XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 753 utakmica za dan
Nedelja, 14 April 2019


Fudbal

Železničar
Pančevo
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
14.04.2019 16:00
Železničar
0 : 2
OFK Vršac
Borac
Sakule
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
14.04.2019 16:00
Borac
1 : 2
ČSK Pivara
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
14.04.2019 16:00
Dunav
2 : 1
Dinamo 1945
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
14.04.2019 15:30
Proleter Mihajlovac
2 : 1
Polet (LJ)
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Drina
Ljubovija
14.04.2019 15:30
Jošanica
1 : 0
Drina
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
14.04.2019 11:00
SFS Borac
0 : 3
Radnički (P)
Temnić 1924
Varvarin
5 : 1
Pukovac
Pukovac
14.04.2019 16:00
Temnić 1924
5 : 1
Pukovac
Jagodina Tabane
Jagodina
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
14.04.2019 16:00
Jagodina Tabane
2 : 1
GFK Dubočica
Radan
Lebane
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
14.04.2019 16:00
Radan
2 : 0
Jedinstvo (B)
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Grafičar
Beograd
14.04.2019 16:00
Radnički (NB)
1 : 2
Grafičar
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
BSK Borča
Borča
14.04.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 2
BSK Borča
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
14.04.2019 16:00
Stepojevac Vaga
0 : 2
Crvena Zvezda
Prva Iskra
Barič
1 : 3
Zvezdara
Beograd
14.04.2019 11:00
Prva Iskra
1 : 3
Zvezdara
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
14.04.2019 16:00
ŽAK
0 : 1
Kozara
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
14.04.2019 16:00
Vojvodina 1928
2 : 0
Budućnost
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
14.04.2019 16:00
Jedinstvo (SP)
2 : 1
Sloga (E)
Sremac Vojka
Vojka
1 : 1
Tatra
Kisač
14.04.2019 16:00
Sremac Vojka
1 : 1
Tatra
Hajduk (B)
Beška
2 : 2
Jugović
Kać
14.04.2019 16:00
Hajduk (B)
2 : 2
Jugović
Hajduk (D)
Divoš
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
14.04.2019 16:00
Hajduk (D)
0 : 2
Podrinje
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Podunavac
Belegiš
14.04.2019 16:00
LSK Laćarak
0 : 1
Podunavac
Tisa
Adorjan
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
14.04.2019 16:00
Tisa
1 : 0
Tekstilac
Budućnost
Mladenovo
2 : 2
Crvenka
Crvenka
14.04.2019 16:00
Budućnost
2 : 2
Crvenka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 1
Tavankut
Tavankut
14.04.2019 16:00
Mladost (BP)
0 : 1
Tavankut
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
2 : 0
Bajša
Bajša
14.04.2019 16:00
Radnički 1912/FK Stanišić
2 : 0
Bajša
Real
Podunavci
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
14.04.2019 15:30
Real
1 : 3
Vodojaža
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
14.04.2019 15:30
Novi Pazar 1928
2 : 0
Šumadija 1903
Bane 1931
Raška
3 : 1
Apolon 2018
Kovači
14.04.2019 15:30
Bane 1931
3 : 1
Apolon 2018
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
14.04.2019 15:30
Karađorđe
2 : 0
Šumadija (T)
OFK Napredak
Markovac
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
14.04.2019 15:30
OFK Napredak
2 : 0
Partizan 1945
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Borac 1932
Ralja
14.04.2019 15:30
Udarnik
1 : 0
Borac 1932
Zvižd
Kučevo
1 : 1
RSK
Rabrovo
14.04.2019 15:30
Zvižd
1 : 1
RSK
Homoljac
Žagubica
3 : 7
Rudar
Stamnica
14.04.2019 15:30
Homoljac
3 : 7
Rudar
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 2
Karađorđe
Topola
14.04.2019 15:30
Petar Dobrnjac
2 : 2
Karađorđe
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Ribnica
Mionica
14.04.2019 15:30
Železničar
1 : 0
Ribnica
Brezovica
Brezovica
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
14.04.2019 15:30
Brezovica
0 : 0
Spartak 1924
OFK Osečina
Osečina
3 : 6
Radnički (V)
Valjevo
14.04.2019 15:30
OFK Osečina
3 : 6
Radnički (V)
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 0
Radnički Šabački
Šabac
14.04.2019 15:30
Vrelo Sport
0 : 0
Radnički Šabački
Borac
Lešnica
0 : 3
Zadrugar
Lajkovac
14.04.2019 15:30
Borac
0 : 3
Zadrugar
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 8
Mačva 2005
Bogatić
14.04.2019 15:30
Radnički Stobeks
0 : 8
Mačva 2005
Radjevac
Krupanj
1 : 1
OFK Divci
Divci
14.04.2019 15:30
Radjevac
1 : 1
OFK Divci
Sloboda
Čačak
3 : 0
Budućnost
Arilje
14.04.2019 15:30
Sloboda
3 : 0
Budućnost
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
14.04.2019 15:30
Sloga (S)
3 : 1
Orlovac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
14.04.2019 15:30
Zlatar
1 : 1
Takovo
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
14.04.2019 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Polet (T)
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Sevojno
Sevojno
14.04.2019 15:30
Polimlje
2 : 0
Sevojno
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 0
Pčinja
Trgovište
14.04.2019 16:00
Jedinstvo (GS)
3 : 0
Pčinja
Vlasina
Vlasotince
6 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
14.04.2019 16:00
Vlasina
6 : 1
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 1
Jablanica
Medveđa
14.04.2019 11:00
Jedinstvo (P)
4 : 1
Jablanica
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Budućnost
Orašje
14.04.2019 16:00
Mladost (M)
3 : 0
Budućnost
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 1
OFK Niš
Niš
14.04.2019 16:00
Vranjska Banja
5 : 1
OFK Niš
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
14.04.2019 16:00
Župa
4 : 0
Dragocvet
Rembas
Resavica
3 : 2
Morava 1918
Ćuprija
14.04.2019 16:00
Rembas
3 : 2
Morava 1918
OFK Lugomir
Rakitovo
5 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
14.04.2019 16:00
OFK Lugomir
5 : 1
Jastrebac (VŠ)
Levač
Rekovac
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
14.04.2019 16:00
Levač
1 : 0
Bošnjane
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Jastrebac (B)
Blace
14.04.2019 16:00
Jedinstvo (M)
2 : 1
Jastrebac (B)
Napredak (D)
Drenovac
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
14.04.2019 16:00
Napredak (D)
1 : 3
OFK Topličanin
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Juhor
Obrež
14.04.2019 16:00
Žitorađa
3 : 2
Juhor
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Bukovik
Razanj
14.04.2019 16:00
Majdanpek
2 : 0
Bukovik
Moravica
Subotinac
0 : 0
Orljane
Orljane
14.04.2019 16:00
Moravica
0 : 0
Orljane
Malošište
Malošište
7 : 1
BSK
Bogovina
14.04.2019 16:00
Malošište
7 : 1
BSK
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
14.04.2019 16:00
Naša krila 1936
1 : 2
Hajduk Veljko
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
14.04.2019 16:00
Timočanin
2 : 1
Rudar Alpos
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Torlak
Kumodraž
14.04.2019 16:00
Budućnost
3 : 0
Torlak
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
14.04.2019 16:00
Sremčica
1 : 0
Mladenovac
BSK Baćevac
Baćevac
1 : 0
Borac
Lazarevac
14.04.2019 16:00
BSK Baćevac
1 : 0
Borac
Komgrap
Beograd
5 : 2
Turbina
Vreoci
14.04.2019 16:00
Komgrap
5 : 2
Turbina
Hajduk
Beograd
1 : 3
Leštane
Leštane
14.04.2019 11:00
Hajduk
1 : 3
Leštane
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
14.04.2019 16:00
Radnički 1911
3 : 1
Vojvodina
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Polet
Nakovo
14.04.2019 16:00
Borac
3 : 0
Polet
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Omladinac FAM
Botoš
14.04.2019 16:00
Crvena Zvezda (RS)
3 : 1
Omladinac FAM
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 1
Lehel
Mužlja
14.04.2019 16:00
Crvena zvezda (VS)
4 : 1
Lehel
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 0
Rusanda
Melenci
14.04.2019 16:00
Mladost (BD)
2 : 0
Rusanda
2. Oktobar
Kumane
1 : 3
Delija
Mokrin
14.04.2019 16:00
2. Oktobar
1 : 3
Delija
Lipar
Lipar
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
14.04.2019 16:30
Lipar
0 : 0
Hercegovac
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 3
Budućnost (P)
Parage
14.04.2019 16:30
Radnički 1918
5 : 3
Budućnost (P)
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Slavija
Pivnice
14.04.2019 16:30
Rusin
2 : 0
Slavija
Kulpin
Kulpin
0 : 6
Stari Grad
Bačka Palanka
14.04.2019 16:30
Kulpin
0 : 6
Stari Grad
Polet (S)
Sivac
3 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
14.04.2019 16:30
Polet (S)
3 : 1
OFK Odžaci
Kula
Kula
2 : 1
ŽAK
Sombor
14.04.2019 16:30
Kula
2 : 1
ŽAK
Polet (NK)
Novi Karlovci
1 : 1
Borac (M)
Martinci
14.04.2019 16:00
Polet (NK)
1 : 1
Borac (M)
Kupinovo
Kupinovo
0 : 4
Jadran
Golubinci
14.04.2019 16:00
Kupinovo
0 : 4
Jadran
Železničar
Inđija
1 : 0
Borac (K)
Klenak
14.04.2019 16:00
Železničar
1 : 0
Borac (K)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 2
Ljukovo
Ljukovo
14.04.2019 16:00
Donji Petrovci
4 : 2
Ljukovo
Graničar 1924
Adaševci
2 : 2
Sloven
Ruma
14.04.2019 16:00
Graničar 1924
2 : 2
Sloven
PSK Putinci
Putinci
2 : 4
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
14.04.2019 16:00
PSK Putinci
2 : 4
Sloboda (DT)
Lokomotiva
Lapovo
5 : 2
Junkovac
Junkovac
14.04.2019 15:30
Lokomotiva
5 : 2
Junkovac
BSK
Belosavci
1 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
14.04.2019 15:30
BSK
1 : 1
Šumadinac (N)
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
14.04.2019 15:30
Omladinac
2 : 1
Mladost MG
Banja
Banja
1 : 2
Mladi rudar 1954
Bukovik
14.04.2019 15:30
Banja
1 : 2
Mladi rudar 1954
Borac
Pajsijević
3 : 3
ŽSK
Žirovnica
14.04.2019 15:30
Borac
3 : 3
ŽSK
Trnava
Donja Trnava
0 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
14.04.2019 15:30
Trnava
0 : 1
Prvi srpski ustanak
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 1
Sloga Bat 1924
Batočina
14.04.2019 15:30
Vinča
3 : 1
Sloga Bat 1924
Index
Novi Sad
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
14.04.2019 10:00
Index
1 : 0
Petrovaradin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
14.04.2019 16:30
Fruškogorac
2 : 0
Šajkaš 1908
TSK
Temerin
7 : 1
Miletić
Mošorin
14.04.2019 16:30
TSK
7 : 1
Miletić
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Bačka
Đurđevo
14.04.2019 16:30
Jedinstvo
3 : 0
Bačka
Jadran
Feketić
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
14.04.2019 16:30
Jadran
2 : 1
Njegoš
Đurđin
Đurđin
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
14.04.2019 16:30
Đurđin
2 : 2
Panonija IM Topola
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
14.04.2019 16:30
Vinogradar
0 : 1
Vojvodina
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Sloga
Ostojićevo
14.04.2019 16:30
Preporod
1 : 0
Sloga
Iskra
Kucura
2 : 1
Napredak
Nadalj
14.04.2019 16:30
Iskra
2 : 1
Napredak
Juhor
Glavinci
1 : 0
Javor
Sladaja
14.04.2019 16:00
Juhor
1 : 0
Javor
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Partizan
Glogovac
14.04.2019 16:00
Mladost (D)
2 : 0
Partizan
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
14.04.2019 16:00
Mladost (K)
3 : 3
OFK Bratstvo
Kolare
Kolare
1 : 3
Bratstvo
Međureč
