PFL Sremska Mitrovica: Napredak (P) - Hajduk (D) 2:2

Nekoliko uzbuđenja, kao i po dva pogodka na obe strane u određenoj meri nadomestili su osrednjost u kvalitetu na ovoj utakmici. Loše ispucanu loptu iz kaznenog prostora gostiju prihvata Vasilić i udarcem kroz šumu nogu šalje u mrežu za vođstvo domaćih. Posle prodora i udarca sa nekih 20 metara Ilić je savladao nedovoljno spremnog golmana gostiju za 2:0. Prečka Draškovića u finišu prvog dela bila je nagoveštaj bolje igre Divošana u nastavku.

To se i dogodilo. Olako stečenu prednost Popinčani još lakše ispuštaju. Nakon centaršuta Draškovića, Lazić u padu glavom smanjuje vođstvo, a izjednačenje sledi nedugo zatim. Savić je lako prodro po levoj strani i na drugoj stativi uposlio Gombara, koji neometano izjednačuje rezultat. Do izražaja dolazi bolja fizička sprema gostiju, ali ipak nisu uspeli da stignu do potpunog preokreta. Najbliži tome bio je Pavlović, čiji loptu upućenu iz neposredne blizine pod samu prečku, paradom Bošković šalje u korner. Domaći nekako uspevaju da skupe poslednje atome snage i u finišu stvaraju stopostotnu priliku za pobedu, ali Đurićeva odbrana ništa manje nije bila atraktivna nakon udarca Dimitrijevića sa 6-7 metara. Ubrzo zatim usledio je i poslednji sudijski zvižduk, pa sa konačnih 2:2 obe ekipe moraju biti zadovoljne.

Napredak (Popinci) - Hajduk (Divoš) 2:2 (2:0)

Gledalaca 200, sudija Nikola Cvetičanin (Ruma) 7. Strelci: Vasilić u 13 i Ilić u 36 (Napredak), a Lazić u 60, i Gombar u 67 minutu (Hajduk).

Napredak: Bošković 7, Ragastovac 6, Vasilić 7, Đerić 6, Šarec 6, Savković 6, Kokanović 6 (Erceg), Čortanovački (Ninković), Pajić 6, Ilić 7, Dimitrijević 6.

Hajduk: Đurić 7, Avramović 7, Maričić (K) 7 (Tomović), Babić 7 (Trebovac), Vukolić 7, Stankić 7, Pavlović 7, Savić 7, Drašković 8, Gombar 7, Zeljković 7 (Lazić).

Izvešač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija.

Hajduk 1925 Podunavac 6 : 0 Radnički
1. Maj 2 : 3 OFK Zeka Buljubaša
Rudar 1 : 2 Donji Petrovci
Sremac Graničar 1924 2 : 0 Partizan
Napredak 2 : 2 Hajduk (D)