XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 871 utakmica za dan
Nedelja, 10 April 2016

Fudbal

10.04.2016 16:00 Metalac 3 : 1 OFK Beograd
10.04.2016 16:00 Borac 1 : 1 Crvena zvezda
10.04.2016 16:00 Rad 2 : 0 Radnički (N)
10.04.2016 16:00 Vojvodina 2 : 1 Voždovac
10.04.2016 16:00 Spartak 0 : 2 Čukarički
10.04.2016 16:00 Novi Pazar 2 : 0 Radnik
10.04.2016 16:00 Jagodina 1 : 0 Javor Matis
10.04.2016 16:00 Partizan 4 : 0 Mladost
10.04.2016 15:30 Zemun 0 : 1 Sindjelić
10.04.2016 15:30 Kolubara 1 : 0 BSK Borča
10.04.2016 15:30 Inđija 1 : 1 Proleter
10.04.2016 16:00 Sarajevo 2 : 1 Radnik
10.04.2016 15:30 Jedinstvo (Ž) 1 : 0 Ozren
10.04.2016 15:30 Sloga (T) 4 : 1 Proleter
10.04.2016 15:30 Liješće 1 : 3 Borac
10.04.2016 15:30 Mladost (DS) 2 : 1 Župa
10.04.2016 15:30 Sloga Junajted 0 : 2 Rudar
10.04.2016 15:30 Mladost (BS) 1 : 0 Famos
10.04.2016 14:30 Radnički (K) 3 : 0 Jedinstvo (Bč)
10.04.2016 15:30 Dubrave 0 : 0 Mladost
10.04.2016 15:30 OFK Ravan 3 : 1 Gomjenica
10.04.2016 15:30 Budućnost 0 : 2 Sloga DIPO
10.04.2016 15:30 Sloga 1 : 1 Hajduk
10.04.2016 15:30 Mineral 13 : 1 Posavina
10.04.2016 15:30 Ozren 4 : 2 Trebava
10.04.2016 15:30 Skugrić 1 : 1 Budućnost
10.04.2016 15:30 Rudanka 5 : 2 Crvena zvijezda
10.04.2016 15:30 Zadrugar 2 : 2 Birač
10.04.2016 15:30 Jedinstvo 0 : 0 OFK Trnovica
10.04.2016 15:30 OFK Šekovići 1 : 0 Partizan
10.04.2016 15:30 Proleter 2 : 3 Lokanj
10.04.2016 15:30 Milići 1 : 3 Majevica
10.04.2016 15:30 Sloga 3 : 0 Knežopoljac
10.04.2016 15:30 Radnik Urije 1 : 4 Bratstvo
10.04.2016 15:30 Brzi 3 : 0 Kozara
10.04.2016 15:30 Partizan 1 : 1 Slaven
10.04.2016 15:30 Plamen 2 : 0 Berek 1975
10.04.2016 15:30 Omladinac 0 : 5 Mrakovica
10.04.2016 16:00 Sloboda 1 : 1 Mladost (B)
10.04.2016 16:00 Milan 3 : 0 Mladi Krajišnik
10.04.2016 16:00 Bratstvo 0 : 4 Kladari
10.04.2016 16:00 Tamaris 0 : 1 Torpedo
10.04.2016 16:00 Kozara 3 : 2 Borac (M)
10.04.2016 16:00 Borac (Š) 3 : 2 Biseri
10.04.2016 15:30 Gomionica 2 : 3 Omladinac
10.04.2016 15:30 Čelinac 6 : 0 Džaja
10.04.2016 15:30 Šnjegotina 5 : 1 Polet-Krajišnik
10.04.2016 15:30 Gorica 1 : 1 Vrbas
10.04.2016 17:00 Sloboda 2 : 6 Zvijezda
10.04.2016 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Borac
10.04.2016 17:00 Ukrina 1 : 1 Bosna
10.04.2016 17:00 Pelagićevo 3 : 1 Bratstvo
10.04.2016 17:00 Rudar 2 : 1 Mladost
10.04.2016 17:00 Crvena Zvijezda 0 : 1 Kladari
10.04.2016 17:00 Sloga 5 : 1 Crkvina
10.04.2016 15:00 Sveti Jovan 0 : 2 OFK Krbeti
10.04.2016 15:00 Slijepčevići 1 : 1 Obilić
10.04.2016 15:00 Gredice 2 : 3 Mladost (L)
10.04.2016 15:00 Mladost 2003 3 : 1 Sava 04
10.04.2016 15:00 Mladost (S) 1 : 1 Jugović
10.04.2016 15:00 Grčica 2 : 3 OFK Brezik
10.04.2016 15:00 Mladost (T) 2 : 2 Omladinac
10.04.2016 15:30 Sloga 94 3 : 0 SFK Akademac UIS
10.04.2016 15:30 Sloboda 11 : 0 Međaši
10.04.2016 15:30 Semberija 1 : 1 Novo doba
10.04.2016 15:30 Balatun 2 : 1 Jedinstvo
10.04.2016 15:30 Priboj 1 : 1 BSK Ledinci
10.04.2016 15:30 Drina 0 : 2 Sloga
10.04.2016 15:30 Miloš Obilić 3 : 0 Majevica
10.04.2016 16:00 Budućnost (P) 10 : 1 Polet
10.04.2016 16:00 Tabanci 2 : 6 Jardan
10.04.2016 16:00 Branjevo 3 : 0 Jasenica
10.04.2016 16:00 Jadar 1 : 1 Srpski Soko
10.04.2016 15:30 Moštanica 0 : 2 Podgrmeč
10.04.2016 15:30 Blatna 1 : 0 Kiseljak
10.04.2016 17:00 Kalemi 4 : 1 Romanovci
10.04.2016 17:00 Borac 5 : 1 Jablanica
10.04.2016 17:00 Polet 0 : 4 13 Skojevki
10.04.2016 17:00 OFK Laminci 1 : 1 Omladinac
10.04.2016 15:30 OFK Zborište 0 : 1 Hajduk
10.04.2016 15:30 Radnički 3 : 3 Borac (L)
10.04.2016 15:30 BSK 3 : 2 4. Juli
10.04.2016 15:30 Vučijak 6 : 0 Zadrugar
10.04.2016 15:30 Borac 1975 0 : 2 Polet
10.04.2016 15:30 Željezničar 1 : 1 Borac (K)
10.04.2016 11:00 Zadrugar 4 : 4 Bobetino Brdo
10.04.2016 11:00 Borac 3 : 2 Čelik
10.04.2016 11:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Sloboda
10.04.2016 11:00 Budućnost Red Star 2 : 2 Jedinstvo
10.04.2016 15:30 Koridor 2011 2 : 2 Stević Jovan
10.04.2016 15:30 Magnojević 2001 3 : 1 Proleter
10.04.2016 15:30 Obarska 1 : 1 Građanski
10.04.2016 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Sloboda
10.04.2016 15:30 Ljeljenča 1 : 1 Panteri
10.04.2016 15:30 OFK Magnojević 3 : 2 Omladinac
10.04.2016 15:30 Tavna 2 : 0 Modran
10.04.2016 15:30 VSK 1 : 1 OFK Batković
10.04.2016 15:30 Bjeloševac 2 : 3 Glogovac
10.04.2016 15:30 Kolektiv 2 : 0 Mladost
10.04.2016 15:30 Brodac 2 : 2 OFK Janja 2009
10.04.2016 15:30 Drina 8 : 0 Sloga
10.04.2016 10:30 Kovačići 08 2 : 1 Sava
10.04.2016 10:30 Mladen Perić 10 : 1 Semberija Gaj
10.04.2016 10:30 Sloga 4 : 0 Polet
10.04.2016 15:30 Napredak 2 : 3 Lazarevica
10.04.2016 15:30 Ljeskovac 1 : 3 Polet
10.04.2016 15:30 Čengić 0 : 3 Borac
10.04.2016 16:00 Temnić 1924 3 : 0 Ozren
10.04.2016 16:00 Moravac Orion 2 : 1 Timok
10.04.2016 16:00 OFK Bor 2 : 4 Radnički (P)
10.04.2016 16:00 Dunav 0 : 2 Dolina
10.04.2016 16:00 Borac (S) 3 : 1 Omladinac
10.04.2016 16:00 Železničar 2 : 0 Bačka 1901
10.04.2016 16:00 Brodarac 1947 2 : 1 IMT
10.04.2016 16:00 Budućnost 3 : 0 BASK
10.04.2016 11:00 Žarkovo 4 : 1 Sopot
10.04.2016 16:00 Crvena zvezda 0 : 1 Teleoptik
10.04.2016 16:00 Stepojevac Vaga 1 : 2 GSP Polet
10.04.2016 15:30 Železničar 1 : 1 Zvižd
10.04.2016 16:00 Bošnjane 3 : 0 Sloga (Ć)
10.04.2016 16:00 Poljoprivrednik 2 : 1 Jedinstvo (P)
10.04.2016 16:00 Župa 2 : 1 Levač
10.04.2016 16:00 Morava 1 : 0 Juhor
10.04.2016 16:00 Rembas 0 : 0 Kosanica
10.04.2016 16:00 Šarbanovac 1 : 2 Rtanj
10.04.2016 16:00 Napredak 3 : 1 Đerdap
10.04.2016 16:00 Pukovac 2 : 1 Moravica
10.04.2016 16:00 Rudar Alpos 3 : 2 Rudar (P)
10.04.2016 16:00 Radnički (L) 4 : 1 Kablovi
10.04.2016 16:00 Brodoremont 4 : 0 Bučje
10.04.2016 16:00 Bukovik 1 : 0 Hajduk Veljko
10.04.2016 16:00 Vranjska Banja 4 : 2 Sloga (L)
10.04.2016 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 2 Balkanski
10.04.2016 16:00 Ropotovo 4 : 1 Budućnost (P)
10.04.2016 16:00 ŽAK 0 : 2 Proleter (BK)
10.04.2016 16:00 Slavia 1 : 0 Sloga
10.04.2016 16:00 Polet 0 : 3 Jedinstvo (BK)
10.04.2016 16:00 Tekstilac 2 : 0 Radnički (S)
10.04.2016 16:00 Bačka (P) 2 : 1 Subotica
10.04.2016 16:00 Mladost (T) 1 : 0 Tisa (A)
10.04.2016 16:00 Kupinovo 0 : 1 LSK Laćarak
10.04.2016 16:00 Budućnost (SN) 5 : 1 Hajduk (B)
10.04.2016 16:00 Borac 0 : 1 Budućnost (G)
10.04.2016 16:00 ŽSK 0 : 3 Kabel
10.04.2016 16:00 PKB 1 : 0 Torlak
10.04.2016 16:00 Borac 0 : 3 Prva Iskra
10.04.2016 16:00 Baćevac 1 : 2 Grafičar
10.04.2016 16:00 Vrčin 2 : 1 Balkan
10.04.2016 11:00 Hajduk 0 : 5 BSK Batajnica
10.04.2016 16:00 Zvezdara 0 : 0 Lepušnica
10.04.2016 15:30 Borac 2 : 0 Napredak
10.04.2016 15:30 Šapine 3 : 1 GFK Jasenica 1911
10.04.2016 15:30 Homoljac 2 : 1 Rudar
10.04.2016 15:30 Basarac 1 : 0 Omladinac
10.04.2016 15:30 Rađevac 2 : 0 Sloga 1940 (BB)
10.04.2016 15:30 Provo 2 : 1 Radnički (V)
10.04.2016 15:30 Brezovica 0 : 1 Zadrugar
10.04.2016 15:30 Radnički Stobex 4 : 1 OFK Osečina
10.04.2016 15:30 Zlatibor 3 : 0 Spartak 1924
10.04.2016 15:30 Sloga (S) 0 : 1 Zlatar
10.04.2016 15:30 Polimlje 4 : 1 Ribnica
10.04.2016 15:30 Orlovac 2 : 0 Takovo
10.04.2016 15:30 Tutin 0 : 0 Trepča
10.04.2016 15:30 Arsenal 6 : 0 Omladinac (NS)
10.04.2016 15:30 Braća Vuković 1 : 2 Slavija (K)
10.04.2016 15:30 Sloboda (Č) 2 : 0 Bane
10.04.2016 15:30 Polet (T) 1 : 1 Karađorđe
10.04.2016 16:30 Partizan 1 : 0 Napredak (D)
10.04.2016 16:30 Sloga 3 : 2 OFK Bratstvo
10.04.2016 16:30 Bratstvo 7 : 0 BSK
10.04.2016 16:30 Napredak (Z) 3 : 1 OFK Batinac
10.04.2016 16:30 Kušiljevo 4 : 0 Budućnost
10.04.2016 16:30 Mladi radnik 3 : 0 Mladost (K)
10.04.2016 Sloga 2 : 0 Blagotin
10.04.2016 Mladost 1 : 0 Parunovac
10.04.2016 Mačkovac 0 : 0 Jastrebac
10.04.2016 Vinogradar 2 : 0 Gornji Stepoš
10.04.2016 Čitluk 1 : 1 13. April
