XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 17:30 Vujić Valjevo - Partizan (BB) 2:2
2 26.08.2012 17:30 Partizan (BB) - Polet (LJ) 0:1
3 01.09.2012 17:00 Rudar - Partizan (BB) 3:1
4 09.09.2012 16:30 Partizan (BB) - Radnički Stobeks 1:0
5 16.09.2012 16:00 Sloboda (Č) - Partizan (BB) 2:1
6 23.09.2012 16:00 Partizan (BB) - Pobeda 1:1
7 30.09.2012 15:30 Železničar - Partizan (BB) 0:0
8 07.10.2012 15:00 Partizan (BB) - Seljak 1:1
9 14.10.2012 14:30 Mačva - Partizan (BB) 2:1
10 20.10.2012 14:30 Bane - Partizan (BB) 2:1
11 28.10.2012 13:30 Partizan (BB) - Mladi radnik 0:2
12 04.11.2012 11:00 Sloga (PM) - Partizan (BB) 2:1
13 10.11.2012 13:00 Partizan (BB) - Krušik 2:0
14 17.11.2012 13:00 Jasenica 1911 - Partizan (BB) 0:1
15 25.11.2012 13:00 Partizan (BB) - Šumadija (A) 1:2
16 20.03.2013 14:30 Partizan (BB) - Vujić Valjevo 1:1
17 24.03.2013 11:00 Polet (LJ) - Partizan (BB) 1:0
18 31.03.2013 15:30 Partizan (BB) - Rudar 1:0
19 07.04.2013 15:30 Radnički Stobeks - Partizan (BB) 2:0
20 14.04.2013 15:30 Partizan (BB) - Sloboda (Č) 5:3
21 17.04.2013 16:00 Pobeda - Partizan (BB) 1:4
22 21.04.2013 16:00 Partizan (BB) - Železničar 0:3
23 28.04.2013 16:00 Seljak - Partizan (BB) 2:2
24 05.05.2013 16:30 Partizan (BB) - Mačva 1:1
25 08.05.2013 16:00 Partizan (BB) - Bane 4:0
26 12.05.2013 16:30 Mladi radnik - Partizan (BB) 0:0
27 19.05.2013 16:30 Partizan (BB) - Sloga (PM) 0:1
28 26.05.2013 17:00 Krušik - Partizan (BB) 1:0
29 02.06.2013 17:00 Partizan (BB) - Jasenica 1911 3:1
30 09.06.2013 17:00 Šumadija (A) - Partizan (BB) 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Sloga (PM) 30 22 3 5 69
2 Mladi radnik 30 17 9 4 60
3 Mačva 30 16 9 5 57
4 Polet (LJ) 30 13 10 7 49
5 Šumadija (A) 30 10 9 11 39
6 Rudar 30 8 14 8 38
7 Seljak 30 9 11 10 38
8 Železničar 30 9 10 11 37
9 Pobeda 30 8 13 9 37
10 Bane 30 10 6 14 36
11 Jasenica 1911 30 9 8 13 35
12 Sloboda (Č) 30 8 11 11 35
13 Krušik 30 9 6 15 33
14 Partizan (BB) 30 8 8 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Drina Radnički Stobeks 30 9 4 17 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Drina Vujić Valjevo 30 5 9 16 24
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu