XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2020 18:00 RFK Grafičar - Radnički (NB) 4:1
2 09.08.2020 11:00 Radnički (NB) - TSC 0:1
3 12.08.2020 19:30 Crvena zvezda - Radnički (NB) 6:0
4 16.08.2020 11:00 Radnički (NB) - RFK Novi Sad 1921 2:2
5 23.08.2020 10:00 Čukarički - Radnički (NB) 5:0
6 26.08.2020 10:00 Radnički (NB) - Internacional 4:2
7 30.08.2020 16:00 Radnički (N) - Radnički (NB) 3:3
8 16.09.2020 11:00 Radnički (NB) - Trayal 2:0
9 13.09.2020 11:00 Radnički 1923 - Radnički (NB) 2:2
10 20.09.2020 10:00 Radnički (NB) - Voždovac 1:0
11 27.09.2020 11:00 Vojvodina - Radnički (NB) 3:1
12 04.10.2020 10:00 Radnički (NB) - Rad 2:1
13 11.10.2020 10:00 Partizan - Radnički (NB) 6:2
14 17.10.2020 10:00 Radnički (NB) - IMT 0:0
15 24.10.2020 11:00 OFK Beograd - Radnički (NB) 5:2
16 28.10.2020 13:00 Radnički (NB) - Mladost (L) 1:3
17 01.11.2020 14:00 Brodarac - Radnički (NB) 2:1
18 09.11.2020 12:00 Radnički (NB) - Spartak ŽK 2:3
19 14.11.2020 11:00 Napredak - Radnički (NB) 4:2
20 21.11.2020 10:00 Radnički (NB) - RFK Grafičar 1:2
21 28.11.2020 11:00 TSC - Radnički (NB) 3:1
22 28.02.2021 10:00 Radnički (NB) - Crvena zvezda 0:3
23 06.03.2021 11:00 RFK Novi Sad 1921 - Radnički (NB) 0:2
24 13.03.2021 10:00 Radnički (NB) - Čukarički 1:2
25 20.03.2021 13:00 Internacional - Radnički (NB) 0:1
26 27.03.2021 12:00 Radnički (NB) - Radnički (N) 3:2
27 03.04.2021 13:00 Trayal - Radnički (NB) 1:2
28 11.04.2021 11:00 Radnički (NB) - Radnički 1923 1:0
29 14.04.2021 15:00 Voždovac - Radnički (NB) 2:0
30 18.04.2021 16:30 Radnički (NB) - Vojvodina 2:2
31 24.04.2021 10:00 Rad - Radnički (NB) 2:1
32 28.04.2021 11:00 Radnički (NB) - Partizan 2:4
33 03.05.2021 11:00 IMT - Radnički (NB) 1:1
34 06.05.2021 11:00 Radnički (NB) - OFK Beograd 0:2
35 09.05.2021 11:00 Mladost (L) - Radnički (NB) 1:3
36 17.05.2021 13:00 Radnički (NB) - Brodarac 4:2
37 22.05.2021 11:00 Spartak ŽK - Radnički (NB) 1:1
38 29.05.2021 12:00 Radnički (NB) - Napredak 1:0
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 38 26 8 4 86
2 Partizan 38 26 5 7 83
3 Vojvodina 38 25 8 5 83
4 Brodarac 38 25 4 9 79
5 Čukarički 38 25 4 9 79
6 Mladost (L) 38 25 4 9 79
7 Voždovac 38 16 8 14 56
8 Rad 38 16 8 14 56
9 RFK Grafičar 38 17 5 16 56
10 TSC 38 15 8 15 53
11 Spartak ŽK 38 15 5 18 50
12 OFK Beograd 38 13 7 18 46
13 IMT 38 12 9 17 45
14 Radnički 1923 38 13 6 19 45
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Napredak 38 11 10 17 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički (NB) 38 12 7 19 43
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Radnički (N) 38 9 7 22 34
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Internacional 38 9 5 24 32
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine RFK Novi Sad 1921 38 2 8 28 14
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Trayal 38 3 4 31 13
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Marko221 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu