XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 09.10.2009 20:15 Bosna ASA BHT - Zagreb CO 64:71
2 01.11.2009 20:00 Union Olimpija - Bosna ASA BHT 89:67
3 16.10.2009 20:15 Bosna ASA BHT - Radnički 75:67
4 24.10.2009 17:00 Cedevita - Bosna ASA BHT 83:76
5 30.10.2009 20:15 Bosna ASA BHT - Široki HT Eronet 64:75
6 07.11.2009 19:30 Partizan - Bosna ASA BHT 72:58
7 14.11.2009 17:00 Bosna ASA BHT - Cibona 55:80
8 17.11.2009 19:00 Helios - Bosna ASA BHT 66:60
9 20.11.2009 20:15 Bosna ASA BHT - Hemofarm Štada 72:82
10 28.11.2009 19:00 Zadar - Bosna ASA BHT 104:54
11 04.12.2009 20:15 Bosna ASA BHT - FMP 68:66
12 12.12.2009 20:15 Bosna ASA BHT - Budućnost m:tel 73:77
13 19.12.2009 19:30 Crvena Zvezda - Bosna ASA BHT 85:79
14 22.12.2009 18:00 Zagreb CO - Bosna ASA BHT 83:65
15 10.01.2010 18:00 Bosna ASA BHT - Union Olimpija 79:76
16 16.01.2010 18:00 Radnički - Bosna ASA BHT 83:69
17 20.01.2010 19:30 Bosna ASA BHT - Cedevita 63:76
18 23.01.2010 20:15 Široki HT Eronet - Bosna ASA BHT 90:62
19 15.03.2010 19:30 Bosna ASA BHT - Partizan 84:86
20 07.02.2010 18:00 Cibona - Bosna ASA BHT 87:62
21 12.02.2010 20:15 Bosna ASA BHT - Helios 66:55
22 27.02.2010 20:15 Hemofarm Štada - Bosna ASA BHT 80:60
23 06.03.2010 20:15 Bosna ASA BHT - Zadar 87:83
24 12.03.2010 18:00 FMP - Bosna ASA BHT 89:80
25 17.03.2010 18:30 Budućnost m:tel - Bosna ASA BHT 81:68
26 20.03.2010 20:15 Bosna ASA BHT - Crvena Zvezda 68:67
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Cibona 26 20 6 46
2 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Partizan 26 20 6 46
3 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Hemofarm Štada 26 17 9 43
4 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Union Olimpija 26 15 11 41
5 Budućnost m:tel 26 15 11 41
6 Zagreb CO 26 14 12 40
7 Cedevita 26 13 13 39
8 Zadar 26 13 13 39
9 Crvena Zvezda 26 11 15 37
10 Široki HT Eronet 26 11 15 37
11 Radnički 26 11 15 37
12 Beleška: u narednoj sezoni igraće u Košarkaškoj ligi Srbije FMP 26 10 16 36
13 Bosna ASA BHT 26 6 20 32
14 Helios 26 6 20 32