2019 17:00 | Arsenal | 2 : 3 | Crystal Palace | |||||
21.04
17:00
Cardiff City
Liverpool
0
2
|
21.04.2019 17:00 | Cardiff City | 0 : 2 | Liverpool | |||||
21.04
14:30
Everton
Manchester United
4
0
|
21.04.2019 14:30 | Everton | 4 : 0 | Manchester United |
21.04
20:45
Real Betis
Valencia
1
2
|
21.04.2019 20:45 | Real Betis | 1 : 2 | Valencia | |||||
21.04
14:00
Getafe
Sevilla
3
0
|
21.04.2019 14:00 | Getafe | 3 : 0 | Sevilla | |||||
21.04
16:15
Real Madrid
Athletic Club
3
0
|
21.04.2019 16:15 | Real Madrid | 3 : 0 | Athletic Club | |||||
21.04
12:00
Levante
Espanyol
2
2
|
21.04.2019 12:00 | Levante | 2 : 2 | Espanyol | |||||
21.04
18:30
Villarreal
Leganés
2
1
|
21.04.2019 18:30 | Villarreal | 2 : 1 | Leganés |
21.04
18:00
Hertha BSC
Hannover 96
0
0
|
21.04.2019 18:00 | Hertha BSC | 0 : 0 | Hannover 96 | |||||
21.04
15:30
Freiburg
Borussia Dortmund
0
4
|
21.04.2019 15:30 | Freiburg | 0 : 4 | Borussia Dortmund |
21.04
15:00
Nantes
Amiens SC
3
2
|
21.04.2019 15:00 | Nantes | 3 : 2 | Amiens SC | |||||
21.04
17:00
Reims
Saint-Étienne
0
2
|
21.04.2019 17:00 | Reims | 0 : 2 | Saint-Étienne | |||||
21.04
15:00
Toulouse
Lille
0
0
|
21.04.2019 15:00 | Toulouse | 0 : 0 | Lille | |||||
21.04
21:00
PSG
Monaco
3
1
|
21.04.2019 21:00 | PSG | 3 : 1 | Monaco |
21.04
18:30
Radnički (N)
Partizan
3
1
|
21.04.2019 18:30 | Radnički (N) | 3 : 1 | Partizan | |||||
21.04
17:00
Proleter
Mladost
0
1
|
21.04.2019 17:00 | Proleter | 0 : 1 | Mladost |
21.04
16:00
Budućnost
Trajal
3
2
|
21.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 2 | Trajal | |||||
21.04
16:00
OFK Žarkovo
Bečej 1918
1
0
|
21.04.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
21.04
16:00
Novi Pazar
Teleoptik
5
0
|
21.04.2019 16:00 | Novi Pazar | 5 : 0 | Teleoptik |
21.04
12:00
Jedinstvo
Šabac
2
2
|
21.04.2019 12:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Šabac | |||||
21.04
13:00
Sloga 036
Heroj Polet
0
1
|
21.04.2019 13:00 | Sloga 036 | 0 : 1 | Heroj Polet | |||||
21.04
13:30
Požega
Slatke male
3
0
|
21.04.2019 13:30 | Požega | 3 : 0 | Slatke male |
21.04
11:00
Knjaževac 2015
Napredak Junior 2018
1
9
|
21.04.2019 11:00 | Knjaževac 2015 | 1 : 9 | Napredak Junior 2018 |
21.04
16:30
Vojvodina
Radnički 1923
0
0
|
21.04.2019 16:30 | Vojvodina | 0 : 0 | Radnički 1923 |
21.04
13:30
Kolibri
Mačva
1
2
|
21.04.2019 13:30 | Kolibri | 1 : 2 | Mačva | |||||
21.04
17:00
Rad
Lavice Dubočica
1
0
|
21.04.2019 17:00 | Rad | 1 : 0 | Lavice Dubočica | |||||
21.04
15:00
Zemun
TSC
2
2
|
21.04.2019 15:00 | Zemun | 2 : 2 | TSC |
21.04
12:00
Borac (NS)
Petar Puača
1
2
|
21.04.2019 12:00 | Borac (NS) | 1 : 2 | Petar Puača | |||||
21.04
10:00
Bačka 1901
Dinamo 1945
5
0
|
21.04.2019 10:00 | Bačka 1901 | 5 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
21.04
10:00
Hajduk 1912
Radnički (SM)
0
1
|
21.04.2019 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 1 | Radnički (SM) |
21.04
10:00
Kabel
Radnički 1912
0
1
|
21.04.2019 10:00 | Kabel | 0 : 1 | Radnički 1912 |
21.04
10:00
Jedinstvo (SP)
Jedinstvo Stević
0
1
|
21.04.2019 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
21.04
10:00
Cement
Index
0
4
|
21.04.2019 10:00 | Cement | 0 : 4 | Index | |||||
21.04
10:00
Borac (Sa)
Radnički (NP)
0
5
|
21.04.2019 10:00 | Borac (Sa) | 0 : 5 | Radnički (NP) |
21.04
11:00
Prva Iskra
Rvati
4
2
|
21.04.2019 11:00 | Prva Iskra | 4 : 2 | Rvati |
21.04
11:00
Vojvodina
Rad
2
0
|
21.04.2019 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Rad | |||||
21.04
13:00
OFK Beograd
Spartak ŽK
2
0
|
21.04.2019 13:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
21.04
11:00
Dinamo (P)
Partizan
2
1
|
21.04.2019 11:00 | Dinamo (P) | 2 : 1 | Partizan |
21.04
12:00
Bačka 1901
Dinamo 1945
0
0
|
21.04.2019 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
21.04
12:00
Hajduk 1912
Spartak
1
5
|
21.04.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 5 | Spartak |
21.04
16:00
Radnički
Provo
0
1
|
21.04.2019 16:00 | Radnički | 0 : 1 | Provo | |||||
21.04
16:00
Mladost
Šabac
0
4
|
21.04.2019 16:00 | Mladost | 0 : 4 | Šabac |
21.04
11:00
Karađorđe
Homoljac
3
0
|
21.04.2019 11:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Homoljac | |||||
21.04
11:00
RSK
Vodojaža
2
1
|
21.04.2019 11:00 | RSK | 2 : 1 | Vodojaža |
21.04
10:00
Jošanica
Rudar
2
4
|
21.04.2019 10:00 | Jošanica | 2 : 4 | Rudar |
21.04
10:00
Petrika
Cement
7
1
|
21.04.2019 10:00 | Petrika | 7 : 1 | Cement |
21.04
10:00
Radnički (NP)
Sloga (BNS)
11
0
|
21.04.2019 10:00 | Radnički (NP) | 11 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
21.04
11:00
Podrinje
OFK Banat
6
1
|
21.04.2019 11:00 | Podrinje | 6 : 1 | OFK Banat |
21.04
15:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (D)
4
2
|
21.04.2019 15:00 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Jedinstvo (D) |
21.04
11:00
Urovci
Polet
1
4
|
21.04.2019 11:00 | Urovci | 1 : 4 | Polet | |||||
21.04
10:00
Rvati
Zadrugar
5
2
|
21.04.2019 10:00 | Rvati | 5 : 2 | Zadrugar |
21.04
13:00
Voždovac
Brodarac
5
0
|
21.04.2019 13:00 | Voždovac | 5 : 0 | Brodarac | |||||
21.04
13:00
Sloboda
Čukarički
0
1
|
21.04.2019 13:00 | Sloboda | 0 : 1 | Čukarički | |||||
21.04
13:00
Crvena Zvezda
Real Niš
6
0
|
21.04.2019 13:00 | Crvena Zvezda | 6 : 0 | Real Niš | |||||
21.04
11:00
Radnički (Z)
Teleoptik
0
4
|
21.04.2019 11:00 | Radnički (Z) | 0 : 4 | Teleoptik | |||||
21.04
10:00
Partizan
OFK Beograd
3
0
|
21.04.2019 10:00 | Partizan | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
21.04
11:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
1
|
21.04.2019 11:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Vojvodina |
21.04
11:00
Lokomotiva MK
Rad MK
1
4
|
21.04.2019 11:00 | Lokomotiva MK | 1 : 4 | Rad MK | |||||
21.04
11:30
Zemun MK
Čukarički MK
1
3
|
21.04.2019 11:30 | Zemun MK | 1 : 3 | Čukarički MK | |||||
21.04
14:00
BSK Borča MK
Crvena zvezda MK
2
2
|
21.04.2019 14:00 | BSK Borča MK | 2 : 2 | Crvena zvezda MK |
21.04
09:00
Dinamo 1945
Radnički (Z)
3
2
|
21.04.2019 09:00 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | Radnički (Z) | |||||
21.04
10:00
Mladost (L)
Borac (S)
9
1
|
21.04.2019 10:00 | Mladost (L) | 9 : 1 | Borac (S) |
21.04
10:00
Petrika
GFK Sloven
12
1
|
21.04.2019 10:00 | Petrika | 12 : 1 | GFK Sloven |
21.04
13:00
Pazar Juniors
Kiker
1
3
|
21.04.2019 13:00 | Pazar Juniors | 1 : 3 | Kiker |
21.04
10:00
Crvenka
Mladost APA
2
0
|
21.04.2019 10:00 | Crvenka | 2 : 0 | Mladost APA | |||||
21.04
10:00
OFK Bačka
TSC
1
2
|
21.04.2019 10:00 | OFK Bačka | 1 : 2 | TSC | |||||
21.04
10:00
CFK
Radnički (S)
4
0
|
21.04.2019 10:00 | CFK | 4 : 0 | Radnički (S) |
21.04
10:00
Partizan
Jedinstvo
3
1
|
21.04.2019 10:00 | Partizan | 3 : 1 | Jedinstvo |
21.04
10:00
Novi Pazar B
OFK Ras
0
2
|
21.04.2019 10:00 | Novi Pazar B | 0 : 2 | OFK Ras |
21.04
10:00
Radnički
OLE
4
0
|
21.04.2019 10:00 | Radnički | 4 : 0 | OLE | |||||
21.04
20:00
Ada
BASK
9
1
|
21.04.2019 20:00 | Ada | 9 : 1 | BASK |
21.04
11:00
Železničar
Napredak (P)
10
0
|
21.04.2019 11:00 | Železničar | 10 : 0 | Napredak (P) | |||||
21.04
11:00
Obilić
Homoljac
1
11
|
21.04.2019 11:00 | Obilić | 1 : 11 | Homoljac | |||||
21.04
11:00
VGSK
Rudar 2001
2
2
|
21.04.2019 11:00 | VGSK | 2 : 2 | Rudar 2001 |
21.04
16:30
Šabac
Mačva
3
1
|
21.04.2019 16:30 | Šabac | 3 : 1 | Mačva | |||||
21.04
13:00
Sloga 036
Plana
5
1
|
21.04.2019 13:00 | Sloga 036 | 5 : 1 | Plana | |||||
21.04
13:30
Karađordje
Radnicki 1923
1
9
|
21.04.2019 13:30 | Karađordje | 1 : 9 | Radnicki 1923 | |||||
21.04
16:00
Šampion
Savac
1
6
|
21.04.2019 16:00 | Šampion | 1 : 6 | Savac |
21.04
09:00
Bežanija
Zemun B
0
4
|
21.04.2019 09:00 | Bežanija | 0 : 4 | Zemun B |
21.04
13:00
KMF Raška
Sport Club 99 B
3
3
|
21.04.2019 13:00 | KMF Raška | 3 : 3 | Sport Club 99 B | |||||
21.04
17:00
Vlada Dimitrijević
Pazar Juniors B
7
1
|
21.04.2019 17:00 | Vlada Dimitrijević | 7 : 1 | Pazar Juniors B | |||||
21.04
10:00
Rudar
Jedinstvo 2017
0
2
|
21.04.2019 10:00 | Rudar | 0 : 2 | Jedinstvo 2017 |
21.04
10:00
Akademija fudbala
Kolubara 1
1
6
|
21.04.2019 10:00 | Akademija fudbala | 1 : 6 | Kolubara 1 | |||||
21.04
09:15
Kalimero
Kolubara 2
4
0
|
21.04.2019 09:15 | Kalimero | 4 : 0 | Kolubara 2 | |||||
21.04
09:15
Mladost (B)
Omladinac
2
2
|
21.04.2019 09:15 | Mladost (B) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
21.04
08:30
Sloboda 2
Napredak
2
3
|
21.04.2019 08:30 | Sloboda 2 | 2 : 3 | Napredak | |||||
21.04
08:30
Mladost (C)
Železničar
0
9
|
21.04.2019 08:30 | Mladost (C) | 0 : 9 | Železničar | |||||
21.04
10:00
Sloboda 1
Borac
7
0
|
21.04.2019 10:00 | Sloboda 1 | 7 : 0 | Borac |
21.04
12:15
ŽFK Borac
Kolubara 1
1
18
|
21.04.2019 12:15 | ŽFK Borac | 1 : 18 | Kolubara 1 | |||||
21.04
10:45
Kolubara 2
Akademija fudbala 2
7
0
|
21.04.2019 10:45 | Kolubara 2 | 7 : 0 | Akademija fudbala 2 | |||||
21.04
11:30
Sloboda
Akademija fudbala 1
2
5
|
21.04.2019 11:30 | Sloboda | 2 : 5 | Akademija fudbala 1 | |||||
21.04
11:30
Kalimero
Real 2
1
3
|
21.04.2019 11:30 | Kalimero | 1 : 3 | Real 2 | |||||
21.04
10:45
Real 1
Omladinac
0
5
|
21.04.2019 10:45 | Real 1 | 0 : 5 | Omladinac |
21.04
17:30
Plavi 2000
Vinča
6
0
|
21.04.2019 17:30 | Plavi 2000 | 6 : 0 | Vinča |
21.04
12:00
Omladinac
Akademik
80
43
|
21.04.2019 12:00 | Omladinac | 80 : 43 | Akademik | |||||
21.04
18:00
Srem
Star
73
89
|
21.04.2019 18:00 | Srem | 73 : 89 | Star |
21.04
18:00
Klek Srbijašume 2
Kikinda
2
3
|
21.04.2019 18:00 | Klek Srbijašume 2 | 2 : 3 | Kikinda | |||||
21.04
17:00
Vest
Sloven
2
3
|
21.04.2019 17:00 | Vest | 2 : 3 | Sloven |
21.04
19:00
Jedinstvo (SP)
Železničar
3
2
|
21.04.2019 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Železničar | 1:0 |
21.04
19:00
Inđija
Nova Pazova 1957
23
15
|
21.04.2019 19:00 | Inđija | 23 : 15 | Nova Pazova 1957 |
21.04
17:30
Rekreativo
BASK Soko
28
23
|
21.04.2019 17:30 | Rekreativo | 28 : 23 | BASK Soko | |||||
21.04
18:30
Rakovica
Sloga
24
32
|
21.04.2019 18:30 | Rakovica | 24 : 32 | Sloga |
21.04
14:00
Sloga
Bane
33
34
|
21.04.2019 14:00 | Sloga | 33 : 34 | Bane | |||||
21.04
19:00
Mladost
Prva Petoletka
19
27
|
21.04.2019 19:00 | Mladost | 19 : 27 | Prva Petoletka | |||||
21.04
15:00
Župa
Metalac
28
31
|
21.04.2019 15:00 | Župa | 28 : 31 | Metalac | |||||
21.04
20:00
Karađorđe
Goč Merkur
32
20
|
21.04.2019 20:00 | Karađorđe | 32 : 20 | Goč Merkur |
21.04
18:00
Pirot
Rtanj
32
32
|
21.04.2019 18:00 | Pirot | 32 : 32 | Rtanj | |||||
21.04
19:30
Heba
Radnički
19
31
|
21.04.2019 19:30 | Heba | 19 : 31 | Radnički | |||||
21.04
19:00
Jagodina
Vlasotince
36
24
|
21.04.2019 19:00 | Jagodina | 36 : 24 | Vlasotince | |||||
21.04
19:00
Jastrebac
Aleksinac
27
29
|
21.04.2019 19:00 | Jastrebac | 27 : 29 | Aleksinac | |||||
21.04
19:00
Zaječar 1949
Paraćin
45
32
|
21.04.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 45 : 32 | Paraćin |
21.04
20:30
Pančevo
Somborelektro
25
31
|
21.04.2019 20:30 | Pančevo | 25 : 31 | Somborelektro | |||||
21.04
20:00
PIK Prigrevica
Naftagas
27
23
|
21.04.2019 20:00 | PIK Prigrevica | 27 : 23 | Naftagas | |||||
21.04
18:00
Dalmatinac
Metalac
36
39
|
21.04.2019 18:00 | Dalmatinac | 36 : 39 | Metalac |
21.04
18:00
Rudar 2
Umčari
25
25
|
21.04.2019 18:00 | Rudar 2 | 25 : 25 | Umčari | |||||
21.04
18:00
Jedinstvo 1974
Palanka
32
29
|
21.04.2019 18:00 | Jedinstvo 1974 | 32 : 29 | Palanka |
21.04
17:00
Gučevo
Lazarevac
24
23
|
21.04.2019 17:00 | Gučevo | 24 : 23 | Lazarevac | |||||
21.04
19:00
Ub
Barič
38
28
|
21.04.2019 19:00 | Ub | 38 : 28 | Barič |
21.04
16:00
Rembas
Đerdap
33
30
|
21.04.2019 16:00 | Rembas | 33 : 30 | Đerdap | |||||
21.04
12:00
Borsko jezero
Hajduk Veljko 2
32
34
|
21.04.2019 12:00 | Borsko jezero | 32 : 34 | Hajduk Veljko 2 |
21.04
19:00
Arilje
Užice
21
29
|
21.04.2019 19:00 | Arilje | 21 : 29 | Užice | |||||
21.04
17:00
Radnicki 1964 2
Beli andjeo
27
32
|
21.04.2019 17:00 | Radnicki 1964 2 | 27 : 32 | Beli andjeo | |||||
21.04
19:00
Krusevac
Sloga KV 2
45
20
|
21.04.2019 19:00 | Krusevac | 45 : 20 | Sloga KV 2 |
21.04
19:00
Progres
Nišava
29
41
|
21.04.2019 19:00 | Progres | 29 : 41 | Nišava | |||||
21.04
19:00
Morava 84
Mladost Vranje
21
33
|
21.04.2019 19:00 | Morava 84 | 21 : 33 | Mladost Vranje |
21.04
17:00
Graničar
Grafičar
31
25
|
21.04.2019 17:00 | Graničar | 31 : 25 | Grafičar |
21.04
16:00
Zrenjanin
Unirea
41
22
|
21.04.2019 16:00 | Zrenjanin | 41 : 22 | Unirea |
21.04
18:00
Hercegovac
Beočin 1959
33
25
|
21.04.2019 18:00 | Hercegovac | 33 : 25 | Beočin 1959 |
21.04
18:00
Crvena zvezda
Mokra Gora
25
21
|
21.04.2019 18:00 | Crvena zvezda | 25 : 21 | Mokra Gora |
21.04
19:00
Pobednik
Vranje 1957
26
33
|
21.04.2019 19:00 | Pobednik | 26 : 33 | Vranje 1957 |
21.04
17:30
Lavovi BP
Crvenka
28
31
|
21.04.2019 17:30 | Lavovi BP | 28 : 31 | Crvenka |
21.04
19:00
Ravangrad
Laki
28
31
|
21.04.2019 19:00 | Ravangrad | 28 : 31 | Laki | |||||
21.04
18:00
Dolovo (Ž)
Radnički
32
28
|
21.04.2019 18:00 | Dolovo (Ž) | 32 : 28 | Radnički |
21.04
18:30
Metalac
Atenica
29
25
|
21.04.2019 18:30 | Metalac | 29 : 25 | Atenica |
21.04
13:30
Beograd
Mladi radnik
36
34
|
21.04.2019 13:30 | Beograd | 36 : 34 | Mladi radnik | |||||
21.04
17:30
ORK Loznica
Medicinar 2
25
25
|
21.04.2019 17:30 | ORK Loznica | 25 : 25 | Medicinar 2 |
21.04
19:00
Radnički
Bor - RTB 2
38
21
|
21.04.2019 19:00 | Radnički | 38 : 21 | Bor - RTB 2 |
21.04
20:00
Jabuka
Obilić
20
10
|
21.04.2019 20:00 | Jabuka | 20 : 10 | Obilić |
21.04
16:00
Srem
Petrovaradin
35
31
|
21.04.2019 16:00 | Srem | 35 : 31 | Petrovaradin |
21.04
19:00
Naisa
Medicinar
30
24
|
21.04.2019 19:00 | Naisa | 30 : 24 | Medicinar |
21.04
16:00
Voždovac 1955
Junior
24
21
|
21.04.2019 16:00 | Voždovac 1955 | 24 : 21 | Junior | |||||
21.04
19:00
Bor RTB
Vojvodina
22
33
|
21.04.2019 19:00 | Bor RTB | 22 : 33 | Vojvodina |
21.04
18:30
Topličanin
Sloven
30
20
|
21.04.2019 18:30 | Topličanin | 30 : 20 | Sloven |
21.04
16:00
Kalča
Jastrebac
6
4
|
21.04.2019 16:00 | Kalča | 6 : 4 | Jastrebac | |||||
21.04
20:00
Nova Pazova
Novi Pazar
3
2
|
21.04.2019 20:00 | Nova Pazova | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
21.04
20:00
FON
Smederevo
21
1
|
21.04.2019 20:00 | FON | 21 : 1 | Smederevo |
21.04
20:00
Požarevac
Kolubara
5
0
|
21.04.2019 20:00 | Požarevac | 5 : 0 | Kolubara | |||||
21.04
19:30
Ekonomac 2
Zufo
6
3
|
21.04.2019 19:30 | Ekonomac 2 | 6 : 3 | Zufo | |||||
21.04
16:15
SK Ekonomist
SAS
2
0
|
21.04.2019 16:15 | SK Ekonomist | 2 : 0 | SAS |
21.04
17:00
Forum
Novi Sad
8
1
|
21.04.2019 17:00 | Forum | 8 : 1 | Novi Sad |