Hajduk preokretom do 3 boda

Čini se da su Divošani do današnje pobede došli najpre zbog opšteg utiska da su bili apsolutni favoriti pre početka utakmice. Kuzminci, čak ni nakon ranog vođstva od 2:0, kao da nisu verovali da mogu trijumfovati protiv svog gosta. Na korak do iznenađenja stigli su efektnim golovima najboljeg igrača na terenu Aleksandra Vukadinovića. Oba pogotka usledila su nakon sjajno odigranih duplih pasova igrača u zelenim dresovima. Ipak, Divošani su požrtvovanom igrom preko Gombara uspeli vrlo brzo da prepolove prednost domaćih. Isti igrač je u drugom delu nakon dobrog centaršuta Vasiljevića, udarcem glavom poravnao rezultat. Pobedu „Hajduku“ doneo je Radulović snažnim udarcem sa ivice kaznenog prostora. Izgledalo je kao da je na ovaj način pokazao da mu je dosadilo da nebrojeno mnogo puta asistira svojim saigračima u napadu i da je rešio da uzme stvar u svoje ruke.

I na ovoj, kao i na većini prethodnih utakmica Divošani  su na momente prikazivali haotičnost u igri, što ih trenutno košta „samo“ drugog mesta na tabeli. Pored toga boljku predstavlja i olako dobijanje žutih kartona. Iz tog razloga ni na jednoj utakmici ovog proleća nisu igrali u kompletnom sastavu, a tako će biti i u sledećem kolu na gostovanju u Kukujevcima gde će izostati  Radulović i Ilić.

Graničar (Kuzmin)-Hajduk (Divoš) 2:3(2:1)

Gledalaca 250. Sudija: Ćirić Đorđe (Bešenovo) 7. Strelci: Vukadinović u 4 i 21 minutu (Graničar), Gombar u 24 i 57, i Radulović u 75 minutu (Hajduk). Crveni karton: Zečević u 90 minutu (Graničar).

Hajduk: Kulja 6, Radulović 7, Radosavljević 6, Jeremić 6, Arežina 5, Maričić Rajko 6, Gombar 7, Vasiljević 6, Pejović 5 (Alimanović), Maričić Rade (K) 6 (Arnautović), Ilić 5 ( Čupić).

Predigra-kadeti: Graničar-Hajduk 0:7 (0:1)

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija

Graničar (K) 2 : 3 Hajduk
Jedinstvo (M) 3 : 1 Fruškogorac (K)
Srem 2 : 0 OFK Bačinci
Noćaj 0 : 1 Podrinje
Omladinac (M) 2 : 1 Sloboda