10.04.2016 Gradina 1 : 4 Trajal
10.04.2016 Mladi radnik 3 : 2 Šanac
10.04.2016 Ribnik 2 : 0 Naupare
10.04.2016 16:00 Kosovac 1 : 1 NS Tatko
10.04.2016 16:00 Jug Bogdan 0 : 3 Pobeda
10.04.2016 16:00 Kaćuša 1 : 5 Jastrebac
10.04.2016 16:00 Real 0 : 2 Mladost 1982
10.04.2016 16:00 Borac 4 : 3 Dobrič
10.04.2016 16:00 Partizanski put 0 : 6 Topličanin
10.04.2016 15:30 Radnički 1924 0 : 3 Naša krila 1936
10.04.2016 15:30 Koprijan 1975 1 : 4 Rasovača
10.04.2016 15:30 Zemljoradnik 2 : 1 Radnički 1947 (Č)
10.04.2016 16:00 Nemetali 4 : 1 Rudna Glava
10.04.2016 16:00 Radnički 1 : 1 Sloga
10.04.2016 16:00 Majdanpek 2 : 1 BSK
10.04.2016 16:00 Polom 0 : 1 Branik
10.04.2016 16:00 Čubra 2 : 2 Zlot
10.04.2016 11:00 Ključ 3 : 1 Blizna
10.04.2016 16:00 Deli Jovan 2 : 2 Krivelj
10.04.2016 OFK Knjaz 1 : 1 Rudar
10.04.2016 16:00 Trebič 2 : 1 Vratarnica
10.04.2016 Svrljiška Topla 0 : 1 Osnić
10.04.2016 Polet 1 : 3 Grlište
10.04.2016 ŠSK 4 : 2 Sloga
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Padež
10.04.2016 16:00 Napredak 2 : 3 Mladost
10.04.2016 16:00 Željuša 2 : 4 Borac
10.04.2016 OFK Alakince 4 : 0 Levosoje
10.04.2016 Pavlovac 1 : 0 Levosoje Talenat
10.04.2016 Lugina 3 : 0 Corrotica
10.04.2016 15:30 Trešnjevka 3 : 1 Bukuroca
10.04.2016 15:30 Kumarevo 1 : 2 Vučje
10.04.2016 15:30 Šumadija 4 : 1 Radnički (P)
10.04.2016 15:30 Plantaža 1 : 1 Čekmin
10.04.2016 15:30 Omladinac 2 : 2 Umac
10.04.2016 15:30 Brza 3 : 4 Sloga (L)
10.04.2016 15:30 Železničar 2 : 0 Zloćudovo
10.04.2016 15:30 Mladost V 6 : 3 Sloboda D.B
10.04.2016 15:30 Progres 0 : 2 GFK Dubočica
10.04.2016 15:30 Mladi Borac 1 : 4 Jedinstvo GS
10.04.2016 16:00 Mramor 1 : 1 Radnički
10.04.2016 16:00 Budućnost 2 : 1 Proleter
10.04.2016 16:00 Morava 3 : 1 Palilulac
10.04.2016 16:00 Brzi Brod 2 : 0 OFK Niš
10.04.2016 16:00 Vulkan 2 : 1 Mladost
10.04.2016 16:00 Jedinstvo (GM) 5 : 1 Vrtište
10.04.2016 16:00 Aluminjum 2 : 2 Crvena zastava
10.04.2016 16:00 Rudar 2 : 0 Sloboda
10.04.2016 16:00 Crvena zvezda 4 : 1 Mladost (V)
10.04.2016 16:00 Vulturul 1 : 0 Budućnost (A)
10.04.2016 16:00 Vladimirovac 0 : 10 Dinamo 1945
10.04.2016 16:00 Vojvodina 4 : 1 Jedinstvo Stević
10.04.2016 16:00 Partizan (G) 1 : 1 Jugoslavija
10.04.2016 16:00 Polet 6 : 0 Mladost
10.04.2016 16:00 Crvena zvezda 7 : 1 Naftagas
10.04.2016 16:00 Vojvodina 1928 1 : 1 Kikinda 1909
10.04.2016 16:00 Zadrugar 3 : 2 Napredak
10.04.2016 16:00 Roham 0 : 2 Borac Aleksandrovo
10.04.2016 16:00 Radnički 1911 0 : 1 Bilećanin
10.04.2016 16:00 Terekveš 1 : 1 Rusin
10.04.2016 16:00 Hajduk 2 : 0 BSK
10.04.2016 16:00 Omladinac (D) 1 : 1 Radnički 1918
10.04.2016 16:00 Lipar 3 : 1 OFK Šikara
10.04.2016 16:30 Sloga 1 : 0 Njegoš
10.04.2016 16:30 Eđšeg 0 : 6 Panonija IM Topola
10.04.2016 16:30 Jadran 3 : 0 Obilić
10.04.2016 16:30 Bačka 3 : 1 Preporod
10.04.2016 16:30 Bajša 4 : 1 Vinogradar
10.04.2016 16:00 Jedinstvo (M) 4 : 3 Rudar
10.04.2016 16:00 Hajduk (D) 2 : 1 Sloven
10.04.2016 16:00 Hajduk 1925 Podunavac 2 : 0 Podrinje
10.04.2016 16:00 Jadran 1 : 0 Hrtkovci
10.04.2016 16:00 OFK Brestač 1 : 3 OFK Zeka Buljubaša
10.04.2016 16:00 Donji Petrovci 1 : 0 Graničar 1924
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Mladost
10.04.2016 16:00 Mladost (B) 0 : 0 Napredak
10.04.2016 16:00 Veliki Borak 3 : 3 Radnički
10.04.2016 10:00 Borac 4 : 1 OFK Borac
10.04.2016 16:00 Budućnost 1 : 0 Šumadija
10.04.2016 16:00 Borac 2 : 0 Zmaj 1953
10.04.2016 16:00 Pionir 0 : 3 Milutinac
10.04.2016 11:00 13. maj 0 : 2 Sindjelić 2012
10.04.2016 16:00 PKB Kovilovo 1 : 3 Banja
10.04.2016 16:00 Dunav 3 : 1 Policajac
10.04.2016 12:30 Brodarac 2 : 2 Komgrap
10.04.2016 16:00 Boleč 1 : 2 Velika Krsna
10.04.2016 10:00 Kosmaj 1 : 2 Mladenovac
10.04.2016 16:00 Pinosava 1 : 2 Ropočevo
10.04.2016 16:00 Dunavac 2 : 0 Kovačevac
10.04.2016 15:30 Železničar 5 : 1 Osipaonica
10.04.2016 15:30 Udarnik 1 : 0 Sloboda
10.04.2016 15:30 Borac (R) 2 : 0 Sloga
10.04.2016 15:30 SASK 1 : 4 7. Juli
10.04.2016 15:30 Bresje Superior 0 : 1 Budućnost
10.04.2016 15:30 Mladi radnik 4 : 0 Šumadija
10.04.2016 15:30 Vojvoda Milenko 2 : 0 Krilaš
10.04.2016 15:30 Sloga (B) 5 : 1 Železničar
10.04.2016 15:30 Integral 1 : 2 Dizel
10.04.2016 15:30 Petar Dobrnjac 4 : 1 Sloga (Ć)
10.04.2016 15:30 Rudar 0 : 0 Đerdap
10.04.2016 15:30 Borac 2 : 0 Napredak
10.04.2016 15:30 Budućnost 2 : 1 Mlava
10.04.2016 15:30 Trnava 1 : 1 Šumadija
10.04.2016 15:30 Banja 5 : 2 Šatornja
10.04.2016 15:30 Pobeda 3 : 0 Karađorđe
10.04.2016 15:30 ŽSK 2 : 0 Prvi srpski ustanak
10.04.2016 15:30 Borac 3 : 2 Vitlina-Bokanja
10.04.2016 15:30 Junkovac 1 : 0 Vinča
10.04.2016 15:30 BSK 2 : 1 Lepenica
10.04.2016 15:00 Perućac 1 : 1 Savinac
10.04.2016 15:00 Višesava 0 : 4 Ariljska rampa
10.04.2016 15:00 Sevojno 3 : 1 Polet
10.04.2016 16:30 Mladost (P) 6 : 0 Jadar
10.04.2016 16:30 BMR Petlovača 1 : 0 Antimon
10.04.2016 16:30 Hajduk Stanko 2 : 2 Lipolist
10.04.2016 16:30 Borac (V) 2 : 2 Drina
10.04.2016 16:30 Podrinje 1 : 1 Borac (L)
10.04.2016 16:00 Kačer 4 : 2 Kolubara
10.04.2016 16:00 Tešnjar 1 : 1 ZSK
10.04.2016 16:00 Joševa 0 : 2 Tulari
10.04.2016 16:00 Sovljak 3 : 1 Tvrdojevac
10.04.2016 16:00 Mladost 5 : 1 Polet
10.04.2016 16:00 Partizan 1 : 3 Pobeda
10.04.2016 16:00 Šumadinac 0 : 3 Jadran
10.04.2016 13:00 Srbija 0 : 1 Budućnost
10.04.2016 16:00 Vodojaža 3 : 0 Jedinstvo
10.04.2016 16:00 Mladost 2 : 1 Kolonija
10.04.2016 16:30 Real 2 : 1 Gruža
10.04.2016 16:30 Polet 2 : 2 Mataruge
10.04.2016 16:30 Granit 1 : 0 Ribnica
10.04.2016 16:30 Stubal 2 : 2 Radnički
10.04.2016 16:30 Borac 3 : 1 Budućnost
10.04.2016 16:30 Ibar 1 : 6 Pazar Juniors 2011
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 4 : 3 Slatina
10.04.2016 16:00 Miokovci 1 : 0 Spartak
10.04.2016 16:00 Backovac Junajted 1 : 5 Mladost
10.04.2016 16:00 Majdan 0 : 2 Donja Vrbava
10.04.2016 16:30 Polet 1 : 0 Javor
10.04.2016 16:30 Šumadija 2 : 1 Istok 63
10.04.2016 16:30 Napredak (Sv) 4 : 1 Omladinski
10.04.2016 16:30 Mladost (S) 6 : 1 Supska
10.04.2016 16:30 Moravac 2 : 1 Omladinac
10.04.2016 16:30 Hajduk 0 : 0 Rudar (SR)
10.04.2016 Mladost (D) 2 : 1 Šumadinac
10.04.2016 Morava 1 : 0 Mladost (G)
10.04.2016 Crni Vrh 6 : 1 Napredak (SL)
10.04.2016 Kolare 4 : 1 Kupinovac
10.04.2016 Blagotin 2 : 2 Osaonica
10.04.2016 Ursule 1 : 0 Sloga
10.04.2016 16:30 OFK Gnjila 3 : 2 Kamenorezac 76
10.04.2016 16:30 Beli Orlovi 2 : 1 14. Oktobar
10.04.2016 16:30 Donji Kopaonik 8 : 0 Varvarin
10.04.2016 16:30 Rubin (DS) 2 : 1 Polet 57
10.04.2016 16:30 Mladost 3 : 1 Sloga
10.04.2016 16:30 Trudbenik 2 : 1 Stari Trstenik
10.04.2016 16:00 Borac 2 : 0 BSK
10.04.2016 11:00 Tempo 2 : 4 Vukašinovac
10.04.2016 16:00 Planinac 2015 0 : 0 OFK Sloga
10.04.2016 16:00 Crvena zvezda 3 : 0 OFK Rutevac 1908
10.04.2016 16:00 Pobeda 1976 2 : 4 Jedinstvo GVD
10.04.2016 16:00 Sloga (K) 2 : 1 OFK Draževac
10.04.2016 Marina Kutina 1 : 6 Moravac (Č)
10.04.2016 Pobeda 1 : 4 Moravac (ZT)
10.04.2016 Dušnik 3 : 0 Toplica
10.04.2016 4. Juli 3 : 2 Knežica
10.04.2016 Klisura 1 : 1 Grkinja
10.04.2016 16:00 Lovćen 2 : 0 Napredak
10.04.2016 16:00 Lokomotiva 1 : 7 Mala Vrbica
10.04.2016 16:00 Koča Andjelković 2 : 2 Egeta
10.04.2016 16:00 Rtkovo 2 : 0 Omladinac
10.04.2016 16:00 Pontes 5 : 3 Milutinovac
10.04.2016 16:00 Pobeda 1 : 0 Lokomotiva
10.04.2016 16:00 Dragoš 3 : 1 Jerma
10.04.2016 16:00 Temac 1 : 0 Sloga
10.04.2016 15:30 OFK Morava 3 : 0 Morava
10.04.2016 16:00 Banat (I) 1 : 1 Hajdučica
10.04.2016 16:00 Borac (VS) 0 : 1 Ratar
10.04.2016 16:00 Karaš (K) 1 : 0 Dunav
10.04.2016 16:00 Vojvodina (CC) 4 : 0 Ševac
10.04.2016 16:00 Vojvodina (S) 4 : 1 Borac (VG)
10.04.2016 16:00 Karaš (J) 4 : 3 Jedinstvo
10.04.2016 16:00 Potporanj 3 : 1 Partizan (K)
10.04.2016 16:00 Strela 2 : 2 Budućnost
10.04.2016 16:00 Dolovo 5 : 1 Borac
10.04.2016 16:00 BSK Bavanište 3 : 0 Omladinac
10.04.2016 16:00 Spartak 3 : 2 Unirea
10.04.2016 16:00 Pobeda 0 : 5 Glogonj
10.04.2016 16:00 Stari Tamiš 1 : 0 Omladinac
10.04.2016 16:00 Napredak 1 : 2 Omladinac
10.04.2016 16:00 Vojvodina (NM) 4 : 2 Delija
10.04.2016 16:00 1.Oktobar 1 : 2 Vojvodina (B)
10.04.2016 16:00 Proleter 3 : 2 Bega
10.04.2016 16:00 Terekveš 5 : 2 2. Oktobar
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Budućnost
10.04.2016 16:00 Rusanda 6 : 1 Proleter
10.04.2016 16:00 ASK 2 : 0 Potisje
10.04.2016 16:00 Naftagas 1 : 1 Omladinac
10.04.2016 16:00 OFK Gradnulica 2 : 1 ŽFK Banat
10.04.2016 16:00 MSK 1 : 0 Jedinstvo
10.04.2016 16:00 OFK Klek 0 : 2 Lehel
10.04.2016 16:00 Partizan 2 : 0 KFK Kula
10.04.2016 16:00 Aleksa Šantić 3 : 1 OFK Metalac
10.04.2016 16:00 Hajduk Junior 3 : 0 Jedinstvo 1947
10.04.2016 16:00 Graničar 6 : 0 Telečka
10.04.2016 16:00 Dinamo 0 : 4 Dunav
10.04.2016 16:30 Elektrovojvodina 9 : 1 Bratstvo
10.04.2016 16:30 Solid 7 : 3 Lokomotiva
10.04.2016 16:30 Čantavir 4 : 0 Palić
10.04.2016 16:30 Udarnik Višnjevac 3 : 1 Bikovo
10.04.2016 16:30 Hajduk 2 : 3 Žednik
10.04.2016 16:00 Borac (M) 8 : 0 Hajduk 1932
10.04.2016 16:00 Fruškogorac 0 : 1 Omladinac
10.04.2016 16:00 Borac (K) 4 : 0 Obilić 1993
10.04.2016 16:00 Sloboda 3 : 1 PSK Putinci
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Borac (S)
10.04.2016 16:00 Noćaj 1 : 4 Graničar
10.04.2016 16:00 Sloga 1 : 1 Radnički
10.04.2016 Budućnost 1 : 1 Iskra
10.04.2016 16:00 Hajduk 2 : 4 Mladost
10.04.2016 Jedinstvo 0 : 4 Obilić (Zmajevo)
10.04.2016 16:00 Obilić (Vilovo) 0 : 1 Bačka
10.04.2016 16:00 Mladost Radost 0 : 3 Sloga
10.04.2016 16:00 Bačka 0 : 3 Krivanj
10.04.2016 16:00 Neštin 2 : 1 Bački Hajduk
10.04.2016 16:00 Maglić 4 : 1 Labudnjača
10.04.2016 16:00 Slavija 1 : 1 Borac
10.04.2016 16:00 Naša Zvezda 2 : 2 Soko
10.04.2016 15:30 Sremac 0 : 6 Kabel - Štrand
10.04.2016 15:30 Borac 0 : 1 RFK Novi Sad 1921
10.04.2016 15:30 Tatra 4 : 3 Bačka
10.04.2016 16:00 Dunavac 0 : 1 Dedinje
10.04.2016 16:00 Minel 0 : 2 Heroj Polet
10.04.2016 16:00 Sveti Stefan 1 : 1 Sparta
10.04.2016 16:00 Crvenka 2 : 2 Rekreativo 011
10.04.2016 16:00 Busije 2 : 2 Studenski Grad
10.04.2016 16:00 BUSK 3 : 0 Atakante
10.04.2016 16:00 Posavac 0 : 1 Šećeranac Ada
10.04.2016 16:00 OFK Petrovčić 1 : 2 Šumadinac
10.04.2016 15:30 Mladost 1948 0 : 2 Jasenica
10.04.2016 15:30 Obilić 0 : 3 Polet
10.04.2016 15:30 Kurjače 3 : 2 Mlava (B)
10.04.2016 15:30 Braničevo 1 : 1 Vihor
10.04.2016 15:30 Napredak 1934 2 : 1 Borac (K)
10.04.2016 15:30 Polet (B) 2 : 1 Jedinstvo (Lj)
10.04.2016 15:30 Napredak (B) 0 : 3 Jedinstvo (D)
10.04.2016 15:30 Desine 6 : 1 Napredak (P)
10.04.2016 15:30 Zadrugar 2 : 3 Omladinac (Š)
10.04.2016 15:30 Radnik 4 : 1 Rade Milošević
10.04.2016 15:30 Radnički 2 : 3 Rudar
10.04.2016 15:30 Dragoš 2 : 0 Polet
10.04.2016 15:30 BSK 2 : 2 Omladinac (S)
10.04.2016 15:30 Mladost 3 : 1 Bata Bulić
10.04.2016 15:30 Mladost MG 2 : 2 Mladost (R)
10.04.2016 15:30 Marjan 2 : 2 Sloga
10.04.2016 15:30 Kotlenik 0 : 3 BSK
10.04.2016 15:30 Mladost Crni Kao 2 : 3 Crvena zvezda
10.04.2016 11:00 Karađorđe Vučić 2 : 3 Lokomotiva
10.04.2016 15:30 Kusovac 1 : 2 Bare
10.04.2016 15:30 Jasenica 3 : 2 Šumadinac (N)
10.04.2016 15:30 Misača 0 : 4 Šamot
10.04.2016 15:30 Šumadinac (S) 3 : 2 Ranilović
10.04.2016 15:30 Proleter 6 : 0 Žabare
10.04.2016 15:30 Mladi rudar 3 : 0 B 2000
10.04.2016 15:30 Kopljari 2 : 3 Partizan
10.04.2016 15:30 Budućnost 0 : 1 Sloga
10.04.2016 16:30 Vojvoda Stepa Step. 3 : 1 Radnički
10.04.2016 16:30 Rankovac 2 : 0 Dobrava
10.04.2016 16:30 Jevremovac 3 : 2 Trešnjevka
10.04.2016 16:30 Karađorđe 2 : 0 Mrovska
10.04.2016 16:30 Mladost 2013 2 : 3 Cerić
10.04.2016 16:30 Krasava 0 : 4 Cer
10.04.2016 16:30 Vidojevica 5 : 1 Velika Reka
10.04.2016 16:30 Milan Orlić 2 : 1 Cerova
10.04.2016 16:30 Gučevo 4 : 0 Mladost (DB)
10.04.2016 16:30 Borac 3 : 1 Crnča
10.04.2016 16:30 Stolice 3 : 1 Studenac
10.04.2016 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Sloga (S)
10.04.2016 16:30 Proleter 4 : 3 Borac
10.04.2016 16:30 Mladost (MM) 3 : 2 Gorki
10.04.2016 16:30 Budućnost (Z) 2 : 1 Duško
10.04.2016 16:30 Torpedo 1924 3 : 0 Drina
10.04.2016 16:30 Budućnost (PD) 2 : 4 Mladi Borac
10.04.2016 16:30 Sloga 5 : 4 Cer
10.04.2016 16:30 Omladinac 2013 2 : 3 Milicionar
10.04.2016 16:00 Komanice 2 : 0 Jadar 2013
10.04.2016 16:00 Gradac 0 : 4 Milenko Pavlović
10.04.2016 16:00 Iskra 6 : 0 Liplje
10.04.2016 16:00 Borac 3 : 1 Ribnikar
10.04.2016 16:00 Rajac 3 : 1 Mladost
10.04.2016 16:00 Kolubara 2 1 : 0 Popadić
10.04.2016 16:00 Polet (DL) 2 : 1 Crvena Jabuka
10.04.2016 16:00 Polet (T) 1 : 1 Rubribreza
10.04.2016 16:00 Rudar 1 : 0 Proleter
10.04.2016 16:00 OFK Stublenica 1 : 4 Gunjevac
10.04.2016 16:00 Stepanje 1 : 3 Radnik
10.04.2016 16:00 Šumadija 1934 1 : 0 Kremenac
10.04.2016 16:00 OFK Žeželj 1 : 2 Seljak
10.04.2016 16:00 Azbest 4 : 0 Divostin
10.04.2016 16:00 Kutlovo 3 : 0 Zastava
10.04.2016 16:00 Botunje 2 : 3 Hajduk
10.04.2016 16:30 Morava 3 : 2 Tavnik
10.04.2016 16:30 Budućnost 1 : 0 Proleter
10.04.2016 16:30 Jedinstvo 0 : 3 Zvezda
10.04.2016 16:30 Šumadija 2 : 2 Kraljevo Hajduk
10.04.2016 16:30 Vrnjci 3 : 3 Napredak
10.04.2016 16:30 Magnohrom 2 : 1 Lazac
10.04.2016 15:30 Šumadija 2 : 3 Takovski Ustanak
10.04.2016 15:30 Jablanica 3 : 2 Ozremica
10.04.2016 15:30 Brezak 2 : 1 Sparta Grabovica
10.04.2016 15:30 Mladost 09 0 : 6 Ozrem PMH
10.04.2016 15:30 Omladinac 4 : 1 Šilopaj
10.04.2016 16:00 Vrbovac 3 : 0 Hajduk Veljko 1934
10.04.2016 15:30 Kolarac 3 : 0 Omladinac
10.04.2016 15:30 Drugovac 0 : 1 Podunavac
10.04.2016 15:30 Lunjevac 1 : 5 Landol
10.04.2016 16:30 Gorušica 4 : 2 Gradina
10.04.2016 16:30 Jelica 1 : 1 Prilike
10.04.2016 16:30 Brezova 3 : 5 LFK Mladost
10.04.2016 16:30 Voćar 3 : 2 Jedinstvo
10.04.2016 16:30 Tisa B 1 : 0 Tromedja
10.04.2016 16:30 Jedinstvo (SK) 1 : 0 Šampion
10.04.2016 16:30 Graničar 2 : 2 Jadran
10.04.2016 16:30 Slavija 2 : 1 Čoka
10.04.2016 Moravac 1948 2 : 3 Mladost
10.04.2016 Proleter DV 2 : 1 Delijski Vis
10.04.2016 AZ Borac 2014 0 : 1 Sloga 1948
10.04.2016 Morava 2 : 1 Čegar 1946
10.04.2016 Čegar 2013 1 : 2 Stevan Nešticki
10.04.2016 Supovac 5 : 2 Durlan siti
10.04.2016 16:00 Smedovac 0 : 0 Urovica
10.04.2016 11:00 Miloševo 4 : 1 OFK Sikole
10.04.2016 11:00 Malajnica 3 : 0 Ratar
10.04.2016 16:00 Slatina 1 : 2 Polet
10.04.2016 16:00 OFK Tamnič 5 : 0 Kovilovo
10.04.2016 16:00 Graničar 3 : 0 Rečka
10.04.2016 15:30 Rudar 6 : 2 Prijatelji
10.04.2016 15:30 Lugovi 0 : 2 Planinac
10.04.2016 15:30 Strelac 0 : 2 Prijevor
10.04.2016 15:30 Mladost 4 : 3 Kej
10.04.2016 15:30 Jedinstvo 5 : 3 BIP
10.04.2016 15:30 Morava 2 : 6 Parmenac
10.04.2016 16:00 Sloboda 2 : 1 Pobeda
10.04.2016 16:00 Njegoš B 0 : 3 Tomislavci
10.04.2016 16:00 Posavina 0 : 3 Omladinac
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 2 : 4 OFK Urovci
10.04.2016 16:00 Belo Polje 2 : 1 Vukićevica
10.04.2016 16:00 Partizan-Draževac 1 : 2 Krtinska
10.04.2016 16:00 Duboko 3 : 1 Borac
10.04.2016 16:00 Ljubinić 0 : 4 Zvezda-Konatice
10.04.2016 16:00 Trstenica 1 : 4 Rvati
10.04.2016 17:00 Bistrica 2 : 0 Šumadija
10.04.2016 17:00 BSK 0 : 1 OFK Radnički
10.04.2016 17:00 Polet 5 : 1 Borac
10.04.2016 17:00 Budućnost 4 : 0 Sloga
10.04.2016 17:00 Rudar 5 : 0 Sloboda
10.04.2016 14:00 Vojvoda 3 : 1 OFK Slatina
10.04.2016 16:30 OFK Rogača 1 : 3 Rudar 2012
10.04.2016 16:30 Mladost (G) 0 : 2 Vis
10.04.2016 16:00 Vlaška 1950 2 : 3 Ivanča
10.04.2016 16:00 OFK Student 7 : 2 Borac
10.04.2016 16:00 Omladinac 0 : 3 Markovac
10.04.2016 16:00 Sloga 3 : 5 Šumadija 1962
10.04.2016 16:00 Napredak 2 : 2 Šepšin
10.04.2016 16:00 Heroj 1 : 4 Budućnost
10.04.2016 16:00 Buljane 5 : 1 Jedinstvo
10.04.2016 16:00 Popovac 2 : 0 Sloboda
10.04.2016 16:00 ISK Izvor 3 : 1 Vihor
10.04.2016 16:00 Zemljoradnik 6 : 1 Razvitak
10.04.2016 16:30 Resava 2 : 3 Sindjelić
10.04.2016 16:30 15. Avgust 1950 5 : 0 Zelenika
10.04.2016 16:30 Šantarovac 2 : 1 Morava
10.04.2016 16:30 Crnovršanin 0 : 6 Bresje
10.04.2016 16:30 Trnava 2 : 0 OFK Borac
10.04.2016 16:30 Omladinac 3 : 2 Sloboda
10.04.2016 16:30 Hajduk 1 : 1 Partizan
10.04.2016 16:30 Jedinstvo 5 : 1 Belica
10.04.2016 11:00 Rujišnik 2 : 2 Omladinac
10.04.2016 11:00 Stragari 1 : 4 Velika Drenova
10.04.2016 11:00 Rudar 1 : 4 Todorovce
10.04.2016 15:30 Badince 1 : 3 Pomoravlje
10.04.2016 11:00 Atletiko 4 : 0 Gornje Krajince
10.04.2016 16:00 Radnički 1927 2 : 1 Vinogradar
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Hajduk
10.04.2016 16:00 Banat 1 : 0 Pobeda
10.04.2016 16:00 Janošik 1 : 2 Solunac
10.04.2016 Tisa 1933 0 : 4 OFK Stajićevo
10.04.2016 16:00 Mladost (B) 1 : 0 Vojvodina
10.04.2016 16:00 Planinac 7 : 1 Fruškogorac
10.04.2016 16:00 Polet 3 : 1 27. Oktobar
10.04.2016 16:00 Mladost (P) 2 : 5 Car Uroš
10.04.2016 16:00 Jedinstvo (R) 5 : 3 Sremac
10.04.2016 16:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Fruška Gora
10.04.2016 16:00 Sloga 2 : 1 Graničar
10.04.2016 Hajduk 11 : 0 Jedinstvo (Lj)
10.04.2016 Bratstvo 1 : 3 Jednota
10.04.2016 OFK Bikić 5 : 3 OFK Bačinci
10.04.2016 Graničar 6 : 1 Sremac
10.04.2016 Borac 2 : 1 OFK Bingula
10.04.2016 Omladinac 1 : 2 Sinđelić
10.04.2016 15:30 Vitez 1 : 3 Graničar
10.04.2016 15:30 Sloven 0 : 3 Lovac
10.04.2016 15:30 Mladost 3 : 1 Sremac
10.04.2016 15:30 Kameni 3 : 2 Srem
10.04.2016 16:00 Grgurevci 0 : 3 Borac (VR)
10.04.2016 16:00 Borac (R) 1 : 4 Sloga (Z)
10.04.2016 16:00 Napredak 0 : 0 Srem
10.04.2016 16:00 OFK Bosut 2 : 2 BSK
10.04.2016 16:00 Sremac 0 : 0 Poletarac
10.04.2016 16:00 Sloboda 1 : 1 Sloga (Č)
10.04.2016 15:00 Fruškogorac 3 : 0 ČSK Čortanovci
10.04.2016 15:00 Sloga 3 : 0 Borac
10.04.2016 15:00 Borac : Dunav
10.04.2016 15:00 Polet 0 : 3 Železničar
10.04.2016 15:30 Pobeda 2 : 0 Dunavac
10.04.2016 15:30 Proleter 4 : 2 Sloga (Dr)
10.04.2016 15:30 Sopot 1 : 0 Dunav
10.04.2016 15:30 Ljubičevo 2 : 2 Stig 1955
10.04.2016 15:30 Metalac 3 : 1 Sloga (Du)
10.04.2016 15:30 Brana Paunović 0 : 8 Mladost (R)
10.04.2016 15:30 Mladost (L) 1 : 1 Omladinac B
10.04.2016 15:30 Radnik 1 : 1 BSK
10.04.2016 15:30 7. juli 2 : 5 Omladinac
10.04.2016 10:00 Partizan 12 : 0 Bečevica
10.04.2016 10:00 Polet 5 : 2 Kotlenik
10.04.2016 10:00 Beli Orlovi 1 : 3 Jedinstvo
10.04.2016 11:00 Maskar 0 : 3 Radoje Domanović
10.04.2016 15:30 Trešnjevica 4 : 4 Brezovac
10.04.2016 11:00 Zablaće 0 : 1 Miloš Pocerac 2013
10.04.2016 11:00 Korman 4 : 1 Žabar
10.04.2016 11:00 Mladost 0 : 5 Sava
10.04.2016 11:00 Jedinstvo 0 : 5 Galeb
10.04.2016 16:30 Sloga 1949 4 : 0 Verko
10.04.2016 16:30 Torpedo 1 : 1 Petrovac 74
10.04.2016 16:30 Mladost (B) 7 : 4 Dragojevac
10.04.2016 16:30 Sloga (R) 1 : 2 Skupljen 2013
10.04.2016 16:30 Sloga Trgošped 0 : 3 Hajduk
10.04.2016 11:00 Grušić 0 : 0 Volujac
10.04.2016 11:00 Mladost (S) 0 : 3 Šipurske livade
10.04.2016 OFK Donja Ljuboviđa 0 : 1 Sloga DB
10.04.2016 Azbukovica 6 : 0 Vrhpolje
10.04.2016 16:30 Jadar 1961 1 : 0 Hajduk
10.04.2016 11:00 Bair 0 : 2 Premijer
10.04.2016 11:00 Mladost 2 : 7 Stojan Lazarac
10.04.2016 11:00 Šumice 2 : 3 Napredak (BP)
10.04.2016 16:00 OFK Brđanac 3 : 1 Bujačić
10.04.2016 16:00 Rakac Stave 1 : 2 Kotešica
10.04.2016 16:00 Beloševac 3 : 3 OFK Povlen
10.04.2016 16:00 Mali korak 5 : 0 Paune
10.04.2016 16:00 Dupljaj 2 : 1 Zadrugar
10.04.2016 11:00 Mladi radnik 1 : 3 Lukavac
10.04.2016 16:00 Toplica 2 : 1 Mladost
10.04.2016 16:00 Gornji Lajkovac 3 : 0 Babajić
10.04.2016 16:00 Orao 0 : 2 Stari drugari
10.04.2016 16:00 Paštrić 0 : 2 Vojvode
10.04.2016 16:00 Tolić 1 : 2 Gornji Mušić
10.04.2016 16:30 Mladost 6 : 2 Sloga
10.04.2016 16:30 Strmovo 1968 2 : 3 Nepričava
10.04.2016 16:00 Čučuge 5 : 0 Murgaš 2012
10.04.2016 11:00 Zvizdar 0 : 7 OFK Paljuvi
10.04.2016 11:00 Dokmir 0 : 1 Šarbane
10.04.2016 13:30 Sloga 1 : 2 Omladinac
10.04.2016 11:00 Kolubara 2 : 0 Strelac 001
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 0 : 4 OFK Takovo
10.04.2016 16:00 Brgule 0 : 1 Vrelo
10.04.2016 16:00 Borac 0 : 2 Bukorovac
10.04.2016 16:00 Mladost Teferič 1 : 4 Erdoglija
10.04.2016 16:00 Šumarice 2008 4 : 3 Dobrača
10.04.2016 16:30 Zgodačica 1 : 1 Lasta
10.04.2016 11:00 Jovo Kursula 3 : 0 Morava
10.04.2016 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Mladost 1981
10.04.2016 16:30 Studen Vitez 2 : 1 Žiča
10.04.2016 16:30 Progorelica 1 : 1 Bogutovačka Banja
10.04.2016 14:00 BSK 2014 1 : 1 Omladinac
10.04.2016 16:30 Mineral 2015 5 : 0 Musina reka
10.04.2016 15:30 Udarnik 5 : 0 BSK
10.04.2016 15:30 Pomoravlje 0 : 1 Budućnost
10.04.2016 15:30 Napredak 6 : 2 Proleter
10.04.2016 15:30 Sloga 2 : 4 Pečanica
10.04.2016 15:30 Ram 0 : 4 Dunavac
10.04.2016 15:30 Kumane 4 : 0 Srednjevo
10.04.2016 15:30 Baštovan 2015 1 : 1 Mladi Borac
10.04.2016 15:30 Sirakovo 5 : 0 Pek
10.04.2016 15:30 Štitari 0 : 9 Zdravinje
10.04.2016 15:30 Mladost VPD 4 : 2 Jablanica
10.04.2016 15:30 Modrica 1 : 7 Zmajevac
10.04.2016 15:30 Polet 2 : 1 Polet
10.04.2016 15:30 Mladost 2015 3 : 2 Grkljane
10.04.2016 11:00 Grkljane 4 : 3 Lipovac
10.04.2016 11:00 Mudrakovac 1 : 1 Polet
10.04.2016 11:00 Polet 3 : 0 Modrica
10.04.2016 11:00 Zmajevac 1 : 3 Mladost VPD
10.04.2016 11:00 Jablanica 2 : 3 Štitari
10.04.2016 16:00 Dedina 2 : 1 Konjuh
10.04.2016 16:00 Meševo 7 : 0 Kruševica
10.04.2016 16:00 Vratare 1 : 4 Knez Lazar
10.04.2016 16:30 Pepeljevac 1947 1 : 2 Vratare
10.04.2016 16:30 Kruševica 0 : 2 Dedina
10.04.2016 16:30 Konjuh 0 : 3 Gaglovo
10.04.2016 Jednota 1950 3 : 0 Proleter
10.04.2016 Slavija 0 : 0 Borac
10.04.2016 Budućnost 4 : 0 Sloga
10.04.2016 16:00 Lauš 1 : 4 Sečica
10.04.2016 16:00 Omladinac 1 : 2 Lazarica
10.04.2016 16:00 Borac 1 : 4 Blagaja
10.04.2016 13:30 Dobrinjac 1 : 2 Ježevica
10.04.2016 16:00 Plavi Tok 2 : 1 Duškovci
10.04.2016 13:30 Avijatičar Vranjani 4 : 1 Bakionica
10.04.2016 13:00 Glumač 1 : 2 Trešnjica
10.04.2016 13:30 Gorobilje 4 : 0 Pobeda
10.04.2016 15:30 Pobeda 4 : 1 Badnjevac
10.04.2016 15:30 Udarnik 2 : 0 Napredak
10.04.2016 15:30 Mladost 0 : 0 Feniks
10.04.2016 17:00 Mladi Borac 6 : 0 Šumadinac
10.04.2016 16:30 Dražmirovac 3 : 1 Mladost
10.04.2016 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Ibar
10.04.2016 16:00 Cetinje 2 : 1 Kom
10.04.2016 16:00 Bratstvo 0 : 0 Jezero
10.04.2016 16:00 Berane 3 : 0 Grafičar
10.04.2016 15:30 Požarevac 7 : 2 Mačva
10.04.2016 12:30 Una Fortuna 04 0 : 4 Karađorđe
10.04.2016 11:30 Šabac 0 : 1 Sloga 036
10.04.2016 14:00 Slatke Male 0 : 1 Požega
10.04.2016 14:00 Sremice 0 : 17 Rad
10.04.2016 15:00 Metalmania 5 : 1 Bistrica 021
10.04.2016 15:30 Sokolac 1 : 2 Čelik
10.04.2016 15:00 Sloga Kakmuž-Petrovo 0 : 2 Mladost Poljavnice
10.04.2016 11:00 Partizan 3 : 1 Rad
10.04.2016 13:00 Vojvodina 1 : 0 Radnički 1923
10.04.2016 11:00 Napredak 2 : 1 Crvena zvezda
10.04.2016 11:00 Lokomotiva 3 : 2 Čukarički
10.04.2016 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Radnički
10.04.2016 10:00 ČSK Pivara 5 : 1 Proleter 2006
10.04.2016 10:00 Veternik 4 : 0 Donji Srem
10.04.2016 10:00 Sloga (P) 4 : 3 Vršac
10.04.2016 10:00 Banat 1 : 1 Omladinac (NB)
10.04.2016 Radnički (S) 2 : 1 Bačka 1901
10.04.2016 11:00 Polet 1 : 4 Sloboda (Č)
10.04.2016 11:00 Sloboda (U) 2 : 1 Šumadija 1903
10.04.2016 14:00 Jedinstvo Putevi 3 : 1 Mladost
10.04.2016 14:30 Radnički (NB) 0 : 1 BASK
10.04.2016 10:00 Internacional 1 : 2 Sindjelić
10.04.2016 11:00 Kolubara 2 : 0 Brodarac 2
10.04.2016 16:30 IM Rakovica 1 : 1 Zemun
10.04.2016 10:00 Radnički (O) 0 : 1 Voždovac
10.04.2016 15:30 Žarkovo 0 : 2 Bežanija
10.04.2016 09:00 BSK Borča 9 : 0 Policajac