XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 483 utakmica za dan
Subota, 16 Maj 2015

Fudbal

16.05.2015 17:00 Mladost 1 : 0 Radnički (N)
16.05.2015 17:00 OFK Beograd 2 : 4 Crvena zvezda
16.05.2015 17:00 Radnički 1923 0 : 0 Jagodina
16.05.2015 17:00 Čukarički 0 : 1 Vojvodina
16.05.2015 17:00 Rad 0 : 1 Spartak
16.05.2015 17:00 Donji Srem 1 : 2 Napredak
16.05.2015 17:00 Partizan 1 : 1 Novi Pazar
16.05.2015 17:00 Voždovac 1 : 0 Borac
16.05.2015 17:00 Sloga (PM) 1 : 1 Radnik
16.05.2015 17:00 Bežanija 3 : 1 Proleter
16.05.2015 17:00 BSK Borča 1 : 3 Jedinstvo Putevi
16.05.2015 17:00 Sloga (K) 1 : 4 Sindjelić
16.05.2015 17:00 Moravac Orion 4 : 2 Mačva
16.05.2015 17:00 Sloboda 0 : 0 Javor Matis
16.05.2015 17:00 Kolubara 3 : 1 Bačka (BP)
16.05.2015 17:00 Metalac (GM) 2 : 0 Inđija
16.05.2015 16:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Loznica
16.05.2015 16:30 Rudar 2 : 4 Pobeda
16.05.2015 16:30 Karađorđe 4 : 1 Smederevo 1924
16.05.2015 16:30 GFK Jasenica 1911 1 : 2 Šumadija
16.05.2015 16:30 Sloga (P) 1 : 1 Jošanica
16.05.2015 16:30 Šumadija 1903 1 : 0 Bane
16.05.2015 16:30 Ozren 4 : 3 Car Konstantin
16.05.2015 16:30 Radnički (S) 1 : 0 Tabane 1970
16.05.2015 16:30 Đerdap 0 : 2 Dinamo
16.05.2015 16:30 Timok 1 : 0 Sinđelić
16.05.2015 16:30 OFK Bor 3 : 0 Hajduk Veljko
16.05.2015 16:30 Trstenik PPT 3 : 0 Sloga
16.05.2015 16:30 Timočanin 3 : 1 Radnički (P)
16.05.2015 16:30 Dinamo 1 : 0 Vršac
16.05.2015 16:30 Tekstilac 0 : 3 PIK Prigrevica
16.05.2015 16:30 Radnički (S) 0 : 4 Bačka 1901
16.05.2015 16:30 Radnički (SM) 4 : 1 Cement
16.05.2015 16:30 ČSK Pivara 5 : 1 Sloga
16.05.2015 16:30 Brodarac 1947 1 : 3 Železnik Lasta
16.05.2015 16:30 IM Rakovica 2 : 2 BASK
16.05.2015 16:30 Zemun 3 : 1 Radnički (O)
16.05.2015 16:30 Sopot 1 : 1 Budućnost
16.05.2015 11:00 GSP Polet 0 : 0 Teleoptik
16.05.2015 16:30 Mokra Gora 2 : 0 Takovo
16.05.2015 16:30 Trepča 1 : 2 Tutin
16.05.2015 16:30 Rudar (Baljevac) 0 : 1 Polet
16.05.2015 16:30 Sloboda 2 : 0 Vodojaža
16.05.2015 16:30 Sloga (B) 2 : 1 Gruža
16.05.2015 16:30 VGSK 3 : 2 Železničar (P)
16.05.2015 16:30 FAP 3 : 0 Sevojno
16.05.2015 16:30 Zlatibor 0 : 0 Radjevac
16.05.2015 16:30 Jedinstvo 1945 2 : 2 OFK Osečina
16.05.2015 16:30 Žitorađa 5 : 0 Poljoprivrednik
16.05.2015 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Levač
16.05.2015 16:30 Napredak 2 : 0 Moravica
16.05.2015 16:30 Rtanj 1 : 0 Svrljig
16.05.2015 16:30 Nemetali 3 : 0 Brestovac 1946
16.05.2015 16:30 Rudar (B) 0 : 1 Rudar (P)
16.05.2015 16:30 Dunav 2 : 0 Brodoremont
16.05.2015 16:30 Lužnica 4 : 0 Jablanica
16.05.2015 16:30 Sloga 4 : 1 Jedinstvo (BP)
16.05.2015 16:30 Nebeski andjeli 4 : 0 Mladost
16.05.2015 16:30 SFK Moravac 1 : 0 Pusta Reka
16.05.2015 16:30 SFK Morava 0 : 2 Ropotovo
16.05.2015 16:30 Sremac Vojka 2 : 0 Sloga
16.05.2015 16:30 Mladost 2 : 4 ŽSK
16.05.2015 16:30 Omladinac 5 : 3 Jedinstvo (SP)
16.05.2015 16:30 Jugović 4 : 1 Index
16.05.2015 16:30 ŽAK 5 : 0 OFK Mladost APA
16.05.2015 16:30 Borac 0 : 1 Polet
16.05.2015 16:30 Jadran 0 : 2 Mladost (T)
16.05.2015 16:30 Srbobran 1 : 1 TSC
16.05.2015 16:30 OFK Vrbas 3 : 1 Tavankut
16.05.2015 16:30 Radnički (S) 0 : 3 Crvena Zvezda (RS)
16.05.2015 16:30 Sloga 2 : 1 Proleter
16.05.2015 16:30 Mladost (L) 1 : 2 OFK Kikinda
16.05.2015 16:30 Sloboda 3 : 2 Železničar
16.05.2015 16:30 Jedinstvo (BK) 2 : 1 Budućnost
16.05.2015 16:30 Radnički (K) 1 : 0 Kozara
16.05.2015 16:30 Vršac United 1 : 0 Jedinstvo (NB)
16.05.2015 16:30 Radnički (NB) 3 : 0 Lepušnica
16.05.2015 16:30 Balkan Mirijevo 3 : 2 Boleč
16.05.2015 16:30 Crvena zvezda 2 : 5 Stepojevac Vaga
16.05.2015 17:30 Pazar Juniors 2011 1 : 2 Granit
16.05.2015 17:30 Goč 2 : 2 Polet
16.05.2015 16:30 Sloboda 1 : 1 Jadran
16.05.2015 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Mladost (P)
16.05.2015 16:30 Sloga (D) 2 : 5 Vinogradi DB
16.05.2015 16:30 Ćava 2 : 2 Budućnost
16.05.2015 16:30 Budućnost 8 : 0 Omladinac
16.05.2015 16:30 Junior Novo Naselje 1 : 2 Mladost
16.05.2015 16:30 Rubribreza 2 : 3 Trlić
16.05.2015 16:30 Kolubara 2 : 3 Kačer
16.05.2015 16:30 OFK Jabučje 2 : 2 Sovljak
16.05.2015 16:30 Banjani 2 : 2 Spartak 1924
16.05.2015 16:30 Pepeljevac 4 : 2 Joševa
16.05.2015 17:00 Jadar 7 : 1 Borac (V)
16.05.2015 17:00 Gučevo 2 : 1 Provo
16.05.2015 17:00 Mačva 2005 0 : 0 Lipolist
16.05.2015 16:30 Aranđelovac 2 : 2 Borac
16.05.2015 16:30 Karađorđe 0 : 0 Vitlina-Bokanja
16.05.2015 16:30 Trgovački 2 : 2 Napredak 1936
16.05.2015 16:30 Polet (SD) 3 : 1 Integral
16.05.2015 16:30 SASK 0 : 4 Pobeda
16.05.2015 16:30 Mladi borac 5 : 1 Budućnost (MK)
16.05.2015 17:30 Morava 1918 2 : 0 Budućnost
16.05.2015 17:00 Kaćuša 3 : 1 Pobeda
16.05.2015 17:00 Blagotin 0 : 1 Gradina
16.05.2015 17:00 Proleter 1 : 2 Vojvodina
16.05.2015 17:00 Tvrdjava 4 : 3 Bečej 1918
16.05.2015 17:00 Veternik 5 : 3 OFK Futog
16.05.2015 17:00 Mladost 5 : 2 Dinamo
16.05.2015 17:00 Fruškogorski partizan 1 : 1 Petrovaradin
16.05.2015 17:00 1. Maj 4 : 0 Radnički
16.05.2015 17:00 Rudar 2 : 3 Hajduk 1925 Podunavac
16.05.2015 17:00 Čoka 2 : 3 Njegoš
16.05.2015 17:00 Olimpija 2 : 1 Potisje
16.05.2015 17:00 Krivaja 0 : 3 Bajša
16.05.2015 17:00 Panonija IM Topola 2 : 2 Radnički 1905
16.05.2015 17:00 Obilić 3 : 2 Sloga
16.05.2015 17:00 Sloga 3 : 0 Graničar (G)
16.05.2015 17:00 Polet (K) 2 : 3 Omladinac (D)
16.05.2015 17:00 Stanišić 5 : 3 Mladost
16.05.2015 17:30 BAK 4 : 2 Jedinstvo Stević
16.05.2015 16:30 Bilećanin 3 : 2 Vojvodina 1928
16.05.2015 16:30 Naftagas 5 : 1 Vojvodina (B)
16.05.2015 16:30 Krajina 2 : 1 Begej
16.05.2015 16:30 Policajac 2 : 2 Dunav-Sv.Stefan
16.05.2015 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 1 Milutinac
16.05.2015 16:30 Napredak (M) 3 : 1 Mladost (C)
16.05.2015 16:30 Kosmaj 2 : 2 Velika Krsna
16.05.2015 16:30 Vinča 0 : 1 Torlak
16.05.2015 17:00 Radnički 1924 (K) 1 : 2 Malošište
16.05.2015 17:00 Koprijan 1975 1 : 2 Naisus
16.05.2015 17:00 Borac (T) 0 : 0 Jedinstvo
16.05.2015 17:00 Budućnost 4 : 0 OFK Brza
16.05.2015 16:30 Spartak 2 : 2 Gnjilan
16.05.2015 16:30 Borac 1 : 3 Vladimir Durković
16.05.2015 16:30 Tanasko Rajić 6 : 1 Napredak
16.05.2015 16:30 Zlot 2 : 1 Rudna Glava
16.05.2015 16:30 Aluminjum 4 : 3 Morava
16.05.2015 16:30 Vratarnica 3 : 3 Radnički
16.05.2015 16:30 Malinik 0 : 1 Osnić
16.05.2015 17:00 Levosoje Talenat 4 : 2 Bukuroca
16.05.2015 17:00 OFK Alakince 0 : 2 Vranjska Banja
16.05.2015 17:30 Vinorača 2 : 1 Vinogradar
16.05.2015 17:30 Radnički 1 : 4 Hajduk
16.05.2015 17:00 Crvenka 5 : 0 Dinamo
16.05.2015 17:30 Grdica 3 : 1 Proleter
16.05.2015 17:00 Bratstvo 5 : 2 Sušica 2012
16.05.2015 17:00 Jedinstvo 5 : 3 Mladost (B)
16.05.2015 17:00 Milicionar 2 : 1 Mladi Borac
16.05.2015 17:00 Varvarin 4 : 3 Rubin (Z)
16.05.2015 17:00 Omladinac 5 : 0 Bačka
16.05.2015 17:00 RFK NS 1921 3 : 0 Borac
16.05.2015 17:00 OFK Draževac 1 : 2 Sloga
16.05.2015 17:00 Jedinstvo GVD 3 : 0 Kraljevo
16.05.2015 17:00 OFK Rutevac 1908 0 : 2 Pobeda 1976
16.05.2015 17:00 Delija 1 : 0 Napredak
16.05.2015 16:30 Mladi rudar 8 : 1 Sloga
16.05.2015 16:30 Rade Milošević 1 : 2 Mladost
16.05.2015 17:30 Hercegovac 1 : 1 Slavija
16.05.2015 16:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Borac (K)
16.05.2015 16:30 Polet (V) 4 : 0 Napredak 1934
16.05.2015 16:30 Stari drugari 2 : 2 Paštrić
16.05.2015 16:30 Mladost 6 : 3 Proleter
16.05.2015 16:30 Gornji Lajkovac 2 : 2 Toplica
16.05.2015 16:30 Orao 0 : 3 Popadić
16.05.2015 16:30 Šumarice 2008 0 : 2 Zastava
16.05.2015 16:30 Roham 3 : 0 Terekves
16.05.2015 16:30 1.Oktobar 1 : 1 Olimpija
16.05.2015 16:30 Studenski Grad 1 : 2 BUSK
16.05.2015 16:30 Mladi proleter 2 : 1 Mladost (JR)
16.05.2015 16:30 Dunavac (D) 1 : 2 Sparta
16.05.2015 16:30 Ratkovac 1 : 1 Mladost
16.05.2015 16:30 Ozremica 1 : 1 Jablanica
16.05.2015 17:00 OFK Sikole 2 : 1 Srbovo
16.05.2015 16:30 Avalski venac 1 : 2 Minel
16.05.2015 16:30 Heroj Polet 4 : 3 Partizan
16.05.2015 16:30 Mladost 1 : 2 Sloboda
16.05.2015 17:00 Čantavir 3 : 2 Bikovo
16.05.2015 17:00 Dušan Silni 3 : 1 Đurđin
16.05.2015 16:30 Kalenić 0 : 3 Polet
16.05.2015 16:30 Rudar 7 : 2 Crvena Jabuka
16.05.2015 16:30 Graničar 3 : 0 Kastrum
16.05.2015 16:30 Šljivar 6 : 2 Nacional
16.05.2015 17:00 Bjelica 1 : 0 Dedinje Junajted
16.05.2015 Pobeda 2 : 1 Grkinja
16.05.2015 Toplica 1 : 2 Doljevac 1971
16.05.2015 16:00 Kolarac 2 : 0 Omladinac (S)
16.05.2015 16:30 Sloboda 3 : 1 Pobeda
16.05.2015 16:30 Mićunovo 3 : 0 Njegoš B
16.05.2015 16:30 Napredak 1976 2 : 1 Bukovik
16.05.2015 16:30 Hajduk 0 : 2 Mladost
16.05.2015 16:30 Sloboda 2013 1 : 3 Palilulac
16.05.2015 17:00 Žika 2013 2 : 1 Sloga (R)
16.05.2015 17:00 Mladost (B) 6 : 1 Mladost 2013
16.05.2015 17:30 Rankovac 1 : 0 Šipurske livade
16.05.2015 17:30 OFK Varna 0 : 1 Bojić
16.05.2015 17:30 Sloboda 3 : 1 Šumadija
16.05.2015 17:30 Radnik 1 : 2 Mladost
16.05.2015 17:30 Zlatica Taun 1 : 0 Buljane
16.05.2015 Grdanica 024 0 : 2 Jašunja
16.05.2015 Nomanica 1 : 0 Ofk Bratstvo
16.05.2015 OFK Bobište 3 : 1 Napredak
16.05.2015 Jedinstvo 2 : 1 Gornje Krajince
16.05.2015 Turekovac 4 : 0 Rudar 1973
16.05.2015 17:00 Krasava 5 : 0 DB Junajted
16.05.2015 16:30 Brđanac 0 : 3 Žabari
16.05.2015 16:30 Manastirica 8 : 4 Melnica
16.05.2015 16:30 Dobrnje 3 : 1 7. juli
16.05.2015 16:30 Laolac 0 : 4 Sloga 1952
16.05.2015 16:30 Barajevo 1 : 0 Lisović
16.05.2015 17:30 Miločajac 2 : 2 Jovo Kursula
16.05.2015 17:30 Kolonija 2 : 3 Partizan (M)
16.05.2015 16:30 Venčani 1 : 3 Šamot
16.05.2015 Rudar 10 : 0 Mladost (G)
16.05.2015 Granit 1 : 4 Vidojevica
16.05.2015 TE Gučevo 5 : 1 Jelav
16.05.2015 17:00 Planinac 2 : 0 15. Avgust 1950
16.05.2015 17:00 Beljanica 1 : 0 Rudar
16.05.2015 17:00 Rujišnik 2 : 3 Topoljak
16.05.2015 17:00 Stara Čaršija 6 : 2 Stragari
16.05.2015 17:00 Mladost 5 : 3 Omladinac
16.05.2015 17:00 Morava 0 : 2 Kamenorezac 76
16.05.2015 17:00 Napredak (BP) 4 : 2 Šumice
16.05.2015 17:30 Naša Krajina 0 : 2 Banat
16.05.2015 17:30 Graničar 5 : 1 Gaj
16.05.2015 17:30 Solunac 4 : 2 Janošik
16.05.2015 17:30 Crvena Zvezda 3 : 4 Sloga
16.05.2015 17:00 Mladost 2 : 0 Vojvoda
16.05.2015 17:00 OFK Rogača 5 : 2 Sloga 2012
16.05.2015 16:30 Meteor 10 : 0 Napredak
16.05.2015 17:30 Culjković 9 : 2 Maovi
16.05.2015 17:30 Omladinac 2013 2 : 1 Zadrugar
16.05.2015 17:30 Sloga 7 : 1 POFK Letnjikovac
16.05.2015 17:30 OFK Jelen 0 : 1 Dušan Silni
16.05.2015 OFK Selište 2 : 5 Budućnost
16.05.2015 Borac 2 : 2 OFK Homolje
16.05.2015 Jasenovac 3 : 1 Zadrugar
16.05.2015 16:30 Zvezda 2 : 1 Mlava
16.05.2015 Laznica 9 : 0 Best
16.05.2015 Kruševica 0 : 5 Meševo
16.05.2015 Pasjak 1 : 5 Mladost VPD
16.05.2015 17:00 Drugari 2 : 10 Zdravinje
16.05.2015 17:00 Bukovica 7 : 2 Trmčari
16.05.2015 17:00 Vitanovac 08 5 : 4 Jablanica
16.05.2015 16:30 Mladost 1 : 0 Borac
16.05.2015 16:30 Kobilje 8 : 3 Sloga
16.05.2015 16:30 Šumadinac 6 : 3 Mladost
16.05.2015 17:30 Mladost 4 : 1 Berane
16.05.2015 17:30 Budućnost 0 : 0 Rudar
16.05.2015 17:30 Sutjeska 4 : 0 Mogren
16.05.2015 17:30 Lovćen 1 : 2 Zeta
16.05.2015 17:30 Grbalj 4 : 1 Bokelj
16.05.2015 17:30 OFK Petrovac 3 : 0 Mornar
16.05.2015 17:00 Drina 1 : 1 Široki Brijeg
16.05.2015 17:00 Olimpic 1 : 0 Slavija
16.05.2015 17:00 Čelik 0 : 0 Zrinjski
16.05.2015 17:00 Travnik 1 : 0 Radnik
16.05.2015 17:00 Sarajevo 0 : 0 Željezničar
16.05.2015 17:00 Mladost 1 : 0 Vitez
16.05.2015 17:00 Velež 0 : 1 Sloboda
16.05.2015 17:00 Borac 1 : 0 Zvijezda Gradačac
16.05.2015 16:30 Drina HE 3 : 1 Napredak
16.05.2015 16:30 Podrinje 1 : 1 Vlasenica
16.05.2015 16:30 Krupa 2 : 4 Sloboda (MG)
16.05.2015 16:30 Rudar Prijedor 1 : 0 Leotar
16.05.2015 16:30 Mladost 0 : 1 Sutjeska
16.05.2015 16:30 Proleter 2 : 0 Kozara
16.05.2015 16:00 Lokomotiva 1 : 3 Ilićka 01
16.05.2015 Famos 3 : 2 Mladost (R)
16.05.2015 16:30 Laktaši 3 : 2 Župa Superpetrol
16.05.2015 16:30 Sloga 2 : 1 Jedinstvo
16.05.2015 16:30 Lijevče 2 : 4 Sloga (S)
16.05.2015 16:30 Brdo 3 : 4 Ravan
16.05.2015 16:30 Progres 2 : 1 Mladost (S)
16.05.2015 16:30 FSA 1 : 1 Sloga (T)
16.05.2015 16:30 Lauš 2 : 4 Karanovac
16.05.2015 17:00 Pridjel 1 : 2 Skugrić
16.05.2015 17:00 Željezničar 3 : 0 Crvena zvijezda (G)
16.05.2015 Borac 1926 0 : 2 Mladost
16.05.2015 17:00 Ratar 2 : 4 Milan
16.05.2015 16:30 Ljubinić 2 : 2 Tornado
16.05.2015 16:30 Zadrugar 5 : 1 Baljevac
16.05.2015 16:30 Sloga 1 : 3 Proleter
16.05.2015 16:30 Partizan 4 : 1 Rekreativo
16.05.2015 11:00 Lemind Lavice 3 : 1 Jagodina
16.05.2015 13:00 Mačva 9 : 2 Kolibri
16.05.2015 16:00 Železničar Pančevo 0 : 1 Fruškogorac
16.05.2015 Metalmania 4 : 0 Sremice
16.05.2015 Bačka Žabalj 3 : 0 Rubin
16.05.2015 Obilić 8 : 0 Radnički 1919
16.05.2015 10:00 Rad 2 : 1 Partizan
16.05.2015 10:00 Indeks 3 : 1 Vršac United
16.05.2015 10:00 Radnički (NP) 3 : 0 Radnički (S)
16.05.2015 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 ŽAK
16.05.2015 10:00 Donji Srem 1 : 1 Banat
16.05.2015 10:00 Vojvodina 2 : 1 Kabel
16.05.2015 10:00 Proleter 2006 0 : 2 Inđija
16.05.2015 Radnički (P) 5 : 0 Radnik
16.05.2015 Borac : Timočanin (K)
16.05.2015 Hajduk Veljko 1 : 0 Jedinstvo
16.05.2015 Dinamo 4 : 1 Radnički (N) 2
16.05.2015 13:00 PKB 0 : 3 Internacional
16.05.2015 13:00 Radnički (O) 3 : 0 Policajac
16.05.2015 15:00 Bežanija 3 : 1 Mladenovac
16.05.2015 16:30 Sloga 3 : 0 Šumadija
16.05.2015 16:30 Budućnost 6 : 1 Jedinstvo
16.05.2015 Partizan (G) 2 : 12 Vršac
16.05.2015 15:00 Proleter 1 : 0 Vojvodina
16.05.2015 17:00 Borac (Sakule) 5 : 1 Radnički (B)
16.05.2015 Spartak 3 : 0 Dinamo
16.05.2015 Unirea 3 : 0 Glogonj
16.05.2015 11:00 Teleoptik 0 : 2 Vojvodina
16.05.2015 14:00 Napredak 2 : 1 Mačva
16.05.2015 10:00 OFK Beograd 1 : 2 Čukarički
16.05.2015 12:00 TSC 1 : 2 Bačka (BP)
16.05.2015 12:00 Inđija 0 : 0 Spartak
16.05.2015 12:00 OFK Hajduk 2 : 1 Indeks
16.05.2015 12:00 Mladost Bambi 0 : 3 Vojvodina
16.05.2015 12:00 Proleter 2006 5 : 0 Vrbas
16.05.2015 12:00 Novi Sad 8 : 0 Kikinda
16.05.2015 12:00 Radnički (S) 3 : 2 Bečej 1918
16.05.2015 12:00 Vršac 6 : 1 Bačka 1901
16.05.2015 Kiker 2 : 0 AS
16.05.2015 Novi Pazar 3 : 0 Sloga
16.05.2015 Bane 3 : 0 Vrnjačka Banja
16.05.2015 17:00 Dolina 23 : 0 Omladinac
16.05.2015 13:00 Dinamo 1945 6 : 1 Radnički (K)
16.05.2015 10:00 Olimpia 4 : 1 Subotica
16.05.2015 11:00 Obilić 3 : 1 Senta
16.05.2015 10:00 Radnički 2 : 2 Jedinstvo
16.05.2015 10:30 Trudbenik 4 : 3 PKB
16.05.2015 10:00 Milenium 16 : 0 Sinđelić 2012
16.05.2015 10:00 Bežanija 3 : 2 Zmaj 1953
16.05.2015 16:30 BSK 1925 6 : 0 Borac Ostružnica
16.05.2015 11:00 Budućnost 1 : 8 GSP Polet
16.05.2015 12:00 Srem 5 : 1 BASK
16.05.2015 10:00 Spartak 0 : 1 OFK Hajduk
16.05.2015 10:00 Bačka (BP) 4 : 0 Inđija
16.05.2015 10:00 TSC 2 : 2 Bačka (BP)
16.05.2015 10:00 Inđija 2 : 8 Spartak
16.05.2015 10:00 OFK Hajduk 6 : 0 Indeks
16.05.2015 10:00 Proleter 2006 2 : 2 Vrbas
16.05.2015 10:00 Novi Sad 3 : 0 Kikinda
16.05.2015 10:00 Radnički (S) 3 : 4 Bečej 1918
16.05.2015 10:00 Vršac 1 : 1 Bačka 1901
16.05.2015 11:00 Kruševac : Kopernikus Železničar
16.05.2015 11:00 Bor : Real
16.05.2015 11:00 Napredak : Jagodina
16.05.2015 11:00 Red Star : Timok
16.05.2015 10:00 Horgoš 1911 3 : 0 Tisa
16.05.2015 17:00 Vulturul 0 : 11 Partizan (U)
16.05.2015 10:00 Jugoslavija 2 : 2 Smederevo 1924
16.05.2015 10:00 Spartak 1 : 6 Dinamo
16.05.2015 10:00 Borac (S) 1 : 5 Dolina
16.05.2015 10:00 Proleter (M) 2 : 4 Mladost (O)
16.05.2015 14:00 Stenli 8 : 4 Borac (P)
16.05.2015 10:00 Vršac United 4 : 2 BAK
16.05.2015 10:00 Plana 2 : 0 Udarnik
16.05.2015 14:30 Sloga 2 : 6 Šumadija
16.05.2015 09:30 Napredak 3 : 0 Železničar
16.05.2015 14:00 Vodice 1 : 11 Morava
16.05.2015 14:30 Budućnost 0 : 5 Jedinstvo
16.05.2015 Šumadija 1903 3 : 2 Radnički 1923
16.05.2015 Pazar Juniors 3 : 2 Apolon 4
16.05.2015 14:00 Kiker 1 : 0 Apolon
16.05.2015 Sinđelić 2 : 1 Internacional
16.05.2015 Vinča 0 : 5 FSFV
16.05.2015 Crvena Zvezda MML 3 : 1 Beograd 1929
16.05.2015 PKB Kovilovo 2 : 0 Avala
16.05.2015 Hajduk 3 : 0 Balkan
16.05.2015 Lepušnica 1 : 2 Palilulac
16.05.2015 10:00 PKB 0 : 2 PKB Kovilovo
16.05.2015 10:00 Avala : Lepušnica
16.05.2015 10:00 FSFV 3 : 0 Crvena Zvezda MML
16.05.2015 10:00 Palilulac 3 : 2 Sinđelić
16.05.2015 17:00 Beograd 1929 1 : 0 Hajduk
16.05.2015 12:00 Stepojevac Vaga 1 : 1 Obrenovac 1905
16.05.2015 11:00 Mačvanka 2 : 5 Mačva
16.05.2015 11:00 Gradac 0 : 3 Šabac
16.05.2015 Požarevac 2 : 2 Jerina
16.05.2015 10:00 Spartak '03 0 : 3 Bačka 1901
16.05.2015 Zeleznicar 2 : 4 Jedinstvo 2
16.05.2015 Polet 0 : 16 Budućnost-Krušik 2
16.05.2015 Sampion 1 : 8 Omladinac
16.05.2015 Ribnica 0 : 8 Jedinstvo 1
16.05.2015 OFK Osecina : Radnicki
16.05.2015 08:00 Zemun 3 : 1 BASK
16.05.2015 10:00 Radnički Obrenovac 0 : 3 Kolubara
16.05.2015 13:00 OFK Beograd 0 : 1 Crvena zvezda
16.05.2015 15:00 Dominus 5 : 0 Brodarac
16.05.2015 14:00 Srem Jakovo 0 : 0 Sindjelić 2012
16.05.2015 10:00 Milutinac 2 : 3 Ada
16.05.2015 12:30 Zmaj 1953 2 : 2 Tempo
16.05.2015 10:00 BSK 1925 6 : 0 Radnicki (NB)
16.05.2015 10:00 Banja 1 : 1 Torlak
16.05.2015 12:30 Poštar 3 : 1 GSP Polet
16.05.2015 14:00 Rušanj 3 : 0 Lepušnica
16.05.2015 15:00 Zmajevi 5 : 1 Atakante
16.05.2015 14:30 Sećeranac Ada 9 : 0 Lokomotiva
16.05.2015 14:30 Borac 1 : 3 FSFV
16.05.2015 17:30 Železničar 0 : 2 Napredak
16.05.2015 14:00 Vrčin 3 : 3 011 B
16.05.2015 17:00 Boleč 1 : 0 Obrenovac 1905
16.05.2015 Loznica 04 8 : 0 Cer
16.05.2015 Banja Koviljača 1 : 4 Sinđelić
16.05.2015 Loznica 05 5 : 1 Radnički Stobex
16.05.2015 Luk 0 : 1 Borac (K)
16.05.2015 08:30 Zemun 5 : 0 Sity Sport Club
16.05.2015 12:30 Rad 3 : 0 Bežanija
16.05.2015 08:30 Voždovac 1 : 1 Vinča
16.05.2015 Fair Play 06 : Crvena zvezda
16.05.2015 10:30 Fair Play 06 0 : 6 OFK Beograd
16.05.2015 11:30 Vrčin 7 : 2 Voždovac
16.05.2015 09:30 Rad 10 : 0 Voždovac
16.05.2015 09:30 Vrčin 3 : 1 Teleoptik
16.05.2015 10:30 Dominus 2 : 0 Fair Play 06
16.05.2015 Crvena zvezda 0 : 3 Fair Play 06

Košarka

16.05.2015 Crvena zvezda Telekom 92 : 76 Partizan NIS
16.05.2015 Mega Leks 88 : 87 Vojvodina Srbijagas
16.05.2015 Metalac Farmakom 88 : 73 FMP
16.05.2015 Tamiš 79 : 71 Konstantin

Rukomet

16.05.2015 19:00 PKB 26 : 24 Vrbas
16.05.2015 19:00 Crvena Zvezda 35 : 27 Mokra Gora
16.05.2015 19:00 Sloga 29 : 23 Morava
16.05.2015 19:00 Dinamo 28 : 24 Metalac
16.05.2015 19:00 Napredak 33 : 33 Crvenka Jaffa
16.05.2015 19:00 Zlatar 45 : 19 Jagodina
16.05.2015 ORK Bor 35 : 28 Mladost 1949
16.05.2015 16:30 ORK Bela Palanka 38 : 23 Hajduk Veljko
16.05.2015 ORK Vlasotince 33 : 37 Žitorađa
16.05.2015 BSK Heba 33 : 35 Dubočica 54
16.05.2015 Jastrebac 31 : 24 Vranje 1957
16.05.2015 Knjaževac 29 : 38 Topličanin
16.05.2015 19:00 Apatin 34 : 32 Metalac
16.05.2015 19:00 Proleter 31 : 26 Vladimirovac
16.05.2015 19:00 Jedinstvo 26 : 26 ŽSK
16.05.2015 19:00 Nova Pazova 19 : 27 Banatski Karlovac
16.05.2015 19:00 Hercegovina 36 : 32 Mladost
16.05.2015 19:00 Inđija 31 : 27 Lavovi BP
16.05.2015 Loznica 24 : 22 Partizan 2
16.05.2015 Novi Beograd 30 : 24 Smederevo
16.05.2015 Primus 30 : 33 Sindjelić
16.05.2015 Studentski grad 23 : 19 Bask Soko
16.05.2015 Sportski Centar Voždovac 2012 24 : 28 Rekreativo
16.05.2015 Obilić 36 : 18 Sloga
16.05.2015 18:00 Lokomotiva 32 : 23 Knez Lazar
16.05.2015 17:00 Prva Petoletka 28 : 33 Šamot 65
16.05.2015 17:00 Dorćol 26 : 27 Metaloplastika 2
16.05.2015 18:00 Prva Iskra Barič 31 : 29 Umčari
16.05.2015 17:30 Radnički 19 : 32 Jedinstvo 1974
16.05.2015 Mladost : Kosmaj
16.05.2015 20:00 Ub 24 : 22 Zemun 1957
16.05.2015 13:00 Užice 25 : 14 Zlatar 2
16.05.2015 19:00 Omladinac 22 : 17 Sjenica
16.05.2015 Glogonj 10 : 36 Budućnost
16.05.2015 Unirea 19 : 30 Mladost (V)
16.05.2015 Gaj 24 : 31 Spartak
16.05.2015 Dolovo 33 : 11 Crepaja
16.05.2015 Omladinac (I) 19 : 18 Omladinac (D)
16.05.2015 Mladost (O) : Banatski Karlovac
16.05.2015 Partizan (I) : Napredak
16.05.2015 Jedinstvo : Gradnulica
16.05.2015 Partizan (H) 14 : 31 Vojvoda Stepa
16.05.2015 Crvena Zvezda 2 29 : 23 Naftagas
16.05.2015 19:00 Jagodina 43 : 24 Naisa
16.05.2015 18:00 Minaqua 35 : 34 Radnički KG
16.05.2015 19:00 Proleter SP 27 : 25 Radnički (S)
16.05.2015 20:00 Kikinda 35 : 27 Junior
16.05.2015 18:00 Medicinar 40 : 33 Železničar
16.05.2015 19:00 Knjaz Miloš 37 : 26 Crvena Zvezda
16.05.2015 17:00 Lokomotiva : Goražde
16.05.2015 17:00 Grude : Vrbas
16.05.2015 17:00 Bihać : Zrinjski
16.05.2015 17:00 Krivaja : Izviđač
16.05.2015 17:00 Katarina : Ilidža
16.05.2015 17:00 Borac : Mira
16.05.2015 Radan 21 : 17 Niška Banja
16.05.2015 Dubočica 26 : 17 Paraćin
16.05.2015 Naisa 2 39 : 15 Vlasotince
16.05.2015 Jastrebac 35 : 19 Remesiana
16.05.2015 Aleksinac 26 : 33 Morava Han

Američki fudbal

16.05.2015 15:00 GAT Dukes Novi Sad 30 : 14 Sirmium Legionaries SM
16.05.2015 Pirates Zemun 12 : 28 Mammoths Kikinda
16.05.2015 Golden Bears Bor 22 : 28 Lavovi Vršac