XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.10.2009 18:00 Hemofarm Štada - Radnički 72:77
2 14.10.2009 20:00 Cedevita - Hemofarm Štada 91:87
3 18.10.2009 17:00 Hemofarm Štada - Široki HT Eronet 83:69
4 25.10.2009 17:00 Partizan - Hemofarm Štada 84:80
5 01.11.2009 17:00 Hemofarm Štada - Cibona 94:96
6 07.11.2009 16:00 Helios - Hemofarm Štada 60:85
7 14.11.2009 18:00 Hemofarm Štada - FMP 77:63
8 27.01.2010 19:00 Hemofarm Štada - Zadar 67:58
9 20.11.2009 20:15 Bosna ASA BHT - Hemofarm Štada 72:82
10 28.11.2009 18:00 Hemofarm Štada - Budućnost m:tel 89:71
11 05.12.2009 19:30 Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 86:88
12 12.12.2009 18:00 Hemofarm Štada - Zagreb CO 74:66
13 19.12.2009 18:00 Union Olimpija - Hemofarm Štada 72:79
14 22.12.2009 18:00 Radnički - Hemofarm Štada 77:69
15 09.01.2010 18:00 Hemofarm Štada - Cedevita 87:71
16 16.01.2010 20:15 Široki HT Eronet - Hemofarm Štada 76:94
17 19.01.2010 18:30 Hemofarm Štada - Partizan 90:91
18 24.01.2010 17:00 Cibona - Hemofarm Štada 55:57
19 31.01.2010 19:00 Hemofarm Štada - Helios 75:76
20 06.02.2010 19:30 FMP - Hemofarm Štada 81:75
21 13.02.2010 19:00 Zadar - Hemofarm Štada 70:75
22 27.02.2010 20:15 Hemofarm Štada - Bosna ASA BHT 80:60
23 06.03.2010 19:30 Budućnost m:tel - Hemofarm Štada 83:68
24 13.03.2010 19:00 Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 76:70
25 16.03.2010 18:00 Zagreb CO - Hemofarm Štada 77:83
26 20.03.2010 18:00 Hemofarm Štada - Union Olimpija 73:60
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Cibona 26 20 6 46
2 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Partizan 26 20 6 46
3 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Hemofarm Štada 26 17 9 43
4 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Union Olimpija 26 15 11 41
5 Budućnost m:tel 26 15 11 41
6 Zagreb CO 26 14 12 40
7 Cedevita 26 13 13 39
8 Zadar 26 13 13 39
9 Crvena Zvezda 26 11 15 37
10 Široki HT Eronet 26 11 15 37
11 Radnički 26 11 15 37
12 Beleška: u narednoj sezoni igraće u Košarkaškoj ligi Srbije FMP 26 10 16 36
13 Bosna ASA BHT 26 6 20 32
14 Helios 26 6 20 32
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu