22.11
13:00
GFK Jasenica 1911
Sloga (P)
1
1
|
22.11.2014 13:00 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
22.11
13:00
Zvižd
Bane
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Zvižd | 1 : 0 | Bane | |||||
22.11
13:00
Rudar
Jošanica
5
0
|
22.11.2014 13:00 | Rudar | 5 : 0 | Jošanica | |||||
22.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Železničar
1
2
|
22.11.2014 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 2 | Železničar | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo
Smederevo 1924
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Smederevo 1924 |
22.11
13:00
Tabane 1970
Ozren
3
2
|
22.11.2014 13:00 | Tabane 1970 | 3 : 2 | Ozren | |||||
22.11
13:00
Sloga
Radnički (S)
0
0
|
22.11.2014 13:00 | Sloga | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
22.11
13:00
Radnički (P)
Đerdap
4
0
|
22.11.2014 13:00 | Radnički (P) | 4 : 0 | Đerdap | |||||
22.11
13:00
Timočanin
Timok
1
2
|
22.11.2014 13:00 | Timočanin | 1 : 2 | Timok | |||||
22.11
13:00
Trstenik PPT
OFK Bor
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Trstenik PPT | 2 : 1 | OFK Bor |
22.11
13:00
Radnički (NP)
Dinamo
6
1
|
22.11.2014 13:00 | Radnički (NP) | 6 : 1 | Dinamo | |||||
22.11
13:00
Bačka 1901
PIK Prigrevica
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Bačka 1901 | 1 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
22.11
13:00
Radnički (Š)
Vršac
1
1
|
22.11.2014 13:00 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Vršac | |||||
22.11
13:00
Cement
Tekstilac
4
1
|
22.11.2014 13:00 | Cement | 4 : 1 | Tekstilac | |||||
22.11
13:00
Banat
Senta
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Banat | 1 : 0 | Senta | |||||
22.11
13:00
Sloga
Radnički (S)
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Sloga | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
22.11
13:00
ČSK Pivara
Dolina
2
0
|
22.11.2014 13:00 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Dolina |
22.11
13:00
IMT
Srem
5
1
|
22.11.2014 13:00 | IMT | 5 : 1 | Srem | |||||
22.11
13:00
Teleoptik
Hajduk
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Hajduk | |||||
22.11
11:00
GSP Polet
Zemun
0
3
|
22.11.2014 11:00 | GSP Polet | 0 : 3 | Zemun |
22.11
13:00
Trepča
Sloboda
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Trepča | 2 : 0 | Sloboda | |||||
22.11
13:00
Mokra Gora
Orlovac
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Mokra Gora | 1 : 0 | Orlovac | |||||
22.11
13:00
Partizan
Metalac
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Metalac | |||||
22.11
13:00
Omladinac
Tutin
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Omladinac | 1 : 0 | Tutin |
22.11
13:00
Sloga (B)
Šumadinac (B)
3
2
|
22.11.2014 13:00 | Sloga (B) | 3 : 2 | Šumadinac (B) | |||||
22.11
13:00
Morava
Lepenica
5
0
|
22.11.2014 13:00 | Morava | 5 : 0 | Lepenica |
22.11
13:00
Sloga 1940
Sevojno
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Sloga 1940 | 2 : 0 | Sevojno | |||||
22.11
13:00
Zlatibor
Jedinstvo 1945
1
1
|
22.11.2014 13:00 | Zlatibor | 1 : 1 | Jedinstvo 1945 | |||||
22.11
13:00
FAP
Radnički (V)
3
0
|
22.11.2014 13:00 | FAP | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
22.11
13:00
Ribnica
Radjevac
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Ribnica | 2 : 0 | Radjevac |
22.11
13:00
SFS Borac
Poljoprivrednik
2
2
|
22.11.2014 13:00 | SFS Borac | 2 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
22.11
13:00
FUD
Kosanica
3
1
|
22.11.2014 13:00 | FUD | 3 : 1 | Kosanica |
22.11
13:00
Svrljig
Moravica
3
2
|
22.11.2014 13:00 | Svrljig | 3 : 2 | Moravica | |||||
22.11
13:00
Brestovac 1946
Bučje
0
3
|
22.11.2014 13:00 | Brestovac 1946 | 0 : 3 | Bučje | |||||
22.11
13:00
BSK Bogovina
Napredak
3
0
|
22.11.2014 13:00 | BSK Bogovina | 3 : 0 | Napredak | |||||
22.11
13:00
Rudar (P)
Bukovik
1
1
|
22.11.2014 13:00 | Rudar (P) | 1 : 1 | Bukovik | |||||
22.11
13:00
Dunav
Nemetali
11
0
|
22.11.2014 13:00 | Dunav | 11 : 0 | Nemetali | |||||
22.11
13:00
Rudar (B)
Pukovac
1
2
|
22.11.2014 13:00 | Rudar (B) | 1 : 2 | Pukovac |
22.11
13:00
Balkanski
Jablanica
6
1
|
22.11.2014 13:00 | Balkanski | 6 : 1 | Jablanica | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo (B)
Sloga
1
1
|
22.11.2014 13:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 1 | Sloga | |||||
22.11
13:00
Pusta Reka
Bobište
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Pusta Reka | 1 : 0 | Bobište | |||||
22.11
13:00
SFK Morava
Sloboda
2
0
|
22.11.2014 13:00 | SFK Morava | 2 : 0 | Sloboda | |||||
22.11
13:00
SFK Moravac
Vlasina
1
3
|
22.11.2014 13:00 | SFK Moravac | 1 : 3 | Vlasina |
22.11
13:00
Kupinovo
Budućnost
3
1
|
22.11.2014 13:00 | Kupinovo | 3 : 1 | Budućnost | |||||
22.11
13:00
ŽSK
Sloga
4
1
|
22.11.2014 13:00 | ŽSK | 4 : 1 | Sloga | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
22.11
13:00
Jugović
Ljukovo
4
0
|
22.11.2014 13:00 | Jugović | 4 : 0 | Ljukovo |
22.11
13:00
Polet
ŽAK
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Polet | 1 : 0 | ŽAK | |||||
22.11
13:00
TSC
Zadrugar
3
0
|
22.11.2014 13:00 | TSC | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
22.11
13:00
OFK Vrbas
Srbobran
0
3
|
22.11.2014 13:00 | OFK Vrbas | 0 : 3 | Srbobran |
22.11
13:00
OFK Kikinda
Radnički (S)
0
0
|
22.11.2014 13:00 | OFK Kikinda | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
22.11
13:00
Budućnost
Crvena Zvezda (RS)
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Budućnost | 2 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
22.11
13:00
Kozara
Sloga
5
0
|
22.11.2014 13:00 | Kozara | 5 : 0 | Sloga | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Sloboda
6
1
|
22.11.2014 13:00 | Jedinstvo (NB) | 6 : 1 | Sloboda | |||||
22.11
13:00
Vršac United
Jedinstvo (BK)
1
1
|
22.11.2014 13:00 | Vršac United | 1 : 1 | Jedinstvo (BK) |
22.11
13:00
Balkan Mirijevo
Vrčin
7
5
|
22.11.2014 13:00 | Balkan Mirijevo | 7 : 5 | Vrčin | |||||
22.11
13:00
Radnički (NB)
Boleč
1
2
|
