08.04
16:00
IMT
Napredak
1
1
|
08.04.2024 16:00 | 1 : 1 | |||||||
08.04
18:30
Javor Matis
Mladost (L)
1
0
|
08.04.2024 18:30 | 1 : 0 |
08.04
16:00
RadniÄki (SM)
InÄija Toyo Tires
1
2
|
08.04.2024 16:00 | 1 : 2 | |||||||
08.04
16:00
Tekstilac
Mladost GAT
1
2
|
08.04.2024 16:00 | 1 : 2 | |||||||
08.04
18:00
GFK DuboÄica
Metalac
1
0
|
08.04.2024 18:00 | 1 : 0 | |||||||
08.04
16:00
RadniÄki (NB)
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
08.04.2024 16:00 | 1 : 2 |
08.04
18:00
Zrinjski
Zvijezda 09
4
0
|
08.04.2024 18:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Å iroki Brijeg
GOÅ K
2
2
|
08.04.2024 15:30 | 2 : 2 |
|
08.04
16:00
Mladost DG
OFK Petrovac
0
0
|
08.04.2024 16:00 | 0 : 0 |
|
08.04
20:45
Udinese
Inter
1
2
|
08.04.2024 20:45 | 1 : 2 |
|
08.04
16:00
Hajduk 1912
OFK BaÄka
2
1
|
08.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
08.04
16:00
Zlatibor
Ribnica
5
1
|
08.04.2024 16:00 | 5 : 1 |
|
08.04
10:00
RSK
Arsenal
2
2
|
08.04.2024 10:00 | 2 : 2 |
|
08.04
15:30
SinÄeliÄ
Bežanija
2
1
|
08.04.2024 15:30 | 2 : 1 |
|
08.04
19:45
Sloga
ŽAK
2
8
|
08.04.2024 19:45 | 2 : 8 |
08.04
17:00
Inviktus 2020
OFK VrŔac
2
1
|
08.04.2024 17:00 | 2 : 1 |
|
08.04
17:00
Crvena zvezda
Podunavac
0
3
|
08.04.2024 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.04
17:00
Mihajlovac
BSK
0
3
|
08.04.2024 17:00 | 0 : 3 | |||||||
08.04
17:00
VuÄak-Lipe
ŽelezniÄar
3
2
|
08.04.2024 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
17:00
Omladinac
Mladi radnik
0
2
|
08.04.2024 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.04
17:00
Kolonija
RadniÄki
5
5
|
08.04.2024 17:00 | 5 : 5 |
|
||||||
08.04
17:00
Dunav Osiguranje
Selevac-BaÄinac
0
3
|
08.04.2024 17:00 | 0 : 3 |
|
08.04
19:00
Partizan Mozzart Bet
Zadar
113
74
|
08.04.2024 19:00 | 113 : 74 |
08.04
20:20
Gro-Basket
Eko Sport
53
87
|
08.04.2024 20:20 | 53 : 87 |
08.04
19:00
KaraÄorÄe
Crvena zvezda
0
3
|
08.04.2024 19:00 | 0 : 3 | |||||||
08.04
20:00
Partizan EFBET
SPD RadniÄki
2
3
|
08.04.2024 20:00 | 2 : 3 |
08.04
19:30
Sportisimo
Trstenik
1
3
|
08.04.2024 19:30 | 1 : 3 |
08.04
19:00
NemanjiÄ
VGSK
32
28
|
08.04.2024 19:00 | 32 : 28 |
08.04
19:15
DorÄol
Singidunum
6
23
|
08.04.2024 19:15 | 6 : 23 |
08.04
20:15
KosjeriÄ
Sjenica
5
2
|
08.04.2024 20:15 | 5 : 2 |
|
08.04
19:00
Nova Pazova
KraljeviÄevo
8
4
|
08.04.2024 19:00 | 8 : 4 |
|
||||||
08.04
21:00
Tisa
BeÄej 2003
11
4
|
08.04.2024 21:00 | 11 : 4 |
|
08.04
19:00
Rosulja
BrÄanka
6
2
|
08.04.2024 19:00 | 6 : 2 |
08.04
18:00
Solunac
DSM Auxilium
6
8
|
08.04.2024 18:00 | 6 : 8 |
|
08.04
21:00
Prokuplje
PÄinja
2
4
|
08.04.2024 21:00 | 2 : 4 | |||||||
08.04
20:00
BabuŔnica 2011
Lindoret
2
9
|
08.04.2024 20:00 | 2 : 9 |
08.04
21:00
Timakum
Despot
3
8
|
08.04.2024 21:00 | 3 : 8 | |||||||
08.04
19:30
Bor
Timok 2013
4
4
|
08.04.2024 19:30 | 4 : 4 | |||||||
08.04
19:30
Äuprija
Rasadnik
4
7
|
08.04.2024 19:30 | 4 : 7 |
08.04
19:00
Lapovo
Karanovac
5
1
|
08.04.2024 19:00 | 5 : 1 |
|
08.04
20:00
BraÄa NediÄ
Desetka
3
2
|
08.04.2024 20:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
21:00
Zenon
Flash
7
6
|
08.04.2024 21:00 | 7 : 6 |
|
||||||
08.04
21:00
Amadeus
92
2
5
|
08.04.2024 21:00 | 2 : 5 |
|
08.04
16:00
Vojvodina
Ada
4
1
|
08.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
1:0
|
08.04
19:00
Å evica
Brana PaunoviÄ
2
4
|
08.04.2024 19:00 | 2 : 4 |
08.04
19:00
Pobednik 012
Omladinac 2 2016
2
4
|
08.04.2024 19:00 | 2 : 4 |