XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Velika Drenova - Beli Orlovi 4:0
2 27.08.2017 17:00 Beli Orlovi - Omladinac 0:3
3 03.09.2017 16:30 Stari Trstenik - Beli Orlovi 4:1
4 09.09.2017 16:30 Jugovići - Beli Orlovi 3:3
5 13.09.2017 16:30 Beli Orlovi - Borac 5:0
6 17.09.2017 16:30 Rubin (Z) - Beli Orlovi 3:0
7 24.09.2017 15:30 Beli Orlovi - Gradina 2:1
8 01.10.2017 15:30 Ušće - Beli Orlovi 2:2
9 08.10.2017 15:30 Beli Orlovi - 14. Oktobar 2:0
10 11.10.2017 14:30 Mladost (DK) - Beli Orlovi 0:0
12 21.10.2017 14:30 Varvarin - Beli Orlovi 4:0
13 29.10.2017 13:30 Beli Orlovi - Sloga (L) 0:3
14 05.11.2017 13:30 Rubin (DS) - Beli Orlovi 5:2
15 12.11.2017 13:30 Beli Orlovi - Mladi Gorani 2:1
16 19.11.2017 13:00 Trudbenik - Beli Orlovi 3:2
17 26.11.2017 13:00 Beli Orlovi - Polet 57 1:2
18 11.03.2018 15:00 Beli Orlovi - Velika Drenova 3:2
19 18.03.2018 15:00 Omladinac - Beli Orlovi 3:2
20 01.04.2018 15:30 Beli Orlovi - Stari Trstenik 2:0
21 04.04.2018 16:00 Beli Orlovi - Jugovići 7:1
22 07.04.2018 16:00 Borac - Beli Orlovi 2:2
23 10.04.2018 16:00 Beli Orlovi - Rubin (Z) 4:0
24 15.04.2018 16:00 Gradina - Beli Orlovi 6:0
25 22.04.2018 16:30 Beli Orlovi - Ušće 4:3
26 29.04.2018 16:30 14. Oktobar - Beli Orlovi 3:0
27 02.05.2018 17:00 Beli Orlovi - Mladost (DK) 1:3
29 13.05.2018 17:00 Beli Orlovi - Varvarin 3:3
30 20.05.2018 17:00 Sloga (L) - Beli Orlovi 3:2
31 23.05.2018 17:30 Beli Orlovi - Rubin (DS) 4:2
32 27.05.2018 17:30 Mladi Gorani - Beli Orlovi 2:1
33 03.06.2018 17:30 Beli Orlovi - Trudbenik 2:0
34 10.06.2018 17:30 Polet 57 - Beli Orlovi 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (DK) 32 23 5 4 74
2 Varvarin 32 22 3 7 69
3 Gradina (-1) 32 21 3 8 65
4 Sloga (L) 32 20 3 9 63
5 Polet 57 32 19 2 11 59
6 Trudbenik 32 18 4 10 58
7 Rubin (DS) 32 14 5 13 47
8 Ušće (-4) 32 15 2 15 43
9 Omladinac 32 14 1 17 43
10 14. Oktobar (-1) 32 12 7 13 42
11 Borac 32 13 3 16 42
12 Velika Drenova (-1) 32 13 3 16 41
13 Beli Orlovi 32 11 5 16 38
14 Stari Trstenik 32 10 4 18 34
15 Rubin (Z) (-2) 32 10 3 19 31
16 Mladi Gorani (-1) 32 6 1 25 18
17 Jugovići (-2) 32 3 2 27 9
bu2ns bu2ns je podelio utakmicu
bu2ns bu2ns je podelio utakmicu
Ne razumem koji problem ima administrator pa ne ažurira sastav VFL "SEVER". Već sam pisao o promeni kojom je FK "Budućnost" iz Gložana napustila grupu a mesto je popunio FK"Budućnost iz Mladenova. Istovremeno upražnjeno mesto u PFL SOMBOR nastalo odlaskom FK "Budućnost" u VFL "SEVER" popunio je FK "TVRDJAVA" BaČ Molim da se te izmene ažuriraju jer ovako tabele VFL "SEVER" i PFL "Sombor" nemaju smisla jer sadrže netačne informacije.