Okružna liga Kolubara: Brezovica upisala novu pobedu!

Fudbaleri Brezovice uspeli su da pobede solidnu ekipu ZSK rezultatom 3:2. Posle početnog ispitivanja snaga i nekoliko nazovi pokušaja domaći dolaze do prednosti u 30. minutu odličan prodor po levoj strana i u pokušaju da se vrati na peterac, gostujući igrač igra rukom, a sudija je neumoljiv. Odgovornost na sebe preuzima Andjić i u svom stilu šalje golmana u jednu a loptu u drugu stranu, za 1:0. Nije se dugo čekalo na drugi gol domaćih u 37. minutu prethodno je oboren Andjić. Slobodan udarac, tzv. skraćeni korner Vasića ne zahvata niko lopta stiže na drugu stranu do Čavića a ovaj u maniru vrsnih strelaca postiže pogodak i podiže navijače na noge. I kada se očekivalo da Brezovica mirno privede kraju prvo poluvreme gosti uspevaju da smanje rezultat. U nameri da spreči da dodje do lopte Ilić obara gostujućeg igrača, a onda neverica na stadionu. Sudija uz pomoć pomoćnika pokazuje na belu tačku, iako se jasno videlo da je prekršaj bio mnogo van šesnaesterca. Gostujući igrač sjajnim šutem pod prečku smanjuje na 2:, igrao se 42. minut. Tim rezultatom se i otišlo na odmor. Domaći u nastavku kreću mnogo lepse i maštovitije da igraju, stvaraju nekoliko šansi i kako to obično biva u fudbalu stiže kazna. Gosti izvode brz kontranapad lopta ide na drugu stranu dolazi do gostujućeg igrača ovaj izlazi jedan na jedan sa golmanom i lako rešave ovu situaciju za 2:2 u 72. minutu! I kada su svi na stadionu pomislili da Brezovica ostaje bez celog plena, da ne bude tako pobrinuo se ponovo Andjić. Povratnu loptu sa ivice šesnaesterca lepim šutem možda uz malu pomoć gostujeć igrača šalje pod samu prečku gostiju, za prednost domaćina i ogromnu erupciju oduševljenja na tribinama. Imala je Brezovica šansu da na kraju dodje i do ubedljivije pobede pre svega Simić, Albaneze i još nekolicina igrača, ali lopta prosto nije htela u gol. Na kraju Brezovica - ZSK 3:2 (2:1).

Ribnikar 0 : 0 Vrujci
Mladost 2 : 1 Tešnjar
OFK Jabučje 2 : 4 Pepeljevac
Rubribreza 3 : 3 OFK Divci
Sovljak 4 : 2 Trlić
Tulari 3 : 2 Zadrugar
Banjani 2 : 1 ZSK
Brezovica 2 : 1 Polet