XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 149 utakmica za dan
Subota, 21 Novembar 2009

Fudbal

21.11.2009 13:00 Vojvodina 3 : 0 Borac
21.11.2009 13:00 Javor Habitfarm 0 : 0 Mladi radnik
21.11.2009 13:00 Čukarički Stankom 0 : 3 Crvena zvezda
21.11.2009 13:00 Partizan 2 : 1 Smederevo
21.11.2009 13:00 BSK Borča 0 : 0 Metalac (GM)
21.11.2009 13:00 Spartak Z.V. 2 : 0 Napredak
21.11.2009 13:00 Jagodina 1 : 0 Rad
21.11.2009 Novi Pazar 1 : 1 Indjija
21.11.2009 Zemun 1 : 1 Srem
21.11.2009 Bežanija 1 : 1 Sloga (K)
21.11.2009 Sevojno Point 1 : 0 Novi Sad
21.11.2009 Banat 0 : 3 Teleoptik
21.11.2009 13:00 Rudar (K) 1 : 3 Sloga (P)
21.11.2009 13:00 Sloboda (U) 3 : 0 Morava (VP)
21.11.2009 13:00 Budućnost (V) 2 : 0 Sloga (PM)
21.11.2009 13:00 Jedinstvo 1 : 0 Sloboda (Č)
21.11.2009 Dubočica 2 : 1 Balkanski
21.11.2009 Sinđelić 1 : 0 Jedinstvo (P)
21.11.2009 Timok 4 : 2 Kopaonik
21.11.2009 Svrljig 0 : 2 Radnički (S)
21.11.2009 Jedinstvo (B) 2 : 1 Rudar Alpos
21.11.2009 Donji Srem 3 : 0 Metalac AV
21.11.2009 Veternik Viskol 2 : 1 Big Bul
21.11.2009 Mladost (BJ) 3 : 0 Sloga (T)
21.11.2009 Radnički (Š) 2 : 2 OFK Kikinda
21.11.2009 Tekstilac Ites 2 : 4 Radnički (NP)
21.11.2009 Bačka (BP) 0 : 3 Senta
21.11.2009 13:00 BASK 2 : 1 Sindjelić
21.11.2009 13:00 Voždovac 1 : 1 Grafičar
21.11.2009 13:00 Dorćol 3 : 1 Resnik
21.11.2009 Omladinac (NS) 1 : 0 Vodojaža
21.11.2009 Mokra Gora 2 : 0 Partizan (KM)
21.11.2009 Jedinstvo (V) 0 : 2 Sloga (BB)
21.11.2009 Loznica 1 : 0 Krušik
21.11.2009 Ribnica 1 : 1 Sloga (LŠ)
21.11.2009 Gruža 2 : 2 Partizan (BB)
21.11.2009 Jasenica 1911 3 : 1 VGSK
21.11.2009 Vrbovac 4 : 1 Sloga (B)
21.11.2009 Sloga (L) 1 : 0 Mladost (M)
21.11.2009 Morava (VH) 2 : 1 Mladost (B)
21.11.2009 Zloćudovo 2 : 0 Mladost (L)
21.11.2009 Žitorađa 1 : 0 Radan
21.11.2009 Pusta Reka 6 : 3 Jastrebac (B)
21.11.2009 Đerdap 3 : 0 Slatina (B)
21.11.2009 Kablovi 4 : 1 Ozren
21.11.2009 Rudar (B) 4 : 1 Bor
21.11.2009 Trstenik PPT 2 : 1 Trajal
21.11.2009 Dinamo 0 : 0 Radnik
21.11.2009 Radnički (Z) 2 : 1 Sloboda
21.11.2009 Obilić 3 : 1 Jedinstvo
21.11.2009 Vojvodina 2 : 2 Bačka 1901
21.11.2009 Kozara 2 : 1 Borac
21.11.2009 Crvena zvezda 1 : 0 Budućnost (A)
21.11.2009 Crvena Zvezda (NS) 7 : 2 Polet (K)
21.11.2009 Radnički (SM) 3 : 1 Budućnost (M)
21.11.2009 Jugović 0 : 2 Hajduk
21.11.2009 Omladinac 6 : 0 Radnički (I)
21.11.2009 Sloven 1 : 3 Borac
21.11.2009 Vinča 4 : 0 Posavac Tišma
21.11.2009 Trudbenik 1 : 1 IMT
21.11.2009 Lokomotiva 1 : 1 Žarkovo
21.11.2009 Polet (SD) 2 : 0 Bata Bulić
21.11.2009 Palilulac 1 : 1 Delijski Vis
21.11.2009 Rutevac 1 : 0 Knežica
21.11.2009 Omladinac 6 : 2 Borac
21.11.2009 Mladost (O) 3 : 1 Radnički
21.11.2009 Trešnjevka 3 : 0 Pčinja
21.11.2009 Napredak 0 : 3 Čelik
21.11.2009 Levosoje 0 : 2 Hajduk
21.11.2009 Dunav 6 : 1 BSK
21.11.2009 Zlot 5 : 0 Krivelj
21.11.2009 Jadran 4 : 3 Vinogradar
21.11.2009 13:00 Crvenka 4 : 0 Graničar
21.11.2009 13:00 Kordun 2 : 0 Rusin
21.11.2009 13:00 PIK 0 : 1 Omladinac (B)
21.11.2009 13:00 Stanišić 6 : 0 Borac
21.11.2009 Tvrdjava 1 : 3 Mladost (BP)
21.11.2009 Vrbas 4 : 0 Kabel
21.11.2009 Podrinje 3 : 1 Fruškogorac
21.11.2009 Hajduk (V) 3 : 0 LSK Laćarak
21.11.2009 Crnča 3 : 2 Stolice
21.11.2009 TE Gučevo 7 : 0 Prva iskra
21.11.2009 Gučevo 3 : 1 Cer
21.11.2009 Sloga 0 : 2 BSK
21.11.2009 Heroj 6 : 2 Mladost
21.11.2009 Kapedunum 4 : 0 GAK
21.11.2009 Olimpija 1 : 5 Sveti Stefan
21.11.2009 Kikinda 1 : 6 Novi Bečej
21.11.2009 Rubin 0 : 3 Kalemegdan
21.11.2009 Sloga 3 : 0 Ravangrad
21.11.2009 Šumadija Radnički 1923 2 : 0 Zemun
21.11.2009 Timok 0 : 1 Partizan
21.11.2009 Vojvodina 2 : 1 Crvena zvezda
21.11.2009 Zemun 0 : 1 OFK Beograd
21.11.2009 Sloga (K) 1 : 1 Napredak
21.11.2009 Smederevo 2 : 1 Šumadija Radnički 1923
21.11.2009 Partizan 2 : 0 Dubočica

Košarka

21.11.2009 19:00 Zadar 90 : 69 FMP
21.11.2009 19:15 Budućnost m:tel 72 : 63 Helios
21.11.2009 18:00 Crvena Zvezda 72 : 51 Cibona
21.11.2009 20:00 Zagreb CO 85 : 83 Partizan
21.11.2009 19:00 Union Olimpija 86 : 82 Široki HT Eronet
21.11.2009 18:00 Radnički 67 : 58 Cedevita
21.11.2009 Tamiš Petrohemija 95 : 74 KG 06
21.11.2009 Proleter Naftagas 80 : 70 Sloga
21.11.2009 Vojvodina Srbijagas 63 : 73 Novi Sad
21.11.2009 Metalac 88 : 61 Ergonom
21.11.2009 Mladost (Č) 74 : 87 Radnički (O)
21.11.2009 Vrbas Carnex 70 : 86 Superfund BP
21.11.2009 Železničar (I) 90 : 81 Crnokosa
21.11.2009 Partizan 2 74 : 86 Beovuk 72
21.11.2009 Jug 87 : 85 Vojvodina
21.11.2009 Jagodina 95 : 87 FMP 2
21.11.2009 Vizura Smederevo 80 : 68 Zdravlje
21.11.2009 20:00 Crvena Zvezda 79 : 60 Proleter
21.11.2009 17:00 Loznica 51 : 83 Radivoj Korać
21.11.2009 Moravac 51 : 60 Student
21.11.2009 Pro Tent 82 : 71 Stara Pazova
21.11.2009 Mladost Kolubara 54 : 61 Kraljevo
21.11.2009 Trepča 66 : 81 Beočin
21.11.2009 Jugobanat 70 : 46 Play Off
21.11.2009 Tamiš 79 : 73 Kovin MT
21.11.2009 Šabac 67 : 50 Bor

Odbojka

21.11.2009 20:00 Smederevo 1 : 3 Spartak
21.11.2009 16:00 Jagodina 3 : 1 GIK Banat
21.11.2009 17:00 Novi Sad 3 : 1 VGSK
21.11.2009 17:30 Železničar 2 : 3 Niš
21.11.2009 Dinamo 0 : 3 Klek
21.11.2009 Vizura 3 : 2 Spartak
21.11.2009 Jedinstvo 3 : 2 Poštar 064
21.11.2009 Tent 2 : 3 Crvena Zvezda
21.11.2009 17:00 Putevi Trendteks 0 : 3 Jedinstvo
21.11.2009 17:00 Lazarevac 3 : 1 Novi Sad Pionir Petrol
21.11.2009 16:30 Vizura Super Nova 3 : 0 Radnički
21.11.2009 20:00 Šumadija Aqua Viva 2 : 3 Kolubara
21.11.2009 20:00 Radnički NIS Petrol 3 : 0 Vojvodina
21.11.2009 Osečina 3 : 1 Tutin Dalas
21.11.2009 Leposavić 2 : 3 Mali Zvornik

Rukomet

21.11.2009 16:00 PKB 23 : 41 Kolubara
21.11.2009 20:30 Dinamo 27 : 27 Priboj
21.11.2009 19:00 Jugović Unimet 21 : 24 Radnički
21.11.2009 18:00 Mladost TSK 28 : 22 Novi Pazar
21.11.2009 20:00 Crvena Zvezda 40 : 26 Dinamo Petrohemija
21.11.2009 18:00 Vrnjačka Banja 27 : 20 Čačak
21.11.2009 18:00 Kikinda 43 : 24 Medicinar
21.11.2009 17:00 Proleter Superprotein 26 : 35 Max Sport
21.11.2009 18:00 Pirot 28 : 34 Metalac Gornji Milanovac

Futsal

21.11.2009 Rušče 3 : 2 Pirot
21.11.2009 Leteći Holandjanin 4 : 7 Kopernikus Vidre
Bruno123 je podelio utakmicu
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.