XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 468 utakmica za dan
Nedelja, 25 Avgust 2019


Fudbal

Sušica
Kragujevac
2 : 1
RSK
Rabrovo
25.08.2019 16:30
Sušica
2 : 1
RSK
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
25.08.2019 16:30
Jošanica
2 : 0
Mokra Gora
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 3
Borac 1926
Čačak
25.08.2019 16:30
Proleter Mihajlovac
2 : 3
Borac 1926
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Borac
Sakule
25.08.2019 17:00
Vojvodina 1928
0 : 1
Borac
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
25.08.2019 17:00
Dunav
2 : 3
Radnički (SM)
Rembas
Resavica
2 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
25.08.2019 16:30
Rembas
2 : 3
GFK Dubočica
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Dunav
Prahovo
25.08.2019 16:30
Timočanin
1 : 1
Dunav
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Radan
Lebane
25.08.2019 16:30
Temnić 1924
3 : 1
Radan
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
Car Konstantin
Niš
25.08.2019 16:30
Vlasina
4 : 0
Car Konstantin
Sremčica
Sremčica
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
25.08.2019 16:30
Sremčica
0 : 2
OFK Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
25.08.2019 16:30
Jedinstvo
0 : 2
GSP Polet Dorćol
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
25.08.2019 16:30
Zvezdara
1 : 0
Brodarac
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Borac 1932
Ralja
25.08.2019 16:30
Zvižd
1 : 0
Borac 1932
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
25.08.2019 16:30
OFK Aranđelovac 1979
2 : 0
Petar Dobrnjac
Polet
Trnovče
1 : 3
OFK Napredak
Markovac
25.08.2019 16:30
Polet
1 : 3
OFK Napredak
Rudar
Stamnica
3 : 2
Morava
Velika Plana
25.08.2019 16:30
Rudar
3 : 2
Morava
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Sloga 1924
Batočina
25.08.2019 16:30
Udarnik
1 : 0
Sloga 1924
Partizan 1945
Darosava
2 : 1
Sloboda
Lipe
25.08.2019 16:30
Partizan 1945
2 : 1
Sloboda
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
25.08.2019 16:30
Železničar
3 : 0
Mladost (P)
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Brezovica
Brezovica
25.08.2019 16:30
Radnički Stobeks
2 : 0
Brezovica
Rađevac
Krupanj
4 : 0
Mladost (D)
Dračić
25.08.2019 16:30
Rađevac
4 : 0
Mladost (D)
Borac
Lešnica
3 : 1
Ribnica
Mionica
25.08.2019 16:30
Borac
3 : 1
Ribnica
OFK Divci
Divci
2 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
25.08.2019 16:30
OFK Divci
2 : 0
Vrelo Sport
Sloga
Bogosavac
0 : 0
Spartak
Ljig
25.08.2019 16:30
Sloga
0 : 0
Spartak
Polet
Ratina
4 : 3
Zvečan
Zvečan
25.08.2019 16:30
Polet
4 : 3
Zvečan
Bane 1931
Raška
3 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
25.08.2019 16:30
Bane 1931
3 : 3
Šumadija 1903
Budućnost
Resnik
0 : 1
Apolon 2018
Kovači
25.08.2019 16:30
Budućnost
0 : 1
Apolon 2018
Radnik
Ušće
1 : 4
Gruža
Gruža
25.08.2019 16:30
Radnik
1 : 4
Gruža
Real
Podunavci
6 : 2
Šumadija
Toponica
25.08.2019 16:30
Real
6 : 2
Šumadija
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
25.08.2019 16:30
OFK Ras
1 : 1
Novi Pazar 1928
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Sevojno
Sevojno
25.08.2019 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Sevojno
Jasen
Brodarevo
5 : 1
Prijevor
Prijevor
25.08.2019 16:30
Jasen
5 : 1
Prijevor
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
25.08.2019 16:30
Lunjevica
0 : 1
Sloga (BB)
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
25.08.2019 16:30
Sloboda (Č)
1 : 0
Sloga (S)
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
25.08.2019 16:30
Polet (T)
1 : 1
Polimlje
Zlatar
Nova Varoš
2 : 2
GFK Sloboda
Užice
25.08.2019 16:30
Zlatar
2 : 2
GFK Sloboda
Bačka
Pačir
0 : 3
Tekstilac
Odžaci
25.08.2019 17:00
Bačka
0 : 3
Tekstilac
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
25.08.2019 17:00
OFK Stari Grad
3 : 0
Krila Krajine
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
25.08.2019 17:00
Vojvodina
1 : 0
ČSK Pivara
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 1
Mladost APA
Apatin
25.08.2019 17:00
Mladost (BP)
0 : 1
Mladost APA
Jugović
Kać
0 : 1
Cement
Beočin
25.08.2019 17:00
Jugović
0 : 1
Cement
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
25.08.2019 17:00
Sloboda
2 : 1
Mladost (BJ)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Sremac
Vojka
25.08.2019 17:00
Jedinstvo (SP)
2 : 0
Sremac
Hajduk (D)
Divoš
0 : 3
Sloga (E)
Erdevik
25.08.2019 17:00
Hajduk (D)
0 : 3
Sloga (E)
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Sloga
Plandište
25.08.2019 17:00
Crvena zvezda (VS)
2 : 0
Sloga
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
25.08.2019 17:00
Mladost (O)
4 : 1
Jedinstvo (NB)
Banat (Č)
Čenta
2 : 1
Krajina
Krajišnik
25.08.2019 17:00
Banat (Č)
2 : 1
Krajina
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
25.08.2019 11:00
Svetlost Badnjevac
1 : 3
Vranjska Banja
Bobište
Bobište
0 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
25.08.2019 16:30
Bobište
0 : 2
Nebeski Andjeli
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Jastrebac
Blace
25.08.2019 16:30
Žitorađa
3 : 0
Jastrebac
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
25.08.2019 11:00
Jedinstvo (P)
1 : 2
Balkanski
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
25.08.2019 16:30
Majdanpek
0 : 0
Tanasko Rajić
OFK 019
Zaječar
3 : 1
OFK Slatina
Bor
25.08.2019 16:30
OFK 019
3 : 1
OFK Slatina
Lužnica
