XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 119 utakmica za dan
Nedelja, 14 Oktobar 2007

Fudbal

14.10.2007 ČSK Pivara 0 : 0 Vlasina
14.10.2007 Voždovac 1 : 0 Zemun
14.10.2007 Radnički (P) 0 : 2 Mladost (A)
14.10.2007 Metalac 1 : 0 Radnički (N)
14.10.2007 Novi Sad 0 : 0 Srem
14.10.2007 Mladenovac 2 : 1 Sevojno
14.10.2007 Jagodina 3 : 0 Novi Pazar
14.10.2007 Mačva 1 : 0 Sloboda (U)
14.10.2007 Sloboda (Č) 2 : 1 Metalac (K)
14.10.2007 Železničar 1 : 0 Inon
14.10.2007 Sloga (BB) 0 : 0 Vujić voda
14.10.2007 Sloga (K) 7 : 0 Šumadija 1903
14.10.2007 Jedinstvo 0 : 3 Mladi radnik
14.10.2007 Trajal 3 : 1 Ozren
14.10.2007 Dinamo 2 : 1 Morava (VH)
14.10.2007 Kopaonik 3 : 1 Balkanski
14.10.2007 Župa 4 : 0 Železničar (N)
14.10.2007 Proleter 3 : 0 Bačka (BP)
14.10.2007 Tekstilac 2 : 1 Radnički (NP)
14.10.2007 Radnički (JP) 0 : 1 Beograd
14.10.2007 Srem 3 : 1 Dorćol
14.10.2007 Šumadija 2 : 2 Posavac Tišma
14.10.2007 Sindjelić 1 : 0 Radnički (O)
14.10.2007 Obilić 0 : 1 BASK
14.10.2007 Partizan (D) 2 : 2 Polet (Lj)
14.10.2007 Tutin 0 : 0 Bane
14.10.2007 Partizan (KM) 1 : 1 Dragačevo
14.10.2007 Jošanica 3 : 3 Takovo
14.10.2007 Erdoglija 2 : 0 Vodojaža
14.10.2007 Orlovac 1 : 1 Sloga (S)
14.10.2007 Pobeda 2 : 3 Jedinstvo Putevi
14.10.2007 Polet (T) 0 : 3 FAP
14.10.2007 Zvižd 2 : 0 Omladinac
14.10.2007 Jasenica 1911 3 : 1 Homoljac
14.10.2007 Ribnica 1 : 0 Železničar
14.10.2007 Krušik 3 : 0 Radnički Zorka
14.10.2007 Jadar (GD) 1 : 1 Selevac
14.10.2007 Drina 1 : 1 Radnički Stobeks
14.10.2007 Radan 2 : 0 Kosanica
14.10.2007 Proleter 1 : 2 Jedinstvo
14.10.2007 Zloćudovo 1 : 1 Sloga
14.10.2007 Car Konstantin 2 : 0 Zemljoradnik
14.10.2007 Vučje 3 : 1 Jastrebac Proleter
14.10.2007 Mladost (M) 1 : 2 Topličanin
14.10.2007 Putevi 2 : 1 Radnički (S)
14.10.2007 Sloga (Ć) 1 : 1 Trgovački
14.10.2007 Temnić Lipa 1 : 0 Jedinstvo
14.10.2007 Hajduk Veljko 1 : 0 Rudar Fira
14.10.2007 Žarkovo 0 : 1 PKB
14.10.2007 Milutinac 3 : 1 Turbina
14.10.2007 Grafičar 1 : 1 Slavija
14.10.2007 Kovačevac 0 : 0 Poštar
14.10.2007 Radnik 2 : 1 Rudar
14.10.2007 Mataruge 2 : 2 Jedinstvo
14.10.2007 Borac 0 : 0 Karađorđe
14.10.2007 Polet 0 : 2 Omladinac
14.10.2007 Braća Vuković 3 : 0 Magnohrom
14.10.2007 Jedinstvo (K) 1 : 1 Jedinstvo (GG)
14.10.2007 Napredak 1 : 0 Autoprevoz
14.10.2007 Jedinstvo (P) 2 : 0 Miokovci
14.10.2007 Franc Komerc 0 : 4 Prilike
14.10.2007 Mladost (P) 2 : 6 Prijevor
14.10.2007 Rudar 2 : 1 Slatina
14.10.2007 Napredak 3 : 1 Crni Vrh
14.10.2007 Obilić 3 : 0 Borac (VL)
14.10.2007 Zadrugar (T) 0 : 4 Šapine
14.10.2007 Borac (Ž) 7 : 2 Dunavac
14.10.2007 Petar Dobrnjac 3 : 0 Polet
14.10.2007 Sloga (D) 1 : 1 Sloga (B)
14.10.2007 Zadrugar (O) 1 : 3 Beli Orao
14.10.2007 Sloga (K) 9 : 1 Vojvoda Milenko
14.10.2007 Jadran 1 : 0 Vinogradar
14.10.2007 Čoka 3 : 0 Tisa
14.10.2007 Bajša 1 : 1 Potisje
14.10.2007 Sloboda 2 : 1 Bačka (M)
14.10.2007 AFK 0 : 1 Bačka (P)
14.10.2007 Tavankut 2 : 2 Proleter
14.10.2007 Solid 0 : 1 Đurđin TB
14.10.2007 7. Juli 2 : 1 Bratstvo
14.10.2007 Metalac (K) 1 : 0 Novi Pazar
14.10.2007 Mladost (L) 2 : 0 Sevojno
14.10.2007 Čačak 94 1 : 0 Bane
14.10.2007 Radnički (K) 6 : 0 Sloboda (Č)
14.10.2007 Sloga (P) 3 : 0 Karadjordje (T)
14.10.2007 Sloga (K) 3 : 1 Autoprevoz
14.10.2007 Javor 0 : 2 Novi Pazar
14.10.2007 Šumadija (A) 6 : 0 Sevojno
14.10.2007 Čačak 94 3 : 0 FAP

Košarka

14.10.2007 Vojvodina Srbijagas 68 : 74 Cibona
14.10.2007 Lions 78 : 69 Vizura
14.10.2007 Borac 85 : 84 Mašinac
14.10.2007 Mega Aqua Monta 84 : 79 Ergonom
14.10.2007 Radnički Invest 88 : 90 Radnički 034 Group
14.10.2007 Železničar 70 : 92 Prva Petoletka
14.10.2007 FMP 2 106 : 82 Sloboda
14.10.2007 Požega 86 : 74 Moravac
14.10.2007 Dinamo 0 : 20 Dubočica
14.10.2007 Radnički 69 : 93 Voždovac

Odbojka

14.10.2007 Putevi 2 : 3 Bavanište
14.10.2007 Novi Pazar 2 3 : 1 Ribnica 2
14.10.2007 Temnić 3 : 0 Tutin Dalas
14.10.2007 Ribnica 04 3 : 2 Antena
14.10.2007 Župa 0 : 3 SFS Borac
14.10.2007 Šumadija Aqua Viva 0 : 3 Spartak
14.10.2007 Gimnazijalac 3 : 0 Tomako
14.10.2007 Vrnjačka Banja 3 : 1 Napredak
14.10.2007 Novi Pazar 3 : 2 Latice
14.10.2007 Mladost 3 : 0 Zvečan
14.10.2007 Župa 3 : 0 Bane
14.10.2007 Kraguj 0 : 3 Radnički 2
14.10.2007 Jagodina 2 1 : 3 Paraćin

Rukomet

14.10.2007 Partizan 32 : 32 Planinka
14.10.2007 Crvena Zvezda 27 : 30 Dinamo
14.10.2007 Smederevo 36 : 19 Spartak
14.10.2007 Leskovac 42 : 40 Zlatar
14.10.2007 Nišekspres Jugopetrol 31 : 38 Sloga
14.10.2007 Pirot 29 : 27 Metalac
14.10.2007 Naisa 31 : 21 Medicinar
14.10.2007 Metalac 25 : 34 Čačak
Antić Marko je dislajkovao utakmicu
Kada počinje takmičenje i kad bi trebale ekipe da se prijave za to takmičenje??