22.11.2014 13:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Boleč | |||||
22.11
13:00
Lokomotiva
Grafičar
0
1
|
22.11.2014 13:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Grafičar |
22.11
13:00
Sloboda
Sloga (D)
5
3
|
22.11.2014 13:00 | Sloboda | 5 : 3 | Sloga (D) | |||||
22.11
13:00
Borac
Budućnost
5
1
|
22.11.2014 13:00 | Borac | 5 : 1 | Budućnost |
22.11
13:00
Spartak 1924
Kolubara
7
0
|
22.11.2014 13:00 | Spartak 1924 | 7 : 0 | Kolubara | |||||
22.11
13:00
Pepeljevac
Tešnjar
3
1
|
22.11.2014 13:00 | Pepeljevac | 3 : 1 | Tešnjar | |||||
22.11
13:00
Banjani
OFK Jabučje
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Banjani | 2 : 1 | OFK Jabučje |
22.11
13:00
Gučevo
Mačva 2005
0
0
|
22.11.2014 13:00 | Gučevo | 0 : 0 | Mačva 2005 | |||||
22.11
13:00
Jadar
Lipolist
3
0
|
22.11.2014 13:00 | Jadar | 3 : 0 | Lipolist |
22.11
13:00
Polet (SD)
Zadrugar (T)
5
0
|
22.11.2014 13:00 | Polet (SD) | 5 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
22.11
13:00
Đerdap
Mlava (ML)
4
5
|
22.11.2014 13:00 | Đerdap | 4 : 5 | Mlava (ML) |
22.11
13:00
Jug Bogdan
Mladost 1982
3
1
|
22.11.2014 13:00 | Jug Bogdan | 3 : 1 | Mladost 1982 |
22.11
13:30
Vojvodina
Maglić
2
0
|
22.11.2014 13:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Maglić | |||||
22.11
13:30
Obilić
Proleter
0
0
|
22.11.2014 13:30 | Obilić | 0 : 0 | Proleter | |||||
22.11
13:30
Bečej 1918
Mladost Radost
1
0
|
22.11.2014 13:30 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Mladost Radost | |||||
22.11
13:30
Tvrdjava
Budućnost
4
2
|
22.11.2014 13:30 | Tvrdjava | 4 : 2 | Budućnost |
22.11
Rudar
Partizan
0
3
|
22.11.2014 | Rudar | 0 : 3 | Partizan | |||||
22.11
1. Maj
Donji Petrovci
2
0
|
22.11.2014 | 1. Maj | 2 : 0 | Donji Petrovci |
22.11
13:00
Radnički 1905
Čoka
4
0
|
22.11.2014 13:00 | Radnički 1905 | 4 : 0 | Čoka | |||||
22.11
13:00
Sloga
Krivaja
3
2
|
22.11.2014 13:00 | Sloga | 3 : 2 | Krivaja | |||||
22.11
13:00
Obilić
Panonija IM Topola
3
0
|
22.11.2014 13:00 | Obilić | 3 : 0 | Panonija IM Topola |
22.11
13:30
BAK
Sloga (BNS)
1
0
|
22.11.2014 13:30 | BAK | 1 : 0 | Sloga (BNS) |
22.11
13:00
Begej
Borac
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Begej | 2 : 0 | Borac | |||||
22.11
13:00
Krajina
Bilećanin
3
0
|
22.11.2014 13:00 | Krajina | 3 : 0 | Bilećanin | |||||
22.11
13:00
Naftagas
Napredak
6
1
|
22.11.2014 13:00 | Naftagas | 6 : 1 | Napredak |
22.11
13:30
Koprijan 1975
Zaplanjac
1
3
|
22.11.2014 13:30 | Koprijan 1975 | 1 : 3 | Zaplanjac | |||||
22.11
13:30
Rutevac
Palilula
2
1
|
22.11.2014 13:30 | Rutevac | 2 : 1 | Palilula | |||||
22.11
13:30
Malošište
Knežica
8
0
|
22.11.2014 13:30 | Malošište | 8 : 0 | Knežica | |||||
22.11
13:30
Zemljoradnik
Naisus
3
2
|
22.11.2014 13:30 | Zemljoradnik | 3 : 2 | Naisus |
22.11
13:00
Budućnost
Železničar
3
2
|
22.11.2014 13:00 | Budućnost | 3 : 2 | Železničar | |||||
22.11
13:00
Umac
Vučje
2
4
|
22.11.2014 13:00 | Umac | 2 : 4 | Vučje |
22.11
13:00
OFK Niš
Radnički 1936
0
0
|
22.11.2014 13:00 | OFK Niš | 0 : 0 | Radnički 1936 | |||||
22.11
13:00
Aluminjum
Vrtište
2
3
|
22.11.2014 13:00 | Aluminjum | 2 : 3 | Vrtište |
22.11
13:30
Malinik
OFK 019 Zaječar
1
0
|
22.11.2014 13:30 | Malinik | 1 : 0 | OFK 019 Zaječar | |||||
22.11
13:30
Rudar
Osnić
1
1
|
22.11.2014 13:30 | Rudar | 1 : 1 | Osnić | |||||
22.11
13:30
Vratarnica
Midžor
2
6
|
22.11.2014 13:30 | Vratarnica | 2 : 6 | Midžor |
22.11
13:00
Levosoje Talenat
Ternoci
0
10
|
22.11.2014 13:00 | Levosoje Talenat | 0 : 10 | Ternoci | |||||
22.11
13:00
Biljači
Vihor
1
3
|
22.11.2014 13:00 | Biljači | 1 : 3 | Vihor |
22.11
Železničar
Jedinstvo (M)
1
2
|
22.11.2014 | Železničar | 1 : 2 | Jedinstvo (M) |
22.11
Jedinstvo
Morava (G)
2
1
|
22.11.2014 | Jedinstvo | 2 : 1 | Morava (G) | |||||
22.11
Bratstvo
Lemind 1953
3
1
|
22.11.2014 | Bratstvo | 3 : 1 | Lemind 1953 |
22.11
13:00
Radnički Šabački
Budućnost
3
0
|
22.11.2014 13:00 | Radnički Šabački | 3 : 0 | Budućnost | |||||
22.11
13:00
Milicionar
Radnik
3
0
|
22.11.2014 13:00 | Milicionar | 3 : 0 | Radnik |
22.11
13:00
Omladinac
Borac
5
0
|
22.11.2014 13:00 | Omladinac | 5 : 0 | Borac | |||||
22.11
13:00
Centar
Fruškogorac
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Centar | 2 : 1 | Fruškogorac |
22.11
13:00
Napredak 2012
Gredetin
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Napredak 2012 | 2 : 1 | Gredetin | |||||
22.11
13:00
Pobeda 1976
Tempo
3
0
|
22.11.2014 13:00 | Pobeda 1976 | 3 : 0 | Tempo | |||||
22.11
13:00
Polet (V)
Jedinstvo GVD
3
3
|
22.11.2014 13:00 | Polet (V) | 3 : 3 | Jedinstvo GVD |
22.11
13:00
Tisa B
Horgoš 1911
4
2
|
22.11.2014 13:00 | Tisa B | 4 : 2 | Horgoš 1911 |
22.11
13:00
Crvena zvezda
Pobeda
0
3
|
22.11.2014 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Pobeda |
22.11
13:00
Zlatica Taun
Železničar
2
2
|
22.11.2014 13:00 | Zlatica Taun | 2 : 2 | Železničar | |||||
22.11
13:00
Radnik
Budućnost (L)
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Radnik | 2 : 1 | Budućnost (L) |
22.11
13:00
Mogren
Berane
2
2
|
22.11.2014 13:00 | Mogren | 2 : 2 | Berane | |||||
22.11
13:00
Zeta
Grbalj
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Zeta | 2 : 1 | Grbalj | |||||
22.11
13:00
Budućnost
Lovćen
2
0
|
22.11.2014 13:00 | Budućnost | 2 : 0 | Lovćen | |||||
22.11
13:00
Sutjeska
Mladost
0
0
|
22.11.2014 13:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Mladost | |||||
22.11
13:00
OFK Petrovac
Mornar
0
1
|
22.11.2014 13:00 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Mornar | |||||
22.11
13:00
Bokelj
Rudar
1
5
|
22.11.2014 13:00 | Bokelj | 1 : 5 | Rudar |
22.11
13:30
Zrinjski
Široki Brijeg
0
0
|
22.11.2014 13:30 | Zrinjski | 0 : 0 | Široki Brijeg | |||||
22.11
13:30
Radnik
Olimpic
2
2
|
22.11.2014 13:30 | Radnik | 2 : 2 | Olimpic | |||||
22.11
13:30
Vitez
Travnik
0
0
|
22.11.2014 13:30 | Vitez | 0 : 0 | Travnik | |||||
22.11
13:30
Sloboda
Sarajevo
0
2
|
22.11.2014 13:30 | Sloboda | 0 : 2 | Sarajevo | |||||
22.11
13:30
Zvijezda Gradačac
Mladost
3
1
|
22.11.2014 13:30 | Zvijezda Gradačac | 3 : 1 | Mladost | |||||
22.11
13:30
Borac
Velež
2
1
|
22.11.2014 13:30 | Borac | 2 : 1 | Velež |
22.11
13:30
Napredak 1976
Rtanj
3
0
|
22.11.2014 13:30 | Napredak 1976 | 3 : 0 | Rtanj | |||||
22.11
13:30
Hajduk
Slemen
0
3
|
22.11.2014 13:30 | Hajduk | 0 : 3 | Slemen | |||||
22.11
13:30
Bukovik
Mladost
1
1
|
22.11.2014 13:30 | Bukovik | 1 : 1 | Mladost |
22.11
13:00
OFK Gnjila
Mladost (G)
5
3
|
22.11.2014 13:00 | OFK Gnjila | 5 : 3 | Mladost (G) |
22.11
13:00
Mladost (PP)
Dobrava
3
1
|
22.11.2014 13:00 | Mladost (PP) | 3 : 1 | Dobrava |
22.11
17:00
Borac
Radnički (N)
0
0
|
22.11.2014 17:00 | Borac | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
22.11
13:00
Voždovac
Novi Pazar
0
0
|
22.11.2014 13:00 | Voždovac | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
22.11
13:00
Donji Srem
Spartak
1
1
|
22.11.2014 13:00 | Donji Srem | 1 : 1 | Spartak | |||||
22.11
13:00
Rad
Vojvodina
0
0
|
22.11.2014 13:00 | Rad | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
22.11
13:00
Radnički 1923
Crvena zvezda
0
0
|
22.11.2014 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Crvena zvezda |
22.11
13:00
Metalac (GM)
Radnik
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Metalac (GM) | 1 : 0 | Radnik | |||||
22.11
13:00
Kolubara
Inđija
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Kolubara | 2 : 1 | Inđija | |||||
22.11
13:00
Sloboda
Bačka (BP)
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Sloboda | 1 : 0 | Bačka (BP) | |||||
22.11
13:00
Moravac Orion
Javor Matis
0
0
|
22.11.2014 13:00 | Moravac Orion | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
22.11
13:00
Sloga (K)
Mačva
2
1
|
22.11.2014 13:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Mačva | |||||
22.11
13:00
BSK Borča
Sindjelić
2
0
|
22.11.2014 13:00 | BSK Borča | 2 : 0 | Sindjelić | |||||
22.11
13:00
Bežanija
Jedinstvo Putevi
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Bežanija | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi |
22.11
Jedinstvo
Dečić
4
0
|
22.11.2014 | Jedinstvo | 4 : 0 | Dečić | |||||
22.11
Bratstvo
Ibar
1
0
|
22.11.2014 | Bratstvo | 1 : 0 | Ibar |
22.11
10:00
Napredak
Jagodina
0
2
|
22.11.2014 10:00 | Napredak | 0 : 2 | Jagodina | |||||
22.11
11:00
OFK Beograd
Rad
2
2
|
22.11.2014 11:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Rad | |||||
22.11
10:00
Čukarički
BSK Borča
3
2
|
22.11.2014 10:00 | Čukarički | 3 : 2 | BSK Borča |
22.11
10:00
ČSK Pivara
Indeks
4
0
|
22.11.2014 10:00 | ČSK Pivara | 4 : 0 | Indeks | |||||
22.11
10:00
ŽAK
Radnički (S)
1
2
|
22.11.2014 10:00 | ŽAK | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
22.11
10:00
Banat
Vršac United
3
1
|
22.11.2014 10:00 | Banat | 3 : 1 | Vršac United | |||||
22.11
10:00
Kabel
Radnički (NP)
0
2
|
22.11.2014 10:00 | Kabel | 0 : 2 | Radnički (NP) | |||||
22.11
10:00
OFK Hajduk
Proleter (NS)
1
0
|
22.11.2014 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 0 | Proleter (NS) | |||||
22.11
10:00
Inđija
Radnički (SM)
5
3
|
22.11.2014 10:00 | Inđija | 5 : 3 | Radnički (SM) | |||||
22.11
10:00
Proleter 2006
Donji Srem
6
2
|
22.11.2014 10:00 | Proleter 2006 | 6 : 2 | Donji Srem |
22.11
Jedinstvo
Timočanin (K)
3
0
|
22.11.2014 | Jedinstvo | 3 : 0 | Timočanin (K) | |||||
22.11
Timok
Radnički (P)
1
4
|
22.11.2014 | Timok | 1 : 4 | Radnički (P) | |||||
22.11
Radnički (N) 2
Borac
|
22.11.2014 | Radnički (N) 2 | : | Borac | |||||
22.11
Palilulac
Hajduk Veljko
0
2
|
22.11.2014 | Palilulac | 0 : 2 | Hajduk Veljko |
22.11
10:00
Internacional
BASK
2
0
|
22.11.2014 10:00 | Internacional | 2 : 0 | BASK | |||||
22.11
10:00
Bežanija
Radnički (O)
2
0
|
22.11.2014 10:00 | Bežanija | 2 : 0 | Radnički (O) | |||||
22.11
12:30
Zemun
Kolubara
3
2
|
22.11.2014 12:30 | Zemun | 3 : 2 | Kolubara | |||||
22.11
13:00
Mladenovac
Žarkovo
1
0
|
22.11.2014 13:00 | Mladenovac | 1 : 0 | Žarkovo | |||||
22.11
17:30
Brodarac 2
Jedinstvo
1
1
|
22.11.2014 17:30 | Brodarac 2 | 1 : 1 | Jedinstvo |
22.11
Jošanica ND 2011
Rudar (KM)
0
6
|
22.11.2014 | Jošanica ND 2011 | 0 : 6 | Rudar (KM) |
22.11
11:30
Proleter
Kulpin
4
3
|
22.11.2014 11:30 | Proleter | 4 : 3 | Kulpin | |||||
22.11
11:30
Vojvodina
Maglić
3
0
|
22.11.2014 11:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Maglić | |||||
22.11
11:30
Obilić
Proleter
7
2
|
22.11.2014 11:30 | Obilić | 7 : 2 | Proleter | |||||
22.11
11:30
Bečej
Mladost Radost
0
0
|
22.11.2014 11:30 | Bečej | 0 : 0 | Mladost Radost | |||||
22.11
Tvrđava
Budućnost
6
0
|
22.11.2014 | Tvrđava | 6 : 0 | Budućnost |
22.11
12:00
Napredak
Jagodina
4
1
|
22.11.2014 12:00 | Napredak | 4 : 1 | Jagodina | |||||
22.11
14:00
OFK Beograd
Rad
2
1
|
22.11.2014 14:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Rad | |||||
22.11
13:00
Radnički (N)
Teleoptik
1
2
|
22.11.2014 13:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
22.11
09:30
Borac
Radnički 1923
0
1
|
22.11.2014 09:30 | Borac | 0 : 1 | Radnički 1923 |
22.11
12:00
Indeks
TSC
1
1
|
22.11.2014 12:00 | Indeks | 1 : 1 | TSC | |||||
22.11
12:00
Vrbas
Bačka (BP)
0
2
|
22.11.2014 12:00 | Vrbas | 0 : 2 | Bačka (BP) | |||||
22.11
12:00
Kikinda
Inđija
0
0
|
22.11.2014 12:00 | Kikinda | 0 : 0 | Inđija | |||||
22.11
12:00
Bečej 1918
OFK Hajduk
1
0
|
22.11.2014 12:00 | Bečej 1918 | 1 : 0 | OFK Hajduk | |||||
22.11
12:00
Bačka 1901
Mladost Bambi
1
2
|
22.11.2014 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 2 | Mladost Bambi | |||||
22.11
12:00
Vršac
Proleter 2006
1
0
|
22.11.2014 12:00 | Vršac | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
22.11
12:00
Radnički (S)
Novi Sad
1
1
|
22.11.2014 12:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Novi Sad |
22.11
12:30
PKB
Komgrap
5
0
|
22.11.2014 12:30 | PKB | 5 : 0 | Komgrap |
22.11
Jagodina 2
Bor
4
0
|
22.11.2014 | Jagodina 2 | 4 : 0 | Bor | |||||
22.11
13:00
Timok
Radnički P
3
1
|
22.11.2014 13:00 | Timok | 3 : 1 | Radnički P | |||||
22.11
Radnički (N) 2
Kruševac
|
22.11.2014 | Radnički (N) 2 | : | Kruševac | |||||
22.11
Napredak
Moravac Orion
4
1
|
22.11.2014 | Napredak | 4 : 1 | Moravac Orion | |||||
22.11
Palilulac
Hajduk Veljko
1
0
|
22.11.2014 | Palilulac | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
22.11
Nacional
Real Niš
0
1
|
22.11.2014 | Nacional | 0 : 1 | Real Niš | |||||
22.11
11:00
Topličanin
Dinamo
1
0
|
22.11.2014 11:00 | Topličanin | 1 : 0 | Dinamo |
22.11
09:00
Železnik Lasta
IM Rakovica
0
9
|
22.11.2014 09:00 | Železnik Lasta | 0 : 9 | IM Rakovica | |||||
22.11
12:30
Radnički (O)
Sinđelić 2012
11
0
|
22.11.2014 12:30 | Radnički (O) | 11 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
22.11
12:30
Zmaj 1953
Budućnost (D)
3
0
|
22.11.2014 12:30 | Zmaj 1953 | 3 : 0 | Budućnost (D) | |||||
22.11
13:00
Bežanija
BSK 1925
0
2
|
22.11.2014 13:00 | Bežanija | 0 : 2 | BSK 1925 | |||||
22.11
09:30
Borac Ostružnica
Novi Beograd
0
0
|
22.11.2014 09:30 | Borac Ostružnica | 0 : 0 | Novi Beograd | |||||
22.11
10:00
Baćevac
Heroj 1925
1
6
|
22.11.2014 10:00 | Baćevac | 1 : 6 | Heroj 1925 | |||||
22.11
11:00
IMT
Srem
3
0
|
22.11.2014 11:00 | IMT | 3 : 0 | Srem |
22.11
10:00
Budućnost
Srem
0
9
|
22.11.2014 10:00 | Budućnost | 0 : 9 | Srem | |||||
22.11
15:00
Brodarac 1947
IMT
10
1
|
22.11.2014 15:00 | Brodarac 1947 | 10 : 1 | IMT |
22.11
10:00
Indeks
TSC
2
0
|
22.11.2014 10:00 | Indeks | 2 : 0 | TSC | |||||
22.11
10:00
FK Vojvodina
Spartak
2
1
|
22.11.2014 10:00 | FK Vojvodina | 2 : 1 | Spartak | |||||
22.11
10:00
Vrbas
Bačka (BP)
1
4
|
22.11.2014 10:00 | Vrbas | 1 : 4 | Bačka (BP) | |||||
22.11
10:00
Kikinda
Inđija
1
0
|
22.11.2014 10:00 | Kikinda | 1 : 0 | Inđija | |||||
22.11
10:00
Bečej 1918
OFK Hajduk
0
8
|
22.11.2014 10:00 | Bečej 1918 | 0 : 8 | OFK Hajduk | |||||
22.11
10:00
Bačka 1901
Mladost Bambi
0
0
|
22.11.2014 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 0 | Mladost Bambi | |||||
22.11
10:00
Vršac
Proleter 2006
0
1
|
22.11.2014 10:00 | Vršac | 0 : 1 | Proleter 2006 | |||||
22.11
10:00
Radnički (S)
Novi Sad
2
0
|
22.11.2014 10:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Novi Sad |
22.11
11:00
Jagodina
Timočanin
5
0
|
22.11.2014 11:00 | Jagodina | 5 : 0 | Timočanin | |||||
22.11
11:00
Bor
Radnički (P)
|
22.11.2014 11:00 | Bor | : | Radnički (P) | |||||
22.11
11:00
Kopernikus Železničar
SFS Borac
2
6
|
22.11.2014 11:00 | Kopernikus Železničar | 2 : 6 | SFS Borac |
22.11
13:00
Jugoslavija
Stenli
1
3
|
22.11.2014 13:00 | Jugoslavija | 1 : 3 | Stenli |
22.11
10:00
Napredak
Budućnost
10
0
|
22.11.2014 10:00 | Napredak | 10 : 0 | Budućnost | |||||
22.11
10:00
Plana
Železničar
3
0
|
22.11.2014 10:00 | Plana | 3 : 0 | Železničar |
22.11
14:00
Granit
Rudar (KM)
2
4
|
22.11.2014 14:00 | Granit | 2 : 4 | Rudar (KM) | |||||
22.11
OFK Nacional AG
Rudar (KM)
0
3
|
22.11.2014 | OFK Nacional AG | 0 : 3 | Rudar (KM) |
22.11
10:00
Mladost
Jedinstvo
|
22.11.2014 10:00 | Mladost | : | Jedinstvo | |||||
22.11
10:00
OFK Atletiko
Donjošorac
2
0
|
22.11.2014 10:00 | OFK Atletiko | 2 : 0 | Donjošorac | |||||
22.11
10:00
POFK Savacium
Borac
9
2
|
22.11.2014 10:00 | POFK Savacium | 9 : 2 | Borac | |||||
22.11
10:00
Radnički
Lipolist
|
22.11.2014 10:00 | Radnički | : | Lipolist |
22.11
09:00
Vinča
PKB
2
2
|
22.11.2014 09:00 | Vinča | 2 : 2 | PKB | |||||
22.11
09:00
Lepušnica
Crvena Zvezda MML
2
3
|
22.11.2014 09:00 | Lepušnica | 2 : 3 | Crvena Zvezda MML | |||||
22.11
10:00
Trudbenik
Balkan
1
2
|
22.11.2014 10:00 | Trudbenik | 1 : 2 | Balkan | |||||
22.11
12:00
PKB Kovilovo
Hajduk
4
2
|
22.11.2014 12:00 | PKB Kovilovo | 4 : 2 | Hajduk | |||||
22.11
13:00
Internacional
Palilulac
4
2
|
22.11.2014 13:00 | Internacional | 4 : 2 | Palilulac | |||||
22.11
13:30
Sinđelić
Beograd 1929
2
0
|
22.11.2014 13:30 | Sinđelić | 2 : 0 | Beograd 1929 |
22.11
Sindjelić 2012
BSK 1925
0
10
|
22.11.2014 | Sindjelić 2012 | 0 : 10 | BSK 1925 | |||||
22.11
Radnicki (NB)
Šumadinac
4
3
|
22.11.2014 | Radnicki (NB) | 4 : 3 | Šumadinac | |||||
22.11
10:00
Institut
IMT
3
0
|
22.11.2014 10:00 | Institut | 3 : 0 | IMT | |||||
22.11
Brodarac
Budućnost (D)
8
1
|
22.11.2014 | Brodarac | 8 : 1 | Budućnost (D) | |||||
22.11
Srem Jakovo
Dominus
2
3
|
22.11.2014 | Srem Jakovo | 2 : 3 | Dominus | |||||
22.11
Zmaj 1953
Milutinac
6
0
|
22.11.2014 | Zmaj 1953 | 6 : 0 | Milutinac | |||||
22.11
Tempo
Studentski Grad
0
0
|
22.11.2014 | Tempo | 0 : 0 | Studentski Grad | |||||
22.11
Ada
Fer Plej 06
0
3
|
22.11.2014 | Ada | 0 : 3 | Fer Plej 06 |
22.11
Torlak
Internacional
0
3
|
22.11.2014 | Torlak | 0 : 3 | Internacional | |||||
22.11
Zvezdara
Poštar
1
3
|
22.11.2014 | Zvezdara | 1 : 3 | Poštar | |||||
22.11
Atakante
Banja
2
3
|
22.11.2014 | Atakante | 2 : 3 | Banja | |||||
22.11
Balkan
PKB Kovilovo
2
1
|
22.11.2014 | Balkan | 2 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
22.11
OLE
GSP Polet
6
1
|
22.11.2014 | OLE | 6 : 1 | GSP Polet | |||||
22.11
Zmajevi
Hajduk
2
2
|
22.11.2014 | Zmajevi | 2 : 2 | Hajduk | |||||
22.11
Lepušnica
Crvena Zvezda MML
1
1
|
22.11.2014 | Lepušnica | 1 : 1 | Crvena Zvezda MML |
22.11
14:00
Radnički 1950
Zlatar
65
71
|
22.11.2014 14:00 | Radnički 1950 | 65 : 71 | Zlatar | |||||
22.11
20:15
Sloga (P)
Priboj
65
80
|
22.11.2014 20:15 | Sloga (P) | 65 : 80 | Priboj | |||||
22.11
20:00
Šabac
Student BB
83
65
|
22.11.2014 20:00 | Šabac | 83 : 65 | Student BB | |||||
22.11
18:00
Zlatibor
Polet
102
70
|
22.11.2014 18:00 | Zlatibor | 102 : 70 | Polet |
22.11
12:30
Zemun
Umka 2009
108
87
|
22.11.2014 12:30 | Zemun | 108 : 87 | Umka 2009 | |||||
22.11
18:20
Astra
Borac
63
93
|
22.11.2014 18:20 | Astra | 63 : 93 | Borac | |||||
22.11
19:15
BASK
BKK Radnički
60
91
|
22.11.2014 19:15 | BASK | 60 : 91 | BKK Radnički |
22.11
17:00
BNS
Hajduk
69
61
|
22.11.2014 17:00 | BNS | 69 : 61 | Hajduk | |||||
22.11
14:30
Futog MD Tupanjac
Ruma
83
69
|
22.11.2014 14:30 | Futog MD Tupanjac | 83 : 69 | Ruma | |||||
22.11
19:00
Odžaci
Jedinstvo
88
81
|
22.11.2014 19:00 | Odžaci | 88 : 81 | Jedinstvo | |||||
22.11
17:00
Vrbas
Dunav
78
80
|
22.11.2014 17:00 | Vrbas | 78 : 80 | Dunav |
