Hajduk pregazio Sremsku Raču

U ne bas prijatnom ambijentu za igranje fudbalske utakmice, po kisi i vetru, Hajduk je u Divošu, na startu prvenstva u Drugoj Sremskoj Ligi Zapad, pobedio goste iz Sremske Rače sa 6-0. Prvih 20-tak minuta obe ekipe su iskoristile za ispitivanje snaga, nije bilo vecih uzbudjenja sem jedne sporne situacije pred golom domaćina. Naime, štoper Hajduka Vidović je oborio napadača Srema na nekih 18 metara od gola i ostaje dilema da li ga je oborio kao poslednji igrac odbrane ili ne. Sudije su procenile da je zaslužio samo žuti karton. Nakon toga Divošani preuzimaju inicijativu i lako stižu do prednosti od 3-0 do odmora. Kako su završili prvo, tako su i nastavili u drugom poluvremenu do konačnog rezultata i evrogola Maneva makazicama za 6-0.

Jedinstvo (M) 2 : 0 Graničar (K)
Hajduk 6 : 0 Srem
Fruškogorac (K) 0 : 2 Noćaj
OFK Bačinci 0 : 0 Omladinac (M)
Podrinje 1 : 5 OFK Zeka Buljubaša
Sloboda 4 : 0 Napredak (V)
Borac (M) 6 : 0 Sinđelić