XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2007 Omladinac - Rudar 4:0
2 26.08.2007 Rudar - Borac 3:1
3 01.09.2007 Karađorđe - Rudar 3:3
4 09.09.2007 Rudar - Polet 2:1
5 12.09.2007 Morava (M) - Rudar 1:1
6 16.09.2007 Rudar - Grdica 8:1
7 23.09.2007 Jedinstvo - Rudar 3:1
8 30.09.2007 Rudar - Braća Vuković 3:1
9 07.10.2007 Budućnost - Rudar 4:1
10 10.10.2007 Rudar - Proleter Lasta 1:3
11 14.10.2007 Radnik - Rudar 2:1
12 21.10.2007 Rudar - Popovići 4:1
13 27.10.2007 Goč - Rudar 0:5
14 04.11.2007 Rudar - Magnohrom 1:2
15 11.11.2007 Mataruge - Rudar 1:1
16 21.11.2007 Rudar - Morava (S) 5:4
17 14.11.2007 Kraljevo Hajduk - Rudar 2:1
18 23.03.2008 Rudar - Omladinac 1:4
19 30.03.2008 Borac - Rudar 1:1
20 06.04.2008 Rudar - Karađorđe 3:0
21 13.04.2008 Polet - Rudar 0:0
22 16.04.2008 Rudar - Morava (M) 4:2
23 20.04.2008 Grdica - Rudar 0:0
24 27.04.2008 Rudar - Jedinstvo 5:2
25 04.05.2008 Braća Vuković - Rudar 1:0
26 11.05.2008 Rudar - Budućnost 1:1
27 14.05.2008 Proleter Lasta - Rudar 1:2
28 18.05.2008 Rudar - Radnik 3:4
29 25.05.2008 Popovići - Rudar 2:1
30 01.06.2008 Rudar - Goč 6:1
31 08.06.2008 Magnohrom - Rudar 3:2
32 11.06.2008 Rudar - Mataruge 4:3
33 15.06.2008 Morava (S) - Rudar 3:2
34 22.06.2008 Rudar - Kraljevo Hajduk 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Morava" Omladinac 34 22 9 3 75
2 Karađorđe 34 17 10 7 61
3 Magnohrom 34 13 10 11 49
4 Braća Vuković (-1) 34 16 2 16 49
5 Rudar 34 14 7 13 49
6 Popovići 34 14 5 15 47
7 Morava (S) 34 14 5 15 47
8 Budućnost (-1) 34 14 5 15 46
9 Jedinstvo 34 11 13 10 46
10 Radnik 34 14 4 16 46
11 Kraljevo Hajduk 34 13 7 14 46
12 Mataruge 34 13 6 15 45
13 Borac (-1) 34 12 9 13 44
14 Proleter Lasta 34 14 2 18 44
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska liga Kraljevo Polet 34 12 8 14 44
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska liga Kraljevo Morava (M) 34 12 6 16 42
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska liga Kraljevo Grdica 34 12 6 16 42
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska liga Kraljevo Goč 34 10 4 20 34