Kopljari
Šamot
Ranilović
Poraz desetkovane Sloge

U 19. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Stojniku od ekipe Šumadinca rezultatom 2:0. Od početka meča gosti su nastupili sa deset igrača, ali im to nije smetalo da pruže sasvim solidan otpor domaćim fudbelerima. Odolevali su Zagoričani sve do sredine prvog poluvremena. Doduše, u tome su im u mnogome pomogli domaći koji su se propisno ispromašivali. U 25.minutu Stojanović je sa 20-ak metara savladao Milića. Deset minuta kasnije, Gušić je neoprezno startovao u svom kaznenom prostoru, a pedantni sudija Đorđević dosudio najstrožu kaznu. Nakon toga usledili su brojni verbalni protesni gostujućih fudbalera,a epilog svega  je Mijovićev  drugi žuti karton, pa su gosti ostali sa još jednim igračem manje. Aleksić je izveo penal, a Milić bravuroznom intervencijom sačuvao svoj gol. Najbliži golu gosti su bili u 43.minutu,ali je udarac Č.Petrovića odbranio golman Aleksić.

U drugom poluvremenu obe ekipe igrale su nekako neobavezno. Čini se su da su gosti za nijansu pokazali malo više odgovornosti u igri. Pupovac i Stojanović su u dva navrata izlazili sami ispred Milića, ali su sa 10-ak metara šutirali pored gola. Dobru priliku imali su i gosti u 73.minutu, kada je udarac glavom Gajića odbranio golman domaćih. Ipak, u 85.minutu, domaći su materijalizovali brojčanu nadmoć. Nakon konfuzne intervevcije gostiju  lopta je uz dosta sreće stigla do Bojovića kome nije bilo teško da sa 5 metara postavi konačan rezultat.

Šumadinac (Stojnik) - Sloga (Zagorica) 2:0

Igralište u Stojniku. Gledalaca oko 50. Delegat:Desimir Nikolić (Bukovik). Sudija:Nenad Đorđević (Aranđelovac), pomoćnici:Miloš Marković (Venčani) i Filip Filipović (Banja). Strelci:Stojanović u 25. i Bojović u 85.minutu za Šumadinac. Žuti kartoni:Z.Vladović, Stevančević, Damljanović (Šumadinac), Jovanović, Gušić (Sloga). Crveni karton: Mijović (drugi žuti) u 35.minutu (Sloga).

Šumadinac: Aleksić, Blagojević, Bojović, Pupovac, Obradović, Aleksić, Damnjanović, Stevančević, J.Vladović, Z.Vladović.

Sloga: Milić, Stevanović, Gajić, MIjović, Gušić, Jovanović, J.Petrović, Milovanović, Č.Petrović, Popović.