XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 04.10.2009 Tamiš - Pro Tent 79:82
2 10.10.2009 Pro Tent - Šabac 66:74
3 17.10.2009 Bor - Pro Tent 66:72
4 24.10.2009 Pro Tent - Kovin MT 62:74
5 01.11.2009 Play Off - Pro Tent 76:75
6 07.11.2009 Pro Tent - Beočin 54:57
7 15.11.2009 Kraljevo - Pro Tent 85:60
8 21.11.2009 Pro Tent - Stara Pazova 82:71
9 28.11.2009 Student - Pro Tent 20:0
10 05.12.2009 Moravac - Pro Tent 71:51
11 12.12.2009 Pro Tent - Mladost Kolubara 65:63
12 20.12.2009 Trepča - Pro Tent 90:71
13 26.12.2009 Pro Tent - Jugobanat 66:82
14 24.01.2010 Pro Tent - Tamiš 66:62
15 31.01.2010 Šabac - Pro Tent 88:46
16 07.02.2010 Pro Tent - Bor 84:62
17 14.02.2010 Kovin MT - Pro Tent 103:81
18 21.02.2010 Pro Tent - Play Off 86:70
19 27.02.2010 Beočin - Pro Tent 73:86
20 06.03.2010 Pro Tent - Kraljevo 53:69
21 13.03.2010 Stara Pazova - Pro Tent 80:51
22 20.03.2010 Pro Tent - Student 77:71
23 27.03.2010 Pro Tent - Moravac 73:47
24 03.04.2010 Mladost Kolubara - Pro Tent 80:59
25 14.04.2010 Pro Tent - Trepča 71:58
26 17.04.2010 Jugobanat - Pro Tent 102:77
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Student 26 23 3 49
2 Jugobanat (-1) 26 23 3 48
3 Kraljevo 26 19 7 45
4 Šabac 26 16 10 42
5 Mladost Kolubara 26 14 12 40
6 Stara Pazova 26 13 13 39
7 Beočin 26 13 13 39
8 Play Off 26 13 13 39
9 Kovin MT (-1) 26 13 13 38
10 Moravac 26 10 16 36
11 Pro Tent (-1) 26 11 15 36
12 Trepča 26 10 16 36
13 Tamiš 26 3 23 29
14 Bor 26 1 25 27
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu