XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:30 Trlić - Junior Novo Naselje 1:1
2 27.08.2017 17:30 ZSK - Trlić 0:3
3 03.09.2017 16:00 Trlić - Radnik 1:1
4 10.09.2017 16:00 Ribnikar - Trlić 1:1
5 13.09.2017 16:00 Trlić - Mladost 1:1
6 17.09.2017 15:30 Trlić - Kačer 4:2
7 24.09.2017 15:30 Iskra - Trlić 3:1
8 01.10.2017 15:30 Trlić - Vrelo Sport 1:6
9 08.10.2017 15:30 Brezovica - Trlić 2:0
10 15.10.2017 14:30 Trlić - Tešnjar 3:0
11 21.10.2017 13:30 Pepeljevac - Trlić 3:6
12 29.10.2017 13:30 Trlić - Tulari 1:1
13 04.11.2017 13:30 OFK Jabučje - Trlić 1:0
14 12.11.2017 13:30 Trlić - Tvrdojevac 3:1
15 18.11.2017 13:00 Banjani - Trlić 4:1
16 17.03.2018 14:30 Junior Novo Naselje - Trlić 0:0
17 01.04.2018 15:30 Trlić - ZSK 1:2
18 07.04.2018 15:30 Radnik - Trlić 2:0
19 15.04.2018 15:30 Trlić - Ribnikar 4:0
20 18.04.2018 16:00 Mladost - Trlić 2:1
21 22.04.2018 16:00 Kačer - Trlić 1:1
22 29.04.2018 16:00 Trlić - Iskra 3:0
23 05.05.2018 16:00 Vrelo Sport - Trlić 1:0
24 09.05.2018 16:30 Trlić - Brezovica 1:0
25 13.05.2018 16:30 Tešnjar - Trlić 3:1
26 20.05.2018 17:00 Trlić - Pepeljevac 2:4
27 27.05.2018 17:00 Tulari - Trlić 3:0
28 03.06.2018 17:00 Trlić - OFK Jabučje 1:1
29 09.06.2018 17:30 Tvrdojevac - Trlić 2:1
30 14.06.2018 17:30 Trlić - Banjani 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Vrelo Sport 30 25 4 1 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Brezovica 30 19 6 5 63
3 Iskra 30 16 8 6 56
4 Mladost 30 16 6 8 54
5 Banjani 30 16 3 11 51
6 OFK Jabučje 30 14 7 9 49
7 Pepeljevac 30 13 4 13 43
8 Tulari 30 9 9 12 36
9 Trlić 30 9 8 13 35
10 Tvrdojevac 30 10 4 16 34
11 Ribnikar 30 9 7 14 34
12 Radnik (-1) 30 9 5 16 31
13 ZSK 30 7 10 13 31
14 Tešnjar 30 9 3 18 30
15 Junior Novo Naselje (-1) 30 5 9 16 23
16 Kačer (-1) 30 6 3 21 20
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu