XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 260 utakmica za dan
Nedelja, 8 Novembar 2009

Fudbal

08.11.2009 13:00 Metalac (GM) 0 : 2 Partizan
08.11.2009 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Javor Habitfarm
08.11.2009 Kolubara 2 : 1 Dinamo
08.11.2009 Sloga (K) 0 : 0 Zemun
08.11.2009 Mladost (L) 2 : 0 Indjija
08.11.2009 13:30 Železničar 1 : 0 Metalac (K)
08.11.2009 13:30 Šumadija (A) 0 : 0 Mačva
08.11.2009 13:30 Radnički Stobeks 2 : 1 Sloga (PM)
08.11.2009 Vlasina 3 : 1 Balkanski
08.11.2009 Hajduk Veljko 3 : 2 Kopaonik
08.11.2009 Radnik 1 : 0 Radnički (S)
08.11.2009 Radnički (P) 6 : 0 Rudar Alpos
08.11.2009 Dolina 1 : 0 Metalac AV
08.11.2009 Palić 1 : 1 Big Bul
08.11.2009 Sindjelić 2 : 0 Resnik
08.11.2009 Železničar (BV) 0 : 1 Beograd
08.11.2009 Radnički (O) 1 : 1 Šumadija
08.11.2009 Prijevor 2 : 1 Vodojaža
08.11.2009 Polet (LJ) 3 : 2 Erdoglija Šumadija 1903
08.11.2009 Mladost (O) 0 : 0 Orlovac
08.11.2009 Pobeda 5 : 0 Bane
08.11.2009 Jadar (GD) 0 : 1 Krušik
08.11.2009 Polimlje 3 : 0 Osečina
08.11.2009 Radnički (K) 4 : 2 Sloga (LŠ)
08.11.2009 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Ribnica
08.11.2009 Partizan (BB) 4 : 1 Selevac
08.11.2009 Borac 2 : 3 Seljak
08.11.2009 Crvena zvezda (S) 4 : 1 Zvižd
08.11.2009 Železničar Inon 2 : 0 VGSK
08.11.2009 Omladinac (Š) 0 : 0 Sloga (B)
08.11.2009 Mladost (B) 4 : 3 Mladost (M)
08.11.2009 Zloćudovo 3 : 0 Bobište
08.11.2009 BSK Bujanovac 3 : 1 OFK Brzi Brod
08.11.2009 Zaplanjac 5 : 2 Radan
08.11.2009 Vučje 2 : 1 Jastrebac (B)
08.11.2009 Sloga (Ć) 2 : 1 Slatina (B)
08.11.2009 Pepeljevac 3 : 2 Trgovački
08.11.2009 Borac 3 : 0 Bor
08.11.2009 Temnić 2 : 2 Trajal
08.11.2009 Timočanin 1 : 4 Trstenik PPT
08.11.2009 Bačka (P) 1 : 4 Jedinstvo
08.11.2009 Polet (N) 1 : 3 Borac
08.11.2009 Index 1 : 0 Cement
08.11.2009 Mladost 1 : 0 Hajduk
08.11.2009 ŽAK 2 : 0 Radnički (I)
08.11.2009 Ljukovo 0 : 0 Sloven
08.11.2009 Radnički (NB) 0 : 2 IMT
08.11.2009 Poštar 1 : 3 PKB
08.11.2009 Lasta 2 : 0 GSP Polet
08.11.2009 Budućnost (D) 0 : 1 Balkan Mirijevo
08.11.2009 Crvena zvezda (MML) 0 : 1 Žarkovo
08.11.2009 Slavija 1 : 0 Lokomotiva
08.11.2009 Proleter Lasta 3 : 1 Ibar
08.11.2009 Napredak 2 : 1 Kraljevo Hajduk
08.11.2009 Rudar 2 : 1 Radnik
08.11.2009 Tutin 6 : 0 Magnohrom
08.11.2009 Jedinstvo 3 : 4 Goč
08.11.2009 Borac (V) 2 : 0 Braća Vuković
08.11.2009 Borac (A) 1 : 1 Budućnost
08.11.2009 Radnički 1 : 0 Morava
08.11.2009 Napredak (K) 1 : 0 Gorušica
08.11.2009 Omladinac (Z) 1 : 2 Jedinstvo (GG)
08.11.2009 Jedinstvo (P) 1 : 3 Spartak
08.11.2009 Napredak (S) 0 : 4 Autoprevoz
08.11.2009 Šumadija 0 : 0 Mladost (P)
08.11.2009 Jedinstvo (K) 0 : 3 Dragačevo
08.11.2009 Velereč 94 1 : 0 Rudar
08.11.2009 Višesava 2 : 4 Zlatibor voda
08.11.2009 Savinac 3 : 2 Lazarica
08.11.2009 Sečica 1 : 3 Jasen
08.11.2009 Luna Avijatičar 3 : 0 Polet
08.11.2009 Arilje 5 : 1 Crnokosa
08.11.2009 Perućac 1 : 0 Omladinac
08.11.2009 Zlatibor (Č) 1 : 0 Železničar
08.11.2009 Rajac 2 : 1 Dimitrije Tucović
08.11.2009 Sovljak 2 : 1 Banjani
08.11.2009 Tulari 4 : 0 Brezovica
08.11.2009 Tešnjar 1 : 3 Ribnikar
08.11.2009 Mladi radnik 3 : 1 Brežđe
08.11.2009 Mladi borac 4 : 4 Šumadija
08.11.2009 Mladi radnik 9 : 0 Udarnik
08.11.2009 Napredak 1 : 1 Železničar (S)
08.11.2009 Cerovac 2 : 0 Radnik
08.11.2009 Lunjevac 0 : 0 Sloboda
08.11.2009 Omladinac 3 : 2 Budućnost
08.11.2009 Sloga 1 : 3 Jedinstvo
08.11.2009 Železničar (K) 3 : 2 Drugovac
08.11.2009 Banja 1 : 0 Lokomotiva
08.11.2009 Badnjevac 7 : 1 Beli Orlovi
08.11.2009 Šumadinac (N) 7 : 0 Borac (Lj)
08.11.2009 Bare 0 : 1 Junkovac
08.11.2009 Partizan (D) 3 : 1 Borac (P)
08.11.2009 Zadrugar 3 : 1 Polet (A)
08.11.2009 Sloga (B) 6 : 3 Beli Orao
08.11.2009 Sloga (D) 7 : 1 Bata Bulić
08.11.2009 Vihor 1 : 0 Napredak (VC)
08.11.2009 Sloga (K) 4 : 0 Napredak (N)
08.11.2009 Borac 3 : 0 Dunavac
08.11.2009 Mlava 3 : 2 Crni Vrh
08.11.2009 Delijski Vis 0 : 0 Omladinac (GK)
08.11.2009 Stevan Nešticki 1 : 7 Vulkan
08.11.2009 Radnički (T) 1 : 2 Aluminjum
08.11.2009 Vrtište 2 : 1 OFK Niš
08.11.2009 Proleter (M) 2 : 1 Budućnost (PK)
08.11.2009 Morava (Č) 1 : 1 Čegar
08.11.2009 Rad 1 : 1 Knežica
08.11.2009 Mladost (B) 5 : 0 Borac
08.11.2009 Moravica 4 : 1 Radnički
08.11.2009 Naša krila 4 : 1 Bukovik
08.11.2009 Vihor 0 : 2 Čelik
08.11.2009 Mladost 0 : 3 Alakince
08.11.2009 Dragoš 0 : 1 Jedinstvo (BP)
08.11.2009 Jedinstvo (P) 1 : 5 Lužnica
08.11.2009 Majdanpek 7 : 0 Rudna Glava
08.11.2009 Nemetali 1 : 4 Brodoremont
08.11.2009 Rajac 1 : 5 Brestovac
08.11.2009 Sloga 3 : 0 BSK
08.11.2009 Ključ 6 : 1 Krivelj
08.11.2009 Radnički 2 : 0 Miloševo
08.11.2009 Krivaja 0 : 1 Proleter
08.11.2009 Eđšeg 0 : 2 Potisje
08.11.2009 Preporod 3 : 0 Panonija IM Topola
08.11.2009 Bajša 4 : 3 Vinogradar
08.11.2009 Čantavir 1 : 2 Tisa
08.11.2009 AFK 1 : 0 Jadran
08.11.2009 Jugoslavija 2 : 2 Mladost
08.11.2009 Tempo 1 : 1 Radnički (B)
08.11.2009 Polet 1 : 2 Radnički (K)
