XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 409 utakmica za dan
Nedelja, 11 Mart 2018

Fudbal

11.03.2018 14:00 Bačka 2 : 1 Mačva
11.03.2018 16:00 Radnik 1 : 0 Borac
11.03.2018 15:00 Čukarički 0 : 2 Partizan
11.03.2018 16:00 Rad 2 : 0 Javor Matis
11.03.2018 16:00 Radnički 0 : 2 Spartak ŽK
11.03.2018 14:00 Zemun 3 : 0 Voždovac
11.03.2018 14:00 Mladost 0 : 3 Vojvodina
11.03.2018 18:30 Crvena zvezda 1 : 1 Napredak
11.03.2018 14:00 TSC 3 : 0 Jagodina
11.03.2018 14:00 Proleter 1 : 0 Sloboda
11.03.2018 14:00 Železničar 0 : 0 Šumadija (A)
11.03.2018 14:00 Zlatibor 3 : 2 Smederevo 1924
11.03.2018 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Jedinstvo (Ub)
11.03.2018 14:00 Proleter Mihajlovac 3 : 2 Mokra Gora
11.03.2018 11:00 Car Konstantin 1 : 0 Pukovac
11.03.2018 15:00 Radan 0 : 0 Radnički (S)
11.03.2018 14:30 Železničar 1 : 0 Omladinac (NB)
11.03.2018 14:30 Dunav 1 : 0 Cement
11.03.2018 14:30 Borac (S) 1 : 2 Dinamo 1945
11.03.2018 14:30 BSK Batajnica 0 : 2 Lokomotiva
11.03.2018 14:30 Stepojevac Vaga 4 : 0 Jedinstvo
11.03.2018 11:00 Žarkovo 5 : 1 Prva Iskra
11.03.2018 15:00 Polet 1980 0 : 4 GFK Dubočica
11.03.2018 15:00 OFK Niš 2 : 3 Morava (VH)
11.03.2018 15:00 Jablanica 2 : 1 OFK Brzi Brod
11.03.2018 15:00 Rudar Alpos 0 : 3 Zaplanjac
11.03.2018 15:00 Naša krila 1 : 1 Malošište
11.03.2018 11:00 Sloga 0 : 2 Kablovi
11.03.2018 15:00 Moravica 0 : 3 Brodoremont
11.03.2018 15:00 Bukovik 1 : 0 Hajduk Veljko
11.03.2018 15:00 Jastrebac 1 : 0 Župa
11.03.2018 15:00 Levač 1 : 1 SFS Borac
11.03.2018 15:00 Sloga (Ć) 1 : 1 OFK Kosanica
11.03.2018 15:00 Jedinstvo 4 : 0 Poljoprivrednik
11.03.2018 15:00 Žitorađa 1 : 3 OFK Lugomir
11.03.2018 15:00 Bošnjane 2 : 4 Sloga (D)
11.03.2018 14:30 ŽAK 0 : 2 Proleter
11.03.2018 14:30 Vojvodina 1928 2 : 0 Jedinstvo (NB)
11.03.2018 14:30 Hajduk (D) 0 : 0 OFK Slavija
11.03.2018 10:00 Kabel 3 : 2 Podunavac
11.03.2018 14:30 Hajduk (B) 0 : 2 Hajduk (Č)
11.03.2018 14:30 Kupinovo 1 : 2 LSK Laćarak
11.03.2018 14:30 Borac (NS) 0 : 0 Sloga (E)
11.03.2018 14:30 Bačka (P) 2 : 0 BSK
11.03.2018 14:30 Mladost (BP) 0 : 3 Mladost Apa
11.03.2018 14:30 Preporod 1 : 3 Budućnost (G)
11.03.2018 14:30 Tisa 2 : 0 Polet (K)
11.03.2018 14:30 Tavankut 3 : 2 Tekstilac
11.03.2018 14:30 Budućnost 1 : 0 Srem
11.03.2018 14:30 Sremčica 0 : 1 Hajduk
11.03.2018 10:00 Borac 2 : 1 Crvena Zvezda
11.03.2018 11:30 Leštane 0 : 0 Napredak
11.03.2018 14:30 Zvezdara 2 : 5 Brodarac
11.03.2018 14:30 Vojvodina (NM) 6 : 0 Bilećanin
11.03.2018 14:30 Borac 7 : 1 Lehel
11.03.2018 14:30 Rusanda 2 : 0 Mladost (BD)
11.03.2018 14:30 Proleter 2006 1 : 4 Krajina
11.03.2018 14:30 Omladinac FAM 2 : 1 Naftagas (B)
11.03.2018 14:30 Crvena Zvezda (RS) 6 : 0 Naftagas (E)
11.03.2018 14:30 Crvena zvezda (VS) 2 : 0 Vojvodina (B)
11.03.2018 15:00 Hajduk 1 : 1 Rembas
11.03.2018 15:00 Napredak 1 : 0 Dragocvet
11.03.2018 15:00 Kušiljevo 0 : 0 Resavac
11.03.2018 15:00 Mladi radnik 1 : 0 OFK Batinac
11.03.2018 15:00 Bratstvo 4 : 0 OFK Bratstvo
11.03.2018 15:00 Partizan 1 : 2 Kolare
11.03.2018 15:00 Mladost (S) 2 : 1 OFK Tekstilac
11.03.2018 14:30 Crvena zvezda 1 : 1 Dolina
11.03.2018 14:30 Radnički (B) 2 : 0 Jugoslavija
11.03.2018 14:30 Vojvodina (CC) 1 : 2 Jedinstvo Stević
11.03.2018 14:30 Strela 2 : 1 Jedinstvo (V)
11.03.2018 14:30 Vulturul 2 : 0 Sloga (BNS)
11.03.2018 14:30 Vojvodina (Cr) 0 : 2 Borac (St)
11.03.2018 14:30 Vojvodina (S) 0 : 2 Partizan (U)
11.03.2018 14:30 Borac (M) 1 : 1 PSK Putinci
11.03.2018 14:30 Jadran 0 : 1 1. Maj Ruma
11.03.2018 14:30 Budućnost 4 : 0 Napredak (P)
11.03.2018 14:30 Ljukovo 1 : 4 Železničar
11.03.2018 15:00 Kula 0 : 0 Stari Grad
11.03.2018 15:00 Slavija 1 : 2 Stanišić
11.03.2018 15:00 Hajduk Junior 0 : 0 Lipar
11.03.2018 15:00 Rusin 3 : 5 Vojvodina
11.03.2018 15:00 Budućnost (P) 1 : 1 Budućnost (M)
11.03.2018 15:00 Senta 3 : 3 Vinogradar
11.03.2018 15:00 Proleter (NJ) 2 : 0 Horgoš 1911
11.03.2018 15:00 Sutjeska 2 : 0 Radnički 1905
11.03.2018 14:30 Borac (P) 2 : 1 Poštar Zvezdara
11.03.2018 14:30 Šumadinac 1 : 1 13. Maj
11.03.2018 14:30 Heroj Polet 0 : 0 Komgrap
11.03.2018 14:30 Sinđelić 2 : 0 Dunav
11.03.2018 14:30 Zmaj 3 : 0 Avala
11.03.2018 14:30 Urovci 2 : 4 Radnički (R)
11.03.2018 14:30 Zabrežje 0 : 1 Lisović
11.03.2018 14:30 Radnički (D) 0 : 6 BSK
11.03.2018 14:30 Mladost (B) 1 : 3 Šumadija
11.03.2018 14:30 Mladost (C) 0 : 1 Budućnost
11.03.2018 14:30 Jedinstvo 1945 (VL) 3 : 0 Jevremovac
11.03.2018 14:30 Podrinje 3 : 0 Mladost (DD)
11.03.2018 14:30 Duško 1 : 1 Sindjelić
11.03.2018 13:00 Sloga 3 : 2 Vidojevica
11.03.2018 14:30 Jedinstvo (ŠT) 1 : 2 Mačva 2005
11.03.2018 14:30 Mladost (PR) 0 : 1 Cer
11.03.2018 14:30 Mladi Borac 0 : 4 Majur
11.03.2018 14:30 Jedinstvo (Š) 0 : 4 Vučje
11.03.2018 14:30 Progres 2 : 0 Sloga
11.03.2018 14:30 Kumarevo 65 2 : 2 Železničar
11.03.2018 14:30 Zloćudovo 4 : 2 Mladi borac
11.03.2018 14:30 Jedinstvo (G) 0 : 7 Jedinstvo (GS)
11.03.2018 14:30 Čekmin 3 : 3 Umac
11.03.2018 14:30 Polet 2 : 1 Mladost (V)
11.03.2018 14:30 OFK Brza 1 : 1 Bobište
11.03.2018 15:00 Naupare 0 : 0 Mačkovac
11.03.2018 15:00 Jastrebac 1 : 0 Parunovac
11.03.2018 15:00 Juhor 4 : 2 Sloga (M)
11.03.2018 15:00 Donji Kopaonik 3 : 5 Ribnik
11.03.2018 15:00 Vinogradar 2 : 2 Knez Lazar 2015
11.03.2018 15:00 Kupci 1 : 1 Čitluk
11.03.2018 15:00 Šanac 6 : 2 Sloga (D)
11.03.2018 14:00 Borac (K) 1 : 0 Đerdap
11.03.2018 14:00 Mlava (ML) 4 : 3 Polet (SD)
11.03.2018 14:00 Rudar (S) 1 : 0 Budućnost (V)
11.03.2018 14:00 Zadrugar (T) 2 : 2 Jedinstvo (Lj)
11.03.2018 14:00 Rudar (K) 3 : 2 Radnik
11.03.2018 14:00 Železničar 1 : 3 Mladost (B)
11.03.2018 14:00 Napredak 1936 2 : 2 Makce
11.03.2018 14:00 Železničar 1 : 1 Zlatar
11.03.2018 14:00 Lazarica 1 : 4 Perućac
11.03.2018 11:00 Lauš 2 : 2 Crnokosa
11.03.2018 14:00 Višesava 2 : 1 Jedinstvo
11.03.2018 14:00 Ježevica 2 : 2 Čajetina
11.03.2018 11:00 Ariljska rampa 1 : 1 Savinac
11.03.2018 14:00 Omladinac 2 : 4 Polet
11.03.2018 15:00 Partizan 3 : 3 Borac (D)
11.03.2018 15:00 Vodojaža 2 : 1 Srbija
11.03.2018 15:00 Šumadinac (KG) 2 : 4 Erdoglija 1931
11.03.2018 15:00 Kutlovo 1 : 2 Sloga (D)
11.03.2018 15:00 Kolonija 2 : 0 Jadran
11.03.2018 15:00 Budućnost : Sloboda
11.03.2018 15:00 Zastava 1 : 0 Ćava
11.03.2018 15:00 Mladost 1 : 0 Šumadija 1934
11.03.2018 15:00 Sloga 2 : 1 Moravac (Č)
11.03.2018 15:00 Naisus 1977 2 : 1 Mladost (B)
11.03.2018 15:00 Crvena zvezda 1 : 5 Rasovača
11.03.2018 15:00 Zemljoradnik 2 : 0 Palilula
11.03.2018 15:00 Moravac (ZT) 4 : 1 Radnički 1924
11.03.2018 15:00 Vinogradar 0 : 7 TSK
11.03.2018 15:00 OFK Sirig 3 : 1 Veternik
11.03.2018 15:00 Jedinstvo (R) 1 : 3 Sofeks
11.03.2018 15:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 ŽSK
11.03.2018 15:00 Proleter 0 : 0 Bačka 1923
11.03.2018 15:00 15. Avgust 1950 1 : 3 Mladost (GM)
11.03.2018 15:00 Istok 63 1 : 1 Mladost (J)
11.03.2018 15:00 Javor 2 : 0 Borac 1805