14.04.2019 16:00
Kolare
1 : 3
Bratstvo
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 2
OFK Batinac
Batinac
14.04.2019 16:00
Kušiljevo
5 : 2
OFK Batinac
Napredak
Zlatovo
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
14.04.2019 16:00
Napredak
0 : 2
Omladinac
Srem
Jakovo
3 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
14.04.2019 16:00
Srem
3 : 1
PKB Kovilovo
Atakante
Beograd
1 : 7
Dunav
Veliko Selo
14.04.2019 16:00
Atakante
1 : 7
Dunav
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
14.04.2019 16:00
Sinđelić
1 : 2
Poštar Zvezdara
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Borac (P)
Progar
14.04.2019 16:00
Šumadinac
2 : 0
Borac (P)
Crvenka
Borča
1 : 0
Zmaj
Zemun
14.04.2019 16:00
Crvenka
1 : 0
Zmaj
Institut
Zemun Polje
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
14.04.2019 16:00
Institut
2 : 1
Borac (O)
Strelac
Mislođin
3 : 1
Lisović
Lisović
14.04.2019 16:00
Strelac
3 : 1
Lisović
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
14.04.2019 16:00
Mladost (B)
3 : 0
Omladinac
Radnički
Rudovci
1 : 0
Šumadija
Šopić
14.04.2019 10:00
Radnički
1 : 0
Šumadija
Mladost (C)
Cvetovac
9 : 0
Rušanj
Rušanj
14.04.2019 16:00
Mladost (C)
9 : 0
Rušanj
Budućnost
Dudovica
6 : 2
Duboko
Mala Moštanica
14.04.2019 16:00
Budućnost
6 : 2
Duboko
Borac
Arnajevo
2 : 1
Zabrežje
Zabrežje
14.04.2019 16:00
Borac
2 : 1
Zabrežje
Kosmaj
Ralja
1 : 6
Vrčin
Vrčin
14.04.2019 16:00
Kosmaj
1 : 6
Vrčin
Ropočevo
Ropočevo
1 : 0
Šumadija
Jagnjilo
14.04.2019 11:00
Ropočevo
1 : 0
Šumadija
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
14.04.2019 16:00
Rabrovac
1 : 2
Selo Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Boleč
Boleč
14.04.2019 16:00
Velika Krsna
1 : 0
Boleč
Kovačevac
Kovačevac
3 : 0
Kosmajac
Koraćica
14.04.2019 16:00
Kovačevac
3 : 0
Kosmajac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
14.04.2019 15:30
Backovac Junajted
2 : 3
Jedinstvo (K)
Slatina
Slatina
0 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
14.04.2019 15:30
Slatina
0 : 0
Jedinstvo (GG)
Lunjevica
Lunjevica
4 : 3
Parmenac
Parmenac
14.04.2019 15:30
Lunjevica
4 : 3
Parmenac
Rudar
Bresnica
4 : 5
Napredak
Svračkovci
14.04.2019 15:30
Rudar
4 : 5
Napredak
Mladost
Preljina
1 : 3
Ozrem
Ozrem
14.04.2019 15:30
Mladost
1 : 3
Ozrem
Spartak
Trnava
3 : 5
Jedinstvo (P)
Puhovo
14.04.2019 15:30
Spartak
3 : 5
Jedinstvo (P)
Rakova
Rakova
2 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
14.04.2019 11:00
Rakova
2 : 1
Zadrugar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Mataruge
Mataruge
14.04.2019 16:00
Kraljevo Hajduk
0 : 0
Mataruge
Gruža
Vitanovac
0 : 5
Budućnost
Konarevo
14.04.2019 16:00
Gruža
0 : 5
Budućnost
Lasta
Vitkovac
0 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
14.04.2019 16:00
Lasta
0 : 1
OFK Ras
Napredak
Gračac
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
14.04.2019 16:00
Napredak
3 : 1
Ibar
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Stubal
Stubal
14.04.2019 16:00
Popovići Vrnjci
3 : 2
Stubal
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Ribnica
Jovac
14.04.2019 16:00
Granit
2 : 0
Ribnica
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 1
Kupci
Kupci
14.04.2019 16:30
Sloga (Ć)
3 : 1
Kupci
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
14.04.2019 16:30
Mačkovac
3 : 0
Mladost (DK)
Meševo
Meševo
8 : 1
Čitluk
Čitluk
14.04.2019 16:30
Meševo
8 : 1
Čitluk
FUD
Brus
5 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
14.04.2019 16:30
FUD
5 : 1
Poljoprivrednik
Vinogradar
Zleginje
6 : 5
13. April
Lomnica
14.04.2019 16:30
Vinogradar
6 : 5
13. April
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Šanac
Šanac
14.04.2019 16:30
Donji Kopaonik
1 : 1
Šanac
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
14.04.2019 16:30
Karađorđe
2 : 1
Mladi Borac
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Sindjelić
Lipnica
14.04.2019 16:30
Hajduk Stanko
3 : 0
Sindjelić
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
14.04.2019 16:30
Cer
4 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Sloga (BO)
Bogosavac
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
14.04.2019 16:30
Sloga (BO)
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
6 : 0
Jevremovac
Jevremovac
14.04.2019 16:30
Sloga (LŠ)
6 : 0
Jevremovac
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
14.04.2019 16:30
Podrinje
1 : 3
Mladost (DD)
Mladost (PR)
Prnjavor
7 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
14.04.2019 16:30
Mladost (PR)
7 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Strela
Ivanovo
3 : 1
Vulturul
Grebenac
14.04.2019 16:30
Strela
3 : 1
Vulturul
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Dolina
Padina
14.04.2019 16:30
Radnički (B)
2 : 3
Dolina
Partizan (U)
Uljma
3 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
14.04.2019 16:30
Partizan (U)
3 : 4
Crvena zvezda
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Polet
Izbište
14.04.2019 16:30
Jugoslavija
3 : 2
Polet
Borac (St)
Starčevo
0 : 2
Spartak 1911
Debeljača
14.04.2019 16:30
Borac (St)
0 : 2
Spartak 1911
Partizan (G)
Gaj
0 : 2
Potporanj
Potporanj
14.04.2019 16:30
Partizan (G)
0 : 2
Potporanj
Železničar
Požarevac
3 : 1
Rudar 2001
Kostolac
14.04.2019 15:30
Železničar
3 : 1
Rudar 2001
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Budućnost
Vezičevo
14.04.2019 15:30
Sloga (B)
1 : 0
Budućnost
Obilić
Živica
3 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
14.04.2019 15:30
Obilić
3 : 2
Rudar (K)
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
14.04.2019 15:30
Mlava (ML)
1 : 4
Pomoravlje
Borac (K)
Klenovnik
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
14.04.2019 15:30
Borac (K)
1 : 2
Omladinac (Š)
Borac (Ž)
Žabari
4 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
14.04.2019 15:30
Borac (Ž)
4 : 3
Trgovački
Sloga
Korman
3 : 2
Radnički 1924
Kočane
14.04.2019 16:00
Sloga
3 : 2
Radnički 1924
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 0
Rasovača
Rasovača
14.04.2019 16:00
OFK Napredak 1929
1 : 0
Rasovača
Doljevac
Doljevac
3 : 2
Naisus 1977
Rožina
14.04.2019 16:00
Doljevac
3 : 2
Naisus 1977
Radnički 1947
Čapljinac
5 : 2
Palilula
Aleksinac
14.04.2019 16:00
Radnički 1947
5 : 2
Palilula
Padina
Padina
4 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
14.04.2019 16:00
Padina
4 : 1
Crvena zvezda
Elid
Donji Dušnik
3 : 1
Mladost (B)
Batušinac
14.04.2019 16:00
Elid
3 : 1
Mladost (B)
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Sloboda
Lipe
14.04.2019
Osipaonica
2 : 1
Sloboda
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Cerovac
Cerovac
14.04.2019
Crvena zvezda
3 : 0
Cerovac
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
SASK
Saraorci
14.04.2019
Bresje Superior
2 : 1
SASK
Polet
Trnovče
3 : 2
Sloga (M)
Miloševac
14.04.2019
Polet
3 : 2
Sloga (M)
Podunavac
Udovice
2 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
14.04.2019
Podunavac
2 : 2
Železničar Kusadak
Sloga
Kobišnica
10 : 0
Krivelj
Krivelj
14.04.2019 16:00
Sloga
10 : 0
Krivelj
Branik
Štubik
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
14.04.2019 16:00
Branik
3 : 0
Poreč
Radnički (K)
Klokočevac
6 : 1
BSK
Bukovče
14.04.2019 16:00
Radnički (K)
6 : 1
BSK
Ključ
Podvrška
1 : 3
Bor 1919
Bor
14.04.2019 16:00
Ključ
1 : 3
Bor 1919
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 3
ZSK
Valjevo
14.04.2019 16:00
Tvrdojevac
2 : 3
ZSK
Tulari
Tulari
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
14.04.2019 16:00
Tulari
1 : 1
Pepeljevac
Tešnjar
Valjevo
0 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
14.04.2019 16:00
Tešnjar
0 : 3
OFK Brđanac
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Sovljak
Sovljak
14.04.2019 16:00
Kolubara 2
1 : 0
Sovljak
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Trlić
Trlić
14.04.2019 16:00
Ribnikar
1 : 3
Trlić
Mladost
Dračić
3 : 0
Radnik
Ub
14.04.2019 16:00
Mladost
3 : 0
Radnik
Sloboda
Grbice
0 : 1
Budućnost
Resnik
14.04.2019 16:00
Sloboda
0 : 1
Budućnost
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Jadran
2 : 2
Erdoglija 1931
Korićani
Korićani
3 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
14.04.2019 16:00
Korićani
3 : 0
Mladost (P)
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Pobeda 1926
1 : 2
OFK Bagremar
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 0
Šumadija 1934
Drača
14.04.2019 16:00
Šumadinac (KG)
2 : 0
Šumadija 1934
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Sloga (D)
4 : 1
21. oktobar
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
14.04.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Kutlovo
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Čajetina
Čajetina
14.04.2019 15:30
Omladinac
0 : 2
Čajetina
Polet
Rasna
3 : 1
Ariljska rampa
Požega
14.04.2019 15:30
Polet
3 : 1
Ariljska rampa
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Lazarica
Prilipac
14.04.2019 15:30
Jasen
3 : 0
Lazarica
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Savinac
Visibaba
14.04.2019 15:30
Višesava
1 : 2
Savinac
Perućac
Perućac
6 : 1
Lauš
Lopaš
14.04.2019 15:30
Perućac
6 : 1
Lauš
Jedinstvo
Kalenić
4 : 3
Prvi partizan
Užice
14.04.2019 15:30
Jedinstvo
4 : 3
Prvi partizan
Sečica
Seča reka
2 : 0
Ježevica
Ježevica
14.04.2019 15:30
Sečica
2 : 0
Ježevica
Mladost 1959
Vinarce
1 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
14.04.2019 16:00
Mladost 1959
1 : 0
Jedinstvo (G)
OFK Brza
Brza
2 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
14.04.2019 16:00
OFK Brza
2 : 3
Zloćudovo
Progres
Ladovica
3 : 0
Mladi borac
Živkovo
14.04.2019 16:00
Progres
3 : 0
Mladi borac
Čekmin
Čekmin
3 : 3
Sloga
Lipovica
14.04.2019 16:00
Čekmin
3 : 3
Sloga
Bobište
Bobište
4 : 2
Železničar
Brestovac
14.04.2019 16:00
Bobište
4 : 2
Železničar
Umac
Miroševce
3 : 1
Šumadija
Razgojna
14.04.2019 16:00
Umac
3 : 1
Šumadija
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Vučje
Vučje
14.04.2019 16:00
Kumarevo 65
2 : 1
Vučje
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Polet
Stajkovce
14.04.2019 16:00
OFK Morava
1 : 0
Polet
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
Radnički 1946
Lubnica
14.04.2019 16:00
OFK Rtanj
2 : 1
Radnički 1946
Omladinac
Grezna
4 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
14.04.2019 16:00
Omladinac
4 : 2
Velika Jasikova
Malinik
Podgorac
0 : 3
Trebič
Sokobanja
14.04.2019 16:00
Malinik
0 : 3
Trebič
Sloga (M)
Minićevo
0 : 4
Kosovo
Zvezdan
14.04.2019 16:00
Sloga (M)
0 : 4
Kosovo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 5
OFK 019
Zaječar
14.04.2019 16:00
OFK Knjaz
0 : 5
OFK 019
Borac
Barje Čiflik
3 : 0
Padež
Petrovac
14.04.2019 15:30
Borac
3 : 0
Padež
Gnjilan
Gnjilan
5 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
14.04.2019 15:30
Gnjilan
5 : 2
Sloga
Spartak
Pirot
0 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
14.04.2019 15:30
Spartak
0 : 1
Rajko Mitić
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
14.04.2019 16:00
Rudar
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Morava
Krušce
3 : 0
Budućnost
Prva Kutina
14.04.2019 16:00
Morava
3 : 0
Budućnost
Čegar 2013
Kamenica
3 : 1
Proleter
Donja Vrežina
14.04.2019 16:00
Čegar 2013
3 : 1
Proleter
Vrtište
Vrtište
7 : 3
Vulkan 1963
Brenica
14.04.2019 16:00
Vrtište
7 : 3
Vulkan 1963
Mladost (L)
Lalinac
4 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
14.04.2019 16:00
Mladost (L)
4 : 2
Stevan Nešticki
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
14.04.2019 16:00
Crvena zastava
0 : 1
Omladinac (GK)
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
14.04.2019 16:00
Mladost (DK)
2 : 1
Sloboda
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
4 : 5
Ternoci
Trnovac
14.04.2019 16:00
FSU Južna pruga
4 : 5
Ternoci
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
14.04.2019 16:00
Lugina
3 : 0
Trešnjevka
Pavlovac
Pavlovac
1 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
14.04.2019 16:00
Pavlovac
1 : 2
Nebeski Andjeli
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 0
OFK Alakince
Alakince
14.04.2019 16:00
BSK Bujanovac
0 : 0
OFK Alakince
Levosoje
Levosoje
0 : 2
Čelik
Belo polje
14.04.2019 16:00
Levosoje
0 : 2
Čelik
Sitnica
Lepina
3 : 2
Čaglavica
Čaglavica
14.04.2019
Sitnica
3 : 2
Čaglavica
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 5
Moravac
Vrbovac
14.04.2019 16:00
Rudar
1 : 5
Moravac
Glama
Koretište
4 : 1
Mineralac
Klokot
14.04.2019 14:00
Glama
4 : 1
Mineralac
Joševa
Joševa
1 : 1
Rudar
Radljevo
14.04.2019 16:00
Joševa
1 : 1
Rudar
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Crvena Jabuka
Ub
14.04.2019 16:00
OFK Paljuvi
3 : 0
Crvena Jabuka
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Mladost
Vračević
14.04.2019 16:00
Polet (T)
3 : 0
Mladost
Šarbane
Šarbane
1 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
14.04.2019 16:00
Šarbane
1 : 3
Dimitrije Tucović
Čučuge
Čučuge
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
14.04.2019 16:00
Čučuge
3 : 0
Pambukovica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 0
Kalenić
Kalenić
14.04.2019 16:00
Polet (DL)
5 : 0
Kalenić
Vrelo
Vrelo
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
14.04.2019 16:00
Vrelo
2 : 1
Gunjevac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 1
Jedinstvo
Dren
14.04.2019 11:00
Belo Polje
1 : 1
Jedinstvo
Borac
Ušće
5 : 1
Rvati
Obrenovac
14.04.2019 16:00
Borac
5 : 1
Rvati
Skela
Skela
3 : 1
Pobednik
Piroman
14.04.2019 16:00
Skela
3 : 1
Pobednik
Posavina
Stubline
3 : 0
Rojkovac
Obrenovac
14.04.2019 16:00
Posavina
3 : 0
Rojkovac
Titel
Titel
0 : 5
Veternik
Veternik
14.04.2019 16:30
Titel
0 : 5
Veternik
Borac
Rakovac
1 : 6
OFK Futog
Futog
14.04.2019 16:30
Borac
1 : 6
OFK Futog
Moskva
Budisava
3 : 2
Dinamo
Budisava
14.04.2019 16:30
Moskva
3 : 2
Dinamo
Hajduk
Gardinovci
0 : 3
Bačka
Begeč
14.04.2019 16:30
Hajduk
0 : 3
Bačka
Čenej
Čenej
3 : 1
Obilić
Vilovo
14.04.2019 16:30
Čenej
3 : 1
Obilić
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
14.04.2019 16:30
Partizan (K)
3 : 2
Karaš (J)
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Ševac
Kusić
14.04.2019 16:30
Dobrica
3 : 0
Ševac
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Sloga (M)
Margita
14.04.2019 16:30
Borac (VS)
3 : 0
Sloga (M)
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
14.04.2019 16:30
Borac (VG)
1 : 0
Karaš (K)
Vinogradar
Gudurica
1 : 3
Hajdučica
Hajdučica
14.04.2019 16:30
Vinogradar
1 : 3
Hajdučica
Ratar
Kruščica
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
14.04.2019 16:30
Ratar
1 : 2
Budućnost (A)
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Garevina
Garevina
14.04.2019 16:00
Beli Orlovi
2 : 1
Garevina
Polet 57
Milutovac
6 : 1
Rubin
Donji Stupanj
14.04.2019 16:00
Polet 57
6 : 1
Rubin
Omladinac
Pojate
3 : 0
Borac
Gornji Katun
14.04.2019 16:00
Omladinac
3 : 0
Borac
Mladost
Toljevac
1 : 0
Trudbenik
Stalać
14.04.2019 16:00
Mladost
1 : 0
Trudbenik
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Sloga (L)
Lozna
14.04.2019 16:00
14. Oktobar
2 : 0
Sloga (L)
Gradina
Pejovac
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
14.04.2019 16:00
Gradina
2 : 0
Sloga (D)
Vinogradar
Crkvenac
0 : 3
Vinorača
Vinorača
14.04.2019 16:00
Vinogradar
0 : 3
Vinorača
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
14.04.2019 16:00
Kupinovac
1 : 0
Osaonica
Šantarovac
Šantarovac
0 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
14.04.2019 16:00
Šantarovac
0 : 1
Sinđelić 1934
Mladost (T)
Tečić
4 : 2
Blagotin
Belušić
14.04.2019 16:00
Mladost (T)
4 : 2
Blagotin
Ursule
Ursule
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
14.04.2019 16:00
Ursule
2 : 1
Mladost (G)
Radnički
Tekija
3 : 5
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
14.04.2019 16:00
Radnički
3 : 5
Mladost (GM)
Budućnost
Miliva
3 : 1
Beljanica
Strmosten
14.04.2019 16:00
Budućnost
3 : 1
Beljanica
Mladost (J)
Jovac
4 : 0
Napredak
Stubica
14.04.2019 16:00
Mladost (J)
4 : 0
Napredak
Orlovi
Jasenovo
8 : 0
Istok 63
Plana
14.04.2019 16:00
Orlovi
8 : 0
Istok 63
Omladinski
Paraćin
3 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
14.04.2019 16:00
Omladinski
3 : 2
15. Avgust 1950
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
14.04.2019 16:00
ŽFK Banat
1 : 1
Bilećanin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 3
Tamiš
Farkaždin
14.04.2019
Zadrugar
2 : 3
Tamiš
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 1
Borac
Rajković
14.04.2019 11:00
Žabari
0 : 1
Borac
Mladost (L)
Latković
1 : 0
Lukavac
Lukavac
14.04.2019 16:00
Mladost (L)
1 : 0
Lukavac
Popadić
Popadić
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
14.04.2019 16:00
Popadić
0 : 1
Junior Novo Naselje
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
14.04.2019 16:00
Stari drugari
0 : 2
Rajac
Polet
Popučke
2 : 1
Rakac Stave
Stave
14.04.2019 16:00
Polet
2 : 1
Rakac Stave
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 2
Komanice
Komanice
14.04.2019 16:00
Mladost (VK)
1 : 2
Komanice
Jadar 2013
Valjevo
4 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
14.04.2019 11:00
Jadar 2013
4 : 2
Milenko Pavlović
13. Maj
Zemun
2 : 1
Dedinje
Beograd
14.04.2019 11:00
13. Maj
2 : 1
Dedinje
011
Beograd
1 : 3
Umka
Umka
14.04.2019 17:00
011
1 : 3
Umka
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
Penjarol
Beograd
14.04.2019 12:00
Posavac Tišma
0 : 1
Penjarol
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 2
Rekreativo 011
Beograd
14.04.2019 10:00
Šećeranac Ada
3 : 2
Rekreativo 011
BUSK
Beograd
0 : 0
Busije
Zemun
14.04.2019 16:00
BUSK
0 : 0
Busije
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 2
Mladi Proleter
Beograd
14.04.2019 16:00
Novi Beograd
6 : 2
Mladi Proleter
Pinosava
Pinosava
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
14.04.2019 16:00
Pinosava
1 : 1
Sveti Stefan
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 1
Pionir
Besni Fok
14.04.2019 16:00
Lepušnica
2 : 1
Pionir
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Zuce
Zuce
14.04.2019 16:00
Heroj Polet
2 : 1
Zuce
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 1
Minel
Ripanj
14.04.2019 16:00
Siti Sport Klub
0 : 1
Minel
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Sloga (V)
Voganj
14.04.2019 16:00
Mladost
2 : 1
Sloga (V)
Graničar
Obrež
0 : 4
Donji Srem 2015
Pećinci
14.04.2019 16:00
Graničar
0 : 4
Donji Srem 2015
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 0
Sloga (Č)
Čalma
14.04.2019 16:00
OFK Zeka Buljubaša
5 : 0
Sloga (Č)
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
BSK
Bešenovo
14.04.2019 16:00
Fruškogorac
0 : 1
BSK
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 2
Napredak
Žarkovac
14.04.2019 16:00
Mitros
2 : 2
Napredak
Šumar
Ogar
1 : 0
Krušedol
Krušedol
14.04.2019 16:00
Šumar
1 : 0
Krušedol
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
14.04.2019 10:00
Fruška Gora
1 : 0
OFK Bikić
Djurinci
Đurinci
2 : 0
Rudar 2012
Babe
14.04.2019 16:30
Djurinci
2 : 0
Rudar 2012
Vojvoda
Dučina
1 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
14.04.2019 14:00
Vojvoda
1 : 3
Mladost (MI)
OFK Rogača
Rogača
2 : 2
Stojnik
Stojnik
14.04.2019 16:30
OFK Rogača
2 : 2
Stojnik
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
14.04.2019 12:30
OFK Slatina
0 : 3
Nemenikuće
Sibnica
Sibnica
1 : 4
Popović
Popovići
14.04.2019 12:30
Sibnica
1 : 4
Popović
Vis
Parcani
3 : 2
Mladost (G)
Guberevac
14.04.2019 13:00
Vis
3 : 2
Mladost (G)
Borac (V)
Vraneši
7 : 2
Partizan
Vrba
14.04.2019 16:00
Borac (V)
7 : 2
Partizan
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Progorelica
Progorelica
14.04.2019 16:00
Zvezda
1 : 0
Progorelica
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 4
Mladost
Vrdila
14.04.2019 16:00
Jovo Kursula
2 : 4
Mladost
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 4
Tavnik
Tavnik
14.04.2019 16:00
Jedinstvo (D)
2 : 4
Tavnik
Borac (A)
Adrani
0 : 4
Mladi radnik 1925
Grdica
14.04.2019 16:00
Borac (A)
0 : 4
Mladi radnik 1925
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Lazac
Lazac
14.04.2019 16:00
Jedinstvo (G)
1 : 2
Lazac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
14.04.2019 15:30
Karađorđe 2013 (Viš)
2 : 0
Mladost (R)
BSK
Borač
0 : 3
Partizan
Bumbarevo Brdo
14.04.2019 15:30
BSK
0 : 3
Partizan
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
3 : 1
Badnjevac
Badnjevac
14.04.2019 15:30
Omladinac-Šumadinac
3 : 1
Badnjevac
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 2
Marjan
Knić
14.04.2019 15:30
Sloga (Z)
0 : 2
Marjan
Sloga (M)
Milatovac
5 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
14.04.2019 15:30
Sloga (M)
5 : 0
Udarnik Trska 1947
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 3
Guncate
Guncati
14.04.2019 16:00
Veliki Borak
1 : 3
Guncate
Velika Mostanica
Velika Mostanica
0 : 2
Barajevo
Barajevo
14.04.2019 16:00
Velika Mostanica
0 : 2
Barajevo
Vojvodina
Bašaid
7 : 0
Terekves
Hetin
14.04.2019 16:00
Vojvodina
7 : 0
Terekves
Napredak (Č)
Čestereg
0 : 2
Jedinstvo
Bočar
14.04.2019 16:00
Napredak (Č)
0 : 2
Jedinstvo
Roham
Nova Crnja
4 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
14.04.2019 16:00
Roham
4 : 2
Omladinac
Napredak (BT)
Banatska Topola
5 : 0
Bega
Novi Itebej
14.04.2019 16:00
Napredak (BT)
5 : 0
Bega
1.Oktobar
Srpski Itebej
5 : 1
Proleter
Međa
14.04.2019 16:00
1.Oktobar
5 : 1
Proleter
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
14.04.2019 16:30
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
3 : 5
Vidojevica
Lešnica
14.04.2019 16:30
Jadar 1961 (GD)
3 : 5
Vidojevica
Borac
Kozjak
4 : 2
Sloga
Straža
14.04.2019 16:30
Borac
4 : 2
Sloga
Mladost
Brezjak
2 : 1
Antimon
Zajača
14.04.2019 16:30
Mladost
2 : 1
Antimon
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
14.04.2019 16:30
Prva Iskra
2 : 0
Jadar (ST)
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
14.04.2019 16:30
7. Juli
2 : 1
Milan Orlić
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 0
Kopljari
Kopljari
14.04.2019 15:30
Radoje Domanović
4 : 0
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
2 : 2
Sloga
Zagorica
14.04.2019 11:00
B 2000
2 : 2
Sloga
Ranilović
Ranilović
0 : 6
Jasenica
Božurnja
14.04.2019 15:30
Ranilović
0 : 6
Jasenica
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
14.04.2019 10:00
Šamot
1 : 2
Trešnjevica
Borac
Kloka
3 : 1
Brezovac
Brezovac
14.04.2019 15:30
Borac
3 : 1
Brezovac
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 0
Vrbica
Aranđelovac
14.04.2019 15:30
Šumadinac (S)
6 : 0
Vrbica
BSK
Belanovce
2 : 1
Radnički
Pertate
14.04.2019 16:00
BSK
2 : 1
Radnički
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
Mladost (B)
Batulovce
14.04.2019 11:00
Bratstvo
1 : 0
Mladost (B)
Todorovce
Todorovce
3 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
14.04.2019 16:00
Todorovce
3 : 1
Marjan MB
Moravac
Pečenjevce
3 : 0
Lemind 1953
Leskovac
14.04.2019 16:00
Moravac
3 : 0
Lemind 1953
Real
Donja Jajina
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
14.04.2019 16:00
Real
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Sloboda
Donje Brijanje
5 : 0
Gradac
Konopnica
14.04.2019 16:00
Sloboda
5 : 0
Gradac
Radnik Sušica
Kukulovce
3 : 1
Milanovo
Milanovo
14.04.2019 16:00
Radnik Sušica
3 : 1
Milanovo
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 5
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
14.04.2019 16:30
Budućnost (PD)
2 : 5
Zadrugar
Premijer
Badovinci
1 : 0
Gorki
Glušci
14.04.2019 16:30
Premijer
1 : 0
Gorki
Milicionar
Bogatić
4 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
14.04.2019 16:30
Milicionar
4 : 1
Torpedo 1924
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 1
Cer
Petkovica
14.04.2019 16:30
Sloboda
0 : 1
Cer
Majur
Majur
3 : 2
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
14.04.2019 16:30
Majur
3 : 2
Budućnost 1929 (ZM)
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 2
Drina
Badovinci
14.04.2019 16:30
Napredak
0 : 2
Drina
Sava
Mrđenovac
5 : 2
Radnički
Koceljeva
14.04.2019 16:30
Sava
5 : 2
Radnički
Provo 2015
Provo
4 : 0
Sloga (MA)
Matijevac
14.04.2019 16:30
Provo 2015
4 : 0
Sloga (MA)
Šipurske livade
Šabac
1 : 0
Sloga (KR)
Krnić
14.04.2019 16:30
Šipurske livade
1 : 0
Sloga (KR)
Trešnjevka
Trbusac
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
14.04.2019 16:30
Trešnjevka
2 : 1
Pričinović
Rankovac
Nakučani
2 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
14.04.2019 16:30
Rankovac
2 : 2
Vlašić
Dobrava
Vukošić
6 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
14.04.2019 16:30
Dobrava
6 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
14.04.2019 16:30
Jedinstvo (M)
1 : 3
Slavija
Tromedja
Majdan
1 : 8
Tisa
Padej
14.04.2019 16:30
Tromedja
1 : 8
Tisa
Čoka
Čoka
0 : 1
Potisje
Kanjiža
14.04.2019 16:30
Čoka
0 : 1
Potisje
Jadran
Sanad
2 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
14.04.2019 16:30
Jadran
2 : 1
Jedinstvo (SK)
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
14.04.2019 16:30
Horgoš 1911
2 : 0
Tornjoš
Graničar
Đala
6 : 1
Hajduk
Podlokanj
14.04.2019 16:30
Graničar
6 : 1
Hajduk
Mladost
Mali Bač
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
14.04.2019 17:00
Mladost
1 : 2
Naša Zvezda
Slavija
Bođani
0 : 5
Budućnost
Gložan
14.04.2019 17:00
Slavija
0 : 5
Budućnost
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 1
Sloga
Plavna
14.04.2019 17:00
Bački Hajduk
0 : 1
Sloga
Bačka (D)
Despotovo
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
14.04.2019 17:00
Bačka (D)
1 : 2
Maglić
Borac
Vizić
1 : 0
Bačka 1945
Bačka Palanka
14.04.2019 17:00
Borac
1 : 0
Bačka 1945
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Polet (V)
Voluja
14.04.2019 15:30
Napredak (P)
3 : 1
Polet (V)
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Dizel
Bare
14.04.2019 15:30
Sirakovo
3 : 1
Dizel
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
14.04.2019 15:30
Mladost (B)
2 : 1
Sloga (L)
Vihor
Маljurevac
2 : 0
Desine
Desine
14.04.2019 15:30
Vihor
2 : 0
Desine
Stig 1955
Beranje
4 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
14.04.2019 15:30
Stig 1955
4 : 2
Žika Marković Uča
Polet (B)
Bikinje
0 : 2
Sloga (M)
Mustapić
14.04.2019 15:30
Polet (B)
0 : 2
Sloga (M)
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 3
Rade Milošević
Dubočka
14.04.2019 15:30
Napredak 1936
1 : 3
Rade Milošević
Manastirica
Manastirica
4 : 2
BSK
Bošnjak
14.04.2019 15:30
Manastirica
4 : 2
BSK
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 2
Zadrugar (T)
Tabanovac
14.04.2019 15:30
Sloga 1952
4 : 2
Zadrugar (T)
Napredak (S)
Simićevo
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
14.04.2019 15:30
Napredak (S)
3 : 2
Bata Bulić
Omladinac (B)
Busur
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
14.04.2019 15:30
Omladinac (B)
2 : 0
Jedinstvo (K)
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
14.04.2019 16:00
Jedinstvo
0 : 1
Eđšeg
Mladost (R)
Radičević
1 : 3
Obilić
Zmajevo
14.04.2019 16:00
Mladost (R)
1 : 3
Obilić
Tomislavci
Tomislavci
2 : 0
Mladost Radost
Srbobran
14.04.2019 16:00
Tomislavci
2 : 0
Mladost Radost
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Budućnost
Savino Selo
14.04.2019 16:00
Pobeda
1 : 2
Budućnost
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 2
Petka
Petka
14.04.2019 16:30
Šumadija (MC)
0 : 2
Petka
Mladi Borac
Županjac
2 : 5
Polet
Mirosaljci
14.04.2019 16:30
Mladi Borac
2 : 5
Polet
Napredak
Korbovo
5 : 0
Pontes
Kostol
14.04.2019 16:30
Napredak
5 : 0
Pontes
Egeta
Brza Palanka
2 : 2
Koča Andjelković
Tekija
14.04.2019 16:30
Egeta
2 : 2
Koča Andjelković
Omladinac
Vajuga
2 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
14.04.2019 16:30
Omladinac
2 : 2
Mala Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
4 : 2
Rtkovo
Rtkovo
14.04.2019 16:30
Kladušnica
4 : 2
Rtkovo
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 2
OFK Student
Mladenovac
14.04.2019 16:00
Ivanča
3 : 2
OFK Student
Markovac
Markovac
3 : 2
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
14.04.2019 16:00
Markovac
3 : 2
Vlaška
Sloga
Granice
1 : 3
Šepšin
Šepšin
14.04.2019 16:00
Sloga
1 : 3
Šepšin
Omladinac
Rajkovac
1 : 1
Borac
Amerić
14.04.2019 16:00
Omladinac
1 : 1
Borac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 0
Mladost
Vojlovica
14.04.2019
Stari Tamiš
4 : 0
Mladost
Jedinstvo
Dubovac
2 : 4
Dolovo
Dolovo
14.04.2019
Jedinstvo
2 : 4
Dolovo
Kolonija
Kovin
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
14.04.2019
Kolonija
3 : 1
BSK Bavanište
Borac
Pločica
0 : 1
Proleter
Mramorak
14.04.2019
Borac
0 : 1
Proleter
Omladinac
Deliblato
2 : 4
Budućnost
Banatski Brestovac
14.04.2019
Omladinac
2 : 4
Budućnost
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Pobeda
Samoš
14.04.2019 16:30
Glogonj
2 : 1
Pobeda
Omladinac 1927
Opovo
3 : 0
Vojlovica 2018
Vojlovica
14.04.2019 16:30
Omladinac 1927
3 : 0
Vojlovica 2018
Slavia
Kovačica
2 : 0
Mundial
Pančevo
14.04.2019 16:30
Slavia
2 : 0
Mundial
Mršinci
Mršinci
1 : 1
Prijatelji
Čačak
14.04.2019
Mršinci
1 : 1
Prijatelji
Vujan
Prislonica
2 : 4
Morava (K)
Katrga
14.04.2019
Vujan
2 : 4
Morava (K)
Mladost (A)
Atenica
3 : 1
Kej
Čačak
14.04.2019
Mladost (A)
3 : 1
Kej
Planinac
Vujetinci
3 : 1
Čačak 94
Čačak
14.04.2019
Planinac
3 : 1
Čačak 94
Omladinac
Seone
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
14.04.2019 15:30
Omladinac
3 : 0
Lunjevac
Landol
Landol
4 : 2
7. Juli
Vodanj
14.04.2019 15:30
Landol
4 : 2
7. Juli
OFK Slavija
Smederevo
1 : 9
Vrbovac
Vrbovac
14.04.2019 15:30
OFK Slavija
1 : 9
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 3
Jezava
Smederevo
14.04.2019 15:30
Hajduk Veljko 1934
0 : 3
Jezava
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
4 : 1
Vučak
Vučak
14.04.2019 15:30
Stari Hrast 2018
4 : 1
Vučak
Pobeda
Držina
5 : 0
Mladost
Mali Suvodol
14.04.2019 15:30
Pobeda
5 : 0
Mladost
Rongo Siti
Pirot
1 : 0
Temac
Temska
14.04.2019 15:30
Rongo Siti
1 : 0
Temac
Željuša
Željuša
3 : 0
Sloboda
Rasnica
14.04.2019 15:30
Željuša
3 : 0
Sloboda
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Mladost
Kruščić
14.04.2019 16:30
Dunav
2 : 0
Mladost
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
14.04.2019 16:30
Aleksa Šantić
2 : 1
Jedinstvo
OFK Šikara
Sombor
1 : 2
Terekveš
Svilojevo
14.04.2019 16:30
OFK Šikara
1 : 2
Terekveš
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Partizan
Kupusina
14.04.2019 16:30
Kordun
1 : 0
Partizan
Hajduk
Stapar
0 : 1
Omladinac (D)
Deronje
14.04.2019 16:30
Hajduk
0 : 1
Omladinac (D)
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
14.04.2019 16:30
Zadrugar
2 : 0
Omladinac (B)
Borac
Trnjane
2 : 4
Škriljac
Bradarac
14.04.2019 11:00
Borac
2 : 4
Škriljac
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Polet (V)
Vitoševac
14.04.2019 11:00
Polet (R)
1 : 0
Polet (V)
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Jastrebac
Tešica
14.04.2019 11:00
OFK Draževac
1 : 1
Jastrebac
Gredetin
Gredetin
1 : 0
Jedinstvo
Bobovište
14.04.2019 16:30
Gredetin
1 : 0
Jedinstvo
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 2
Žednik
Stari Žednik
14.04.2019 16:30
Hajduk
5 : 2
Žednik
Bikovo
Bikovo
2 : 1
Solid
Subotica
14.04.2019 16:30
Bikovo
2 : 1
Solid
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
4 : 0
Palić
Palić
14.04.2019 16:30
OFK Mala Bosna 2015
4 : 0
Palić
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
14.04.2019 16:30
Lokomotiva
0 : 1
Elektrovojvodina
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 4
Čantavir
Čantavir
14.04.2019 16:30
Udarnik Višnjevac
2 : 4
Čantavir
Omladinac
Kalimanići
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
14.04.2019 15:30
Omladinac
1 : 0
Takovski Ustanak
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
1 : 3
Brezak
Pranjani
14.04.2019 15:30
FC Stella Rossa
1 : 3
Brezak
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
1 : 2
Šumadija
Brdjani
14.04.2019 15:30
Jablanica
1 : 2
Šumadija
Ozremica
Beršići
1 : 4
Velereč 94
Velereč
14.04.2019 15:30
Ozremica
1 : 4
Velereč 94
Šilopaj
Šilopaj
1 : 7
Donja Vrbava
Donja Vrbava
14.04.2019 15:30
Šilopaj
1 : 7
Donja Vrbava
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 11
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
14.04.2019 15:30
Palanka
0 : 11
Jasenica 2017
Voćar
Kotraža
8 : 0
Gradina
Rti
14.04.2019 16:30
Voćar
8 : 0
Gradina
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 3
Bjelica
Milatovići
14.04.2019 16:30
Vrelo
0 : 3
Bjelica
Dedinje Junajted
Guča
2 : 3
Brezova
Brezova
14.04.2019 16:30
Dedinje Junajted
2 : 3
Brezova
Prilike
Prilike
4 : 0
Radnički
Turica
14.04.2019 11:00
Prilike
4 : 0
Radnički
Sloga
Kaona
1 : 2
Bratstvo
Dljin
14.04.2019 16:30
Sloga
1 : 2
Bratstvo
Gorušica
Viča
4 : 2
Jelica
Goračići
14.04.2019 16:30
Gorušica
4 : 2
Jelica
Čarapan
Kruševac
1 : 4
Naupare
Naupare
14.04.2019
Čarapan
1 : 4
Naupare
Bukovica