XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 587 utakmica za dan
Nedelja, 11 Septembar 2011

Fudbal

11.09.2011 16:30 Hajduk 2 : 1 Borac
11.09.2011 16:30 OFK Beograd 2 : 1 Rad
11.09.2011 16:30 Kolubara 1 : 0 Mladi radnik
11.09.2011 16:30 Mladost (L) 1 : 0 Banat
11.09.2011 16:30 Radnički Stobeks 4 : 1 Sloga (P)
11.09.2011 16:30 Železničar 0 : 0 Pobeda
11.09.2011 16:30 Mačva 2 : 1 Jedinstvo
11.09.2011 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Jasenica 1911
11.09.2011 16:30 Borac (B) 2 : 0 Radnik
11.09.2011 16:30 Trgovački (J) 2 : 4 Trstenik PPT
11.09.2011 16:30 Vlasina 1 : 1 Kopaonik
11.09.2011 16:30 Hajduk Veljko 3 : 0 Car Konstantin
11.09.2011 16:30 Radnički (P) 2 : 0 Žitorađa
11.09.2011 16:30 Zadrugar 1 : 0 Vršac
11.09.2011 16:30 Senta 1 : 0 Palić
11.09.2011 11:00 Žarkovo 1 : 0 PKB
11.09.2011 16:00 Šumadija 3 : 1 Sindjelić
11.09.2011 10:00 Beograd 2 : 1 Radnički (O)
11.09.2011 16:30 Sloboda (G) 2 : 1 Metalac
11.09.2011 16:30 Orlovac 2 : 0 Mokra Gora
11.09.2011 16:30 Polet (T) 4 : 0 Tutin
11.09.2011 11:00 Jošanica 2 : 1 Šumadija 1903
11.09.2011 16:30 Vodojaža 1 : 1 Prijevor
11.09.2011 16:30 Bane 6 : 1 Partizan
11.09.2011 16:30 Homoljac 1 : 0 Morava
11.09.2011 16:30 Seljak 3 : 1 Obilić
11.09.2011 16:30 Šumadinac 1 : 2 Zvižd
11.09.2011 16:30 Drina 1 : 2 Radnički
11.09.2011 16:30 Krušik 2 : 1 Zlatar
11.09.2011 16:30 OFK Osečina 2 : 0 Loznica
11.09.2011 16:30 Polimlje 1 : 3 Miloš Pocerac
11.09.2011 16:30 Sloga (S) 4 : 1 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Rudar Alpos 7 : 1 BSK Bujanovac
11.09.2011 16:30 Vučje 2 : 1 Palilulac
11.09.2011 16:30 Kosanica 3 : 1 Omladinac
11.09.2011 16:30 Pukovac 3 : 0 Moravica
11.09.2011 16:30 Zloćudovo 1 : 0 Sloga (L)
11.09.2011 16:30 Rembas 1 : 0 Dunav
11.09.2011 16:30 Napredak 2 : 1 Jedinstvo (P)
11.09.2011 16:30 Juhor 5 : 1 Župa
11.09.2011 16:30 Timočanin 3 : 2 Majdanpek
11.09.2011 16:30 FUD 1 : 2 Đerdap
11.09.2011 16:30 Vojvodina 1 : 2 Obilić
11.09.2011 16:30 Bačka 1901 3 : 0 Kozara
11.09.2011 16:30 Borac 2 : 1 Dinamo
11.09.2011 16:30 Budućnost (M) 0 : 2 Jedinstvo (SP)
11.09.2011 16:30 Mladost (BP) 2 : 0 Polet (S)
11.09.2011 16:00 Železnik Lavovi 4 : 2 Sremčica
11.09.2011 10:00 GSP Polet 1 : 0 Borac (O)
11.09.2011 10:00 Grafičar 1 : 5 Budućnost (D)
11.09.2011 16:00 Bulbulderac 2 : 3 Lokomotiva
11.09.2011 10:00 Radnički (R) 0 : 1 Palilulac
11.09.2011 16:30 Braća Vuković 5 : 0 Goč
11.09.2011 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 3 Karađorđe
11.09.2011 16:30 Polet (R) 4 : 0 Radnik
11.09.2011 16:30 Budućnost 0 : 4 Ibar
11.09.2011 16:30 Morava (S) 2 : 1 Mataruge
11.09.2011 16:30 Borac (V) 1 : 2 Rudar
11.09.2011 16:30 Sušica 1 : 2 Jadran
11.09.2011 16:30 Budućnost 1 : 1 Erdoglija 1931
11.09.2011 16:30 Šumadija 1 : 0 Azbest
11.09.2011 16:30 Vinogradi DB 1 : 1 Maršić
11.09.2011 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Šumadinac
11.09.2011 16:30 Kolonija 3 : 3 Seljak
11.09.2011 16:30 Donja Vrbava 1 : 2 Omladinac
11.09.2011 16:30 Napredak 2 : 1 Spartak
11.09.2011 16:30 Ovčar 2 : 2 Rudar
11.09.2011 16:30 Morava 5 : 0 Jedinstvo (GG)
11.09.2011 16:30 Jedinstvo (K) 1 : 2 Slatina
11.09.2011 16:30 Brezak 3 : 1 Prilike
11.09.2011 16:30 Dragačevo 1 : 1 Šumadija
11.09.2011 16:30 Vujan 0 : 1 Mladost
11.09.2011 16:30 Banja 4 : 2 Šumadinac (N)
11.09.2011 16:30 Šumadinac (S) 1 : 4 Lokomotiva
11.09.2011 16:30 Šumadija 5 : 0 Partizan
11.09.2011 16:30 Borac 1 : 0 Vinča
11.09.2011 16:30 Aranđelovac 1 : 2 Bokanja
11.09.2011 Omladinac 0 : 4 Udarnik
11.09.2011 Sloga 0 : 0 Borac
11.09.2011 Jedinstvo 0 : 0 Bresje Superior
11.09.2011 Budućnost 1 : 0 Radnik
11.09.2011 Osipaonica 2 : 0 Cerovac
11.09.2011 Napredak 1 : 0 Šumadinac
11.09.2011 16:30 Dragoš 0 : 0 Integral
11.09.2011 16:30 Vihor 3 : 1 Sloga K
11.09.2011 16:30 Crni Vrh 3 : 0 Mladi Borac
11.09.2011 16:30 Sloga B 1 : 2 Šapine
11.09.2011 16:30 Omladinac 2 : 0 Beli Orao
11.09.2011 16:30 Železničar 1 : 0 Petar Dobrnjac
11.09.2011 16:00 Gučevo 1 : 3 Hajduk Stanko
11.09.2011 16:00 Napredak 3 : 1 Lipolist
11.09.2011 16:00 Sloga 1 : 1 Sindjelić
11.09.2011 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Radjevac
11.09.2011 16:00 Antimon 2 : 1 Mladost (DD)
11.09.2011 16:30 Brezovica 0 : 1 ZSK
11.09.2011 16:30 Brežđe 1 : 0 Ribnikar
11.09.2011 16:30 Milenko Pavlović 1 : 2 Proleter
11.09.2011 16:30 Polet 4 : 0 Jasen
11.09.2011 16:30 Sečica 0 : 3 GP Zlatibor
11.09.2011 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Luna Avijatičar
11.09.2011 16:30 Bioska 0 : 0 Omladinac
11.09.2011 16:30 Budućnost 0 : 2 Višesava
11.09.2011 16:30 Napredak 0 : 3 Ariljska Rampa
11.09.2011 Budućnost (P) 1 : 0 Crvena zastava
11.09.2011 Rudar 2 : 1 Omladinac
11.09.2011 Proleter 10 : 1 Sloboda
11.09.2011 Mramor 6 : 3 Jedinstvo
11.09.2011 Vrtište 0 : 1 Aluminjum
11.09.2011 Delijski Vis 2 : 6 Budućnost (PK)
11.09.2011 Brzi Brod 0 : 1 OFK Niš
11.09.2011 Radnički 0 : 1 Mladost
11.09.2011 16:30 Jastrebac 1 : 1 Radnički 1947 (Č)
11.09.2011 16:30 Naša krila 1936 4 : 1 Rutevac
11.09.2011 16:30 Toplica 2 : 2 Orljane
11.09.2011 16:30 Bukovik 0 : 0 Mladost (B)
11.09.2011 16:00 Jedinstvo (GS) 2 : 1 Radan
11.09.2011 16:00 Bobište 1 : 0 Jedinstvo (Š)
11.09.2011 16:00 Jablanica 0 : 1 Šumadija
11.09.2011 16:00 Mladost 2 : 1 Morava
11.09.2011 16:00 Plantaža 4 : 1 Navalin
11.09.2011 16:00 Jedinstvo (G) 3 : 1 Progres
11.09.2011 16:00 Čekmin 4 : 0 Jedinstvo (B)
11.09.2011 16:30 Vladimir Durković 0 : 7 Tanasko Rajić
11.09.2011 16:30 Gnjilan 1 : 3 Dragoš
11.09.2011 16:30 Bukuroca 3 : 1 Alakince
11.09.2011 16:30 Nebeski Andjeli 2 : 0 Pavlovac
11.09.2011 16:30 Kosovac 4 : 0 Dobrič
11.09.2011 16:30 Svetlost 0 : 1 Jastrebac
11.09.2011 16:30 Omladinac 2 : 4 Jug Bogdan
11.09.2011 16:00 Vinogradar 3 : 1 Mladost (K)
11.09.2011 16:00 Istok 63 1 : 3 Napredak (S)
11.09.2011 16:00 Lugomir 1 : 0 Jedinstvo
11.09.2011 16:00 Morava 3 : 0 Budućnost
11.09.2011 16:00 Mladost (J) 1 : 1 Dragocvet
11.09.2011 16:00 Sindjelic 2 : 1 Kušiljevo
11.09.2011 16:00 Nemetali 4 : 0 Sloga
11.09.2011 16:00 Radujevac 7 : 0 Poreč
11.09.2011 16:00 Rajac 0 : 4 Bor
11.09.2011 16:00 Brodoremont 3 : 2 Radnički
11.09.2011 16:30 Dedina 2 : 1 Naupare
11.09.2011 16:30 Trudbenik 2 : 1 Poljoprivrednik
11.09.2011 16:30 Jastrebac 2 : 1 Jovan Kursula
11.09.2011 16:30 Velika Drenova 1 : 0 Bošnjane
11.09.2011 16:30 Mladost 0 : 3 Trajal
11.09.2011 16:30 Gornji Stepoš 3 : 3 Donji Kopaonik
11.09.2011 16:30 Jedinstvo 1936 2 : 1 Sloga
11.09.2011 16:30 ŠSK 1 : 0 Sloga (M)
11.09.2011 16:30 Omladinac 5 : 1 Mladost
11.09.2011 16:30 Sloga (Ž) 1 : 0 Osnić
11.09.2011 16:30 Bučje 3 : 0 Rudar Vrška Čuka
11.09.2011 16:30 Borac 0 : 3 BSK
11.09.2011 16:30 Mladost 5 : 2 Tempo
11.09.2011 16:30 Polet 2 : 0 Spartak
11.09.2011 16:30 Jugoslavija 2 : 2 Partizan (U)
11.09.2011 16:30 Borac (S) 0 : 0 Radnički (K)
11.09.2011 16:30 Radnički (B) 3 : 1 Sloga (BNS)
11.09.2011 16:30 Vulturul 1 : 0 BAK
11.09.2011 16:30 Partizan (G) 3 : 1 Sloga (P)
11.09.2011 16:30 Čantavir 1 : 3 Krivaja
11.09.2011 16:30 Bajša 1 : 1 Panonija IM Topola
11.09.2011 16:30 Tavankut 2 : 0 Potisje
11.09.2011 16:30 Mladost (BD) 1 : 3 Naftagas
11.09.2011 16:30 Vojvodina 1928 3 : 1 Naftagas (B)
11.09.2011 16:30 OFK Klek 2 : 2 Mladost (L)
11.09.2011 16:30 Crvena Zvezda (RS) 4 : 1 Potisje
11.09.2011 16:30 Crvena zvezda (VS) 0 : 5 Bilećanin
11.09.2011 16:30 Kula 1 : 4 BSK
11.09.2011 16:30 ŽAK 0 : 2 Omladinac (D)
11.09.2011 16:30 Hajduk 5 : 4 Kordun
11.09.2011 16:30 PIK 4 : 1 Zadrugar
11.09.2011 Radnički 1 : 3 Hajduk (V)
11.09.2011 LSK Laćarak 3 : 1 Sloven
11.09.2011 Mladost 1 : 1 Zeka Buljubaša
11.09.2011 Hajduk (B) 5 : 0 Rudar
11.09.2011 Graničar 3 : 0 Hajduk (Š)
11.09.2011 Jadran 1 : 1 Partizan
11.09.2011 Sremac 3 : 2 Šumar
11.09.2011 17:00 Omladinac 1 : 1 Bačka
11.09.2011 17:00 Sutjeska 4 : 1 Slavija (P)
11.09.2011 17:00 Kabel 3 : 1 Slavija (NS)
11.09.2011 16:00 Baćevac 0 : 0 Rudar
11.09.2011 16:00 Crvena zvezda 1 : 2 PIK Zemun
11.09.2011 16:00 Strelac 4 : 0 Dunavac
11.09.2011 11:00 Prva Iskra 1 : 1 Šumadija
11.09.2011 16:00 Komgrap 1 : 0 Vrčin
11.09.2011 16:30 Žiča 2 : 0 Čibukovac
11.09.2011 16:30 Šumadija 2 : 2 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Vrnjci 3 : 2 Lazac
11.09.2011 16:30 Morava 2 : 2 Granit
11.09.2011 16:30 Zvezda 3 : 1 Gruža
11.09.2011 16:30 Tavnik 2 : 0 Mladost
11.09.2011 16:30 Napredak 1 : 5 ND 2011
11.09.2011 17:00 Kragujevac 4 : 2 Šumarice 2008
11.09.2011 17:00 Kremenac 0 : 2 Košutnjak
11.09.2011 17:00 Srbija 3 : 0 OFK Bagremar
11.09.2011 17:00 Ćava 0 : 3 Korićani
11.09.2011 17:00 Mladost Teferič 3 : 0 Botunje
11.09.2011 17:00 Kolektiv 1 : 5 Dobrača
11.09.2011 16:30 Strelac 3 : 0 Mladost (P)
11.09.2011 16:30 Budućnost 2 : 4 Čačak 94
11.09.2011 16:30 Miokovci 1 : 1 Planinac
11.09.2011 16:30 Rakova 3 : 1 Zadrugar
11.09.2011 16:30 Malba 2 : 2 Parmenac
11.09.2011 16:30 Polet 1 : 10 Premeća
11.09.2011 16:30 Majdan 3 : 0 Velereč 94
11.09.2011 16:30 Jablanica 1 : 1 Lunjevica
11.09.2011 16:30 Boljkovci 1 : 4 Ozrem
11.09.2011 16:30 Takovski Ustanak 2 : 2 Gornji Branetići
11.09.2011 16:30 Šilopaj 3 : 5 Ozremica
11.09.2011 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Dedinje Junajted
11.09.2011 16:00 Radnički 1 : 1 Gradina
11.09.2011 16:00 Brezova 3 : 2 Gorušica
11.09.2011 11:00 Vrelo 0 : 2 Kotraža
11.09.2011 16:30 Proleter 3 : 3 Jasenica
11.09.2011 16:30 B 2000 2 : 1 Prvi srpski ustanak
11.09.2011 16:30 Trešnjevica 2 : 1 Maskar
11.09.2011 16:30 Mladi rudar 0 : 3 BSK
11.09.2011 16:30 Radoje Domanović 3 : 0 Plaskovac
11.09.2011 16:30 Šamot 2 : 1 Šatornja
11.09.2011 16:30 Sloga 3 : 3 Mladost
11.09.2011 Vodice 2 : 0 Beli Orlovi
11.09.2011 Udarnik 3 : 0 Bašin
11.09.2011 Bačinac 0 : 0 Mramorac
11.09.2011 Šumadija 5 : 3 Pobeda
11.09.2011 Proleter 3 : 2 Budućnost
11.09.2011 Proleter 2 : 1 Budućnost
11.09.2011 Kolarac 3 : 0 Jedinstvo
11.09.2011 Skobalj 3 : 1 SASK
11.09.2011 Slavija 0 : 5 Sloga
11.09.2011 Petrijevac 2 : 3 Vučak
11.09.2011 Podunavac 4 : 1 Badljevica
11.09.2011 Drugovac 5 : 1 Ravni Gaj
11.09.2011 7. Jul 1 : 1 Landol
11.09.2011 16:30 Bata Bulić 1 : 0 Omladinac (B)
11.09.2011 16:30 Mladost 2 : 1 Omladinac (S)
11.09.2011 16:30 Napredak (T) 0 : 2 Zadrugar
11.09.2011 16:30 Krilaš 1 : 1 Napredak (VC)
11.09.2011 16:30 Radnički 5 : 5 Sloga
11.09.2011 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Trgovački
11.09.2011 16:30 Polet 3 : 0 Rudar
11.09.2011 16:30 Dunavac (P) 3 : 0 Sloga (D)
11.09.2011 16:30 Jedinstvo (LJ) 2 : 0 Đerdap
11.09.2011 16:30 RSK 2 : 1 Napredak (B)
11.09.2011 16:30 Dunavac (K) 2 : 1 Pobeda
11.09.2011 16:30 Jedinstvo (D) 1 : 1 Napredak (N)
11.09.2011 16:30 Makce 4 : 0 Sloga (Ć)
11.09.2011 16:00 Studenac 3 : 2 Velika Reka
11.09.2011 16:00 Jedinstvo (Z) 1 : 0 14. Oktobar
11.09.2011 16:00 Stari Jadar 3 : 0 Podrinje
11.09.2011 16:00 Stolice 3 : 2 Granit
11.09.2011 16:00 Jedinstvo (MZ) 4 : 1 Borac
11.09.2011 16:00 Sloga 2 : 1 Mladost
11.09.2011 OFK Varna 2 : 1 Vlašić
11.09.2011 Galeb 1 : 0 Pričinović
11.09.2011 Dumaca 1 : 1 Pocerina
11.09.2011 Sloga (K) 0 : 1 Provo
11.09.2011 Sloga (M) 1 : 1 Karađorđe
11.09.2011 Mladost (Z) 0 : 2 Dobrava
11.09.2011 16:00 Sloga (D) 3 : 2 Sloboda
11.09.2011 16:00 Omladinac (S) 2 : 0 Drina
11.09.2011 16:00 Budućnost 1 : 1 Proleter
11.09.2011 16:00 Majur 1 : 2 Napredak
11.09.2011 16:00 Sloga (P) 1 : 2 Mladi Borac
11.09.2011 16:00 Duško 2 : 1 Omladinac (B)
11.09.2011 16:00 Gorki 3 : 3 Partizan
11.09.2011 16:30 Rajac 1 : 1 Borac
11.09.2011 16:30 Gornji Lajkovac 2 : 1 Komanice
11.09.2011 16:30 Dučić 1 : 1 Liplje
11.09.2011 16:30 Vrujci 7 : 2 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Lukavac 1 : 6 Tešnjar
11.09.2011 16:30 Pričević 1 : 1 Iskra
11.09.2011 16:30 Zadrugar 2 : 5 Polet
11.09.2011 16:30 Gradac 1 : 1 Mladost Kamenica
11.09.2011 16:30 Mladost Dračić 3 : 1 OFK Povlen
11.09.2011 16:30 Ratkovac 1 : 0 Dimitrije Tucović
11.09.2011 16:30 Nepričava 1 : 1 Kolubara Gaj
11.09.2011 16:30 Dokmir 0 : 4 Polet
11.09.2011 16:30 Joševa 1 : 1 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Paljuvi 1 : 2 Kalenić
11.09.2011 16:30 Čučuge 2 : 2 Vrelo
11.09.2011 16:30 Gunjevac 1 : 1 Tvrdojevac
11.09.2011 16:30 OFK Stublenica 1 : 3 Brgule
11.09.2011 16:30 Sloga 1 : 1 Omladinac
11.09.2011 16:30 Blagaja 1 : 1 Gorobilje
11.09.2011 16:30 Savinac 2 : 1 Borac (SD)
11.09.2011 16:30 Pobeda 2 : 4 Plavi tok
11.09.2011 16:30 Glumač 3 : 3 Dobrinjac
11.09.2011 16:30 Lauš 2 : 0 Ježevica
11.09.2011 16:30 Lazarica 2 : 2 Duškovci
11.09.2011 16:30 Čegar 3 : 2 Koca
11.09.2011 16:30 Mladost 4 : 2 Secanica
11.09.2011 16:30 Supovac 3 : 2 Mladost (DM)
11.09.2011 16:30 Moravac 7 : 1 Stevan Nešticki
11.09.2011 16:30 Morava 6 : 1 Morava
11.09.2011 Vukašinovac 0 : 0 Ratar
11.09.2011 Tempo 1 : 2 Polet (V)
11.09.2011 Borac 1 : 2 Kraljevo
11.09.2011 Crvena Zvezda 1 : 1 Draževac
11.09.2011 16:00 Mladi Borac 3 : 1 Sloga
11.09.2011 16:00 Kumarevo 3 : 0 Milanovo
11.09.2011 16:00 Polet 5 : 0 Lemind Livnica
11.09.2011 16:00 Železničar 1 : 1 Sloboda
11.09.2011 16:30 Padež 2 : 2 Provalija
11.09.2011 16:30 Pobeda 2 : 0 Mladost
11.09.2011 16:00 Bratstvo 3 : 0 Mladi Radnik
11.09.2011 16:00 Kupinovac 1 : 0 Resavac
11.09.2011 16:00 BSK 2 : 1 Mladost (T)
11.09.2011 16:00 Crni Vrh 2 : 0 Mladost (S)
11.09.2011 16:00 Mladost (D) 4 : 0 Kolare
11.09.2011 16:30 Ratar 2 : 0 Rečka
11.09.2011 16:30 Kovilovo 2 : 1 Deli Jovan
11.09.2011 16:30 Graničar 0 : 2 OFK Tamnič
11.09.2011 16:30 Urovica 2 : 4 Mladost
11.09.2011 16:30 Smedovac 0 : 3 Vidrovac
11.09.2011 16:30 Miloševo 3 : 0 BSK
11.09.2011 16:30 Tomako 3 : 0 Mladost T
11.09.2011 16:30 Mladost DK 1 : 3 Mladi radnik
11.09.2011 16:30 Borac 1 : 1 Župski biseri
11.09.2011 16:30 Vinogradar 0 : 1 Sloga L
11.09.2011 11:00 Parunovac 2 : 3 13.April
11.09.2011 17:00 Dušan Ristić 0 : 1 Rasina
11.09.2011 17:00 Kapidzija 0 : 0 Sloga
11.09.2011 17:00 Budućnost 1 : 1 Dvorane
11.09.2011 17:00 Šanac 6 : 0 Modrica
11.09.2011 16:30 Železničar 3 : 0 Dolovo
11.09.2011 16:30 Budućnost (BB) 1 : 1 Glogonj
11.09.2011 16:30 Vojvodina 3 : 0 Strela
11.09.2011 16:30 Mladost (V) 3 : 1 BSK Bavanište
11.09.2011 16:30 Pobeda 1 : 1 Omladinac (D)
11.09.2011 16:30 Plavi Dunav 1 : 1 Jedinstvo Stević
11.09.2011 16:30 Borac (P) 1 : 2 Proleter
11.09.2011 16:30 Dunav 1 : 1 Budućnost (A)
11.09.2011 16:30 Banat 0 : 0 Ševac
11.09.2011 16:30 Karaš (J) 4 : 2 Dobrica
11.09.2011 16:30 Hajdučica 3 : 0 Ratar
11.09.2011 16:30 Karaš (K) 2 : 2 Crvena zvezda
11.09.2011 16:30 Vinogradar 4 : 1 Hajduk
11.09.2011 16:30 Elektrovojvodina 3 : 1 Đurđin
11.09.2011 16:30 Lokomotiva 4 : 3 Poljoprivrednik
11.09.2011 16:30 Bratstvo 1 : 3 Hajduk
11.09.2011 16:30 Udarnik 5 : 0 Zrinjski 1932
11.09.2011 16:30 Žednik 11 : 1 Mala Bosna
11.09.2011 16:30 Dušan Silni 3 : 0 Solid
11.09.2011 16:30 Graničar 1 : 0 Slavija
11.09.2011 16:30 Sloga 1 : 0 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Šampion Olimpija 0 : 3 Tisa
11.09.2011 16:30 Radnički 2 : 2 Horgoš Higlo
11.09.2011 17:00 Tomislavci 2 : 3 Mladost
11.09.2011 17:00 Pobeda 0 : 3 Olimpija
11.09.2011 16:30 Polet 1 : 0 ŽAK
11.09.2011 16:30 Borac 2 : 2 Napredak
11.09.2011 16:30 Vojvodina 0 : 2 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 2. Oktobar 2 : 1 Delija
11.09.2011 16:30 Bega 0 : 5 Olimpija
11.09.2011 16:30 Napredak 10 : 1 Polet
11.09.2011 16:30 Roham 1 : 3 Terekves
11.09.2011 16:30 1.Oktobar 4 : 2 Budućnost
11.09.2011 16:30 Proleter 7 : 1 Omladinac
11.09.2011 16:30 Dunav 0 : 3 Lipar
11.09.2011 16:30 Aleksa Šantić 5 : 0 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Radnički 0 : 2 OFK Mladost
11.09.2011 16:30 Rusin 0 : 0 Rastina 1918
11.09.2011 16:30 Panonija 2 : 0 OFK Metalac
11.09.2011 16:30 Terekveš 5 : 1 OFK Šikara
11.09.2011 16:30 Graničar K 0 : 0 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Podunavac 4 : 3 OFK Brestač
11.09.2011 16:30 Popinci 2 : 1 Borac
11.09.2011 16:30 Sloga Borac 4 : 1 Hrtkovci
11.09.2011 16:30 Železničar 3 : 2 Graničar G
11.09.2011 16:30 Ljukovo 1 : 0 Budućnost
11.09.2011 16:30 Sloven 0 : 0 Donji Petrovci
11.09.2011 16:30 Partizan 3 : 0 Čenej
11.09.2011 16:30 OFK Sirig 5 : 0 Borac
11.09.2011 16:30 OFK Futog 4 : 0 Tatra
11.09.2011 16:30 Vinogradar 3 : 3 Sremac
11.09.2011 16:30 TSK 0 : 1 Mladost
11.09.2011 16:30 Fruškogorac 6 : 0 Proleter
11.09.2011 17:00 Budućnost 9 : 2 Iskra
11.09.2011 17:00 Proleter 2 : 2 Napredak
11.09.2011 17:00 Vojvodina 3 : 0 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Budućnost (P) 2 : 0 Tvrdjava
11.09.2011 16:30 Bačka 2 : 0 Maglić
11.09.2011 16:30 Vojvodina 6 : 0 Karađorđevo
11.09.2011 16:30 Krivanj 0 : 1 Budućnost (G)
11.09.2011 16:30 Borac 1 : 1 Kulpin
11.09.2011 16:30 Obilić 0 : 7 ŽSK
11.09.2011 16:30 Miletić 5 : 2 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Hajduk (Č) 5 : 3 Sloga
11.09.2011 16:00 Institut 0 : 0 Jedinstvo
11.09.2011 16:00 Studenski Grad 4 : 0 Obilić
11.09.2011 16:00 Šumadinac 4 : 2 Mladi proleter
11.09.2011 16:00 Rušanj 2 : 0 Napredak
11.09.2011 16:00 Dunav 1 : 1 Banja
11.09.2011 16:00 Omladinac 0 : 0 Borac
11.09.2011 16:00 Podunavac 1 : 0 Kosmaj
11.09.2011 16:00 Mladost 0 : 1 Boleč
11.09.2011 16:00 OFK Leštane 2 : 2 Rabrovac
11.09.2011 16:00 Ivanča 3 : 1 Šepšin
11.09.2011 16:00 Pudarci 1 : 1 Radnički PDM
11.09.2011 16:00 Selo Mladenovac 1 : 0 Velika Krsna
11.09.2011 16:00 Lisović 1 : 1 Palež
11.09.2011 16:00 TEK Sloga 3 : 2 Vranić
11.09.2011 16:00 Budućnost 2 : 2 OFK Zabrežje
11.09.2011 16:00 Borac 3 : 2 Barajevo
11.09.2011 16:30 Lehel 2 : 0 Omladinac
11.09.2011 16:30 Mladost 2 : 3 Banat
11.09.2011 16:30 Jedinstvo 0 : 2 MSK
11.09.2011 16:30 Radnički 1 : 0 Zlatica
11.09.2011 16:30 Sloga 0 : 1 Gradnulica Bečkerek
11.09.2011 16:30 Proleter 1 : 2 ŽFK Banat
11.09.2011 16:30 Kablar 1 : 0 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Progorelica 2 : 0 Popovići
11.09.2011 16:30 Budućnost (S) 3 : 3 Musina reka
11.09.2011 16:30 Partizan 1 : 0 Omladinac
11.09.2011 16:30 Jovo Kursula 1 : 3 Stubal
11.09.2011 16:30 Zgodačica 2 : 3 Proleter
11.09.2011 16:00 Stari momci 4 : 2 Divostin
11.09.2011 16:00 Borac 0 : 0 Đuriselac
11.09.2011 16:00 Velika Sugubina 1 : 3 Trmbas
11.09.2011 16:00 Zastava 0 : 2 Studenac
11.09.2011 16:00 21. oktobar 2 : 0 Kutlovo
11.09.2011 16:30 Mladost 1 : 2 Omladinac
11.09.2011 16:30 Krćevac 04 6 : 4 OFK Žabare
11.09.2011 16:30 Borac 3 : 2 Crvena zvezda
11.09.2011 16:30 Napredak 4 : 2 Pobeda
11.09.2011 16:30 Polet (LJ) 2 : 1 Polet (G)
11.09.2011 16:30 Mladi Radnik 1 : 0 Mladost 2011 (B)
11.09.2011 16:30 Udarnik 7 : 0 Proleter
11.09.2011 16:30 Budućnost 4 : 0 Pomoravlje
11.09.2011 16:30 BSK 0 : 1 Mladost
11.09.2011 16:30 Jedinstvo 4 : 4 Omladinac
11.09.2011 16:30 Zemljoradnik 2 : 5 Napredak (P)
11.09.2011 16:30 Sloga (L) 6 : 0 Dizel
11.09.2011 16:30 Dunav 3 : 1 Proleter
11.09.2011 16:30 Vojvoda Milenko 2 : 1 Sopot
11.09.2011 16:00 Sloga ĐP 0 : 5 Sloga T
11.09.2011 16:00 Radnički 0 : 1 Desine
11.09.2011 16:00 Ram 1 : 0 Pek
11.09.2011 16:00 Mladost (B) 3 : 1 Polet
11.09.2011 16:00 Jelav 6 : 1 Sloga
11.09.2011 16:00 Prva Iskra 3 : 1 Hajduk
11.09.2011 16:00 7. Juli 0 : 6 Krasava
11.09.2011 16:30 Sloga Trgosped 1 : 2 Hajduk
11.09.2011 16:30 Mladost 3 : 3 Borac
11.09.2011 16:30 Petrovac 74 2 : 0 Sloga
11.09.2011 16:30 Dragojevac 6 : 1 Torpedo
11.09.2011 16:30 Tresnjevka 1 : 5 Krnule 09
11.09.2011 16:30 Bobovik 3 : 3 Polet
11.09.2011 11:00 Volujac 3 : 1 Jedinstvo
11.09.2011 11:00 Žabar 1 : 1 Ceric
11.09.2011 11:00 Zablaće 2 : 2 Младост 2011
11.09.2011 11:00 Mladost (Свилеула) 2 : 1 Metlić
11.09.2011 11:00 Sava 0 : 2 Mladost (Слатина)
11.09.2011 11:00 Mladost (O) 3 : 1 Sumice
11.09.2011 16:30 Mladi radnik 1 : 0 Beloševac
11.09.2011 15:00 Dupljaj 0 : 0 Rakac Stave
11.09.2011 15:00 Mali korak 0 : 4 Beloševac
11.09.2011 16:30 Mladost 2 : 2 Kolubara
11.09.2011 16:30 Sloga 3 : 0 Vukona
11.09.2011 16:30 BSK 0 : 1 Turekovac
11.09.2011 16:30 Jasunja 2 : 2 Omladinac
11.09.2011 17:00 Pobeda 2 : 0 Radnički
11.09.2011 17:00 Morava 3 : 4 Mladi Radnik
11.09.2011 16:00 Napredak 2 : 2 Morava Panjevac
11.09.2011 16:00 OFK Tabane 8 : 1 Trnava
11.09.2011 16:00 Ribnik 1 : 2 Lipar
11.09.2011 16:00 Bresje 0 : 0 Partizan (G)
11.09.2011 16:00 Partizan (M) 1 : 2 Juhor
11.09.2011 16:30 Popovac 1 : 2 Radnicki
11.09.2011 16:30 Polet 5 : 4 Jedinstvo R
11.09.2011 16:30 Jedinstvo DM 3 : 1 Golubovac 07
11.09.2011 16:30 Napredak 3 : 0 Zemljoradnik
11.09.2011 16:30 Omladinac 2 : 3 Mladost
11.09.2011 16:30 Radnik 4 : 2 Šumadija
11.09.2011 16:30 Budućnost 2 : 3 Hajduk
11.09.2011 16:30 Mladost 1 : 1 Morava
11.09.2011 16:30 Omasnica 0 : 3 Polet 57
11.09.2011 17:00 Bukovica 5 : 1 Mladost
11.09.2011 17:00 Jablanica 2 : 0 Polet (Š)
11.09.2011 17:00 Štitari 1 : 3 Polet (K)
11.09.2011 17:00 Drugari 6 : 1 Sebečevac
11.09.2011 17:00 Grkljane 2 : 6 OFK Ribare
11.09.2011 16:30 Partizan 5 : 3 Jedinstvo
11.09.2011 16:30 Omladinac 1 : 7 Vitorul
11.09.2011 16:30 Vojvodina 3 : 2 Pobeda
11.09.2011 16:30 Janošik 2 : 1 Banat
11.09.2011 16:30 Vojvodina 2 : 2 Krajina
11.09.2011 17:00 Mladost 0 : 2 Krušedol
11.09.2011 17:00 PSK Putinci 2 : 0 Borac
11.09.2011 17:00 Napredak 1 : 1 Jedinstvo
11.09.2011 17:00 Fruška Gora 1 : 2 Sloga
11.09.2011 17:00 Polet 3 : 3 OFK Kraljevci
11.09.2011 16:30 Graničar 4 : 2 Sremac
11.09.2011 16:30 Jednota 2 : 0 Sindjelić
11.09.2011 16:30 OFK Bačinci Sloga 3 : 0 Omladinac B
11.09.2011 16:30 OFK Bingula 2 : 0 Borac
11.09.2011 16:30 Fruškogorac 1 : 3 Napredak
11.09.2011 16:30 Jedinstvo M 7 : 1 Jedinstvo LJ
11.09.2011 16:30 Kameni 2 : 0 Graničar
11.09.2011 16:30 Mladost 1 : 3 Napredak
11.09.2011 16:30 Lovac 2 : 2 Srem
11.09.2011 16:30 Sremac 2 : 2 Vitez
11.09.2011 17:00 Zmaj 1 : 1 Mitros
11.09.2011 17:00 Fruškogorac 2 : 1 Hajduk
11.09.2011 17:00 Borac R 4 : 1 Sloboda
11.09.2011 17:00 Srem 0 : 3 Sremac
11.09.2011 17:00 Borac VR 4 : 0 Sloga
11.09.2011 16:30 Borac 5 : 1 Sloga
11.09.2011 16:30 ČSK Čortanovci 2 : 0 Polet
11.09.2011 16:30 Dunav 1 : 0 Fruškogorac
11.09.2011 16:30 Naša Zvezda 0 : 3 Mladost
11.09.2011 16:30 Neštin 2 : 4 Borac
11.09.2011 16:30 Bački Hajduk 5 : 1 Sloga
11.09.2011 16:30 Labudnjača 0 : 2 Slavija
11.09.2011 16:00 Veliko selo 0 : 3 Pionir
11.09.2011 16:00 Mladost (JR) 4 : 2 Sveti Stefan
11.09.2011 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Dunavac
11.09.2011 16:00 Zuce 1 : 3 Heroj
11.09.2011 16:00 Crvenka 2 : 3 Moštanica
11.09.2011 16:00 GAK 7 : 2 Novi Beograd
11.09.2011 16:00 BUSK 1 : 0 Torlak
11.09.2011 16:00 Olimpija 1 : 3 Šećeranac Ada
11.09.2011 16:00 Borac 5 : 1 Sparta
11.09.2011 16:00 Kozara 2 : 3 Busije
11.09.2011 16:00 Zmaj 1953 6 : 0 OFK Petrovčić
11.09.2011 OFK Rogača 2 : 1 Mladost (MI)
11.09.2011 Stojnik 2 : 1 Nemenikuće
11.09.2011 Mladost (G) 0 : 2 Sibnica
11.09.2011 Ropočevo 3 : 1 Đurinci
11.09.2011 Crvena Zvezda 9 : 0 OFK Slatina
11.09.2011 Belica 3 : 6 Sloga
11.09.2011 Oniks 2 : 0 Omladinac
11.09.2011 Hajduk 0 : 2 Jedinstvo
11.09.2011 16:00 Heroj 2 : 1 Moravac
11.09.2011 16:00 Budućnost 5 : 1 Sloboda
11.09.2011 16:00 Železničar 0 : 3 Mladost
11.09.2011 16:00 Vihor 3 : 1 Karađorđe
11.09.2011 16:30 Vojvodina 1 : 3 Planinac
11.09.2011 16:30 Car Uroš 7 : 1 Mladost
11.09.2011 16:30 Sremac 7 : 2 27. Oktobar
11.09.2011 17:00 BSK 0 : 0 Sloga
11.09.2011 17:00 OFK Bosut 3 : 3 Planinac
11.09.2011 17:00 Napredak 1 : 1 Grgurevci
11.09.2011 OFK Sokolovo 3 : 1 Šumadinac
11.09.2011 Mladost 2 : 0 Strmovo
11.09.2011 Lazarevac 0 : 3 Rasadnik
11.09.2011 Dimitrije Tucovic 0 : 0 Borac
11.09.2011 Proleter 2 : 5 Petka
11.09.2011 16:30 Rubin 2 : 2 Pančevo
11.09.2011 16:30 BSK Borča 5 : 1 Radnički 1919
11.09.2011 16:30 Karađorđe 0 : 7 Aranđelovac
11.09.2011 10:00 Slavija 2 : 1 Hajduk
11.09.2011 10:00 Omladinac 2 : 1 Kabel
11.09.2011 10:00 Donji Srem 0 : 3 ČSK Pivara
11.09.2011 10:00 Radnički S 2 : 2 Radnički NP
11.09.2011 16:30 Budućnost 1 : 2 Savacijum
11.09.2011 16:30 Loznica 1 : 0 Krušik
11.09.2011 14:30 Kula 8 : 0 BSK
11.09.2011 14:30 ŽAK 3 : 0 Omladinac (D)
11.09.2011 14:30 Hajduk 1 : 1 Kordun
11.09.2011 14:30 PIK 2 : 1 Zadrugar
11.09.2011 12:00 Radnički (NP) 1 : 1 Spartak ZV
11.09.2011 12:00 Novi Sad 2 : 2 Radnički (S)
11.09.2011 12:00 ČSK Pivara 3 : 0 Bečej
11.09.2011 12:00 Crvenka 2 : 1 Vršac
11.09.2011 12:00 Dinamo 4 : 0 Bačka (BP)
11.09.2011 10:00 AFK 0 : 8 Olimpija
11.09.2011 11:00 Bačka 1901 4 : 0 Senta
11.09.2011 11:00 Obilić 7 : 1 Mala Bosna
11.09.2011 14:30 Čantavir 0 : 0 Krivaja
11.09.2011 14:30 Bajša 1 : 4 Panonija IM Topola
11.09.2011 14:30 Tavankut 2 : 0 Potisje
11.09.2011 10:00 Radnički (NP) 0 : 6 Spartak ZV
11.09.2011 10:00 Novi Sad 3 : 1 Radnički (S)
11.09.2011 10:00 ČSK Pivara 5 : 3 Bečej
11.09.2011 10:00 Crvenka 1 : 2 Vršac
11.09.2011 10:00 Dinamo 2 : 0 Bačka (BP)
11.09.2011 09:30 Obilić 12 : 0 Palić
11.09.2011 Vrbovac 0 : 3 Mladi radnik
11.09.2011 11:00 Nacional 3 : 5 Radnički (P)
11.09.2011 09:30 Potisje 1 : 3 Bačka 1901 '99
11.09.2011 09:30 Bačka 1901 '00 1 : 7 AFK
11.09.2011 10:00 Sušica 3 : 0 Karađorđe
11.09.2011 10:00 Radnicki 1923 II 4 : 0 Marjan

Rukomet

11.09.2011 19:00 Putinci 24 : 24 Kikinda
11.09.2011 19:00 Slavija 35 : 17 PIK Prigrevica
11.09.2011 18:00 Crvenka II 27 : 22 Kljajićevo
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu