24.12
18:30
Kris Kros
Omladinac
80
86
|
24.12.2017 18:30 | Kris Kros | 80 : 86 | Omladinac |
24.12
18:00
Student
Priboj
92
83
|
24.12.2017 18:00 | Student | 92 : 83 | Priboj |
24.12
15:00
Sokobanja
Jastrebac
64
75
|
24.12.2017 15:00 | Sokobanja | 64 : 75 | Jastrebac | |||||
24.12
18:30
Bor RTB
Prokuplje
89
74
|
24.12.2017 18:30 | Bor RTB | 89 : 74 | Prokuplje |
24.12
20:20
Borča
Ras
83
72
|
24.12.2017 20:20 | Borča | 83 : 72 | Ras |
24.12
14:30
Star
Sivac
88
91
|
24.12.2017 14:30 | Star | 88 : 91 | Sivac |
24.12
15:30
Železničar
Jedinstvo
101
68
|
24.12.2017 15:30 | Železničar | 101 : 68 | Jedinstvo | |||||
24.12
16:30
Dinamo
Šimanovci
81
71
|
24.12.2017 16:30 | Dinamo | 81 : 71 | Šimanovci |
24.12
19:00
Vladimirci
Student 014
89
82
|
24.12.2017 19:00 | Vladimirci | 89 : 82 | Student 014 |
24.12
17:20
Borča 2
Barajevo Bambi
89
41
|
24.12.2017 17:20 | Borča 2 | 89 : 41 | Barajevo Bambi | |||||
24.12
18:15
Eko Sport
Vizura
95
52
|
24.12.2017 18:15 | Eko Sport | 95 : 52 | Vizura |
24.12
18:30
Dunav
Vojvodina
97
94
|
24.12.2017 18:30 | Dunav | 97 : 94 | Vojvodina | |||||
24.12
13:00
Mladost Admiral
Beovuk 72
81
94
|
24.12.2017 13:00 | Mladost Admiral | 81 : 94 | Beovuk 72 |
24.12
19:30
Proleter Naftagas
Mladost (SP)
67
70
|
24.12.2017 19:30 | Proleter Naftagas | 67 : 70 | Mladost (SP) |
24.12
14:00
Play Off
Zvečan
74
62
|
24.12.2017 14:00 | Play Off | 74 : 62 | Zvečan |
24.12
19:00
Trstenik
Topličanin 2012
20
0
|
24.12.2017 19:00 | Trstenik | 20 : 0 | Topličanin 2012 | |||||
24.12
19:30
Bagdala
Hajduk Veljko
57
72
|
24.12.2017 19:30 | Bagdala | 57 : 72 | Hajduk Veljko | |||||
24.12
18:00
Radnički 2016
Actavis academy
88
52
|
24.12.2017 18:00 | Radnički 2016 | 88 : 52 | Actavis academy |
24.12
17:00
Njegoš
Joker
66
29
|
24.12.2017 17:00 | Njegoš | 66 : 29 | Joker | |||||
24.12
17:00
Girl Basket
Srbobran
49
66
|
24.12.2017 17:00 | Girl Basket | 49 : 66 | Srbobran |
24.12
16:45
Radnički (NB)
Crvena zvezda 2
52
105
|
24.12.2017 16:45 | Radnički (NB) | 52 : 105 | Crvena zvezda 2 | |||||
24.12
12:00
Sivac
Stara Pazova
48
98
|
24.12.2017 12:00 | Sivac | 48 : 98 | Stara Pazova | |||||
24.12
20:30
Bežanija
Jedinstvo (NB)
20
0
|
24.12.2017 20:30 | Bežanija | 20 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
24.12
16:30
Delfin
Radnički (NB)
47
71
|
24.12.2017 16:30 | Delfin | 47 : 71 | Radnički (NB) |
24.12
19:30
Spartak
Šumadija
101
50
|
24.12.2017 19:30 | Spartak | 101 : 50 | Šumadija |
24.12
17:00
Mladost (T)
Proleter
0
3
|
24.12.2017 17:00 | Mladost (T) | 0 : 3 | Proleter | |||||
24.12
15:00
Maglić 1953
Vojvodina NS Seme 2
2
3
|
24.12.2017 15:00 | Maglić 1953 | 2 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 |
