Nova pobeda "romantičara"
12.10.2020 OFK Beograd

Novi trener, Miodrag Anđelković, ne zna za neuspehe. Od kako je popularni "Burek" preuzeo da vodi prvi tim sa klupe plavo-beli samo beleže pobede. Nakon trijumfa nad Stepojevcom i DIF-om, pobeđena je i Sremčica. OFK Beograd - FK Sremčica 2-0 (2-0).

OFK Beograd se polako oporavlja nakon rezultata koje je ubeležio u prvom delu šampionata i koji su zadali glavobolju svim Ofkovcima.

U ne toliko kvalitetnoj utakmici, OFK Beograd je postigao dva pogotka "na vreme", u prvom poluvremenu i to vođstvo zadržao do kraja utakmice. Strelci su bili Ahmetović u 10. i Babović u 43. minutu utakmice.

Treba reći da su i gosti imali svoje šanse, ali se u nekoliko navrata istakao naš golman, Jevtić. Naredni meč je na programu već u sredu kada gostujemo u Batajnici.