Babušnica
3 : 2
Timok 1919
Zaječar
25.08.2019 16:30
Lužnica
3 : 2
Timok 1919
Meševo
Meševo
2 : 4
Radnički (S)
Svilajnac
25.08.2019 16:30
Meševo
2 : 4
Radnički (S)
Bošnjane
Bošnjane
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
25.08.2019 16:30
Bošnjane
4 : 0
OFK Lugomir
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
25.08.2019 11:00
Mačkovac
1 : 0
Morava 1918
Levač
Rekovac
3 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
25.08.2019 16:30
Levač
3 : 2
Jedinstvo (P)
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
7 : 0
Juhor
Obrež
25.08.2019 16:30
Jastrebac
7 : 0
Juhor
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Sloga
Despotovac
25.08.2019 16:30
Kušiljevo
1 : 1
Sloga
Rudar
Jelašnica
3 : 4
Vrtište
Vrtište
25.08.2019 16:30
Rudar
3 : 4
Vrtište
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
25.08.2019 16:30
Mladost (M)
1 : 0
OFK Brzi Brod
Moravica
Subotinac
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
25.08.2019 16:30
Moravica
2 : 1
Zemljoradnik
Pukovac
Pukovac
5 : 3
Orljane
Orljane
25.08.2019 16:30
Pukovac
5 : 3
Orljane
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 1
OFK Niš
Niš
25.08.2019 16:30
Jedinstvo (GM)
0 : 1
OFK Niš
Malošište
Malošište
4 : 0
Bukovik
Razanj
25.08.2019 16:30
Malošište
4 : 0
Bukovik
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Komgrap
Beograd
25.08.2019 16:30
Dunav
2 : 1
Komgrap
Mladost
Cvetovac
1 : 1
Torlak
Beograd
25.08.2019 16:30
Mladost
1 : 1
Torlak
Vrčin
Vrčin
2 : 0
BASK
Beograd
25.08.2019 16:30
Vrčin
2 : 0
BASK
Prva Iskra
Barič
1 : 1
Leštane
Leštane
25.08.2019 11:00
Prva Iskra
1 : 1
Leštane
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Budućnost
Zvečka
25.08.2019 16:30
BSK Batajnica
1 : 0
Budućnost
Sirakovo
Sirakovo
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
25.08.2019 17:00
Sirakovo
1 : 0
Sloga (B)
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
Rudar 2001
Kostolac
25.08.2019 17:00
Borac (Ž)
0 : 4
Rudar 2001
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
25.08.2019 17:00
Omladinac (Š)
1 : 2
Sloga (L)
Obilić
Živica
1 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
25.08.2019 17:00
Obilić
1 : 1
Mlava (ML)
Železničar
Požarevac
4 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
25.08.2019 17:00
Železničar
4 : 2
Budućnost (V)
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 3
Đerdap
Golubac
25.08.2019 17:00
Rudar (Kr)
1 : 3
Đerdap
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Napredak Simićevo
Simićevo
25.08.2019 17:00
Trgovački
2 : 1
Napredak Simićevo
Integral
Batuša
2 : 3
Borac (K)
Klenovnik
25.08.2019 17:00
Integral
2 : 3
Borac (K)
Sloga (L)
Lugavčina
2 : 0
Omladinac
Seone
25.08.2019 16:30
Sloga (L)
2 : 0
Omladinac
Podunavac
Udovice
0 : 3
Pobeda
Golobok
25.08.2019 16:30
Podunavac
0 : 3
Pobeda
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
25.08.2019 16:30
Sloga (M)
1 : 2
Radnik
Cerovac 2013
Cerovac
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
25.08.2019 16:30
Cerovac 2013
3 : 0
Bresje Superior
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 3
Obilić
Staro Selo
25.08.2019 16:30
Mladi radnik 1940
2 : 3
Obilić
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
SASK
Saraorci
25.08.2019 16:30
Osipaonica
2 : 1
SASK
ZSK
Valjevo
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
25.08.2019 16:30
ZSK
1 : 2
Junior Novo Naselje
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
25.08.2019 16:30
OFK Jabučje
1 : 1
Kolubara 2
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Banjani
Banjani
25.08.2019 16:30
OFK Osečina
3 : 0
Banjani
Tulari
Tulari
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
25.08.2019 16:30
Tulari
2 : 1
Iskra
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
25.08.2019 16:30
Tvrdojevac
0 : 0
Dimitrije Tucović
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
25.08.2019 17:00
Mladost (PP)
2 : 0
Cer
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 0
Majur
Majur
25.08.2019 17:00
Mladost (DD)
1 : 0
Majur
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 1
Mladi borac
Dublje
25.08.2019 17:00
Milan Orlić
4 : 1
Mladi borac
Drina
Badovinci
6 : 1
Vidojevica
Lešnica
25.08.2019 17:00
Drina
6 : 1
Vidojevica
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Sinđelić
Lipnica
25.08.2019 17:00
Hajduk Stanko
3 : 1
Sinđelić
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Duško
Klenje
25.08.2019 17:00
Karađorđe
2 : 0
Duško
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
0 : 1
Sloga
Lipnički Šor
25.08.2019 17:00
Jedinstvo (ŠT)
0 : 1
Sloga
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 3
Granit
Jošanička banja
25.08.2019 17:00
Kraljevo Hajduk
2 : 3
Granit
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Mladi radnik 1925
Grdica
25.08.2019 17:00
Borac (V)
1 : 1
Mladi radnik 1925
Ibar
Mataruška Banja
0 : 3
Mataruge
Mataruge
25.08.2019 17:00
Ibar
0 : 3
Mataruge
Proleter
Pečenog
2 : 1
Gruža
Vitanovac
25.08.2019 11:00
Proleter
2 : 1
Gruža
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Ribnica
Jovac
25.08.2019 17:00
Popovići Vrnjci
1 : 1
Ribnica
Napredak
Gračac
0 : 2
Karađorđe
Ribnica
25.08.2019 17:00
Napredak
0 : 2
Karađorđe
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Dedinje Junajted
Guča
25.08.2019 17:00
Napredak
1 : 0
Dedinje Junajted
Mladost (P)
Preljina
1 : 4
Parmenac
Parmenac
25.08.2019 17:00
Mladost (P)
1 : 4
Parmenac
Rudar
Bresnica
0 : 0
Mladost (A)
Atenica
25.08.2019 17:00
Rudar
0 : 0
Mladost (A)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
4 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
25.08.2019 17:00
Donja Vrbava
4 : 1
Jedinstvo (GG)
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Slatina
Slatina
25.08.2019 17:00
Ozrem
3 : 0
Slatina
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 3
Jedinstvo (P)
Puhovo
25.08.2019 17:00
Zadrugar
2 : 3
Jedinstvo (P)
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 0
Tvrđava
Bač
25.08.2019 17:00
Budućnost (M)
1 : 0
Tvrđava
Kulpin
Kulpin
1 : 0
ŽAK
Sombor
25.08.2019 17:00
Kulpin
1 : 0
ŽAK
Borac 46
Obrovac
5 : 0
Maglić
Bački Maglić
25.08.2019 17:00
Borac 46
5 : 0
Maglić
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
25.08.2019 17:00
Budućnost (P)
1 : 1
Rusin
Hercegovac
Gajdobra
5 : 1
Omladinac
Bukovac
25.08.2019 17:00
Hercegovac
5 : 1
Omladinac
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
Slavija
Pivnice
25.08.2019 17:00
BSK
3 : 2
Slavija
Jadran
Feketić
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
25.08.2019 17:00
Jadran
1 : 2
Preporod
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Napredak
Nadalj
25.08.2019 17:00
Sutjeska
3 : 1
Napredak
Proleter (Nj)
Njegoševo
4 : 3
Iskra
Kucura
25.08.2019 17:00
Proleter (Nj)
4 : 3
Iskra
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Senta
Senta
25.08.2019 17:00
Đurđin
2 : 1
Senta
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 2
PSK Putinci
Putinci
25.08.2019 17:30
Mitros
3 : 2
PSK Putinci
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
25.08.2019 17:30
Hajduk (B)
3 : 1
Hajduk (V)
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
25.08.2019 17:30
LSK Laćarak
0 : 0
Budućnost
Borac (M)
Martinci
0 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
25.08.2019 17:30
Borac (M)
0 : 0
Donji Petrovci
Borac (K)
Klenak
1 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
25.08.2019 17:30
Borac (K)
1 : 1
Donji Srem 2015
Železničar
Inđija
1 : 0
Partizan
Vitojevci
25.08.2019 17:30
Železničar
1 : 0
Partizan
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
25.08.2019 17:00
OFK Sirig
1 : 1
Omladinac
Index
Novi Sad
5 : 0
Bačka (Đ)
Đurđevo
25.08.2019 10:00
Index
5 : 0
Bačka (Đ)
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
Bačka (B)
Begeč
25.08.2019 17:00
Petrovaradin
0 : 1
Bačka (B)
Jedinstvo
Rumenka
7 : 0
Tatra
Kisač
25.08.2019 17:00
Jedinstvo
7 : 0
Tatra
TSK
Temerin
3 : 1
Veternik
Veternik
25.08.2019 17:00
TSK
3 : 1
Veternik
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
25.08.2019 17:00
Fruškogorac
0 : 0
Fruškogorski partizan
Hajduk
Čurug
0 : 0
Slavija
Novi Sad
25.08.2019 17:00
Hajduk
0 : 0
Slavija
Borac
Aleksandrovo
2 : 3
Crvena zvezda
Rusko Selo
25.08.2019 17:30
Borac
2 : 3
Crvena zvezda
Polet
Nakovo
13 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
25.08.2019 17:30
Polet
13 : 0
Radnički 1911
OFK Klek
Klek
5 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
25.08.2019 17:30
OFK Klek
5 : 0
Mladost (BD)
Potisje
Knićanin
3 : 1
Rusanda
Melenci
25.08.2019 17:30
Potisje
3 : 1
Rusanda
Omladinac FAM
Botoš
3 : 0
Jedinstvo
Bočar
25.08.2019 17:30
Omladinac FAM
3 : 0
Jedinstvo
2. Oktobar
Kumane
1 : 0
Lehel
Mužlja
25.08.2019 17:30
2. Oktobar
1 : 0
Lehel
Tamiš
Farkaždin
1 : 3
Vojvodina
Novo Miloševo
25.08.2019 17:30
Tamiš
1 : 3
Vojvodina
Dolina
Padina
5 : 3
Hajdučica
Hajdučica
25.08.2019 17:00
Dolina
5 : 3
Hajdučica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Radnički (B)
Baranda
25.08.2019 17:00
Sloga (BNS)
3 : 2
Radnički (B)
Strela
Ivanovo
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
25.08.2019 17:00
Strela
2 : 1
Partizan (G)
Spartak 1911
Debeljača
3 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
25.08.2019 17:00
Spartak 1911
3 : 3
Crvena zvezda
Polet (Id)
Idvor
1 : 2
BAK
Bela Crkva
25.08.2019 17:00
Polet (Id)
1 : 2
BAK
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
25.08.2019 17:00
Potporanj
3 : 2
Jugoslavija
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
25.08.2019 17:00
Jedinstvo (V)
2 : 0
Partizan (U)
Vučje
Vučje
5 : 0
Polet
Stajkovce
25.08.2019 16:30
Vučje
5 : 0
Polet
Železničar
Brestovac
4 : 1
Moravac
Pečenjevce
25.08.2019 16:30
Železničar
4 : 1
Moravac
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 0
Mladi borac
Živkovo
25.08.2019 16:30
Zloćudovo
3 : 0
Mladi borac
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 3
BSK
Belanovce
25.08.2019 16:30
Kumarevo 65
2 : 3
BSK
Umac
Miroševce
0 : 1
OFK Morava
Leskovac
25.08.2019 16:30
Umac
0 : 1
OFK Morava
Šumadija
Razgojna
4 : 3
Mladost 1959
Vinarce
25.08.2019 16:30
Šumadija
4 : 3
Mladost 1959
Progres
Ladovica
0 : 3
Jedinstvo
Grdelica
25.08.2019 16:30
Progres
0 : 3
Jedinstvo
Sloga
Lipovica
1 : 0
Real
Donja Jajina
25.08.2019 16:30
Sloga
1 : 0
Real
Ključ
Podvrška
2 : 2
Urovica
Urovica
25.08.2019 11:00
Ključ
2 : 2
Urovica
Polom
Leskovo
3 : 2
Sloga
Kobišnica
25.08.2019 17:00
Polom
3 : 2
Sloga
Radnički
Klokočevac
1 : 2
Blizna
Blizna
25.08.2019 17:00
Radnički
1 : 2
Blizna
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
25.08.2019 17:00
Nemetali
3 : 1
Šarbanovac
Osnić
Osnić
6 : 1
PRO Rudar
Podvis
25.08.2019 17:00
Osnić
6 : 1
PRO Rudar
Trebič
Sokobanja
0 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
25.08.2019 17:00
Trebič
0 : 3
OFK Knjaz
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 1
Midžor
Kalna
25.08.2019 17:00
Velika Jasikova
4 : 1
Midžor
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Omladinac
Grezna
25.08.2019 17:00
Kosovo
2 : 1
Omladinac
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
Šanac
Šanac
25.08.2019 16:30
Sloga (Ć)
2 : 1
Šanac
Žabare
Žabare
5 : 2
Varvarin
Varvarin
25.08.2019 16:30
Žabare
5 : 2
Varvarin
Kupci
Kupci
3 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
25.08.2019 16:30
Kupci
3 : 2
Ribnik
13. April
Lomnica
2 : 2
Trudbenik
Stalać
25.08.2019 16:30
13. April
2 : 2
Trudbenik
Sloga (M)
Majdevo
3 : 0
FUD
Brus
25.08.2019 16:30
Sloga (M)
3 : 0
FUD
Gradina
Pejovac
2 : 4
Sebečevac
Sebečevac
25.08.2019 16:30
Gradina
2 : 4
Sebečevac
Vinogradar
Zleginje
4 : 1
Mladost
Donji Katun
25.08.2019 16:30
Vinogradar
4 : 1
Mladost
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Mladost (J)
Jovac
25.08.2019 17:00
Bratstvo
3 : 1
Mladost (J)
Partizan (M)
Majur
1 : 2
Dragocvet
Dragocvet
25.08.2019 17:00
Partizan (M)
1 : 2
Dragocvet
Juhor
Glavinci
1 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
25.08.2019 17:00
Juhor
1 : 2
Mladost (K)
Javor
Sladaja
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
25.08.2019 17:00
Javor
2 : 0
OFK Bratstvo
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 0
Kolare
Kolare
25.08.2019 17:00
Morava (KS)
1 : 0
Kolare
Moravac 2015
Krušar
1 : 1
OFK Batinac
Batinac
25.08.2019 17:00
Moravac 2015
1 : 1
OFK Batinac
Morava (R)
Ribare
1 : 2
Orlovi
Jasenovo
25.08.2019 17:00
Morava (R)
1 : 2
Orlovi
Resavac
Subotica
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
25.08.2019 17:00
Resavac
2 : 0
Napredak (D)
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
25.08.2019 16:30
Poštar Zvezdara
3 : 0
Sinđelić 2012
Hajduk
Beograd
4 : 3
Borac (O)
Ostružnica
25.08.2019 11:00
Hajduk
4 : 3
Borac (O)
Balkan Mirijevo
Beograd
5 : 1
Šumadinac
Bečmen
25.08.2019 16:30
Balkan Mirijevo
5 : 1
Šumadinac
Srem
Jakovo
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
25.08.2019 16:30
Srem
2 : 1
Posavac Tišma
Institut
Zemun Polje
1 : 0
Rakovica
Beogra
25.08.2019 16:30
Institut
1 : 0
Rakovica
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Borac (P)
Progar
25.08.2019 16:30
PKB Kovilovo
1 : 0
Borac (P)
011
Beograd
0 : 0
Heroj Polet
Jajinci
25.08.2019 17:00
011
0 : 0
Heroj Polet
Radnički
Rudovci
2 : 1
Posavina
Stubline
25.08.2019 10:00
Radnički
2 : 1
Posavina
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 2
Zvezda
Konatice
25.08.2019 16:30
OFK Zabrežje
2 : 2
Zvezda
Lisović
Lisović
1 : 1
Borac (L)
Lazarevac
25.08.2019 16:30
Lisović
1 : 1
Borac (L)
Barajevo
Barajevo
0 : 1
Strelac
Mislođin
25.08.2019 16:30
Barajevo
0 : 1
Strelac
Duboko
Mala Moštanica
2 : 2
OFK Borac
Arnajevo
25.08.2019 16:30
Duboko
2 : 2
OFK Borac
Budućnost
Dudovica
1 : 0
Rojkovac
Obrenovac
25.08.2019 16:30
Budućnost
1 : 0
Rojkovac
Zuce 2019
Zuce
5 : 0
Boleč
Grocka
25.08.2019 16:30
Zuce 2019
5 : 0
Boleč
Rabrovac
Rabrovac
1 : 4
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
25.08.2019 16:30
Rabrovac
1 : 4
Kaluđerica 1969
Kosmaj
Ralja
5 : 0
Zaklopača
Zaklopača
25.08.2019 16:30
Kosmaj
5 : 0
Zaklopača
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 4
Dunavac
Grocka
25.08.2019 16:30
Šumadija 1962
1 : 4
Dunavac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 4
Rasovača
Rasovača
25.08.2019 17:00
Rudar Alpos
2 : 4
Rasovača
Moravac (Č)
Čečina
3 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
25.08.2019 17:00
Moravac (Č)
3 : 1
Zaplanjac
Sloga
Korman
1 : 0
Mladost (B)
Batušinac
25.08.2019 17:00
Sloga
1 : 0
Mladost (B)
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 0
Elid
Donji Dušnik
25.08.2019 17:00
Radnički 1947
2 : 0
Elid
Baličevac
Baličevac
0 : 2
Pobeda
Rusna
25.08.2019 17:00
Baličevac
0 : 2
Pobeda
Palilula
Aleksinac
0 : 4
OFK Rutevac 1908
Rutevac
25.08.2019 17:00
Palilula
0 : 4
OFK Rutevac 1908
Trnava
Donja Trnava
3 : 2
ŽSK
Žirovnica
25.08.2019 16:30
Trnava
3 : 2
ŽSK
Sloga
Milatovac
5 : 1
Jasenica
Božurnja
25.08.2019 16:30
Sloga
5 : 1
Jasenica
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 4
BSK
Belosavci
25.08.2019 16:30
Šumadinac (N)
2 : 4
BSK
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 0
Omladinac (DR)
Donja Rača
25.08.2019 16:30
Prvi srpski ustanak
2 : 0
Omladinac (DR)
Mladost MG
Saranovo
3 : 2
Banja
Banja
25.08.2019 16:30
Mladost MG
3 : 2
Banja
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
25.08.2019 16:30
Šumadinac (S)
2 : 1
Lokomotiva
Marjan
Knić
2 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
25.08.2019 16:30
Marjan
2 : 3
Vinča
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Borac
Pajsijevići
25.08.2019 16:30
Plaskovac
5 : 1
Borac
Bakionica
Bakionica
2 : 3
Ježevica
Ježevica
25.08.2019 16:30
Bakionica
2 : 3
Ježevica
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Polet
Rasna
25.08.2019 16:30
Omladinac
1 : 1
Polet
Prvi partizan
Užice
6 : 1
Kotroman
Mokra Gora
25.08.2019 16:30
Prvi partizan
6 : 1
Kotroman
Sečica
Seča reka
3 : 0
Višesava
Bajina Bašta
25.08.2019 16:30
Sečica
3 : 0
Višesava
Čajetina
Čajetina
2 : 5
Perućac
Perućac
25.08.2019 16:30
Čajetina
2 : 5
Perućac
Savinac
Visibaba
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
25.08.2019 16:30
Savinac
1 : 0
Ariljska rampa
Jedinstvo
Kalenić
2 : 0
Lazarica
Prilipac
25.08.2019 16:30
Jedinstvo
2 : 0
Lazarica
Kutlovo
Kutlovo
0 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
25.08.2019 17:00
Kutlovo
0 : 1
Sloga (D)
Srbija
Ilićevo
4 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
25.08.2019 17:00
Srbija
4 : 0
OFK Bagremar
Maršić
Maršić
3 : 1
Zastava
Kragujevac
25.08.2019 17:00
Maršić
3 : 1
Zastava
Šumadinac KG
Kragujevac
0 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
25.08.2019 17:00
Šumadinac KG
0 : 3
Pobeda 1926
Kolonija
Kragujevac
6 : 0
Šumadija 1934
Drača
25.08.2019 17:00
Kolonija
6 : 0
Šumadija 1934
Borac (D)
Drenovac
4 : 0
Jedinstvo (P)
Petrovac
25.08.2019 17:00
Borac (D)
4 : 0
Jedinstvo (P)
Sloboda (G)
Grbice
2 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
25.08.2019 17:00
Sloboda (G)
2 : 1
Mladost (P)
Mladost (L)
Lalinac
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
25.08.2019 16:30
Mladost (L)
3 : 0
Mladost (DK)
Radnički 1936
Trupale
4 : 0
Vulkan 1963
Brenica
25.08.2019 16:30
Radnički 1936
4 : 0
Vulkan 1963
Čegar 2013
Kamenica
0 : 1
Omladinac
Gornji Komren
25.08.2019 16:30
Čegar 2013
0 : 1
Omladinac
Palilulac
Niš
1 : 4
Delijski Vis
Niš
25.08.2019 16:30
Palilulac
1 : 4
Delijski Vis
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 8
Stevan Nešticki
Leskovik
25.08.2019 16:30
Sloboda
2 : 8
Stevan Nešticki
Crvena zastava
Hum
4 : 1
Aluminjum
Niš
25.08.2019 16:30
Crvena zastava
4 : 1
Aluminjum
Proleter
Donja Vrežina
5 : 3
Morava
Krušce
25.08.2019 16:30
Proleter
5 : 3
Morava
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 2
Komanice
Komanice
25.08.2019 11:00
Žabari
1 : 2
Komanice
Polet
Popučke
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
25.08.2019 11:00
Polet
2 : 1
Jadar 2013
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Dračić 2018
Dračić
25.08.2019 16:30
Tešnjar
2 : 0
Dračić 2018
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Mladost
Latković
25.08.2019 11:00
Milenko Pavlović
2 : 1
Mladost
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
25.08.2019 11:00
Ribnikar
1 : 3
Stari drugari
Popadić
Popadić
5 : 3
Rakac Stave
Stave
25.08.2019 16:30
Popadić
5 : 3
Rakac Stave
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 3
Crvena Jabuka
Ub
25.08.2019 16:30
OFK Paljuvi
3 : 3
Crvena Jabuka
Polet (T)
Takovo
1 : 3
Šarbane
Šarbane
25.08.2019 16:30
Polet (T)
1 : 3
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Čučuge
Čučuge
25.08.2019 16:30
Pambukovica
1 : 0
Čučuge
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
25.08.2019 17:00
Zvezda
1 : 2
Mlada krila
Braća Vuković
Lađevci
1 : 2
Progorelica
Progorelica
25.08.2019 17:00
Braća Vuković
1 : 2
Progorelica
Stubal
Stubal
1 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
25.08.2019 17:00
Stubal
1 : 3
Jovo Kursula
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
25.08.2019 17:00
Jedinstvo (G)
0 : 0
Jedinstvo (D)
Borac (A)
Adrani
0 : 2
Mineral 2015
Rudno
25.08.2019 17:00
Borac (A)
0 : 2
Mineral 2015
Lazac
Lazac
1 : 1
Miločajac
Miločaj
25.08.2019 17:00
Lazac
1 : 1
Miločajac
Mladost
Kruščić
2 : 0
Dunav
Bački Monoštor
25.08.2019 17:00
Mladost
2 : 0
Dunav
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
25.08.2019 17:00
Jedinstvo
1 : 0
OFK Odžaci
Omladinac
Deronje
4 : 1
Lider
Odžaci
25.08.2019 17:00
Omladinac
4 : 1
Lider
Hajduk
Stapar
5 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
25.08.2019 17:00
Hajduk
5 : 1
Aleksa Šantić
SU Stanišić 1920
Stanišić
0 : 0
Borac
Bački Gračac
25.08.2019 17:00
SU Stanišić 1920
0 : 0
Borac
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
Lipar
Lipar
25.08.2019 17:00
Terekveš
2 : 0
Lipar
Kula
Kula
1 : 1
Polet
Sivac
25.08.2019 17:00
Kula
1 : 1
Polet
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
25.08.2019 17:30
OFK Bikić
2 : 1
Fruška Gora
Sremac
Berkasovo
0 : 2
Graničar 1924
Adaševci
25.08.2019 17:30
Sremac
0 : 2
Graničar 1924
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Sloven
Ruma
25.08.2019 17:30
OFK Zeka Buljubaša
0 : 0
Sloven
Sloga (V)
Voganj
1 : 1
Fruškogorac
Manđelos
25.08.2019 17:30
Sloga (V)
1 : 1
Fruškogorac
Sloboda
Šašinci
2 : 0
Sloga (Č)
Čalma
25.08.2019 17:30
Sloboda
2 : 0
Sloga (Č)
Trgovački
Sremska Mitrovica
0 : 1
Jednota
Šid
25.08.2019 17:30
Trgovački
0 : 1
Jednota
BSK
Bešenovo
3 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
25.08.2019 17:30
BSK
3 : 1
Obilić 1993
Titel
Titel
4 : 0
Obilić
Vilovo
25.08.2019 17:00
Titel
4 : 0
Obilić
Borac
Rakovac
2 : 1
Susek
Susek
25.08.2019 17:00
Borac
2 : 1
Susek
Sloga
Lok
3 : 2
Slanobarac
Novi Sad
25.08.2019 17:00
Sloga
3 : 2
Slanobarac
Hajduk
Gardinovci
1 : 2
Miletić
Mošorin
25.08.2019 17:00
Hajduk
1 : 2
Miletić
Čenej
Čenej
3 : 1
Moskva
Budisava
25.08.2019 17:00
Čenej
3 : 1
Moskva
Mladost
Belo Blato
4 : 1
Zlatica
Zlatica
25.08.2019 17:30
Mladost
4 : 1
Zlatica
MSK
Mihajlovo
4 : 1
Jedinstvo 2014
Ečka
25.08.2019 17:30
MSK
4 : 1
Jedinstvo 2014
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 2
Bilećanin
Sečanj
25.08.2019 17:30
OFK Stajićevo
0 : 2
Bilećanin
Naftagas
Boka
3 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
25.08.2019 17:30
Naftagas
3 : 2
OFK Gradnulica
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
Tisa 1933
Taraš
25.08.2019 17:30
Zadrugar
3 : 2
Tisa 1933
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
25.08.2019 17:00
Partizan (K)
2 : 0
Borac (VS)
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
4 : 2
Polet
Izbište
25.08.2019 17:00
Vojvodina (CC)
4 : 2
Polet
Ševac
Kusić
5 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
25.08.2019 17:00
Ševac
5 : 3
Karaš (K)
Banat (I)
Ilandža
3 : 1
Vulturul
Grebenac
25.08.2019 17:00
Banat (I)
3 : 1
Vulturul
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
25.08.2019 17:00
Karaš (J)
1 : 1
Borac (VG)
Ratar
Kruščica
1 : 0
Banat (D)
Dupljaja
25.08.2019 17:00
Ratar
1 : 0
Banat (D)
Todorovce
Todorovce
4 : 0
Radnički (P)
Pertate
25.08.2019 16:30
Todorovce
4 : 0
Radnički (P)
Lemind 1953
Leskovac
5 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
25.08.2019 11:00
Lemind 1953
5 : 2
Jedinstvo (Š)
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
25.08.2019 16:30
Donja Lomnica
2 : 1
Sloboda
Badince
Badince
3 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
25.08.2019 16:30
Badince
3 : 3
Marjan MB
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 1
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
25.08.2019 11:00
Bratstvo
4 : 1
Radnik Sušica 2012
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
Gradac
Konopnica
25.08.2019 16:30
Plantaža
2 : 0
Gradac
Milanovo
Milanovo
1 : 0
Navalin
Navalin
25.08.2019 16:30
Milanovo
1 : 0
Navalin
Omladinac
Pojate
4 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
25.08.2019 16:30
Omladinac
4 : 1
Poljoprivrednik
Mladost
Toljevac
3 : 2
Borac
Gornji Katun
25.08.2019 16:30
Mladost
3 : 2
Borac
Garevina
Garevina
1 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
25.08.2019 16:30
Garevina
1 : 2
Stari Trstenik
Vinogradar
Riljac
3 : 2
Sloga (D)
Dašnica
25.08.2019 16:30
Vinogradar
3 : 2
Sloga (D)
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
25.08.2019 17:00
Napredak (Sv)
3 : 0
Rudar (St)
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
25.08.2019 17:00
Pomoravlje
2 : 2
15. Avgust 1950
Rudar (P)
Plazane
3 : 2
Istok 63
Plana
25.08.2019 17:00
Rudar (P)
3 : 2
Istok 63
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Budućnost
Miliva
25.08.2019 17:00
Mladost (S)
1 : 3
Budućnost
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 4
Radnički
Tekija
25.08.2019 17:00
Mladost (GM)
1 : 4
Radnički
Mladost
Tečić
4 : 2
Zenit
Oparić
25.08.2019 17:00
Mladost
4 : 2
Zenit
GFK Tabane
Jagodina
2 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
25.08.2019 17:00
GFK Tabane
2 : 3
Sinđelić 1934
Šumadinac
Dragovo
2 : 1
Mladost
Gložane
25.08.2019 17:00
Šumadinac
2 : 1
Mladost
Partizan
Glogovac
0 : 3
Sloga
Voljavče
25.08.2019 17:00
Partizan
0 : 3
Sloga
Kupinovac
Kupinovac
1 : 3
Sloboda
Šuljkovac
25.08.2019 17:00
Kupinovac
1 : 3
Sloboda
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Krtinska
Krtinska
25.08.2019 17:00
Rvati
2 : 2
Krtinska
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Skela
Skela
25.08.2019 17:00
Belo Polje
0 : 3
Skela
Sloga
Ratari
0 : 5
Polet
Grabovac
25.08.2019 11:00
Sloga
0 : 5
Polet
Proleter
Jasenak
1 : 0
Partizan
Draževac
25.08.2019 17:00
Proleter
1 : 0
Partizan
Ljubinić
Ljubinić
1 : 1
Pobednik
Piroman
25.08.2019 17:00
Ljubinić
1 : 1
Pobednik
Busije
Busije
2 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
25.08.2019 16:30
Busije
2 : 4
Novi Beograd
Sparta Železnik
Beograd
2 : 2
Mladi proleter
Beograd
25.08.2019 17:00
Sparta Železnik
2 : 2
Mladi proleter
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 1
Rekreativo 011
Beograd
25.08.2019 16:30
Velika Moštanica
4 : 1
Rekreativo 011
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 2
13. maj
Zemun
25.08.2019 10:00
Šećeranac Ada
1 : 2
13. maj
DIF
Beograd
6 : 2
Dedinje
Beograd
25.08.2019 16:30
DIF
6 : 2
Dedinje
BUSK
Novi Beograd
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
25.08.2019 16:30
BUSK
1 : 0
Zmaj 1953
Radnički
Irig
2 : 1
Napredak
Žarkovac
25.08.2019 17:30
Radnički
2 : 1
Napredak
Graničar
Obrež
4 : 0
Mladost
Buđanovci
25.08.2019 17:30
Graničar
4 : 0
Mladost
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Krušedol
Krušedol
25.08.2019 17:30
Hrtkovci
3 : 0
Krušedol
ČSK
Čortanovci
4 : 0
Šumar
Ogar
25.08.2019 17:30
ČSK
4 : 0
Šumar
OFK Brestač
Brestač
5 : 0
Polet
Novi Karlovci
25.08.2019 17:30
OFK Brestač
5 : 0
Polet
Sremac (Dob)
Dobrinci
1 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
25.08.2019 17:30
Sremac (Dob)
1 : 0
Srem
Sremac Deč
Deč
0 : 1
Dunav
Novi Slankamen
25.08.2019 17:30
Sremac Deč
0 : 1
Dunav
Tisa
Padej
5 : 0
Graničar
Đala
25.08.2019 17:00
Tisa
5 : 0
Graničar
Jadran
Sanad
3 : 8
Bačka
Mol
25.08.2019 17:00
Jadran
3 : 8
Bačka
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 5
Slavija
Banatsko Aranđelovo
25.08.2019 17:00
Jedinstvo
1 : 5
Slavija
Čoka
Čoka
2 : 6
Potisje
Kanjiža
25.08.2019 17:00
Čoka
2 : 6
Potisje
Horgoš 1911
Horgoš
7 : 0
Šampion
Orom
25.08.2019 17:00
Horgoš 1911
7 : 0
Šampion
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
1 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
25.08.2019 17:00
Omladinac 2013 (SL)
1 : 0
Zadrugar
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
25.08.2019 17:00
Lipolist
1 : 0
Napredak
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 4
OFK Šabac
Šabac
25.08.2019 17:00
Sloboda
2 : 4
OFK Šabac
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
1 : 0
Omladinac (BO)
Bogatic
25.08.2019 17:00
Budućnost (DO)
1 : 0
Omladinac (BO)
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
25.08.2019 17:00
Rudar 2012
0 : 3
Nemenikuće
Mladost M.I.
Mala Ivanča
5 : 0
Mladost G.
Guberevac
25.08.2019 14:30
Mladost M.I.
5 : 0
Mladost G.
Mali Požarevac
Mali Požarevac
3 : 3
Vis
Parcani
25.08.2019 17:00
Mali Požarevac
3 : 3
Vis
Vojvoda
Dučina
1 : 2
Stojnik
Stojnik
25.08.2019 17:00
Vojvoda
1 : 2
Stojnik
Djurinci
Đurinci
4 : 0
Popović
Popovići
25.08.2019 14:30
Djurinci
4 : 0
Popović
Jadar 1961
Gornji Dobrić
6 : 0
Velika Reka
Velika Reka
25.08.2019 17:00
Jadar 1961
6 : 0
Velika Reka
Borac
Kozjak
4 : 2
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
25.08.2019 17:00
Borac
4 : 2
Jedinstvo (ZA)
Antimon
Zajača
1 : 1
Hajduk
Ribarica
25.08.2019 17:00
Antimon
1 : 1
Hajduk
Sloga
Straža
6 : 3
7. Juli
Bela Crkva
25.08.2019 17:00
Sloga
6 : 3
7. Juli
Rudar
Brasina
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
25.08.2019 17:00
Rudar
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
OFK Jelen
Jelenča
3 : 3
Dobrava
Vukošić
25.08.2019 17:00
OFK Jelen
3 : 3
Dobrava
Sloga
Krnić
3 : 0
PSK
Provo
25.08.2019 17:00
Sloga
3 : 0
PSK
Cerić
Miokus
0 : 5
Trešnjevka
Trbusac
25.08.2019 17:00
Cerić
0 : 5
Trešnjevka
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Radnički
Koceljeva
25.08.2019 17:00
Vlašić
3 : 2
Radnički
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Mrovska
Mrovska
25.08.2019 17:00
Rankovac
2 : 1
Mrovska
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 5
Šipurske livade
Šabac
25.08.2019 17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
1 : 5
Šipurske livade
Palilulac
Krnjača
1 : 2
PKB (PS)
Padinska skela
25.08.2019 16:30
Palilulac
1 : 2
PKB (PS)
Resnik
Resnik
1 : 0
Pionir
Besni Fok
25.08.2019 16:30
Resnik
1 : 0
Pionir
Poštar 1930
Beograd
2 : 2
Avala 1939
Beli Potok
25.08.2019 16:30
Poštar 1930
2 : 2
Avala 1939
Sveti Stefan
Slanci
2 : 4
Minel
Ripanj
25.08.2019 16:30
Sveti Stefan
2 : 4
Minel
Pinosava
Pinosava
2 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
25.08.2019 16:30
Pinosava
2 : 2
Lepušnica
Boka Seniors
Beograd
1 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
25.08.2019 16:30
Boka Seniors
1 : 4
Siti Sport Klub
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 0
Proleter
Karađorđevo
25.08.2019 17:00
Bački Hajduk
5 : 0
Proleter
Budućnost
Gložan
5 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
25.08.2019 17:00
Budućnost
5 : 1
Bačka 1945
Borac
Vizić
3 : 1
Sloga
Plavna
25.08.2019 17:00
Borac
3 : 1
Sloga
Krivanj
Selenča
3 : 1
Mladost
Mali Bač
25.08.2019 17:00
Krivanj
3 : 1
Mladost
Bačka
Despotovo
0 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
25.08.2019 17:00
Bačka
0 : 1
Naša Zvezda
Krilaš
Ćovdin
4 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
25.08.2019 17:00
Krilaš
4 : 0
Jedinstvo (K)
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
25.08.2019 17:00
Napredak 1936
3 : 0
Omladinac (B)
Borac (V)
Vukovac
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
25.08.2019 17:00
Borac (V)
2 : 1
Mladost (R)
Manastirica
Manastirica
4 : 3
Bata Bulić
Bistrica
25.08.2019 17:00
Manastirica
4 : 3
Bata Bulić
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
25.08.2019 17:00
Zadrugar 1947
4 : 2
Sloga 1952
Barič
Barič
4 : 1
Napredak (P)
Poljana
25.08.2019 17:00
Barič
4 : 1
Napredak (P)
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 4
Mladost (B)
Biskuplje
25.08.2019 17:00
Ljubičevo
0 : 4
Mladost (B)
Desine
Desine
4 : 2
Sloga (M)
Mustapić
25.08.2019 17:00
Desine
4 : 2
Sloga (M)
Vihor
Маljurevac
5 : 3
Stig 1955
Beranje
25.08.2019 17:00
Vihor
5 : 3
Stig 1955
Mlava (B)
Bratinac
0 : 0
Dizel
Bare
25.08.2019 17:00
Mlava (B)
0 : 0
Dizel
Palić
Palić
1 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
25.08.2019 17:30
Palić
1 : 2
Udarnik Višnjevac
Bikovo
Bikovo
4 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
25.08.2019 17:30
Bikovo
4 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 0
Žednik
Stari Žednik
25.08.2019 17:30
Elektrovojvodina
4 : 0
Žednik
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
Čantavir
Čantavir
25.08.2019 17:30
Lokomotiva
1 : 0
Čantavir
Hajduk
Bačko Dušanovo
11 : 0
Solid
Subotica
25.08.2019 17:30
Hajduk
11 : 0
Solid
Naupare
Naupare
5 : 2
Gaglovo
Gaglovo
25.08.2019 16:30
Naupare
5 : 2
Gaglovo
Čarapan
Kruševac
0 : 4
Modrica
Modrica
25.08.2019 11:00
Čarapan
0 : 4
Modrica
Konjuh
Konjuh
6 : 1
Rasina
Vitanovac
25.08.2019 11:00
Konjuh
6 : 1
Rasina
Polet
Šavrane
25.08.2019
11:00
Zdravinje
Zdravinje
25.08.2019 11:00
Polet
:
Zdravinje
Parunovac
Parunovac
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
25.08.2019 16:30
Parunovac
2 : 1
Kapidžija
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
25.08.2019 16:30
Mudrakovac
2 : 3
Gornji Stepoš
Globoder
Globoder
5 : 0
Borac
Bivolje
25.08.2019 16:30
Globoder
5 : 0
Borac
Jedinstvo
Ratari
3 : 3
Sloga
Donje Vidovo
25.08.2019 17:00
Jedinstvo
3 : 3
Sloga
ISK Izvor
Izvor
1 : 0
Heroj
Busilovac
25.08.2019 11:00
ISK Izvor
1 : 0
Heroj
BSK Buljane
Buljane
2 : 0
Polet
Zabrega
25.08.2019 17:00
BSK Buljane
2 : 0
Polet
Budućnost
Lebina
8 : 0
Radnik
Davidovac
25.08.2019 17:00
Budućnost
8 : 0
Radnik
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 3
Razvitak
Mirilovac
25.08.2019 17:00
Donja Mutnica
3 : 3
Razvitak
OFK Takovo
Takovo
1 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
25.08.2019 11:00
OFK Takovo
1 : 2
OFK Stublenica
Vukona
Vukona
0 : 0
Kolubara (LP)
Liso Polje
25.08.2019 11:00
Vukona
0 : 0
Kolubara (LP)
Dokmir
Dokmir
0 : 0
Omladinac (K)
Kalinovac
25.08.2019 11:00
Dokmir
0 : 0
Omladinac (K)
Jedinstvo (M)
Milorci
0 : 1
Sloga (V)
Vrhovine
25.08.2019 11:00
Jedinstvo (M)
0 : 1
Sloga (V)
Grkljane
Grkljane
7 : 0
Polet
Kobilje
25.08.2019 16:30
Grkljane
7 : 0
Polet
Padež
Padež
0 : 0
Dvorane
Dvorane
25.08.2019 11:00
Padež
0 : 0
Dvorane
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 1
Kruševica
Kruševica
25.08.2019 11:00
Mladost 2015
1 : 1
Kruševica
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Zeta
Golubovci
25.08.2019 19:00
Budućnost
1 : 1
Zeta
Drezga
Piperi
2 : 3
Bokelj
Kotor
25.08.2019 17:00
Drezga
2 : 3
Bokelj
Dečić
Tuzi
2 : 1
Lovćen
Cetinje
25.08.2019 17:00
Dečić
2 : 1
Lovćen
Mornar
Bar
2 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
25.08.2019 17:00
Mornar
2 : 0
Otrant Olympic
Arsenal
Tivat
4 : 1
Ibar
Rožaje
25.08.2019 17:00
Arsenal
4 : 1
Ibar
Jezero
Plav
2 : 0
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
25.08.2019 17:00
Jezero
2 : 0
Jedinstvo (BP)
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 1
Burnley
Burnley
25.08.2019 17:30
Wolverhampton
1 : 1
Burnley
Bournemouth
Bournemouth
1 : 3
Manchester City
Manchester
25.08.2019 15:00
Bournemouth
1 : 3
Manchester City
Tottenham
London
0 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
25.08.2019 17:30
Tottenham
0 : 1
Newcastle United
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 0
Espanyol
Barcelona
25.08.2019 17:00
Deportivo Alavés
0 : 0
Espanyol
Mallorca
Palma de Mallorca
0 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
25.08.2019 19:00
Mallorca
0 : 1
Real Sociedad
Barcelona
Barcelona
5 : 2
Real Betis
Sevilla
25.08.2019 21:00
Barcelona
5 : 2
Real Betis
Leganés
Leganés
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
25.08.2019 19:00
Leganés
0 : 1
Atlético Madrid
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
25.08.2019 15:30
RB Leipzig
2 : 1
Eintracht
Hertha BSC
Berlin
0 : 3
Wolfsburg
Wolfsburg
25.08.2019 18:00
Hertha BSC
0 : 3
Wolfsburg
Udinese
Udine
1 : 0
Milan
Milano
25.08.2019 18:00
Udinese
1 : 0
Milan
Cagliari
Cagliari
0 : 1
Brescia
Brescia
25.08.2019 20:45
Cagliari
0 : 1
Brescia
Verona
Verona
1 : 1
Bologna
Bologna
25.08.2019 20:45
Verona
1 : 1
Bologna
Roma
Roma
3 : 3
Genoa
Genova
25.08.2019 20:45
Roma
3 : 3
Genoa
Sampdoria
Genova
0 : 3
Lazio
Roma
25.08.2019 20:45
Sampdoria
0 : 3
Lazio
SPAL
Ferrara
2 : 3
Atalanta
Bergamo
25.08.2019 20:45
SPAL
2 : 3
Atalanta
Torino
Torino
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
25.08.2019 20:45
Torino
2 : 1
Sassuolo
Monaco
Monaco
2 : 2
Nîmes
Nîmes
25.08.2019 15:00
Monaco
2 : 2
Nîmes
Strasbourg
Strasbourg
0 : 2
Rennes
Rennes
25.08.2019 17:00
Strasbourg
0 : 2
Rennes
PSG
Paris
4 : 0
Toulouse
Toulouse
25.08.2019 21:00
PSG
4 : 0
Toulouse
Bumamuru
Cibitoke
4 : 0
Ngozi City
Ngozi
25.08.2019 13:30
Bumamuru
4 : 0
Ngozi City
Flambeau du Centre
Gitega
4 : 2
Inter Star
Bujumbura
25.08.2019 15:00
Flambeau du Centre
4 : 2
Inter Star
Athlético Olympic
Bujumbura
1 : 2
Dynamik
Bujumbura
25.08.2019 15:30
Athlético Olympic
1 : 2
Dynamik
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Inđija
Inđija
25.08.2019 20:00
TSC
2 : 0
Inđija
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
25.08.2019 18:30
Radnički (N)
2 : 1
Spartak ŽK
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Kabel
Novi Sad
25.08.2019 17:00
Zlatibor
0 : 0
Kabel
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 3
Radnički (P)
Pirot
25.08.2019 17:00
OFK Žarkovo
1 : 3
Radnički (P)
Požarevac
Požarevac
0 : 6
Mašinac Trejs PZP
Niš
25.08.2019 16:30
Požarevac
0 : 6
Mašinac Trejs PZP
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Spartak
Subotica
25.08.2019 18:00
Crvena zvezda
0 : 3
Spartak
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
25.08.2019 10:00
Vojvodina
0 : 2
Spartak ŽK
Napredak
Kruševac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
25.08.2019 11:00
Napredak
1 : 0
OFK Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Trajal
Kruševac
25.08.2019 11:00
Radnički (N)
3 : 0
Trajal
Mladost (L)
Lučani
1 : 4
Internacional
Beograd
25.08.2019 10:00
Mladost (L)
1 : 4
Internacional
Rad
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
25.08.2019 10:00
Rad
0 : 1
Voždovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Inđija
Inđija
25.08.2019 18:00
Radnički (NP)
0 : 0
Inđija
Jagodina Tabane
Jagodina
3 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
25.08.2019 09:30
Jagodina Tabane
3 : 1
Kopernikus Želežničar
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Radnik
Surdulica
25.08.2019 17:00
Radnički (P)
3 : 0
Radnik
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
TSC
Bačka Topola
25.08.2019 10:00
Radnički 1912
3 : 0
TSC
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
OFK Bačka
Bačka Palanka
25.08.2019 10:00
Bačka 1901
0 : 4
OFK Bačka
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
25.08.2019 10:00
Hajduk 1912
1 : 1
Proleter (NS)
BSK Borča
Borča
7 : 3
BASK
Beograd
25.08.2019
BSK Borča
7 : 3
BASK
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
011
Beograd
25.08.2019
Kolubara
3 : 1
011
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
25.08.2019
Radnički (NB)
3 : 2
Lokomotiva
Sinđelić
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
25.08.2019