24.12
15:00
Metalac Takovo 2
Priboj
3
0
|
24.12.2017 15:00 | Metalac Takovo 2 | 3 : 0 | Priboj |
24.12
19:00
Ribnica
Jedinstvo (SP)
1
3
|
24.12.2017 19:00 | Ribnica | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) |
24.12
16:00
Borac
Loznica
0
3
|
24.12.2017 16:00 | Borac | 0 : 3 | Loznica |
24.12
17:00
Aleksinac
Paraćin
3
1
|
24.12.2017 17:00 | Aleksinac | 3 : 1 | Paraćin | |||||
24.12
18:00
Majdanpek FBC
Bor
2
3
|
24.12.2017 18:00 | Majdanpek FBC | 2 : 3 | Bor | |||||
24.12
13:00
Stampedo
Desetka
0
3
|
24.12.2017 13:00 | Stampedo | 0 : 3 | Desetka | |||||
24.12
17:00
Pirot
Student
3
1
|
24.12.2017 17:00 | Pirot | 3 : 1 | Student |
24.12
15:30
Lavice 07
Maks
3
1
|
24.12.2017 15:30 | Lavice 07 | 3 : 1 | Maks |
24.12
ŽOK Topličanin
Surdulica
3
0
|
24.12.2017 | ŽOK Topličanin | 3 : 0 | Surdulica |
24.12
19:30
Železničar
Vizurine Ajkulice
2
3
|
24.12.2017 19:30 | Železničar | 2 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
24.12
19:30
Obrenovac
Volleyland
1
3
|
24.12.2017 19:30 | Obrenovac | 1 : 3 | Volleyland |
24.12
12:15
Mladenovac
Roda 2
3
0
|
24.12.2017 12:15 | Mladenovac | 3 : 0 | Roda 2 |
24.12
15:00
Takovo-Zvezda Helios
Smederevo
3
0
|
24.12.2017 15:00 | Takovo-Zvezda Helios | 3 : 0 | Smederevo |
24.12
16:00
Sterija
Leskovac 98
3
1
|
24.12.2017 16:00 | Sterija | 3 : 1 | Leskovac 98 | |||||
24.12
15:30
Milenijum
Srbijanka 014
0
3
|
24.12.2017 15:30 | Milenijum | 0 : 3 | Srbijanka 014 |
24.12
14:05
SPAS
Novi Beograd
3
1
|
24.12.2017 14:05 | SPAS | 3 : 1 | Novi Beograd | |||||
24.12
14:05
Volleyland 2
Akademija Singidunum
3
0
|
24.12.2017 14:05 | Volleyland 2 | 3 : 0 | Akademija Singidunum | |||||
24.12
12:20
Železnik 2012
Feniks Čukarički
3
2
|
24.12.2017 12:20 | Železnik 2012 | 3 : 2 | Feniks Čukarički | |||||
24.12
12:20
Lucky Star 2
Vizurine Ajkulice
3
1
|
24.12.2017 12:20 | Lucky Star 2 | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice |
24.12
19:30
Obrenovac
Lucky Star
3
2
|
24.12.2017 19:30 | Obrenovac | 3 : 2 | Lucky Star |
24.12
12:45
AS Batajnica
Lucky Star
3
0
|
24.12.2017 12:45 | AS Batajnica | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
24.12
12:45
Crvena zvezda
Roda
3
0
|
24.12.2017 12:45 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Roda |
24.12
17:00
Metaloplastika
Crvena zvezda
30
34
|
24.12.2017 17:00 | Metaloplastika | 30 : 34 | Crvena zvezda |
24.12
Stari Grad
Beograd
9
6
|
24.12.2017 | Stari Grad | 9 : 6 | Beograd |
24.12
Singidunum
Dorćol
9
10
|
24.12.2017 | Singidunum | 9 : 10 | Dorćol |
24.12
15:00
PP 192
Karađorđe 2011
8
5
|
24.12.2017 15:00 | PP 192 | 8 : 5 | Karađorđe 2011 |