Omladinci Čukaričkog bolji od IMT-a, kadeti slavili protiv Teleoptika

Omladinci bolji od IMT-a, kadeti slavili protiv Teleoptika--

Omladinci Čukaričkog ostvarili su vredan trijumf na gostovanju IMT-u, slavili su sa 2:0. Traktoristi su pružili žestok otpor, ali su Brđani do pobede došli u finišu meča. U vođstvo ih je doveo Uroš Drezgić u 75. minutu, a konačan rezultat postavio je Viktor Rogan u 86. Omladinci posle 19 odigranih kola (tačno polovina takmičenja), imaju 41 osvojen bod, nalaze se na petom mestu na tabeli. U narednom kolu Čukarički će gostovati ekipi Mladosti u Lučanima.

Uspešni su bili i kadeti. Oni su u subotu slavili na gostovanju Teleoptiku, za tri boda bio im je dovoljan jedan pogodak. On je delo Marka Stankovića, koji je bio precizan u 33. minutu. Kadeti su posle 19. kola drugi na tabeli, sa 47 bodova. I oni će u narednoj rundi gostovati Mladosti u Lučanima.

Pioniri su za vikend bili najubedljiviji, oni su na domaćem terenu pobedili obrenovački Radnički sa 9:0. Po dva pogotka postigli su Mateja Marković, Stefan Mitrović i Mateja Prokopijević, a jednom su se u strelce upisivali Pavle Babić, Mateja Vortić i Stefan Đorđević.

Mlađi pioniri su takođe igrali na domaćem terenu, ostvarili su trijumf protiv Brodarca – 5:0. Golove su postizali Stefan Mladenović (2), Stefan Stolić (2) i Mateja Krstić. Na kraju, uspešni su bili i petlići, koji su golom Nemanje Mirkovića nadigrali Voždovac sa 1:0.

Radnički (NB) : Crvena zvezda
RFK Grafičar 3 : 0 Čukarički
Spartak ŽK 5 : 0 Radnički (N)
Mladost (L) 1 : 0 Radnički 1923
IMT 1 : 0 Vojvodina
Rad 1 : 2 Partizan
Voždovac 3 : 1 OFK Beograd
Trayal 0 : 1 Brodarac