08.11.2009 Proleter 3 : 1 Budućnost (BB)
08.11.2009 Partizan (G) 5 : 1 Crvena zvezda
08.11.2009 Dolovo 2 : 4 Slavija
08.11.2009 Sloga 5 : 0 Borac
08.11.2009 OFK Klek 5 : 0 Bilećanin
08.11.2009 Zadrugar 4 : 1 Delija
08.11.2009 Mladost (BD) 2 : 0 Borac (A)
08.11.2009 Potisje 0 : 1 Begej
08.11.2009 ŽAK 1 : 1 Mladost (L)
08.11.2009 13:00 Rusin 2 : 0 Graničar
08.11.2009 13:00 Radnički 2 : 0 Omladinac (B)
08.11.2009 13:00 Lipar 1 : 2 Mladost (K)
08.11.2009 13:00 BSK 0 : 1 Kula
08.11.2009 Srbobran 4 : 1 Hercegovac
08.11.2009 Petrovaradin 1 : 2 Bečej
08.11.2009 Slavija (NS) 2 : 2 Mladost (NS)
08.11.2009 Sremac 0 : 1 Obilić
08.11.2009 Fruškogorac 1 : 4 Mladost (BP)
08.11.2009 Borac (Š) 3 : 1 Omladinac (S)
08.11.2009 Jedinstvo (R) 0 : 0 Vrbas
08.11.2009 Mladost 4 : 2 Borac (M)
08.11.2009 Graničar (K) 2 : 3 Sloga (E)
08.11.2009 Graničar (A) 1 : 1 Fruškogorac
08.11.2009 PSK Putinci 4 : 0 LSK Laćarak
08.11.2009 Dunav 3 : 0 Sloga Milšped
08.11.2009 Hajduk (B) 1 : 1 Borac (S)
08.11.2009 Vrnjci 5 : 3 Ribnica
08.11.2009 Grdica 1 : 0 Morava (M)
08.11.2009 Jedinstvo (D) 3 : 1 Šumadija
08.11.2009 Mladost (V) 3 : 1 Tavnik
08.11.2009 Partizan 0 : 1 Granit
08.11.2009 Polet (R) 1 : 0 Žiča
08.11.2009 Borac (K) 2 : 1 Sloga (S)
08.11.2009 Velika Reka 2 : 1 Milan Orlić
08.11.2009 Rudar (B) 8 : 4 Jelav
08.11.2009 Jedinstvo 0 : 4 Stolice
08.11.2009 Radjevac 3 : 0 Prva iskra
08.11.2009 Borac 0 : 2 Prvi srpski ustanak
08.11.2009 Mladi rudar 2 : 1 Venčani
08.11.2009 BSK Belosavci 2 : 1 Sloga
08.11.2009 Trešnjevica 3 : 0 Jasenica
08.11.2009 Šumadinac 5 : 1 Radoje Domanović
08.11.2009 Mladost (CK) 1 : 0 Crvena zvezda
08.11.2009 Sloga (Z) 2 : 1 Sloga (M)
08.11.2009 Kotlenik 1 : 1 Lepenica
08.11.2009 BSK 5 : 0 ŽSK
08.11.2009 Polet 0 : 3 Rača Popović
08.11.2009 Mladost (R) 1 : 1 Mladost MG
08.11.2009 Karađorđe 1 : 4 Omladinac
08.11.2009 Sloga 3 : 2 Sloga (Ć)
08.11.2009 Mladost 5 : 1 Carevac
08.11.2009 Pionir 0 : 6 Pobeda
08.11.2009 Jedinstvo 2 : 1 Polet
08.11.2009 Makce 4 : 0 Desine
08.11.2009 Rudar 2 : 1 Krilaš
08.11.2009 Dragoš 2 : 1 Zadrugar
08.11.2009 Mladost 2 : 1 Omladinac
08.11.2009 Integral 1 : 0 Jedinstvo
08.11.2009 Vrelo 2 : 1 Sloboda
08.11.2009 Radnički 2 : 0 Košava
08.11.2009 Morava 2 : 4 Radnički (KS)
08.11.2009 Rudar 4 : 1 Budućnost
08.11.2009 Moravac 1 : 0 Jedinstvo
08.11.2009 Mladost (PR) 3 : 1 Sloga
08.11.2009 Željuša 2 : 1 Mladost (MS)
08.11.2009 Provalija 4 : 4 Temac
08.11.2009 Pobeda 3 : 2 Budućnost
08.11.2009 Mala Bosna 1 : 2 Žednik
08.11.2009 Bratstvo 1 : 3 Udarnik
08.11.2009 Solid 4 : 3 Hajduk
08.11.2009 Đurđin TB 5 : 2 Elektrovojvodina
08.11.2009 Horgoš Higlo 4 : 5 Slavija
08.11.2009 Sloga 4 : 2 Tromeđa
08.11.2009 Slavija 0 : 1 Tomislavci
08.11.2009 Borac (P) 1 : 3 Jedinstvo Stević
08.11.2009 Glogonj 4 : 2 Mladost
08.11.2009 Unirea 0 : 2 Proleter
08.11.2009 Plavi Dunav 2 : 1 BSK Bavanište
08.11.2009 Železničar 3 : 1 Omladinac (D)
08.11.2009 Vojvodina 3 : 0 Jedinstvo
08.11.2009 Borac (S) 2 : 2 Kolonija
08.11.2009 Pobeda 0 : 3 Omladinac (O)
08.11.2009 Bratstvo Unirea 2 : 2 Karaš (J)
08.11.2009 Dunav 5 : 2 Sloga
08.11.2009 Hajdučica 2 : 1 Jedinstvo
08.11.2009 Banat 2 : 1 Vinogradar
08.11.2009 Hajduk 1 : 2 Mladost
08.11.2009 Potporanj 2 : 2 Ratar
08.11.2009 Vršac United 6 : 2 Dobrica
08.11.2009 Fruškogorac 7 : 0 ČSK Čortanovci
08.11.2009 Borac 3 : 4 Sremac
08.11.2009 Dunav 2 : 0 Polet
08.11.2009 Železničar (I) 7 : 4 Sloga
08.11.2009 Stubal 3 : 2 Kablar
08.11.2009 Budućnost (S) 1 : 1 Stara Čaršija
08.11.2009 Gruža 4 : 0 Musina reka
08.11.2009 Budućnost 3 : 0 Napredak
08.11.2009 Jedinstvo 2 : 0 BSK
08.11.2009 Stig (C) 3 : 0 Stig (MC)
08.11.2009 Sloga 4 : 0 Gradina
08.11.2009 Stari Trstenik 2 : 1 Jugovići
08.11.2009 Morava 0 : 1 Stara Čaršija
08.11.2009 Gradina 1 : 1 Ribnik
08.11.2009 Crvenka 3 : 0 Mladost
08.11.2009 Mabat 3 : 0 Sveti Stefan
08.11.2009 Unafortuna 04 2 : 1 LASK
08.11.2009 Jerina 1 : 3 Napredak
08.11.2009 Radnički (N) 0 : 0 Zemun
08.11.2009 Voždovac 2 : 0 Jagodina
08.11.2009 BSK Borča 2 : 3 Vojvodina
08.11.2009 Čukarički Stankom 2 : 1 OFK Beograd
08.11.2009 Borac (Č) 0 : 1 Rad
08.11.2009 Radnički (N) 0 : 1 Partizan
08.11.2009 Crvena zvezda 0 : 1 Teleoptik
08.11.2009 Napredak 0 : 0 OFK Beograd
08.11.2009 Zemun 4 : 1 Radnički (N)
08.11.2009 OFK Beograd 4 : 0 Jagodina
08.11.2009 Morava 0 : 0 Sloga (K)
08.11.2009 Napredak 0 : 1 Partizan
08.11.2009 Spartak 0 : 6 Mika Antić
08.11.2009 Borac 1 : 12 BAK
08.11.2009 Dolina 2 : 12 Plandište
08.11.2009 Radnik 8 : 0 Budućnost
08.11.2009 Vršac United 2 : 5 Pančevo

Košarka

08.11.2009 18:00 FMP 67 : 79 Union Olimpija
08.11.2009 Tamiš 45 : 70 Šabac

Odbojka

08.11.2009 18:30 Putevi Trendteks 0 : 3 Radnički
08.11.2009 Zlatibor (Č) 3 : 1 Tutin Dalas
08.11.2009 Libero 3 : 0 Mali Zvornik
08.11.2009 Gimnazijalac 3 : 0 Tajm

Rukomet

08.11.2009 19:00 Nova Pazova 37 : 31 Napredak

Futsal

08.11.2009 Rušče 6 : 6 SAS
ogi79 je tipovao utakmicu
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku