Polovičan učinak Voše u duelu sa Celjem

Hokejaši Vojvodine imali su polovičan učinak u duelima sa Celjem. Novosađani su u duelu u subotu slavili rezultatom 4:3 (1:1, 1:2, 2:0), dok su u drugom meču u nedelju poraženi rezultatom 4:0 (0:1, 0:1, 0:2).

Vojvodina je do prve pobede u IHL ligi ove sezone došla posle velike borbe i preokreta. Zupanc je već u trećem minutu doveo goste u vođstvo, ali je Dimitrije Nadaški na asistenciju Nemanje Vučurevića doneo izjednačenje. Celje je u drugoj trećini golovima Kolara i Ogrizeka steklo dva gola prednosti, ali Novosađani se nisu predavali. Nadaški je ponovo zatresao mrežu u 31. minutu i vratio nadu domaćima da mogu do pobede, a onda je u poslednjoj trećini najpre Vučurević uspeo da izjednači, a u 56. minutu Samuel Le Fol-St- Amour je smestio pak u mrežu za trijumf domaćih.

U drugom meču u nedelju Vojvodina nije uspela da ponovi partiju iz subotnjeg duela. Celje je zasluženo slavilo, pre svega dobro koristeći igrača više, jer su u dva navrata postigli golove dok su imali brojčanu prednost na ledu. Strelci za goste u ovom duelu bili su Zupanc, Kastelic dva puta i Ogrizek.

Izvor: hockeyserbia.com