XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 163 utakmica za dan
Sreda, 14 April 2010

Fudbal

14.04.2010 19:30 Crvena zvezda 1 : 0 OFK Beograd
14.04.2010 15:30 Sloga (P) 3 : 1 Morava (VP)
14.04.2010 15:30 Sloga (PM) 1 : 2 Mačva
14.04.2010 15:30 Sloboda (Č) 2 : 0 Metalac (K)
14.04.2010 15:30 Jedinstvo 0 : 0 Vujić voda
14.04.2010 15:30 Budućnost (V) 0 : 2 FAP
14.04.2010 15:30 Sloboda (U) 2 : 0 Rudar (K)
14.04.2010 15:30 Radnički Stobeks 1 : 0 Železničar
14.04.2010 15:30 Šumadija Radnički 1923 2 : 0 Šumadija (A)
14.04.2010 16:00 Balkanski 2 : 1 Car Konstantin
14.04.2010 16:00 Radnički (S) 1 : 0 Župa
14.04.2010 16:00 Rudar Alpos 1 : 0 Kopaonik
14.04.2010 16:00 Jedinstvo (B) 0 : 1 Jedinstvo (P)
14.04.2010 16:00 Svrljig 1 : 2 Vlasina
14.04.2010 16:00 Radnički (P) 5 : 2 Dubočica
14.04.2010 16:00 Radnik 1 : 1 Hajduk Veljko
14.04.2010 16:00 Timok 1 : 0 Sinđelić
14.04.2010 15:30 Senta 1 : 3 Big Bul
14.04.2010 15:30 Polet (T) 0 : 0 Orlovac
14.04.2010 15:30 Slavija (K) 2 : 0 Partizan (KM)
14.04.2010 15:30 Bane 1 : 1 Erdoglija Šumadija 1903
14.04.2010 15:30 Jošanica 2 : 0 Vodojaža
14.04.2010 15:30 Sušica 0 : 1 Takovo
14.04.2010 15:30 Pobeda 4 : 1 Prijevor
14.04.2010 15:30 Mokra Gora 2 : 0 Polet (LJ)
14.04.2010 15:30 Mladost (O) 5 : 2 Omladinac (NS)
14.04.2010 15:30 Sloga (BB) 2 : 0 Jadar (S)
14.04.2010 15:30 Osečina 5 : 1 Sloga (S)
14.04.2010 15:30 Sloga (LŠ) 3 : 0 Krušik
14.04.2010 15:30 Ribnica 0 : 0 Zlatar
14.04.2010 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Radnički (V)
14.04.2010 15:30 Radnički (K) 1 : 0 Jedinstvo (V)
14.04.2010 15:30 Polimlje 5 : 2 Jadar (GD)
14.04.2010 15:30 Loznica 4 : 1 Radnički Zorka
14.04.2010 15:30 Selevac 3 : 0 VGSK
14.04.2010 15:30 Sloga (B) 2 : 1 Zvižd
14.04.2010 15:30 Šapine 3 : 0 Homoljac
14.04.2010 15:30 Obilić (Ž) 1 : 1 Seljak
14.04.2010 15:30 Vrbovac 0 : 3 Partizan (BB)
14.04.2010 15:30 Jasenica 1911 3 : 1 Borac
14.04.2010 15:30 Omladinac (Š) 1 : 1 Gruža
14.04.2010 15:30 Železničar Inon 5 : 2 Crvena zvezda (S)
14.04.2010 16:00 Zaplanjac 2 : 0 Mladost (M)
14.04.2010 16:00 BSK Bujanovac 1 : 1 Vučje
14.04.2010 16:00 Zloćudovo 2 : 4 Žitorađa
14.04.2010 16:00 Morava (VH) 1 : 2 Pusta Reka
14.04.2010 16:00 Sloga (L) 2 : 2 Pukovac
14.04.2010 16:00 Mladost (B) 1 : 0 Napredak
14.04.2010 16:00 Mladost (L) 1 : 7 Jastrebac (B)
14.04.2010 16:00 Topličanin 2 : 1 Radan
14.04.2010 16:00 Bobište 3 : 2 OFK Brzi Brod
14.04.2010 16:00 Trudbenik 1 : 0 Bor
14.04.2010 16:00 Morava (Ć) 0 : 3 Ozren
14.04.2010 16:00 SFS Borac 2 : 1 Trgovački
14.04.2010 16:00 Trajal 2 : 3 Slatina (B)
14.04.2010 16:00 Trstenik PPT 1 : 1 Sloga (D)
14.04.2010 16:00 Timočanin 1 : 2 Sloga (Ć)
14.04.2010 16:00 Temnić 4 : 0 Pepeljevac
14.04.2010 16:00 Rudar (B) 3 : 2 Đerdap
14.04.2010 16:00 Kablovi 2 : 0 Borac
14.04.2010 16:00 Goč 0 : 3 Proleter Lasta
14.04.2010 16:00 Braća Vuković 0 : 1 Mataruge
14.04.2010 16:00 Budućnost 1 : 1 Magnohrom
14.04.2010 16:00 Morava 3 : 0 Radnik
14.04.2010 16:00 Radnički 5 : 1 Kraljevo Hajduk
14.04.2010 16:00 Borac (V) 1 : 0 Napredak
14.04.2010 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Rudar
14.04.2010 16:00 Karađorđe 2 : 1 Tutin
14.04.2010 15:00 Višesava 1 : 4 Budućnost
14.04.2010 15:00 Sečica 0 : 3 Luna Avijatičar
14.04.2010 15:00 Savinac 7 : 1 Arilje
14.04.2010 15:00 Zlatibor voda 4 : 0 Jedinstvo
14.04.2010 15:00 Lazarica 4 : 1 Perućac
14.04.2010 15:00 Jasen 1 : 1 Zlatibor (Č)
14.04.2010 15:00 GP Zlatibor 6 : 1 Železničar
14.04.2010 15:00 Polet 6 : 0 Omladinac
14.04.2010 15:00 Crnokosa 5 : 2 Napredak
14.04.2010 15:30 Banjani 4 : 0 Rajac
14.04.2010 15:30 Brezovica 2 : 1 Kačer
14.04.2010 15:30 Ribnikar 2 : 5 Vrujci
14.04.2010 15:30 Brežđe 1 : 0 ZSK
14.04.2010 15:30 Mladi radnik 1 : 3 Dimitrije Tucović
14.04.2010 15:30 Tešnjar 0 : 5 Zadrugar
14.04.2010 15:30 Tulari 2 : 1 OFK Jabučje
14.04.2010 15:30 Sovljak 2 : 0 Mladost
14.04.2010 16:00 Banja 2 : 2 Marjan
14.04.2010 16:00 Šumadinac (N) 3 : 3 Karađorđe (R)
14.04.2010 16:00 Badnjevac 1 : 2 Aranđelovac
14.04.2010 16:00 Lokomotiva 2 : 2 Bare
14.04.2010 16:00 Beli Orlovi 2 : 0 Partizan (D)
14.04.2010 16:00 Borac (Lj) 1 : 8 Borac (P)
14.04.2010 16:00 Šumadinac (B) 2 : 1 Junkovac
14.04.2010 16:00 Karađorđe (T) 2 : 2 Šumadija
14.04.2010 15:30 Sloga (B) 1 : 0 Sloga (K)
14.04.2010 15:30 Trešnjevka 1 : 2 Mladost
14.04.2010 15:30 Vihor 3 : 3 Levosoje
14.04.2010 15:30 Bukuroca 1 : 2 As
14.04.2010 15:30 Pavlovac 1 : 2 Alakince
14.04.2010 15:30 Zufo 1 : 5 Hajduk
14.04.2010 15:30 Polet 3 : 0 Železničar (VB)
14.04.2010 15:30 Pčinja 0 : 3 Čelik
14.04.2010 Rudna Glava 2 : 2 Krivelj
14.04.2010 Slatina (N) 6 : 0 BSK
14.04.2010 Poreč 1 : 1 Brestovac
14.04.2010 Miloševo 0 : 4 Brodoremont