22.11
16:00
Jug
Kuršumlija
78
76
|
22.11.2014 16:00 | Jug | 78 : 76 | Kuršumlija | |||||
22.11
18:30
OKK Junior
Niš Fair playy
67
80
|
22.11.2014 18:30 | OKK Junior | 67 : 80 | Niš Fair playy | |||||
22.11
20:00
Bor RTB
Prokuplje
99
105
|
22.11.2014 20:00 | Bor RTB | 99 : 105 | Prokuplje |
22.11
14:00
M015
Radnički VA Bodža
74
78
|
22.11.2014 14:00 | M015 | 74 : 78 | Radnički VA Bodža | |||||
22.11
18:30
Vladimirci
Čačak 94
81
68
|
22.11.2014 18:30 | Vladimirci | 81 : 68 | Čačak 94 |
22.11
15:00
Trepča
Sloga (PM)
98
54
|
22.11.2014 15:00 | Trepča | 98 : 54 | Sloga (PM) | |||||
22.11
18:00
Studenica
Zekas 75
70
85
|
22.11.2014 18:00 | Studenica | 70 : 85 | Zekas 75 |
22.11
15:20
Zvezda
Barajevo
64
84
|
22.11.2014 15:20 | Zvezda | 64 : 84 | Barajevo |
22.11
10:30
Kadet
Sivac
90
64
|
22.11.2014 10:30 | Kadet | 90 : 64 | Sivac | |||||
22.11
17:00
Feniks
Budućnost
69
86
|
22.11.2014 17:00 | Feniks | 69 : 86 | Budućnost | |||||
22.11
12:30
Mladost Veternik
Crvenka Dunav
61
75
|
22.11.2014 12:30 | Mladost Veternik | 61 : 75 | Crvenka Dunav | |||||
22.11
20:00
Kikinda
SO Koš
74
57
|
22.11.2014 20:00 | Kikinda | 74 : 57 | SO Koš | |||||
22.11
19:00
Karađorđevo
Vojvodina NM
68
79
|
22.11.2014 19:00 | Karađorđevo | 68 : 79 | Vojvodina NM |
22.11
18:00
Vojka
Družina Kozlovac
92
72
|
22.11.2014 18:00 | Vojka | 92 : 72 | Družina Kozlovac | |||||
22.11
17:00
Nova Pazova
LSK
94
58
|
22.11.2014 17:00 | Nova Pazova | 94 : 58 | LSK | |||||
22.11
15:30
Kris Kros
Jadran
87
68
|
22.11.2014 15:30 | Kris Kros | 87 : 68 | Jadran | |||||
22.11
18:30
Radnički
Pink
109
50
|
22.11.2014 18:30 | Radnički | 109 : 50 | Pink | |||||
22.11
15:30
Partizan
Dinamo
69
91
|
22.11.2014 15:30 | Partizan | 69 : 91 | Dinamo |
22.11
20:00
Đerdap
Negotin
82
80
|
22.11.2014 20:00 | Đerdap | 82 : 80 | Negotin | |||||
22.11
20:30
Zone Boys
Zicer
64
49
|
22.11.2014 20:30 | Zone Boys | 64 : 49 | Zicer |
22.11
17:00
Ibar
ABS Primorje
74
65
|
22.11.2014 17:00 | Ibar | 74 : 65 | ABS Primorje | |||||
22.11
18:00
Lovćen
Zeta 2011
87
82
|
22.11.2014 18:00 | Lovćen | 87 : 82 | Zeta 2011 | |||||
22.11
18:00
Jedinstvo
Danilovgrad
70
75
|
22.11.2014 18:00 | Jedinstvo | 70 : 75 | Danilovgrad | |||||
22.11
18:00
Mornar
Ulcinj
80
82
|
22.11.2014 18:00 | Mornar | 80 : 82 | Ulcinj | |||||
22.11
19:05
Teodo
Sutjeska
65
50
|
22.11.2014 19:05 | Teodo | 65 : 50 | Sutjeska |
22.11
19:00
Budućnost VOLI
Union Olimpija
76
61
|
22.11.2014 19:00 | Budućnost VOLI | 76 : 61 | Union Olimpija | |||||
22.11
17:00
Szolnoki Olaj
Zadar
82
81
|
22.11.2014 17:00 | Szolnoki Olaj | 82 : 81 | Zadar | |||||
22.11
17:00
Krka
Mega Leks
72
80
|
22.11.2014 17:00 | Krka | 72 : 80 | Mega Leks | |||||
22.11
21:00
Metalac Farmakom
Levski Sofija
81
54
|
22.11.2014 21:00 | Metalac Farmakom | 81 : 54 | Levski Sofija | |||||
22.11
21:00
Igokea
MZT Skopje
61
76
|
22.11.2014 21:00 | Igokea | 61 : 76 | MZT Skopje |
22.11
19:00
Borac
Smederevo 1953
73
66
|
22.11.2014 19:00 | Borac | 73 : 66 | Smederevo 1953 | |||||
22.11
19:30
OKK Beograd
Vršac Swisslion
95
89
|
22.11.2014 19:30 | OKK Beograd | 95 : 89 | Vršac Swisslion | |||||
22.11
20:00
Napredak Rubin
Tamiš
80
78
|
22.11.2014 20:00 | Napredak Rubin | 80 : 78 | Tamiš |
22.11
17:00
Zdravlje Leskovac
Morava
89
62
|
22.11.2014 17:00 | Zdravlje Leskovac | 89 : 62 | Morava | |||||
22.11
19:00
Plana
Pirot
91
85
|
22.11.2014 19:00 | Plana | 91 : 85 | Pirot | |||||
22.11
18:00
Mladost Admiral
Vojvodina
74
62
|
22.11.2014 18:00 | Mladost Admiral | 74 : 62 | Vojvodina | |||||
22.11
19:00
Sloboda
Meridiana
87
59
|
22.11.2014 19:00 | Sloboda | 87 : 59 | Meridiana | |||||
22.11
20:00
Proleter Naftagas
Napredak Maksi Ko
93
72
|
22.11.2014 20:00 | Proleter Naftagas | 93 : 72 | Napredak Maksi Ko | |||||
22.11
20:00
Srem
Mladost (SP)
88
87
|
22.11.2014 20:00 | Srem | 88 : 87 | Mladost (SP) |
22.11
14:00
Radnik
Topličanin 2012
67
58
|
22.11.2014 14:00 | Radnik | 67 : 58 | Topličanin 2012 | |||||
22.11
15:00
Nikolić Akademija
Student Radnički
0
20
|
22.11.2014 15:00 | Nikolić Akademija | 0 : 20 | Student Radnički |
22.11
18:00
Stara Pazova
Titel
59
86
|
22.11.2014 18:00 | Stara Pazova | 59 : 86 | Titel | |||||
22.11
Kovin
Novosadska ŽKA
79
107
|
22.11.2014 | Kovin | 79 : 107 | Novosadska ŽKA |
22.11
14:00
Ljubovija
Mileševac
76
57
|
22.11.2014 14:00 | Ljubovija | 76 : 57 | Mileševac |
22.11
18:00
Orlovi
Bugojno
95
44
|
22.11.2014 18:00 | Orlovi | 95 : 44 | Bugojno | |||||
22.11
18:00
RMU Banovići
Brčanka
31
71
|
22.11.2014 18:00 | RMU Banovići | 31 : 71 | Brčanka |
22.11
16:00
Budućnost
Nikšić 1995
86
58
|
22.11.2014 16:00 | Budućnost | 86 : 58 | Nikšić 1995 |
22.11
17:00
Šumadija
Srbobran
71
53
|
22.11.2014 17:00 | Šumadija | 71 : 53 | Srbobran | |||||
22.11
18:30
Radivoj Korać
Vojvodina
103
74
|
22.11.2014 18:30 | Radivoj Korać | 103 : 74 | Vojvodina | |||||
22.11
19:00
Partizan
Spartak
81
64
|
22.11.2014 19:00 | Partizan | 81 : 64 | Spartak | |||||
22.11
18:00
Bor
Radnički
80
70
|
22.11.2014 18:00 | Bor | 80 : 70 | Radnički |
22.11
Plej 2
Novi Pazar 2012
75
51
|
22.11.2014 | Plej 2 | 75 : 51 | Novi Pazar 2012 | |||||
22.11
Sjenica
Stari Ras
62
18
|
22.11.2014 | Sjenica | 62 : 18 | Stari Ras | |||||
22.11
Plej 1
Bane
69
44
|
22.11.2014 | Plej 1 | 69 : 44 | Bane | |||||
22.11
Mašinac
Polet
88
93
|
22.11.2014 | Mašinac | 88 : 93 | Polet | |||||
22.11
Kings
Goč
59
63
|
22.11.2014 | Kings | 59 : 63 | Goč |
22.11
17:00
Metalac Takovo
Gračac
3
2
|
22.11.2014 17:00 | Metalac Takovo | 3 : 2 | Gračac | |||||
22.11
15:00
Antena
Partizan
2
3
|
22.11.2014 15:00 | Antena | 2 : 3 | Partizan |
22.11
13:30
Milenijum
Vranje
3
0
|
22.11.2014 13:30 | Milenijum | 3 : 0 | Vranje | |||||
22.11
14:00
Timok
Hajduk Veljko
3
2
|
22.11.2014 14:00 | Timok | 3 : 2 | Hajduk Veljko |
22.11
20:00
Mladost
Bavanište
1
3
|
22.11.2014 20:00 | Mladost | 1 : 3 | Bavanište | |||||
22.11
20:00
Dunav Volley
Stražilovo
3
0
|
22.11.2014 20:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Stražilovo | |||||
22.11
17:00
Srem Iton
Vrbas
0
3
|
22.11.2014 17:00 | Srem Iton | 0 : 3 | Vrbas |
22.11
14:00
Šumadija
Obrenovac
2
3
|
22.11.2014 14:00 | Šumadija | 2 : 3 | Obrenovac | |||||
22.11
20:00
Jedinstvo (MZ)
Mladenovac
0
3
|
22.11.2014 20:00 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
22.11
19:00
Rudar
Loznica
3
0
|
22.11.2014 19:00 | Rudar | 3 : 0 | Loznica | |||||
22.11
19:30
Karađorđe
Jedinstvo (K)
3
2
|
22.11.2014 19:30 | Karađorđe | 3 : 2 | Jedinstvo (K) |
22.11
18:00
Partizan
Vojvodina 3
3
1
|
22.11.2014 18:00 | Partizan | 3 : 1 | Vojvodina 3 | |||||
22.11
19:00
Maglić 1953
Botafogo
3
0
|
22.11.2014 19:00 | Maglić 1953 | 3 : 0 | Botafogo |
22.11
13:00
Morava
Surdulica
0
3
|
22.11.2014 13:00 | Morava | 0 : 3 | Surdulica | |||||
22.11
17:30
Topličanin 2
MOK Topličanin 97
0
3
|
22.11.2014 17:30 | Topličanin 2 | 0 : 3 | MOK Topličanin 97 |
22.11
14:00
Kikinda
Mladost
3
1
|
22.11.2014 14:00 | Kikinda | 3 : 1 | Mladost |
22.11
20:00
Pirot
Ozren
3
0
|
22.11.2014 20:00 | Pirot | 3 : 0 | Ozren |
22.11
19:00
Domaljevac
Modriča Optima
3
0
|
22.11.2014 19:00 | Domaljevac | 3 : 0 | Modriča Optima | |||||
22.11
16:00
Borac m:tel
Gacko
3
2
|
22.11.2014 16:00 | Borac m:tel | 3 : 2 | Gacko | |||||
22.11
18:00
Ilijaš
Bosna
3
0
|
22.11.2014 18:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Bosna | |||||
22.11
16:00
Radnik
Jedinstvo
3
2
|
22.11.2014 16:00 | Radnik | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.11
18:00
Kakanj 78
Mladost
3
1
|
22.11.2014 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 1 | Mladost |
22.11
17:00
Tempo
Student
0
3
|
22.11.2014 17:00 | Tempo | 0 : 3 | Student | |||||
22.11
19:00
Maglić
Ljubinje
0
3
|
22.11.2014 19:00 | Maglić | 0 : 3 | Ljubinje | |||||
22.11
19:00
Majevica
Crvena zvijezda
0
3
|
22.11.2014 19:00 | Majevica | 0 : 3 | Crvena zvijezda | |||||
22.11
15:30
Drina
Gradiška
3
1
|
22.11.2014 15:30 | Drina | 3 : 1 | Gradiška |
22.11
16:00
Partizan
Đerdap
3
1
|
22.11.2014 16:00 | Partizan | 3 : 1 | Đerdap | |||||
22.11
19:00
Inđija
Vojvodina NS Seme
0
3
|
22.11.2014 19:00 | Inđija | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme | |||||
22.11
19:00
Mladi radnik
Crvena Zvezda
0
3
|
22.11.2014 19:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
22.11
19:00
Novi Pazar-Junior
Ribnica
3
0
|
22.11.2014 19:00 | Novi Pazar-Junior | 3 : 0 | Ribnica | |||||
22.11
19:00
Spartak
Radnički
3
1
|
22.11.2014 19:00 | Spartak | 3 : 1 | Radnički |
22.11
19:00
VA 014
Jedinstvo
3
2
|
22.11.2014 19:00 | VA 014 | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.11
19:00
Klek Srbijašume
Borac
3
0
|
22.11.2014 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Borac |
22.11
17:00
Tutin
Gimnazijalac
1
3
|
22.11.2014 17:00 | Tutin | 1 : 3 | Gimnazijalac | |||||
22.11
14:00
Tara
Putevi Trendteks
0
3
|
22.11.2014 14:00 | Tara | 0 : 3 | Putevi Trendteks | |||||
22.11
17:00
Ivanjica
Sloboda S
3
1
|
22.11.2014 17:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Sloboda S | |||||
22.11
17:00
Borac
Tajm
3
0
|
22.11.2014 17:00 | Borac | 3 : 0 | Tajm |
22.11
18:00
Majdanpek FBC
Student
3
2
|
22.11.2014 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 2 | Student | |||||
22.11
15:30
Milenijum
Vranje
3
2
|
22.11.2014 15:30 | Milenijum | 3 : 2 | Vranje | |||||
22.11
16:00
Leskovac 98
Hajduk Veljko
3
0
|
22.11.2014 16:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
22.11
18:00
Bor
Kuršumlija
3
0
|
22.11.2014 18:00 | Bor | 3 : 0 | Kuršumlija |
22.11
20:00
FOK
Jedinstvo 2
0
3
|
22.11.2014 20:00 | FOK | 0 : 3 | Jedinstvo 2 | |||||
22.11
17:00
Kikinda
Vršac
1
3
|
22.11.2014 17:00 | Kikinda | 1 : 3 | Vršac |
22.11
17:00
Lazarevac
As
1
3
|
22.11.2014 17:00 | Lazarevac | 1 : 3 | As | |||||
22.11
14:30
Imlek
Mladi Radnik
3
0
|
22.11.2014 14:30 | Imlek | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
22.11
18:00
Poštar 064
Smederevo
0
3
|
22.11.2014 18:00 | Poštar 064 | 0 : 3 | Smederevo | |||||
22.11
20:30
Sterija
Šumadija
3
0
|
22.11.2014 20:30 | Sterija | 3 : 0 | Šumadija |
22.11
13:00
Napredak 037
Župa
0
3
|
22.11.2014 13:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | Župa |
22.11
14:30
Borac 2
Arilje
0
3
|
22.11.2014 14:30 | Borac 2 | 0 : 3 | Arilje |
22.11
18:00
Paraćin
Ravno
3
0
|
22.11.2014 18:00 | Paraćin | 3 : 0 | Ravno |
22.11
12:00
Rudar
Mladi Radnik 2
3
1
|
22.11.2014 12:00 | Rudar | 3 : 1 | Mladi Radnik 2 | |||||
22.11
13:45
Tehničar
Smederevo 2
3
0
|
22.11.2014 13:45 | Tehničar | 3 : 0 | Smederevo 2 | |||||
22.11
14:00
Plana
Carina
0
3
|
22.11.2014 14:00 | Plana | 0 : 3 | Carina |
22.11
13:00
Zaslon
Jedinstvo
3
0
|
22.11.2014 13:00 | Zaslon | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.11
18:00
Osečina
Proleter
3
1
|
22.11.2014 18:00 | Osečina | 3 : 1 | Proleter | |||||
22.11
15:00
Srbijanka 014
Park 015
3
0
|
22.11.2014 15:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Park 015 | |||||
22.11
17:00
Mali Zvornik
Tamnava Voćar
3
0
|
22.11.2014 17:00 | Mali Zvornik | 3 : 0 | Tamnava Voćar |
22.11
12:00
VST
BiT
3
0
|
22.11.2014 12:00 | VST | 3 : 0 | BiT | |||||
22.11
16:30
Čemp 07
Grbić
1
3
|
22.11.2014 16:30 | Čemp 07 | 1 : 3 | Grbić | |||||
22.11
18:00
Partizan
NS Tim
3
0
|
22.11.2014 18:00 | Partizan | 3 : 0 | NS Tim | |||||
22.11
15:45
Futog vest
Žabalj Volej
1
3
|
22.11.2014 15:45 | Futog vest | 1 : 3 | Žabalj Volej |
22.11
16:00
Bečej
Sutjeska
0
3
|
22.11.2014 16:00 | Bečej | 0 : 3 | Sutjeska | |||||
22.11
14:30
Apatin
CVS
0
3
|
22.11.2014 14:30 | Apatin | 0 : 3 | CVS |
22.11
14:00
KI 0230
Proleter
3
0
|
22.11.2014 14:00 | KI 0230 | 3 : 0 | Proleter |
22.11
17:00
Maks
Beočin Metal
3
0
|
22.11.2014 17:00 | Maks | 3 : 0 | Beočin Metal | |||||
22.11
15:00
Mladost
Trijumf 2013
3
0
|
22.11.2014 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Trijumf 2013 |
22.11
17:00
Leskovac 98 2
Surdulica
1
3
|
22.11.2014 17:00 | Leskovac 98 2 | 1 : 3 | Surdulica | |||||
22.11
14:00
Topličanin
Panda
3
0
|
22.11.2014 14:00 | Topličanin | 3 : 0 | Panda |
22.11
13:00
Ozren
Bor II
3
0
|
22.11.2014 13:00 | Ozren | 3 : 0 | Bor II |
22.11
11:00
Kralj
Pionir
1
3
|
22.11.2014 11:00 | Kralj | 1 : 3 | Pionir |
22.11
12:30
Mladenovac
Lucky Star
1
3
|
22.11.2014 12:30 | Mladenovac | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
22.11
16:00
Zvezda NP
Vizura 2
1
3
|
22.11.2014 16:00 | Zvezda NP | 1 : 3 | Vizura 2 | |||||
22.11
20:00
Dunav
Blok-aut
0
3
|
22.11.2014 20:00 | Dunav | 0 : 3 | Blok-aut |
22.11
14:00
Pirot
Caribrod
3
0
|
22.11.2014 14:00 | Pirot | 3 : 0 | Caribrod |
22.11
Crnjanski
Roda 2
3
0
|
22.11.2014 | Crnjanski | 3 : 0 | Roda 2 | |||||
22.11
Resnik
21. maj
1
3
|
22.11.2014 | Resnik | 1 : 3 | 21. maj | |||||
22.11
Obrenovac
Volleyland
3
1
|
22.11.2014 | Obrenovac | 3 : 1 | Volleyland | |||||
22.11
Fenix Čukarički
Avala
3
0
|
22.11.2014 | Fenix Čukarički | 3 : 0 | Avala |
22.11
19:00
Volejbol 2000
Libero
0
3
|
22.11.2014 19:00 | Volejbol 2000 | 0 : 3 | Libero | |||||
22.11
10:30
Dunav Volej
Turija
3
0
|
22.11.2014 10:30 | Dunav Volej | 3 : 0 | Turija | |||||
22.11
10:30
Smeč
Slavija
1
3
|
22.11.2014 10:30 | Smeč | 1 : 3 | Slavija | |||||
22.11
14:30
Štrand Volej
SK Volej
3
1
|
22.11.2014 14:30 | Štrand Volej | 3 : 1 | SK Volej | |||||
22.11
19:00
Fortuna
NS Volej
3
1
|
22.11.2014 19:00 | Fortuna | 3 : 1 | NS Volej |
22.11
10:00
Prvi Tempo
Eaton Srem Tempo 4
1
3
|
22.11.2014 10:00 | Prvi Tempo | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo 4 |
22.11
17:00
Partizan
Tempo
1
3
|
22.11.2014 17:00 | Partizan | 1 : 3 | Tempo | |||||
22.11
16:00
Jedinstvo
Soko
3
1
|
22.11.2014 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Soko |
22.11
17:00
Panonija
Zlatica
2
3
|
22.11.2014 17:00 | Panonija | 2 : 3 | Zlatica | |||||
22.11
14:00
Boom Volley
NIS Spartak 3
3
1
|
22.11.2014 14:00 | Boom Volley | 3 : 1 | NIS Spartak 3 | |||||
22.11
16:00
Čoka
Topola
3
0
|
22.11.2014 16:00 | Čoka | 3 : 0 | Topola |
22.11
19:00
Radnik
Modriča
3
1
|
22.11.2014 19:00 | Radnik | 3 : 1 | Modriča | |||||
22.11
19:00
BL Volley
Sloboda Tuzlafarm
2
3
|
22.11.2014 19:00 | BL Volley | 2 : 3 | Sloboda Tuzlafarm | |||||
22.11
18:00
HE na Drini
Kula Gradačac
0
3
|
22.11.2014 18:00 | HE na Drini | 0 : 3 | Kula Gradačac | |||||
22.11
18:00
Gacko
Bihać Preminger
2
3
|
22.11.2014 18:00 | Gacko | 2 : 3 | Bihać Preminger |
22.11
18:00
Glasinac
Stakorina
3
0
|
22.11.2014 18:00 | Glasinac | 3 : 0 | Stakorina | |||||
22.11
16:00
Maglić
Crvena zvijezda
3
2
|
22.11.2014 16:00 | Maglić | 3 : 2 | Crvena zvijezda | |||||
22.11
17:00
Hercegovac
Slavija
3
2
|
22.11.2014 17:00 | Hercegovac | 3 : 2 | Slavija |
22.11
14:00
Pliva
Prijedor
3
1
|
22.11.2014 14:00 | Pliva | 3 : 1 | Prijedor |
22.11
16:00
Kotor Varoš
Nikos Kambera
1
3
|
22.11.2014 16:00 | Kotor Varoš | 1 : 3 | Nikos Kambera |
22.11
20:00
Kraguj
Dinamo
3
0
|
22.11.2014 20:00 | Kraguj | 3 : 0 | Dinamo | |||||
22.11
19:00
Vizura
Radnički Beograd
3
0
|
22.11.2014 19:00 | Vizura | 3 : 0 | Radnički Beograd | |||||
22.11
19:00
Železničar
Jedinstvo
1
3
|
22.11.2014 19:00 | Železničar | 1 : 3 | Jedinstvo |
22.11
18:00
Radnički
Jedinstvo
0
3
|
22.11.2014 18:00 | Radnički | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
22.11
17:00
Ekonomac
Jagodina
2
3
|
22.11.2014 17:00 | Ekonomac | 2 : 3 | Jagodina | |||||
22.11
20:00
Beograd
MD Zrenjanin
0
3
|
22.11.2014 20:00 | Beograd | 0 : 3 | MD Zrenjanin | |||||
22.11
19:00
Crnokosa Artos
Klek Srbijašume
1
3
|
22.11.2014 19:00 | Crnokosa Artos | 1 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
22.11
20:00
Eaton Srem Tempo
Valjevo
3
0
|
22.11.2014 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Valjevo |
22.11
18:00
Jastrebac
Dubočica 54
27
26
|
22.11.2014 18:00 | Jastrebac | 27 : 26 | Dubočica 54 | |||||
22.11
19:00
ORK Vlasotince
Hajduk Veljko
32
35
|
22.11.2014 19:00 | ORK Vlasotince | 32 : 35 | Hajduk Veljko |
22.11
18:00
Hercegovina
Metalac
37
35
|
22.11.2014 18:00 | Hercegovina | 37 : 35 | Metalac | |||||
22.11
20:00
Nova Pazova
Inđija
22
30
|
22.11.2014 20:00 | Nova Pazova | 22 : 30 | Inđija | |||||
22.11
19:00
Jedinstvo
Lavovi BP
28
28
|
22.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 28 : 28 | Lavovi BP | |||||
22.11
18:00
Apatin
Banatski Karlovac
29
28
|
22.11.2014 18:00 | Apatin | 29 : 28 | Banatski Karlovac |
22.11
18:00
Loznica
Obilić
18
28
|
22.11.2014 18:00 | Loznica | 18 : 28 | Obilić | |||||
22.11
20:30
Novi Beograd
Sindjelić
30
29
|
22.11.2014 20:30 | Novi Beograd | 30 : 29 | Sindjelić |
22.11
19:00
Beli andjeo
Šamot 65
25
36
|
22.11.2014 19:00 | Beli andjeo | 25 : 36 | Šamot 65 |
22.11
19:00
Radnički 1958
|
22.11.2014 19:00 | Radnički 1958 | : | ||||||
22.11
19:00
Kljajićevo
Jabuka
21
25
|
22.11.2014 19:00 | Kljajićevo | 21 : 25 | Jabuka |
22.11
20:00
Radnički
Ub
26
27
|
22.11.2014 20:00 | Radnički | 26 : 27 | Ub | |||||
22.11
14:30
Prva Iskra Barič
Zemun 1957
23
29
|
22.11.2014 14:30 | Prva Iskra Barič | 23 : 29 | Zemun 1957 | |||||
22.11
Dorćol
Kosmaj
|
22.11.2014 | Dorćol | : | Kosmaj |
22.11
15:00
Rembas
Radnički
28
33
|
22.11.2014 15:00 | Rembas | 28 : 33 | Radnički | |||||
22.11
16:00
Majdanpek
Paraćin
35
29
|
22.11.2014 16:00 | Majdanpek | 35 : 29 | Paraćin | |||||
22.11
Rtanj
Mladost 1949 2
|
22.11.2014 | Rtanj | : | Mladost 1949 2 | |||||
22.11
20:00
Rudar
Brestovac
39
21
|
22.11.2014 20:00 | Rudar | 39 : 21 | Brestovac |
22.11
16:00
Bane
Metalac
0
10
|
22.11.2014 16:00 | Bane | 0 : 10 | Metalac | |||||
22.11
Župa 54 2
Knez Lazar 2
|
22.11.2014 | Župa 54 2 | : | Knez Lazar 2 |
22.11
16:00
Sjenica
Atenica
29
22
|
22.11.2014 16:00 | Sjenica | 29 : 22 | Atenica |
22.11
Dolovo
Banatski Karlovac
|
22.11.2014 | Dolovo | : | Banatski Karlovac |
22.11
20:30
Vojka
Beočin
23
32
|
22.11.2014 20:30 | Vojka | 23 : 32 | Beočin | |||||
22.11
18:30
ŽSK 2
Putinci
26
27
|
22.11.2014 18:30 | ŽSK 2 | 26 : 27 | Putinci | |||||
22.11
13:00
Eret
Slavija
|
22.11.2014 13:00 | Eret | : | Slavija |
22.11
19:00
Konjuh
Zrinjski
28
17
|
22.11.2014 19:00 | Konjuh | 28 : 17 | Zrinjski | |||||
22.11
19:00
Vogošća
Derventa
24
27
|
22.11.2014 19:00 | Vogošća | 24 : 27 | Derventa | |||||
22.11
20:00
Čelik
Krivaja
33
24
|
22.11.2014 20:00 | Čelik | 33 : 24 | Krivaja | |||||
22.11
19:00
Prijedor
Bosna (V)
38
23
|
22.11.2014 19:00 | Prijedor | 38 : 23 | Bosna (V) | |||||
22.11
19:00
Lokomotiva
Izviđač
22
38
|
22.11.2014 19:00 | Lokomotiva | 22 : 38 | Izviđač |
22.11
18:00
Hercegovac
Čelinac
23
40
|
22.11.2014 18:00 | Hercegovac | 23 : 40 | Čelinac | |||||
22.11
18:00
Kotor Varoš
Slavija
24
23
|
22.11.2014 18:00 | Kotor Varoš | 24 : 23 | Slavija | |||||
22.11
18:00
Teslić
Leotar
26
21
|
22.11.2014 18:00 | Teslić | 26 : 21 | Leotar | |||||
22.11
18:00
Mladost
Golić Šarić
26
33
|
22.11.2014 18:00 | Mladost | 26 : 33 | Golić Šarić |
22.11
19:00
Spartak Vojput
Crvena Zvezda
29
23
|
22.11.2014 19:00 | Spartak Vojput | 29 : 23 | Crvena Zvezda |
22.11
18:30
PKB
Zlatar
25
34
|
22.11.2014 18:30 | PKB | 25 : 34 | Zlatar | |||||
22.11
17:00
Napredak
Jagodina
39
30
|
22.11.2014 17:00 | Napredak | 39 : 30 | Jagodina | |||||
22.11
19:00
Dinamo
Crvenka Jaffa
33
28
|
22.11.2014 19:00 | Dinamo | 33 : 28 | Crvenka Jaffa | |||||
22.11
18:00
Sloga
Metalac
27
23
|
22.11.2014 18:00 | Sloga | 27 : 23 | Metalac | |||||
22.11
19:00
Crvena Zvezda
Morava
28
34
|
22.11.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 28 : 34 | Morava | |||||
22.11
19:00
Vrbas
Mokra Gora
33
26
|
22.11.2014 19:00 | Vrbas | 33 : 26 | Mokra Gora |
22.11
15:30
Požarevac
Radnički
33
24
|
22.11.2014 15:30 | Požarevac | 33 : 24 | Radnički | |||||
22.11
18:00
Sloga
ORK Beograd
34
27
|
22.11.2014 18:00 | Sloga | 34 : 27 | ORK Beograd | |||||
22.11
18:00
Kučevo
Loznica grad
38
23
|
22.11.2014 18:00 | Kučevo | 38 : 23 | Loznica grad |
22.11
18:00
Halas Jožef
Temerin
25
28
|
22.11.2014 18:00 | Halas Jožef | 25 : 28 | Temerin | |||||
22.11
17:00
Ravangrad
Radnički
20
47
|
22.11.2014 17:00 | Ravangrad | 20 : 47 | Radnički |
22.11
17:00
Župa
Košutnjak
28
17
|
22.11.2014 17:00 | Župa | 28 : 17 | Košutnjak |
22.11
20:00
Rtanj
Vranje
21
25
|
22.11.2014 20:00 | Rtanj | 21 : 25 | Vranje | |||||
22.11
19:00
Knjaževac
Topličanin
25
28
|
22.11.2014 19:00 | Knjaževac | 25 : 28 | Topličanin | |||||
22.11
18:00
Pirot
Jagodina 2
39
8
|
22.11.2014 18:00 | Pirot | 39 : 8 | Jagodina 2 | |||||
22.11
16:00
Bor RTB
Đerdap
38
14
|
22.11.2014 16:00 | Bor RTB | 38 : 14 | Đerdap |
22.11
17:00
Jedinstvo
Laki
25
25
|
22.11.2014 17:00 | Jedinstvo | 25 : 25 | Laki | |||||
22.11
19:00
Partizan
Mladost
22
23
|
22.11.2014 19:00 | Partizan | 22 : 23 | Mladost | |||||
22.11
15:30
Miletić
Želja
18
32
|
22.11.2014 15:30 | Miletić | 18 : 32 | Želja |
22.11
Niška Banja
Radan
23
23
|
22.11.2014 | Niška Banja | 23 : 23 | Radan | |||||
22.11
Paraćin
Dubočica
14
18
|
22.11.2014 | Paraćin | 14 : 18 | Dubočica | |||||
22.11
Vlasotince
Naisa 2
16
28
|
22.11.2014 | Vlasotince | 16 : 28 | Naisa 2 | |||||
22.11
Remesiana
Jastrebac
25
26
|
22.11.2014 | Remesiana | 25 : 26 | Jastrebac | |||||
22.11
Morava Han
Aleksinac
32
22
|
22.11.2014 | Morava Han | 32 : 22 | Aleksinac |
22.11
12:00
Mladost 2
Deronje
35
11
|
22.11.2014 12:00 | Mladost 2 | 35 : 11 | Deronje | |||||
22.11
Odžaci
Eret
|
22.11.2014 | Odžaci | : | Eret |
22.11
18:00
Lokomotiva
Ilidža
18
22
|
22.11.2014 18:00 | Lokomotiva | 18 : 22 | Ilidža | |||||
22.11
17:00
Mira
Izviđač
22
23
|
22.11.2014 17:00 | Mira | 22 : 23 | Izviđač | |||||
22.11
16:00
Borac
Zrinjski
24
38
|
22.11.2014 16:00 | Borac | 24 : 38 | Zrinjski | |||||
22.11
17:00
Katarina
Vrbas
|
22.11.2014 17:00 | Katarina | : | Vrbas | |||||
22.11
19:00
Krivaja
Goražde
39
29
|
22.11.2014 19:00 | Krivaja | 39 : 29 | Goražde | |||||
22.11
16:30
Bihać
Grude
21
41
|
22.11.2014 16:30 | Bihać | 21 : 41 | Grude |
22.11
19:00
Radnički (S)
Medicinar
24
22
|
22.11.2014 19:00 | Radnički (S) | 24 : 22 | Medicinar |
22.11
19:00
Jadran ST
Primorje EB
4
18
|
22.11.2014 19:00 | Jadran ST | 4 : 18 | Primorje EB | |||||
22.11
19:00
AVK Branik
HAVK Mladost
5
26
|
22.11.2014 19:00 | AVK Branik | 5 : 26 | HAVK Mladost |
22.11
19:00
Jug CO
Mornar BS
14
5
|
22.11.2014 19:00 | Jug CO | 14 : 5 | Mornar BS | |||||
22.11
18:00
Medveščak
Jadran HN
7
7
|
22.11.2014 18:00 | Medveščak | 7 : 7 | Jadran HN |
22.11
Senta
Stari Grad
23
1
|
22.11.2014 | Senta | 23 : 1 | Stari Grad | |||||
22.11
Crvena zvezda
Taš 2000
11
5
|
22.11.2014 | Crvena zvezda | 11 : 5 | Taš 2000 | |||||
22.11
Vračar
Partizan
8
4
|
22.11.2014 | Vračar | 8 : 4 | Partizan |
22.11
19:00
As
Pirot
8
6
|
22.11.2014 19:00 | As | 8 : 6 | Pirot |
22.11
21:00
Viking
Forum
4
5
|
22.11.2014 21:00 | Viking | 4 : 5 | Forum |
22.11
Bellatores
Požarevac
|
22.11.2014 | Bellatores | : | Požarevac | |||||
22.11
17:00
Kareli
Bajina Bašta
6
3
|
22.11.2014 17:00 | Kareli | 6 : 3 | Bajina Bašta |
22.11
20:00
Apa Futsal
Kepa 9
|
22.11.2014 20:00 | Apa Futsal | : | Kepa 9 | |||||
22.11
18:15
Telep
TFK
5
4
|
22.11.2014 18:15 | Telep | 5 : 4 | TFK | |||||
22.11
21:00
Sombor
BSK
|
22.11.2014 21:00 | Sombor | : | BSK |
22.11
18:00
Leotar
Nevesinje
6
2
|
22.11.2014 18:00 | Leotar | 6 : 2 | Nevesinje | |||||
22.11
19:00
Čelinac
Kaskada
3
4
|
22.11.2014 19:00 | Čelinac | 3 : 4 | Kaskada | |||||
22.11
18:30
Seljak
Zrinjski
3
5
|
22.11.2014 18:30 | Seljak | 3 : 5 | Zrinjski | |||||
22.11
18:00
Sokrates
Mostar Stari Grad
2
1
|
22.11.2014 18:00 | Sokrates | 2 : 1 | Mostar Stari Grad | |||||
22.11
18:00
Tango
Centar
2
3
|
22.11.2014 18:00 | Tango | 2 : 3 | Centar | |||||
22.11
17:00
Bosna Kompred
Brotnjo
3
7
|
22.11.2014 17:00 | Bosna Kompred | 3 : 7 | Brotnjo |
22.11
19:30
Obilić
Derventa
3
9
|
22.11.2014 19:30 | Obilić | 3 : 9 | Derventa |
22.11
18:30
Brod
Mladost
4
2
|
22.11.2014 18:30 | Brod | 4 : 2 | Mladost |
22.11
Rota
Gurgusovac
3
5
|
22.11.2014 | Rota | 3 : 5 | Gurgusovac |
22.11
19:30
Bečej
Mungosi
2
4
|
22.11.2014 19:30 | Bečej | 2 : 4 | Mungosi | |||||
22.11
20:30
Kalča
Vinter sport
3
3
|
22.11.2014 20:30 | Kalča | 3 : 3 | Vinter sport |
22.11
18:00
Tisza Volán
Partizan
2
3
|
22.11.2014 18:00 | Tisza Volán | 2 : 3 | Partizan |