SLI: Radnički (P) – Hajduk Veljko 3:0

Dobar pocetak domaćih. Dva prodora Miloša Ž. Nikolića, prvi centaršut golmanu u ruke. Minut kasnije ponovo M. Nikolić do Nikole Mladenkovića koji je sa 10 metara promašio. U sledecem napadu Aca Stojković je sam sa 10 metara pogodio spoljni deo mreže. I konačno, Marko Nikolić je na dobar pas Stefana Spasića sa 10 metara u padu ciljao na pravo mesto. 7. minut Gooool 1:0 Marko Nikolić. Domaći nastvljaju da opsedaju gol Negotinaca koji deluju nesiguno u poslednjoj liniji. U 15. minutu pomoćni arbitar je zaustvio akciju Ace Stojkovića koji je pobegao, ali je sudija zbog navodnog ofsajda(!) prekinuo napad. Šest minuta kasnije Filip Djordjević odlično centrira, utrčava mladi Miloš Ž.Nikić i glavom šalje loptu u mrežu. 21. minut Goool Miloš Ž.Nikolića za 2:0. Kraj prvog poluvremena Radnički-Hajduk Veljko 2:0.

radnicki

I drugi deo utakmice "beli" su otvorili na pravi način. Već u 47. minutu slobodan udarac sa 28 metara. Stefan Spasić kraj "zida" cilja u desni donji ugao, lopta pogadja untrašnji deo stative i završava u mreži. 47. minut Goool Stefan Spasić za konačnih 3:0.

Radnički: Filipović, S. Stojković, Ml. Nikolić, S. Ćirić, Mr. Nikolić, Ristov, Spasić, Djordjević, Mladenović, Mi. Nikolić, Stojković.

Sinđelić 2 : 1 Jedinstvo (P)
Sloga (D) 3 : 1 Timočanin
Đerdap 2 : 1 SFK Moravac
Car Konstantin 2 : 1 Tabane Trgovački
Radnički (S) 1 : 0 Žitorađa
Moravac Orion 4 : 0 Dubočica 1923
Kopaonik 2 : 1 Trstenik PPT