XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 06.09.2009 Dupljaj - Lukavac 2:2
2 13.09.2009 Lukavac - Zadrugar 5:1
3 20.09.2009 Gradac - Lukavac 0:1
4 27.09.2009 Lukavac - Pričević 2:2
5 04.10.2009 Mali korak - Lukavac 0:1
7 18.10.2009 Lukavac - Junior Novo Naselje 5:0
8 25.10.2009 Milenko Pavlović - Lukavac 3:0
9 01.11.2009 Lukavac - Iskra 4:1
10 28.03.2010 Lukavac - Dupljaj 1:2
11 04.04.2010 Zadrugar - Lukavac 1:0
12 11.04.2010 Lukavac - Gradac 2:1
13 18.04.2010 Pričević - Lukavac 1:5
14 25.04.2010 Lukavac - Mali korak 9:1
16 08.05.2010 16:30 Junior Novo Naselje - Lukavac 3:0
17 16.05.2010 16:30 Lukavac - Milenko Pavlović 3:3
18 23.05.2010 17:00 Iskra - Lukavac 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: naredne sezone igra u prvoj opštinskoj ligi Valjeva Iskra 16 13 2 1 41
2 Beleška: naredne sezone igra u prvoj opštinskoj ligi Valjeva Milenko Pavlović 16 11 2 3 35
3 Beleška: naredne sezone igra u prvoj opštinskoj ligi Valjeva Gradac 16 10 1 5 31
4 Beleška: naredne sezone igra u prvoj opštinskoj ligi Valjeva Lukavac 16 8 3 5 27
5 Beleška: naredne sezone igra u prvoj opštinskoj ligi Valjeva Pričević 16 6 3 7 21
6 Beleška: naredne sezone igra u prvoj opštinskoj ligi Valjeva Dupljaj 16 5 4 7 19
7 Beleška: naredne sezone igra u drugoj opštinskoj ligi Valjeva Junior Novo Naselje 16 5 2 9 17
8 Beleška: naredne sezone igra u drugoj opštinskoj ligi Valjeva Zadrugar 16 4 1 11 13
9 Beleška: naredne sezone igra u drugoj opštinskoj ligi Valjeva Mali korak 16 0 2 14 2
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu