XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 94 utakmica za dan
Ponedeljak, 17 April 2017

Fudbal

17.04.2017 21:00 Middlesbrough 1 : 2 Arsenal
17.04.2017 20:45 Alavés 2 : 1 Villarreal
17.04.2017 16:00 Komovi 2 : 1 Gusinje
17.04.2017 16:00 Napredak 3 : 0 Fair Play
17.04.2017 16:00 Rtanj 1 : 2 Slemen
17.04.2017 16:00 Sloboda 2013 2 : 1 Palilulac
17.04.2017 16:00 Sloga 1 : 0 Mladost
17.04.2017 16:30 Solid 6 : 1 Hajduk
17.04.2017 16:00 Železničar 5 : 0 Borac
17.04.2017 17:00 Heroj 1 : 3 Polet
17.04.2017 17:00 Razvitak 0 : 0 Popovac
17.04.2017 17:00 OFK Juhor 2016 1 : 3 Jedinstvo
17.04.2017 17:00 Mladost 3 : 1 OFK Borac
17.04.2017 14:00 Vihor 0 : 4 Napredak
17.04.2017 14:30 Kolibri 2 : 1 Mačva
17.04.2017 Radnički 2012 14 : 3 Levač
17.04.2017 Krstarica 3 : 5 Majdanpek
17.04.2017 14:30 Voždovac 3 : 0 Radnički (P)
17.04.2017 12:00 Železničar 2 : 0 Begej
17.04.2017 15:00 Hajduk junior 1 : 2 ČSK Pivara
17.04.2017 12:00 Šumadija 1903 1 : 3 Novi Pazar
17.04.2017 12:00 Jošanica 0 : 3 Goč
17.04.2017 12:00 Studentski Grad 0 : 1 Sindjelic
17.04.2017 09:00 Zemun B MK 3 : 1 Brodarac 1947 MK
17.04.2017 16:00 Stepojevac Vaga MK 3 : 2 Zuce MK
17.04.2017 20:30 Radnički MK 2 : 2 BSK Borča MK
17.04.2017 12:30 Zmaj 1953 0 : 1 PKB
17.04.2017 10:30 011 0 : 0 BSK 1925
17.04.2017 16:00 Vrčin 2 : 4 Prva Iskra
17.04.2017 17:30 Seceranac Ada 8 : 0 Minel
17.04.2017 18:00 Vinča 6 : 3 DIF
17.04.2017 12:00 Radnički (SM) 6 : 1 Radnički (NP)
17.04.2017 17:00 Petar Puača 6 : 1 Inđija
17.04.2017 10:00 Vršac United 1 : 3 Železničar
17.04.2017 12:00 Kikinda 1909 2 : 4 Vršac
17.04.2017 12:00 Vrbas 1 : 2 Bačka (BP)
17.04.2017 13:00 Apolon 4 4 : 0 Jošanica
17.04.2017 12:00 Apolon 1 : 1 Sloga (K)
17.04.2017 16:00 Radnicki (NB) 0 : 4 Kolubara
17.04.2017 12:00 Zemun MK 3 : 3 Voždovac MK
17.04.2017 15:30 Dorcol 2 : 1 Beograd 1929
17.04.2017 16:00 Vinca 3 : 2 OFK Balkan
17.04.2017 16:00 Palilulac 4 : 1 DIF
17.04.2017 11:00 Omladinac 3 : 4 OLE
17.04.2017 10:00 Zmaj 1953 MK 3 : 1 Novi Beograd MK
17.04.2017 10:00 Železničar 3 : 2 Proleter 2006
17.04.2017 10:00 Radnički (SM) 4 : 0 Radnički (NP)
17.04.2017 10:00 Kikinda 1909 0 : 3 Vršac
17.04.2017 10:00 Vrbas 2 : 1 Bačka 1901
17.04.2017 10:00 Apolon 4 2 : 3 Kiker
17.04.2017 10:00 Šumadija 1903 0 : 1 Sloga (K)
17.04.2017 11:00 Hajdučica 2 : 7 Partizan
17.04.2017 13:00 Dorcol 7 : 2 IMT
17.04.2017 10:00 GSP Polet 0 : 10 Institut
17.04.2017 17:00 Balkan 4 : 4 Hajduk
17.04.2017 11:00 Postar 1930 1 : 9 Banja
17.04.2017 09:00 Studentski Grad 2 : 3 Lokomotiva
17.04.2017 16:30 Internacional 1 : 3 Radnički
17.04.2017 10:00 Radnički NB 4 : 1 BASK
17.04.2017 Seceranac Ada 3 : 1 Sremcica
17.04.2017 Žarkovo 2 : 0 Trijumf
17.04.2017 11:00 Voždovac MK 4 : 0 BSK Borča MK
17.04.2017 18:00 Ada MK 5 : 3 Dunavac MK
17.04.2017 10:00 Vrčin MK 5 : 2 Selo Mladenovac MK
17.04.2017 14:00 Ole MK 7 : 2 Beograd 1929 MK
17.04.2017 13:30 DIF MK 11 : 0 PKB MK
17.04.2017 11:00 Prva Iskra MK 1 : 2 OFK Beograd B MK
17.04.2017 Majdanpek 0 : 7 Krstarica
17.04.2017 14:15 Brodarac 1947 1 : 2 Rad
17.04.2017 15:00 Studentski Grad 1 : 2 Dominus
17.04.2017 15:00 Balkan 3 : 2 Sindjelic
17.04.2017 16:00 Lepusnica 2 : 6 Atakante
17.04.2017 09:30 Rakovica 1 : 3 Borac
17.04.2017 10:45 DIF 2 : 0 BSK 1926
17.04.2017 16:00 Sopot 5 : 0 Vinca
17.04.2017 19:00 Forza 0 : 1 Torlak
17.04.2017 Rušanj 2 : 8 13. Maj
17.04.2017 Sinđelić 3 : 0 Obrenovac
17.04.2017 Strelac 5 : 3 Krajišnik
17.04.2017 Umka 8 : 0 1913 Busk
17.04.2017 BSK 1925 2 : 4 Hajduk
17.04.2017 Republički organi 0 : 3 Veterani 78
17.04.2017 Posavina 0 : 4 Lavirint Company
17.04.2017 17:00 Omladinac 0 : 2 Radnički
17.04.2017 17:00 Sloboda 4 : 0 Smederevo
17.04.2017 17:00 Selevac 8 : 2 Drugovac
17.04.2017 17:00 Mladi Radnik 4 : 3 BSK
17.04.2017 17:00 Osipaonica 2 : 2 Mihajlovac
17.04.2017 17:00 Crvena zvezda 1 : 4 Podunavac
17.04.2017 17:00 Dunav Osiguranje 1 : 4 Jezava
17.04.2017 17:00 Vig Dunav 2 : 3 Borac
17.04.2017 17:00 Vučak 5 : 0 Kolonija

Košarka

17.04.2017 16:00 Duga 70 : 75 Bor

Odbojka

Dejann i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Održana šesta sednica Odbora za hitna pitanja FS Beograda Na 6. sednici 52. saziva Odbora za hitna pitanja FS Beograda koja je održana 25. jula 2017. godine doneto je nekoliko važnih odluka: Odluka o sastavu Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2017/2018 . Odluka o kalendaru takmičenja Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za jesenji deo takmičarske sezone 2017/2018 . Odbor za hitna pitanja FS Beograda je na ovom sastanku doneo i Odluku o produženju ugovora o snimanju utakmica Srpske lige grupa Beograd i Odluku o uslovnom prijemu u članstvo Fudbalskog saveza Beograda ŽFK „ZEMUN“.
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu