Bor
Jastrebac
Timok
DFL Istok: KMF Banjica - KMF BSK 6:2
U jučeraÅ”njoj odigranoj utakmici u Beloj Palanci u okviruĀ  Druge futsal lige Istok, sastali su se novajlije u ligi KMF Banjica i KMF BSK pred oko 150 gledalaca. Viđena je dinamična i Ā neizvesna utakmica i ako krajnji rezultat tako ne govori. Domaći su krenuli veoma silovito. Prvi pogodak je viđen već Ā u 3. minutu. SmuÅ”enost gostiju koristi Stojadinović i to je 1:0 za domaće. U 10. minutu Ā Anđelković povećava na 2: 0 da bi Pejčić povisio u 14. minutu Ā prednost na 3:0. Od tog trenutka gosti se bude i kreću na sve ili niÅ”ta. U 15. minutu ĐoÅ”ić smanjuje rezultat na 3:1. Do kraja poluvremena igrači BSK nekoriste nekoliko povoljnih prilika. U tim trnucima se istakao vrtar domaćih Despotović a i stativa je bila saveznik domaćih igrača. I drugi deo utakmiceĀ je nastavljen Ā u istom ritmu. Gosti su napadali i nisu koristili brze kontre. Pogodaka nije bilo do 34. minuta. Trajković koristi joÅ” jednu greÅ”ku domaćih igrača i vraća potpunu neizvesnost u meč. Posle izvedenog brzog slobodnog udarca i uigrane akcije gosti nisu dobro postavili odbranu pa Stojadinović se naj bolje snaÅ”ao iĀ  to je 4:2 za domaće. Tada su gosti krenuli Ā da igraju igrač vratar. To se gostima nije isplatilo. Sokolović je to umeo dva puta da kazni pogodcima sa svoje polovine u 37. i 40. minutu. Na kraju pobeda zaslužena domaćina. Trener Todorović domaćina bio je zadovoljan rezultatom ali ne i igrom u jednom delu meča. Jedina mrlja na ovaj meč je bila Ā teÅ”ka povreda igrača domaćih Veljković MiloÅ”a. On je prilikom jednog pada polomio desnu ruku pa je kolima hitne pomoći prebačen u Pirotsku bolnicu.

KMF Banjica: Despotović, Sokolović N. , Pejčić, Sokolović S. Ilić, Marković, Stojadinović, Anđelković, Veljković, Cvetković i Mitić.
KMF BSK: PeÅ”ić, Ljevica, Spasić, Trajković, Stojanović, Mikić, Ristić, NeÅ”ić i ĐoÅ”ić.
Žuti kartoni: Mitić (KMF Banjica), Mikić i Spasić (KMF BSK) Sudije: Ristić S. i Veljković D. (Pirot). PrekrÅ”aji: (2*3) i (3*3).