XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.08.2020 19:00 Crvena zvezda - Spartak ŽK 4:0
2 08.08.2020 18:00 RFK Grafičar - Crvena zvezda 0:2
3 12.08.2020 19:30 Crvena zvezda - Radnički (NB) 6:0
4 16.08.2020 18:00 Crvena zvezda - Čukarički 3:0
5 23.08.2020 12:00 Radnički (N) - Crvena zvezda 1:3
6 26.08.2020 19:00 Crvena zvezda - Radnički 1923 3:1
7 30.08.2020 11:00 Vojvodina - Crvena zvezda 1:1
8 05.09.2020 19:00 Crvena zvezda - Partizan 1:2
9 13.09.2020 10:00 OFK Beograd - Crvena zvezda 2:5
10 19.09.2020 16:00 Crvena zvezda - Brodarac 4:1
11 27.09.2020 11:00 Napredak - Crvena zvezda 0:0
12 03.10.2020 16:00 Crvena zvezda - TSC 4:0
13 11.10.2020 11:00 RFK Novi Sad 1921 - Crvena zvezda 1:5
14 16.10.2020 16:00 Crvena zvezda - Internacional 4:1
15 24.10.2020 13:00 Trayal - Crvena zvezda 2:2
16 28.10.2020 16:00 Crvena zvezda - Voždovac 1:1
17 01.11.2020 10:00 Rad - Crvena zvezda 0:0
18 06.11.2020 10:00 Crvena zvezda - IMT 1:0
19 14.11.2020 12:00 Mladost (L) - Crvena zvezda 0:2
20 22.11.2020 13:00 Spartak ŽK - Crvena zvezda 1:2
21 28.11.2020 13:00 Crvena zvezda - RFK Grafičar 4:2
22 28.02.2021 10:00 Radnički (NB) - Crvena zvezda 0:3
23 06.03.2021 10:00 Čukarički - Crvena zvezda 2:2
24 13.03.2021 13:30 Crvena zvezda - Radnički (N) 6:1
25 20.03.2021 12:00 Radnički 1923 - Crvena zvezda 0:0
26 27.03.2021 13:00 Crvena zvezda - Vojvodina 2:1
27 04.04.2021 11:00 Partizan - Crvena zvezda 0:1
28 10.04.2021 13:00 Crvena zvezda - OFK Beograd 5:0
29 14.04.2021 10:00 Brodarac - Crvena zvezda 2:1
30 18.04.2021 13:00 Crvena zvezda - Napredak 3:1
31 24.04.2021 14:00 TSC - Crvena zvezda 1:1
32 28.04.2021 12:00 Crvena zvezda - RFK Novi Sad 1921 6:0
33 01.05.2021 13:30 Internacional - Crvena zvezda 0:5
34 05.05.2021 15:00 Crvena zvezda - Trayal 4:0
35 09.05.2021 10:00 Voždovac - Crvena zvezda 1:5
36 15.05.2021 17:00 Crvena zvezda - Rad 2:1
37 22.05.2021 11:00 IMT - Crvena zvezda 4:2
38 26.05.2021 15:00 Crvena zvezda - Mladost (L) 1:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 38 26 8 4 86
2 Partizan 38 26 5 7 83
3 Vojvodina 38 25 8 5 83
4 Brodarac 38 25 4 9 79
5 Čukarički 38 25 4 9 79
6 Mladost (L) 38 25 4 9 79
7 Voždovac 38 16 8 14 56
8 Rad 38 16 8 14 56
9 RFK Grafičar 38 17 5 16 56
10 TSC 38 15 8 15 53
11 Spartak ŽK 38 15 5 18 50
12 OFK Beograd 38 13 7 18 46
13 IMT 38 12 9 17 45
14 Radnički 1923 38 13 6 19 45
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Napredak 38 11 10 17 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički (NB) 38 12 7 19 43
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Radnički (N) 38 9 7 22 34
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Internacional 38 9 5 24 32
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine RFK Novi Sad 1921 38 2 8 28 14
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Trayal 38 3 4 31 13
MarkoStrbac i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Radnicki1923 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Pican i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu