Polet (T)-FAP
Lakše nego što se očekivalo, fudbaleri FAP-a došli su do nova tri boda protiv Poleta u Trbušanima. Počeo je FAP od samog početka meča agresivno i u trećem minutu stvorio dve stopostotne šanse za pogodak, a već u trinaestom minutu „kamiondžije“ su vodile sa 1-0. Vladan Luković, najbolji igrač pribojskih „kamiondžija“ precizno je izveo slobodan udarac sa 25 metara i pogodio ne branjeni deo gola domaćih. Nastavili su Pribojci u istom tempu i posle postignutog pogotka. Stvarali šanse preko Lukovića, Stevanovića, Janovića, da bi tek u 40. minutu povećali prednost na 2-0. Lucidni Dučko Janović vešto je ukrao loptu jednom odbrambenom igraču domaćih i tačnim pasom uposlio Lukovića koji je postigao svoj jedanaesti pogodak u ovom prvenstvu. I u drugom delu ista slika na terenu. FAP je napadao, a gosti su se grčevito borili da odbrane svoj gol. Ponovo su napadači FAP-a stvarali dobre prilike za pogodak. Najpre je Luković u 56. minutu šutira za malo pored gola. Potom je i Mršević imao dobru priliku, ali ovaj put istakao se golman domaćih. Najbolju šansu u drugom delu imao je Janović kada je sam izašao ispred golmana domaćih, ali u tom trenutku je se spetljao i poslao loptu preko gola. U 76. minutu domaći su imali prvu priliku na meču da postignu gol. Najviši u skoku bio je kapiten Poleta, Bojović, ali lopta nije mogla u gol pored iskusnog Šiljka. Opet kreću gosti sa napadima, a tačku na ovaj susret stavlja mlađi od braće Šalipura Dejan, preciznim udarcem u 83. minutu.
POLET: Pešić, Nikolić, Miloš Stanojević, Darko Tasić, Pavlović, Kovač, Vićentijević, Bojović, Milovanović, Milan Stanojević i Paunović. Igrali su još ,Dejan Tasić i Drašković. FAP:Šiljak, Slatina, Dejan Šalipur, Džulović, Boriša Šalipur, Pantović, Spasojević, Stevanović, Janović, Komarica i Luković. Igrali su još: Bjelić, Mršević i Alihodžić.