11.03.2018 15:00 Rudar (SR) 0 : 3 Omladinski
11.03.2018 15:00 Budućnost 2 : 1 Beljanica
11.03.2018 15:00 Pomoravlje 2 : 1 Šumadija
11.03.2018 15:00 Sloga 4 : 0 Kupinovac
11.03.2018 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Mladost (G)
11.03.2018 15:00 Šantarovac 2 : 2 Morava (KS)
11.03.2018 15:00 Mladost (T) 2 : 0 Sinđelić 1934
11.03.2018 15:00 Morava (R) 2 : 0 Zenit
11.03.2018 15:00 Šumadinac 3 : 2 Vinorača
11.03.2018 15:00 Mladost (D) 2 : 0 Ursule
11.03.2018 15:00 Mladost (K) 2 : 1 Budućnost (Đ)
11.03.2018 14:30 Fruškogorac 0 : 1 OFK Bikić
11.03.2018 14:30 Polet 2 : 1 Graničar (O)
11.03.2018 14:30 OFK Brestač 0 : 2 Donji Petrovci
11.03.2018 14:30 Mladost (B) 1 : 0 Napredak
11.03.2018 14:30 Sloboda 3 : 2 Sloga
11.03.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 0 Graničar (K)
11.03.2018 14:30 Donji Srem 2015 3 : 2 Mitros
11.03.2018 14:30 OFK Zeka Buljubaša 0 : 0 Hajduk
11.03.2018 14:30 Velika Reka 0 : 0 Sloga (LŠ)
11.03.2018 14:30 7. Juli 3 : 0 Mladost (BR)
11.03.2018 14:30 Antimon 0 : 3 Sloga (ST)
11.03.2018 14:30 Stolice 1 : 1 Rudar
11.03.2018 14:30 Prva Iskra 1 : 1 Jadar
11.03.2018 14:30 Borac 1 : 1 Jedinstvo (MZ)
11.03.2018 12:30 Rekreativo 011 0 : 0 Busije
11.03.2018 14:30 Novi Beograd 0 : 0 Atakante
11.03.2018 11:00 Sparta Železnik 1 : 2 Sveti Stefan
11.03.2018 14:30 Ajaks 1 : 0 Mladi Proleter
11.03.2018 14:30 BUSK 1 : 1 Šećeranac Ada
11.03.2018 14:30 Lepušnica 1 : 0 Pinosava
11.03.2018 14:30 Partizan 0 : 3 PKB (K)
11.03.2018 14:30 Siti Sport Klub 2 : 4 Minel
11.03.2018 14:30 Podunavac 0 : 4 Crvenka
11.03.2018 14:30 Hajduk 1 : 0 Poštar
11.03.2018 14:30 Mladost 3 : 1 Premijer
11.03.2018 14:30 Omladinac 2013 0 : 0 Cer
11.03.2018 14:30 Gorki 7 : 0 Sloga
11.03.2018 14:30 Drina 1 : 1 Budućnost (ZM)
11.03.2018 14:30 Budućnost (PD) 4 : 5 Proleter
11.03.2018 14:30 Sloga 6 : 0 Miloš Pocerac 2013
11.03.2018 14:30 Provo 2015 1 : 1 Pričinović
11.03.2018 14:30 Karađorđe 1 : 0 Radnički
11.03.2018 14:30 Mladost (PP) 3 : 0 Vlašić
11.03.2018 14:30 Dobrava 3 : 2 Trešnjevka
11.03.2018 14:30 Omladinac 0 : 1 Gradac
11.03.2018 14:30 OFK Morava 1 : 3 Mladost (B)
11.03.2018 14:30 Real 2 : 2 Plantaža
11.03.2018 14:30 BSK 3 : 0 Radnički
11.03.2018 14:30 Šumadija 6 : 0 Marjan MB
11.03.2018 11:00 Bratstvo 1 : 2 Milanovo
11.03.2018 15:00 Mladost (DK) 2 : 1 Varvarin
11.03.2018 15:00 14. Oktobar 0 : 0 Sloga (L)
11.03.2018 15:00 Ušće 5 : 0 Rubin (DS)
11.03.2018 15:00 Gradina 2 : 0 Mladi Gorani
11.03.2018 15:00 Rubin (Z) 2 : 6 Trudbenik
11.03.2018 15:00 Borac 1 : 1 Polet 57
11.03.2018 15:00 Beli Orlovi 3 : 2 Velika Drenova
11.03.2018 15:00 Stari Trstenik 2 : 2 Omladinac
11.03.2018 11:00 Polet (R) 1 : 2 Napredak 2012
11.03.2018 11:00 OFK Rutevac 1908 1 : 4 OFK Napredak 1929
11.03.2018 15:00 Borac 3 : 1 Ratar
11.03.2018 15:00 Polet (V) 3 : 2 Pobeda 1976
11.03.2018 11:00 OFK Sloga 5 : 1 Gredetin
11.03.2018 15:00 Borac 1 : 3 Polet
11.03.2018 15:00 Partizan 2 : 1 Zadrugar
11.03.2018 15:00 Ljubinić 2 : 6 Jedinstvo
11.03.2018 15:00 Belo Polje 0 : 2 Sloga
11.03.2018 15:00 Čarapan 1 : 6 Meševo
11.03.2018 15:00 Borac 2 : 0 Gornji Stepoš
11.03.2018 11:00 Mladost VPD 5 : 0 Žabare
11.03.2018 15:00 Rasina 6 : 2 Konjuh
11.03.2018 11:00 Zdravinje 0 : 7 Jedinstvo 1936
11.03.2018 11:00 Sebečevac 6 : 3 Bukovica
11.03.2018 15:00 Radnik 0 : 3 BSK Buljane
11.03.2018 15:00 Popovac 3 : 1 ISK Izvor
11.03.2018 15:00 Napredak (St) 1 : 2 Napredak (Sv)
11.03.2018 15:00 Donja Mutnica 0 : 4 Radnički
11.03.2018 15:00 Vihor 0 : 3 Heroj
11.03.2018 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Razvitak
11.03.2018 15:00 Budućnost 2 : 3 OFK Juhor 2016
11.03.2018 11:00 Polet (Š) 2 : 2 Mladost 2015
11.03.2018 11:00 Štitari 3 : 4 Grkljane
11.03.2018 17:00 Mornar 1 : 0 Berane
11.03.2018 17:00 Bokelj 2 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
11.03.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Ibar
11.03.2018 17:00 Čelik 0 : 3 Lovćen
11.03.2018 17:00 Otrant 0 : 0 Jezero
11.03.2018 14:30 Bratstvo 3 : 0 Drezga
11.03.2018 18:00 Ribnica 2 : 1 Crvena stijena
11.03.2018 14:00 Gorštak 0 : 5 Kom Eurozox 2
11.03.2018 12:00 Karioke 2 : 3 Budućnost 2
11.03.2018 15:00 Željezničar 1 : 0 Krupa
11.03.2018 18:00 Široki Brijeg 1 : 0 Sarajevo
11.03.2018 15:00 Borac 0 : 0 Čelik
11.03.2018 15:00 GOŠK 0 : 0 Sloboda
11.03.2018 17:00 Bournemouth 1 : 4 Tottenham
11.03.2018 14:30 Arsenal 3 : 0 Watford
11.03.2018 18:30 Las Palmas 0 : 2 Villarreal
11.03.2018 12:00 Espanyol 2 : 1 Real Sociedad
11.03.2018 16:15 Atlético Madrid 3 : 0 Celta Vigo
11.03.2018 20:45 Athletic Club 2 : 0 Leganés
11.03.2018 18:00 Borussia Dortmund 3 : 2 Eintracht
11.03.2018 15:30 Stuttgart 0 : 0 RB Leipzig
11.03.2018 15:00 Bologna 0 : 1 Atalanta
11.03.2018 12:30 Fiorentina 1 : 0 Benevento
11.03.2018 15:00 Cagliari 2 : 2 Lazio
11.03.2018 18:00 Genoa 0 : 1 Milan
11.03.2018 20:45 Internazionale 0 : 0 Napoli
11.03.2018 15:00 Crotone 4 : 1 Sampdoria
11.03.2018 15:00 Sassuolo 1 : 1 SPAL
11.03.2018 15:00 Juventus 2 : 0 Udinese
11.03.2018 15:00 Guingamp 2 : 5 Nice
11.03.2018 17:00 Lyon 1 : 0 Caen
11.03.2018 21:00 Toulouse 1 : 2 Marseille
11.03.2018 13:00 Spartak 2 : 2 Moravac Orion
11.03.2018 11:00 OFK Beograd 1 : 1 Vojvodina
11.03.2018 13:00 Inđija 0 : 0 Radnički (N)
11.03.2018 14:00 Voždovac 2 : 2 Napredak
11.03.2018 14:00 Internacional 2 : 3 Čukarički
11.03.2018 11:00 Brodarac 1 : 1 Crvena zvezda
11.03.2018 11:30 Bežanija 0 : 2 IMT
11.03.2018 09:00 IM Rakovica 2 : 1 Zemun
11.03.2018 15:00 Radnički (O) 1 : 1 Studentski Grad
11.03.2018 11:00 Kolubara 0 : 6 Lokomotiva
11.03.2018 20:00 BSK Borča 1 : 3 BASK
11.03.2018 10:30 Novi Beograd 0 : 1 Srem
11.03.2018 12:30 Vinča 0 : 6 BSK 1925
11.03.2018 11:00 Spartak 3 : 1 Kiker
11.03.2018 14:00 OFK Beograd 1 : 2 Vojvodina
11.03.2018 11:00 Voždovac 4 : 0 Jagodina
11.03.2018 13:00 Apolon 4 3 : 0 Novi Pazar
11.03.2018 11:00 Teleoptik 8 : 0 Kolubara
11.03.2018 11:30 Radnički (O) 2 : 3 011
11.03.2018 15:00 BSK 1925 2 : 0 Bežanija
11.03.2018 11:00 Omladinac 2 : 2 GSP Polet
11.03.2018 10:00 Leštane MK 0 : 1 Radnički NB B
11.03.2018 08:30 Bežanija MK 2 : 0 Sremčica MK
11.03.2018 11:00 Sopot MK 3 : 1 Rad V MK
11.03.2018 09:00 Radnički (O) MK 0 : 2 Rad MK
11.03.2018 10:00 Vrčin MK 0 : 1 Radnički PDM MK
11.03.2018 09:00 BASK MK : Leštane MK
11.03.2018 09:00 Teleoptik 0 : 3 OLE

Košarka

11.03.2018 19:00 Mornar 106 : 75 MZT Skopje Aerodrom
11.03.2018 21:00 Union Olimpija 90 : 85 Zadar
11.03.2018 17:00 Mega Bemax 99 : 87 Igokea
11.03.2018 13:00 OKK Beograd 69 : 86 Mladost Admiral
11.03.2018 17:00 Novi Pazar 92 : 83 Sloboda
11.03.2018 18:00 Sloven 69 : 81 Sveti Đorđe
11.03.2018 18:00 Student 62 : 69 Zlatar
11.03.2018 13:30 Zemun Fitofarmacija 107 : 64 Radnički (O)
11.03.2018 20:20 Ras 70 : 80 Slodes
11.03.2018 20:30 Sivac 73 : 76 Sloboda (NS)
11.03.2018 17:00 Vojvodina (BŠ) 64 : 83 Kadet
11.03.2018 16:00 Star 103 : 70 Bagljaš
11.03.2018 17:00 Železničar 123 : 48 Vojka
11.03.2018 16:00 Bane 82 : 62 Goč
11.03.2018 14:00 Actavis Academy 90 : 66 Pusta Reka
11.03.2018 16:00 Hajduk Veljko 55 : 84 Fair Play
11.03.2018 16:30 Borča 2 92 : 95 Grocka
11.03.2018 16:20 Cerak 82 : 108 LA Basket
11.03.2018 14:00 Zvečan 40 : 77 Ljubovija
11.03.2018 19:00 Mileševka 136 : 32 Prijepolje
11.03.2018 12:30 Banovci Dunav 43 : 94 Čelarevo
11.03.2018 20:30 Bežanija 37 : 44 Proleter (NS)
11.03.2018 16:30 Delfin 72 : 39 Sivac

Odbojka

11.03.2018 17:00 Železničar (Bg) 2 : 3 Mladenovac
11.03.2018 19:00 Toplički Vitezovi 3 : 0 FAP Livnica
11.03.2018 18:00 Bavanište 0 : 3 Dubočica
11.03.2018 15:00 Bukovica Putevi 3 : 0 Gračac
11.03.2018 16:30 Gračanica 3 : 1 Lotus
11.03.2018 13:00 Partizan 3 : 0 Antena
11.03.2018 17:00 Topličanin 0 : 3 Pirot
11.03.2018 20:00 Botafogo 3 : 2 Sombor
11.03.2018 15:30 Dunav Volley 3 : 0 Mladost (T)
11.03.2018 17:00 Mladost (NP) 3 : 0 Kulpin
11.03.2018 19:00 Šumadija 3 : 2 Crnjanski
11.03.2018 17:00 Stig 3 : 1 Jedinstvo
11.03.2018 16:00 Knjaževac 3 : 1 Timok 2
11.03.2018 18:00 Hajduk Veljko 2 0 : 3 Dunav Stars
11.03.2018 12:00 Metalac Takovo 2 3 : 0 Tamnava Voćar
11.03.2018 18:00 Spartak 0 : 3 Jedinstvo (SP) 0:2
11.03.2018 16:00 Valjevo 3 : 0 FOK
11.03.2018 18:00 Ivanjica 1 : 3 Spartak (Lj)
11.03.2018 19:00 Srbijanka 014 3 : 0 Jagodina
11.03.2018 17:00 Milenijum 3 : 1 Zlatibor
11.03.2018 16:30 Kuršumlija 2 : 3 Bor
11.03.2018 15:00 Student 2 : 3 Majdanpek FBC
11.03.2018 16:00 Pirot 3 : 1 Stampedo
11.03.2018 17:00 Zaječar 3 : 0 Hajduk Veljko
11.03.2018 15:45 Sloboda S 1 : 3 Crnokosa Artos
11.03.2018 18:00 Tehničar 3 : 2 Trstenik
11.03.2018 17:00 Bambi volej 3 : 0 Leposavić
11.03.2018 16:00 Elan Volej 2 : 3 Panonija
11.03.2018 17:00 Maks 0 : 3 Futog vest
11.03.2018 16:00 Fortuna plus 3 : 1 Smeč 5
11.03.2018 14:00 Knjaževac 3 : 1 Timok
11.03.2018 11:00 Viner 2 : 3 Ozren
11.03.2018 ŽOK Topličanin 0 : 3 Topličanin
11.03.2018 Topličanin 2002 0 : 3 Vlasina
11.03.2018 14:00 Spartak 2 3 : 0 Gox-IN Phibrows
11.03.2018 17:00 Žabalj Volej 0 : 3 Banat
11.03.2018 18:00 Beočin 0 : 3 NS Tim
11.03.2018 18:00 Mladost 3 : 1 Proleter
11.03.2018 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Bečej
11.03.2018 19:30 Železničar 1 : 3 Obrenovac
11.03.2018 09:00 Lucky Star 2 : 3 Železničar
11.03.2018 09:00 AS 2 : 3 Roda
11.03.2018 11:00 Partizan 1 : 3 Crvena zvezda
11.03.2018 11:00 Crnjanski 3 : 0 Blok Aut
11.03.2018 12:45 AS Batajnica 3 : 2 Imlek
11.03.2018 12:45 SPAS 3 : 2 Lucky Star 2
11.03.2018 14:30 Železnik 2012 3 : 0 Vizurine Ajkulice
11.03.2018 12:20 Volleyland 2 2 : 3 Feniks Čukarički
11.03.2018 14:30 Novi Beograd 3 : 0 Akademija Singidunum

Rukomet

11.03.2018 18:00 Partizan 25 : 29 Obilić
11.03.2018 18:30 Metaloplastika 34 : 21 Jugović
11.03.2018 16:00 Sivac 69 52 : 30 Srem SM
11.03.2018 19:00 Trepča 29 : 27 Sloga
11.03.2018 18:00 Napredak 26 : 28 Omladinac
11.03.2018 21:00 BASK Soko 29 : 25 Metalac Gorenje
11.03.2018 18:00 Smederevo 25 : 21 Radnički
11.03.2018 18:00 Sloga 18 : 20 PKB
11.03.2018 19:30 Beograd 27 : 31 Rekreativo
11.03.2018 19:00 Radnički 32 : 34 ORK Bor
11.03.2018 19:00 Aleksinac 39 : 34 Pirot
11.03.2018 17:00 Radnički 1958 22 : 21 Metalac
11.03.2018 18:30 ORK Pančevo 21 : 21 Nova Pazova 1957
11.03.2018 17:00 Slavija 39 : 27 Dalmatinac
11.03.2018 18:00 Morava 27 : 27 Kikinda Grindex
11.03.2018 19:30 Mačva 23 : 26 Kolubara
11.03.2018 16:00 Karađorđe 21 : 26 Zlatar
11.03.2018 19:00 Hajduk Veljko 31 : 27 Lokomotiva
11.03.2018 09:45 Studentski grad 23 : 20 Partizan 3
11.03.2018 16:00 Kučevo 24 : 25 Pančevo
11.03.2018 20:00 Metalac 21 : 37 Požarevac
11.03.2018 17:00 Jadran 34 : 19 Spartak
11.03.2018 17:00 Radnički 33 : 30 Ravangrad
11.03.2018 17:00 Deronje 25 : 32 Temerin
11.03.2018 18:00 Laki 23 : 23 Mokrin
11.03.2018 13:30 Naisa 2 28 : 20 Dubočica
11.03.2018 18:00 Žitorađa 40 : 26 Vlasotince
11.03.2018 16:30 Radan 22 : 21 Radnički
11.03.2018 19:30 Metalac 2015 25 : 8 Rudar
11.03.2018 15:30 Mačva 33 : 41 ORK Beograd

Vaterpolo

11.03.2018 Singidunum 9 : 5 Rasina

Futsal

11.03.2018 20:00 Nova Pazova 3 : 2 Novi Pazar
11.03.2018 18:00 Sombor 3 : 7 Pčinja
11.03.2018 19:00 Hajduk 6 : 5 Mićko trend
11.03.2018 18:00 Leteći Holandjanin 6 : 2 Kraljevićevo
11.03.2018 20:00 Novi Sad 4 : 3 Tango
11.03.2018 13:30 Ekonomac 2 5 : 0 Kosjerić
11.03.2018 18:45 Miners 5 : 3 Zufo
11.03.2018 20:00 Niš 92 2 : 3 Leskovac
11.03.2018 18:30 BSK 2 : 4 Akademac
11.03.2018 16:00 Gročanski 4 : 5 Konjarnik
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu