XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:30 Tešnjar - Pepeljevac 1:1
2 27.08.2017 17:30 Mladost - Pepeljevac 7:0
3 02.09.2017 16:00 Pepeljevac - Tulari 1:1
4 09.09.2017 16:00 OFK Jabučje - Pepeljevac 2:1
5 13.09.2017 16:00 Pepeljevac - Tvrdojevac 3:6
6 16.09.2017 15:30 Banjani - Pepeljevac 6:0
7 23.09.2017 15:30 Pepeljevac - Junior Novo Naselje 2:1
8 01.10.2017 15:30 ZSK - Pepeljevac 0:2
9 07.10.2017 15:30 Pepeljevac - Radnik 2:0
10 15.10.2017 14:30 Ribnikar - Pepeljevac 1:3
11 21.10.2017 13:30 Pepeljevac - Trlić 3:6
12 29.10.2017 13:30 Kačer - Pepeljevac 4:2
13 04.11.2017 13:30 Pepeljevac - Iskra 2:4
14 11.11.2017 13:30 Vrelo Sport - Pepeljevac 10:0
15 18.11.2017 13:00 Pepeljevac - Brezovica 1:7
16 17.03.2018 14:30 Pepeljevac - Tešnjar 3:0
17 31.03.2018 15:30 Pepeljevac - Mladost 2:0
18 08.04.2018 15:30 Tulari - Pepeljevac 2:2
19 14.04.2018 15:30 Pepeljevac - OFK Jabučje 0:0
20 18.04.2018 16:00 Tvrdojevac - Pepeljevac 0:3
21 21.04.2018 16:00 Pepeljevac - Banjani 0:3
22 28.04.2018 16:00 Junior Novo Naselje - Pepeljevac 0:1
23 05.05.2018 16:00 Pepeljevac - ZSK 4:2
24 09.05.2018 16:30 Radnik - Pepeljevac 0:1
25 12.05.2018 16:30 Pepeljevac - Ribnikar 3:1
26 20.05.2018 17:00 Trlić - Pepeljevac 2:4
27 26.05.2018 17:00 Pepeljevac - Kačer 3:0
28 03.06.2018 17:00 Iskra - Pepeljevac 3:2
29 09.06.2018 17:30 Pepeljevac - Vrelo Sport 2:6
30 14.06.2018 17:30 Brezovica - Pepeljevac 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Vrelo Sport 30 25 4 1 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Brezovica 30 19 6 5 63
3 Iskra 30 16 8 6 56
4 Mladost 30 16 6 8 54
5 Banjani 30 16 3 11 51
6 OFK Jabučje 30 14 7 9 49
7 Pepeljevac 30 13 4 13 43
8 Tulari 30 9 9 12 36
9 Trlić 30 9 8 13 35
10 Tvrdojevac 30 10 4 16 34
11 Ribnikar 30 9 7 14 34
12 Radnik (-1) 30 9 5 16 31
13 ZSK 30 7 10 13 31
14 Tešnjar 30 9 3 18 30
15 Junior Novo Naselje (-1) 30 5 9 16 23
16 Kačer (-1) 30 6 3 21 20
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu