XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 672 utakmica za dan
Subota, 19 Septembar 2015

Fudbal

19.09.2015 19:00 Metalac 2 : 2 Radnik
19.09.2015 19:00 Javor Matis 0 : 0 Čukarički
19.09.2015 19:00 Mladost 0 : 0 Voždovac
19.09.2015 19:00 Novi Pazar 1 : 0 OFK Beograd
19.09.2015 16:00 Spartak 0 : 0 Borac
19.09.2015 18:00 Vojvodina 1 : 2 Rad
19.09.2015 16:30 ČSK Pivara 1 : 0 Sloga (PM)
19.09.2015 16:30 Sindjelić 0 : 0 Zemun
19.09.2015 16:30 BSK Borča 1 : 0 Kolubara
19.09.2015 16:30 Bežanija 1 : 1 Bačka (BP)
19.09.2015 16:30 Dinamo 1 : 1 Radnički 1923
19.09.2015 16:30 Proleter 3 : 2 Inđija
19.09.2015 19:00 Napredak 2 : 1 Donji Srem
19.09.2015 16:30 Sloboda 2 : 0 Loznica
19.09.2015 16:00 Rudar 0 : 1 Široki Brijeg
19.09.2015 19:00 Borac 2 : 1 Zrinjski
19.09.2015 16:00 Vitez 2 : 0 Travnik
19.09.2015 16:00 Velež 1 : 2 Olimpic
19.09.2015 16:00 Mladost 1 : 1 Sloboda
19.09.2015 16:00 Borac 2 : 1 Vlasenica
19.09.2015 16:00 Sloboda (NG) 1 : 2 Mladost
19.09.2015 16:00 Kozara 1 : 0 Krupa
19.09.2015 16:00 Sutjeska 3 : 0 Tekstilac
19.09.2015 16:00 Drina HE 1 : 0 Sloboda (MG)
19.09.2015 16:00 Zvijezda 09 2 : 0 Leotar
19.09.2015 16:00 Željezničar 1 : 3 Ljubić
19.09.2015 16:00 Proleter 3 : 1 Sloga (T)
19.09.2015 16:00 BSK 0 : 0 Laktaši
19.09.2015 16:00 Sloga (S) 2 : 0 Modriča
19.09.2015 16:00 Rudar 2 : 1 Sloga Junajted
19.09.2015 16:00 Famos 1 : 0 Mladost (BS)
19.09.2015 16:00 Jedinstvo (Bč) 4 : 1 Radnički (K)
19.09.2015 16:00 Mladost (G) 1 : 1 Glasinac 2011
19.09.2015 16:00 Željezničar 3 : 1 OFK Brdo
19.09.2015 16:00 Mladost 0 : 0 Dubrave
19.09.2015 16:00 Karanovac 1 : 0 Lijevče
19.09.2015 16:00 Trebava 3 : 0 Ozren
19.09.2015 16:00 Budućnost 4 : 1 Skugrić
19.09.2015 16:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Rudanka
19.09.2015 16:00 Partizan 3 : 2 OFK Šekovići
19.09.2015 16:00 Lokanj 2 : 0 Proleter
19.09.2015 16:00 Mladost (B) 0 : 0 Mladi Krajišnik
19.09.2015 16:00 Mladost 0 : 3 Krajina
19.09.2015 16:00 Omladinac 2 : 0 Džaja
19.09.2015 16:00 Sloga 7 : 0 Balatun
19.09.2015 16:00 Radnik 3 : 1 Kiseljak
19.09.2015 16:00 Željezničar 5 : 4 Svodna
19.09.2015 16:30 Vilusi 1 : 2 13 Skojevki
19.09.2015 16:00 Crni vrh 1 : 1 Crvena zemlja
19.09.2015 16:00 Borac 1975 0 : 3 Borac (K)
19.09.2015 16:00 Vučijak 5 : 0 Polet
19.09.2015 16:00 BSK 4 : 2 Zadrugar
19.09.2015 16:00 Radnički 7 : 0 4. Juli
19.09.2015 16:00 OFK Zborište 2 : 4 Borac (L)
19.09.2015 16:00 27. Juli 2 : 0 Hajduk
19.09.2015 16:00 Stević Jovan 2 : 0 Proleter
19.09.2015 16:00 Građanski 2 : 0 Koridor 2011
19.09.2015 16:00 Sloboda 0 : 2 Magnojević 2001
19.09.2015 16:00 Panteri 2 : 2 Obarska
19.09.2015 16:00 Omladinac 5 : 1 Jedinstvo
19.09.2015 16:00 OFK Magnojević 2 : 0 Ljeljenča
19.09.2015 16:00 Modran 0 : 3 OFK Batković
19.09.2015 16:00 Glogovac 2 : 1 Tavna
19.09.2015 16:00 Mladost 1 : 0 VSK
19.09.2015 16:00 OFK Janja 2009 4 : 1 Bjeloševac
19.09.2015 16:00 Sloga 1 : 5 Kolektiv
19.09.2015 16:00 Drina 2 : 0 Brodac
19.09.2015 10:30 Mladen Perić 1 : 3 Polet
19.09.2015 10:30 Kovačići 08 6 : 0 Semberija Gaj
19.09.2015 10:30 Buk 1 : 3 Sava
19.09.2015 16:00 Ljeskovac 0 : 0 Borac
19.09.2015 16:00 Napredak 2 : 1 Polet
19.09.2015 16:00 Nacional 8 : 2 Lazarevica
19.09.2015 16:00 Timočanin 1 : 0 Dunav
19.09.2015 16:00 Sloga (D) 2 : 0 Trstenik PPT
19.09.2015 16:00 Sinđelić 2 : 2 Car Konstantin
19.09.2015 16:00 Jedinstvo (B) 5 : 1 Timok
19.09.2015 16:00 Radan 2 : 1 Ozren
19.09.2015 16:00 Radnički (NP) 3 : 1 Radnički (SM)
19.09.2015 16:00 Radnički (Š) 1 : 1 Omladinac
19.09.2015 16:00 Banat 0 : 1 TSC
19.09.2015 16:00 Odžaci 2 : 0 Dolina
19.09.2015 16:00 Sloga 3 : 3 Cement
19.09.2015 16:00 IMR 2 : 0 Stepojevac Vaga
19.09.2015 16:00 Radnički (NB) 2 : 0 GSP Polet
19.09.2015 16:00 Sloga (P) 0 : 1 Mačva
19.09.2015 16:00 Karađorđe 1 : 0 Jedinstvo
19.09.2015 16:00 Mihajlovac 1934 0 : 0 Mokra Gora
19.09.2015 16:00 Šumadija 1903 1 : 1 FAP
19.09.2015 16:00 Sloga (K) 0 : 2 Šumadija (A)
19.09.2015 16:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Železničar
19.09.2015 16:00 SFS Borac 1 : 1 Jedinstvo (M)
19.09.2015 16:00 FUD 4 : 0 Lugomir
19.09.2015 16:00 Brodoremont 1 : 1 Hajduk Veljko
19.09.2015 16:00 Svrljig 3 : 1 Rudar (P)
19.09.2015 16:00 Napredak 0 : 0 Moravica
19.09.2015 16:00 Rtanj 1 : 2 Đerdap
19.09.2015 16:00 Vranjska Banja 3 : 1 Nebeski Andjeli
19.09.2015 16:00 Budućnost (O) 4 : 0 Bobište
19.09.2015 16:00 Pusta Reka 2 : 2 Budućnost (P)
19.09.2015 16:00 Morava 2 : 1 Balkanski
19.09.2015 16:00 Sloga (L) 2 : 2 Vlasina
19.09.2015 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Jedinstvo (BK)
19.09.2015 16:00 Kozara 1 : 0 Radnički Zrenjanin
19.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 0 Crvena zvezda (RS)
19.09.2015 16:00 Radnički (K) 3 : 0 Sloga
19.09.2015 16:00 Vršac United 3 : 1 Sloboda
19.09.2015 16:00 Proleter (BK) 2 : 2 Jedinstvo (NB)
19.09.2015 15:30 Sloga (Č) 1 : 0 Tavankut
19.09.2015 15:30 OFK Mladost APA 0 : 0 Polet (S)
19.09.2015 15:30 Bečej 1918 5 : 0 Zadrugar
19.09.2015 15:30 Bratstvo 1946 1 : 1 Tisa (A)
19.09.2015 16:00 Radnički (S) 0 : 1 Subotica
19.09.2015 16:00 Veternik 1 : 2 ŽSK
19.09.2015 16:00 Mladost (BJ) 1 : 1 Kabel
19.09.2015 16:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Budućnost (G)
19.09.2015 16:00 Sremac 2 : 3 Jedinstvo (SP)
19.09.2015 16:00 Sloga 2 : 1 LSK Laćarak
19.09.2015 16:00 Balkan 3 : 0 Vrčin
19.09.2015 16:00 Rudar 6 : 1 Borac
19.09.2015 16:00 Sloga 1 : 2 Homoljac
19.09.2015 16:00 Gruža 5 : 1 Basarac
19.09.2015 16:00 VGSK 1 : 2 Radnički 1926
19.09.2015 16:00 Sloga 1940 (BB) 2 : 3 Radnički (V)
19.09.2015 16:00 Jedinstvo 1945 4 : 0 Provo
19.09.2015 16:00 Spartak 1924 2 : 0 Budućnost
19.09.2015 16:00 Ribnica 0 : 1 Zlatibor
19.09.2015 16:00 Takovo 6 : 0 Ovčar
19.09.2015 16:00 Trepča 2 : 0 Dragačevo
19.09.2015 16:00 Omladinac (NS) 2 : 1 Orlovac
19.09.2015 15:30 Morava 1918 1 : 0 OFK Batinac
19.09.2015 16:30 Blagotin 1 : 0 Parunovac
19.09.2015 16:00 Kaćuša 0 : 1 Topličanin
19.09.2015 16:00 Polet 1 : 1 Dobrič
19.09.2015 16:00 Trbunje 3 : 1 Mladost 1982
19.09.2015 16:00 Zemljoradnik 3 : 2 Mladost 1976 (Bilj.)
19.09.2015 16:00 Radnički 1924 0 : 5 Malošište
19.09.2015 16:00 Rudna Glava 3 : 1 Nemetali
19.09.2015 16:00 Zlot 2 : 0 Čubra
19.09.2015 16:00 Mladost (S) 2 : 4 Rudar
19.09.2015 16:00 BSK 7 : 3 Osnić
19.09.2015 16:00 Rgotina 0 : 1 Malinik
19.09.2015 16:00 Mladost 3 : 0 Napredak
19.09.2015 16:00 Vladimir Durković 2 : 1 Zvezda
19.09.2015 16:00 Borac 1 : 3 Željuša
19.09.2015 15:30 Samolica 3 : 1 Bukuroca
19.09.2015 15:30 Biljači 3 : 4 Mladost (B)
19.09.2015 15:30 Mladost (S) 1 : 2 Corrotica
19.09.2015 16:00 Palilulac 2 : 0 Mramor
19.09.2015 16:00 Partizan (U) 4 : 1 Partizan (G)
19.09.2015 16:00 BAK 3 : 0 Jedinstvo Stević
19.09.2015 16:00 Polet 6 : 1 Radnički 1911
19.09.2015 16:00 Roham 1 : 3 Bilećanin
19.09.2015 16:00 Zadrugar 3 : 2 Borac Aleksandrovo
19.09.2015 16:00 Vojvodina 1928 2 : 0 Napredak
19.09.2015 16:00 Krajina 4 : 0 Kikinda 1909
19.09.2015 16:00 Crvena zvezda 4 : 1 Banat
19.09.2015 16:00 Begej 3 : 1 Naftagas
19.09.2015 16:00 Mladost 1 : 0 Proleter 2006
19.09.2015 16:00 Polet 10 : 0 Radnički 1918
19.09.2015 16:00 Graničar (G) 2 : 2 Borac
19.09.2015 16:00 Mladost 2 : 2 BSK
19.09.2015 16:00 Stanišić 0 : 1 Kordun
19.09.2015 16:00 Potisje 4 : 0 Preporod
19.09.2015 16:00 Tornjoš 1 : 5 Obilić
19.09.2015 16:30 Partizan 4 : 0 Donji Petrovci
19.09.2015 16:30 1. Maj Ruma 8 : 0 OFK Zeka Buljubaša
19.09.2015 16:00 Titel 3 : 0 Hercegovac
19.09.2015 16:00 Tvrdjava 3 : 0 Stari Grad
19.09.2015 16:00 Mladost 1 : 0 Jedinstvo
19.09.2015 16:00 Sutjeska 3 : 2 Vojvodina
19.09.2015 16:00 Hajduk 9 : 0 Napredak
19.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 2 Proleter
19.09.2015 16:00 Borac 5 : 1 Miletić
19.09.2015 16:00 Šajkaš 1908 0 : 2 Omladinac
19.09.2015 16:00 Železničar 2 : 3 Mladost
19.09.2015 16:00 Index 0 : 0 Proleter
19.09.2015 16:00 OFK Futog 3 : 1 Susek
19.09.2015 16:00 Fruškogorski partizan 2 : 0 TSK
19.09.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Sofeks
19.09.2015 16:00 Petrovaradin 0 : 0 Vinogradar
19.09.2015 16:00 Napredak 2 : 0 Mladost (B)
19.09.2015 16:00 Šumadija 0 : 2 Budućnost
19.09.2015 16:00 Mladost (C) 3 : 1 OFK Zabrežje
19.09.2015 16:00 Milutinac 7 : 0 Pionir
19.09.2015 16:00 Policajac 2 : 1 Dunav
19.09.2015 16:00 Mladenovac 2 : 0 Kosmaj
19.09.2015 Mladi borac 3 : 2 Mladi radnik
19.09.2015 16:00 Polet 5 : 1 Budućnost
19.09.2015 16:00 Karađorđe 1 : 0 Trnava
19.09.2015 16:00 Prvi partizan 4 : 1 Železničar
19.09.2015 16:00 Savinac 0 : 5 Crnokosa
19.09.2015 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Čajetina
19.09.2015 11:00 Ariljska rampa 3 : 0 Perućac
19.09.2015 16:00 Napredak 2 : 4 Soko
19.09.2015 16:00 Polet 2 : 0 Višesava
19.09.2015 16:00 Sevojno 3 : 0 Jasen
19.09.2015 16:00 Mladost (PP) 3 : 2 Jadar
19.09.2015 16:00 Sinđelić 1 : 1 Podrinje
19.09.2015 16:00 Mladost 2 : 0 Kolubara
19.09.2015 16:00 Sovljak 2 : 0 Polet
19.09.2015 16:00 Joševa 1 : 2 Tvrdojevac
19.09.2015 16:00 Pepeljevac 1 : 1 Tulari
19.09.2015 16:00 Banjani 0 : 1 Trlić
19.09.2015 16:00 OFK Jabučje 1 : 1 Junior Novo Naselje
19.09.2015 16:00 Tešnjar 0 : 0 OFK Divci
19.09.2015 16:00 Kačer 1 : 4 ZSK
19.09.2015 Ćava 1 : 2 Pobeda
19.09.2015 Mladost 3 : 0 Maršić
19.09.2015 Vinogradi DB 5 : 2 Kolonija
19.09.2015 Sloga (D) 2 : 1 Sloboda
19.09.2015 Vodojaža 2 : 2 Borac
19.09.2015 13:00 Srbija 1 : 2 Jedinstvo
19.09.2015 Sušica 3 : 0 Jadran
19.09.2015 16:00 Goč 1 : 1 Rudar
19.09.2015 Sitnica 4 : 0 Ugljare
19.09.2015 Polet 3 : 0 Brezovica
19.09.2015 16:30 Spartak 1 : 0 Jedinstvo
19.09.2015 16:30 Mladost 1 : 3 Napredak
19.09.2015 16:30 Donja Vrbava 1 : 2 Miokovci
19.09.2015 16:30 Omladinac 3 : 2 Backovac Junajted
19.09.2015 16:30 Lunjevica 1 : 3 Majdan
19.09.2015 15:30 Rudar (P) 3 : 0 Omladinac
19.09.2015 15:30 Radnički 6 : 1 Istok 63
19.09.2015 15:30 Vinorača 4 : 2 Šumadinac
19.09.2015 16:30 Kamenorezac 76 7 : 0 14. Oktobar
19.09.2015 16:30 Borac 3 : 2 Kupci
19.09.2015 16:30 Sloga 4 : 0 Jedinstvo 1936
19.09.2015 16:30 Bukovica 2 : 2 Budućnost
19.09.2015 16:30 Sebečevac 7 : 1 Sokolovi
19.09.2015 16:30 Kapidžija 3 : 1 Rasina
19.09.2015 16:30 Žabare 4 : 0 Čarapan
19.09.2015 16:30 Dvorane 0 : 1 BSK
19.09.2015 16:00 Pobeda 1976 4 : 2 Feniks 2012
19.09.2015 16:00 Napredak 2012 4 : 2 OFK Rutevac 1908
19.09.2015 16:00 Borac 3 : 0 Vukašinovac
19.09.2015 16:00 4. Juli 6 : 1 Grkinja
19.09.2015 16:00 Pobeda 2 : 5 Toplica
19.09.2015 16:00 Šljivar 3 : 0 Kastrum
19.09.2015 16:00 Veliki Suvodol 2 : 1 Rongo Siti
19.09.2015 16:00 Sloboda 1 : 1 Lokomotiva
19.09.2015 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Gradac
19.09.2015 16:00 Sušica 2012 4 : 3 OFK Bobište
19.09.2015 16:00 Budućnost 5 : 2 Strela
19.09.2015 16:00 Borac 0 : 5 Dolovo
19.09.2015 16:00 Omladinac 0 : 0 BSK Bavanište
19.09.2015 16:00 Unirea 1 : 1 Spartak
19.09.2015 16:00 Glogonj 3 : 2 Pobeda
19.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 3 Stari Tamiš
19.09.2015 16:00 Tempo 3 : 0 Mika Antić
19.09.2015 16:00 Jedinstvo 1947 0 : 5 Hajduk Junior
19.09.2015 16:00 Crvenka 2 : 0 Rastina 1918
19.09.2015 16:30 Mitros 2 : 0 Radnički
19.09.2015 16:00 RFK Novi Sad 1921 4 : 0 Čenej
19.09.2015 16:00 Heroj Polet 2 : 0 Dunavac
19.09.2015 16:00 Mladi proleter 1 : 1 Minel
19.09.2015 Glavaš 1 : 0 Beli Orlovi
19.09.2015 Cerovac 4 : 1 Proleter
19.09.2015 16:00 Polet (V) 4 : 0 Braničevo
19.09.2015 16:00 Jedinstvo (Lj) 1 : 2 Napredak 1934
19.09.2015 16:00 Rade Milošević 5 : 1 Zadrugar
19.09.2015 16:00 Meteor 1 : 1 Kusovac
19.09.2015 16:00 Mladi rudar 4 : 0 Partizan
19.09.2015 16:00 Dušan Silni 4 : 0 Mladost 2013
19.09.2015 16:00 Mladost (DB) 7 : 2 Milan Orlić
19.09.2015 16:00 Milicionar 4 : 1 Budućnost (PD)
19.09.2015 16:00 Crvena Jabuka 0 : 3 Rubribreza
19.09.2015 16:00 Radnik 0 : 0 Rudar
19.09.2015 16:00 OFK Bagremar 4 : 0 Botunje
19.09.2015 16:00 Grdica 5 : 2 Vrnjci
19.09.2015 16:00 Partizan 3 : 2 Zvezda
19.09.2015 16:00 Sloga 1 : 3 Gorušica
19.09.2015 15:30 Nemetali 2 4 : 1 Šarbanovac 2
19.09.2015 15:30 Slatina 2 3 : 3 Gornjane
19.09.2015 15:30 Zlot2 6 : 2 Brestovac
19.09.2015 16:00 Partizan 3 : 0 OFK Mladost
19.09.2015 16:00 Hajduk 2 : 0 Podunavac
19.09.2015 16:00 Mladost 5 : 1 Delijski Vis
19.09.2015 16:00 Sloga 1948 2 : 1 Moravac 1948
19.09.2015 16:00 Čegar 1946 0 : 1 Proleter DV
19.09.2015 16:00 Stevan Nešticki 1 : 0 AZ Borac 2014
19.09.2015 16:00 Durlan siti 0 : 3 Morava
19.09.2015 16:00 Supovac 1 : 0 Čegar 2013
19.09.2015 16:00 OFK Sikole 0 : 3 Miloševo
19.09.2015 16:00 Šumadija 1 : 0 OFK Radnički
19.09.2015 16:30 Mladost (G) 1 : 4 Mladost (MI)
19.09.2015 16:30 Popović 5 : 4 OFK Slatina
19.09.2015 16:00 Radnik 3 : 1 Budućnost
19.09.2015 15:30 Sindjelić 2 : 1 Resava
19.09.2015 14:00 Mladi Radnik 0 : 7 Vinogradar
19.09.2015 16:00 Jedinstvo 2 : 3 Sinđelić 1934
19.09.2015 16:30 Mladost 0 : 3 Velika Drenova
19.09.2015 16:30 Stara Čaršija 0 : 2 Vinogradar
19.09.2015 16:30 Borjak 2013 3 : 1 Topoljak
19.09.2015 16:30 Jugovići 7 : 0 Stevka Božurevka
19.09.2015 16:00 Rujišnik 1 : 3 Sloboda 1948
19.09.2015 16:30 Velika Morava 0 : 0 OFK Orašje
19.09.2015 16:00 Radnik 2013 9 : 1 Nomanica
19.09.2015 16:00 Todorovce 3 : 0 Veternica
19.09.2015 16:00 Pomoravlje 1 : 0 Gornje Krajince
19.09.2015 16:00 Turekovac 3 : 2 Jašunja
19.09.2015 16:00 Milanovo 5 : 3 Gornje Sinkovce
19.09.2015 16:00 Grdanica 024 1 : 2 Bratstvo
19.09.2015 16:00 Crvena Zvezda 4 : 1 Mladost
19.09.2015 16:00 Graničar 3 : 0 Gaj
19.09.2015 16:00 Janošik 1 : 2 Dobrica
19.09.2015 16:00 Naša Krajina 1 : 2 Solunac
19.09.2015 16:00 Mladost (L) 5 : 2 Manastirica
19.09.2015 16:00 Brana Paunović 2 : 2 Omladinac B
19.09.2015 16:00 Udarnik 2015 0 : 1 Mladost (R)
19.09.2015 16:00 Jedinstvo 8 : 1 Melnica
19.09.2015 16:00 Zabrđe 1936 1 : 0 Soko
19.09.2015 16:00 7. juli 1 : 0 Dobrnje
19.09.2015 16:00 Radnik 1 : 1 Omladinac
19.09.2015 16:00 Veliko Laole 8 : 0 BSK
19.09.2015 16:00 Polet 0 : 3 Jedinstvo
19.09.2015 16:00 Partizan 1 : 1 Kotlenik
19.09.2015 16:00 Mladost 2 : 1 Bečevica
19.09.2015 16:00 Omladinac 0 : 2 Mladi Radnik
19.09.2015 16:00 Borac : ZT Gorovič
19.09.2015 16:00 Plaskovac 2 : 1 Mladost (R)
19.09.2015 16:00 Mladost (J) 1 : 0 Radoje Domanović
19.09.2015 16:00 Pocerina 0 : 0 OFK Varna
19.09.2015 16:00 Bojić 4 : 3 Grušić
19.09.2015 16:30 Jadar 1961 1 : 1 Granit
19.09.2015 16:30 Jelav 3 : 1 Mladost (G)
19.09.2015 16:30 Luk 1 : 1 Mladost (B)
19.09.2015 16:30 Mladost (DD) 3 : 1 TE Gučevo
19.09.2015 16:30 Hajduk 0 : 3 Prva Iskra
19.09.2015 16:30 Sloga 1 : 3 Rudar
19.09.2015 16:00 7. Juli 3 : 1 Tolisavac - VT
19.09.2015 16:00 DB Junajted 0 : 3 Bratstvo
19.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 3 Šumice
19.09.2015 16:00 Sloboda 0 : 5 Napredak (BP)
19.09.2015 16:00 Napredak (MB) 3 : 0 Radnik
19.09.2015 16:00 Sloga 2 : 0 OFK Letnjikovac 1983
19.09.2015 16:00 Metaloplastika 0 : 2 Culjković
19.09.2015 16:00 Napredak 3 : 0 Zadrugar
19.09.2015 16:00 Kotešica 4 : 0 Žabari
19.09.2015 16:00 OFK Povlen 1 : 4 OFK Brđanac
19.09.2015 16:00 Paune 3 : 1 Rakac Stave
19.09.2015 16:00 Zadrugar 0 : 2 Beloševac
19.09.2015 16:00 Lukavac 4 : 0 Mali korak
19.09.2015 11:00 Mladi radnik 3 : 2 Dupljaj
19.09.2015 16:00 Mlada krila 4 : 1 Studen Vitez
19.09.2015 16:00 Bogutovačka Banja 2 : 2 Žiča
19.09.2015 16:00 Mladost 5 : 2 Budućnost
19.09.2015 16:00 Jasenovac 4 : 1 OFK Selište
19.09.2015 16:00 Napredak 2 : 0 Jedinstvo
19.09.2015 16:00 Pomoravlje 3 : 4 Mladost
19.09.2015 16:00 BSK 4 : 3 Budućnost
19.09.2015 16:00 Baštovan 2015 1 : 1 Pek
19.09.2015 16:00 Kumane 3 : 2 Mladi Borac
19.09.2015 16:00 Ram 3 : 2 Srednjevo
19.09.2015 16:00 Sloga 1 : 1 Dunavac
19.09.2015 16:00 Radnički 4 : 1 Pečanica
19.09.2015 16:00 Radenka 3 : 2 BSK 2015
19.09.2015 16:00 Sloga 2 : 2 Neresnica
19.09.2015 16:00 Budućnost Sena 9 : 0 Homolje
19.09.2015 16:00 Pobeda 1 : 8 Zvižd Omladinac
19.09.2015 15:30 Vitanovac 08 2 : 1 Zdravinje
19.09.2015 15:30 Zmajevac 0 : 2 Štitari
19.09.2015 15:30 Polet 2 : 4 Mladost VPD
19.09.2015 15:30 Mudrakovac 1 : 2 Modrica
19.09.2015 11:00 Grkljane 6 : 0 Polet
19.09.2015 15:30 Mladost 2015 1 : 5 Lipovac
19.09.2015 15:30 Konjuh 0 : 5 Padež
19.09.2015 15:30 Kruševica 2 : 4 Gaglovo
19.09.2015 15:30 Knez Lazar 4 : 3 Dedina
19.09.2015 15:30 Pepeljevac 1947 0 : 5 Meševo
19.09.2015 15:30 Dušan Ristić : Vratare
19.09.2015 15:30 Srnje 4 : 3 Pasjak 2013
19.09.2015 Sečica 0 : 4 Lazarica
19.09.2015 Blagaja 1 : 2 Lauš
19.09.2015 Ježevica 0 : 1 Omladinac
19.09.2015 Duškovci 1 : 0 Borac
19.09.2015 Bakionica 1 : 1 Dobrinjac
19.09.2015 Trešnjica 7 : 1 Plavi Tok
19.09.2015 Pobeda 0 : 2 Avijatičar Vranjani
19.09.2015 Gorobilje 1 : 2 Glumač
19.09.2015 16:30 Mladi Gorani 2 : 6 Ratajac
19.09.2015 16:00 Feniks 1 : 5 Pobeda
19.09.2015 16:00 Roma-Iverić 3 : 4 Skela
19.09.2015 16:00 Draževac-Tornado 2 : 0 Rekreativo
19.09.2015 16:00 Baljevac 1 : 1 Sloga
19.09.2015 16:00 Zadrugar 3 : 1 Barič-Munja
19.09.2015 16:00 Petka 2 : 1 Dimitrije Tucović
19.09.2015 16:00 Mladi Radnik 5 : 1 Šumadinac
19.09.2015 16:00 Mladost 5 : 1 Oniks
19.09.2015 16:00 Dobra Voda 1 : 1 OFK Dragoševac
19.09.2015 16:00 Lipar 1 : 4 Dražmirovac
19.09.2015 16:00 Sutjeska 0 : 0 Budućnost
19.09.2015 16:00 Lovćen 1 : 1 Rudar
19.09.2015 16:00 Zeta 0 : 2 Iskra
19.09.2015 16:00 OFK Petrovac 0 : 1 Grbalj
19.09.2015 16:00 Bokelj 4 : 1 Dečić
19.09.2015 16:00 Mladost 2 : 1 Mornar
19.09.2015 15:00 Šabac 2 : 0 Karađorđe
19.09.2015 12:00 Bačka Žabalj 0 : 5 Bistrica 021
19.09.2015 Metalmania 3 : 1 Sremice
19.09.2015 Levač 0 : 9 Radnički 2012
19.09.2015 Knjaževac 2015 16 : 2 Majdanpek
19.09.2015 15:00 Radnik Bumerang 2 : 2 Mladost
19.09.2015 15:00 Banjaluka 1 : 0 Gradina
19.09.2015 15:00 Mostar 0 : 2 Modriča
19.09.2015 15:00 SFK 2000 7 : 0 Lokomotiva
19.09.2015 12:30 Brodarac 0 : 0 Novi Pazar
19.09.2015 15:00 Radnički (N) 0 : 3 Čukarički
19.09.2015 11:00 Napredak 1 : 0 Moravac Orion
19.09.2015 12:00 Mladost 1 : 6 Široki Brijeg
19.09.2015 12:00 Velež 0 : 1 Sloboda
19.09.2015 12:00 Željezničar 5 : 2 Olimpic
19.09.2015 12:00 Vitez 4 : 1 Drina
19.09.2015 12:00 Radnik 5 : 1 Travnik
19.09.2015 12:00 Borac 3 : 2 Sarajevo
19.09.2015 12:00 Slavija 0 : 4 Zrinjski
19.09.2015 12:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Čelik
19.09.2015 11:00 Železničar 3 : 1 Budućnost Krušik 2014
19.09.2015 10:00 Jedinstvo 4 : 4 Radnički
19.09.2015 10:00 Vojvodina 2 : 0 Donji Srem
19.09.2015 10:00 Omladinac (NB) 4 : 2 Proleter 2006
19.09.2015 10:00 Dinamo 1945 2 : 0 Vršac
19.09.2015 10:00 Bačka 1901 2 : 0 Radnički (S)
19.09.2015 16:00 Sloga (PM) 2 : 1 Železničar Kusadak
19.09.2015 16:00 Javor 2 : 0 Rudar
19.09.2015 16:00 Sloboda (Č) 0 : 2 Metalac (GM)
19.09.2015 13:00 Sloga (K) 1 : 0 Polet
19.09.2015 11:00 Mladost 4 : 2 Sloga (BB)
19.09.2015 16:00 FAP 1 : 2 Sloboda (U)
19.09.2015 16:00 Metalac (K) 0 : 1 Jedinstvo Putevi
19.09.2015 09:00 Policajac 1 : 8 BASK
19.09.2015 12:30 Radnički (O) 1 : 2 Zemun
19.09.2015 10:00 Siti Sport Klub 2 : 2 Brodarac 2
19.09.2015 16:00 Internacional 1 : 1 Radnički (NB)
19.09.2015 11:00 Borac (S) 3 : 4 Dolina
19.09.2015 16:00 Unirea 1 : 6 Slavija
19.09.2015 11:00 Omladinac 2 : 2 Glogonj
19.09.2015 11:00 Strela 3 : 2 Partizan (U)
19.09.2015 11:00 Stari Tamiš 0 : 3 Borac (S)
19.09.2015 10:00 Lokomotiva 0 : 1 OFK Beograd
19.09.2015 10:00 Zemun 2 : 0 011
19.09.2015 10:00 Bežanija 0 : 1 Internacional
19.09.2015 10:00 Voždovac 9 : 0 Sinđelić
19.09.2015 10:00 Radnički NBG 0 : 4 Rad
19.09.2015 10:00 BSK Borča 2 : 1 BASK
19.09.2015 10:00 IMT 5 : 3 Brodarac
19.09.2015 15:00 Zvezdara 1 : 9 Turbina
19.09.2015 10:00 Trudbenik 2 : 1 Studentski Grad
19.09.2015 09:00 GSP Polet 1 : 2 BSK 1925
19.09.2015 13:00 Dunavac Grocka 2 : 0 Zmaj 1953
19.09.2015 13:30 Torlak 1 : 1 Seceranac Ada
19.09.2015 20:00 011 4 : 0 Banja
19.09.2015 10:00 Sopot 0 : 5 Buducnost
19.09.2015 16:00 Borac 1932 0 : 5 Osipaonica
19.09.2015 16:00 SASK 1 : 0 Budućnost
19.09.2015 16:00 7. Juli 1 : 4 Mladi radnik 1940
19.09.2015 16:00 : Bačinac
19.09.2015 16:00 Budućnost 3 : 0 Pobeda
19.09.2015 12:00 Bresje Superior 1 : 8 Sloga
19.09.2015 10:00 Brodarac 1 : 1 Novi Pazar
19.09.2015 13:00 Radnički (N) 1 : 1 Čukarički
19.09.2015 13:00 Napredak 2 : 2 Real Niš
19.09.2015 13:00 Partizan 3 : 1 OFK Hajduk
19.09.2015 12:00 Petar Puača 3 : 2 Inđija
19.09.2015 12:00 Železničar 2 : 1 Dinamo 1945
19.09.2015 12:00 Radnički (Z) 4 : 0 Kikinda 1909
19.09.2015 12:00 Spartak 6 : 3 Bečej 1918
19.09.2015 12:00 Radnički (S) 3 : 0 Bačka (BP)
19.09.2015 13:00 Internacional 0 : 3 011
19.09.2015 10:30 BSK 1925 0 : 2 BASK
19.09.2015 13:00 Nacional 3 : 6 Tutin
19.09.2015 Sloga 0 : 0 Rudar
19.09.2015 10:00 Junior 1 : 1 Apolon 4
19.09.2015 15:30 GSP Polet 1 : 1 Mladenovac
19.09.2015 12:00 Budućnost 6 : 5 IMT
19.09.2015 11:00 Senjak 4 : 1 Drina
19.09.2015 16:00 Sloga (PM) 4 : 0 AF Đokić
19.09.2015 16:00 Smederevo 1924 1 : 4 Zvižd
19.09.2015 16:00 Mihajlovac 1934 2 : 0 Šumadija
19.09.2015 16:00 Obilić 2 : 2 GFK Jasenice 1911
19.09.2015 10:00 Njerš Ištvan 3 : 0 AFK
19.09.2015 12:00 Senta 7 : 0 Subotica
19.09.2015 10:00 Banja 3 : 2 Borac
19.09.2015 13:00 Graficar 4 : 1 Vinca
19.09.2015 10:00 Sremcica 9 : 0 Jedinstvo
19.09.2015 Mladost (O) 1 : 3 Dolina
19.09.2015 Jugoslavija 3 : 0 Vojvodina
19.09.2015 10:00 Morava 1 : 3 Tabane 1970
19.09.2015 10:00 Bratstvo 0 : 3 Levač
19.09.2015 10:00 Lugomir 3 : 1 Mladi Radnik
19.09.2015 10:00 Zadrugar 2 : 2 Jedinstvo
19.09.2015 12:00 Karađorđe 2 : 4 OFK Atletiko
19.09.2015 10:00 POFK Letnjikovac 0 : 2 Radnički Stobex
19.09.2015 12:00 Donjošorac 1 : 3 Rađevac
19.09.2015 15:30 Jedinstvo 5 : 0 Dečić
19.09.2015 15:30 Igalo 2 : 0 Rudar
19.09.2015 15:30 Graficar 1 : 0 Bokelj
19.09.2015 15:30 Jezero 2 : 1 Mornar
19.09.2015 15:30 Radnicki 2 : 1 Brskovo
19.09.2015 15:30 Zeta 1 : 0 Mladost
19.09.2015 15:30 Iskra 0 : 1 Grbalj
19.09.2015 15:30 Sutjeska 2 : 1 Lovćen
19.09.2015 15:30 Budućnost 4 : 0 OFK Petrovac
19.09.2015 10:00 Mladost 1 : 2 Široki Brijeg
19.09.2015 10:00 Velež 1 : 2 Sloboda
19.09.2015 10:00 Željezničar 2 : 3 Olimpic
19.09.2015 10:00 Vitez 0 : 1 Drina
19.09.2015 10:00 Radnik 4 : 0 Travnik
19.09.2015 10:00 Borac 2 : 1 Sarajevo
19.09.2015 10:00 Slavija 2 : 1 Zrinjski
19.09.2015 10:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Čelik
19.09.2015 Velež 4 : 1 Mladost (R)
19.09.2015 Stakorina 3 : 1 Hercegovac
19.09.2015 Glasinac 2 : 2 Rudo
19.09.2015 10:00 Petar Puača 7 : 1 Inđija
19.09.2015 10:00 Spartak 3 : 1 Bečej 1918
19.09.2015 10:00 Radnički (S) 7 : 1 Bačka (BP)
19.09.2015 10:00 Železničar 0 : 1 Dinamo 1945
19.09.2015 10:00 Radnički (Z) 4 : 5 Kikinda 1909
19.09.2015 Apolon 7 : 0 Kosmet
19.09.2015 Novi Pazar : slobodan tim
19.09.2015 12:00 Tutin 2 : 2 AS
19.09.2015 slobodan tim : Slavija
19.09.2015 Kosmet 0 : 1 Tutin
19.09.2015 12:00 Kiker 5 : 1 Novi Pazar
19.09.2015 12:00 Crvena zvezda 7 : 0 FSFV
19.09.2015 13:00 OFK Beograd 1 : 2 Partizan
19.09.2015 12:00 Voždovac 2 : 1 Brodarac
19.09.2015 15:00 Čukarički 4 : 1 011
19.09.2015 10:00 Kolubara 3 : 1 Radnički (NB)
19.09.2015 10:00 PKB Kovilovo 7 : 0 Radnički (O)
19.09.2015 10:00 Proleter 2 : 3 Sloboda
19.09.2015 14:00 Borac 1932 0 : 15 Osipaonica
19.09.2015 14:00 SASK 6 : 0 Budućnost
19.09.2015 14:00 7. Juli 1 : 3 Mladi radnik 1940
19.09.2015 14:00 Budućnost 0 : 11 Pobeda
19.09.2015 14:00 Železničar Kusadak 2 : 0 Šumadija
19.09.2015 14:00 Akademija fudbala Djokić 2 : 0 Udarnik
19.09.2015 10:00 Mladi borac 9 : 0 Omladinac
19.09.2015 10:00 Bresje Superior 2 : 7 Sloga
19.09.2015 14:00 Jedinstvo 3 : 3 Napredak
19.09.2015 10:00 Radnički 7 : 2 OFK Osečina
19.09.2015 16:00 Presing 4 : 3 Petlić 2006
19.09.2015 16:00 Plana 7 : 3 AF Duljaj
19.09.2015 16:00 Cepelin 026 1 : 4 Šumadija
19.09.2015 16:00 Bačinac 1 : 3 Zvižd
19.09.2015 16:00 Sloga (PM) 0 : 0 GFK Jasenica 1911
19.09.2015 09:00 BASK 2 : 0 Institut
19.09.2015 10:00 Srem J. 3 : 0 IMT
19.09.2015 14:30 Budućnost D. 1 : 10 13.maj
19.09.2015 Spartak 0 : 2 Radnički (K)
19.09.2015 13:00 Jedinstvo Stević 2 : 7 BAK
19.09.2015 BSK 0 : 4 Borac
19.09.2015 Sloga (P) 3 : 1 Polet
19.09.2015 11:00 Jedinstvo (V) 0 : 9 Hajdučica
19.09.2015 11:00 Vršac 6 : 0 Vulturul
19.09.2015 10:00 Senta 10 : 1 Subotica
19.09.2015 11:00 Vojvodina (S) 4 : 3 Sloga (BNS)
19.09.2015 13:00 Trudbenik 4 : 0 Hajduk
19.09.2015 16:00 Torlak 3 : 2 Pionir
19.09.2015 13:00 Dorćol 2 : 0 Beograd 1929
19.09.2015 12:30 Zvezdara 1 : 13 PKB PS
19.09.2015 11:00 MIP Majdan 9 : 0 VGSK
19.09.2015 Mladost (V) 1 : 1 Borac
19.09.2015 Tempo 5 : 0 Mika Antić
19.09.2015 10:00 Bačka 12 : 0 Slavija
19.09.2015 10:00 AFK 4 : 2 Sloga
19.09.2015 10:00 Tisa 2 : 9 Jedinstvo
19.09.2015 12:30 BSK 1925 5 : 1 Radnički NB
19.09.2015 12:00 Tempo 1 : 3 Milutinac
19.09.2015 12:30 Zmaj 1953 2 : 4 13. Maj
19.09.2015 12:00 OFK Šabac 4 : 0 Jedinstvo (Š)
19.09.2015 Han Pijesak 2 : 3 Romanija
19.09.2015 Velež 0 : 6 Mladost (R)
19.09.2015 Stakorina 1 : 3 Hercegovac
19.09.2015 Glasinac 4 : 2 Rudo
19.09.2015 14:00 Mačva 3 : 0 Šabac
19.09.2015 16:00 Majdanpek 0 : 9 Mašinac
19.09.2015 11:00 Levač 0 : 7 Kolibri
19.09.2015 Spartak 5 : 2 Kikinda
19.09.2015 Sremice 7 : 0 Polet
19.09.2015 Stajićevo 0 : 10 Vojvodina
19.09.2015 10:00 POFK Savacium 15 : 0 Akademija RAĐ
19.09.2015 10:00 Karađorđe : OFK Atletiko
19.09.2015 10:00 Mačva 2005 0 : 9 OFK Šabac
19.09.2015 10:00 Radnički (K) : Mačva (Š)
19.09.2015 10:00 Donjošorac : Rađevac
19.09.2015 10:00 Radnički Obrenovac 0 : 5 Kolubara
19.09.2015 15:00 Brodarac 0 : 10 Partizan
19.09.2015 12:00 Čukarički 4 : 1 Voždovac
19.09.2015 12:00 Rad 4 : 0 Teleoptik
19.09.2015 09:00 BSK 1925 9 : 0 Dominus
19.09.2015 10:00 Studentski Grad 3 : 0 Srem Jakovo
19.09.2015 10:00 Budućnost (D) 0 : 15 Olimpik
19.09.2015 15:00 DIF 4 : 2 Ada
19.09.2015 15:00 Dorćol 1 : 3 BASK
19.09.2015 10:00 Poštar 0 : 5 Atakante
19.09.2015 11:00 Petlić 8 : 2 Hajduk
19.09.2015 10:00 Dunav (VS) 0 : 6 Lokomotiva (B)
19.09.2015 12:00 Bačka 1901 0 : 3 Arena SU
19.09.2015 10:00 Subotica '03 0 : 0 TSC
19.09.2015 Sloga 2 : 1 Plana
19.09.2015 Stari Grad 0 : 4 Kolonija
19.09.2015 Petlić 4 : 3 Bambi
19.09.2015 Kostolac 2008 0 : 5 Pinkum
19.09.2015 10:00 Jasenica 1911 2 : 0 Đokić
19.09.2015 Sloga 5 : 2 Tornjoš
19.09.2015 Horgoš 1911 3 : 1 Potisje
19.09.2015 AFK 10 : 0 Tisa
19.09.2015 09:00 Feniks 1 : 3 Obrenovac 1905
19.09.2015 09:50 Radnički 8 : 1 Duboko
19.09.2015 10:40 Posavina 10 : 0 Sloga
19.09.2015 10:00 Sloga 1 : 6 Plana
19.09.2015 10:00 Stari Grad 2 : 2 Kolonija
19.09.2015 10:00 Petlić 3 : 3 Bambi
19.09.2015 10:00 Kostolac 2008 0 : 0 Pinkum
19.09.2015 10:00 Jasenica 1911 0 : 7 Đokić
19.09.2015 16:10 Rad 0 : 0 Crveni Orao
19.09.2015 17:00 BSK 1925 6 : 0 BSK
19.09.2015 17:50 Dominus 0 : 5 OFK Beograd
19.09.2015 16:00 Fair Play 06 1 : 4 Radnički
19.09.2015 09:00 OFK Beograd 3 : 2 BSK
19.09.2015 11:00 Forza 0 : 3 Rad
19.09.2015 15:00 OLE 0 : 2 Klub 11

Rukomet

19.09.2015 18:30 Zagreb 42 : 13 Maks Strumica
19.09.2015 19:00 Spartak Vojput 26 : 32 Nexe
19.09.2015 19:00 Rudar 32 : 25 Jugović
19.09.2015 19:00 Partizan 32 : 29 Železničar 1949
19.09.2015 19:00 Sloga 28 : 21 Morava
19.09.2015 18:00 Požarevac 29 : 29 Metaloplastika
19.09.2015 19:00 Šamot 65 26 : 22 Topličanin
19.09.2015 17:00 Obilić 33 : 21 Vrbas
19.09.2015 19:00 Zlatar 29 : 33 Mokra Gora
19.09.2015 19:00 Dubočica 54 32 : 25 Crvenka
19.09.2015 18:00 Apatin 26 : 26 Hercegovina
19.09.2015 19:00 ŽSK 36 : 22 Banatski Karlovac
19.09.2015 19:00 Omladinac 31 : 34 Trepča
19.09.2015 12:00 Radnički 2 36 : 33 Mladost
19.09.2015 17:00 Novi Pazar 32 : 17 Arilje
19.09.2015 19:00 Prva Petoletka 20 : 32 Priboj
19.09.2015 19:00 Metalac 34 : 32 Napredak
19.09.2015 19:00 Mladost TSK 26 : 25 Nova Pazova
19.09.2015 19:30 Radnički (JT) 34 : 27 Slavija
19.09.2015 Smederevo 41 : 21 Gučevo
19.09.2015 16:00 Prva Iskra Barič 28 : 21 Metaloplastika 2
19.09.2015 17:30 Ruma 35 : 19 Vojka
19.09.2015 18:00 Titel 37 : 30 Radnički
19.09.2015 17:00 Gaj 8 : 18 Jabuka 2
19.09.2015 18:00 Budućnost 35 : 29 Omladinac (I)
19.09.2015 Graničar 29 : 26 Rusin
19.09.2015 Vojput 2 32 : 25 Somborelektro
19.09.2015 Sonta 29 : 26 Borac
19.09.2015 Dalmatinac 36 : 30 Sombor
19.09.2015 Obilić 24 : 23 Zrenjanin
19.09.2015 Senta 26 : 32 Partizan
19.09.2015 Gradnulica 34 : 26 Jedinstvo
19.09.2015 18:30 Minaqua Vojvodina 27 : 30 Medicinar
19.09.2015 18:00 Kikinda 17 : 31 Radnički
19.09.2015 18:00 Kučevo 35 : 31 Sloga
19.09.2015 19:00 Železničar 28 : 27 Jagodina
19.09.2015 18:30 Naisa 30 : 30 Izvor Bukovička Banja
19.09.2015 16:00 Junior 26 : 17 Mladost
19.09.2015 Laki 20 : 24 Halas Jožef
19.09.2015 Sloven 30 : 18 Ravangrad
19.09.2015 Temerin 22 : 22 Radnički
19.09.2015 Srem 41 : 30 Jadran
19.09.2015 Spartak 13 : 16 Vrbas
19.09.2015 Naftagas 23 : 20 Dolovo
19.09.2015 16:00 Apatin 31 : 18 Želja
19.09.2015 Deronje 19 : 16 Mokrin
19.09.2015 Obilić 15 : 17 Jedinstvo
19.09.2015 17:00 Hajduk 17 : 45 Radnički