14.04.2010 Zlot 3 : 0 Nemetali
14.04.2010 Dunav 6 : 0 Rajac
14.04.2010 Ključ 4 : 1 Sloga
14.04.2010 Hercegovac 1 : 2 Obilić
14.04.2010 Mladost (BP) 2 : 1 Mladost (NS)
14.04.2010 Omladinac (S) 2 : 4 Bečej
14.04.2010 Kabel 0 : 0 Srbobran
14.04.2010 Vrbas 1 : 0 Petrovaradin
14.04.2010 Jedinstvo (R) 2 : 0 Slavija (NS)
14.04.2010 Tvrdjava 1 : 0 Sremac
14.04.2010 Borac (Š) 1 : 0 Fruškogorac
14.04.2010 Stari Trstenik 3 : 0 Sloboda
14.04.2010 Mladost 3 : 0 Tomako Internacional
14.04.2010 Morava 4 : 1 Gradina
14.04.2010 Jugovići 3 : 0 MZ Trstenik
14.04.2010 Stara Čaršija 1 : 0 Vinogradar
14.04.2010 Beli Orlovi 4 : 2 Omladinac
14.04.2010 Topoljak 2 : 0 Sloga
14.04.2010 17:00 Dunav 3 : 0 GAK
14.04.2010 Zemun 0 : 1 Radnički (NB)
14.04.2010 Bežanija 2 : 2 Vojvodina
14.04.2010 OFK Beograd 2 : 1 Jagodina
14.04.2010 Borac (Č) 0 : 4 Radnički (N)
14.04.2010 Čukarički Stankom 2 : 0 Šumadija Radnički 1923
14.04.2010 Crvena zvezda 3 : 0 Voždovac
14.04.2010 Sloga (K) 0 : 2 BSK Borča
14.04.2010 Partizan 0 : 1 Zemun
14.04.2010 OFK Beograd 0 : 0 Čukarički Stankom
14.04.2010 Rad 2 : 3 Borac (Č)
14.04.2010 Radnički (O) 0 : 2 Radnički (N)
14.04.2010 Napredak 5 : 1 Timok
14.04.2010 Crvena zvezda 4 : 1 Mačva
14.04.2010 Sloga (K) 3 : 0 BSK Borča
14.04.2010 Radnički (N) 2 : 1 Sloga (K)
14.04.2010 Smederevo 0 : 0 ČSK Pivara
14.04.2010 Partizan 6 : 1 Jagodina
14.04.2010 Dubočica 1 : 0 Borac (Č)
14.04.2010 Šumadija Radnički 1923 0 : 0 Zemun
14.04.2010 Napredak 0 : 0 Rad
14.04.2010 Crvena zvezda 3 : 1 OFK Beograd
14.04.2010 Morava 0 : 2 Bežanija

Košarka

14.04.2010 18:00 Smederevo Vizura 71 : 87 BKK Radnički
14.04.2010 18:30 Tamiš 75 : 72 Crvena Zvezda
14.04.2010 19:00 Borac 77 : 84 FMP
14.04.2010 19:30 Metalac 69 : 81 Hemofarm
14.04.2010 Mladost Kolubara 92 : 76 Moravac
14.04.2010 Pro Tent 71 : 58 Trepča
14.04.2010 Student 77 : 67 Jugobanat
14.04.2010 Stara Pazova 63 : 57 Tamiš
14.04.2010 Kraljevo 75 : 67 Šabac
14.04.2010 Beočin 88 : 37 Bor
14.04.2010 Play Off 94 : 62 Kovin MT

Odbojka

14.04.2010 17:00 GIK Banat 3 : 1 VGSK
14.04.2010 18:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Spartak 1:0

Rukomet

14.04.2010 19:00 Čačak 31 : 33 Naisa

Vaterpolo

14.04.2010 Singidunum 7 : 6 Student 1:1
14.04.2010 ŽAK 10 : 7 TENT 1:1
14.04.2010 Szeged Beton 9 : 13 Partizan
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.